Puchar Burmistrza Giżycka 2013 – Medyk nie boi się wyzwań

Zakończyły  X Wiosenne Otwarte zawody pływackie o puchar Burmistrza Miasta Giżycka. Tym razem obsada imprezy była rekordowa, jak widać miejscowy klub Medyk nie boi się wyzwań. Około 400 zawodniczek i zawodników z ponad 30 klubów i trzy ekipy zagraniczne z Rosji, Ukrainy i Wielkiej Brytanii. Uczestnicy rywalizowali w kategoriach wiekowych, a dodatkową atrakcją (to już w Giżycku tradycja) były wyścigi australijskie. Startowali reprezentanci prawie wszystkich sekcji z Warmii i Mazur.

 

 

 

Najlepsza zawodniczka

Dziewcząt, 10 lat i młodsi

1. KUŁAKOWSKA Monika Medyk Giżycko 948 3

Dziewcząt, 12 lat

3. TYLKIE Karolina UKS Jedynka Elbląg 1096 3

Dziewcząt, 13 lat

1. GASPARJAN Lilia Medyk Giżycko 1466 3

3. DOMŻALSKA Wiktoria UKS Jedynka Elbląg 1289 3

Dziewcząt, 14 lat

1. PAVLIKOVA Vladislava 99 TWRUS 1800 3

2. LEOŃCZUK Sara MOS Ełk 1678 3

3. ŁUKASIK Wiktoria Medyk Giżycko 1651 3

4. FILIPKOWSKA Dominika Roś Pisz 1489 3

Dziewcząt, 15 lat

1. KOTOWICZ Anna MOS Ełk 1725 3

6. RYZINSKA Daria Roś Pisz 1231 3

Kobiet, 16 lat i starsi

2. BIEDRZYCKA Iga Ros Pisz 1734 3

3. MACIESZA Agata Orzeł Elbląg 1560 3

5. KOPICZKO Sandra Medyk Giżycko 1355 3

Najlepsza zawodnik

Chłopców, 10 lat i młodsi

5. TAUDUL Kacper Piorun Gołdap 400 3

Chłopców, 11 lat

3. SOBOLEWSKI Dawid Piorun Gołdap 751 3

Chłopców, 12 lat

4. MECH Mateusz Pirat Elbląg 936 3

Chłopców, 13 lat

3. MECH Dariusz Pirat Elbląg 942 3

5. MAKSYMOWICZ Tomasz UKS Jedynka Elbląg 915 3

Chłopców, 14 lat

1. CIBOROWSKI Rafał Medyk Giżycko 1551 3

5. KOSTOWSKI Michał Kormoran Olsztyn 1282 3

Chłopców, 15 lat

2. ZBUTOWICZ Karol Kormoran Olsztyn 1743 3

3. KASZTELAN Mateusz MOS Ełk 1584 3

5. PIWOWARSKI Konrad Płetwal Szczytno) 1574 3

6. SZPOJANKOWSKI Kacper (Kormoran Olsztyn) 1558 3

Mężczyzn, 16 lat i starsi

3. ZIELIŃSKI Cezary Medyk Giżycko 1618 3

 Wyniki

Dziewczęta

12 lat

3. TYLKIE Karolina 01 UKP Jedynka Elbląg 36.48 298

8. CIELOSZCZYK Katarzyna 01 MKS „Ros” Pisz 41.50 202

10. SUCHOCKA Klaudia 01 MUKS PIORUN Gołdap 42.73 185

13 lat

4. WORONKO Wiktoria 00 MKS Medyk Gizycko 36.71 292

5. PYSZKO Karolina 00 MKS Medyk Gizycko 38.96 245

100 metrów stylem klasycznym

10 lat i młodsi

1. KUŁAKOWSKA Monika 03 MKS Medyk Gizycko 1:30.16 336

8. BOĆ Aleksandra 03 MKS Medyk Gizycko 2:02.63 133

10. ŁOŚ Oliwia 04 Uks Mos Ełk 2:05.90 123

11. PIECHOWICZ Karolina 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 2:08.22 116

11 lat

5. MIECZKOWSKA Wiktoria 02 MKS „Ros” Pisz 1:38.03 261

6. RUDNICKA Wiktoria 02 MKS Medyk Gizycko 1:40.87 240

8. POLASIK Natalia 02 MKS Medyk Gizycko 1:42.62 228

12 lat

3. ZDUNIEWICZ Julia 01 MUKS PIORUN Gołdap 1:36.55 273

4. CHEREK Natalia 01 UKP Jedynka Elbląg 1:37.09 269

5. GARDOCKA Julia 01 MKS „Ros” Pisz 1:37.54 265

7. SUCHOCKA Klaudia 01 MUKS PIORUN Gołdap 1:41.03 239

9. TYPAŃSKA Julia 01 Uks Pirat Elbląg 1:45.54 209

10. GĄSKA Agata 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:47.07 200

11. DOBUSZEWSKA Natalia 01 MKS Medyk Gizycko 1:49.64 187

100 metrów stylem grzbietowym

10 lat i młodsi

1. ŁUPKOWSKA Katarzyna 03 MKS Medyk Gizycko 1:40.14 167

5. ZALEWSKA Joanna 04 MKS Medyk Gizycko 1:48.93 130

8. ŻABIONEK Urszula 03 MKS Medyk Gizycko 1:59.77 98

11 lat

6. DĄBROWSKA Aleksandra 02 Uks Pirat Elbląg 1:30.15 229

9. CIŻ Zuzanna 02 MKS Medyk Gizycko 1:38.71 175

12 lat

4. TYPAŃSKA Julia 01 Uks Pirat Elbląg 1:36.21 189

5. DOBUSZEWSKA Natalia 01 MKS Medyk Gizycko 1:42.50 156

6. GUZ Maria 01 MKS Medyk Gizycko 1:45.48 143

13 lat

2. DOMŻALSKA Wiktoria 00 UKP Jedynka Elbląg 1:15.43 392

4. ROKICKA Julia 00 UKP Jedynka Elbląg 1:27.88 248

14 lat

1. LEOŃCZUK Sara 99 Uks Mos Ełk 1:08.03 535

3. FILIPKOWSKA Dominika 99 MKS „Ros” Pisz 1:12.68 438

16 lat i starsi

1. WIERZCHOWSKA Kinga 97 Uks Mos Ełk 1:12.71 438

200 metrów stylem zmiennym

11 lat

6. MIECZKOWSKA Wiktoria 02 MKS „Ros” Pisz 3:05.69 43.11 46.08 55.36 41.14

12 lat

5. GARDOCKA Julia 01 MKS „Ros” Pisz 3:17.09 44.97 54.19 55.36 42.57

