Puchar Burmistrza Augustowa 2015 – Mocne atuty Ełku, Giżycka i Pisza

W Augustowie zakończyły się zawody pływackie o Puchar Burmistrza. Startowało prawie 300 uczestników z 13 klubów w tym także goście z Litwy. Warmię i Mazury reprezentowały: MKS Roś Pisz. MKS Medyk Giżycko i MOS Ełk. Odnieśliśmy aż 14 zwycięstw. Po pięć razy pierwsze były: Monika Kułakowska (Medyk) i Dominika Filipkowska (Roś) trzy dwa razy Michalina Biernacka (MOS) i raz Julia Gradocka (Roś). Było też wiele miejsc na podium.

Wyniki I dnia

Dziewczęta

50 metrów stylem dowolnym

Rocznik 1999

2. FILIPKOWSKA Dominika 99 MKS „Roś” Pisz 29.34

Rocznik 2000

1. BIERNACKA Michalina 00 Uks Mos Ełk 28.95

Rocznik 2001

4. GARDOCKA Julia 01 MKS „Roś” Pisz 30.27

17. GIENIECZKO Oliwia 01 Uks Mos Ełk 33.68

Rocznik 2002

5. MIECZKOWSKA Wiktoria 02 MKS „Roś” Pisz 31.96

10. POLASIK Natalia 02 MKS Medyk Giżycko 32.82

Rocznik 2003

1. KUŁAKOWSKA Monika 03 MKS Medyk Giżycko 29.69

2004 i młodsi

17. KULESZA Oliwia 05 Uks Mos Ełk 40.46

26. MODZELEWSKA Kornelia 06 Uks Mos Ełk 43.87

31. KUCZYÑSKA Kinga 05 Uks Mos Ełk 45.85

34. KLEMAREWSKA Natalia 06 Uks Mos Ełk 1:12.21

100 metrów stylem klasycznym

Rocznik 2000

2. BIERNACKA Michalina 00 Uks Mos Ełk 1:18.83

Rocznik 2001

2. GARDOCKA Julia 01 MKS „Roś” Pisz 1:22.22

7. GIENIECZKO Oliwia 01 Uks Mos Ełk 1:33.18

50 metrów stylem grzbietowym

Rocznik 2000

3. BIERNACKA Michalina 00 Uks Mos Ełk 33.26

Rocznik 2002

5. POLASIK Natalia 02 MKS Medyk Giżycko 36.95

7. MIECZKOWSKA Wiktoria 02 MKS „Roś” Pisz 38.14

Rocznik 2003

1. KUŁAKOWSKA Monika 03 MKS Medyk Giżycko 33.84

2004 i młodsi

22. MODZELEWSKA Kornelia 06 Uks Mos Ełk 52.81

29. KLEMAREWSKA Natalia 06 Uks Mos Ełk 1:00.27

100 metrów stylem motylkowym

Rocznik 1999

1. FILIPKOWSKA Dominika 99 MKS „Roś” Pisz 1:08.08 566

100 metrów stylem dowolnym

Rocznik 1999

1. FILIPKOWSKA Dominika 99 MKS „Roś” Pisz 1:02.94 570

Rocznik 2000

1. BIERNACKA Michalina 00 Uks Mos Ełk 1:03.28 561

Rocznik 2001

3. GARDOCKA Julia 01 MKS „Roś” Pisz 1:06.49 484

Rocznik 2002

4. MIECZKOWSKA Wiktoria 02 MKS „Roś” Pisz 1:09.32 427 33.25 36.07

7. POLASIK Natalia 02 MKS Medyk Giżycko 1:10.01 415

Rocznik 2003

1. KUŁAKOWSKA Monika 03 MKS Medyk Giżycko 1:06.08 493

2004 i młodsi

14. KULESZA Oliwia 05 Uks Mos Ełk 1:32.68 179 43.72 48.96

