O Puchar Prezesa KS Płetwal Mława 2012 – Prawie jak na mistrzostwach…

W Mławie odbyły się zawody pływackie o Puchar Prezesa Klubu Sportowego Płetwal. W imprezie startowało ponad 300 uczestników z 21 klubów, w tym spore grono z Warmii i Mazur. Do Mławy wybrali się reprezentanci elbląskich sekcji: Orła, Pirata i Jedynki, Kormoran Olsztyn, Roś Pisz i Medyk Giżycko. Wyścigi na 50 metrów przebiegały w 2 fazach: eliminacjacjach i finałach w każdej kategorii i stylu. Na dłuższych dystansach od razu ustalono kolejność.Reprezentanci Warmii i mazur przywieźli sporo medali.

 

Klasyfikacja medalowa

1. Mpks Orka Ciechanów 26 10 17 53

2. Dwójka Morena Gdańsk 25 16 21 62

3. Klub Pływacki Płetwal Mława 21 20 13 54

4. Klub Pływacki Ciechanow 17 11 2 30

5. MTP KORMORAN Olsztyn 12 15 13 40

6. Buks Warszawa 12 8 5 25

……………………………………………………

11. MKS „Ros” Pisz 5 7 10 22

12. MKS Medyk Giżycko 5 7 5 17

13. KS Orzeł Elbląg 3 5 – 8

16. Uks Pirat Elbląg 1 6 5 12

17. UKP Jedynka Elbląg – 6 4 10

Multimedaliści

1. JEMIELITA OSKAR 01 POL Mpks Orka Ciechanów 8 – 1 9

2. Małecki Mateusz 98 POL UKS Dwójka Morena Gdańsk 7 1 – 8

3. Aptewicz Arkadiusz 93 POL Klub Pływacki Płetwal Mława 7 – – 7

……………………………………………….

14. Koziejko Bartłomiej 00 POL MTP KORMORAN Olsztyn 4 – – 4

15. Maciesza Agata 96 POL KS Orzeł Elbląg 3 5 – 8

19 Ciborowski Rafał 99 POL MKS Medyk Giżycko 3 3 1 7

25. Filipkowska Dominika 99 POL MKS „Ros” Pisz 3 2 – 5

27 Kuchciński Adam 00 POL MTP KORMORAN Olsztyn 3 1 – 4

34 Oller Krzysztof 00 POL MTP KORMORAN Olsztyn 2 3 – 5

37 Ryzinska Daria 98 POL MKS „Ros” Pisz 2 1 1 4

39 Wojgienica Michał 02 POL MKS Medyk Giżycko 2 1 – 3

45 Leszczyńska Matylda 97 POL Uks Pirat Elbląg 1 2 2 5

45 Święcka Julia 00 POL MTP KORMORAN Olsztyn 1 2 2 5

48 Szeluga Wiktoria 01 POL MTP KORMORAN Olsztyn 1 2 – 3

59 Mieczkowska Wiktoria 02 POL MKS „Ros” Pisz – 3 3 6

62 Wrzos Mateusz 00 POL MTP KORMORAN Olsztyn – 3 1 4

66 Mościcki Jakub 01 POL MTP KORMORAN Olsztyn – 2 4 6

70 Mech Mateusz 01 POL Uks Pirat Elbląg – 2 1 3

70 Nieroński Sebastian 99 POL UKP Jedynka Elbląg – 2 1 3

70 Szmit Filip 02 POL MKS Medyk Giżycko – 2 1 3

70 Tylkie Karolina 01 POL UKP Jedynka Elbląg – 2 1 3

78. Ciborowski Natan 98 POL MKS „Ros” Pisz – 1 6 7

80. Dobrzyński Piotr 00 POL MTP KORMORAN Olsztyn – 1 2 3

80 Omak Fryderyk 99 POL MKS Medyk Giżycko – 1 2 3

86 Głuchowski Jędrzej 95 POL UKP Jedynka Elbląg – 1 1 2

86 Kubiński Arkadiusz 99 POL Uks Pirat Elbląg – 1 1 2

86 Mech Dariusz 00 POL Uks Pirat Elbląg – 1 1 2

86 Żemajtis Maria 00 POL MTP KORMORAN Olsztyn – 1 1 2

 Eliminacje

Dziewczęta

50 metrów stylem grzbietowym

10 lat i młodsi

1. MIELCZAREK SANDRA 02 Buks Warszawa 39.28 280

2. GOLUBSKA ALINA 02 Buks Warszawa 40.20 261

3. Zając Aleksandra 02 UKP Jedynka Elbląg 41.02 245

4. Dąbrowska Aleksandra 02 Uks Pirat Elbląg 43.50 206

5. Brzoskowska Alicja 02 Dwójka Morena Gdańsk 43.82 201

6. Tańska Joanna 02 UKS Kapry-Armexim Pruszków 44.68 190

………………………………………………………………………….

7. Wróblewska Aleksandra 02 UKP Jedynka Elbląg 45.42 181

11 lat

1. WITKOWSKA ANASTAZJA 01 Mpks Orka Ciechanów 39.60 273

2. Wojtanek Wiktoria 01 UKS Kapry-Armexim Pruszków 41.26 241

3. Tomaszewska Zuzanna 01 KS Delfin Gdynia 42.50 221

4. Płachta Zuzanna 01 MTP KORMORAN Olsztyn 42.88 215

5. GODLEWSKA NATALIA 01 Mpks Orka Ciechanów 43.05 212

6. Harnisz Aleksandra 01 MTP KORMORAN Olsztyn 43.23 210

………………………………………………………………………….

7. Cherek Natalia 01 UKP Jedynka Elbląg 43.53 205

10. Truskolawska Olga 01 MTP KORMORAN Olsztyn 45.49 180

11. Sarnowska Olga 01 MTP KORMORAN Olsztyn 46.16 172

12. Krupińska Laura 01 MTP KORMORAN Olsztyn 47.99 153

13. Typańska Julia 01 Uks Pirat Elbląg 48.00 153

14. Łucko Jagoda 01 MTP KORMORAN Olsztyn 48.10 152

15. Konopka Julia 01 MTP KORMORAN Olsztyn 48.56 148

17. Gardocka Julia 01 MKS „Ros” Pisz 49.66 138

18. Mikulska Lidia 01 MTP KORMORAN Olsztyn 50.56 131

19. Krecz Dominika 01 MTP KORMORAN Olsztyn 51.11 127

20. Wiktor Marika 01 MTP KORMORAN Olsztyn 51.24 126

21. Łokucjewska Weronika 01 MTP KORMORAN Olsztyn 52.13 119

22. Chomentowska Emma 01 MTP KORMORAN Olsztyn 52.23 119

23. Karczewska Patrycja 01 MTP KORMORAN Olsztyn 52.56 116

24. Adamczyk Sandra 01 MTP KORMORAN Olsztyn 52.96 114

25. Gerlich Olga 01 MTP KORMORAN Olsztyn 53.10 113

26. Sydonowicz Julia 01 MTP KORMORAN Olsztyn 55.19 100

12 lat

1. Łyczek Andżelika 00 Klub Pływacki Płetwal Mława 33.97 433

2. Baryła Julia 00 Dwójka Morena Gdańsk 34.21 423

3. Koluch Julia 00 UKS Kapry-Armexim Pruszków 34.60 409

4. Żemajtis Maria 00 MTP KORMORAN Olsztyn 35.16 390

5. Domżalska Wiktoria 00 UKP Jedynka Elbląg 35.63 375

6. Kosińska Agata 00 UKS Kapry-Armexim Pruszków 36.82 340

…………………………………………………………………………

7. Karaźniewicz Dorota 00 MTP KORMORAN Olsztyn 37.59 319

12. Woronko Wiktoria 00 MKS Medyk Giżycko 38.21 304

13. Sinitchine Zoja 00 MTP KORMORAN Olsztyn 38.28 302

16. Rokicka Julia 00 UKP Jedynka Elbląg 40.66 252

17. Kaziniec Oliwia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 41.35 240

19. Kostrubiec Alicja 00 MTP KORMORAN Olsztyn 41.78 232

20. Bylińska Paulina 00 MTP KORMORAN Olsztyn 42.21 225

21. Szajdek Maja 00 MTP KORMORAN Olsztyn 46.67 166

13 lat

1. UGODZINSKA ALEKSANDRA 99 Klub Pływacki Ciechanow 34.01 431

2. Kowalska Aleksandra 99 Klub Pływacki Płetwal Mława 34.41 416

3. Arkuszewska Karolina 99 KS Delfin Gdynia 34.61 409

4. Filipkowska Dominika 99 MKS „Ros” Pisz 35.28 386

5. Galicka Wiktoria 99 UKS Kapry-Armexim Pruszków 35.77 370

6. Zgoda Dominika 99 KS Delfin Gdynia 36.13 359

14 lat

1. Ryzinska Daria 98 MKS „Ros” Pisz 37.51 321

50 metrów stylem motylkowym

10 lat i młodsi

1. SIENKIEWICZ KAJA 02 Buks Warszawa 40.75 214

2. Tańska Joanna 02 UKS Kapry-Armexim Pruszków 41.14 208

3. PIWOWARCZYK ALEKSANDRA 02 Buks Warszawa 41.84 197

4. Zielińska Daria 03 Uczniowski Klub Sportowy „ósemka” Toruń42.15 193

5. Mieczkowska Wiktoria 02 MKS „Ros” Pisz 42.57 187

6. STRZELECKA KATARZYNA 02 Buks Warszawa 45.04 158

……………………………………………………..