7. CIELOSZCZYK Katarzyna 01 MKS „Ros” Pisz 3:19.72 46.99 51.06 56.68 44.99

13 lat  

1 WORONKO Wiktoria 00 MKS Medyk Gizycko 2:56.32 38.16 44.30 51.39 42.47

50 metrów stylem dowolnym

10 lat i młodsi

1. KUŁAKOWSKA Monika 03 MKS Medyk Gizycko 34.98 293

5. ŁUPKOWSKA Katarzyna 03 MKS Medyk Gizycko 43.28 155

8. ZALEWSKA Joanna 04 MKS Medyk Gizycko 45.04 137

10. PIECHOWICZ Karolina 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 46.31 126

13. ŁOŚ Oliwia 04 Uks Mos Ełk 48.75 108

14. ŻABIONEK Urszula 03 MKS Medyk Gizycko 49.23 105

16. BOĆ Aleksandra 03 MKS Medyk Gizycko 50.59 97

17. ZAPOLNIK Natalia 04 MUKS PIORUN Gołdap 52.54 86

11 lat

1. RUDNICKA Wiktoria 02 MKS Medyk Gizycko 36.30 262

8. CIŻ Zuzanna 02 MKS Medyk Gizycko 40.76 185

14. DZIECINIAK Aleksandra 02 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 50.20 99

12 lat

7. ZDUNIEWICZ Julia 01 MUKS PIORUN Gołdap 35.08 291

8. GĄSKA Agata 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 37.44 239

12. LESKA Zuzanna 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 43.91 148

13. GUZ Maria 01 MKS Medyk Gizycko 49.59 103

13 lat

1. GASPARJAN Lilia 00 MKS Medyk Gizycko 29.69 480

4. BARANOWSKA Marcelina 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 35.75 275

5. SZMIT Julia 00 MKS Medyk Gizycko 36.46 259

6. MEJCZ Barbara 00 MUKS PIORUN Gołdap 38.09 227

8. MAŚNICKA Alicja 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 39.88 198

9. CZECHOWICZ Paulina 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 40.01 196

14 lat

5. WITKOWSKA Marta 99 Uks Pirat Elbląg 32.56 364

10. WARMIŃSKA Urszula 99 MKS Medyk Gizycko 35.60 278

16 lat i starsi

4. KOPICZKO Sandra 97 MKS Medyk Gizycko 30.30 451

5. ZARĘBA Natalia 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 30.50 442

6. WICHROW Martyna 96 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 33.15 344

200 metrów stylem grzbietowym

11 lat

1. BUKO Martyna 02 MKS Medyk Gizycko 2:53.19

5. POLASIK Natalia 02 MKS Medyk Gizycko 3:04.47

6. DĄBROWSKA Aleksandra 02 Uks Pirat Elbląg 3:12.67

12 lat

3. CHEREK Natalia 01 UKP Jedynka Elbląg 3:04.98

13 lat

1. DOMŻALSKA Wiktoria 00 UKP Jedynka Elbląg 2:36.34

2. PYSZKO Karolina 00 MKS Medyk Gizycko 2:59.99

3. ROKICKA Julia 00 UKP Jedynka Elbląg 3:05.09

14 lat

1. LEOŃCZUK Sara 99 Uks Mos Ełk 2:25.93

15 lat

2. RYZINSKA Daria 98 MKS „Ros” Pisz 2:41.76

400 metrów stylem dowolnym

12 lat

2. TYLKIE Karolina 01 UKP Jedynka Elbląg 5:21.59 389

13 lat

1. GASPARJAN Lilia 00 MKS Medyk Gizycko 4:59.01 484

4. BARANOWSKA Marcelina 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 6:22.05 232

14 lat

2. ŁUKASIK Wiktoria 99 MKS Medyk Gizycko 4:49.00 537

3. FILIPKOWSKA Dominika 99 MKS „Ros” Pisz 4:51.18 525

5. OSEŁKOWSKA Julia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 4:59.06 484

6. WITKOWSKA Marta 99 Uks Pirat Elbląg 5:29.64 361

16 lat i starsi

4. BIEDRZYCKA Iga 97 MKS „Ros” Pisz 4:48.45 540

Wyścig australijski

10 lat i młodsi

1. KUŁAKOWSKA Monika 03 MKS Medyk Gizycko 34.05

2. TSHERNYCHEVA Anna 03 Twer Russia 34.40

11 lat

1. TRAMBOWICZ Zuzanna 02 MKS SP 63 Bydgoszcz 32.23

2. ZAREBA -PARADOWSKA Julia 02 BUKS Warszawa 32.44

12 lat

1. ŻEKAŁO Julia 01 BARRACUDA Białystok 31.93

2. OLSZAŃSKA Martyna 01 MKP Wodnik Bielsk Podlaski 32.31

13 lat

1. DOMŻALSKA Wiktoria 00 UKP Jedynka Elbląg 30.00

2. GASPARJAN Lilia 00 MKS Medyk Gizycko 31.00

Wyścig australijski

14 lat

1. PAVLIKOVA Vladislava 99 Twer Russia 28.18

2. LEOŃCZUK Sara 99 Uks Mos Ełk 29.03

15 lat

1. KADYSHEVA Olga 98 Twer Russia 28.97

2. GOLUBEVA Diana 98 Twer Russia 30.75

16 lat i starsi

1. ALEKSANDROWICZ Arleta 96 MUKS Olimpijczyk Suwałki 29.13

2. SZCZYTKO Natalia 95 MUKS Olimpijczyk Suwałki 29.14

100 metrów stylem dowolnym

10 lat i młodsi

1. KUŁAKOWSKA Monika 03 MKS Medyk Gizycko 1:17.74 282

2. ŁUPKOWSKA Katarzyna 03 MKS Medyk Gizycko 1:33.13

11 lat

3. BUKO Martyna 02 MKS Medyk Gizycko 1:14.05 326

5. MIECZKOWSKA Wiktoria 02 MKS „Ros” Pisz 1:16.56 295

7. RUDNICKA Wiktoria 02 MKS Medyk Gizycko 1:22.06 240

9. POLASIK Natalia 02 MKS Medyk Gizycko 1:24.81 217

