Puchar Burmistrza Giżycka – Talenty do oszlifowania

W miniony weekend Giżycko gościło pływaków z regionu także z kilku klubów z innych województw organizując kolejny duży mityng o Puchar Burmistrza. Impreza ma już swoją tradycję, gromadzi na starcie przede wszystkim młodzież. Można więc to nazwać festiwalem nadziei pływackich, tym bardziej, że oprócz już znanych zawodników – medalistów MP wystąpiły nawet dziewięcioletnie dzieci. Wśród nich jest wiele talentów – teraz trzeba je oszlifować.

 

 W Giżycku zjawili się pływacy z Pisza, Elbląga, Olsztyna, Szczytna, Ełku i Gołdapi, a także goście z Mławy, Łodzi, Augustowa, Białegostoku, Konstancina, Bydgoszczy i jeszcze kilku innych ośrodków. Zawodom towarzyszyła więc odpowiednia obsada, a to zawsze wpływa na poziom rywalizacji.

W trakcie imprezy rozegrano mnóstwo wyścigów w różnych kategoriach. Najlepsze wyniki uzyskali  z naszych reprezentantów Bartłomiej Kubkowski (Medyk Giżycko) i Iga Biedrzycka (Roś) Pisz co nie jest żadną niespodzianką bowiem są to zawodnicy czołówki krajowej.

 

Najlepsze wyniki wg punktów

Mężczyzn

1. KUBKOWSKI Bartłomiej 95 MKS Medyk Giżycko 400m dowolny 4:00.94 688

2. KUBKOWSKI Bartłomiej 95 MKS Medyk Giżycko 200m zmienny 2:09.17 644

3. KUBKOWSKI Bartłomiej 95 MKS Medyk Giżycko 200m dowolny 1:55.58 635

4. FALACIŃSKI Maciej 96 Uks Mos Ełk 200m zmienny 2:11.36 612

5. PASIECZNY Przemysław 95 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 400m dowolny 4:14.14 586

6. FALACIŃSKI Maciej 96 Uks Mos Ełk 50m grzbietowy 27.06 583

7. KOSZPER Maciej 94 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 200m dowolny 1:59.77 571

Kobiet

6. BIEDRZYCKA Iga 97 MKS „Ros” Pisz 200m dowolny 2:14.97 558

7. MACIESZA Agata 96 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 400m dowolny 4:45.46 557

9. BUCHALSKA Patrycja 96 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 400m dowolny 4:47.72 544

 

