O Puchar Północnego Mazowsza Mława 2021 –Sześć zwycięstw, Filip Rybiński z Orki MVP w kat. U15+

KP Petwal Mława facebook
W weekend (17/18 kwietnia) odbywały się w Mławie Zawody Pływackie o Puchar Północnego Mazowsza pod patronatem Burmistrza. Startowali też reprezentanci czterech sekcji z okręgu warmińsko-mazurskiego: MKS Medyk Giżycko, SSP Orka Iława, UKP Jedynka Elbląg i KS Płetwal Szczytno. W pierwszym dniu w sprintach odnieśliśmy trzy zwycięstwa:  w stylu klasycznym U13 Martyna Pieńkowska (Płetwal), a w stylu grzbietowym U15+ Martyna Waśniewska (Jedynka ) oraz Filip Rybiński Orka). W niedzielę na 100 metrów złoto zdobyli Filip Rybiński - Orka (styl grzbietowy), Wojciech Puch - Jedynka (dowolny U14),  Helena Kubera - Jedynka ( grzbietowy U14)

Ponadto srebrne medale zdobyli Ignacy Choroszewski (Płetwal) na 50 metrów stylem klasycznym U13, Martyna Pieńkowska (Płetwal) na 100 metrów stylem klasycznym U12 i Robert Wojtalewicz (Jedynka) na 100 metrów stylem klasycznym U15+. Brązowe wywalczyli: Aleksander Cyckowski (Jedynka Elbląg) na 50 metrów stylem grzbietowym U15+ i Milena Gritzner (Medyk Giżycko) na 50 metrów stylem motylkowym U12.

Najlepszy wynik według punktów uzyskał Filip Rybiński (Orka Iława) na 100 metrów stylem grzbietowym – 57.32 (620 pkt.)

W czołowych dziesiątkach swoich grup wiekowych (za trzy konkurencje) znaleźli się: dziewczęta: U12: Martyna Pieńkowska (Płetwal) – 6 miejsce, U14: Helena Kubera (Jedynka) – 10 miejsce, U15+ Martyna Waśniewska (Jedynka) – 4 miejsce, chłopcy: U12 Nataniel Janicki (Medyk) – 10 miejsce, U13: Ignacy Choroszewski (Płetwal) – 10 miejsce, U14: Wojciech Puch (Jedynka) – 7 miejsce, U15+ Filip Rybiński (Orka) – 4 miejsce