12 lat

8. GARDOCKA Julia 01 MKS „Ros” Pisz 1:18.71 272

9. ZDUNIEWICZ Julia 01 MUKS PIORUN Gołdap 1:20.51 254

11. GĄSKA Agata 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:28.42 192

13 lat

1. GASPARJAN Lilia 00 MKS Medyk Gizycko 1:06.15 458

7. ROKICKA Julia 00 UKP Jedynka Elbląg 1:18.17 277

8. PYSZKO Karolina 00 MKS Medyk Gizycko 1:18.71 272

9. BARANOWSKA Marcelina 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:21.88 241

14 lat

1. LEOŃCZUK Sara 99 Uks Mos Ełk 1:00.90 587

5. KREJCZY Agata 99 MKS Medyk Gizycko 1:07.52 431

7. WITKOWSKA Marta 99 Uks Pirat Elbląg 1:09.64 392

14. WARMIŃSKA Urszula 99 MKS Medyk Gizycko 1:24.48 220

15 lat

4. RYZINSKA Daria 98 MKS „Ros” Pisz 1:07.37 434

16 lat i starsi

1. BIEDRZYCKA Iga 97 MKS „Ros” Pisz 1:01.93 558

2. MACIESZA Agata 96 KS Orzeł Elbląg 1:02.07 555

5. WIERZCHOWSKA Kinga 97 Uks Mos Ełk 1:06.19 457

6. KOPICZKO Sandra 97 MKS Medyk Gizycko 1:06.28 455

7. LESZCZYŃSKA Matylda 97 Uks Pirat Elbląg 1:10.81 373

8. WICHROW Martyna 96 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:12.70 345

50 metrów stylem klasycznym

10 lat i młodsi

5. BOĆ Aleksandra 03 MKS Medyk Gizycko 55.98 136

7. ŁUPKOWSKA Katarzyna 03 MKS Medyk Gizycko 56.82 130

8. ZALEWSKA Joanna 04 MKS Medyk Gizycko 56.84 130

10. ŁOŚ Oliwia 04 Uks Mos Ełk 58.58 118

11. PIECHOWICZ Karolina 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:00.36 108

12. ŻABIONEK Urszula 03 MKS Medyk Gizycko 1:01.40 103

11 lat

8. CIŻ Zuzanna 02 MKS Medyk Gizycko 52.61 164

10. DZIECINIAK Aleksandra 02 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 57.13 128

12 lat

3. ZDUNIEWICZ Julia 01 MUKS PIORUN Gołdap 43.81 284

5. CHEREK Natalia 01 UKP Jedynka Elbląg 44.29 274

6. SUCHOCKA Klaudia 01 MUKS PIORUN Gołdap 46.54 236

7. DOBUSZEWSKA Natalia 01 MKS Medyk Gizycko 47.23 226

9. GĄSKA Agata 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 49.13 201

10. TYPAŃSKA Julia 01 Uks Pirat Elbląg 50.22 188

13. GUZ Maria 01 MKS Medyk Gizycko 53.34 157

16. LESKA Zuzanna 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 57.69 124

13 lat

3. SZMIT Julia 00 MKS Medyk Gizycko 42.92 302

4. MEJCZ Barbara 00 MUKS PIORUN Gołdap 42.94 301

5. MAŚNICKA Alicja 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 47.49 223

6. CZECHOWICZ Paulina 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 48.13 214

15 lat

1. KOTOWICZ Anna 98 Uks Mos Ełk 34.98 558

100 metrów stylem zmiennym

10 lat i młodsi

1. KUŁAKOWSKA Monika 03 MKS Medyk Gizycko 1:24.47 319

11 lat

2. BUKO Martyna 02 MKS Medyk Gizycko 1:24.61 317 6. RUDNICKA Wiktoria 02 MKS Medyk Gizycko 1:30.87 256

7. POLASIK Natalia 02 MKS Medyk Gizycko 1:34.29 229

12 lat

8. DOBUSZEWSKA Natalia 01 MKS Medyk Gizycko 1:42.62 178

13 lat

3. WORONKO Wiktoria 00 MKS Medyk Gizycko 1:21.77 352

5. SZMIT Julia 00 MKS Medyk Gizycko 1:29.33 270

14 lat

1. ŁUKASIK Wiktoria 99 MKS Medyk Gizycko 1:10.08 559

3. KREJCZY Agata 99 MKS Medyk Gizycko 1:17.03 421

4. OSEŁKOWSKA Julia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:17.16 419

16 lat i starsi

1. BIEDRZYCKA Iga 97 MKS „Ros” Pisz 1:09.28 578

2. ZARĘBA Natalia 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:16.36 432

3. LESZCZYŃSKA Matylda 97 Uks Pirat Elbląg 1:20.05 375

100 metrów stylem motylkowym

12 lat

1. TYLKIE Karolina 01 UKP Jedynka Elbląg 1:21.12 312

4. CIELOSZCZYK Katarzyna 01 MKS „Ros” Pisz 1:38.14 176

13 lat

3. PYSZKO Karolina 00 MKS Medyk Gizycko 1:31.55 217

14 lat

2. FILIPKOWSKA Dominika 99 MKS „Ros” Pisz 1:11.60 454

15 lat

1. KOTOWICZ Anna 98 Uks Mos Ełk 1:09.64 493

16 lat i starsi

1. MACIESZA Agata 96 KS Orzeł Elbląg 1:10.01 486

2. KOPICZKO Sandra 97 MKS Medyk Gizycko 1:11.84 449

50 metrów stylem grzbietowym

10 lat i młodsi

4. ZALEWSKA Joanna 04 MKS Medyk Gizycko 49.57 139

6. ZAPOLNIK Natalia 04 MUKS PIORUN Gołdap 51.94 121

7. BOĆ Aleksandra 03 MKS Medyk Gizycko 52.60 116

8. PIECHOWICZ Karolina 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 54.33 105

9. ŁOŚ Oliwia 04 Uks Mos Ełk 54.87 102

