Ogólnopolski Sprawdzian Wytrzymałości Olsztyn 2014 – Monika, Michał i Rafał najwszechstronniejsi

W olsztyńskiej Aquasferze odbył się w piątek (5 grudnia) przed południem Ogólnopolski Sprawdzian Wytrzymałości i Wszechstronności Stylowej. Impreza skierowana do 11 i 12-latków ma charakter korespondencyjny. Porównywane są wyniki w całej Polsce. W Olsztynie najlepiej zaprezentowali się: Monika Kułakowska (Medyk Giżycko), Michał Szajdek i Rafał Komar (obaj Kormoran Olsztyn) – zwycięzcy obu konkurencji.

Po jednej wygranej zanotowali: Wiktoria Mieczkowska (Ros Pisz) i Ewa Jaszczuk (Kormoran Olsztyn). Uczestnicy rywalizowali na 200 metrów stylem zmiennym i na długich dystansach dowolnym (11-latkowie – 400 m, 12-latkowie 800 m.). Ogólnopolski Sprawdzian Wytrzymałości i Wszechstronności Stylowej poprzedzał rozpoczynające się popołudniu mistrzostwa województwa warmińsko-mazurskiego w pływaniu.

Wyniki

200 metrów stylem zmiennym

Dziewczęta

11 lat

1. KUŁAKOWSKA Monika 03 MKS Medyk Giżycko 2:43.64

2. KULIK Wiktoria 03 MTP Kormoran Olsztyn 3:03.91

3. ŁABAJ Zuzanna 03 MTP Kormoran Olsztyn 3:13.30

4. TRYPUCKA Klaudia 03 MTP Kormoran Olsztyn 3:13.35

5. ŻURAWSKA Maja 03 MTP Kormoran Olsztyn 3:15.20

6. KIELAK Julia 03 MTP Kormoran Olsztyn 3:16.81

7. ZMIERCZAK Natalia 03 MTP Kormoran Olsztyn 3:18.89

8. CHRZAN Daria 03 MTP Kormoran Olsztyn 3:19.14

9. OSOWIECKA Konstancja 03 MTP Kormoran Olsztyn 3:20.70

10. ŁUPKOWSKA Katarzyna 03 MKS Medyk Giżycko 3:23.25

11. KŁOS Paulina 03 MTP Kormoran Olsztyn 3:23.84

12. SADOWSKA Wiktoria 03 MTP Kormoran Olsztyn 3:24.59

13. BIAŁOGRZYWIEC Julia 03 MTP Kormoran Olsztyn 3:24.92

14. ABRAMCZYK Ewa 03 MTP Kormoran Olsztyn 3:26.27

15. URBANOWICZ Dominika 03 UKPJedynka Elbląg 3:27.24

16. BIEDRZYCKA Adrianna 03 MKS ROŚ Pisz 3:29.23

17. KUSAJ Zuzanna 03 MTP Kormoran Olsztyn 3:29.55

18. PETNIUNAS Nikola 03 MTP Kormoran Olsztyn 3:31.91

19. ŁUCZYŃSKA Adrianna 03 MTP Kormoran Olsztyn 3:32.25

20. CUPRYCH Dominika 03 UKPJedynka Elbląg 3:35.38

21. WIKIEŁ Michalina 03 MTP Kormoran Olsztyn 3:36.54

22. SOBIESKA Natalia 03 MTP Kormoran Olsztyn 3:41.81

23. PURGAL Adrianna 03 MTP Kormoran Olsztyn 3:42.09

24. GODLEWSKA Wiktoria 03 UKPJedynka Elbląg 3:45.59

25. JAGIEŁŁO Adrianna 03 MTP Kormoran Olsztyn 3:51.49