Wyniki

Dziewczęta

50 metrów stylem dowolnym

12 lat

11.GRITZNER, Milena 09 MKS Medyk Giżycko 33.00 335

28.WYROSTEK, Lena 09 KS Płetwal Szczytno 36.13 255

13 lat

27.WALC, Alicja 08 KS Płetwal Szczytno 32.09 364

14 lat

7.KUBERA, Helena 07 UKP Jedynka Elbląg 29.53 468

22.KOSIOREK, Dominika 07 UKP Jedynka Elbląg 32.25 359

23.DĄBROWSKA, Aleksandra 07 UKP Jedynka Elbląg 32.46 352

24.KUKISZ, Amelia 07 UKS OMEGA Sokółka 32.68 345

27.DUSZNIAK, Anna 07 UKP Jedynka Elbląg 33.23 328

29.KANANOWICZ, Olga 07 UKP Jedynka Elbląg 34.47 294

30.POLASIK, Julia 07 MKS Medyk Giżycko 35.11 278

31.JUCHNIEWICZ, Maja 07 MKS Medyk Giżycko 35.36 272

33.KOŁTEK, Aniela 07 UKP Jedynka Elbląg 36.02 257

34.SAMUL, Wiktoria 07 UKP Jedynka Elbląg 36.61 245

15 lat i starsi

7.WAŚNIEWSKA, Martyna 04 UKP Jedynka Elbląg 27.74 564

27.ŻELAZNA, Maria 05 SSP ,,Orka” Iława 31.32 392

32.NOJMAN, Maja 06 SSP ,,Orka” Iława32.09364

33.POLASIK, Natalia 02 MKS Medyk Giżycko 32.25 359

34.WIŚNIEWSKA, Sandra 03 SSP ,,Orka” Iława 32.39 354

36.ZAKRZEWSKA, Julia 04 UKP Jedynka Elbląg 33.82 311

37.PYPAN, Martyna 0 4UKP Jedynka Elbląg 34.98 281

50 metrów stylem klasycznym

12 lat

1.PIEŃKOWSKA, Martyna 09 KS Płetwal Szczytno 39.80 369

14 lat

11.DĄBROWSKA Aleksandra 07 UKP Jedynka Elbląg 41.41 328

15.DUSZNIAK Anna 07 UKP Jedynka Elbląg 45.34 249

17.SAMUL Wiktoria 07 UKP Jedynka Elbląg 46.17 236

50 metrów stylem grzbietowym

12 lat

11.PIEŃKOWSKA, Martyna 09 KS Płetwal Szczytno 38.91 287

16.WYROSTEK, Lena 09 KS Płetwal Szczytno 41.61 234

14 lat

12.KANANOWICZ Olga 07 UKP Jedynka Elbląg 39.20 280

13.POLASIK Julia 07 MKS Medyk Giżycko 39.62 271

15 lat i starsi

1.WAŚNIEWSKA Martyna 04 UKP Jedynka Elbląg 30.89 573

14.POLASIK Natalia 02 MKS Medyk Giżycko 37.97 308

50 metrów stylem motylkowym

12 lat

3.GRITZNER, Milena 09 MKS Medyk Giżycko 35.28 330

10.PIEŃKOWSKA, Martyna 09 KS Płetwal Szczytno 37.40 277

13 lat

16.WALC Alicja 08 KS Płetwal Szczytno 33.94 370

14 lat

6.KUBERA Helena 07 UKP Jedynka Elbląg 32.13 436

22.KOSIOREK Dominika 07 UKP Jedynka Elbląg 36.123 07

15 lat i starsi

11.DĄBROWSKA Zuzanna 03 UKP Jedynka Elbląg 31.224 76

21.NOJMAN Maja 06 SSP ,,Orka” Iława 36.21 305

22.WIŚNIEWSKA Sandra 03 SSP ,,Orka” Iława 39.02 243

200 metrów stylem dowolnym

14 lat

8.DĄBROWSKA Aleksandra 07 UKP Jedynka Elbląg 2:35.54 357

10.GRITZNER Marianna 07 MKS Medyk Giżycko 2:36.26 352

12.JUCHNIEWICZ Maja 07 MKS Medyk Giżycko 2:52.09 264

15 lat i starsi

14.ZAKRZEWSKA Julia 04 UKP Jedynka Elbląg 2:40.38 326

15.PYPAN Martyna 04 UKP Jedynka Elbląg 2:48.34 282

100 metrów stylem dowolnym

12 lat

16.GRITZNER Milena 09 MKS Medyk Giżycko 1:15.30 297

20.WYROSTEK Lena 09 KS Płetwal Szczytno 1:18.85 258

13 lat

11.WALC Alicja 08 KS Płetwal Szczytno 1:11.55 346

14 lat

6.KUBERA Helena 07 UKP Jedynka Elbląg 1:07.01 421

11.GRITZNER Marianna 07 MKS Medyk Giżycko 1:09.96 370

13.KOSIOREK Dominika 0 7UKP Jedynka Elbląg 1:11.17 351

14.DĄBROWSKA Aleksandra07UKP Jedynka Elbląg 1:11.87 341

17.KANANOWICZ Olga 07 UKP Jedynka Elbląg 1:16.87 279

20.JUCHNIEWICZ Maja 07 MKS Medyk Giżycko 1:19.49 252

21.SAMUL Wiktoria 07 UKP Jedynka Elbląg 1:22.76 223

15 lat i starsi

4.WAŚNIEWSKA Martyna 04 UKP Jedynka Elbląg 1:00.16 582