10. ŻABIONEK Urszula 03 MKS Medyk Gizycko 57.17 90

11 lat

3. DĄBROWSKA Aleksandra 02 Uks Pirat Elbląg 40.26 260

5. CIŻ Zuzanna 02 MKS Medyk Gizycko 44.26 195

13. DZIECINIAK Aleksandra 02 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 56.49 94

12 lat

3. TYPAŃSKA Julia 01 Uks Pirat Elbląg 43.42 207

5. GUZ Maria 01 MKS Medyk Gizycko 48.93 144

6. LESKA Zuzanna 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 54.35 105

13 lat

1. DOMŻALSKA Wiktoria 00 UKP Jedynka Elbląg 35.06 393

14 lat

1. LEOŃCZUK Sara 99 Uks Mos Ełk 32.63 488

16 lat i starsi

1. WIERZCHOWSKA Kinga 97 Uks Mos Ełk 34.00 431

2. SADOWSKA Marta 93 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 34.75 404

3. WICHROW Martyna 96 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 40.47 256

200 metrów stylem klasycznym

11 lat

4. MIECZKOWSKA Wiktoria 02 MKS „Ros” Pisz 3:30.43

6. DĄBROWSKA Aleksandra 02 Uks Pirat Elbląg 3:47.47

12 lat

1. CHEREK Natalia 01 UKP Jedynka Elbląg 3:13.85

5. GARDOCKA Julia 01 MKS „Ros” Pisz 3:32.92

13 lat

2. MEJCZ Barbara 00 MUKS PIORUN Gołdap 3:22.16

14 lat

4. OSEŁKOWSKA Julia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 3:03.35

5. WARMIŃSKA Urszula 99 MKS Medyk Gizycko 3:30.33

15 lat

1. RYZINSKA Daria 98 MKS „Ros” Pisz 3:06.77

PK KREJCZY Agata 99 MKS Medyk Gizycko 3:03.53

200 metrów stylem dowolnym

12 lat

2. TYLKIE Karolina 01 UKP Jedynka Elbląg 2:31.45

5. CIELOSZCZYK Katarzyna 01 MKS „Ros” Pisz 2:56.80

13 lat

1. GASPARJAN Lilia 00 MKS Medyk Gizycko 2:19.82

2. DOMŻALSKA Wiktoria 00 UKP Jedynka Elbląg 2:25.66

5. WORONKO Wiktoria 00 MKS Medyk Gizycko 2:42.29

6. ROKICKA Julia 00 UKP Jedynka Elbląg 2:48.33

7. BARANOWSKA Marcelina 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 3:01.76

14 lat

2. ŁUKASIK Wiktoria 99 MKS Medyk Gizycko 2:17.40

3. FILIPKOWSKA Dominika 99 MKS „Ros” Pisz 2:19.11

6. WITKOWSKA Marta 99 Uks Pirat Elbląg 2:35.70

16 lat i starsi

PK POLASIK Natalia 02 MKS Medyk Gizycko 3:01.45

PK KUŁAKOWSKA Monika 03 MKS Medyk Gizycko 2:48.36

PK BUKO Martyna 02 MKS Medyk Gizycko 2:42.51

{AdmirorGallery}burmi14{/AdmirorGallery} 

Fot. Medyk Gizycko

Chłopcy

50 metrów stylem motylkowym

11 lat

6. CEDROWSKI Jakub 02 MKS Medyk Gizycko 38.10 187

14. OBARA Stanisław 02 Uks Mos Ełk 52.96 69

12 lat

5. KŁAK Marcin 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 35.63 229

10. WIERZCHOWSKI Michał 01 Uks Mos Ełk 40.21 159

13 lat

4. RUTKOWSKI Michał 00 Uks Mos Ełk 33.97 264

7. ŻUKOWSKI Jakub 00 Uks Pirat Elbląg 35.02 241

14 lat

8. LUMA Wiktor 99 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 31.56 329

9. RUSZCZYK Michał 99 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 31.76 323

15 lat

4. CHODAN Alan 98 MTP KORMORAN Olsztyn 27.95 474

6. SOŁTOWSKI Dominik 98 Uks Mos Ełk 29.12 419

8. PIECHOWICZ Karol 98 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 36.98 204

16 lat i starsi

5. WOŁYNIEC Robert 96 Uks Mos Ełk 28.51 447

6. MIKOŁAJEWSKI Patryk 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 29.72 394

7. TYSZLAK Kamil 97 MUKS PIORUN Gołdap 30.01 383

8. BARAN Adam 97 MKS Medyk Gizycko 30.31 372

10. ZARĘBA Filip 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 36.13 219

PK ZIELIŃSKI Cezary 97 MKS Medyk Gizycko 28.43 450

100 metrów stylem klasycznym

10 lat i młodsi

4. CHMIELIŃSKI Olaf 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 2:00.51 98

6. WICIAK Radosław 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 2:03.98 90

7. CHOROSZEWSKI Iwo 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 2:06.78 84

9. CIBOROWSKI Itan 05 Ks Seba-Sport Pisz 2:10.22 77

11. HURNICKI Jan 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 2:17.04 66

12 lat  

1 WIERZCHOWSKI Michał 01 Uks Mos Ełk 1:38.39 180

13 lat  

1 LENART Szymon 00 UKP Jedynka Elbląg 1:41.21 165

100 metrów stylem grzbietowym

10 lat i młodsi

7. MACZYSZYN Hubert 03 MKS Medyk Gizycko 2:05.38 59

11 lat

4. WOJGIENICA Michał 02 MKS Medyk Gizycko 1:21.32 217

6. SOBOLEWSKI Dawid 02 MUKS PIORUN Gołdap 1:25.52 187

