Prawie 200 klubów w rankingu 12-latków – Mamy kilka perełek

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (do lat 12) rozgrywane w dwóch rundach i wielu miejscowościach są absolutnym przeglądem pływackiego narybku w kraju. W rywalizacji uczestniczyło prawie 187 klubów, dlatego 17 miejsce Kormorana i 34 Medyka Giżycko są godne uwagi. A jeszcze większym osiągnięciem stają indywidualne popisy reprezentantów Giżycka Wiktorii Łukasik i Rafała Ciborowskiego. To dopiero początek drogi, ale duże perspektywy na przyszłość

 

Rankingi na poszczególnych dystansach

 100 metrów stylem motylkowym

Dziewczęta

61. KOSTRZEWA, Michalina 99 Uczniowski Klub Pływacki Jedynka Elbląg 1.27.00 253

163. NOWOWIEJSKA, Adrianna 99 MTP KORMORAN OLsztyn 1:41.53 159

175. NOWOWIEJSKA, Julia 99 MTP KORMORAN OLsztyn 1:46.92 136

Chłopcy

93. TRACZEWSKI, Jakub 99 MTP KORMORAN OLsztyn 1:26.63 175

167. SARBIEWSKI, Tomek 99 Uczniowski Klub Pływacki Jedynka Elbląg 1.37.50 122

172. PODLEWSKI, Maciej 99 MTP KORMORAN OLsztyn 1:38.36 119

206. GIER, Olivier 99 MTP KORMORAN OLsztyn 1:50.03 85

100 metrów stylem klasycznym

Dziewczęta

22. ŁUKASIK, Wiktoria 99 MKS Medyk Giżycko 1:26.96 374

43. LEOŃCZUK, Sara 99 Uks Mos Ełk 1:29.73 341

48. MOJSIEWICZ, Agnieszka 99 Uczniowski Klub Pływacki Jedynka Elbląg 1:31.00 327

70 KREJCZY, Agata 99 MKS Medyk Giżycko 1:33.09 305

73. MIKICIUK, Julia 99 MTP KORMORAN OLsztyn 1:33.17 304

88. DYMERSKA, Paulina 99 MTP KORMORAN OLsztyn 1:34.58 291

107. OSEŁKOWSKA, Julia 99 MTP KORMORAN OLsztyn 1:36.08 277

133. GOSZCZYCKA, Karolina 99 MTP KORMORAN OLsztyn 1:38.29 259

178. TOMASZEWSKA, Karolina 99 MKS Medyk Giżycko 1:41.31 237

225. BATOR, Julia 99 MTP KORMORAN OLsztyn 1:45.65 209

230. BUONAGURA, Alessia 99 MTP KORMORAN OLsztyn 1:46.27 205

239. OLEKSIAK, Julia 99 MTP KORMORAN OLsztyn 1:47.88 196

262. BANK, Julia 99 MKS Medyk Giżycko 1:54.64 163

Chłopcy

14. OMAK, Fryderyk 99 MKS Medyk Giżycko 1:25.21 277

48. TRACZEWSKI, Jakub 99 MTP KORMORAN OLsztyn 1:29.73 238

61. KOSZOREK, Szymon 99 Uks Mos Ełk 1:31.13 227

71. NIEROŃSKI, Sebastian 99 Uczniowski Klub Pływacki Jedynka Elbląg 1:32.29 218

93. BOBORYK, Jacek 99 MTP KORMORAN OLsztyn 1:34.56 203

146. BUGAJ, Dominik 99 MTP KORMORAN OLsztyn 1:39.95 172

191. JANKOWSKI, Radosław 99 MTP KORMORAN OLsztyn 1:45.28 147

195. ŁADNIAK, Paweł 99 Uks Mos Ełk 1:46.02 144

198. STACHERA, Jakub 99 MTP KORMORAN OLsztyn 1:46.24 143

