Otwarte Mistrzostwa Warmii i Mazur oraz Mistrzostwa Województwa OZP 2020 – Aquasfera pełna życia

Fot. swimland olsztyn facebook
W piątek (20 listopada) w olsztyńskiej Aquasferze odbywały się IV Międzynarodowe Mistrzostwa Warmii i Mazur o Puchar Prezydenta Olsztyna i jednocześnie Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego Okręgowego Związku Pływackiego.. W tej drugiej imprezie startowali tylko zawodnicy sekcji naszego region, rywalizując o medale w kategoriach wiekowych. W open klasyfikowano również gości spoza województwa.

Przed południem startowali uczestnicy kategorii U10, U11 i U12. Mimo pewnych ograniczeń rywalizacja była bardzo interesująca. W najmłodszej kategorii dominowali reprezentacji UKS Frog Giżycko (10 zł. 10 sr. 5 br.), w U11 MTP Kormoran Olsztyn (8 zł. 12 sr. 9 br.), w U12 Swimland Olsztyn (9 zł. 1 sr. 3 br.), w open UKS G-8 Bielany Warszawa (14 zł. 8 sr. 2 br.), trzeci w klasyfikacji Swimland zdobył 2 zł. 4 sr. 3 br. Mulimedalistami zostali: Julia Zbutowicz (Swimland) 5 złotych i 1 srebrny, Marcel Jureko (UKP Jedynka Elbląg) 4 zlote 1 srebrny i 1 brązowy oraz Kinga Kordziak (UKS G-8 Bielany Warszawa) 4 złote.

W klasyfikacji na najlepszych zawodników swoich grup wiekowych zwyciężyli: U10: Olga Nitschka (UKS Frog Gizycko) i Szymon Budzisz (MTP Kormoran Olsztyn), U11: Lena Kozak (UKP Jedynka Elbląg) i Antoni Kisielewski (MUKS Piorun Gołdap), U12: Julia Zbutowicz i Marcel Jureko, open: Julia Zbutowicz i Mateusz Wasilewski (UKS Tri-Team Rumia).

W drugim bloku wystąpili zawodnicy starsi: U13, U14 , U15 i starsi (tylko reprezentanci sekcji okręgu warmińsko-mazurskiego) oraz kat. open także z udziałem uczestników spoza regionu. Klasyfikacje medalową wygrali zdecydowani pływacy MTP Kormoran, zdobywając 126 medali (51 zł. 40 sr. 36 br.) przed Swimlandem Olsztyn – 44 medale (23 zł. 10 sr. 11 br.) i UKS MOS Ełk – 37 medali (13 zł. 17 sr. I 7 sr.). Wśród multimedalistów zaimponowała szczególnie Gabriela Wójtowicz (Swimland). Na najwyższym podium stawała sześciokrotnie. Po 4 złote i 2 srebrne krążki wywalczyli: Martyna Kraszewska (Kormoran), Karolina Piechowicz (Swimland) i Patrycja Siejak (Kormoran). Najlepszymi zawodnikami w poszczególnych kategoriach wiekowych zostali: U13: Monika Dziuba (Kormoran) i Adrian Malinowski (MKS Roś Pisz), U14: Magdalena Lis (Swimland) i Bartosz Kapała (Kormoran), U15 i starsi: Gabriela Wójtowicz (Swimland) i Tomasz Kraczkowski (Swimland) , open” Gabriela Wójtowicz i Krzysztof Chmielewski (IUKS Muszelka Warszawa). Ustanowiono wiele rekordów życiowych, padł też rekord Polski na 50 metrów stylem klasycznym 16-latków, który był dziełem Tomasza Kraczkowskiego.

Wyniki

Dziewczęta

200 metrów stylem dowolnym

10 lat i młodsi

1. MAKOWSKA, Nastazja Kinga10 UKS ,,Frog” Giżycko 3:33.27

2. MYŚLIŃSKA, Martyna 10 UKS ,,Frog” Giżycko 3:44.00

11 lat

1. STACHEWICZ, Magdalena09 MTP Kormoran Olsztyn 2:47.21

2. DZIK, Zoja 09 Swimland Olsztyn 2:47.81

3. WILCZEWSKA, Karolina 09 MTP Kormoran Olsztyn 2:51.61

12 lat

1. MUSIAŁ, Michalina 08 Swimland Olsztyn 2:35.75

2. JARMOŁOWICZ, Gabriela 08 UKS ,,Frog” Giżycko 2:46.07

Open

1. MALINOWSKA, Martyna 08 UKS Ruch Grudziądz 2:33.64

2. MUSIAŁ, Michalina 08 Swimland Olsztyn 2:35.75

3. FIRAK, Lena 08 Neptun Gdańsk 2:39.63

4. WYDARTY, Anna 08 Neptun Gdańsk 2:40.28

5. DERĘGOWSKA, Zuzanna 08 KP Płetwal Mława 2:41.04

6. KOWALSKA, Lena 08 UKS Tri-Team Rumia 2:41.48

13 lat

1. DZIUBA, Monika 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:18.48 507

2. KASZTELAN, Elwira 07 UKS MOS Ełk 2:48.87 279

14 lat

1. KOWALSKA, Wiktoria 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:13.96 560

2. BAŁDYGA, Kamila 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:18.05 511

3. WISZNIEWSKA, Zuzanna 06 UKS MOS Ełk 2:18.74 504

15 lat i starsi

1. KRASZEWSKA, Martyna 05 MTP Kormoran Olsztyn 2:06.85 659

2. GAWEDZKA, Natalia 05 UKS MOS Ełk 2:10.74 602

3. MASŁOWSKA, Wiktoria 05 SWIMLAND Olsztyn 2:15.93 536

Open

1. KRASZEWSKA, Martyna 05 MTP Kormoran Olsztyn 2:06.85 659

2. MACIAK, Julia 06 IUKS ,,Muszelka” Warszawa2:09.89 614

3. GAWEDZKA, Natalia 05 UKS MOS Ełk 2:10.74 602

4. KOWALSKA, Wiktoria 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:13.96 560

5. MASŁOWSKA, Wiktoria 05 SWIMLAND Olsztyn 2:15.93 536

6. BAŁDYGA, Kamila 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:18.05 511

100 metrów stylem grzbietowym

10 lat i młodsi

1. NITSCHKA, Lena 10 UKS ,,Frog” Giżycko 1:33.63

2. KOZŁOWSKA, Laura 11 MUKS PIORUN Gołdap 1:39.04

3. ZALEWSKA, Lena 10 UKS ,,Frog” Giżycko 1:42.70

11 lat

1. TOMCZYK, Hanna 09 St. Szkoła Pływania ,,Orka” 1:26.09

2. ZDUNIAK, Ewa 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:29.94

3. LEŚNIEWSKA, Julia 09 UKP Jedynka Elbląg 1:32.98

12 lat

1. SKRABOWSKA, Karolina 08 UKS ,,Frog” Giżycko 1:17.06

2. WALC, Alicja 08 KS Płetwal Szczytno 1:22.04 4

3. MADEKSZA, Maja 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:23.27

Open

1. KORDZIAK, Kinga 08 UKS G-8 Bielany Warszawa 1:09.29

2. SKRABOWSKA, Karolina 08 UKS ,,Frog” Giżycko 1:17.06

3. RACHUBA, Gabriela 08 KP Płetwal Mława 1:21.65

4. WALC, Alicja 08 KS Płetwal Szczytno 1:22.04

5. MADEKSZA, Maja 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:23.27

6. ULISZEWSKA, Michalina 08 Swimland Olsztyn 1:25.51

13 lat

1. KUBERA, Helena 07 UKP Jedynka Elbląg 1:14.83 397

2. GREGORCZYK, Maja 07 SWIMLAND Olsztyn 1:16.83 367

3. ADAMCZYK, Wiktoria 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:19.21 335

14 lat

1. LIS, Magdalena 06 SWIMLAND Olsztyn 1:07.01 553

2. ZDUNIAK, Zuzanna 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:15.39 388

15 lat i starsi

1. WÓJTOWICZ, Gabriela 95 SWIMLAND Olsztyn 1:01.85 704

2. WAŚNIEWSKA, Martyna 04 UKP Jedynka Elbląg 1:08.15 526

3. GRZEGORCZYK, Maja 05 MTP Kormoran Olsztyn 1:13.61 417

Open

1. WÓJTOWICZ, Gabriela 95 SWIMLAND Olsztyn 1:01.85 704

2. LIS, Magdalena 06 SWIMLAND Olsztyn 1:07.01 553

3. WAŚNIEWSKA, Martyna 04 UKP Jedynka Elbląg 1:08.15 526

4. DOMORADZKA, Julia 07 Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk 1:10.58 473

5. MORDAWSKA, Natalia 07 UKS Ruch Grudziądz 1:12.69 433

6. ŁABAJ, Zuzanna 03 KS KSZO Ostrowiec Św. 1:13.29 423

200 metrów stylem klasycznym

10 lat i młodsi

1. SZKRABA, Julia 10 MTP Kormoran Olsztyn 3:31.75

2. NITSCHKA, Olga 10 UKS ,,Frog” Giżycko 3:31.86

11 lat

1. PIEŃKOWSKA, Martyna 09 KS Płetwal Szczytno 3:10.80

2. TRZESZCZKOWSKA, D. 09 Swimland Olsztyn 3:31.96

3. WALKOWIAK, Aleksandra 09 MTP Kormoran Olsztyn 3:57.04

12 lat

1. RAK-ŁUKAWSKA, Maja 08 MTP Kormoran Olsztyn 3:14.09

Open

1. BUTRYN, Amelia 08 KP Płetwal Mława 2:58.91

2. MACIEJEWSKA, Marta 08 Neptun Gdańsk 3:05.19

3. PIEŃKOWSKA, Martyna 09 KS Płetwal Szczytno 3:10.80

4. RAK-ŁUKAWSKA, Maja 08 MTP Kormoran Olsztyn 3:14.09

5. ŚWIĄTEK, Hanna 08 Neptun Gdańsk 3:14.59

6. GNAŚ, Nadia 09 UKS Tri-Team Rumia 3:18.65

13 lat

1. ŻUCHOWSKA, Antonina 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:53.74 464