9. JANUSZKIEWICZ Miłosz 02 MUKS PIORUN Gołdap 1:29.55 163

11. PRZYBOROWSKI Marcin 02 MUKS PIORUN Gołdap 1:30.16 159

16. KAZUKIEWICZ Kuba 02 MKS Medyk Gizycko 1:43.35 106

12 lat

5. HENDRYCH Dawid 01 UKP Jedynka Elbląg 1:21.44 217 39.54 41.90

10. SZCZYGIEŁ Kacper 01 MKS Medyk Gizycko 1:32.83 146

13 lat

1. PARTYKA Karol 00 Uks Mos Ełk 1:13.35 297

3. ŻUKOWSKI Jakub 00 Uks Pirat Elbląg 1:19.14 236

14 lat

1. CIBOROWSKI Rafał 99 MKS Medyk Gizycko 1:01.72 498

KOSTOWSKI Michał 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:09.47 349

6. KOSZOREK Szymon 99 Uks Mos Ełk 1:11.32 323

7. STANIASZEK Andrzej 99 MUKS PIORUN Gołdap 1:11.37 322

8. KUBIŃSKI Arkadiusz 99 Uks Pirat Elbląg 1:14.89 279

11. ŁADNIAK Paweł 99 Uks Mos Ełk 1:45.76 99

15 lat

1. ZBUTOWICZ Karol 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:02.03 491

3. RUCIŃSKI Jakub 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:08.16 370

4. SZTUK Mateusz 98 MUKS PIORUN Gołdap 1:10.85 329

5. ZAWISLAK Filip 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:17.80 248

16 lat i starsi

2. TYSZLAK Kamil 97 MUKS PIORUN Gołdap 1:08.05 371

50 metrów stylem dowolnym

10 lat i młodsi

10. TAUDUL Kacper 03 MUKS PIORUN Gołdap 41.65 115

18. WICIAK Radosław 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 50.10 66

19. CIBOROWSKI Itan 05 Ks Seba-Sport Pisz 50.13 66

20. CHOROSZEWSKI Iwo 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 50.16 66

21. CHMIELIŃSKI Olaf 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 50.37 65

22. KŁOSIŃSKI Jędrzej 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 53.17 55

24. PIWOWARSKI Radosław 03 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 53.73 53

25. MACZYSZYN Hubert 03 MKS Medyk Gizycko 53.77 53

26. WORONKO Maciej 05 MKS Medyk Gizycko 53.82 53

29. CIEPIELSKI Mariusz 03 MKS Medyk Gizycko 1:09.92 24

11 lat

2. SOBOLEWSKI Dawid 02 MUKS PIORUN Gołdap 32.00 255

5. KOPICZKO Maksymilian 02 MKS Medyk Gizycko 33.90 214

8. PRZYBOROWSKI Marcin 02 MUKS PIORUN Gołdap 35.26 190

25. KAZUKIEWICZ Kuba 02 MKS Medyk Gizycko 41.46 117

26. OBARA Stanisław 02 Uks Mos Ełk 42.67 107

28. TEOFILEWSKI Jan 02 MKS Medyk Gizycko 53.02 56

29. CIEPIELSKI Wiktor 02 MKS Medyk Gizycko 55.76 48

12 lat

3. MECH Mateusz 01 Uks Pirat Elbląg 31.20 275

9. GODLEWSKI Dominik 01 UKP Jedynka Elbląg 33.78 217

KLIMASZEWSKI Wojciech 01 MKS Medyk Gizycko 35.64 184

14. SZCZYGIEŁ Kacper 01 MKS Medyk Gizycko 37.87 154

13 lat

3. RUTKOWSKI Michał 00 Uks Mos Ełk 29.93 312

4. MECH Dariusz 00 Uks Pirat Elbląg 30.41 297

6. MAKSYMOWICZ Tomasz 00 UKP Jedynka Elbląg 31.29 273

7. PARTYKA Karol 00 Uks Mos Ełk 31.31 272

8. OSTAŁOWSKI Paweł 00 UKP Jedynka Elbląg 31.92 257

12. TRAMP Mateusz 00 MUKS PIORUN Gołdap 34.21 208

13. ALICKI Krystian 00 MKS „Ros” Pisz 35.44 187

14. MICHAŁOWSKI Remigiusz 00 UKP Jedynka Elbląg 35.60 185

15. STRUPIŃSKI Michał 00 MKS Medyk Gizycko 35.61 185

16. LENART Szymon 00 UKP Jedynka Elbląg 36.34 174

17. MEDŹWIECKI Daniel 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 36.74 168

14 lat

6. RUSZCZYK Michał 99 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 27.95 383

7. DALIDOWICZ Patryk 99 Uks Pirat Elbląg 28.39 365

8. KOSZOREK Szymon 99 Uks Mos Ełk 28.54 359

9. STANIASZEK Andrzej 99 MUKS PIORUN Gołdap 29.06 340

10. LUMA Wiktor 99 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 29.51 325

12. KUBIAK Jacek 99 Uks Pirat Elbląg 30.09 307

14. PACHUCKI Maciej 99 MKS Medyk Gizycko 30.91 283

19. ŁADNIAK Paweł 99 Uks Mos Ełk 35.97 179

15 lat

1. PIWOWARSKI Konrad 98 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 25.49 505

3. KASZTELAN Mateusz 98 Uks Mos Ełk 26.02 474

6. BARAN Jakub 98 MKS Medyk Gizycko 28.56 359

9. ZAWISLAK Filip 98 MTP KORMORAN Olsztyn 29.02 342

10. PIECHOWICZ Karol 98 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 30.45 296

16 lat i starsi

7. ZIELIŃSKI Cezary 97 MKS Medyk Gizycko 26.45 452

8. WOŁYNIEC Robert 96 Uks Mos Ełk 26.73 438

MIKOŁAJEWSKI Patryk 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 26.73 438