26. MODZELEWSKA Kornelia 06 Uks Mos Ełk 1:41.68 135 48.09 53.59

28. KUCZYÑSKA Kinga 05 Uks Mos Ełk 1:44.67 124 48.37 56.30

31. KLEMAREWSKA Natalia 06 Uks Mos Ełk 2:10.22 64 59.94 1:10.28

50 metrów stylem motylkowym

Rocznik 1999

1. FILIPKOWSKA Dominika 99 MKS „Roś” Pisz 31.48 523

Rocznik 2001

2. GARDOCKA Julia 01 MKS „Roś” Pisz 33.37

Rocznik 2002

3. MIECZKOWSKA Wiktoria 02 MKS „Roś” Pisz 34.15 410

10. POLASIK Natalia 02 MKS Medyk Giżycko 38.71 281

14. ŁOZOWSKA Beata 02 Uks Mos Ełk 40.82

Rocznik 2003

2. KUŁAKOWSKA Monika 03 MKS Medyk Giżycko 33.73 425

2004 i młodsi

18. KULESZA Oliwia 05 Uks Mos Ełk 51.72 118

20. KUCZYÑSKA Kinga 05 Uks Mos Ełk 52.51 113

26. MODZELEWSKA Kornelia 06 Uks Mos Ełk 55.36 96

100 metrów stylem grzbietowym

Rocznik 2000

1. BIERNACKA Michalina 00 Uks Mos Ełk 1:09.67 547

Rocznik 2001

1. GARDOCKA Julia 01 MKS „Roś” Pisz 36.13 571

6. GIENIECZKO Oliwia 01 Uks Mos Ełk 43.71 322

Rocznik 2002

4. POLASIK Natalia 02 MKS Medyk Giżycko 40.75 398

10. MIECZKOWSKA Wiktoria 02 MKS „Roś” Pisz 42.84 342

15. ŁOZOWSKA Beata 02 Uks Mos Ełk 44.62 303

Rocznik 2003

1. KUŁAKOWSKA Monika 03 MKS Medyk Gi¿ycko 37.18 524

2004 i młodsi

21. MODZELEWSKA Kornelia 06 Uks Mos Ełk 56.20 152

24. KUCZYÑSKA Kinga 05 Uks Mos Ełk 56.86 146

32. KULESZA Oliwia 05 Uks Mos Ełk 59.73 126

36. KLEMAREWSKA Natalia 06 Uks Mos Ełk 1:25.42 43

200 metrów stylem dowolnym

Rocznik 1999

1. FILIPKOWSKA Dominika 99 MKS „Rooe” Pisz 2:15.54

Rocznik 2000

1. BIERNACKA Michalina 00 Uks Mos E³k 2:23.35

100 metrów stylem zmiennym

Rocznik 1999

1. FILIPKOWSKA Dominika 99 MKS „Rooe” Pisz 1:12.44 550

Rocznik 2001

2. GARDOCKA Julia 01 MKS „Rooe” Pisz 1:16.16 473

Rocznik 2002

4. MIECZKOWSKA Wiktoria 02 MKS „Roś” Pisz 1:18.71 429

7. POLASIK Natalia 02 MKS Medyk Giżycko 1:21.84 381

12. ŁOZOWSKA Beata 02 Uks Mos Ełk 1:25.23 338

Rocznik 2003

1. KUŁAKOWSKA Monika 03 MKS Medyk Gi¿ycko 1:13.80 520

2004 i młodsi

20. KULESZA Oliwia 05 Uks Mos Ełk 1:47.29 169

25. MODZELEWSKA Kornelia 06 Uks Mos Ełk 1:52.40 147

27. KUCZYÑSKA Kinga 05 Uks Mos Ełk 1:54.32 140

{AdmirorGallery}plyw101{/AdmirorGallery}

Chłopcy

Rocznik 1999

50 metrów style dowolnym

8. DRACEWICZ Rafał 98 Uks Mos Ełk 28.01

Rocznik 2000