2. ROJEK, Hanna 07 MTP Kormoran Olsztyn 3:15.49 326

15 lat i starsi

1. PIECHOWICZ, Karolina 05 SWIMLAND Olsztyn 2:34.99 654

2. DOROSZKIEWICZ, Anna 05 UKP Jedynka Elbląg 2:37.04 629

Open

1. PIECHOWICZ, Karolina 05 SWIMLAND Olsztyn 2:34.99 654

2. DOROSZKIEWICZ, Anna 05 UKP Jedynka Elbląg 2:37.04 629

3. WICHULSKA, Małgorzata 07 UKS 48 Warszawa Śródmieś2c:i4e9.07 504

4. ZIELIŃSKA, Maja 07 MTP ,,Lublinianka” 2:51.59 482

5. ŻUCHOWSKA, Antonina 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:53.74 464

6. DĄBROWSKA, Aleksandra06 Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk 3.04.03 391

100 metrów stylem motylkowym

11 lat

1. LECH, Matylda 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:43.42

2. ZDUNIAK, Ewa 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:47.26

12 lat

1. KYRYLLOWA, Kira 08 Swimland Olsztyn 1:43.78

2. SIEMIŃSKA, Zuzanna 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:46.02

Open

1. MIKOŁAJCZYK, Oliwia 08 UKS G-8 Bielany Warszawa 1:15.57

2. LECH, Matylda 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:43.42

3. KYRYLLOWA, Kira 08 Swimland Olsztyn 1:43.78

4. SIEMIŃSKA, Zuzanna 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:46.02

5. ZDUNIAK, Ewa 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:47.26

13 lat

1. KRASZEWSKA, Dominika 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:18.47 337

14 lat

1. KOWALSKA, Wiktoria 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:14.05 401

2. BAŁDYGA, Kamila 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:14.78 389

3. SZCZUDŁO, Alicja 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:24.52 269

15 lat i starsi

1. KRASZEWSKA, Martyna 05 MTP Kormoran Olsztyn 1:06.06 564

2. DĄBROWSKA, Zuzanna 03 UKP Jedynka Elbląg 1:08.55 505

3. KRUPIŃSKA, Lila 04 MTP Kormoran Olsztyn 1:19.01 330

Open

1. KRASZEWSKA, Martyna 05 MTP Kormoran Olsztyn 1:06.06 564

2. DĄBROWSKA, Zuzanna 03 UKP Jedynka Elbląg 1:08.55 505

3. BOBROWSKA, Joanna 06 Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy 1:11.29 449

4. KOWALSKA, Wiktoria 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:14.05 401

5. BAŁDYGA, Kamila 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:14.78 389

6. ŁABAJ, Zuzanna 03 KS KSZO Ostrowiec Św. 1:15.52 378

200 metrów stylem zmiennym

10 lat i młodsi

1. NITSCHKA, Olga 10 UKS ,,Frog” Giżycko 3:31.28

2. MAKOWSKA, Nastazja Kinga10 UKS ,,Frog” Giżycko 3:51.97

11 lat

1. STACHEWICZ, Aleksandra09 MTP Kormoran Olsztyn 3:06.34

12 lat

1. ZALECH, Agata 08 MTP Kormoran Olsztyn 3:00.50

2. JARMOŁOWICZ, Gabriela 08 UKS ,,Frog” Giżycko 3:07.49

Open

1. SOBÓTKA, Oliwia 10 UKS 48 Warszawa Śródmieście 2:42.67

2. NARKIEWICZ, Oliwia 08 UKS G-8 Bielany Warszawa 2:45.40

3. MACIEJEWSKA, Marta 08 Neptun Gdańsk 2:51.61

4. MALINOWSKA, Martyna 08 UKS Ruch Grudziądz 2:58.41

5. DERĘGOWSKA, Zuzanna 08 KP Płetwal Mława 2:58.79

6. ZALECH, Agata 08 MTP Kormoran Olsztyn 3:00.50

13 lat

1. DZIUBA, Monika 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:36.58 471

2. ŻUCHOWSKA, Antonina 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:42.64 420

3. BRODACKA, Maja 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:53.12 348

14 lat

1. KUPIS, Aleksandra 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:40.87 434

15 lat i starsi

1. ZMIERCZAK, Natalia 03 MTP Kormoran Olsztyn 2:25.87 583

2. SIEJAK, Patrycja 05 MTP Kormoran Olsztyn 2:31.05 525

Open

1. ZMIERCZAK, Natalia 03 MTP Kormoran Olsztyn 2:25.87 583

2. SIEJAK, Patrycja 05 MTP Kormoran Olsztyn 2:31.05 525

3. DZIUBA, Monika 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:36.58 471

4. KUPIS, Aleksandra 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:40.87 434

5. ŻUCHOWSKA, Antonina 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:42.64 420