11. BARAN Adam 97 MKS Medyk Gizycko 27.74 391

13. SPYCHALSKI Szymon 97 Uks Mos Ełk 28.87 347

14. ZARĘBA Filip 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 31.17 276

200 metrów stylem zmiennym

11 lat

3. KOPICZKO Maksymilian 02 MKS Medyk Gizycko 2:59.99

5. WORONKO Krzysztof 02 MKS Medyk Gizycko 3:00.75

9. SZMIT Filip 02 MKS Medyk Gizycko 3:11.91

10. CEDROWSKI Jakub 02 MKS Medyk Gizycko 3:12.99

12 lat

2. KŁAK Marcin 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytn2o:54.38

13 lat

3. DĄBROWSKI Jan 00 Uks Pirat Elbląg 3:03.74

14 lat

1. NIEROŃSKI Sebastian 99 UKP Jedynka Elbląg 2:36.35

15 lat

1. KASZTELAN Mateusz 98 Uks Mos Ełk 2:16.10

2. CHODAN Alan 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:16.58

4. SOŁTOWSKI Dominik 98 Uks Mos Ełk 2:22.51

6. KOMAR Robert 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:39.62

7. BARAN Jakub 98 MKS Medyk Gizycko 2:41.18

200 metrów stylem grzbietowym

11 lat

3. WOJGIENICA Michał 02 MKS Medyk Gizycko 2:52.67

5. JANUSZKIEWICZ Miłosz 02 MUKS PIORUN Gołdap 3:12.68

12 lat

5. HENDRYCH Dawid 01 UKP Jedynka Elbląg 3:03.57

13 lat

2. STRUPIŃSKI Michał 00 MKS Medyk Gizycko 2:54.80

14 lat

3. KUBIŃSKI Arkadiusz 99 Uks Pirat Elbląg 2:38.37

15 lat

2. RUCIŃSKI Jakub 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:24.64

3. SZTUK Mateusz 98 MUKS PIORUN Gołdap 2:34.95

400 metrów stylem dowolnym

11 lat

3. WORONKO Krzysztof 02 MKS Medyk Gizycko 5:40.44 244

12 lat

2. MECH Mateusz 01 Uks Pirat Elbląg 5:08.00 329

13 lat

1. MAKSYMOWICZ Tomasz 00 UKP Jedynka Elbląg 5:08.82 327

3. MECH Dariusz 00 Uks Pirat Elbląg 5:14.63 309

4. OSTAŁOWSKI Paweł 00 UKP Jedynka Elbląg 5:32.45 262

6. TRAMP Mateusz 00 MUKS PIORUN Gołdap 5:43.99 236

7. ALICKI Krystian 00 MKS „Ros” Pisz 6:04.64 198

14 lat

1. CIBOROWSKI Rafał 99 MKS Medyk Gizycko 4:24.07 523

4. KOSTOWSKI Michał 99 MTP KORMORAN Olsztyn 4:35.55 460

7. OMAK Fryderyk 99 MKS Medyk Gizycko 4:55.75 372

9. KUBIAK Jacek 99 Uks Pirat Elbląg 5:14.98 308

15 lat

1. ZBUTOWICZ Karol 98 MTP KORMORAN Olsztyn 4:06.83 640

2. SZPOJANKOWSKI Kacper 98 MTP KORMORAN Olsztyn 4:22.32 533

3. KOZIOLEK Bartosz 98 MTP KORMORAN Olsztyn 4:32.91 473

16 lat i starsi

3. ZIELIŃSKI Cezary 97 MKS Medyk Gizycko 4:15.45 577

Wyścig australijski

10 lat i młodsi

1. MITROFANOVSKIY Arseny 03 Twer Russia 33.64

2. GDANIEC Hubert 04 BUKS Warszawa 37.97

11 lat

1. RADZISZEWSKI Krzysztof 02 BUKS Warszawa 32.76

2. STRETOVICH Vladimir 02 Rivne Ukraina 37.18

12 lat

1. GARANIN Semen 01 Twer Russia 29.12

2. KAROLCZAK Jan 01 BUKS Warszawa 29.17

13 lat

1. CHURGANOV Artem 00 Twer Russia 28.49

2. MECH Dariusz 00 Uks Pirat Elbląg 31.34

14 lat

1. CIBOROWSKI Rafał 99 MKS Medyk Gizycko 27.14

2. SIDOROV Dmitry 99 Twer Russia 29.94

15 lat

1. PAKHOMOV Pavel 98 Twer Russia 25.16

2. CHODAN Alan 98 MTP KORMORAN Olsztyn 25.96

16 lat i starsi

1. RZADKOWSKI Daniel 94 MUKS Olimpijczyk Suwałki 24.81

2. RACZKOWSKI Piotr 96 MUKS Olimpijczyk Suwałki 27.46

100 metrów stylem dowolnym

10 lat i młodsi

5. TAUDUL Kacper 03 MUKS PIORUN Gołdap 1:36.18 102

8. MAKAL Jakub 03 Uks Mos Ełk 1:44.56 79

9. PIWOWARSKI Radosław 03 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 2:02.00 49

11 lat

4. SOBOLEWSKI Dawid 02 MUKS PIORUN Gołdap 1:11.69 246

6. KOPICZKO Maksymilian 02 MKS Medyk Gizycko 1:13.04 232

12. CEDROWSKI Jakub 02 MKS Medyk Gizycko 1:22.83 159

13. JANUSZKIEWICZ Miłosz 02 MUKS PIORUN Gołdap 1:23.13 157

23. OBARA Stanisław 02 Uks Mos Ełk 1:39.03 93

24. TEOFILEWSKI Jan 02 MKS Medyk Gizycko 2:00.16 52

12 lat

4. MECH Mateusz 01 Uks Pirat Elbląg 1:07.43 296

10. HENDRYCH Dawid 01 UKP Jedynka Elbląg 1:14.32 221

14. WIERZCHOWSKI Michał 01 Uks Mos Ełk 1:17.26 196

13 lat

3. MECH Dariusz 00 Uks Pirat Elbląg 1:05.97 316

4. RUTKOWSKI Michał 00 Uks Mos Ełk 1:06.39 310

5. MAKSYMOWICZ Tomasz 00 UKP Jedynka Elbląg 1:08.08 287

8. OSTAŁOWSKI Paweł 00 UKP Jedynka Elbląg 1:10.94 254

10. TRAMP Mateusz 00 MUKS PIORUN Gołdap 1:14.41 220