7. Wróblewska Aleksandra 02 UKP Jedynka Elbląg 45.91 149

9. Wojtaś Zofia 02 UKP Jedynka Elbląg 49.25 121

11 lat

1. ZAŁĘSKA ADRIANNA 01 Mpks Orka Ciechanów 37.28 279

2. Szeluga Wiktoria 01 MTP KORMORAN Olsztyn 37.42 276

3. Nawacka Oliwia 01 UKS Siódemka Brodnica 38.10 262

4. Tylkie Karolina 01 UKP Jedynka Elbląg 39.08 242

5. Sobiesińska Zuzanna 01 UKS Siódemka Brodnica 40.35 220

6. Smolak Maja 01 KS Delfin Gdynia 40.69 215

………………………………………………………………

11. Krupińska Laura 01 MTP KORMORAN Olsztyn 47.31 136

13. Łucko Jagoda 01 MTP KORMORAN Olsztyn 49.38 120

15. Cieloszczyk Katarzyna 01 MKS „Ros” Pisz 51.69 104

16. Gerlich Olga 01 MTP KORMORAN Olsztyn 53.74 93

18. Wiktor Marika 01 MTP KORMORAN Olsztyn 57.16 77

19. Krecz Dominika 01 MTP KORMORAN Olsztyn 57.44 76

12 lat

1. Łyczek Andżelika 00 Klub Pływacki Płetwal Mława 33.41 388

2. Święcka Julia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 33.98 369

3. Klonowska Julia 00 Dwójka Morena Gdańsk 34.29 359

4. Kacprzycka Weronika 00 UKS Kapry-Armexim Pruszków 35.42 326

5. Żuk Małgorzata 00 UKS Siódemka Brodnica 35.44 325

6. Jamroży Anita 00 Dwójka Morena Gdańsk 36.79 291

…………………………………………………………….

7. Chodyna Kinga 00 MTP KORMORAN Olsztyn 37.89 266

10. Antoniak Oliwia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 38.68 250

14. Staruch Jagoda 00 MTP KORMORAN Olsztyn 39.81 229

15. Karaźniewicz Dorota 00 MTP KORMORAN Olsztyn 40.69 215

17. Bekier Klara 00 MTP KORMORAN Olsztyn 41.90 196

18. Kuć Julia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 42.36 190

19. Szmit Julia 00 MKS Medyk Giżycko 42.90 183

20. Szajdek Maja 00 MTP KORMORAN Olsztyn 44.73 161

21. Podlewska Natalia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 45.69 151

13 lat

1. Filipkowska Dominika 99 MKS „Ros” Pisz 33.85 373

2. Belof Karolina 99 KS Delfin Gdynia 34.70 346

3. Małyga Magda 99 KS Delfin Gdynia 35.03 337

4. Kowalska Aleksandra 99 Klub Pływacki Płetwal Mława 35.16 333

5. Koronowska Anna 99 Klub Pływacki Płetwal Mława 35.68 319

6. Kantorska Daria 99 UKS Kapry-Armexim Pruszków 35.75 317

…………………………………………………………………..

10. Mojsiewicz Agnieszka 99 UKP Jedynka Elbląg 37.89 266

14 lat

1. ADAMKIEWICZ KAROLINA 98 Klub Pływacki Ciechanow 31.60 459

2. Kasperuk Justyna 98 UKS Kapry-Armexim Pruszków 32.90 406

3. Szymańska Urszula 98 Klub Pływacki Płetwal Mława 34.68 347

4. Smoluchowska Magdalena 98 Dwójka Morena Gdańsk 35.20 332

15 lat i starsi

1. KOWALSKA SYLWIA 95 Mpks Orka Ciechanów 29.00 594

2. Maciesza Agata 96 KS Orzeł Elbląg 32.18 434

3. Leszczyńska Matylda 97 Uks Pirat Elbląg 36.28 303

50 metrów stylem dowolnym

10 lat i młodsi

1. ZARĘBA-PARADOWSKA JULIA 02 Buks Warszawa 33.32 339

2. MIELCZAREK SANDRA 02 Buks Warszawa 35.01 292

3. Mieczkowska Wiktoria 02 MKS „Ros” Pisz 35.54 279

4. KOŚKO ŁUCJA 02 Buks Warszawa 36.24 264

5. Zielińska Daria 03 Uczniowski Klub Sportowy „ósemka” Toruń36.61 256

6. Zając Aleksandra 02 UKP Jedynka Elbląg 37.17 244

……………………………………………………………

11. Wojtaś Zofia 02 UKP Jedynka Elbląg 41.00 182

11 lat

1. WITKOWSKA ANASTAZJA 01 Mpks Orka Ciechanów 33.21 343

2. Sobiesińska Zuzanna 01 UKS Siódemka Brodnica 34.69 301

3. Tylkie Karolina 01 UKP Jedynka Elbląg 35.01 292

4. Płachta Zuzanna 01 MTP KORMORAN Olsztyn 35.05 291

5. Smolak Maja 01 KS Delfin Gdynia 35.17 288

6. Tomaszewska Zuzanna 01 KS Delfin Gdynia 35.79 274

……………………………………………………………………

7. Szeluga Wiktoria 01 MTP KORMORAN Olsztyn 35.86 272

12. Harnisz Aleksandra 01 MTP KORMORAN Olsztyn 39.02 211

16. Sarnowska Olga 01 MTP KORMORAN Olsztyn 40.00 196

17. Truskolawska Olga 01 MTP KORMORAN Olsztyn 40.05 195

18. Gardocka Julia 01 MKS „Ros” Pisz 40.44 190

19. Adamczyk Sandra 01 MTP KORMORAN Olsztyn 41.08 181

20. Krupińska Laura 01 MTP KORMORAN Olsztyn 41.62 174

22. Łokucjewska Weronika 01 MTP KORMORAN Olsztyn 42.39 164

23. Mikulska Lidia 01 MTP KORMORAN Olsztyn 42.75 160

24. Cieloszczyk Katarzyna 01 MKS „Ros” Pisz 43.76 149

26. Chomentowska Emma 01 MTP KORMORAN Olsztyn 45.65 132

27. Karczewska Patrycja 01 MTP KORMORAN Olsztyn 46.08 128

29. Konopka Julia 01 MTP KORMORAN Olsztyn 49.80 101

30. Sydonowicz Julia 01 MTP KORMORAN Olsztyn 57.37 66

12 lat

1. Klonowska Julia 00 Dwójka Morena Gdańsk 30.33 450

2. Łyczek Andżelika 00 Klub Pływacki Płetwal Mława 30.61 438

3. Święcka Julia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 31.69 394

4. Kacprzycka Weronika 00 UKS Kapry-Armexim Pruszków 31.85 388

5. Chodyna Kinga 00 MTP KORMORAN Olsztyn 32.32 372

6. Sinitchine Zoja 00 MTP KORMORAN Olsztyn 32.65 361

…………………………………………………………………….

8. Woronko Wiktoria 00 MKS Medyk Giżycko 33.20 343

9. Kaziniec Oliwia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 33.47 335

12. Rokicka Julia 00 UKP Jedynka Elbląg 34.34 310

13. Antoniak Oliwia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 35.18 288

14. Kuć Julia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 35.42 282

16. Bekier Klara 00 MTP KORMORAN Olsztyn 35.72 275

18. Tazuszel Barbara 00 Uks Pirat Elbląg 36.09 267

19. Kostrubiec Alicja 00 MTP KORMORAN Olsztyn 36.11 266

21. Bylińska Paulina 00 MTP KORMORAN Olsztyn 39.59 202

22. Szajdek Maja 00 MTP KORMORAN Olsztyn 39.91 197

23. Podlewska Natalia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 42.50 163

13 lat

1. Arkuszewska Karolina 99 KS Delfin Gdynia 30.81 429

2. Kowalska Aleksandra 99 Klub Pływacki Płetwal Mława 31.63 397

3. UGODZINSKA ALEKSANDRA 99 Klub Pływacki Ciechanow 32.07 381

4. Koronowska Anna 99 Klub Pływacki Płetwal Mława 32.09 380

5. Zgoda Dominika 99 KS Delfin Gdynia 32.21 376

6. GONTA KINGA 99 Klub Pływacki Ciechanow 32.35 371

………………………………………………………………

8. Filipkowska Dominika 99 MKS „Ros” Pisz 32.41 369

12. Witkowska Marta 99 Uks Pirat Elbląg 33.74 327

14 lat

1. ADAMKIEWICZ KAROLINA 98 Klub Pływacki Ciechanow 29.40 494

2. Jackiewicz Weronika 98 UKS Kapry-Armexim Pruszków 29.94 468

3. Smoluchowska Magdalena 98 Dwójka Morena Gdańsk 30.20 456

4. Szymańska Urszula 98 Klub Pływacki Płetwal Mława 30.49 443

5. Ryzinska Daria 98 MKS „Ros” Pisz 32.22 375

6. Jaworska Katarzyna 98 Klub Pływacki Płetwal Mława 39.45 204

15 lat i starsi

1. KOWALSKA SYLWIA 95 Mpks Orka Ciechanów 27.38 612

2. Maciesza Agata 96 KS Orzeł Elbląg 30.06 462

3. UGODZIŃSKA KAROLINA 97 Mpks Orka Ciechanów 31.45 404

4. Leszczyńska Matylda 97 Uks Pirat Elbląg 33.29 340

50 metrów stylem klasycznym

10 lat i młodsi

1. ZARĘBA-PARADOWSKA JULIA 02 Buks Warszawa 43.84 283

2. Mieczkowska Wiktoria 02 MKS „Ros” Pisz 46.78 233

3. PIWOWARCZYK ALEKSANDRA 02 Buks Warszawa 47.31 225

4. GOLUBSKA ALINA 02 Buks Warszawa 47.82 218

5. KOŚKO ŁUCJA 02 Buks Warszawa 48.63 207

6. Tańska Joanna 02 UKS Kapry-Armexim Pruszków 48.78 205

………………………………………………………………………………

13. Dąbrowska Aleksandra 02 Uks Pirat Elbląg 52.03 169

11 lat

1. Sobczak Martyna 01 UKS Siódemka Brodnica 44.56 269

2. WITKOWSKA ANASTAZJA 01 Mpks Orka Ciechanów 45.05 261

3. ZAŁĘSKA ADRIANNA 01 Mpks Orka Ciechanów 45.39 255

4. Smolak Maja 01 KS Delfin Gdynia 45.60 251

5. Płachta Zuzanna 01 MTP KORMORAN Olsztyn 46.09 243

6. Cherek Natalia 01 UKP Jedynka Elbląg 46.70 234

………………………………………………………………..