6. BRODACKA, Maja 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:53.12 348

50 metrów stylem dowolnym

10 lat i młodsi

1. JAROCKA, Karolina 10 MUKS PIORUN Gołdap 36.02

2. GRABOWSKA, Amelia 10 UKP Jedynka Elbląg 39.79

3. ZIELIŃSKA, Julia 10 UKP Jedynka Elbląg 40.44

11 lat

1. KOZAK, Lena 09 UKP Jedynka Elbląg 31.03

2. DZIK, Zoja 09 Swimland Olsztyn 33.22

3. NASZKIEWICZ, Inga 09 MUKS PIORUN Gołdap 33.32

12 lat

1. ZBUTOWICZ, Julia 08 Swimland Olsztyn 29.07

2. MUSIAŁ, Michalina 08 Swimland Olsztyn 30.45

3. WALC, Alicja 08 KS Płetwal Szczytno 32.47

Open

1. CZUBIK, Aleksandra 08 UKS G-8 Bielany Warszawa 29.01

2. ZBUTOWICZ, Julia 08 Swimland Olsztyn 29.07

3. MUSIAŁ, Michalina 08 Swimland Olsztyn 30.45

4. KOZAK, Lena 09 UKP Jedynka Elbląg 31.03

5. KAMIŃSKA, Kaja 08 KP Płetwal Mława 31.73

6. FIRAK, Lena 08 Neptun Gdańsk 32.18

13 lat

1. KUBERA, Helena 07 UKP Jedynka Elbląg 29.50 469

2. WASILEWSKA, Amelia 07 SWIMLAND Olsztyn 32.04 366

3. STAWECKA, Maria 07 SWIMLAND Olsztyn 32.25 359

14 lat

1. LIS, Magdalena 06 SWIMLAND Olsztyn 27.67 569

2. FILIPCZAK, Nikola 06 SWIMLAND Olsztyn 28.70 509

15 lat i starsi

1. WÓJTOWICZ, Gabriela 95 SWIMLAND Olsztyn 26.75 629

2. KRASZEWSKA, Martyna 05 MTP Kormoran Olsztyn 27.00 612

3. KUŁAKOWSKA, Monika 03 SWIMLAND Olsztyn 28.01 548

Open

1. WÓJTOWICZ, Gabriela 95 SWIMLAND Olsztyn 26.75 629

2. KRASZEWSKA, Martyna 05 MTP Kormoran Olsztyn 27.00 612

3. LIS, Magdalena 06 SWIMLAND Olsztyn 27.67 569

4. KUŁAKOWSKA, Monika 03 SWIMLAND Olsztyn 28.01 548

5. MASŁOWSKA, Wiktoria 05 SWIMLAND Olsztyn 28.09 543

6. MARKIEWICZ, Weronika 07 Neptun Gdańsk 28.11 542

50 metrów stylem klasycznym

10 lat i młodsi

1 JAROCKA, Karolina 10 MUKS PIORUN Gołdap 49.67

11 lat

1 PIEŃKOWSKA, Martyna 09 KS Płetwal Szczytno 41.62

2 TRZESZCZKOWSKA, Dominika 09 Swimland Olsztyn 44.05

3 WYROSTEK, LENA 09 KS Płetwal Szczytno 48.68

12 lat

1 ZBUTOWICZ, Julia 08 Swimland Olsztyn 35.03

2 SZOSTAWICKA, Karolina 08 MTP Kormoran Olsztyn 48.51

Open

1 ZBUTOWICZ, Julia 08 Swimland Olsztyn 35.03

2 BUTRYN, Amelia 08 KP Płetwal Mława 37.24

3 NARKIEWICZ, Oliwia 08 UKS G-8 Bielany Warszawa 37.41

4 MACIEJEWSKA, Marta 08 Neptun Gdańsk 40.41

5 PIEŃKOWSKA, Martyna 09 KS Płetwal Szczytno 41.62

6 GRECHUTA, Paulina 09 Neptun Gdańsk 42.06

13 lat

1. DĄBROWSKA, Aleksandra 07 UKP Jedynka Elbląg 41.47 329

2. PRZYBYSZEWSKA, Joanna 07 MTP Kormoran Olsztyn 41.48 329

2. CYGLICKA, Maria 07 MTP Kormoran Olsztyn 41.48 329

14 lat

1. KOWALSKA, Wiktoria 06 MTP Kormoran Olsztyn 35.66 518

2. KLEMAREWSKA, Natalia 06 UKS MOS Ełk 40.72 347

3. WIENIARSKA, Anna 06 MTP Kormoran Olsztyn 40.84 344

15 lat i starsi

1. DOROSZKIEWICZ, Anna 05 UKP Jedynka Elbląg 32.52 683

2. PIECHOWICZ, Karolina 05 SWIMLAND Olsztyn 32.74 669

3. KUŁAKOWSKA, Monika 03 SWIMLAND Olsztyn 35.39 530

Open

1. DOROSZKIEWICZ, Anna 05 UKP Jedynka Elbląg 32.52 683

2. PIECHOWICZ, Karolina 05 SWIMLAND Olsztyn 32.74 669

3. ZIELIŃSKA, Maria 04 MPKS Orka Ciechanów 35.18 539

4. KUŁAKOWSKA, Monika 03 SWIMLAND Olsztyn 35.39 530

5. KOWALSKA, Wiktoria 06 MTP Kormoran Olsztyn 35.66 518

6. OSSOWSKA, Kalina 05 KP Płetwal Mława 36.17 496

200 metrów stylem grzbietowym

10 lat i młodsi

1. MAKOWSKA, Nastazja Kinga10 UKS ,,Frog” Giżycko 3:53.61

11 lat

1. ZDUNIAK, Ewa 09 MTP Kormoran Olsztyn 3:12.36

2. STACHEWICZ, Magdalena09 MTP Kormoran Olsztyn 3:13.19

3. WALKOWIAK, Aleksandra 09 MTP Kormoran Olsztyn 3:21.29

12 lat

1. ULISZEWSKA, Michalina 08 Swimland Olsztyn 3:01.92

2. MADEKSZA, Maja 08 MTP Kormoran Olsztyn 3:02.23

3. ROCZEŃ, Agata 08 MUKS PIORUN Gołdap 3:03.41

Open

1. KORDZIAK, Kinga 08 UKS G-8 Bielany Warszawa 2:31.76

2. MIKOŁAJCZYK, Oliwia 08 UKS G-8 Bielany Warszawa 2:35.20

3. ŚWIĄTEK, Hanna 08 Neptun Gdańsk 2:51.23

4. RACHUBA, Gabriela 08 KP Płetwal Mława 2:58.33

5. ULISZEWSKA, Michalina 08 Swimland Olsztyn 3:01.92

6. MADEKSZA, Maja 08 MTP Kormoran Olsztyn 3:02.23

13 lat

1. GREGORCZYK, Maja 07 SWIMLAND Olsztyn 2:44.55 380

2. ADAMCZYK, Wiktoria 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:46.61 366

3. URBAŃSKA, Zuzanna 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:52.53 330

14 lat

1. WISZNIEWSKA, Zuzanna 06 UKS MOS Ełk 2:29.64 505

2. ZDUNIAK, Zuzanna 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:44.20 382

Open

1. WISZNIEWSKA, Zuzanna 06 UKS MOS Ełk 2:29.64 505

2. DOMORADZKA, Julia 07 Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk 2.31.43 488

3. MORDAWSKA, Natalia 07 UKS Ruch Grudziądz 2:35.07 454

4. ZABOROWSKA, Natalia 06 KP Płetwal Mława 2:41.61 401

5. ŻUK, Zuzanna 06 Międzyszkolny UKS ,,Olimpi2jc:z4y3.99 384

6. ZDUNIAK, Zuzanna 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:44.20 382

100 metrów stylem dowolnym

10 lat i młodsi

1. JAROCKA, Karolina 10 MUKS PIORUN Gołdap 1:25.30

2. GRABOWSKA, Amelia 10 UKP Jedynka Elbląg 1:32.32

3. ZIELIŃSKA, Julia 10 UKP Jedynka Elbląg 1:34.87 148

11 lat

1. KOZAK, Lena 09 UKP Jedynka Elbląg 1:09.98

2. NASZKIEWICZ, Inga 09 MUKS PIORUN Gołdap 1:13.67

3. WILCZEWSKA, Karolina 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:15.75

12 lat

1. MUSIAŁ, Michalina 08 Swimland Olsztyn 1:08.51

2. PUCHALSKA, Roksana 08 MUKS PIORUN Gołdap 1:15.41

3. KŁOSOWSKA, Olivia 08 Swimland Olsztyn 1:22.71

Open

1. CZUBIK, Aleksandra 08 UKS G-8 Bielany Warszawa 1:05.59

2. MUSIAŁ, Michalina 08 Swimland Olsztyn 1:08.51

3. KOZAK, Lena 09 UKP Jedynka Elbląg 1:09.98

4. KOMOROWSKA, Maja 08 KP Płetwal Mława 1:12.05

5. BUTRYN, Amelia 08 KP Płetwal Mława 1:13.55

6. NASZKIEWICZ, Inga 09 MUKS PIORUN Gołdap 1:13.67

13 lat

1. DZIUBA, Monika 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:03.61 492

2. KRASZEWSKA, Dominika 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:07.67 409

3. KOSIOREK, Dominika 07 UKP Jedynka Elbląg 1:11.79 342

14 lat

1. FILIPCZAK, Nikola 06 SWIMLAND Olsztyn 1:02.20 527

15 lat i starsi

1. ZMIERCZAK, Natalia 03 MTP Kormoran Olsztyn 58.21 643

2. MASŁOWSKA, Wiktoria 05 SWIMLAND Olsztyn 1:00.80 564

3. SUJKOWSKA, Roksana 05 MTP Kormoran Olsztyn 1:05.69 447

Open

1. ZMIERCZAK, Natalia 03 MTP Kormoran Olsztyn 58.21 643

2. MASŁOWSKA, Wiktoria 05 SWIMLAND Olsztyn 1:00.80 564

3. FILIPCZAK, Nikola 06 SWIMLAND Olsztyn 1:02.20 527

4. SIEDLEWSKA, Marcelina 07 UKS Żabianka Gdańsk 1:03.25 501

5. DZIUBA, Monika 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:03.61 492

6. AŻGIN, Marta 06 Neptun Gdańsk 1:03.86 487

100 metrów stylem zmiennym

10 lat i młodsi

1. SZKRABA, Julia 10 MTP Kormoran Olsztyn 1:33.38 221 45.55 47.83

2. NITSCHKA, Lena 10 UKS ,,Frog” Giżycko 1:37.83 192 46.82 51.01

3. MYŚLIŃSKA, Martyna 10 UKS ,,Frog” Giżycko 1:47.88 143

11 lat

1. NASZKIEWICZ, Inga 09 MUKS PIORUN Gołdap 1:27.64

2. DZIK, Zoja 09 Swimland Olsztyn 1:30.49

3. SOŃTA, Iga 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:40.64

12 lat

1. SKRABOWSKA, Karolina 08 UKS ,,Frog” Giżycko 1:20.84

2. SZOSTAWICKA, Karolina 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:40.22 179

Open

1. SKRABOWSKA, Karolina 08 UKS ,,Frog” Giżycko 1:20.84

2. WYDARTY, Anna 08 Neptun Gdańsk 1:23.09

3. FIRAK, Lena 08 Neptun Gdańsk 1:25.10

4. KOWALSKA, Lena 08 UKS Tri-Team Rumia 1:25.45

5. RACHUBA, Gabriela 08 KP Płetwal Mława 1:26.77

6. GRECHUTA, Paulina 09 Neptun Gdańsk 1:27.28

13 lat

1. URBAŃSKA, Zuzanna 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:20.81 341 38.06 42.75

2. ŚWIECZKO, Kornelia 07 UKS MOS Ełk 1:33.31 222

14 lat

1. KUPIS, Aleksandra 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:13.46 455

2. KLEMAREWSKA, Natalia 06 UKS MOS Ełk 1:21.87 328

3. WIENIARSKA, Anna 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:23.91 305

15 lat i starsi

1. GRYGIENCZA, Iga 04 MKS Medyk Giżycko 1:10.36 518

2. GRZEGORCZYK, Maja 05 MTP Kormoran Olsztyn 1:15.72 415

3. TUNKIEWICZ, Zuzanna 05 MTP Kormoran Olsztyn 1:18.07 379

Open

1. GRYGIENCZA, Iga 04 MKS Medyk Giżycko 1:10.36 518

2. MARKIEWICZ, Weronika 07 Neptun Gdańsk 1:12.81 467

3. KUPIS, Aleksandra 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:13.46 455

4. BOBROWSKA, Joanna 06 Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy 1:15.24 423

5. DOMORADZKA, Julia 07 Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy 1:15.31 422

6. GRZEGORCZYK, Maja 05 MTP Kormoran Olsztyn 1:15.72 415

100 metrów stylem klasycznym

10 lat i młodsi

1. NITSCHKA, Olga 10 UKS ,,Frog” Giżycko 1:38.95

2. LUBERA, Hanna 11 UKS ,,Frog” Giżycko 1:59.46

3. ZALEWSKA, Lena 10 UKS ,,Frog” Giżycko 2:04.98

11 lat

1. PIEŃKOWSKA, Martyna 09 KS Płetwal Szczytno 1:29.55

2. STACHEWICZ, Aleksandra 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:37.50

3. TRZESZCZKOWSKA, Dominika09 Swimland Olsztyn 1:38.17

12 lat

1. ZBUTOWICZ, Julia 08 Swimland Olsztyn 1:19.07

2. RAK-ŁUKAWSKA, Maja 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:29.56

3. PUCHALSKA, Roksana 08 MUKS PIORUN Gołdap 1:38.32

Open

1. ZBUTOWICZ, Julia 08 Swimland Olsztyn 1:19.07

2. PIEŃKOWSKA, Martyna 09 KS Płetwal Szczytno 1:29.55

3. RAK-ŁUKAWSKA, Maja 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:29.56

4. SOBÓTKA, Oliwia 10 UKS 48 Warszawa Śródmieście 1:30.02

5. STACHEWICZ, Aleksandra 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:37.50

6. TRZESZCZKOWSKA, Dominika09 Swimland Olsztyn 1:38.17

13 lat

1. ŻUCHOWSKA, Antonina 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:22.09 438