5. RUTKOWSKI Michał 00 Uks Mos Elk 26.81

Rocznik 2002

17. GRZEGORCZYK Wiktor 02 Uks Mos Ełk 32.21

Rocznik 2003

9. POPŁAWSKI Ksawery 03 Uks Mos Ełk 32.09

16. WIECHEŚ Tomasz 03 Uks Mos Ełk 33.87

26. PRZYBOROWSKI Michał 03 Uks Mos Ełk 36.16

2004 i młodsi

22. SOBOCIÑSKI Jakub 05 Uks Mos Ełk 39.74

27. STALMASKI Wojciech 04 Uks Mos Ełk 40.25

33. GRZYMKOWSKI Hubert 06 Uks Mos Ełk 41.98

36. WASZKIEWICZ Maciej 06 MKS „Roś” Pisz 43.13

39. LISZEWSKI Maciej 05 Uks Mos Ełk 44.78

41. STRYJEWSKI Szymon 06 Uks Mos Ełk 45.67

43. DZIENISIEWICZ Adrian 06 Uks Mos Ełk 46.88

100 metrów stylem klasycznym

1998 i starsi

3. DRACEWICZ Rafał 98 Uks Mos Ełk 1:14.41

50 metrów stylem grzbietowym

Rocznik 2002

14. GRZEGORCZYK Wiktor 02 Uks Mos Ełk 38.82 213

Rocznik 2003

7. WIECHEÆ Tomasz 03 Uks Mos Ełk 37.47 237

9. POPŁAWSKI Ksawery 03 Uks Mos Ełk 39.67 200

16. PRZYBOROWSKI Michał 03 Uks Mos Ełk 41.43 175

2004 i młodsi

27. SOBOCIÑSKI Jakub 05 Uks Mos Ełk 47.71 115

31. LISZEWSKI Maciej 05 Uks Mos Ełk 48.84 107

34. GRZYMKOWSKI Hubert 06 Uks Mos Ełk 50.06 99

35. STALMASKI Wojciech 04 Uks Mos Ełk 50.33 98

39. STRYJEWSKI Szymon 06 Uks Mos Ełk 52.04 88

39 DZIENISIEWICZ Adrian 06 Uks Mos Ełk 52.04 88

42. WASZKIEWICZ Maciej 06 MKS „Roś” Pisz 55.27 74

100 metrów stylem motylkowym

1998 i starsi

4. DRACEWICZ Rafał 98 Uks Mos Ełk 1:10.67 350

Rocznik 2000

3. RUTKOWSKI Michał 00 Uks Mos Ełk 1:05.35 443

100 metrów stylem dowolnym

Rocznik 2000

3. RUTKOWSKI Michał 00 Uks Mos Ełk 59.16 471

Rocznik 2002

20. GRZEGORCZYK Wiktor 02 Uks Mos Ełk 1:12.71 254

Rocznik 2003

9. POPŁAWSKI Ksawery 03 Uks Mos Ełk 1:12.33 258

13. WIECHEŚ Tomasz 03 Uks Mos Ełk 1:13.34 247

27. PRZYBOROWSKI Michał 03 Uks Mos Ełk 1:27.47 146

2004 i młodsi

24. SOBOCIÑSKI Jakub 05 Uks Mos Ełk 1:31.82 126 44.18 47.64

26. GRZYMKOWSKI Hubert 06 Uks Mos Ełk 1:32.40 124 45.98 46.42

27. STALMASKI Wojciech 04 Uks Mos Ełk 1:32.51 123 43.76 48.75

33. WASZKIEWICZ Maciej 06 MKS „Roś” Pisz 1:35.86 111 44.79 51.07

36. LISZEWSKI Maciej 05 Uks Mos Ełk 1:41.29 94 48.65 52.64

41. STRYJEWSKI Szymon 06 Uks Mos Ełk 1:49.58 74

50 metrów stylem motylkowym

1998 i starsi

7. DRACEWICZ Rafał 98 Uks Mos Ełk 29.63 438

Rocznik 2000

5. RUTKOWSKI Michał 00 Uks Mos Ełk 29.69 435

Rocznik 2002

19. GRZEGORCZYK Wiktor 02 Uks Mos Ełk 39.14 190