26. PNIEWSKA Katarzyna 03 MTP Kormoran Olsztyn 3:54.87

27. SKALSKA Oliwia 03 MTP Kormoran Olsztyn 3:55.79

28. GOSIEWSKA Michalina 03 MTP Kormoran Olsztyn 3:56.84

29. GLAPIAK Maja 03 MTP Kormoran Olsztyn 4:02.38

12 lat

1. WIKTORIA Mieczkowska 02 MKS ROŚ Pisz 2:44.19

2. JASZCZUK Ewa 02 MTP Kormoran Olsztyn 2:44.47

3. GŁADKOJĆ Marta 02 MTP Kormoran Olsztyn 2:53.81

4. MUZYKA Izabela 02 MTP Kormoran Olsztyn 2:53.91

5. SZYMAŃSKA Monika 02 MTP Kormoran Olsztyn 2:56.50

6. RUDNICKA Wiktoria 02 MKS Medyk Giżycko 2:57.54

7. DĘBOWSKA Aniela 02 MTP Kormoran Olsztyn 2:58.19

8. CIŻ Zuzanna 02 MKS Medyk Giżycko 2:58.25

9. CHROSTOWSKA Maria 02 MTP Kormoran Olsztyn 2:58.26

10. RACZEWSKA Emilia 02 MTP Kormoran Olsztyn 2:59.53

11. KUKIEŁKA Liliana 02 GP SSP Orka Iława 2:59.78

12. ZAJĄC Aleksandra 02 UKPJedynka Elbląg 3:02.11

13. OPALACH Wiktoria 02 MTP Kormoran Olsztyn 3:05.39

14. JĘDRASZEK Anna 02 MTP Kormoran Olsztyn 3:07.73

15. MILEWSKA Olga 02 MTP Kormoran Olsztyn 3:07.92

16. ŻYWÓLKO Natalia 02 MTP Kormoran Olsztyn 3:09.67

17. ŁUKASZEWICZ Wiktoria 02 MTP Kormoran Olsztyn 3:13.59

18. WTULICH Anna 02 MTP Kormoran Olsztyn 3:15.35

19. KOWALEWSKA Martyna 02 MTP Kormoran Olsztyn 3:20.31

20. PAWEŁAS Martyna 02 MTP Kormoran Olsztyn 3:23.31

21. GÓRALSKA Maria 02 MTP Kormoran Olsztyn 3:27.39

Chłopcy

11 lat

1. SZAJDEK Michał 03 MTP Kormoran Olsztyn 2:57.84

2. TECLAW Igor 03 KS Płetwal Szczytno 3:08.99

3. KAPAŁA Szymon 03 MTP Kormoran Olsztyn 3:13.81

4. CYCKOWSKI Aleksander 03 UKPJedynka Elbląg 3:14.90

5. PŁOŃSKI Filip 03 MTP Kormoran Olsztyn 3:16.16

6. NIEDZIAŁEK Michał 03 MTP Kormoran Olsztyn 3:17.14

7. GALLAS Gerard 03 MTP Kormoran Olsztyn 3:18.37

8. MAKSYMOWICZ Krzysztof 03 UKPJedynka Elbląg 3:25.31

9. LIGĘZOWSKI Konrad 03 MTP Kormoran Olsztyn 3:31.41

10. POŁOMSKI Daniel 03 MTP Kormoran Olsztyn 3:31.55

11. JANKOWSKI Filip 03 UKPJedynka Elbląg 3:32.15

12. ZAHORSKI Tobiasz 03 MTP Kormoran Olsztyn 3:32.67 48

13. DZIENISZEWSKI Rafał 03 MTP Kormoran Olsztyn 3:33.53

14. BRUZDA Konrad 03 MTP Kormoran Olsztyn 3:37.40

15. PIWOWARSKI Radosław 03 KS Płetwal Szczytno 3:42.21

16. BŁASZKOWSKI Michał 03 MTP Kormoran Olsztyn 3:43.01

17. ADAMOWICZ Konrad 03 MTP Kormoran Olsztyn 3:51.31

18. MOJSIEWICZ Dominik 03 MTP Kormoran Olsztyn 3:51.48

19. STANEK Maksymilian 03 MTP Kormoran Olsztyn 3:54.41