2. URBAŃSKA, Zuzanna 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:30.39 328

3. CYGLICKA, Maria 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:30.81 323

14 lat

06 UKS MOS Ełk 1:29.53 337

2. WIENIARSKA, Anna 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:29.94 333

15 lat i starsi

1. PIECHOWICZ, Karolina 05 SWIMLAND Olsztyn 1:10.79 683

2. DOROSZKIEWICZ, Anna 05 UKP Jedynka Elbląg 1:11.40 666

3. ZMIERCZAK, Natalia 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:21.05 455

Open

1. PIECHOWICZ, Karolina 05 SWIMLAND Olsztyn 1:10.79 683

2. DOROSZKIEWICZ, Anna 05 UKP Jedynka Elbląg 1:11.40 666

3. ZIELIŃSKA, Maja 07 MTP ,,Lublinianka” 1:20.45 465

4. ZMIERCZAK, Natalia 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:21.05 455

5. ŻUCHOWSKA, Antonina 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:22.09 438

6. OSSOWSKA, Kalina 05 KP Płetwal Mława 1:23.29 419

50 metrów stylem motylkowym

10 lat i młodsi

1. NITSCHKA, Lena 10 UKS ,,Frog” Giżycko 48.26 1

11 lat

1. GRITZNER, Milena 09 MKS Medyk Giżycko 37.16

2. STACHEWICZ, Aleksandra 09 MTP Kormoran Olsztyn 38.40

3. SZAŁEK, Blanka 09 Swimland Olsztyn 42.43

12 lat

1. WALC, Alicja 08 KS Płetwal Szczytno 33.90

2. MADEKSZA, Maja 08 MTP Kormoran Olsztyn 36.54

3. KYRYLLOWA, Kira 08 Swimland Olsztyn 41.26

Open

1. NARKIEWICZ, Oliwia 08 UKS G-8 Bielany Warszawa 32.59

2. CZUBIK, Aleksandra 08 UKS G-8 Bielany Warszawa 33.36

3. WALC, Alicja 08 KS Płetwal Szczytno 33.90

4. DERĘGOWSKA, Zuzanna 08 KP Płetwal Mława 35.63

5. MADEKSZA, Maja 08 MTP Kormoran Olsztyn 36.54

6. GRITZNER, Milena 09 MKS Medyk Giżycko 37.16

13 lat

1. KRASZEWSKA, Dominika 07 MTP Kormoran Olsztyn 34.37 356

2. STAWECKA, Maria 07 SWIMLAND Olsztyn 35.23 331

3. KOSIOREK, Dominika 07 UKP Jedynka Elbląg 36.23 304

14 lat

1. FILIPCZAK, Nikola 06 SWIMLAND Olsztyn 31.78 451

2. ZDUNIAK, Zuzanna 06 MTP Kormoran Olsztyn 35.78 316

15 lat i starsi

1. KUŁAKOWSKA, Monika 03 SWIMLAND Olsztyn 29.93 540

2. GRYGIENCZA, Iga 04 MKS Medyk Giżycko 30.45 513

3. DĄBROWSKA, Zuzanna 03 UKP Jedynka Elbląg 30.99 486

Open

1. KUŁAKOWSKA, Monika 03 SWIMLAND Olsztyn 29.93 540

2. GRYGIENCZA, Iga 04 MKS Medyk Giżycko 30.45 513

3. DĄBROWSKA, Zuzanna 03 UKP Jedynka Elbląg 30.99 486

4. TOMCZAK, Natalia 06 KP Płetwal Mława 31.59 459

5. FILIPCZAK, Nikola 06 SWIMLAND Olsztyn 31.78 451

6. MARKIEWICZ, Weronika 07 Neptun Gdańsk 32.20 434

50 metrów stylem grzbietowym

10 lat i młodsi

1. KOZŁOWSKA, Laura 11 MUKS PIORUN Gołdap 45.04 185

2. MYŚLIŃSKA, Martyna 10 UKS ,,Frog” Giżycko 45.93 174

3. GRABOWSKA, Amelia 10 UKP Jedynka Elbląg 47.54 157

11 lat

1. KOZAK, Lena 09 UKP Jedynka Elbląg 38.13 305

2. LEŚNIEWSKA, Julia 09 UKP Jedynka Elbląg 43.17 210

3. CICHOWSKA, Rozalia 09 UKP Jedynka Elbląg 44.63 190

12 lat

1. KORDZIAK, Kinga 08 UKS G-8 Bielany Warszawa 32.67 485

2. ŚWIĄTEK, Hanna 08 Neptun Gdańsk 36.49 348

3. DOPIERAŁA, Zofia 08 Neptun Gdańsk 37.90 310

Open

1. KORDZIAK, Kinga 08 UKS G-8 Bielany Warszawa 32.67

2. SOBÓTKA, Oliwia 10 UKS 48 Warszawa Śródmieście 35.68

3. ŚWIĄTEK, Hanna 08 Neptun Gdańsk 36.49

4. DOPIERAŁA, Zofia 08 Neptun Gdańsk 37.90

5. KOZAK, Lena 09 UKP Jedynka Elbląg 38.13

6. ROCZEŃ, Agata 08 MUKS PIORUN Gołdap 38.63

13 lat

1. KUBERA, Helena 07 UKP Jedynka Elbląg 33.06 468

2. ADAMCZYK, Wiktoria 07 MTP Kormoran Olsztyn 36.91 336

3. GREGORCZYK, Maja 07 SWIMLAND Olsztyn 36.94 335

14 lat

1. LIS, Magdalena 06 SWIMLAND Olsztyn 30.84 576

15 lat i starsi

1. WÓJTOWICZ, Gabriela 95 SWIMLAND Olsztyn 28.74 712

2. WAŚNIEWSKA, Martyna 04 UKP Jedynka Elbląg 30.53 594

3. ZIELIŃSKA, Maria 04 MPKS Orka Ciechanów 33.88 434

Open

1. WÓJTOWICZ, Gabriela 95 SWIMLAND Olsztyn 28.74 712

2. WAŚNIEWSKA, Martyna 04 UKP Jedynka Elbląg 30.53 594

3. LIS, Magdalena 06 SWIMLAND Olsztyn 30.84 576

4. KUBERA, Helena 07 UKP Jedynka Elbląg 33.06 468

5. MORDAWSKA, Natalia 07 UKS Ruch Grudziądz 33.70 441

6. ZIELIŃSKA, Maria 04 MPKS Orka Ciechanów 33.88 434

400 metrów stylem dowolnym

12 lat i młodsi

1. ZALECH, Agata 08 MTP Kormoran Olsztyn 5:45.21

2. JARMOŁOWICZ, Gabriela 08 UKS ,,Frog” Giżycko 5:50.27

3. PUCHALSKA, Roksana 08 MUKS PIORUN Gołdap 5:56.21

Open

1. MIKOŁAJCZYK, Oliwia 08 UKS G-8 Bielany Warszawa 5:17.89

2. ZALECH, Agata 08 MTP Kormoran Olsztyn 5:45.21

3. JARMOŁOWICZ, Gabriela 08 UKS ,,Frog” Giżycko 5:50.27

4. PUCHALSKA, Roksana 08 MUKS PIORUN Gołdap 5:56.21

13 lat

1. KASZTELAN, Elwira 07 UKS MOS Ełk 6:08.78 257

14 lat

1. BAŁDYGA, Kamila 06 MTP Kormoran Olsztyn 4:51.38 521

2. WISZNIEWSKA, Zuzanna 06 UKS MOS Ełk 4:56.50 494

3. SZCZUDŁO, Alicja 06 MTP Kormoran Olsztyn 5:18.81 398

15 lat i starsi

1. SIEJAK, Patrycja 05 MTP Kormoran Olsztyn 4:31.63 643

2. WAŚNIEWSKA, Martyna 04 UKP Jedynka Elbląg 5:05.70 451

Open

1. SIEJAK, Patrycja 05 MTP Kormoran Olsztyn 4:31.63 643

2. MACIAK, Julia 06 IUKS ,,Muszelka” Warszawa 4:31.86 641

3. BAŁDYGA, Kamila 06 MTP Kormoran Olsztyn 4:51.38 521

4. WISZNIEWSKA, Zuzanna 06 UKS MOS Ełk 4:56.50 494

5. WAŚNIEWSKA, Martyna 04 UKP Jedynka Elbląg 5:05.70 451

6. SZCZUDŁO, Alicja 06 MTP Kormoran Olsztyn 5:18.81 398

800 metrów stylem dowolnym

15 lat i starsi

1. SIEJAK, Patrycja 05 MTP Kormoran Olsztyn 9:12.92 651

2. GAWEDZKA, Natalia 05 UKS MOS Ełk 9:40.77 562

Open

1. SIEJAK, Patrycja 05 MTP Kormoran Olsztyn 9:12.92 651

2. MACIAK, Julia 06 IUKS ,,Muszelka” Warszawa 9:14.30 646

3. GAWEDZKA, Natalia 05 UKS MOS Ełk 9:40.77 562

4. SIEDLEWSKA, Marcelina 07 UKS Żabianka Gdańsk 9:52.55 529

5. WICHULSKA, Małgorzata 07 UKS 48 Warszawa Śródmieście 10:04.22 499

Chłopcy

200 metrów stylem dowolnym

10 lat i młodsi

1. GŁADKOWSKI, Olaf 10 UKS MOS Ełk 2:55.82

2. ŻUKOWSKI, Borys 10 MTP Kormoran Olsztyn 3:11.04

11 lat

1. BRÓZIO, Fabian 09 UKS MOS Ełk 2:43.17