10. Harnisz Aleksandra 01 MTP KORMORAN Olsztyn 50.18 189

11. Gerlich Olga 01 MTP KORMORAN Olsztyn 51.88 171

12. Adamczyk Sandra 01 MTP KORMORAN Olsztyn 52.44 165

13. Sarnowska Olga 01 MTP KORMORAN Olsztyn 52.74 162

14. Gardocka Julia 01 MKS „Ros” Pisz 52.75 162

16. Konopka Julia 01 MTP KORMORAN Olsztyn 53.59 155

18. Karczewska Patrycja 01 MTP KORMORAN Olsztyn 54.54 147

19. Typańska Julia 01 Uks Pirat Elbląg 55.12 142

20. Łokucjewska Weronika 01 MTP KORMORAN Olsztyn 55.18 142

21. Łucko Jagoda 01 MTP KORMORAN Olsztyn 55.33 141

22. Wiktor Marika 01 MTP KORMORAN Olsztyn 56.25 134

25. Cieloszczyk Katarzyna 01 MKS „Ros” Pisz 1:00.30 108

26. Sydonowicz Julia 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:00.33 108

27. Chomentowska Emma 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:02.85 96

12 lat

1. Wikieł Żaklina 00 Uśks Ostrołęka 39.06 400

2. Koluch Julia 00 UKS Kapry-Armexim Pruszków 41.67 330

3. Piestrzeniewicz Oliwia 00 Dwójka Morena Gdańsk 42.01 322

4. Jamroży Anita 00 Dwójka Morena Gdańsk 42.12 319

5. Staruch Jagoda 00 MTP KORMORAN Olsztyn 42.93 301

6. MIERZEJEWSKA ALEKSANDRA 00 Uks Posejdon Pułtusk 44.38 273

……………………………………………………………….

7. Szmit Julia 00 MKS Medyk Giżycko 44.92 263

8. Podlewska Natalia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 45.45 254

9. Kostrubiec Alicja 00 MTP KORMORAN Olsztyn 45.61 251

13 lat

1. Sapeda Natalia 99 Klub Pływacki Płetwal Mława 38.88 406

2. UGODZINSKA ALEKSANDRA 99 Klub Pływacki Ciechanow 39.29 393

3. Małyga Magda 99 KS Delfin Gdynia 40.01 372

4. GONTA KINGA 99 Klub Pływacki Ciechanow 41.22 341

5. Mojsiewicz Agnieszka 99 UKP Jedynka Elbląg 41.61 331

6. Wardak Julia 99 UKS Kapry-Armexim Pruszków 43.38 292

14 lat

1. Kasperuk Justyna 98 UKS Kapry-Armexim Pruszków 36.45 493

2. ADAMKIEWICZ KAROLINA 98 Klub Pływacki Ciechanow 38.09 432

3. Szymańska Urszula 98 Klub Pływacki Płetwal Mława 38.84 407

4. Ryzinska Daria 98 MKS „Ros” Pisz 41.21 341

15 lat i starsi

1. UGODZIŃSKA KAROLINA 97 Mpks Orka Ciechanów 42.07 320

200 metrów stylem grzbietowym

12 lat

2. Domżalska Wiktoria 00 UKP Jedynka Elbląg 2:41.12 413

4. Żemajtis Maria 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:45.89 378

6. Karaźniewicz Dorota 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:53.29 332

7. Sinitchine Zoja 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:55.69 318

200 metrów stylem dowolnym

12 lat

3. Żemajtis Maria 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:25.44 446

5. Chodyna Kinga 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:35.26 367

6. Woronko Wiktoria 00 MKS Medyk Giżycko 2:39.54 338

13. Bekier Klara 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:50.70 276

14. Tazuszel Barbara 00 Uks Pirat Elbląg 2:57.10 247

16. Szmit Julia 00 MKS Medyk Giżycko 3:13.35 190

13 lat

4. Witkowska Marta 99 Uks Pirat Elbląg 2:45.57 302

15 lat i starsi

1. Leszczyńska Matylda 97 Uks Pirat Elbląg 2:34.96 369

100 metrów stylem motylkowym

11 lat

1. Szeluga Wiktoria 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:27.47 249

12 lat  

Staruch Jagoda 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:31.13 220

Antoniak Oliwia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:33.36 205

Chłopcy

50 metrów stylem grzbietowym

10 lat i młodsi

1. Wojgienica Michał 02 MKS Medyk Giżycko 38.51 202

2. Żal Dominik 02 Dwójka Morena Gdańsk 38.98 195

3. Zajączkowski Filip 02 UKS SPARTA Grodzisk Mazowiecki 39.37 189

4. RADZISZEWSKI KRZYSZTOF 02 Buks Warszawa 39.52 187

5. Boboryk Wojciech 02 Dwójka Morena Gdańsk 40.96 168

6. SZCZUREK JAKUB 02 Buks Warszawa 41.82 158

………………………………………………………………..

7. Woronko Krzysztof 02 MKS Medyk Giżycko 41.92 156

12. Szmit Filip 02 MKS Medyk Giżycko 43.30 142

20. Lewandowski Jakub 02 UKP Jedynka Elbląg 45.86 119

38. Fydryszewski Mateusz 02 UKP Jedynka Elbląg 54.08 73

11 lat

1. JEMIELITA OSKAR 01 Mpks Orka Ciechanów 35.67 254

2. Mościcki Jakub 01 MTP KORMORAN Olsztyn 37.16 225

3. SIEMEK DAMIAN 01 Uks Posejdon Pułtusk 38.28 206

4. Majer Mikołaj 01 KS Delfin Gdynia 38.69 199

5. Lipińskii Szymon 01 MTP KORMORAN Olsztyn 39.23 191

6. Hendrych Dawid 01 UKP Jedynka Elbląg 39.63 185

…………………………………..

7. Mech Mateusz 01 Uks Pirat Elbląg 39.73 184

8. Bohdanowicz Michał 01 UKP Jedynka Elbląg 39.80 183

10. Jednaszewski Mikołaj 01 MTP KORMORAN Olsztyn 40.85 169

14. Hruświcki Jakub 01 MTP KORMORAN Olsztyn 43.03 145

15. Krotoszyński Filip 01 MTP KORMORAN Olsztyn 43.24 142

18. Chadaj Łukasz 01 UKP Jedynka Elbląg 46.81 112

19. Włodyka Piotr 01 MTP KORMORAN Olsztyn 48.84 99

20. Żurawski Jakub 01 MTP KORMORAN Olsztyn 49.00 98

21. Strzelec Patryk 01 MTP KORMORAN Olsztyn 50.69 88

22. Linde Miłosz 01 MTP KORMORAN Olsztyn 50.93 87

23. Stefanowicz Szymon 01 MTP KORMORAN Olsztyn 51.65 83

24. Jędrzejewski Nikodem 01 MTP KORMORAN Olsztyn 53.62 74

26. Zalecki Artur 01 MTP KORMORAN Olsztyn 56.03 65

12 lat

1. Burek Cezary 00 UKS Kapry-Armexim Pruszków 35.85 250

2. Oller Krzysztof 00 MTP KORMORAN Olsztyn 35.96 248

3. Mańka Filip 00 Uks 190 Łódź 36.08 246

4. DYNAK FILIP 00 Uks Posejdon Pułtusk 36.67 234

5. KOWALSKI MAXYMILIAN 00 Mpks Orka Ciechanów 36.86 230

6. Romaniec Szymon 00 KS Delfin Gdynia 36.98 228

…………………………………………………………………………

10. Maksymowicz Tomasz 00 UKP Jedynka Elbląg 38.22 207

12. Śmiarowski Beniamin 00 MTP KORMORAN Olsztyn 39.16 192

16. Stadnyk Michał 00 MTP KORMORAN Olsztyn 39.98 180

19. Grygorczuk Mateusz 00 MTP KORMORAN Olsztyn 47.64 106

13 lat

1. PARZYNOWSKI WOJCIECH 99 Uks 190 Łódź 31.83 358

2. Trześniewski Kacper 99 UKS Kapry-Armexim Pruszków 33.68 302

3. Molga Mateusz 99 Dwójka Morena Gdańsk 33.76 300

4. Kubiński Arkadiusz 99 Uks Pirat Elbląg 35.27 263

5. POLAK BARTOSZ 99 Klub Pływacki Ciechanow 36.17 244

6. Bazylewicz Jan 99 Dwójka Morena Gdańsk 36.76 232

14 lat

1. Małecki Mateusz 98 Dwójka Morena Gdańsk 30.09 424

2. PIETRZAK GRZEGORZ 98 Klub Pływacki Ciechanow 31.56 367

3. Ciborowski Natan 98 MKS „Ros” Pisz 33.24 314

4. Jaworski Jakub 98 Klub Pływacki Płetwal Mława 33.49 307

15 lat i starsi

1. Krajewski Karol 96 Klub Pływacki Płetwal Mława 30.90 391

50 metrów stylem motylkowym

10 lat i młodsi

1. Fischer Jakub 02 UKS Siódemka Brodnica 38.76 177

2. RADZISZEWSKI KRZYSZTOF 02 Buks Warszawa 39.51 167

3. GRĄDZIK BARTOSZ 02 Mpks Orka Ciechanów 41.48 145

4. LIS PAWEŁ 02 Buks Warszawa 41.86 141

5. Wojgienica Michał 02 MKS Medyk Giżycko 42.63 133

6. Woronko Krzysztof 02 MKS Medyk Giżycko 42.78 132

…………………………………………………………………

7. Kopiczko Maksymilian 02 MKS Medyk Giżycko 43.31 127

11 lat

1. KRZYWNICKI ADRIAN 01 Mpks Orka Ciechanów 33.81 268

2. Partyka Damian 01 KS Delfin Gdynia 34.80 245

3. SIEMEK DAMIAN 01 Uks Posejdon Pułtusk 37.31 199

4. Majer Mikołaj 01 KS Delfin Gdynia 41.53 144

5. KOWALCZYK JAKUB 01 Mpks Orka Ciechanów 41.54 144

6. Hruświcki Jakub 01 MTP KORMORAN Olsztyn 41.96 140

……………………………………………………………………

8. Lipińskii Szymon 01 MTP KORMORAN Olsztyn 42.81 132

10. Jednaszewski Mikołaj 01 MTP KORMORAN Olsztyn 45.25 111

12. Włodyka Piotr 01 MTP KORMORAN Olsztyn 56.09 58

13. Linde Miłosz 01 MTP KORMORAN Olsztyn 56.22 58

14. Zalecki Artur 01 MTP KORMORAN Olsztyn 56.69 56

15. Krotoszyński Filip 01 MTP KORMORAN Olsztyn 56.96 56

16. Stefanowicz Szymon 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:02.36 42

17. Strzelec Patryk 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:03.09 41

12 lat

1. Kuchciński Adam 00 MTP KORMORAN Olsztyn 32.22 309

2. Oller Krzysztof 00 MTP KORMORAN Olsztyn 33.28 281

3. Szaryński Mikołaj 00 Dwójka Morena Gdańsk 34.55 251

4. MIELCZAREK OSKAR 00 Buks Warszawa 35.52 231

5. Dobrzyński Piotr 00 MTP KORMORAN Olsztyn 35.53 230

6. Mańka Filip 00 Uks 190 Łódź 35.77 226

……………………………………………………………..