Rocznik 2003

10. WIECHEŚ Tomasz 03 Uks Mos Ełk 39.13 190

20. PRZYBOROWSKI Michał 03 Uks Mos Ełk 43.10 142

21. POPŁAWSKI Ksawery 03 Uks Mos Ełk 43.63 137

30. BAGIÑSKI Bartosz 03 Uks Mos Ełk 48.55 100

2004 i młodsi

25. GRZYMKOWSKI Hubert 06 Uks Mos Ełk 51.27 85

28. LISZEWSKI Maciej 05 Uks Mos Ełk 52.64 78

30. SOBOCIÑSKI Jakub 05 Uks Mos Ełk 53.31 75

31. STRYJEWSKI Szymon 06 Uks Mos Ełk 54.14 72

33. WASZKIEWICZ Maciej 06 MKS „Roś” Pisz 57.51 60

37. DZIENISIEWICZ Adrian 06 Uks Mos Ełk 1:03.64 44

100 metrów stylem grzbietowym

3. RUTKOWSKI Michał 00 Uks Mos Ełk 1:06.67 421

50 metrów stylem klasycznym

1998 i starsi

4. DRACEWICZ Rafał 98 Uks Mos Ełk 34.04 467

Rocznik 2002

20. GRZEGORCZYK Wiktor 02 Uks Mos Ełk 47.94 167

Rocznik 2003

11. BAGIÑSKI Bartosz 03 Uks Mos Ełk 45.25 199

15. POPŁAWSKI Ksawery 03 Uks Mos Ełk 45.85 191

27. WIECHEŚ Tomasz 03 Uks Mos Ełk 50.36 144

29. PRZYBOROWSKI Michał 03 Uks Mos Ełk 52.04 131

2004 i młodsi

21. WASZKIEWICZ Maciej 06 MKS „Roś” Pisz 55.41 108

27. SOBOCIÑSKI Jakub 05 Uks Mos Ełk 56.15 104

31. LISZEWSKI Maciej 05 Uks Mos Ełk 1:00.39 84

35. STALMASKI Wojciech 04 Uks Mos Ełk 1:07.06 61

100 metrów stylem zmiennym

1998 i starsi

6. DRACEWICZ Rafał 98 Uks Mos Ełk 1:07.19 464

Rocznik 2000

2. RUTKOWSKI Michał 00 Uks Mos Ełk 1:07.78 452

Rocznik 2002

20. GRZEGORCZYK Wiktor 02 Uks Mos Ełk 1:29.19 199

Rocznik 2003

12. WIECHEŚ Tomasz 03 Uks Mos Ełk 1:27.88 208

16. POP£AWSKI Ksawery 03 Uks Mos Ełk 1:29.96 193

21. BAGIÑSKI Bartosz 03 Uks Mos Ełk 1:31.49 184

24. PRZYBOROWSKI Michał 03 Uks Mos Ełk 1:32.67 177

2004 i młodsi

28. SOBOCIÑSKI Jakub 05 Uks Mos Ełk 1:46.31 117

31. WASZKIEWICZ Maciej 06 MKS „Roś” Pisz 1:52.14 100

32. STALMASKI Wojciech 04 Uks Mos Ełk 1:52.83 98

33. GRZYMKOWSKI Hubert 06 Uks Mos Ełk 1:53.53 96

35. STRYJEWSKI Szymon 06 Uks Mos Ełk 1:56.42 89

36. LISZEWSKI Maciej 05 Uks Mos Ełk 1:56.81 88

38. DZIENISIEWICZ Adrian 06 Uks Mos Ełk 2:12.81 60

Rocznik 2002 – 2003

6. Uks Mos Ełk (POPŁAWSKI Ksawery 03 32.19 GRZEGORCZYK Wiktor 02 31.56 WIECHEŚ Tomasz 03 34.48 PRZYBOROWSKI Michał 03 35.58) 2:13.81 265

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Ełk giżycko pisz pływanie sport młodzieżowy

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x