2. GEBAUER, Jurgen 09 MTP Kormoran Olsztyn 3:10.63

12 lat

1. CHOROSZEWSKI, Ignacy 08 KS Płetwal Szczytno 2:25.77

2. SROKA, Zoran 08 UKS ,,Frog” Giżycko 2:28.85

3. ODOLECKI, Konrad 08 UKS MOS Ełk 2:33.21

Open

1. WASILEWSKI, Mateusz 08 UKS Tri-Team Rumia 2:09.10

2. CHOROSZEWSKI, Ignacy 08 KS Płetwal Szczytno 2:25.77

3. BAŁABAN, Antoni 08 UKS 48 Warszawa Śródmieście 2:27.01

4. SROKA, Zoran 08 UKS ,,Frog” Giżycko 2:28.85

5. ODOLECKI, Konrad 08 UKS MOS Ełk 2:33.21

6. GEBAUER, Wolfgang 08 MTP Kormoran Olsztyn 2:34.21

13 lat

1. MALINOWSKI, Adrian 07 MKS Roś Pisz 2:12.07 425

2. SZCZEPANIAK, Andrzej 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:20.19 356

3. OLSZYŃSKI, Maksymilian 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:21.31 347

14 lat

1. RŻYSKI, Michał 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:07.51 473

2. GILSKI, Łukasz 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:10.31 443

3. KULIK, Maksymilian 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:13.43 413

15 lat i starsi

1. PRZYBYSZ, Krzysztof 05 UKS MOS Ełk 1:57.63 602

2. NOWACKI, Jacek 05 MTP Kormoran Olsztyn 1:58.86 584

3. NIEDZIAŁEK, Michał 03 MTP Kormoran Olsztyn 2:01.56 546

Open

1. RODKIEWICZ, Radosław 03 IUKS ,,Muszelka” Warszawa1:54.50 653

2. PRZYBYSZ, Krzysztof 05 UKS MOS Ełk 1:57.63 602

3. NOWACKI, Jacek 05 MTP Kormoran Olsztyn 1:58.86 584

4. LARYŚ, Jerzy 06 IUKS ,,Muszelka” Warszawa1:59.57 573

5. NIEDZIAŁEK, Michał 03 MTP Kormoran Olsztyn 2:01.56 546

6. TYRKA, Igor 05 MTP Kormoran Olsztyn 2:01.93 541

100 metrów stylem grzbietowym

10 lat i młodsi

1. PARDO, Kornel 10 UKS ,,Frog” Giżycko 1:29.78

2. ŻUKOWSKI, Borys 10 MTP Kormoran Olsztyn 1:31.54

3. STECZ, Bartłomiej 10 MTP Kormoran Olsztyn 1:45.92

11 lat

1. KURCZEWSKI, Piotr 09 UKP Jedynka Elbląg 1:23.71

2. TRZECIAK, Bartosz 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:25.13

3. PERNACH, Krzysztof 09 UKP Jedynka Elbląg 1:27.31

12 lat

1. GOŁĄB, Kryspin 08 Swimland Olsztyn 1:17.19

2. KOZŁOWSKI, Oskar 08 MUKS PIORUN Gołdap 1:22.13

3. WAWRZOS, Dawid 08 UKS ,,Frog” Giżycko 1:26.24

Open

1. WITKOWSKI, Kamil 08 UKS G-8 Bielany Warszawa 1:12.64

2. GOŁĄB, Kryspin 08 Swimland Olsztyn 1:17.19

3. KOZŁOWSKI, Oskar 08 MUKS PIORUN Gołdap 1:22.13

4. KURCZEWSKI, Piotr 09 UKP Jedynka Elbląg 1:23.71

5. TRZECIAK, Bartosz 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:25.13

6. NARLOCH, Grzegorz 09 Neptun Gdańsk 1:25.47

13 lat

1. ADAMOWICZ, Cyprian 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:19.37 233

1 ROŻALSKI, Gracjan 07 UKP Jedynka Elbląg 1:19.37 233

3. TOMCZYK, Jan 07 St. Szkoła Pływania ,,Orka” 1:20.51 224

14 lat

1. KACZMAREK, Michał 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:06.60 395

2. DRAGUN, Oliwier 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:10.27 336

3. ORZOŁEK, Bartłomiej 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:21.95 212

15 lat i starsi

1. RYBIŃSKI, Filip 02 St. Szkoła Pływania ,,Orka” 57.77 606

2. KACPERSKI, Maciej 04 UKS MOS Ełk 59.98 541

3. PRZYBYSZ, Krzysztof 05 UKS MOS Ełk 1:01.62 499

Open

1. CHMIELEWSKI, Michał 04 IUKS ,,Muszelka” Warszawa 55.96 667

2. RYBIŃSKI, Filip 02 St. Szkoła Pływania ,,Orka” 57.77 606

3. KACPERSKI, Maciej 04 UKS MOS Ełk 59.98 541

4. MIENICKI, Rafał 06 UKS 48 Warszawa Śródmieście 1:00.02 540

5. PRZYBYSZ, Krzysztof 05 UKS MOS Ełk 1:01.62 499

6. CZUPRYN, Jakub 04 KP Płetwal Mława 1:03.01 467

200 metrów stylem klasycznym

10 lat i młodsi

1. KOZIKOWSKI, Teodozjusz10 MTP Kormoran Olsztyn 3:38.54

2. CIECHANOWICZ, Miłosz 10 UKS ,,Frog” Giżycko 3:44.08

11 lat

1. RUCHLEWICZ, Stanisław 09 MTP Kormoran Olsztyn 3:43.84

12 lat

1. SUCHOCKI, Jan 08 MTP Kormoran Olsztyn 2:53.41

2. ZERA, Jan 08 MTP Kormoran Olsztyn 3:02.78

3. PSTRĄGOWSKI, Mikołaj 08 MTP Kormoran Olsztyn 3:45.72

Open

1. SUCHOCKI, Jan 08 MTP Kormoran Olsztyn 2:53.41

2. KALISZEWSKI, Patryk 08 KP Płetwal Mława 3:02.37

3. ZERA, Jan 08 MTP Kormoran Olsztyn 3:02.78

4. SZCZEPANIAK, Maciej 09 UKS 48 Warszawa Śródmieście 3:05.56

5. ROZBICKI, Kacper 08 UKS 48 Warszawa Śródmieście 3:05.84

6. KOZIKOWSKI, Teodozjusz10 MTP Kormoran Olsztyn 3:38.54

13 lat

1. OLSZYŃSKI, Maksymilian 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:52.79 338

14 lat

1. KAMIANKA, Piotr 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:47.64 370

2. LENCZEWSKI, Kacper 06 UKS MOS Ełk 2:49.83 356

3. WASZKIEWICZ, Maciej 06 MKS Roś Pisz 3:00.44 297

15 lat i starsi

1. KOZIKOWSKI, Michał 80 AQUASFERA Masters Olsztyn 2:40.37 423

2. KIERES, Michał 84 AQUASFERA Masters Olsztyn 3.01.24 293

3. GOZDAN, Dariusz 68 AQUASFERA Masters Olsztyn 3.27.05 196

Open

1. MIŁKOWSKI, Mikołaj 07 UKS 48 Warszawa Śródmieście 2.26.45 556

2. KOZIKOWSKI, Michał 80 AQUASFERA Masters Olsztyn 2.40.37 423

3. KAMIANKA, Piotr 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:47.64 370

4. LENCZEWSKI, Kacper 06 UKS MOS Ełk 2:49.83 356

5. ZIELIŃSKI, Michał 06 Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk 2.51.47 346

6. OLSZYŃSKI, Maksymilian 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:52.79 338

100 metrów stylem motylkowym

11 lat

1. ZALEWSKI, Bartosz 09 St. Szkoła Pływania ,,Orka” 1:30.63

2. CZODROWSKI, Jan 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:39.21

12 lat

1. POLAK, Bartosz 08 UKS ,,Frog” Giżycko 1:19.11

Open

1. WIDŁA, Piotr 08 UKS G-8 Bielany Warszawa 1:08.68

2. POLAK, Bartosz 08 UKS ,,Frog” Giżycko 1:19.11

3. BUŻYCKI, Marcel 08 KP Płetwal Mława 1:27.00

4. PIOTROWSKI, Jakub 08 UKS Tri-Team Rumia 1:27.29

5. AŻGIN, Krzysztof 08 Neptun Gdańsk 1:27.81

6. ZALEWSKI, Bartosz 09 St. Szkoła Pływania ,,Orka” 1:30.63

13 lat

1. ŁOJEWSKI, Adam 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:07.83 356