209. KOWALEWSKI, Julian 99 MTP KORMORAN OLsztyn 1:48.89 133

213. RYNSKI, Damian 99 MTP KORMORAN OLsztyn 1:50.45 127

200 metrów stylem grzbietowym

Dziewczęta

11. LEWCZUK, Martyna 99 Uks Mos Ełk 2:42.91 401

83. JOST, Daria 99 MTP KORMORAN OLsztyn 2:59.58 299

120. ZBIKOWSKA, Weronika 99 MTP KORMORAN OLsztyn 3:06.23 268

153. OLEKSIAK, Julia 99 MTP KORMORAN OLsztyn 3:12.80 242

169. BATOR, Julia 99 MTP KORMORAN OLsztyn 3:16.80 227

178. NOWOWIEJSKA, Adrianna 99 MTP KORMORAN OLsztyn 3:23.82 205

Chłopcy

14. KOSTOWSKI, Michał 99 MTP KORMORAN OLsztyn 2:40.91 286

131. NIEROŃSKI, Sebastian 99 Uczniowski Klub Pływacki Jedynka Elbląg 3:05.23 187

133. ŁADNIAK, Paweł 99 Uks Mos Ełk 3:05.45 187

158. JANKOWSKI, Radosław 99 MTP KORMORAN OLsztyn 3:12.29 168

179. PODLEWSKI, Maciej 99 MTP KORMORAN OLsztyn 3:22.23 144

190. RYNSKI, Damian 99 MTP KORMORAN OLsztyn 3:27.66 133

400 metrów stylem dowolnym

Dziewczęta

3. ŁUKASIK, Wiktoria 99 MKS Medyk Giżycko 4:58.09 489

6. LEOŃCZUK, Sara 99 Uks Mos Ełk 4:59.45 482

25. LEWCZUK, Martyna 99 Uks Mos Ełk 5:17.32 405

64. KREJCZY, Agata 99 MKS Medyk Giżycko 5:35.19 344

80. KOSTRZEWA, Michalina 99 Uczniowski Klub Pływacki Jedynka Elbląg 5:41.00 326

91 JOST, Daria 99 MTP KORMORAN OLsztyn 5:44.64 316

126. DYMERSKA, Paulina 99 MTP KORMORAN OLsztyn 5:58.75 280

132. WIESIOLEK, Karolina 99 MTP KORMORAN OLsztyn 6:01.40 274

144. OSEŁKOWSKA, Julia 99 MTP KORMORAN OLsztyn 6:06.17 264

146. TOMASZEWSKA, Karolina 99 MKS Medyk Giżycko 6:07.58 261

157. GOSZCZYCKA, Karolina 99 MTP KORMORAN OLsztyn 6:17.04 241

169. ZBIKOWSKA, Weronika 99 MTP KORMORAN OLsztyn 6:22.86 231

172. NOWOWIEJSKA, Julia 99 MTP KORMORAN OLsztyn 6:24.53 228

179. WOJSZNIS, Gabriela 99 MTP KORMORAN OLsztyn 6:28.41 221

190. WITKOWSKA, Milena 99 MTP KORMORAN OLsztyn 7:02.73 171

Chłopcy

32. CIBOROWSKI, Rafał 99 MKS Medyk Giżycko 5:11.30 319

58. KOSTOWSKI, Michał 99 MTP KORMORAN OLsztyn 5:20.32 293

99. CHABOWSKI, Aleksy 99 MTP KORMORAN OLsztyn 5:35.43 255

105. SARBIEWSKI, Tomek 99 Uczniowski Klub Pływacki Jedynka Elbląg 5:36.91 251

110. OMAK, Fryderyk 99 MKS Medyk Giżycko 5:38.20 249

132. BOBORYK, Jacek 99 MTP KORMORAN OLsztyn 5:45.02 234

169. KOWALEWSKI, Julian 99 MTP KORMORAN OLsztyn 5:59.77 206

186. GIER, Olivier 99 MTP KORMORAN OLsztyn 6:05.88 196

188. KROLAK, Hubert 99 MTP KORMORAN OLsztyn 6:07.09 194

4 razy 50 metrów stylem dowolnym (mieszane)