8. Wrzos Mateusz 00 MTP KORMORAN Olsztyn 36.54 212

10. Śmiarowski Beniamin 00 MTP KORMORAN Olsztyn 36.81 207

11. Żukowski Jakub 00 Uks Pirat Elbląg 36.92 205

13. Wąsowski Jędzrzej 00 MTP KORMORAN Olsztyn 38.10 187

14. Dąbrowski Jan 00 Uks Pirat Elbląg 39.07 173

16. Lenart Szymon 00 UKP Jedynka Elbląg 44.30 119

13 lat

1. Paprocki Robert 99 KS Delfin Gdynia 29.97 384

2. Ciborowski Rafał 99 MKS Medyk Giżycko 31.08 345

3. Bojarski Karol 99 Uśks Ostrołęka 31.29 338

4. Trześniewski Kacper 99 UKS Kapry-Armexim Pruszków 33.08 286

5. Nieroński Sebastian 99 UKP Jedynka Elbląg 33.13 284

6. Omak Fryderyk 99 MKS Medyk Giżycko 33.75 269

14 lat

1. PIETRZAK GRZEGORZ 98 Klub Pływacki Ciechanow 30.16 377

2. Kiryluk Damian 98 Dwójka Morena Gdańsk 31.59 328

3. Jaworski Jakub 98 Klub Pływacki Płetwal Mława 33.69 270

4. Bruździak Maciej 98 Dwójka Morena Gdańsk 33.90 265

5. Kotlewski Michał 98 Dwójka Morena Gdańsk 34.08 261

15 lat i starsi

1. Aptewicz Arkadiusz 93 Klub Pływacki Płetwal Mława 27.45 500

2. Witkowski Michał 94 Klub Pływacki Płetwal Mława 29.26 413

3. ADAMSKI ADRIAN 96 Klub Pływacki Ciechanow 29.87 388

4. GUMOWSKI CEZARY 97 Mpks Orka Ciechanów 29.95 385

5. Głuchowski Jędrzej 95 UKP Jedynka Elbląg 30.38 369

6. Krajewski Karol 96 Klub Pływacki Płetwal Mława 30.58 362

50 metrów stylem dowolnym

10 lat i młodsi

1. Fischer Jakub 02 UKS Siódemka Brodnica 32.47 244

2. Zajączkowski Filip 02 UKS SPARTA Grodzisk Mazowiecki 33.78 217

3. Jaszewski Mateusz 02 Uks Polonez Wyszków 34.39 205

4. Adamowski Mateusz 02 Uczniowski Klub Sportowy „Piąt 34.80 198

5. BARNAŚ ALEKSANDER 02 Buks Warszawa 35.27 190

6. SZCZUREK JAKUB 02 Buks Warszawa 35.64 184

…………………………………………………..

8. Kopiczko Maksymilian 02 MKS Medyk Giżycko 36.26 175

9. Żubrys Ruben 02 Dwójka Morena Gdańsk 36.34 174

10. Wojgienica Michał 02 MKS Medyk Giżycko 36.76 168

13. Woronko Krzysztof 02 MKS Medyk Giżycko 37.72 155

14. Szmit Filip 02 MKS Medyk Giżycko 37.74 155

15. Lewandowski Jakub 02 UKP Jedynka Elbląg 38.32 148

35. Fydryszewski Mateusz 02 UKP Jedynka Elbląg 43.17 103

11 lat

1. JEMIELITA OSKAR 01 Mpks Orka Ciechanów 30.06 307

2. Mech Mateusz 01 Uks Pirat Elbląg 32.34 247

3. SIEMEK DAMIAN 01 Uks Posejdon Pułtusk 32.65 240

4. Mościcki Jakub 01 MTP KORMORAN Olsztyn 32.77 237

5. Bohdanowicz Michał 01 UKP Jedynka Elbląg 33.28 226

6. Hendrych Dawid 01 UKP Jedynka Elbląg 34.04 212

………………………………………………………………

9. Lipińskii Szymon 01 MTP KORMORAN Olsztyn 34.80 198

12. Godlewski Dominik 01 UKP Jedynka Elbląg 35.11 193

18. Hruświcki Jakub 01 MTP KORMORAN Olsztyn 40.92 122

19. Żurawski Jakub 01 MTP KORMORAN Olsztyn 41.21 119

20. Linde Miłosz 01 MTP KORMORAN Olsztyn 43.33 102

21. Jędrzejewski Nikodem 01 MTP KORMORAN Olsztyn 43.93 98

22. Włodyka Piotr 01 MTP KORMORAN Olsztyn 44.46 95

23. Strzelec Patryk 01 MTP KORMORAN Olsztyn 47.16 79

25. Zalecki Artur 01 MTP KORMORAN Olsztyn 48.21 74

12 lat

1. Koziejko Bartłomiej 00 MTP KORMORAN Olsztyn 29.61 322

2. Mech Dariusz 00 Uks Pirat Elbląg 30.65 290

3. MIELCZAREK OSKAR 00 Buks Warszawa 30.75 287

4. Wrzos Mateusz 00 MTP KORMORAN Olsztyn 30.84 285

5. Burek Cezary 00 UKS Kapry-Armexim Pruszków 31.16 276

6. Śmiarowski Beniamin 00 MTP KORMORAN Olsztyn 31.54 266

…………………………………………………………………………….

7. Maksymowicz Tomasz 00 UKP Jedynka Elbląg 31.56 266

8. Wąsowski Jędzrzej 00 MTP KORMORAN Olsztyn 32.53 243

14. Ostalowski Paweł 00 UKP Jedynka Elbląg 33.86 215

16. Stadnyk Michał 00 MTP KORMORAN Olsztyn 34.23 208

22. Michałowski Remigiusz 00 UKP Jedynka Elbląg 37.06 164

23. Lenart Szymon 00 UKP Jedynka Elbląg 37.60 157

24. Grygorczuk Mateusz 00 MTP KORMORAN Olsztyn 38.04 151

26. Cybulko Radosław 00 MTP KORMORAN Olsztyn 38.81 143

13 lat

1. Ciborowski Rafał 99 MKS Medyk Giżycko 27.40 406

2. PARZYNOWSKI WOJCIECH 99 Uks 190 Łódź 27.70 393

3. Bojarski Karol 99 Uśks Ostrołęka 28.01 380

4. Paprocki Robert 99 KS Delfin Gdynia 28.36 366

5. Dalidowicz Patryk 99 Uks Pirat Elbląg 28.89 346

6. Śliwka Jakub 99 UKS Kapry-Armexim Pruszków 29.31 332

14 lat

1. PIETRZAK GRZEGORZ 98 Klub Pływacki Ciechanow 26.61 443

2. Małecki Mateusz 98 Dwójka Morena Gdańsk 26.87 431

3. Ciborowski Natan 98 MKS „Ros” Pisz 28.82 349

4. Kiryluk Damian 98 Dwójka Morena Gdańsk 28.87 347

5. Jaworski Jakub 98 Klub Pływacki Płetwal Mława 30.43 296

6. Goliasz Jakub 98 Klub Pływacki Płetwal Mława 33.31 226

15 lat i starsi

1. ADAMSKI ADRIAN 96 Klub Pływacki Ciechanow 26.67 440

2. Witkowski Michał 94 Klub Pływacki Płetwal Mława 26.87 431

3. Krajewski Karol 96 Klub Pływacki Płetwal Mława 27.20 415

4. KOLANKOWSKI KRZYSZTOF 97 Mpks Orka Ciechanów 28.29 369

5. Głuchowski Jędrzej 95 UKP Jedynka Elbląg 28.78 350

6. SMOLIŃSKI HUBERT 97 Uks Posejdon Pułtusk 34.58 202

50 metrów stylem klasycznym

10 lat i młodsi

1. Szczepański Jakub 02 Klub Pływacki Płetwal Mława 42.95 203

2. Zajączkowski Filip 02 UKS SPARTA Grodzisk Mazowiecki 44.83 178

3. Szmit Filip 02 MKS Medyk Giżycko 45.55 170

4. OLSZEWSKI BARTOSZ 02 Mpks Orka Ciechanów 46.35 161

5. PLONA ŁUKASZ 02 Buks Warszawa 46.42 160

6. Kowalczyk Patryk 02 Uks Polonez Wyszków 47.07 154

……………………………………………………………………

10. Kopiczko Maksymilian 02 MKS Medyk Giżycko 48.94 137

11 lat

1. Partyka Damian 01 KS Delfin Gdynia 40.42 243

2. KRZYWNICKI ADRIAN 01 Mpks Orka Ciechanów 40.55 241

3. JEMIELITA OSKAR 01 Mpks Orka Ciechanów 40.98 233

4. Chadaj Łukasz 01 UKP Jedynka Elbląg 46.26 162

5. REJNIAK MATEUSZ 01 Mpks Orka Ciechanów 46.34 161

6. Godlewski Dominik 01 UKP Jedynka Elbląg 46.80 157

………………………………………………………………………..