2. DZIK, Kamil 07 SWIMLAND Olsztyn 1:10.85 312

3. SZCZEPANIAK, Andrzej 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:14.00 274

14 lat

1. RŻYSKI, Michał 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:03.06 443

2. KAPAŁA, Bartosz 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:04.62 411

3. KACZMAREK, Michał 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:05.43 396

15 lat i starsi

1. WOŹNIAK, Piotr 05 MTP Kormoran Olsztyn 59.05 539

2. TRYKACZ, Kacper 05 MTP Kormoran Olsztyn 59.14 537

3. KAPAŁA, Szymon 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:00.22 508

Open

1. CHMIELEWSKI, Krzysztof 04 IUKS ,,Muszelka” Warszawa 54.49 686

2. WOŹNIAK, Piotr 05 MTP Kormoran Olsztyn 59.05 539

3. TRYKACZ, Kacper 05 MTP Kormoran Olsztyn 59.14 537

4. KAPAŁA, Szymon 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:00.22 508

5. GREGOROWICZ, Paweł 74 AQUASFERA Masters Olsztyn 1:02.12 463

6. RŻYSKI, Michał 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:03.06 443

200 metrów stylem zmiennym

11 lat

1. CZODROWSKI, Jan 09 MTP Kormoran Olsztyn 3:15.46

2. KAMIŃSKI, Dominik 09 MTP Kormoran Olsztyn 3:20.76

12 lat

1. WALASIEWICZ, Bartosz 08 UKS ,,Frog” Giżycko 2:53.48

2. CZAŁBOWSKI, Mikołaj 08 UKS ,,Frog” Giżycko 3:04.11

3. SLIWINSKI, Jacob 08 MTP Kormoran Olsztyn 3:26.13

Open

1. MAISTRUK, Yehor 08 UKS Tri-Team Rumia 2:27.06

2. WALASIEWICZ, Bartosz 08 UKS ,,Frog” Giżycko 2:53.48

3. KALISZEWSKI, Patryk 08 KP Płetwal Mława 2:55.77

4. CZAŁBOWSKI, Mikołaj 08 UKS ,,Frog” Giżycko 3:04.11

5. CZODROWSKI, Jan 09 MTP Kormoran Olsztyn 3:15.46

6. KAMIŃSKI, Dominik 09 MTP Kormoran Olsztyn 3:20.76

13 lat

1. PIWOWARCZYK, Konrad 07 UKS MOS Ełk 3:24.04 155

14 lat

1. GILSKI, Łukasz 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:26.58 418

2. KULIK, Maksymilian 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:30.44 386

15 lat i starsi

1. WOŹNIAK, Piotr 05 MTP Kormoran Olsztyn 2:17.15 510

Open

1. WOŹNIAK, Piotr 05 MTP Kormoran Olsztyn 2:17.15 510

2. GILSKI, Łukasz 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:26.58 418

3. SZMAJDA, Nikodem 06 Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk 2.30.37 387

4. KULIK, Maksymilian 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:30.44 386

5. KANCZKOWSKI, Szymon 07 UKS Tri-Team Rumia 2:36.76 342 3

6. ŁUKAWSKI, Tomasz 07 UKS 48 Warszawa Śródmieście 2.41.79 311

50 metrów stylem dowolnym

10 lat i młodsi

1. ŻUKOWSKI, Borys 10 MTP Kormoran Olsztyn 33.83

2. BUDZISZ, Szymon 10 MTP Kormoran Olsztyn 34.31

3. GŁADKOWSKI, Olaf 10 UKS MOS Ełk 35.40

11 lat

1. KISIELEWSKI, Antoni 09 MUKS PIORUN Gołdap 32.24

2. NOWAK, Karol 09 MUKS PIORUN Gołdap 33.27

3. BRÓZIO, Fabian 09 UKS MOS Ełk 34.27

12 lat

1. CHOROSZEWSKI, Ignacy 08 KS Płetwal Szczytno 29.88

2. ZALEWSKI, Jakub 08 St. Szkoła Pływania ,,Orka” 30.63

3. GOŁĄB, Kryspin 08 Swimland Olsztyn 30.81

Open

1. DOBRYJANOWICZ, Michał 08 UKS G-8 Bielany Warszawa 27.56

2. CHLIPAŁA, Jan 08 UKS G-8 Bielany Warszawa 28.45

3. WIDŁA, Piotr 08 UKS G-8 Bielany Warszawa 29.18

4. CHOROSZEWSKI, Ignacy 08 KS Płetwal Szczytno 29.88

5. JARECKI, Bartosz 08 UKS 48 Warszawa Śródmieście 30.58

6. ZALEWSKI, Jakub 08 St. Szkoła Pływania ,,Orka” 30.63

13 lat

1. MALINOWSKI, Adrian 07 MKS Roś Pisz 26.74 434

2. PUCH, Wojciech 07 UKP Jedynka Elbląg 27.46 401

3. DZIK, Kamil 07 SWIMLAND Olsztyn 28.91 344

14 lat

1. DZIENISIEWICZ, Adrian 06 UKS MOS Ełk 28.07 376

2. GRZYMKOWSKI, Hubert 06 UKS MOS Ełk 28.75 349

3. WASZKIEWICZ, Maciej 06 MKS Roś Pisz 28.86 345

15 lat i starsi

1. KASZTELAN, Mateusz 98 UKS MOS Ełk 24.25 583

2. JURCZAK, Kacper 01 SWIMLAND Olsztyn 24.97 534

3. TRYKACZ, Kacper 05 MTP Kormoran Olsztyn 25.17 521

Open

1. KASZTELAN, Mateusz 98 UKS MOS Ełk 24.25 583

2. KALISZEWSKI, Adrian 04 KP Płetwal Mława 24.80 545

3. JURCZAK, Kacper 01 SWIMLAND Olsztyn 24.97 534

4. TRYKACZ, Kacper 05 MTP Kormoran Olsztyn 25.17 521

4. KRAJEWSKI, Mateusz 03 St. Szkoła Pływania ,,Orka” 25.17 521

6. RYBIŃSKI, Filip 02 St. Szkoła Pływania ,,Orka” 25.28 514

50 metrów stylem klasycznym

10 lat i młodsi

1. KOMOSIŃSKI, Michał 12 UKS ,,Frog” Giżycko 1:05.13

2. SKRABOWSKI, Radosław 11 UKS ,,Frog” Giżycko 1:12.09

3. WAWRZOS, Marcin 12 UKS ,,Frog” Giżycko 1:13.56

11 lat

1. NOWAK, Karol 09 MUKS PIORUN Gołdap 43.08

2. KISIELEWSKI, Antoni 09 MUKS PIORUN Gołdap 43.32

3. KLOC, Franciszek 09 MKS Medyk Giżycko 48.09

12 lat

1. JUREKO, Marcel 08 UKP Jedynka Elbląg 35.16

2. ZALEWSKI, Jakub 08 St. Szkoła Pływania ,,Orka” 37.27

3. SUCHOCKI, Jan 08 MTP Kormoran Olsztyn 37.48

Open

1. JUREKO, Marcel 08 UKP Jedynka Elbląg 35.16

2. CHLIPAŁA, Jan 08 UKS G-8 Bielany Warszawa 35.25

3. ZALEWSKI, Jakub 08 St. Szkoła Pływania ,,Orka” 37.27

4. SUCHOCKI, Jan 08 MTP Kormoran Olsztyn 37.48

5. STANISZEWSKI, Piotr 08 UKS MOS Ełk 40.80

6. NOWAK, Karol 09 MUKS PIORUN Gołdap 43.08

13 lat

1. WOJNOWSKI, Filip 07 MTP Kormoran Olsztyn 37.01 317

2. STĘPNIAK, Szymon 07 MKS Medyk Giżycko 45.42 171

14 lat

1. LENCZEWSKI, Kacper 06 UKS MOS Ełk 34.51 391

2. TRUSKOLAWSKI, Paweł 06 MTP Kormoran Olsztyn 37.97 294

15 lat i starsi

1. KRACZKOWSKI, Tomasz 04 SWIMLAND Olsztyn 27.67 759 (RP U16)

2. WOJTALEWICZ, Robert 01 UKP Jedynka Elbląg 31.34 522

3. JURCZAK, Kacper 01 SWIMLAND Olsztyn 32.13 485

Open

1. KRACZKOWSKI, Tomasz 04 SWIMLAND Olsztyn 27.67 759

2. WOJTALEWICZ, Robert 01 UKP Jedynka Elbląg 31.34 522

3. KALISZEWSKI, Adrian 04 KP Płetwal Mława 31.35 522

4. WŁOCZEWSKI, Karol 06 MPKS Orka Ciechanów 31.76 502

5. JURCZAK, Kacper 01 SWIMLAND Olsztyn 32.13 485

6. DOBROWOLSKI, Stefan 05 Legia Warszawa 33.88 413

200 metrów stylem grzbietowym

11 lat

1. KURCZEWSKI, Piotr 09 UKP Jedynka Elbląg 2:59.98

2. TRZECIAK, Bartosz 09 MTP Kormoran Olsztyn 3:06.70

12 lat

1. GEBAUER, Wolfgang 08 MTP Kormoran Olsztyn 2:42.50

2. ZERA, Jan 08 MTP Kormoran Olsztyn 2:44.40

3. WALASIEWICZ, Bartosz 08 UKS ,,Frog” Giżycko 2:51.13

Open

1. DOBRYJANOWICZ, Michał08 UKS G-8 Bielany Warszawa 2:27.29

2. JARECKI, Bartosz 08 UKS 48 Warszawa Śródmieście 2:33.27

3. GEBAUER, Wolfgang 08 MTP Kormoran Olsztyn 2:42.50

4. SZCZEPANIAK, Maciej 09 UKS 48 Warszawa Śródmieście 2:42.73

5. ZERA, Jan 08 MTP Kormoran Olsztyn 2:44.40

6. WALASIEWICZ, Bartosz 08 UKS ,,Frog” Giżycko 2:51.13

13 lat

1. ŁOJEWSKI, Adam 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:30.18 347

2. PIWOWARCZYK, Konrad 07 UKS MOS Ełk 3:01.45 197

14 lat

1. POKRĘTOWSKI, Karol 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:37.24 303

15 lat i starsi

1. NOWACKI, Jacek 05 MTP Kormoran Olsztyn 2:12.74 503

Open

1. NOWACKI, Jacek 05 MTP Kormoran Olsztyn 2:12.74 503

2. CZUPRYN, Jakub 04 KP Płetwal Mława 2:20.38 426

3. SZMAJDA, Nikodem 06 Międzyszkolny UKS ,,Olimpjczyk 2.27.32 368

4. ŁOJEWSKI, Adam 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:30.18 347