13. MKS Medyk Giżycko 1 2:06.74 284

44. MTP KORMORAN OLsztyn 1 2:11.53 254

71. Uks Mos Ełk 2 Uks Mos Ełk 2:14.74 236

90. MTP KORMORAN OLsztyn 2 2:17.38 223

105. Uczniowski Klub Pływacki Jedynka Elbląg 2:18.59 217

117. MTP KORMORAN OLsztyn 3 2:21.63 204

100 metrów stylem dowolnym

Dziewczęta

11. LEOŃCZUK, Sara 99 Uks Mos Ełk 1:06.69 447

50. KREJCZY, Agata 99 MKS Medyk Giżycko 1:11.02 370

112 JOST, Daria 99 MTP KORMORAN OLsztyn 1:14.62 319

124. DYMERSKA, Paulina 99 MTP KORMORAN OLsztyn 1:15.19 312

129. KOSTRZEWA, Michalina 99 Uczniowski Klub Pływacki Jedynka Elbląg 1:15.28 311

182. WIESIOLEK, Karolina 99 MTP KORMORAN OLsztyn 1:18.41 275

211. GOSZCZYCKA, Karolina 99 MTP KORMORAN OLsztyn 1:20.16 257

226. TOMASZEWSKA, Karolina 99 MKS Medyk Giżycko 1:20.97 250

232. ZBIKOWSKA, Weronika 99 MTP KORMORAN OLsztyn 1:21.31 246

261. BATOR, Julia 99 MTP KORMORAN OLsztyn 1:23.14 230

264. NOWOWIEJSKA, Adrianna 99 MTP KORMORAN OLsztyn 1:23.29 229

267. WOJSZNIS, Gabriela 99 MTP KORMORAN OLsztyn 1:23.44 228

278. OLEKSIAK, Julia 99 MTP KORMORAN OLsztyn 1:24.63 218

307. NOWOWIEJSKA, Julia 99 MTP KORMORAN OLsztyn 1:29.42 185

313. BANK, Julia 99 MKS Medyk Giżycko 1:31.09 175

315. WITKOWSKA, Milena 99 MTP KORMORAN OLsztyn 1:31.13 175

320. BUONAGURA, Alessia 99 MTP KORMORAN OLsztyn 1:32.98 165

Chłopcy

8. CIBOROWSKI, Rafał 99 MKS Medyk Giżycko 1:04.63 336

127. KOSZOREK, Szymon 99 Uks Mos Ełk 1:12.63 236

156. CHABOWSKI, Aleksy 99 MTP KORMORAN OLsztyn 1:14.02 223

202. GIER, Olivier 99 MTP KORMORAN OLsztyn 1:16.15 205

217. SARBIEWSKI, Tomek 99 Uczniowski Klub Pływacki Jedynka Elbląg 1:17.20 197

222. BUGAJ, Dominik 99 MTP KORMORAN OLsztyn 1:17.42 195

261. KROLAK, Hubert 99 MTP KORMORAN OLsztyn 1:19.43 181

278 KOWALEWSKI, Julian 99 MTP KORMORAN OLsztyn 1:20.56 173

343. PODLEWSKI, Maciej 99 MTP KORMORAN OLsztyn 1:24.84 148

372. JANKOWSKI, Radosław 99 MTP KORMORAN OLsztyn 1:29.85 125

377. RYNSKI, Damian 99 MTP KORMORAN OLsztyn 1:30.47 122

379. STACHERA, Jakub 99 MTP KORMORAN OLsztyn 1:31.15 119

200 metrów stylem klasycznym

Dziewczęta

11. ŁUKASIK, Wiktoria 99 MKS Medyk Giżycko 3:02.47 401

38. MOJSIEWICZ, Agnieszka 99 Uczniowski Klub Pływacki Jedynka Elbląg 3:13.94 334

42. KREJCZY, Agata 99 MKS Medyk Giżycko 3:14.84 329