20. MALINOWSKI Michał 03 UKPJedynka Elbląg 3:54.49 56

21. MALSZEWSKI Kamil 03 MTP Kormoran Olsztyn 4:21.32

12 lat

1. KOMAR Rafał 02 MTP Kormoran Olsztyn 2:32.27

2. KOPICZKO Maksymilian 02 MKS Medyk Giżycko 2:41.25

3. SOBOLEWSKI Dawid 02 MUKS PIORUN Gołdap 2:41.66

4. KURDZIEKO Nikodem 02 MTP Kormoran Olsztyn 2:43.35

5. BRUZDEWICZ Hubert 02 MTP Kormoran Olsztyn 2:52.53

6. PORBACKI Krystian 02 MTP Kormoran Olsztyn 2:53.21

7. HELBRECHT Jakub 02 MTP Kormoran Olsztyn 2:56.67

8. KRÓLIK Damian 02 MTP Kormoran Olsztyn 2:57.11

9. MACIEJEWSKI Dominik 02 KS Płetwal Szczytno 2:57.38

10. GALIŃSKI Jakub 02 MTP Kormoran Olsztyn 2:58.88

11. NOWAK Radosław 02 MTP Kormoran Olsztyn 3:01.32

12. TOMCZUK Kamil 02 MTP Kormoran Olsztyn 3:02.79

13. PIEKARSKI Szymon 02 MTP Kormoran Olsztyn 3:03.09

14. CEDROWSKI Jakub 02 MKS Medyk Giżycko 3:05.35

15. MIERZEJEK Igor 02 MTP Kormoran Olsztyn 3:06.63

16. LEWANDOWSKI Jakub 02 UKPJedynka Elbląg 3:07.34

17. PRZYBOROWSKI Marcin 02 MUKS PIORUN Gołdap 3:07.37

18. RYBIŃSKI Filip 02 GP SSP Orka Iława 3:08.54

19. KOSZCZKA Szymon 02 GP SSP Orka Iława 3:08.66

20. ŚNIECIKOWSKI Emilian 02 MTP Kormoran Olsztyn 3:09.34

21. DUSZAK Juliusz 02 MTP Kormoran Olsztyn 3:11.04

22. JANUSZKIEWICZ Miłosz 02 MUKS PIORUN Gołdap 3:21.03

23. SKÓRSKI Szymon 02 MTP Kormoran Olsztyn 3:31.12

24. DĘBSKI Jan 02 MTP Kormoran Olsztyn 3:38.15

25. BRZEZIŃSKI Szymon 02 MTP Kormoran Olsztyn 3:59.15

{AdmirorGallery}plywaniestyl5{/AdmirorGallery}

400 metrów stylem dowolnym

Dziewczęta

11 lat

1. KUŁAKOWSKA Monika 03 MKS Medyk Giżycko 5:20.88

2. KULIK Wiktoria 03 MTP Kormoran Olsztyn 5:53.03

3. TRYPUCKA Klaudia 03 MTP Kormoran Olsztyn 5:58.10

4. KIELAK Julia 03 MTP Kormoran Olsztyn 6:02.30

5. ŁABAJ Zuzanna 03 MTP Kormoran Olsztyn 6:10.83

6. KUSAJ Zuzanna 03 MTP Kormoran Olsztyn 6:16.31

7. ZMIERCZAK Natalia 03 MTP Kormoran Olsztyn 6:19.15

8. CHRZAN Daria 03 MTP Kormoran Olsztyn 6:23.63

9. GŁĄBIŃSKA Martyna 03 GP SSP Orka Iława 6:31.70

10. BIEDRZYCKA Adrianna 03 MKS ROŚ Pisz 6:33.53

11. ŻURAWSKA Maja 03 MTP Kormoran Olsztyn 6:37.27

12. BIAŁOGRZYWIEC Julia 03 MTP Kormoran Olsztyn 6:41.31

13. OSOWIECKA Konstancja 03 MTP Kormoran Olsztyn 6:43.66

14. ŁUPKOWSKA Katarzyna 03 MKS Medyk Giżycko 6:44.00