9. Krotoszyński Filip 01 MTP KORMORAN Olsztyn 49.15 135

10. Bałdyga Marceli 01 MTP KORMORAN Olsztyn 49.34 134

12. Żurawski Jakub 01 MTP KORMORAN Olsztyn 53.44 105

14. Jędrzejewski Nikodem 01 MTP KORMORAN Olsztyn 57.07 86

12 lat

1. Szaryński Mikołaj 00 Dwójka Morena Gdańsk 37.60 302

2. Wrzos Mateusz 00 MTP KORMORAN Olsztyn 38.27 287

3. ADAMSKI MIKOŁAJ 00 Mpks Orka Ciechanów 38.98 271

4. Szczepański Bartosz 00 Klub Pływacki Płetwal Mława 39.59 259

5. Koziński Daniel 00 Dwójka Morena Gdańsk 40.58 240

6. MIELCZAREK OSKAR 00 Buks Warszawa 41.02 233

………………………………………………….

7. Koziejko Bartłomiej 00 MTP KORMORAN Olsztyn 41.10 231

8. Stadnyk Michał 00 MTP KORMORAN Olsztyn 41.68 222

11. Dąbrowski Jan 00 Uks Pirat Elbląg 43.56 194

15. Cybulko Radosław 00 MTP KORMORAN Olsztyn 47.54 149

16. Michałowski Remigiusz 00 UKP Jedynka Elbląg 47.82 147

13 lat

1. Śliwka Jakub 99 UKS Kapry-Armexim Pruszków 35.63 355

2. Nieroński Sebastian 99 UKP Jedynka Elbląg 36.42 333

3. Omak Fryderyk 99 MKS Medyk Giżycko 36.51 330

4. Bojarski Karol 99 Uśks Ostrołęka 37.28 310

5. Dalidowicz Patryk 99 Uks Pirat Elbląg 37.31 309

6. Włodarczyk Stanisław 99 UKS Kapry-Armexim Pruszków 38.46 282

14 lat

1. Bruździak Maciej 98 Dwójka Morena Gdańsk 35.15 370

2. Ciborowski Natan 98 MKS „Ros” Pisz 37.76 299

3. Kotlewski Michał 98 Dwójka Morena Gdańsk 37.91 295

4. Goliasz Jakub 98 Klub Pływacki Płetwal Mława 41.01 233

15 lat i starsi

1. Aptewicz Arkadiusz 93 Klub Pływacki Płetwal Mława 32.76 457

2. ADAMSKI ADRIAN 96 Klub Pływacki Ciechanow 34.26 400

3. KOLANKOWSKI KRZYSZTOF 97 Mpks Orka Ciechanów 38.04 292

4. Koskiniotis Odyseusz 97 UKS Kapry-Armexim Pruszków 38.13 290

Finałowe wyścigi na 50 metrów

Styl dowolny

Dziewczęta

10 lat i młodsze

1. ZARĘBA-PARADOWSKA JULIA 02 Buks Warszawa 33.41 337

2. MIELCZAREK SANDRA 02 Buks Warszawa 34.77 298

3. Mieczkowska Wiktoria 02 MKS „Ros” Pisz 35.42 282

4. KOŚKO ŁUCJA 02 Buks Warszawa 36.50 258

5. Zielińska Daria 03 Uczniowski Klub Sportowy „ósemka” Toruń 36.88 250

6. Zając Aleksandra 02 UKP Jedynka Elbląg 37.01 247

11 lat

1. WITKOWSKA ANASTAZJA 01 Mpks Orka Ciechanów 33.35 338

2. Sobiesińska Zuzanna 01 UKS Siódemka Brodnica 34.17 315

3. Tomaszewska Zuzanna 01 KS Delfin Gdynia 34.32 310

4. Płachta Zuzanna 01 MTP KORMORAN Olsztyn 34.41 308

5. Tylkie Karolina 01 UKP Jedynka Elbląg 34.83 297

6. Smolak Maja 01 KS Delfin Gdynia 35.05 291

12 lat

1. Klonowska Julia 00 Dwójka Morena Gdańsk 29.98 466

2. Łyczek Andżelika 00 Klub Pływacki Płetwal Mława 30.76 431

3. Święcka Julia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 31.92 386

4. Chodyna Kinga 00 MTP KORMORAN Olsztyn 32.48 366

5. Kacprzycka Weronika 00 UKS Kapry-Armexim Pruszków 33.08 347

6. Woronko Wiktoria 00 MKS Medyk Giżycko 33.39 337

14 lat

1. ADAMKIEWICZ KAROLINA 98 Klub Pływacki Ciechanow 28.75 528

2. Szymańska Urszula 98 Klub Pływacki Płetwal Mława 30.32 450

3. Jackiewicz Weronika 98 UKS Kapry-Armexim Pruszków 30.66 436

4. Ryzinska Daria 98 MKS „Ros” Pisz 31.97 384

5. Jaworska Katarzyna 98 Klub Pływacki Płetwal Mława 39.08 210

15 lat i starsze

1. KOWALSKA SYLWIA 95 Mpks Orka Ciechanów 27.62 596

2. Maciesza Agata 96 KS Orzeł Elbląg 29.84 473

3. UGODZIŃSKA KAROLINA 97 Mpks Orka Ciechanów 31.51 401

4. Leszczyńska Matylda 97 Uks Pirat Elbląg 33.54 333

Chłopcy

11 lat

1. JEMIELITA OSKAR 01 Mpks Orka Ciechanów 30.58 292

2. Mech Mateusz 01 Uks Pirat Elbląg 32.12 252

3. Mościcki Jakub 01 MTP KORMORAN Olsztyn 32.88 235

4. Hendrych Dawid 01 UKP Jedynka Elbląg 32.92 234

5. SIEMEK DAMIAN 01 Uks Posejdon Pułtusk 32.94 234

6. Bohdanowicz Michał 01 UKP Jedynka Elbląg 32.97 233

12 lat

1. Koziejko Bartłomiej 00 MTP KORMORAN Olsztyn 29.56 323

2. Wrzos Mateusz 00 MTP KORMORAN Olsztyn 30.18 304

3. Śmiarowski Beniamin 00 MTP KORMORAN Olsztyn 30.22 303

4. Mech Dariusz 00 Uks Pirat Elbląg 30.52 294

5. Burek Cezary 00 UKS Kapry-Armexim Pruszków 30.93 282

6. MIELCZAREK OSKAR 00 Buks Warszawa 31.08 278

13 lat

1. Ciborowski Rafał 99 MKS Medyk Giżycko 27.23 414

2. Paprocki Robert 99 KS Delfin Gdynia 27.52 401

3. PARZYNOWSKI WOJCIECH 99 Uks 190 Łódź 27.70 393

4. Bojarski Karol 99 Uśks Ostrołęka 27.72 392

5. Dalidowicz Patryk 99 Uks Pirat Elbląg 29.05 341

6. Śliwka Jakub 99 UKS Kapry-Armexim Pruszków 29.08 340

14 lat

1. Małecki Mateusz 98 Dwójka Morena Gdańsk 25.94 479

2. PIETRZAK GRZEGORZ 98 Klub Pływacki Ciechanow 27.04 423

3. Ciborowski Natan 98 MKS „Ros” Pisz 28.36 366

4. Kiryluk Damian 98 Dwójka Morena Gdańsk 28.84 348

5. Jaworski Jakub 98 Klub Pływacki Płetwal Mława 30.32 300

15 lat i starsi

1. ADAMSKI ADRIAN 96 Klub Pływacki Ciechanow 26.52 448

2. Witkowski Michał 94 Klub Pływacki Płetwal Mława 26.58 445

3. Krajewski Karol 96 Klub Pływacki Płetwal Mława 26.92 428

4. KOLANKOWSKI KRZYSZTOF 97 Mpks Orka Ciechanów 27.94 383

5. Głuchowski Jędrzej 95 UKP Jedynka Elbląg 28.87 347

6. SMOLIŃSKI HUBERT 97 Uks Posejdon Pułtusk 32.01 255

Styl grzbietowy

Dziewczęta

10 lat I młodsze

1. MIELCZAREK SANDRA 02 Buks Warszawa 38.92 287

2. GOLUBSKA ALINA 02 Buks Warszawa 40.83 249

3. Brzoskowska Alicja 02 Dwójka Morena Gdańsk 41.07 245

4. Zając Aleksandra 02 UKP Jedynka Elbląg 41.50 237

5. Dąbrowska Aleksandra 02 Uks Pirat Elbląg 43.91 200

6. Tańska Joanna 02 UKS Kapry-Armexim Pruszków 44.63 190

11 lat

1. Tomaszewska Zuzanna 01 KS Delfin Gdynia 38.49 297

2. WITKOWSKA ANASTAZJA 01 Mpks Orka Ciechanów 39.90 267

3. Wojtanek Wiktoria 01 UKS Kapry-Armexim Pruszków 41.42 238

4. Płachta Zuzanna 01 MTP KORMORAN Olsztyn 41.58 236

5. GODLEWSKA NATALIA 01 Mpks Orka Ciechanów 41.78 232

6. Harnisz Aleksandra 01 MTP KORMORAN Olsztyn 42.49 221

12 lat

1. Baryła Julia 00 Dwójka Morena Gdańsk 33.96 433

2. Łyczek Andżelika 00 Klub Pływacki Płetwal Mława 34.11 427

3. Koluch Julia 00 UKS Kapry-Armexim Pruszków 34.39 417

4. Żemajtis Maria 00 MTP KORMORAN Olsztyn 35.14 391

5. Domżalska Wiktoria 00 UKP Jedynka Elbląg 36.18 358

13 lat

1. UGODZINSKA ALEKSANDRA 99 Klub Pływacki Ciechanow 34.02 431

2. Arkuszewska Karolina 99 KS Delfin Gdynia 34.31 420

3. Galicka Wiktoria 99 UKS Kapry-Armexim Pruszków 34.43 415

4. Kowalska Aleksandra 99 Klub Pływacki Płetwal Mława 34.64 408

5. Zgoda Dominika 99 KS Delfin Gdynia 35.29 386

6. Filipkowska Dominika 99 MKS „Ros” Pisz 35.87 367

14 lat

1. Ryzinska Daria 98 MKS „Ros” Pisz 37.34 326

2. Jaworska Katarzyna 98 Klub Pływacki Płetwal Mława 41.87 231

Chłopcy

10 lat o młodsi

1. Wojgienica Michał 02 MKS Medyk Giżycko 37.16 225

2. Żal Dominik 02 Dwójka Morena Gdańsk 38.24 206

3. Zajączkowski Filip 02 UKS SPARTA Grodzisk Mazowiecki 39.02 194

4. RADZISZEWSKI KRZYSZTOF 02 Buks Warszawa 39.79 183

5. SZCZUREK JAKUB 02 Buks Warszawa 40.36 175

6. Boboryk Wojciech 02 Dwójka Morena Gdańsk 41.17 165

11 lat

1. JEMIELITA OSKAR 01 Mpks Orka Ciechanów 35.01 269

2. Mościcki Jakub 01 MTP KORMORAN Olsztyn 36.64 234

3. SIEMEK DAMIAN 01 Uks Posejdon Pułtusk 37.14 225

4. Hendrych Dawid 01 UKP Jedynka Elbląg 38.40 204

5. Majer Mikołaj 01 KS Delfin Gdynia 39.02 194

6. Lipińskii Szymon 01 MTP KORMORAN Olsztyn 39.97 181

12 lat

1. Mańka Filip 00 Uks 190 Łódź 34.70 276

2. Burek Cezary 00 UKS Kapry-Armexim Pruszków 35.48 258