19.ŻELAZNA Maria 05 SSP ,,Orka” Iława 1:08.90 387

22.NOJMAN Maja 06 SSP ,,Orka” Iława 1:11.52 346

25.WIŚNIEWSKA Sandra 03 SSP ,,Orka” Iława 1:13.11 324

26.ZAKRZEWSKA Julia 04 UKP Jedynka Elbląg 1:14.20 310

27.PYPAN Martyna 0 4UKP Jedynka Elbląg 1:18.06 266

100 metrów stylem klasycznym

12 lat

2.PIEŃKOWSKA Martyna 09 KS Płetwal Szczytno 1:29.49 338

14 lat

5.JUCHNIEWICZ Maja 07 MKS Medyk Giżycko1:33.99 292

100 metrów stylem grzbietowym

12 lat

11.WYROSTEK Lena 09 KS Płetwal Szczytno 1:30.04 226

14 lat

1.KUBERA Helena 07 UKP Jedynka Elbląg 1:11.82 446

100 metrów stylem zmiennym

12 lat

6.PIEŃKOWSKA Martyna 09 KS Płetwal Szczytno 1:21.20 337

10.GRITZNER Milena 09 MKS Medyk Giżycko 1:23.02 315

14 lat

5.GRITZNER Marianna 07 MKS Medyk Giżycko 1:17.86 382

9.KOSIOREK Dominika 07 UKP Jedynka Elbląg 1:23.02 315

11.DĄBROWSKA Aleksandra 07 UKP Jedynka Elbląg 1:23.56 309

14.DUSZNIAK Anna 07 UKP Jedynka Elbląg 1:26.20 281

16.SAMUL Wiktoria 07 UKP Jedynka Elbląg 1:30.42 244

100 metrów stylem motylkowym

13 lat

6.WALC Alicja 08 KS Płetwal Szczytno 1:25.08 264

15 lat i starsi

8.DĄBROWSKA Zuzanna 03 UKP Jedynka Elbląg 1:09.71 480

Chłopcy

50 metrów stylem dowolnym

12 lat

14.JANICKI, Nataniel 09 MKS Medyk Giżycko 33.90 212

13 lat

13.CHOROSZEWSKI, Ignacy 08 KS Płetwal Szczytno 30.00 307

14 lat

5.PUCH, Wojciech 07 UKP Jedynka Elbląg 26.60 440

41.ROŻALSKI, Gracjan 07 UKP Jedynka Elbląg 30.55 290

45.STĘPNIAK, Szymon 07 MKS Medyk Giżycko 32.98 231

47.WISZNIEWSKI, Filip 07 MKS Medyk Giżycko 33.26 225

15 lat i starsi

10.WALCZAK, Hubert 05 UKP Jedynka Elbląg 25.30 512

18.WOJTALEWICZ, Robert 01 UKP Jedynka Elbląg 25.94 475

34. TURLIŃSKI, Jędrzej 05 MKS Medyk Giżycko 27.23 410

38.PASIECZNY, Bartłomiej 04 UKP Jedynka Elbląg 27.45 400

43.MAŁECKI, Mateusz 05 UKP Jedynka Elbląg 28.23 368

45.BOROS, Olaf 04 UKP Jedynka Elbląg 28.43 360

46.GRITZNER, Mikołaj 05 MKS Medyk Giżycko 28.48 358

48.JACHIMOWICZ, Maciej 05 UKP Jedynka Elbląg 28.62 353

54.LASOTA, Sebastian 05 UKP Jedynka Elbląg 29.28 330

60.BARTNICKI, Cyprian 06 UKP Jedynka Elbląg 32.65 238

50 metrów stylem klasycznym

12 lat

8.KLOC, Franciszek 09 MKS Medyk Giżycko 46.68 158

13 lat

2.CHOROSZEWSKI Ignacy 08 KS Płetwal Szczytno 35.26 367

14 lat

28.STĘPNIAK Szymon 07 MKS Medyk Giżycko4 4.79 179

29.WISZNIEWSKI Filip 07 MKS Medyk Giżycko 47.10 154

15 lat i starsi

6.WOJTALEWICZ Robert 01 UKP Jedynka Elbląg 31.74 503

19.TURLIŃSKI Jędrzej 05 MKS Medyk Giżycko 35.40 362

24.GRITZNER Mikołaj 05 MKS Medyk Giżycko 36.40 333

25.KURCZEWSKI Paweł 06 UKP Jedynka Elbląg 36.44 332

50 metrów stylem grzbietowym

15 lat i starsi

1.RYBIŃSKI Filip 02 SSP ,,Orka” Iława 26.61 582

3.CYCKOWSKI Aleksander 03 UKP Jedynka Elbląg 27.36 535

50 metrów stylem motylkowym

13 lat

8.CHOROSZEWSKI Ignacy 08 KS Płetwal Szczytno 33.04 285 R

14 lat

18.PUCH Wojciech 07 UKP Jedynka Elbląg 31.32 334

15 lat i starsi

10.CYCKOWSKI Aleksander 03 UKP Jedynka Elbląg 27.31 505

25.BOROS Olaf 04 UKP Jedynka Elbląg 29.30 409

200 metrów stylem dowolnym

14 lat

8.ROŻALSKI Gracjan 07 UKP Jedynka Elbląg 2:27.91 303

11.STĘPNIAK Szymon 07 MKS Medyk Giżycko 2:48.27 205

15 lat i starsi

11.KOWALSKI Maciej 04 SSP ,,Orka” Iława 2:10.65 439

12.MISIEWICZ Igor 05 UKP Jedynka Elbląg 2:11.46 431