96. OSEŁKOWSKA, Julia 99 MTP KORMORAN OLsztyn 3:25.66 280

100. GOSZCZYCKA, Karolina 99 MTP KORMORAN OLsztyn 3:26.84 275

102. MIKICIUK, Julia 99 MTP KORMORAN OLsztyn 3:28.12 270

113. TOMASZEWSKA, Karolina 99 MKS Medyk Giżycko 3:30.16 262

159. BUONAGURA, Alessia 99 MTP KORMORAN OLsztyn 3:46.80 208

169. BANK, Julia 99 MKS Medyk Giżycko 3:58.04 180

Chłopcy

16. OMAK, Fryderyk 99 MKS Medyk Giżycko 3:06.27 271

36. TRACZEWSKI, Jakub 99 MTP KORMORAN OLsztyn 3:12.26 247

60. BOBORYK, Jacek 99 MTP KORMORAN OLsztyn 3:20.10 219

85. KROLAK, Hubert 99 MTP KORMORAN OLsztyn 3:27.54 196

100 metrów stylem grzbietowym

Dziewczęta

7. LEWCZUK, Martyna 99 Uks Mos Ełk 1:15.75 387

30. LEOŃCZUK, Sara 99 Uks Mos Ełk 1:19.07 340

62. KOSTRZEWA, Michalina 99 Uczniowski Klub Pływacki Jedynka Elbląg 1:22.93 295

105. JOST, Daria 99 MTP KORMORAN OLsztyn 1:26.07 264

156. ZBIKOWSKA, Weronika 99 MTP KORMORAN OLsztyn 1:30.88 224

161. MIKICIUK, Julia 99 MTP KORMORAN OLsztyn 1:31.90 217

177. NOWOWIEJSKA, Adrianna 99 MTP KORMORAN OLsztyn 1:33.56 205

183. BATOR, Julia 99 MTP KORMORAN OLsztyn 1:34.45 199

198. WOJSZNIS, Gabriela 99 MTP KORMORAN OLsztyn 1:38.12 178

215. WITKOWSKA, Milena 99 MTP KORMORAN OLsztyn 1:45.31 144

Chłopcy

3. CIBOROWSKI, Rafał 99 MKS Medyk Giżycko 1:11.14 325

15. KOSTOWSKI, Michał 99 MTP KORMORAN OLsztyn 1:15.30 274

61. KOSZOREK, Szymon 99 Uks Mos Ełk 1:21.06 220

129. BUGAJ, Dominik 99 MTP KORMORAN OLsztyn 1:26.95 178

131. KOWALEWSKI, Julian 99 MTP KORMORAN OLsztyn 1:27.09 177

161. ŁADNIAK, Paweł 99 Uks Mos Ełk 1:29.87 161

172. JANKOWSKI, Radosław 99 MTP KORMORAN OLsztyn 1:31.60 152

184. GIER, Olivier 99 MTP KORMORAN OLsztyn 1:33.15 145

189. PODLEWSKI, Maciej 99 MTP KORMORAN OLsztyn 1:33.54 143

230. RYNSKI, Damian 99 MTP KORMORAN OLsztyn 1:41.56 111

200 metrów stylem zmiennym

Dziewczęta

3. ŁUKASIK, Wiktoria 99 MKS Medyk Giżycko 2:39.77 474

27. LEWCZUK, Martyna 99 Uks Mos Ełk 2:50.91 387

106. MOJSIEWICZ, Agnieszka 99 Uczniowski Klub Pływacki Jedynka Elbląg ą3:04.66 307

107. DYMERSKA, Paulina 99 MTP KORMORAN OLsztyn 3:04.74 306

142. OSEŁKOWSKA, Julia 99 MTP KORMORAN OLsztyn 3:11.58 275

155. WIESIOLEK, Karolina 99 MTP KORMORAN OLsztyn 3:13.79 265

189. NOWOWIEJSKA, Julia 99 MTP KORMORAN OLsztyn 3:27.67 215

Chłopcy