3. DYNAK FILIP 00 Uks Posejdon Pułtusk 35.92 249

4. Oller Krzysztof 00 MTP KORMORAN Olsztyn 36.05 246

5. KOWALSKI MAXYMILIAN 00 Mpks Orka Ciechanów 36.13 245

6. Romaniec Szymon 00 KS Delfin Gdynia 36.27 242

13 lat

1. PARZYNOWSKI WOJCIECH 99 Uks 190 Łódź 31.59 366

2. Trześniewski Kacper 99 UKS Kapry-Armexim Pruszków 33.38 310

3. Molga Mateusz 99 Dwójka Morena Gdańsk 34.17 289

4. Kubiński Arkadiusz 99 Uks Pirat Elbląg 35.00 269

5. POLAK BARTOSZ 99 Klub Pływacki Ciechanow 35.33 262

6. Bazylewicz Jan 99 Dwójka Morena Gdańsk 36.07 246

14 lat

1. Małecki Mateusz 98 Dwójka Morena Gdańsk 29.12 468

2. PIETRZAK GRZEGORZ 98 Klub Pływacki Ciechanow 30.77 396

3. Jaworski Jakub 98 Klub Pływacki Płetwal Mława 32.93 323

4. Ciborowski Natan 98 MKS „Ros” Pisz 33.30 313

Styl klasyczny

Dziewczęta

10 lat i młodsze

1. ZARĘBA-PARADOWSKA JULIA 02 Buks Warszawa 44.38 273

2. Mieczkowska Wiktoria 02 MKS „Ros” Pisz 47.47 223

3. PIWOWARCZYK ALEKSANDRA 02 Buks Warszawa 48.40 210

4. Tańska Joanna 02 UKS Kapry-Armexim Pruszków 48.78 205

5. KOŚKO ŁUCJA 02 Buks Warszawa 48.95 203

11 lat

1. Sobczak Martyna 01 UKS Siódemka Brodnica 43.06 299

2. ZAŁĘSKA ADRIANNA 01 Mpks Orka Ciechanów 43.91 282

3. WITKOWSKA ANASTAZJA 01 Mpks Orka Ciechanów 44.78 266

4. Smolak Maja 01 KS Delfin Gdynia 46.03 244

5. Płachta Zuzanna 01 MTP KORMORAN Olsztyn 46.20 242

6. Cherek Natalia 01 UKP Jedynka Elbląg 49.29 199

12 lat

1. Baryła Julia 00 Dwójka Morena Gdańsk 33.96 433

2. Łyczek Andżelika 00 Klub Pływacki Płetwal Mława 34.11 427

3. Koluch Julia 00 UKS Kapry-Armexim Pruszków 34.39 417

4. Żemajtis Maria 00 MTP KORMORAN Olsztyn 35.14 391

5. Domżalska Wiktoria 00 UKP Jedynka Elbląg 36.18 358

13 lat

1. UGODZINSKA ALEKSANDRA 99 Klub Pływacki Ciechanow 38.82 408

2. Sapeda Natalia 99 Klub Pływacki Płetwal Mława 38.99 403

3. Małyga Magda 99 KS Delfin Gdynia 40.33 364

4. GONTA KINGA 99 Klub Pływacki Ciechanow 40.99 346

5. Mojsiewicz Agnieszka 99 UKP Jedynka Elbląg 41.96 323

6. Wardak Julia 99 UKS Kapry-Armexim Pruszków 43.51 290

14 lat

1. Kasperuk Justyna 98 UKS Kapry-Armexim Pruszków 37.46 454

2. ADAMKIEWICZ KAROLINA 98 Klub Pływacki Ciechanow 38.23 427

3. Szymańska Urszula 98 Klub Pływacki Płetwal Mława 38.54 417

4. Ryzinska Daria 98 MKS „Ros” Pisz 42.09 320

Chłopcy

10 lat i młodsi

1. Szczepański Jakub 02 Klub Pływacki Płetwal Mława 42.60 208

2. Szmit Filip 02 MKS Medyk Giżycko 42.79 205

3. Kowalczyk Patryk 02 Uks Polonez Wyszków 44.76 179

4. Zajączkowski Filip 02 UKS SPARTA Grodzisk Mazowiecki 45.15 174

5. OLSZEWSKI BARTOSZ 02 Mpks Orka Ciechanów 45.54 170

6. PLONA ŁUKASZ 02 Buks Warszawa 45.60 169

11 lat

1. JEMIELITA OSKAR 01 Mpks Orka Ciechanów 40.32 245

2. Partyka Damian 01 KS Delfin Gdynia 40.33 245

3. KRZYWNICKI ADRIAN 01 Mpks Orka Ciechanów 40.86 235

4. REJNIAK MATEUSZ 01 Mpks Orka Ciechanów 45.16 174

5. Chadaj Łukasz 01 UKP Jedynka Elbląg 45.87 166

6. Godlewski Dominik 01 UKP Jedynka Elbląg 45.88 166

12 lat

1. Szaryński Mikołaj 00 Dwójka Morena Gdańsk 36.54 329

2. Wrzos Mateusz 00 MTP KORMORAN Olsztyn 38.22 288

3. Szczepański Bartosz 00 Klub Pływacki Płetwal Mława 38.36 285

4. ADAMSKI MIKOŁAJ 00 Mpks Orka Ciechanów 38.47 282

5. Koziński Daniel 00 Dwójka Morena Gdańsk 39.59 259

6. MIELCZAREK OSKAR 00 Buks Warszawa 41.93 218

13 lat

1. Śliwka Jakub 99 UKS Kapry-Armexim Pruszków 35.69 354

2. Omak Fryderyk 99 MKS Medyk Giżycko 35.85 349

3. Nieroński Sebastian 99 UKP Jedynka Elbląg 35.98 345

4. Bojarski Karol 99 Uśks Ostrołęka 36.59 328

5. Dalidowicz Patryk 99 Uks Pirat Elbląg 37.16 313

6. Włodarczyk Stanisław 99 UKS Kapry-Armexim Pruszków 37.26 311

14 lat

1. Bruździak Maciej 98 Dwójka Morena Gdańsk 35.23 368

2. Kotlewski Michał 98 Dwójka Morena Gdańsk 35.50 359

3. Ciborowski Natan 98 MKS „Ros” Pisz 37.36 308

Styl motylkowy

Dziewczęta

10 lat i młodsze

1. SIENKIEWICZ KAJA 02 Buks Warszawa 40.80 213

2. Zielińska Daria 03 Uczniowski Klub Sportowy „ósemka” Toruń40.92 211

3. Tańska Joanna 02 UKS Kapry-Armexim Pruszków 41.26 206

4. Mieczkowska Wiktoria 02 MKS „Ros” Pisz 42.32 191

5. PIWOWARCZYK ALEKSANDRA 02 Buks Warszawa 42.80 184

6. STRZELECKA KATARZYNA 02 Buks Warszawa 44.64 162

11 lat

1. ZAŁĘSKA ADRIANNA 01 Mpks Orka Ciechanów 36.50 298

2. Szeluga Wiktoria 01 MTP KORMORAN Olsztyn 37.38 277

3. Nawacka Oliwia 01 UKS Siódemka Brodnica 37.91 265

4. Tylkie Karolina 01 UKP Jedynka Elbląg 38.79 248

5. Sobiesińska Zuzanna 01 UKS Siódemka Brodnica 40.05 225

6. Smolak Maja 01 KS Delfin Gdynia 40.08 225

12 lat

1. Łyczek Andżelika 00 Klub Pływacki Płetwal Mława 33.53 384

2. Święcka Julia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 33.73 377

3. Klonowska Julia 00 Dwójka Morena Gdańsk 33.75 376

4. Kacprzycka Weronika 00 UKS Kapry-Armexim Pruszków 35.18 332

5. Jamroży Anita 00 Dwójka Morena Gdańsk 36.73 292

13 lat

1. Filipkowska Dominika 99 MKS „Ros” Pisz 33.95 370

2. Belof Karolina 99 KS Delfin Gdynia 34.80 343

Małyga Magda 99 KS Delfin Gdynia 34.80 343

4. Kantorska Daria 99 UKS Kapry-Armexim Pruszków 35.48 324

5. Kowalska Aleksandra 99 Klub Pływacki Płetwal Mława 35.60 321

6. Koronowska Anna 99 Klub Pływacki Płetwal Mława 36.47 298

15 lat i starsze

1. KOWALSKA SYLWIA 95 Mpks Orka Ciechanów 29.00 594

2. Maciesza Agata 96 KS Orzeł Elbląg 32.33 428

3. Leszczyńska Matylda 97 Uks Pirat Elbląg 35.54 322

Chłopcy

10 lat i młodsi

1. Fischer Jakub 02 UKS Siódemka Brodnica 37.17 201

2. RADZISZEWSKI KRZYSZTOF 02 Buks Warszawa 37.19 201

3. Woronko Krzysztof 02 MKS Medyk Giżycko 40.53 155

4. GRĄDZIK BARTOSZ 02 Mpks Orka Ciechanów 40.60 154

5. LIS PAWEŁ 02 Buks Warszawa 41.49 145

6. Wojgienica Michał 02 MKS Medyk Giżycko 44.12 120

11 lat

1. KRZYWNICKI ADRIAN 01 Mpks Orka Ciechanów 33.71 270

2. Partyka Damian 01 KS Delfin Gdynia 35.40 233

3. SIEMEK DAMIAN 01 Uks Posejdon Pułtusk 38.03 188

4. KOWALCZYK JAKUB 01 Mpks Orka Ciechanów 39.90 163

5. Hruświcki Jakub 01 MTP KORMORAN Olsztyn 41.54 144

6. Majer Mikołaj 01 KS Delfin Gdynia 42.07 139

12 lat

1. Kuchciński Adam 00 MTP KORMORAN Olsztyn 31.82 321

2. Oller Krzysztof 00 MTP KORMORAN Olsztyn 33.31 280

3. Szaryński Mikołaj 00 Dwójka Morena Gdańsk 34.23 258

4. Mańka Filip 00 Uks 190 Łódź 34.39 254

5. MIELCZAREK OSKAR 00 Buks Warszawa 35.47 232

6. Dobrzyński Piotr 00 MTP KORMORAN Olsztyn 36.03 221

13 lat

1. Paprocki Robert 99 KS Delfin Gdynia 29.20 416

2. Bojarski Karol 99 Uśks Ostrołęka 30.76 355

3. Ciborowski Rafał 99 MKS Medyk Giżycko 30.77 355

4. Nieroński Sebastian 99 UKP Jedynka Elbląg 33.14 284

5. Trześniewski Kacper 99 UKS Kapry-Armexim Pruszków 33.94 264

6. Omak Fryderyk 99 MKS Medyk Giżycko 34.31 256

15 lat i starsi

1. Aptewicz Arkadiusz 93 Klub Pływacki Płetwal Mława 27.42 502

2. Witkowski Michał 94 Klub Pływacki Płetwal Mława 28.32 456

3. GUMOWSKI CEZARY 97 Mpks Orka Ciechanów 29.73 394

4. ADAMSKI ADRIAN 96 Klub Pływacki Ciechanow 29.75 393

5. Głuchowski Jędrzej 95 UKP Jedynka Elbląg 30.06 381

6. Krajewski Karol 96 Klub Pływacki Płetwal Mława 31.23 340

 

200 metrów stylem grzbietowym

12 lat

1. Oller Krzysztof 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:41.76 282

3. Dobrzyński Piotr 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:48.47 249