14.PASIECZNY Bartłomiej 04 UKP Jedynka Elbląg 2:12.52 421

20.TURLIŃSKI Jędrzej 05 MKS Medyk Giżycko 2:16.45 386

22.GRITZNER Mikołaj 05 MKS Medyk Giżycko 2:19.18 363

23.LASOTA Sebastian 05 UKP Jedynka Elbląg 2:21.31 347

24.JACHIMOWICZ Maciej 05 UKP Jedynka Elbląg 2:23.85 329

100 metrów stylem dowolnym

12 lat

11.JANICKI Nataniel 09 MKS Medyk Giżycko 1:15.25 213

16.KLOC Franciszek 09 MKS Medyk Giżycko 1:23.10 158

14 lat

1.PUCH Wojciech 07 UKP Jedynka Elbląg 58.51 453

16.ROŻALSKI Gracjan 07 UKP Jedynka Elbląg 1:07.31 297

19.WISZNIEWSKI Filip 07 MKS Medyk Giżycko1:13.62 227

20.STĘPNIAK Szymon 07 MKS Medyk Giżycko 1:14.02 223

15 lat i starsi

11.WALCZAK Hubert 05 UKP Jedynka Elbląg 56.45 504

17.KOWALSKI Macie j04 SSP ,,Orka” Iława 58.72 448

21.TURLIŃSKI Jędrzej 05 MKS Medyk Giżycko 59.65 427

25.PASIECZNY Bartłomiej 04 UKP Jedynka Elbląg 1:00.52 409

26.GRITZNER Mikołaj 05 MKS Medyk Giżycko 1:02.10 378

27.MAŁECKI Mateusz 05 UKP Jedynka Elbląg1:02.38 373

31.JACHIMOWICZ Maciej 05 UKP Jedynka Elbląg 1:04.20 342

32.KURCZEWSKI Paweł 06 UKP Jedynka Elbląg 1:04.32 341

33.LASOTA Sebastian 05 UKP Jedynka Elbląg 1:04.34 340

38.BARTNICKI Cyprian 06 UKP Jedynka Elbląg 1:10.78 255

100 metrów stylem klasycznym

12 lat

8.KLOC Franciszek 09 MKS Medyk Giżycko 1:48.46 134

13 lat

5.CHOROSZEWSKI Ignacy 08 KS Płetwal Szczytno1:20.53 329

15 lat i starsi

2.WOJTALEWICZ Robert 01 UKP Jedynka Elbląg 1:07.40 561

5.MISIEWICZ Igor 05 UKP Jedynka Elbląg 1:12.31 454

7.TURLIŃSKI Jędrzej 05 MKS Medyk Giżycko 1:19.78 338

8.KURCZEWSKI Paweł 06 UKP Jedynka Elbląg 1:21.97 312

100 metrów stylem grzbietowym

15 lat i starsi

1.RYBIŃSKI Filip 02 SSP ,,Orka” Iława 57.32 620

4.CYCKOWSKI Aleksander 03 UKP Jedynka Elbląg 1:02.38 481

100 metrów stylem zmiennym

12 lat

5.JANICKI Nataniel 09 MKS Medyk Giżycko 1:23.09 221

13 lat

6.CHOROSZEWSKI Ignacy 08 KS Płetwal Szczytno 1:14.06 312

14 lat

4.PUCH Wojciech 07 UKP Jedynka Elbląg 1:09.38 380

11.ROŻALSKI Gracjan 07 UKP Jedynka Elbląg 1:20.04 247

13.WISZNIEWSKI Filip 07 MKS Medyk Giżycko 1:26.84 193

15 lat i starsi

11.WALCZAK Hubert 05 UKP Jedynka Elbląg 1:06.80 425

15.MISIEWICZ Igor 05 UKP Jedynka Elbląg 1:07.96 404

23.BARTNICKI Cyprian 06 UKP Jedynka Elbląg 1:21.84 231

100 metrów stylem motylkowym

15 lat i starsi

10.BOROS Olaf 04 UKP Jedynka Elbląg 1:05.86 389

Klasyfikacja medalowa

1. UKS G-8 Bielany Warszawa 10 13 10 33

2. MKS ,,Jagiellonka” Warszawa 10 9 12 31

3. UKS Fala Nieporęt 8 3 -11

4. UKS 307 Warszawa 7 13 11 31

5. UKS Żabianka Gdańsk 7 5 4 16

6. KS ,,Piranie Osielsko 7 2 1 10

………………………………..

16. UKP Jedynka Elbląg 3 1 1 5

20. SSP ,,Orka” Iława 2- – 2

23. KS Płetwal Szczytno 1 2 – 3

33. MKS Medyk Giżycko – -1 1

Klasyfikacja punktowa

1. UKS 307 Warszawa 629,00

2. UKS G-8 Bielany Warszawa 598,00

3. MKS ,,Jagiellonka” Warszawa 585,00

4. UKS Żabianka Gdańsk447,00

5. GKS ,,CARTUSIA” w Kartuzach 427,00

6. KP Płetwal Mława 409,00

……………………

18. UKP Jedynka Elbląg 169,00

27. KS Płetwal Szczytno 74,00

30. MKS Medyk Giżycko 67,00

33. SSP ,,Orka” Iława 32,00

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Elbląg giżycko iława pływanie sport młodzieżowy Szczytno

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x