O Puchar Starosty Ciechanowskiego – Medyk Giżycko i Roś Pisz z akcentami

W Ciechanowie odbyły się młodzieżowe zawody pływackie z cyklu „ogólnopolski sprawdzian wytrzymałości i wszechstronności stylowej”, w którym udział wzięli reprezentanci ponad 30 klubów w tym dwóch z Warmii i Mazur: Medyka Giżycko i MKS Roś Pisz. Trzeba przyznać, że nasi pływacy zaprezentowali się dobrze, odnieśli kilka zwycięstw, zdobyli wiele medali. Indywidualnością mityngu była znana już zawodniczka Iga Biedrzycka (Roś), na najwyższym stopniu podium stanęli też: Filip Szmit i Joanna Biernacka (oboje Medyk)

 

Wyniki

Chłopcy

50 metrów stylem dowolnym

9 lat

12. Kopiczko Maksymilian 02 MKS Medyk Giżycko 39.20 138

17. Szmit Filip 02 MKS Medyk Giżycko 40.27 128

19. Woronko Krzysztof 02 MKS Medyk Giżycko 40.34 127

100 metrów stylem dowolnym

10 lat

8. Pyszko Marek 01 MKS Medyk Giżycko 1:22.14 163

20. Klimaszewski Wojciech 01 MKS Medyk Giżycko 1:31.78 117

24. Tomaszewski Bartosz 01 MKS Medyk Giżycko 1:35.19 105

11 lat

17. Buko Marcin 00 MKS Medyk Giżycko 1:23.25 157

25. Golas Brandon 00 MKS „Ros” Pisz 1:37.54 97

200 metrów stylem dowolnym

10 lat

8. Pyszko Marek 01 MKS Medyk Giżycko 3:06.41

11 lat

8. Strupiński Michał 00 MKS Medyk Giżycko 2:55.81

10. Golas Brandon 00 MKS „Ros” Pisz  3:41.06

12 lat

7. Omak Fryderyk 99 MKS Medyk Giżycko 2:36.04

400 metrów stylem dowolnym

11 lat

12. Strupiński Michał 00 MKS Medyk Giżycko 6:00.23 206

28. Buko Marcin 00 MKS Medyk Giżycko 6:39.80 150

800 metrów stylem dowolnym

12 lat

8. Ciborowski Rafał 99 MKS Medyk Giżycko 11:00.08 303

10. Omak Fryderyk 99 MKS Medyk Giżycko 11:15.92 282

50 metrów stylem grzbietowym

9 lat

7. Szmit Filip 02 MKS Medyk Giżycko 44.07 135

10. Woronko Krzysztof 02 MKS Medyk Giżycko 44.39 132

100 metrów stylem grzbietowym

10 lat

9. Tomaszewski Bartosz 01 MKS Medyk Giżycko 1:40.71 114

50 metrów stylem klasycznym

9 lat

1. Szmit Filip 02 MKS Medyk Giżycko 45.93 166

7. Kopiczko Maksymilian 02 MKS Medyk Giżycko 49.77 130

100 metrów stylem klasycznym

10 lat

4. Klimaszewski Wojciech 01 MKS Medyk Giżycko 1:45.55 146

50 metrów stylem motylkowym

9 lat

10. Kopiczko Maksymilian 02 MKS Medyk Giżycko 49.35 86

11. Woronko Krzysztof 02 MKS Medyk Giżycko 49.54 85

10 lat

11. Pyszko Marek 01 MKS Medyk Giżycko 43.91 122

100 metrów stylem zmiennym

10 lat

10. Tomaszewski Bartosz 01 MKS Medyk Giżycko 1:42.32 122

11. Klimaszewski Wojciech 01 MKS Medyk Giżycko 1:43.18 119

200 metrów stylem zmiennym

11 lat

16. Strupiński Michał 00 MKS Medyk Giżycko 3:17.35 46.23 48.16 1:00.16 42.80

18. Buko Marcin 00 MKS Medyk Giżycko 3:17.91

12 lat

15. Omak Fryderyk 99 MKS Medyk Giżycko 2:57.37

Dziewczęta

50 metrów stylem dowolnym

9 lat

3. Buko Martyna 02 MKS Medyk Giżycko 37.34 241

9. Kułakowska Monika 03 MKS Medyk Giżycko 39.55 203

13. Mieczkowska Wiktoria 02 MKS „Ros” Pisz 40.37 191

20. Rudnicka Wiktoria 02 MKS Medyk Giżycko 42.20 167

21. Polasik Natalia 02 MKS Medyk Giżycko 44.26 144

30. Zalewska Izabela 02 MKS Medyk Giżycko 48.12 112

100 metrów stylem dowolnym

11 lat

1. Gasparjan Lilia 00 MKS Medyk Giżycko 1:10.43 379 33.26 37.17

6. Woronko Wiktoria 00 MKS Medyk Giżycko 1:16.46 296 36.94 39.52