5. BURCZYŃSKI, Jakub 07 UKS G-8 Bielany Warszawa 2:33.73 3

6. FRĄCZYK, Jakub 07 UKS Siódemka Gdynia 2:34.36 320

100 metrów stylem dowolnym

10 lat i młodsi

1. BUDZISZ, Szymon 10 MTP Kormoran Olsztyn 1:17.50

2. WALKIEWICZ, Juliusz 11 MUKS PIORUN Gołdap 1:30.57

3. KOZIKOWSKI, Teodozjusz 10 MTP Kormoran Olsztyn 1:33.51

11 lat

1. KISIELEWSKI, Antoni 09 MUKS PIORUN Gołdap 1:12.93

2. NOWAK, Karol 09 MUKS PIORUN Gołdap 1:13.45

3. KORTAS, Krzysztof 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:13.67

12 lat

1. SIELICKI, Hubert 08 UKP Jedynka Elbląg 1:11.63

2. SADOWSKI, Tomasz 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:14.28

3. CHRZANOWSKI, Remigiusz 08 UKS MOS Ełk 1:17.26

Open

1. WASILEWSKI, Mateusz 08 UKS Tri-Team Rumia 59.41

2. WITKOWSKI, Kamil 08 UKS G-8 Bielany Warszawa 1:07.96

3. ORKWISZEWSKI, Aleksander 08 KP Płetwal Mława 1:10.71

4. SIELICKI, Hubert 08 UKP Jedynka Elbląg 1:11.63

5. JAROSIEWICZ, Olaf 09 Neptun Gdańsk 1:12.13

6. KISIELEWSKI, Antoni 09 MUKS PIORUN Gołdap 1:12.93

13 lat

1. MALINOWSKI, Adrian 07 MKS Roś Pisz 59.07 440

2. PUCH, Wojciech 07 UKP Jedynka Elbląg 1:00.75 404

3. WOJNOWSKI, Filip 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:05.26 326

14 lat

1. KACZMAREK, Michał 06 MTP Kormoran Olsztyn 58.83 445

2. DZIENISIEWICZ, Adrian 06 UKS MOS Ełk 1:02.44 372

3. DRAGUN, Oliwier 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:02.57 370

15 lat i starsi

1. KASZTELAN, Mateusz 98 UKS MOS Ełk 53.36 597

2. NOWACKI, Jacek 05 MTP Kormoran Olsztyn 56.35 507

3. KRAJEWSKI, Mateusz 03 St. Szkoła Pływania ,,Orka” 56.63 499

Open

1. RODKIEWICZ, Radosław 03 IUKS ,,Muszelka” Warszawa 52.79 616

2. KASZTELAN, Mateusz 98 UKS MOS Ełk 53.36 597

3. NOWACKI, Jacek 05 MTP Kormoran Olsztyn 56.35 507

4. KRAJEWSKI, Mateusz 03 St. Szkoła Pływania ,,Orka” 56.63 499

5. TYRKA, Igor 05 MTP Kormoran Olsztyn 56.67 498

6. WOŹNY, Oskar 03 Neptun Gdańsk 57.21 484

100 metrów stylem zmiennym

10 lat i młodsi

1. GŁADKOWSKI, Olaf 10 UKS MOS Ełk 1:32.91

2. KOCENKA, Aleksander 10 MTP Kormoran Olsztyn 1:35.59

3. PARDO, Kornel 10 UKS ,,Frog” Giżycko 1:35.63

11 lat

1. KORTAS, Krzysztof 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:23.34

2. WARECHA, Szymon 09 UKS MOS Ełk 1:44.94

3. STACHOWIAK, Kajetan 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:54.84

12 lat

1. ZALEWSKI, Jakub 08 St. Szkoła Pływania ,,Orka” 1:17.85

2. STANISZEWSKI, Piotr 08 UKS MOS Ełk 1:21.25

3. POLAK, Bartosz 08 UKS ,,Frog” Giżycko 1:21.78 232

Open

1. CHLIPAŁA, Jan 08 UKS G-8 Bielany Warszawa 1:11.42

2. ZALEWSKI, Jakub 08 St. Szkoła Pływania ,,Orka” 1:17.85

3. ROZBICKI, Kacper 08 UKS 48 Warszawa Śródmieście 1:21.18 2

4. STANISZEWSKI, Piotr 08 UKS MOS Ełk 1:21.25

5. POLAK, Bartosz 08 UKS ,,Frog” Giżycko 1:21.78

6. AŻGIN, Krzysztof 08 Neptun Gdańsk 1:22.17 229

3 lat

1. MIŁKOWSKI, Mikołaj 07 UKS 48 Warszawa Śródmieście 1:02.06 532

2. STEFAŃSKI, Leon 07 UKS G-8 Bielany Warszawa 1:06.39 434

3. CZERWIŃSKI, Maksymilian 07 Neptun Gdańsk 1:12.93 328

14 lat

1. MIENICKI, Rafał 06 UKS 48 Warszawa Śródmieście 1:00.98 561

2. LENCZEWSKI, Kacper 06 UKS MOS Ełk 1:12.09 339

3. KRZYŻEWSKI, Piotr 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:19.34 254

15 lat i starsi

1. KACPERSKI, Maciej 04 UKS MOS Ełk 1:01.47 547

2. KALISZEWSKI, Adrian 04 KP Płetwal Mława 1:02.10 531

3. OSEŁKOWSKI, Mateusz 05 MTP Kormoran Olsztyn 1:06.24 437

Open

1. MIENICKI, Rafał 06 UKS 48 Warszawa Śródmieście 1:00.98 561

2. KACPERSKI, Maciej 04 UKS MOS Ełk 1:01.47 547

3. MIŁKOWSKI, Mikołaj 07 UKS 48 Warszawa Śródmieście 1:02.06 532

4. KALISZEWSKI, Adrian 04 KP Płetwal Mława 1:02.10 531

5. OSEŁKOWSKI, Mateusz 05 MTP Kormoran Olsztyn 1:06.24 437

6. STEFAŃSKI, Leon 07 UKS G-8 Bielany Warszawa 1:06.39 434

100 metrów stylem klasycznym

10 lat i młodsi

1. CIECHANOWICZ, Miłosz 10 UKS ,,Frog” Giżycko 1:49.40

2. MILEWSKI, Mateusz 10 MTP Kormoran Olsztyn 2:02.73 9

3. SOBOLEWSKI, Krzysztof 10 MTP Kormoran Olsztyn 2:03.93 90

11 lat

1. KORTAS, Krzysztof 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:35.38

2. TRZECIAK, Bartosz 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:39.40

3. POPIOŁEK, Mieszko 09 MTP Kormoran Olsztyn 2:02.97

12 lat

1. JUREKO, Marcel 08 UKP Jedynka Elbląg 1:18.13

2. SUCHOCKI, Jan 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:20.76 326

Open

1. MAISTRUK, Yehor 08 UKS Tri-Team Rumia 1:12.66

2. JUREKO, Marcel 08 UKP Jedynka Elbląg 1:18.13

3. SUCHOCKI, Jan 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:20.76

4. KORTAS, Krzysztof 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:35.38

5. PIOTROWSKI, Jakub 08 UKS Tri-Team Rumia 1:36.05

6. TRZECIAK, Bartosz 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:39.40 175

13 lat

1. TOMCZYK, Jan 07 St. Szkoła Pływania ,,Orka” 1:34.08 206

14 lat

1. RŻYSKI, Michał 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:10.36 493

2. WASZKIEWICZ, Maciej 06 MKS Roś Pisz 1:22.46 306

15 lat i starsi

1. KRACZKOWSKI, Tomasz 04 SWIMLAND Olsztyn 1:02.88 691

2. WOJTALEWICZ, Robert 01 UKP Jedynka Elbląg 1:07.96 547

3. JURCZAK, Kacper 01 SWIMLAND Olsztyn 1:12.29 455

Open

1. KRACZKOWSKI, Tomasz 04 SWIMLAND Olsztyn 1:02.88 691

2. WOJTALEWICZ, Robert 01 UKP Jedynka Elbląg 1:07.96 547

3. WŁOCZEWSKI, Karol 06 MPKS Orka Ciechanów 1:09.41 514

4. RŻYSKI, Michał 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:10.36 493

5. JURCZAK, Kacper 01 SWIMLAND Olsztyn 1:12.29 455

6. KOZIKOWSKI, Michał 80 AQUASFERA Masters Olsztyn 1:13.06 440

50 metrów stylem motylkowym

10 lat i młodsi

1. KOCENKA, Aleksander 10 MTP Kormoran Olsztyn 46.55

2. JANOWSKI, Franciszek 10 UKS ,,Frog” Giżycko 51.74

11 lat

1. ZALEWSKI, Bartosz 09 St. Szkoła Pływania ,,Orka” 39.90

2. ZDROJEWSKI, Michał 09 MTP Kormoran Olsztyn 46.47

3. SULIGA, Ksawery 09 MTP Kormoran Olsztyn 48.21

12 lat

1. JUREKO, Marcel 08 UKP Jedynka Elbląg 32.46

2. SADOWSKI, Tomasz 08 MTP Kormoran Olsztyn 34.22

3. POLAK, Bartosz 08 UKS ,,Frog” Giżycko 35.05

Open

1. MAISTRUK, Yehor 08 UKS Tri-Team Rumia 29.68

2. WIDŁA, Piotr 08 UKS G-8 Bielany Warszawa 30.40

3. JUREKO, Marcel 08 UKP Jedynka Elbląg 32.46

4. SADOWSKI, Tomasz 08 MTP Kormoran Olsztyn 34.22

5. SZCZEPANIAK, Maciej 09 UKS 48 Warszawa Śródmieście 34.58

6. POLAK, Bartosz 08 UKS ,,Frog” Giżycko 35.05

13 lat

1. DZIK, Kamil 07 SWIMLAND Olsztyn 30.50 365

2. PUCH, Wojciech 07 UKP Jedynka Elbląg 32.43 303