15. ŁUCZYŃSKA Adrianna 03 MTP Kormoran Olsztyn 6:47.66

16. URBANOWICZ Dominika 03 UKPJedynka Elbląg 6:48.27

17. CUPRYCH Dominika 03 UKPJedynka Elbląg 6:53.18

18. KŁOS Paulina 03 MTP Kormoran Olsztyn 6:54.66

19. SADOWSKA Wiktoria 03 MTP Kormoran Olsztyn 6:56.35

20. WIKIEŁ Michalina 03 MTP Kormoran Olsztyn 7:03.55

21. SOBIESKA Natalia 03 MTP Kormoran Olsztyn 7:10.42

22. ABRAMCZYK Ewa 03 MTP Kormoran Olsztyn 7:11.11

23. PETNIUNAS Nikola 03 MTP Kormoran Olsztyn 7:12.98

24. PURGAL Adrianna 03 MTP Kormoran Olsztyn 7:14.47

25. GLAPIAK Maja 03 MTP Kormoran Olsztyn 7:19.27

26. GODLEWSKA Wiktoria 03 UKPJedynka Elbląg 7:23.91

27. PNIEWSKA Katarzyna 03 MTP Kormoran Olsztyn 7:39.04

28. GOSIEWSKA Michalina 03 MTP Kormoran Olsztyn 7:46.49

29. SKALSKA Oliwia 03 MTP Kormoran Olsztyn 7:48.92

30. JAGIEŁŁO Adrianna 03 MTP Kormoran Olsztyn 8:25.76

Chłopcy

11 lat

1. SZAJDEK Michał 03 MTP Kormoran Olsztyn 5:32.06

2. TECLAW Igor 03 KS Płetwal Szczytno 5:40.90

3. NIEDZIAŁEK Michał 03 MTP Kormoran Olsztyn 5:55.91

4. KAPAŁA Szymon 03 MTP Kormoran Olsztyn 6:05.82

5. CYCKOWSKI Aleksander 03 UKPJedynka Elbląg 6:09.73

6. LIGĘZOWSKI Konrad 03 MTP Kormoran Olsztyn 6:16.55

7. MAKSYMOWICZ Krzysztof 03 UKPJedynka Elbląg 6:18.28

8. GALLAS Gerard 03 MTP Kormoran Olsztyn 6:27.74

9. BŁASZKOWSKI Michał 03 MTP Kormoran Olsztyn 6:29.92

10. POŁOMSKI Daniel 03 MTP Kormoran Olsztyn 6:32.76

11. JANKOWSKI Filip 03 UKPJedynka Elbląg 6:41.04

12. MALINOWSKI Michał 03 UKPJedynka Elbląg 6:46.44

13. PIWOWARSKI Radosław 03 KS Płetwal Szczytno 6:58.00

14. DZIENISZEWSKI Rafał 03 MTP Kormoran Olsztyn 6:59.40

15. MOJSIEWICZ Dominik 03 MTP Kormoran Olsztyn 7:03.60

16. BRUZDA Konrad 03 MTP Kormoran Olsztyn 7:07.13

17. STANEK Maksymilian 03 MTP Kormoran Olsztyn 7:08.2

18. ZAHORSKI Tobiasz 03 MTP Kormoran Olsztyn 7:13.74

19. ADAMOWICZ Konrad 03 MTP Kormoran Olsztyn 7:40.84

20. WIŚNIEWSKI Paweł 03 MTP Kormoran Olsztyn 7:48.21

21. MALSZEWSKI Kamil 03 MTP Kormoran Olsztyn 9:06.83

800 metrów stylem dowolnym

Dziewczęta

12 lat

1. JASZCZUK Ewa 02 MTP Kormoran Olsztyn 10:33.69

2. MUZYKA Izabela 02 MTP Kormoran Olsztyn 10:56.35

3. WIKTORIA Mieczkowska 02 MKS ROŚ Pisz 10:57.19

4. SZYMAŃSKA Monika 02 MTP Kormoran Olsztyn 11:23.87

5. ZAJĄC Aleksandra 02 UKPJedynka Elbląg 11:43.30