11. ALICKI Krystian 00 MKS „Ros” Pisz 1:17.30 196

14 lat

1. CIBOROWSKI Rafał 99 MKS Medyk Gizycko 56.80 495

11. DALIDOWICZ Patryk 99 Uks Pirat Elbląg 1:02.68 368

12. RUSZCZYK Michał 99 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:02.84 365

13. TYMIŃSKI Jan 99 Uks „Polonez” Wyszków 1:03.03 362

14. OMAK Fryderyk 99 MKS Medyk Gizycko 1:04.63 336

17. KUBIAK Jacek 99 Uks Pirat Elbląg 1:07.06 300

18. LUMA Wiktor 99 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:08.39 283

21. PACHUCKI Maciej 99 MKS Medyk Gizycko 1:11.01 253

15 lat

2. PIWOWARSKI Konrad 98 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 55.75 523

3. SZPOJANKOWSKI Kacper 98 MTP KORMORAN Olsztyn 56.87 493

5. RUCIŃSKI Jakub 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:00.57 408

8. ZAWISLAK Filip 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:03.30 357

10. KOMAR Robert 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:04.16 343

11. BARAN Jakub 98 MKS Medyk Gizycko 1:05.05 329

12. SZTUK Mateusz 98 MUKS PIORUN Gołdap 1:06.36 310

16 lat i starsi

3. ZIELIŃSKI Cezary 97 MKS Medyk Gizycko 56.63 499

9. BARAN Adam 97 MKS Medyk Gizycko 1:02.72 367

50 metrów stylem klasycznym

10 lat i młodsi

2. TAUDUL Kacper 03 MUKS PIORUN Gołdap 48.79 138

5. WICIAK Radosław 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 55.55 93

6. CHMIELIŃSKI Olaf 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 55.75 92

9. CHOROSZEWSKI Iwo 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 59.13 77

11. CIBOROWSKI Itan 05 Ks Seba-Sport Pisz 1:01.07 70

12. KŁOSIŃSKI Jędrzej 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:01.42 69

13. HURNICKI Jan 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:01.90 67

15. MACZYSZYN Hubert 03 MKS Medyk Gizycko 1:06.01 55

16. CIEPIELSKI Mariusz 03 MKS Medyk Gizycko 1:15.67 37

17. SIENKIEL Jakub 05 MKS Medyk Gizycko 1:46.70 13

11 lat

2. SZMIT Filip 02 MKS Medyk Gizycko 42.38 211

12. KAZUKIEWICZ Kuba 02 MKS Medyk Gizycko 56.63 88

14. CIEPIELSKI Wiktor 02 MKS Medyk Gizycko 1:06.56 54

12 lat

5. GODLEWSKI Dominik 01 UKP Jedynka Elbląg 44.53 182

6. WIERZCHOWSKI Michał 01 Uks Mos Ełk 45.17 174

7. KLIMASZEWSKI Wojciech 01 MKS Medyk Gizycko 46.28 162

11. SZCZYGIEŁ Kacper 01 MKS Medyk Gizycko 52.46 111

13 lat

3. PARTYKA Karol 00 Uks Mos Ełk 39.76 256

6. MEDŹWIECKI Daniel 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 41.73 221

8. DĄBROWSKI Jan 00 Uks Pirat Elbląg 42.45 210

9. MICHAŁOWSKI Remigiusz 00 UKP Jedynka Elbląg 46.89 156

10. LENART Szymon 00 UKP Jedynka Elbląg 47.30 152

14 lat

2. CIBOROWSKI Rafał 99 MKS Medyk Gizycko 35.17 370

3. DALIDOWICZ Patryk 99 Uks Pirat Elbląg 35.65 355

5. NIEROŃSKI Sebastian 99 UKP Jedynka Elbląg 35.93 347

15 lat

2. PIECHOWICZ Karol 98 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 44.47 183

16 lat i starsi

3. CABAN Szymon 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 34.20 402

4. SPYCHALSKI Szymon 97 Uks Mos Ełk 35.84 349

5. ZARĘBA Filip 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 39.99 251

100 metrow stylem zmiennym

10 lat i młodsi

7. MAKAL Jakub 03 Uks Mos Ełk 1:49.02 100 54.58 54.44

14. CIBOROWSKI Itan 05 Ks Seba-Sport Pisz 2:09.26 60

11 lat

4. KOPICZKO Maksymilian 02 MKS Medyk Gizycko 1:24.76 214

5. WORONKO Krzysztof 02 MKS Medyk Gizycko 1:27.09 197

7. PRZYBOROWSKI Marcin 02 MUKS PIORUN Gołdap 1:28.20 190

16. OBARA Stanisław 02 Uks Mos Ełk 2:04.95 67 56.15 1:08.80

12 lat

4. KŁAK Marcin 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:20.76 248

9. SZCZYGIEŁ Kacper 01 MKS Medyk Gizycko 1:39.82 131

13 lat

5. STRUPIŃSKI Michał 00 MKS Medyk Gizycko 1:28.18 190

14 lat

4. KOSZOREK Szymon 99 Uks Mos Ełk 1:12.82 338

8. PACHUCKI Maciej 99 MKS Medyk Gizycko 1:22.59 232

15 lat

1. ZBUTOWICZ Karol 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:02.49 535

3. CHODAN Alan 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:04.42 489

4. SOŁTOWSKI Dominik 98 Uks Mos Ełk 1:06.46 445

16 lat i starsi