3. GRZESIUK, Bartosz 07 UKS MOS Ełk 34.84 244

14 lat

1. DZIENISIEWICZ, Adrian 06 UKS MOS Ełk 30.38 369

2. DRAGUN, Oliwier 06 MTP Kormoran Olsztyn 30.83 353

3. GRZYMKOWSKI, Hubert 06 UKS MOS Ełk 32.82 293

15 lat i starsi

1. KACPERSKI, Maciej 04 UKS MOS Ełk 26.20 576

2. CYCKOWSKI, Aleksander 03 UKP Jedynka Elbląg 26.56 552

3. TRYKACZ, Kacper 05 MTP Kormoran Olsztyn 26.60 550

Open

1. CHMIELEWSKI, Michał 04 IUKS ,,Muszelka” Warszawa 25.58 618

2. KACPERSKI, Maciej 04 UKS MOS Ełk 26.20 576

3. CYCKOWSKI, Aleksander 03 UKP Jedynka Elbląg 26.56 552

4. TRYKACZ, Kacper 05 MTP Kormoran Olsztyn 26.60 550

5. KOWALSKI, Alexander 05 MPKS Orka Ciechanów 27.48 499

6. WILDNER, Arkadiusz 07 UKS G-8 Bielany Warszawa 27.73 485

50 metrów stylem grzbietowym

10 lat i młodsi

1. PARDO, Kornel 10 UKS ,,Frog” Giżycko 41.81

2. STECZ, Bartłomiej 10 MTP Kormoran Olsztyn 46.80

3. WALKIEWICZ, Juliusz 11 MUKS PIORUN Gołdap 46.93

11 lat

1. KURCZEWSKI, Piotr 09 UKP Jedynka Elbląg 39.18

2. PERNACH, Krzysztof 09 UKP Jedynka Elbląg 39.80

3. BRÓZIO, Fabian 09 UKS MOS Ełk 40.64

12 lat

1. GOŁĄB, Kryspin 08 Swimland Olsztyn 35.55

2. KOZŁOWSKI, Oskar 08 MUKS PIORUN Gołdap 38.62

3. WAWRZOS, Dawid 08 UKS ,,Frog” Giżycko 40.51

Open

1. DOBRYJANOWICZ, Michał 08 UKS G-8 Bielany Warszawa 31.09

2. WITKOWSKI, Kamil 08 UKS G-8 Bielany Warszawa 34.54

3. GOŁĄB, Kryspin 08 Swimland Olsztyn 35.55

4. KASYNA, Bartosz 08 Neptun Gdańsk 36.41

5. KOZŁOWSKI, Oskar 08 MUKS PIORUN Gołdap 38.62

6. KURCZEWSKI, Piotr 09 UKP Jedynka Elbląg 39.18

13 lat

1. ADAMOWICZ, Cyprian 07 MTP Kormoran Olsztyn 37.25 212

2. DRANKOWICZ, Bartosz 07 MTP Kormoran Olsztyn 40.26 168

14 lat

1. GRZYMKOWSKI, Hubert 06 UKS MOS Ełk 39.43 178

15 lat i starsi

1. RYBIŃSKI, Filip 02 St. Szkoła Pływania ,,Orka” 26.80 569

2. KASZTELAN, Mateusz 98 UKS MOS Ełk 26.96 559

3. CYCKOWSKI, Aleksander 03 UKP Jedynka Elbląg 27.40 533

Open

1. RYBIŃSKI, Filip 02 St. Szkoła Pływania ,,Orka” 26.80 569

2. KASZTELAN, Mateusz 98 UKS MOS Ełk 26.96 559

3. CYCKOWSKI, Aleksander 03 UKP Jedynka Elbląg 27.40 533

4. PRZYBYSZ, Krzysztof 05 UKS MOS Ełk 27.55 524

5. CZUPRYN, Jakub 04 KP Płetwal Mława 29.53 426

6. WOŹNY, Oskar 03 Neptun Gdańsk 30.50 386

400 metrów stylem dowolnym

12 lat i młodsi

1. CHOROSZEWSKI, Ignacy 08 KS Płetwal Szczytno 5:11.35

2. SROKA, Zoran 08 UKS ,,Frog” Giżycko 5:17.25

3. GEBAUER, Wolfgang 08 MTP Kormoran Olsztyn 5:20.52 290

Open

1. WASILEWSKI, Mateusz 08 UKS Tri-Team Rumia 4:36.13

2. JARECKI, Bartosz 08 UKS 48 Warszawa Śródmieście 4:53.40

3. BAŁABAN, Antoni 08 UKS 48 Warszawa Śródmieście 5:02.88

4. CHOROSZEWSKI, Ignacy 08 KS Płetwal Szczytno 5:11.35

5. SROKA, Zoran 08 UKS ,,Frog” Giżycko 5:17.25

6. GEBAUER, Wolfgang 08 MTP Kormoran Olsztyn 5:20.52

13 lat

1. ŁOJEWSKI, Adam 07 MTP Kormoran Olsztyn 4:44.83 413

2. OLSZYŃSKI, Maksymilian 07 MTP Kormoran Olsztyn 4:56.04 368

3. SZCZEPANIAK, Andrzej 07 MTP Kormoran Olsztyn 4:58.36 360

14 lat

1. KAPAŁA, Bartosz 06 MTP Kormoran Olsztyn 4:28.15 495

2. GILSKI, Łukasz 06 MTP Kormoran Olsztyn 4:38.09 444

3. MICKIEWICZ, Franciszek 06 SWIMLAND Olsztyn 4:57.89 361

15 lat i starsi

1. KAPAŁA, Szymon 03 MTP Kormoran Olsztyn 4:02.82 667

2. KOZŁOWSKI, Konrad 04 MTP Kormoran Olsztyn 4:13.96 583

3. SULKOWSKI, Oskar 05 MTP Kormoran Olsztyn 4:23.55 522

Open

1. CHMIELEWSKI, Krzysztof 04 IUKS ,,Muszelka” Warszawa 3:54.95 737

2. KAPAŁA, Szymon 03 MTP Kormoran Olsztyn 4:02.82 667

3. RODKIEWICZ, Radosław 03 IUKS ,,Muszelka” Warszawa 4:05.51 646

4. LARYŚ, Jerzy 06 IUKS ,,Muszelka” Warszawa 4:06.11 641

5. MIENICKI, Rafał 06 UKS 48 Warszawa Śródmieście 4:08.08 626

6. KOZŁOWSKI, Konrad 04 MTP Kormoran Olsztyn 4:13.96 583

1500 metrów stylem dowolnym

14 lat

1. KAPAŁA, Bartosz 06 MTP Kormoran Olsztyn 16:57.63 578

2. KULIK, Maksymilian 06 MTP Kormoran Olsztyn 18:21.15 456

3. CHODAŃ, Maciej 06 MTP Kormoran Olsztyn 19:17.91 392

15 lat i starsi

1. KAPAŁA, Szymon 03 MTP Kormoran Olsztyn 15:37.53 740

2. WOŹNIAK, Piotr 05 MTP Kormoran Olsztyn 15:50.94 709

3. SULKOWSKI, Oskar 05 MTP Kormoran Olsztyn 16:52.53 587

Open

1. CHMIELEWSKI, Krzysztof 04 IUKS ,,Muszelka” Warszawa 15:20.09 783

2. CHMIELEWSKI, Michał 04 IUKS ,,Muszelka” Warszawa 15:30.16 757

3. KAPAŁA, Szymon 03 MTP Kormoran Olsztyn 15:37.53 740

4. WOŹNIAK, Piotr 05 MTP Kormoran Olsztyn 15:50.94 709

5. LARYŚ, Jerzy 06 IUKS ,,Muszelka” Warszawa 16:05.56 677

6. SULKOWSKI, Oskar 05 MTP Kormoran Olsztyn 16:52.53 587

Klasyfikacja medalowa

10 lat i młodsi

1. UKS ,,Frog” Giżycko 10 10 5 25

2. MTP Kormoran Olsztyn 6 6 4 16

3. MUKS PIORUN Gołdap 4 2 1 7

4. UKS MOS Ełk 2 – 1 3

5. UKP Jedynka Elbląg – 2 3 5

11 lat

1. MTP Kormoran Olsztyn 8 12 9 29

2. UKP Jedynka Elbląg 6 2 3 11

3. MUKS PIORUN Gołdap 4 4 1 9

4. KS Płetwal Szczytno3 – 1 4

5. St. Szkoła Pływania ,,Orka”3 – – 3

6. UKS MOS Ełk 1 1 2 4

7. MKS Medyk Giżycko 1 – 1 2

8. Swimland Olsztyn – 5 2 7

12 lat

1. Swimland Olsztyn 9 1 3 13

2. MTP Kormoran Olsztyn 2 5 11 6 22

3. UKS ,,Frog” Giżycko 4 6 5 15

4. KS Płetwal Szczytno 4 1 1 6

5. UKP Jedynka Elbląg 4 – – 4

6. St. Szkoła Pływania ,, Orka” 1 2 – 3

7. MUKS PIORUN Gołdap – 3 3 6

8. UKS MOS Ełk – 1 2 3

Open

1. UKS G-8 Bielany Warszawa 14 8 2 24

2. UKS Tri-Team Rumia 6 – – 6

3. Swimland Olsztyn 2 4 3 9

4. UKS 48 Warszawa Śródmieście 1 3 3 7

5. UKS ,,Frog” Giżycko 1 3 1 5

6. KP Płetwal Mława1 1 2 4

7 MTP Kormoran Olsztyn 1 1 2 4 7

8. UKP Jedynka Elbląg 1 1 2 4

9. UKS Ruch Grudziądz 1 – – 1

10. Neptun Gdańsk – 2 5 7

11. KS Płetwal Szczytno – 2 2 4

12. St. Szkoła Pływania ,,Orka” – 1 1 2

13. MUKS PIORUN Gołdap – – 1 1

Klasyfikacja medalowa kat 15/15 i starsi oraz open

1. MTP Kormoran Olsztyn 51 40 35 126

2. SWIMLAND Olsztyn 23 10 11 44

3. UKS MOS Ełk 13 17 7 37

4. UKP Jedynka Elbląg 7 17 8 32

5. IUKS ,,Muszelka” Warszawa 7 4 1 12

6. St. Szkoła Pływania ,,Orka” 4 1 2 7

7. UKS 48 Warszawa Śródmieście 3 – 2 5

8. MKS Medyk Giżycko 2 3 – 5

9. MKS Roś Pisz 2 1 1 4

10. AQUASFERA Masters Olsztyn 1 2 1 4

11. Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk – 1 3 4

12. KP Płetwal Mława – 1 1 2

13. Neptun Gdańsk – 1 – 1

14. MPKS Orka Ciechanów – – 3 3

15. MTP ,,Lublinianka” – – 1 1

15. UKS Ruch Grudziądz 01102 POL – – – – – 1 – – 1 1

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Olsztyn pływanie sport młodzieżowy

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x