6. CIŻ Zuzanna 02 MKS Medyk Giżycko 11:50.84

7. DĘBOWSKA Aniela 02 MTP Kormoran Olsztyn 11:54.05

8. RACZEWSKA Emilia 02 MTP Kormoran Olsztyn 11:57.80

9. CHROSTOWSKA Maria 02 MTP Kormoran Olsztyn 11:57.86

10. ŻYWÓLKO Natalia 02 MTP Kormoran Olsztyn 11:59.29

11. MILEWSKA Olga 02 MTP Kormoran Olsztyn 12:02.35

12. RUDNICKA Wiktoria 02 MKS Medyk Giżycko 12:08.56

13. OPALACH Wiktoria 02 MTP Kormoran Olsztyn 12:21.15

14. ŁUKASZEWICZ Wiktoria 02 MTP Kormoran Olsztyn 12:30.27

15. WTULICH Anna 02 MTP Kormoran Olsztyn 12:37.40

16. PAWEŁAS Martyna 02 MTP Kormoran Olsztyn 13:02.77

17. GŁADKOJĆ Marta 02 MTP Kormoran Olsztyn 13:03.25

18. KOWALEWSKA Martyna 02 MTP Kormoran Olsztyn 13:06.32

19. JĘDRASZEK Anna 02 MTP Kormoran Olsztyn 13:07.79

20. GÓRALSKA Maria 02 MTP Kormoran Olsztyn 13:44.70

21. ZALEWSKA Izabela 02 MKS Medyk Giżycko 14:21.26

Chłopcy

12 lat

1. KOMAR Rafał 02 MTP Kormoran Olsztyn 10:08.87

2. SOBOLEWSKI Dawid 02 MUKS PIORUN Gołdap 10:11.24

3. BRUZDEWICZ Hubert 02 MTP Kormoran Olsztyn 10:47.03

4. KURDZIEKO Nikodem 02 MTP Kormoran Olsztyn 10:49.54

5. NOWAK Radosław 02 MTP Kormoran Olsztyn 10:51.98

6. MIERZEJEK Igor 02 MTP Kormoran Olsztyn 11:03.43

7. KRÓLIK Damian 02 MTP Kormoran Olsztyn 11:20.47

8. LEWANDOWSKI Jakub 02 UKPJedynka Elbląg 11:22.03

9. HELBRECHT Jakub 02 MTP Kormoran Olsztyn 11:36.10

10. TOMCZUK Kamil 02 MTP Kormoran Olsztyn 11:44.02

11. PORBACKI Krystian 02 MTP Kormoran Olsztyn 11:52.40

12. PIEKARSKI Szymon 02 MTP Kormoran Olsztyn 11:54.71

13. ŚNIECIKOWSKI Emilian 02 MTP Kormoran Olsztyn 11:55.79

14. MACIEJEWSKI Dominik 02 KS Płetwal Szczytno 12:13.84

15. GALIŃSKI Jakub 02 MTP Kormoran Olsztyn 12:26.95

16. KOPICZKO Maksymilian 02 MKS Medyk Giżycko 12:27.15

17. PRZYBOROWSKI Marcin 02 MUKS PIORUN Gołdap 12:30.02

18. DUSZAK Juliusz 02 MTP Kormoran Olsztyn 12:32.85

19. CEDROWSKI Jakub 02 MKS Medyk Giżycko 12:37.78

20. KOŃCZAK Bartosz 02 UKPJedynka Elbląg 12:50.04

21. JANUSZKIEWICZ Miłosz 02 MUKS PIORUN Gołdap 12:53.59

22. SKÓRSKI Szymon 02 MTP Kormoran Olsztyn 13:23.57

23. DĘBSKI Jan 02 MTP Kormoran Olsztyn 13:58.87

24. BRZEZIŃSKI Szymon 02 MTP Kormoran Olsztyn 15:04.37

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Elbląg giżycko Goldap Olsztyn pisz pływanie Szczytno

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x