44. KOSTOWSKI, Michał 99 MTP KORMORAN OLsztyn 2:50.33 280

80. OMAK, Fryderyk 99 MKS Medyk Giżycko 2:58.64 243

90. TRACZEWSKI, Jakub 99 MTP KORMORAN OLsztyn 3:00.06 237

95 NIEROŃSKI, Sebastian 99 Uczniowski Klub Pływacki Jedynka Elbląg 3:00.60 235

134 CHABOWSKI, Aleksy 99 MTP KORMORAN OLsztyn 3:06.66 213

139. BOBORYK, Jacek 99 MTP KORMORAN OLsztyn 3:07.36 211

4 razy 50 metrów stylem zmiennym (sztafeta mieszana)

5. MKS Medyk Giżycko 1 2:20.36 244

34. MTP KORMORAN OLsztyn 1 2:28.69 205

64. Uczniowski Klub Pływacki Jedynka Elbląg 1 2:32.93 188

89. MTP KORMORAN OLsztyn 2:36.55 176

110. MTP KORMORAN OLsztyn 3 2:40.59 163

 

Wielobój dziewcząt

8. ŁUKASIK, Wiktoria 99 MEDYK GIŻYCKO 1738 4

20. LEOŃCZUK, Sara 99 MOS EŁK 1610 4

24. LEWCZUK, Martyna 99 MO SEŁK 1580 4

74. KREJCZY, Agata 99 MEDYK GIŻYCKO 1348 4

131JOST, Daria 99 KORMORAN OLSZTYN 1198 4

138 DYMERSKA, Paulina 99 KORMORAN OLSZTYN 1189 4

187. OSEŁKOWSKA, Julia 99 KORMORAN OLSZTYN 1096 4

255 ZBIKOWSKA, Weronika 99 KORMORAN OLSZTYN 969 4

300. OLEKSIAK, Julia 99 KORMORAN OLSZTYN 875 4

306. BATOR, Julia 99 KORMORAN OLSZTYN  865 4

321. NOWOWIEJSKA, Adrianna 99 KORMORAN OLSZTYN 798 4

326. NOWOWIEJSKA, Julia 99 KORMORAN OLSZTYN 764 4

Wielobój chłopców

6. CIBOROWSKI, Rafał 99 MEDYK GIŻYCKO 1328 4

41. KOSTOWSKI, Michał 99 KORMORAN OLSZTYN 1133 4

66 OMAK, Fryderyk 99 MEDYK GIŻYCKO 1040 4

123. KOSZOREK, Szymon 99 MOS EŁK 925 4

139 TRACZEWSKI, Jakub 99 KORMORAN OLSZTYN 897 4

156. BOBORYK, Jacek 99 KORMORAN OLSZTYN  867 4

275. KOWALEWSKI, Julian 99 KORMORAN OLSZTYN 689 4

286. ŁADNIAK, Paweł 99 MOS EŁK 656 4

296. GIER, Olivier 99 KORMORAN OLSZTYN 631 4

314. JANKOWSKI, Radosław 99 KORMORAN OLSZTYN 592 4

332. PODLEWSKI, Maciej 99 KORMORAN OLSZTYN 554 4

348. RYNSKI, Damian 99 KORMORAN OLSZTYN 493 4

 

Klasyfikacja drużynowa

1. MKP Szczecin  23683

2. UKS 190 Łódź   22678

3. KS Warta Poznań   22611

4. JORDAN Kraków   21638

5. Słowianka Gorzów Wlkp.  20510

6. MKS Trójka Łódź   19419

7. MTP Lublinianka   19355

8. Polonia Warszawa   19304

9. KORAL Wrocław  19165

10. ŻOLIBORZ Warszawa  19087

…………………………………………

17. Kormoran Olsztyn  17165

34. Medyk Giżycko  13793

52. UKS MOS Ełk   10589

93. Jedynka Elbląg  6592

 

Sklasyfikowano 187 klubów

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x