13 lat

2. Kubiński Arkadiusz 99 Uks Pirat Elbląg 2:42.24 279

200 metrów stylem dowolnym

12 lat

1. Koziejko Bartłomiej 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:16.17 388

2. Kuchciński Adam 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:23.38 332

3. Wąsowski Jędzrzej 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:23.57 331

4. Mech Dariusz 00 Uks Pirat Elbląg 2:29.56 293

9. Ostalowski Paweł 00 UKP Jedynka Elbląg 2:43.05 226

12. Lenart Szymon 00 UKP Jedynka Elbląg 3:07.93 147

13 lat

2. Ciborowski Rafał 99 MKS Medyk Giżycko 2:11.49 431

4. Omak Fryderyk 99 MKS Medyk Giżycko 2:30.57 287

15 lat i starsi

2. Głuchowski Jędrzej 95 UKP Jedynka Elbląg 2:19.25 363

 

100 metrów stylem dowolnym

Dziewczęta

10 lat i młodsze

2. Mieczkowska Wiktoria 02 MKS „Ros” Pisz 1:19.24 266

4. Zając Aleksandra 02 UKP Jedynka Elbląg 1:22.74 234

10. Wojtaś Zofia 02 UKP Jedynka Elbląg 1:30.02 181

11. Wróblewska Aleksandra 02 UKP Jedynka Elbląg 1:31.85 171

11 lat

2. Tylkie Karolina 01 UKP Jedynka Elbląg 1:15.90 303

6. Szeluga Wiktoria 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:20.36 255

12. Sarnowska Olga 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:30.26 180

13. Gardocka Julia 01 MKS „Ros” Pisz 1:32.02 170

14. Adamczyk Sandra 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:34.40 157

15. Gerlich Olga 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:35.19 153

16. Łokucjewska Weronika 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:37.50 143

17. Krupińska Laura 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:37.57 142

18. Mikulska Lidia 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:38.65 138

19. Krecz Dominika 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:39.53 134

20. Cieloszczyk Katarzyna 01 MKS „Ros” Pisz 1:41.04 128

21. Karczewska Patrycja 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:41.66 126

22. Łucko Jagoda 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:42.59 122

23. Typa Alicja 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:42.65 122

24. Chomentowska Emma 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:43.02 121

25. Konopka Julia 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:53.52 90

12 lat

2. Żemajtis Maria 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:05.78 466

4. Święcka Julia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:10.32 381

5. Chodyna Kinga 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:10.64 376

9. Karaźniewicz Dorota 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:13.18 338

10. Woronko Wiktoria 00 MKS Medyk Giżycko 1:13.28 337

13. Kaziniec Oliwia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:15.58 307

16. Rokicka Julia 00 UKP Jedynka Elbląg 1:16.89 291

17. Antoniak Oliwia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:17.73 282

18. Bekier Klara 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:18.03 279

20. Kuć Julia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:18.39 275

21. Tazuszel Barbara 00 Uks Pirat Elbląg 1:21.23 247

23. Bylińska Paulina 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:25.10 215

24. Szajdek Maja 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:28.01 194

26. Podlewska Natalia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:29.88 182

13 lat

2. Filipkowska Dominika 99 MKS „Ros” Pisz 1:07.68 428

5. Ryzinska Daria 98 MKS „Ros” Pisz 1:08.38 411

12. Witkowska Marta 99 Uks Pirat Elbląg 1:13.70 331  

15 lat i starsi

2. Maciesza Agata 96 KS Orzeł Elbląg 1:04.73 489

Chłopcy

10 lat i młodsi

4. Wojgienica Michał 02 MKS Medyk Giżycko 1:19.23 182

7. Kopiczko Maksymilian 02 MKS Medyk Giżycko 1:19.75 178

10. Woronko Krzysztof 02 MKS Medyk Giżycko 1:21.31 168

13. Lewandowski Jakub 02 UKP Jedynka Elbląg 1:24.30 151

30. Fydryszewski Mateusz 02 UKP Jedynka Elbląg 1:35.20 105

11 lat

3. Mościcki Jakub 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:11.29 250

4. Mech Mateusz 01 Uks Pirat Elbląg 1:13.08 232

5. Bohdanowicz Michał 01 UKP Jedynka Elbląg 1:13.72 226

6. Hendrych Dawid 01 UKP Jedynka Elbląg 1:14.97 215

10. Lipińskii Szymon 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:18.22 189

11. Godlewski Dominik 01 UKP Jedynka Elbląg 1:18.55 187

15. Jednaszewski Mikołaj 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:22.59 161

17. Bałdyga Marceli 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:23.64 155

20. Żurawski Jakub 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:30.59 122

21. Hruświcki Jakub 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:31.33 119

22. Krotoszyński Filip 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:33.67 110

23. Włodyka Piotr 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:35.81 103

24. Linde Miłosz 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:36.52 100

25. Zalecki Artur 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:43.29 82

26. Jędrzejewski Nikodem 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:44.09 80

27. Strzelec Patryk 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:47.55 72

28. Stefanowicz Szymon 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:50.34 67

12 lat

1. Koziejko Bartłomiej 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:04.28 341

4. Kuchciński Adam 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:07.59 293

6. Wąsowski Jędzrzej 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:09.00 276

7. Śmiarowski Beniamin 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:09.74 267

9. Maksymowicz Tomasz 00 UKP Jedynka Elbląg 1:10.48 259

9 Wrzos Mateusz 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:10.48 259

11. Dobrzyński Piotr 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:11.65 246

14. Ostalowski Paweł 00 UKP Jedynka Elbląg 1:14.10 223

21. Lenart Szymon 00 UKP Jedynka Elbląg 1:25.71 144

22. Cybulko Radosław 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:25.79 143

13 lat

1. Ciborowski Rafał 99 MKS Medyk Giżycko 58.84 445

6. Dalidowicz Patryk 99 Uks Pirat Elbląg 1:05.21 327

14 lat

3. Ciborowski Natan 98 MKS „Ros” Pisz 1:02.45 372

15 lat i starsi

5. Głuchowski Jędrzej 95 UKP Jedynka Elbląg 1:02.83 365

400 metrow stylem dowolnym

Chłopcy

13 lat

2. Ciborowski Rafał 99 MKS Medyk Giżycko 4:46.89 407

4. Kubiński Arkadiusz 99 Uks Pirat Elbląg 5:23.47 284

14 lat

15 lat i starsi

PK Wąsowski Jędzrzej 00 MTP KORMORAN Olsztyn 5:00.72 354

100 metrów stylem grzbietowym

Dziewczęta

10 lat i młodsze

3. Mieczkowska Wiktoria 02 MKS „Ros” Pisz 1:30.36 228

4. Zając Aleksandra 02 UKP Jedynka Elbląg 1:31.00 223

6. Dąbrowska Aleksandra 02 Uks Pirat Elbląg 1:37.33 182

7. Wojtaś Zofia 02 UKP Jedynka Elbląg 1:43.49 151

11 lat

1. Płachta Zuzanna 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:32.64 211

3. Łucko Jagoda 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:44.26 148

4. Typańska Julia 01 Uks Pirat Elbląg 1:44.64 147

5. Krupińska Laura 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:46.23 140

6. Łokucjewska Weronika 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:52.77 117