2. WOŁYNIEC Robert 96 Uks Mos Ełk 1:05.07 474

100 metrów stylem motylkowym

11 lat

4. CEDROWSKI Jakub 02 MKS Medyk Gizycko 1:28.61 163

6. WOJGIENICA Michał 02 MKS Medyk Gizycko 1:34.20 136

12 lat

3. KŁAK Marcin 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:22.83 200

13 lat

3. ŻUKOWSKI Jakub 00 Uks Pirat Elbląg 1:19.96 222 36.00 43.96

14 lat

3. KOSTOWSKI Michał 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:07.18 375

6. RUSZCZYK Michał 99 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:16.11 258

8. STANIASZEK Andrzej 99 MUKS PIORUN Gołdap 1:19.82 224

10. LUMA Wiktor 99 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:23.65 194

15 lat

2. CHODAN Alan 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:00.08 525

3. PIWOWARSKI Konrad 98 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:00.39 517

4. KASZTELAN Mateusz 98 Uks Mos Ełk 1:01.97 478

5. SOŁTOWSKI Dominik 98 Uks Mos Ełk 1:05.80 399

7. KOZIOLEK Bartosz 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:08.82 349

8. BARAN Jakub 98 MKS Medyk Gizycko 1:15.70 262

16 lat i starsi

 

4. WOŁYNIEC Robert 96 Uks Mos Ełk 1:02.63 463

5. TYSZLAK Kamil 97 MUKS PIORUN Gołdap 1:08.37 356

6. MIKOŁAJEWSKI Patryk 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:08.73 350

50 metrów stylem grzbietowym

10 lat i młodsi

5. WORONKO Maciej 05 MKS Medyk Gizycko 54.26 72

7. CHMIELIŃSKI Olaf 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 56.11 65

8. MACZYSZYN Hubert 03 MKS Medyk Gizycko 57.04 62

9. CIEPIELSKI Mariusz 03 MKS Medyk Gizycko 57.78 59

11. KŁOSIŃSKI Jędrzej 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:04.01 44

11 lat

3. JANUSZKIEWICZ Miłosz 02 MUKS PIORUN Gołdap 40.65 172

5. PRZYBOROWSKI Marcin 02 MUKS PIORUN Gołdap 41.65 159

9. KAZUKIEWICZ Kuba 02 MKS Medyk Gizycko 46.72 113

12. TEOFILEWSKI Jan 02 MKS Medyk Gizycko 52.76 78

13. CIEPIELSKI Wiktor 02 MKS Medyk Gizycko 56.81 63

12 lat

4. HENDRYCH Dawid 01 UKP Jedynka Elbląg 36.62 235

13 lat

2. PARTYKA Karol 00 Uks Mos Ełk 33.82 298

5. RUTKOWSKI Michał 00 Uks Mos Ełk 34.94 270

6. ŻUKOWSKI Jakub 00 Uks Pirat Elbląg 36.97 228

7. TRAMP Mateusz 00 MUKS PIORUN Gołdap 39.75 184

14 lat

1. STANIASZEK Andrzej 99 MUKS PIORUN Gołdap 31.58 366

3. KOSZOREK Szymon 99 Uks Mos Ełk 33.07 319

4. KUBIŃSKI Arkadiusz 99 Uks Pirat Elbląg 34.46 282

15 lat

3. SZTUK Mateusz 98 MUKS PIORUN Gołdap 33.22 315

16 lat i starsi

1. TYSZLAK Kamil 97 MUKS PIORUN Gołdap 30.32 414

3. SPYCHALSKI Szymon 97 Uks Mos Ełk 33.52 306

200 metrów stylem klasycznym

11 lat

4. SZMIT Filip 02 MKS Medyk Gizycko 3:20.07

12 lat

7. KLIMASZEWSKI Wojciech 01 MKS Medyk Gizycko 3:32.28

13 lat

2. DĄBROWSKI Jan 00 Uks Pirat Elbląg 3:08.78 43.88 48.55 48.93 47.42

5. MEDŹWIECKI Daniel 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 3:28.53

6. MICHAŁOWSKI Remigiusz 00 UKP Jedynka Elbląg 3:28.65

7. LENART Szymon 00 UKP Jedynka Elbląg 3:35.59

14 lat

1. NIEROŃSKI Sebastian 99 UKP Jedynka Elbląg 2:44.43

2. OMAK Fryderyk 99 MKS Medyk Gizycko 2:50.34

15 lat

1. ZBUTOWICZ Karol 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:25.66

3. KOZIOLEK Bartosz 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:46.60

4. KOMAR Robert 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:57.46

16 lat i starsi

3. BARAN Adam 97 MKS Medyk Gizycko 2:58.42

200 metrów stylem dowolnym

11 lat

3. SOBOLEWSKI Dawid 02 MUKS PIORUN Gołdap 2:37.71

6. WORONKO Krzysztof 02 MKS Medyk Gizycko 2:45.64

9. WOJGIENICA Michał 02 MKS Medyk Gizycko 2:48.43

12 lat  

6 GODLEWSKI Dominik 01 UKP Jedynka Elbląg 2:40.73

13 lat

1. MECH Dariusz 00 Uks Pirat Elbląg 2:25.62

3. MAKSYMOWICZ Tomasz 00 UKP Jedynka Elbląg 2:28.16

4. OSTAŁOWSKI Paweł 00 UKP Jedynka Elbląg 2:33.86

7. ALICKI Krystian 00 MKS „Ros” Pisz 2:50.68

14 lat  

3 KUBIŃSKI Arkadiusz 99 Uks Pirat Elbląg 2:23.62

15 lat  

2 ZAWISLAK Filip 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:14.60

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x