11. Ejsymont Marta 00 MKS Medyk Giżycko 1:24.79 217 38.77 46.02

12 lat

4. Łukasik Wiktoria 99 MKS Medyk Giżycko 1:05.59 470

7. Filipkowska Dominika 99 MKS „Ros” Pisz 1:09.77 390 34.06 35.71

13. Tomaszewska Karolina 99 MKS Medyk Giżycko 1:22.68 234

14 lat

3. Kopiczko Sandra 97 MKS Medyk Giżycko 1:06.72 446

400 metrów stylem dowolnym

11 lat

12. Pyszko Karolina 00 MKS Medyk Giżycko 5:48.36 306

13. Gasparjan Lilia 00 MKS Medyk Giżycko 5:48.79 305

14. Biernacka Joanna 00 MKS Medyk Giżycko 5:48.80 305

19. Woronko Wiktoria 00 MKS Medyk Giżycko 5:57.70 283

24. Ejsymont Marta 00 MKS Medyk Giżycko 6:11.82 252

36. Szmit Julia 00 MKS Medyk Giżycko 7:07.20 166

800 metrów stylem dowolnym

12 lat

2. Łukasik Wiktoria 99 MKS Medyk Giżycko 10:14.44 490

11. Krejczy Agata 99 MKS Medyk Giżycko 11:25.20 353

26. Tomaszewska Karolina 99 MKS Medyk Giżycko 12:58.48 241

50 metrów stylem grzbietowym

9 lat

3. Kułakowska Monika 03 MKS Medyk Giżycko 42.16 226

6. Buko Martyna 02 MKS Medyk Giżycko 43.24 209

11. Rudnicka Wiktoria 02 MKS Medyk Giżycko 46.47 169

17. Polasik Natalia 02 MKS Medyk Giżycko 49.54 139

20. Zalewska Izabela 02 MKS Medyk Giżycko 51.68 122

100 metrów stylem grzbietowym

14 lat

1. Biedrzycka Iga 97 MKS „Ros” Pisz 1:09.70 497 34.07

50 metrów stylem klasycznym

9 lat

3. Kułakowska Monika 03 MKS Medyk Giżycko 46.74 233

7. Rudnicka Wiktoria 02 MKS Medyk Giżycko 50.76 182

8. Buko Martyna 02 MKS Medyk Giżycko 51.36 176

11. Mieczkowska Wiktoria 02 MKS „Ros” Pisz 51.82 171

15. Polasik Natalia 02 MKS Medyk Giżycko 54.27 149

19. Zalewska Izabela 02 MKS Medyk Giżycko 57.14 128

100 metrów stylem klasycznym

11 lat

1. Biernacka Joanna 00 MKS Medyk Giżycko 1:25.76 390

12 lat

6. Krejczy Agata 99 MKS Medyk Giżycko 1:30.93 327

50 metrów stylem motylkowym

9 lat

8. Mieczkowska Wiktoria 02 MKS „Ros” Pisz 1:00.00

11 lat

3. Pyszko Karolina 00 MKS Medyk Giżycko 40.97 210

13 lat

3. Pyszko Karolina 00 MKS Medyk Giżycko 40.97 210

14 lat

2. Kopiczko Sandra 97 MKS Medyk Giżycko 32.23 432

100 metrów stylem zmiennym

13 lat

4. Ryzinska Daria 98 MKS „Ros” Pisz 1:23.48 330 

14 lat

1. Biedrzycka Iga 97 MKS „Ros” Pisz 1:11.21 533

200 metrów stylem zmiennym

11 lat

9. Biernacka Joanna 00 MKS Medyk Giżycko 3:00.46 40.95 49.85 48.92 40.74

11. Gasparjan Lilia 00 MKS Medyk Giżycko 3:01.56 41.89 47.15 55.32 37.20

18. Pyszko Karolina 00 MKS Medyk Giżycko 3:11.01 41.26 48.08 56.69 44.98

19. Woronko Wiktoria 00 MKS Medyk Giżycko 3:11.77 43.46 48.56 56.36 43.39

20. Ejsymont Marta 00 MKS Medyk Giżycko 3:12.89 43.53 48.61 55.62 45.13

34. Szmit Julia 00 MKS Medyk Giżycko 3:39.47 50.06 53.55 1:05.07 50.79

12 lat

2. Łukasik Wiktoria 99 MKS Medyk Giżycko 2:37.46 35.06 40.77 46.25 35.38

8. Filipkowska Dominika 99 MKS „Ros” Pisz 2:51.58 37.01 42.48 52.53 39.56

9. Krejczy Agata 99 MKS Medyk Giżycko 2:52.75 39.24 45.17

23. Tomaszewska Karolina 99 MKS Medyk Giżycko 3:11.67

Klasyfikacja drużynowa

1. UKS 190 Łódź  787

2. MKS Trójka Łódź 611,5

3. Buks Warszawa 423

4. ORKA Ciechanów 234

5. T.P.Olimpijczyk Aleksandrów 227

6. MKS Medyk Giżycko 193,5

……………………….

13. MKS „Ros” Pisz 75

Fot. strona Medyk Giżycko

{gallery}medyk28{/gallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x