7. Adamczyk Sandra 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:53.37 115

8. Konopka Julia 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:54.94 110

9. Chomentowska Emma 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:55.42 109

10. Krecz Dominika 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:55.65 108

11. Wiktor Marika 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:59.20 99

12. Typa Alicja 01 MTP KORMORAN Olsztyn 2:03.89 88

12 lat

4. Żemajtis Maria 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:15.80 386

5. Domżalska Wiktoria 00 UKP Jedynka Elbląg 1:17.07 368

8. Woronko Wiktoria 00 MKS Medyk Giżycko 1:21.08 316

9. Karaźniewicz Dorota 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:21.24 314

10. Chodyna Kinga 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:22.56 299

14. Sinitchine Zoja 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:24.25 281

17. Kaziniec Oliwia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:26.58 259

19. Rokicka Julia 00 UKP Jedynka Elbląg 1:29.76 232

20. Kostrubiec Alicja 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:30.31 228

22. Bylińska Paulina 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:39.48 171

23. Szajdek Maja 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:44.03 149

13 lat

2. Filipkowska Dominika 99 MKS „Ros” Pisz 1:16.35 378

Chłopcy

10 lat i młodsi

2. Wojgienica Michał 02 MKS Medyk Giżycko 1:24.24 196 40.95 43.29

5. Woronko Krzysztof 02 MKS Medyk Giżycko 1:28.70 167 43.07 45.63

17. Fydryszewski Mateusz 02 UKP Jedynka Elbląg 1:58.53 70 59.24 59.29

11 lat

3. Mech Mateusz 01 Uks Pirat Elbląg 1:27.03 177

5. Bohdanowicz Michał 01 UKP Jedynka Elbląg 1:27.62 174

6. Lipińskii Szymon 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:28.12 171

8. Hendrych Dawid 01 UKP Jedynka Elbląg 1:28.88 166

10. Krotoszyński Filip 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:37.77 125

11. Hruświcki Jakub 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:40.02 117

12. Linde Miłosz 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:52.57 82

13. Żurawski Jakub 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:52.78 81

14. Stefanowicz Szymon 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:53.16 80

16. Zalecki Artur 01 MTP KORMORAN Olsztyn 2:04.89 60

12 lat

2. Dobrzyński Piotr 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:18.16 245

3. Mech Dariusz 00 Uks Pirat Elbląg 1:18.53 242

8. Wąsowski Jędzrzej 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:22.04 212

10. Żukowski Jakub 00 Uks Pirat Elbląg 1:22.39 209

12. Maksymowicz Tomasz 00 UKP Jedynka Elbląg 1:22.62 207

13. Śmiarowski Beniamin 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:24.54 194

15. Stadnyk Michał 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:27.20 176

19. Grygorczuk Mateusz 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:34.17 140

13 lat

3. Kubiński Arkadiusz 99 Uks Pirat Elbląg 1:16.77 259 37.02 39.75

100 metrów stylem klasycznym

Dziewczęta

10 lat i młodsi

9. Dąbrowska Aleksandra 02 Uks Pirat Elbląg 1:52.34 173 53.97 58.37

11 lat

4. Cherek Natalia 01 UKP Jedynka Elbląg 1:39.35 251

7. Płachta Zuzanna 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:41.32 236

10. Harnisz Aleksandra 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:45.87 207

11. Szeluga Wiktoria 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:46.77 202

12. Truskolawska Olga 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:50.35 183

13. Adamczyk Sandra 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:52.06 175

14. Gerlich Olga 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:52.50 173

16. Sarnowska Olga 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:55.10 161

17. Typańska Julia 01 Uks Pirat Elbląg 1:55.25 161

18. Konopka Julia 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:58.71 147

19. Karczewska Patrycja 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:59.28 145

20. Łokucjewska Weronika 01 MTP KORMORAN Olsztyn 2:01.08 138

22. Wiktor Marika 01 MTP KORMORAN Olsztyn 2:04.32 128

12 lat

4. Święcka Julia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:30.33 334

6. Staruch Jagoda 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:33.92 297

8. Kostrubiec Alicja 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:35.53 282

9. Podlewska Natalia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:35.93 279

12. Antoniak Oliwia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:40.87 240

13. Szmit Julia 00 MKS Medyk Giżycko 1:41.04 238

13 lat

4. Mojsiewicz Agnieszka 99 UKP Jedynka Elbląg 1:30.31 334

14 lat

2. Ryzinska Daria 98 MKS „Ros” Pisz 1:29.48 344

15 lat i starsi

1. Maciesza Agata 96 KS Orzeł Elbląg 1:26.00 387

2. Leszczyńska Matylda 97 Uks Pirat Elbląg 1:27.79 364

Chłopcy

10 lat i młodsi

2. Szmit Filip 02 MKS Medyk Giżycko 1:37.70 184

11 lat

5. Chadaj Łukasz 01 UKP Jedynka Elbląg 1:40.81 167

6. Jednaszewski Mikołaj 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:42.23 160

7. Krotoszyński Filip 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:42.57 159

10. Godlewski Dominik 01 UKP Jedynka Elbląg 1:46.36 142

11. Bałdyga Marceli 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:49.47 131

12. Żurawski Jakub 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:50.39 127

15. Jędrzejewski Nikodem 01 MTP KORMORAN Olsztyn 2:02.36 93

12 lat

3. Wrzos Mateusz 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:26.19 268

6. Koziejko Bartłomiej 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:27.22 259

7. Oller Krzysztof 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:27.50 256

9. Stadnyk Michał 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:29.03 243

11. Kuchciński Adam 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:29.87 236

14. Dąbrowski Jan 00 Uks Pirat Elbląg 1:33.80 208

15. Michałowski Remigiusz 00 UKP Jedynka Elbląg 1:41.53 164

17. Cybulko Radosław 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:48.51 134

13 lat

2. Nieroński Sebastian 99 UKP Jedynka Elbląg 1:17.80 365

3. Omak Fryderyk 99 MKS Medyk Giżycko 1:18.66 353

4. Dalidowicz Patryk 99 Uks Pirat Elbląg 1:21.67 315

14 lat

3. Ciborowski Natan 98 MKS „Ros” Pisz 1:24.77 282

100 metrów stylem motylkowym

Dziewczęta

11 lat

1. Szeluga Wiktoria 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:27.47 249

12 lat

1. Święcka Julia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:20.00 325

4. Staruch Jagoda 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:31.13 220

5. Antoniak Oliwia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:33.36 205

13 lat

1. Filipkowska Dominika 99 MKS „Ros” Pisz 1:13.92 413

15 lat i starsi

1. Maciesza Agata 96 KS Orzeł Elbląg 1:13.04 428

Chłopcy

11 lat

3. Mościcki Jakub 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:29.52 158

5. Bałdyga Marceli 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:38.73 118

7. Jednaszewski Mikołaj 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:45.12 98

12 lat

1. Kuchciński Adam 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:13.68 284

3. Dobrzyński Piotr 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:22.63 201

4. Żukowski Jakub 00 Uks Pirat Elbląg 1:25.28 183

100 metrów stylem zmiennym

Dziewczęta

10 lat i młodsi

4. Mieczkowska Wiktoria 02 MKS „Ros” Pisz 1:32.70 241

9. Wróblewska Aleksandra 02 UKP Jedynka Elbląg 1:43.12 175

11 lat

2. Tylkie Karolina 01 UKP Jedynka Elbląg 1:27.15 290

6. Szeluga Wiktoria 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:32.04 246

7. Cherek Natalia 01 UKP Jedynka Elbląg 1:32.60 242

10. Harnisz Aleksandra 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:39.90 193

11. Truskolawska Olga 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:40.33 190

12. Krupińska Laura 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:44.93 166

14. Gerlich Olga 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:47.03 157

16. Sarnowska Olga 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:48.03 152

17. Karczewska Patrycja 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:49.08 148

18. Łucko Jagoda 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:49.11 148

19. Mikulska Lidia 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:49.40 147

20. Chomentowska Emma 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:56.91 120

21. Wiktor Marika 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:57.19 119

22. Typa Alicja 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:58.68 115

23. Cieloszczyk Katarzyna 01 MKS „Ros” Pisz 1:58.82 114

12 lat

5. Domżalska Wiktoria 00 UKP Jedynka Elbląg 1:19.62 381

6. Żemajtis Maria 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:19.69 380

7. Święcka Julia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:19.93 376

9. Chodyna Kinga 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:22.88 338

11. Sinitchine Zoja 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:23.89 326

14. Karaźniewicz Dorota 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:25.00 313

20. Kaziniec Oliwia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:28.53 277

21. Staruch Jagoda 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:28.80 274

22. Kostrubiec Alicja 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:29.82 265

23. Bekier Klara 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:31.21 253

26. Antoniak Oliwia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:33.68 234

27. Kuć Julia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:34.74 226

28. Szmit Julia 00 MKS Medyk Giżycko 1:36.19 216

14 lat

3. Ryzinska Daria 98 MKS „Ros” Pisz 1:18.90 391

15 lat i starsi

1. Maciesza Agata 96 KS Orzeł Elbląg 1:15.29 451

2. Leszczyńska Matylda 97 Uks Pirat Elbląg 1:19.86 377

Chłopcy

11 lat

3. Mościcki Jakub 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:29.52 158

5. Bałdyga Marceli 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:38.73 118

7. Jednaszewski Mikołaj 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:45.12 98

12 lat

1. Kuchciński Adam 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:13.68 284

3. Dobrzyński Piotr 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:22.63 201

4. Żukowski Jakub 00 Uks Pirat Elbląg 1:25.28 183

For facebook pletwal mlawa

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x