Wyniki poszczególnych wyścigów

50 metrów stylem motylkowym

Dziewczęta

10 lat

4. SUCHOCKA KLAUDIA 01 MUKS Piorun Gołdap 54.99 87

11 lat

6. GASPARJAN Lilia 00 MKS Medyk Giżycko 44.74 161

7. WORONKO Wiktoria 00 MKS Medyk Giżycko 47.93 131

8. SZMIT Julia 00 MKS Medyk Giżycko 50.78 110

9. TRUSZKOWSKA Wiktoria 00 SP3 Ełk 51.12 108

10. WILGA Kornelia 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 52.63 99

12 lat

2. LEOŃCZUK Sara 99 Uks Mos Ełk 35.26 330

3. MOJSIEWICZ Agnieszka 99 UKP Jedynka Elbląg 37.59 272

13-14 lat

1. KOTOWICZ Anna 98 Uks Mos Ełk 33.37 389

2. KOPICZKO Sandra 97 MKS Medyk Giżycko 33.96 369

5. ZARĘBA Natalia 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 37.63 271

7. PIEŃKOS Urszula 98 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 38.00 264

9. JASIANEK Aleksandra 98 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 41.51 202

15 lat i starsze

1. SADOWSKA Marta 93 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 31.34 470

Chłopcy

9 lat

1. WORONKO Krzysztof 02 MKS Medyk Giżycko 54.02 65

10 lat

4. PYSZKO Marek 01 MKS Medyk Giżycko 45.49 110

6. TOMASZEWSKI Bartosz 01 MKS Medyk Giżycko 49.29 86

11 lat

7. SAWICKI Dawid 00 SP3 Ełk 52.26 72

8. FIEDORUK Grzegorz 00 SP3 Ełk 58.03 53

12 lat

4. STANIASZEK ANDRZEJ 99 MUKS Piorun Gołdap 39.51 167

5. LUMA Wiktor 99 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 43.07 129

13-14 lat

2. BARAN Adam 97 MKS Medyk Giżycko 31.94 317

3. MIKOŁAJEWSKI Patryk 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 34.46 253

5. SZTUK MATEUSZ 98 MUKS Piorun Gołdap 40.41 157

15 lat i starsi

1. KUBKOWSKI Bartłomiej 95 MKS Medyk Giżycko 27.30 509

3. WIŚNIEWSKI Michał 92 MKS Medyk Giżycko 28.22 460

5. GŁUCHOWSKI Jędrzej 95 UKP Jedynka Elbląg 28.90 429

7. DĄBROWSKI Filip 95 Uks Mos Ełk 29.80 391

8. IWAŃSKI Piotr 96 Uks Mos Ełk 29.95 385

9. SZEWCZYK Mateusz 94 UKP Jedynka Elbląg 30.17 377

11. KLICZEWSKI Przemysław 94 UKP Jedynka Elbląg 30.59 361

 

100 metrów stylem zmiennym

Dziewczęta

9 lat

1. KUŁAKOWSKA Monika 03 MKS Medyk Giżycko 1:43.75 172

2. BUKO Martyna 02 MKS Medyk Giżycko 1:44.46 168

3. POLASIK Natalia 02 MKS Medyk Giżycko 2:01.57 107

11 lat

2. DOMŻALSKA Wiktoria 00 UKP Jedynka Elbląg 1:30.02 263

3. BIERNACKA Joanna 00 MKS Medyk Giżycko 1:31.56 250

6. EJSYMONT Marta 00 MKS Medyk Giżycko 1:37.14 210

8. SZMIT Julia 00 MKS Medyk Giżycko 1:45.96 161

9. BARAN Weronika 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:58.71 115

12 lat

2. ŁUKASIK Wiktoria 99 MKS Medyk Giżycko 1:16.51 429

4. FILIPKOWSKA Dominika 99 MKS „Ros” Pisz 1:20.10 374

5. DANISZEWSKA Magdalena 99 Uks Mos Ełk 1:24.97 313

6. BABRAJ Małgorzata 99 Orzeł Elbląg 1:27.12 291

7. ARCISZEWSKA Gabriela 99 Uks Mos Ełk 1:28.30 279

8. TOMASZEWSKA Karolina 99 MKS Medyk Giżycko 1:31.63 250

13-14 lat

3. KOPICZKO Sandra 97 MKS Medyk Giżycko 1:18.17 403

6. RYZINSKA Daria 98 MKS „Ros” Pisz 1:22.00 349

8. TOKARSKA Dominika 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:22.29 345

10. ZARĘBA Natalia 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:25.77 305

12. JASIANEK Aleksandra 98 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:31.27 253

15 lat i starsi

1. MACIESZA Agata 96 Orzeł Elbląg 1:14.33 468

Chłopcy

9 lat

1. KOPICZKO Maksymilian 02 MKS Medyk Giżycko 1:41.86 123

2. SZMIT Filip 02 MKS Medyk Giżycko 1:43.38 118

3. WORONKO Krzysztof 02 MKS Medyk Giżycko 1:43.53 117

5. CEDROWSKI Jakub 02 MKS Medyk Giżycko 1:49.85 98

10 lat

5. BOGDANOWICZ Michał 01 UKP Jedynka Elbląg 1:37.81 139

6. TOMASZEWSKI Bartosz 01 MKS Medyk Giżycko 1:44.91 113

9. DOŁĘGA Miłosz 01 MKS Medyk Giżycko 1:51.23 95

10. SZCZYGIEŁ Kacper 01 MKS Medyk Giżycko 1:52.34 92

11 lat

4. BUKO Marcin 00 MKS Medyk Giżycko 1:31.61 170

7. STRUPIŃSKI Michał 00 MKS Medyk Giżycko 1:35.54 149

9. MEDŹWIECKI Daniel 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 2:01.32 73

12 lat

1. CIBOROWSKI Rafał 99 MKS Medyk Giżycko 1:15.05 309

4. CZERNIECKI Michał 99 MKS Medyk Giżycko 1:26.16 204

13-14 lat

2. ZIELIŃSKI Cezary 97 MKS Medyk Giżycko 1:11.00 365

3. SZMIT Kacper 97 MTP KORMORAN Olsztyn 1:14.96 310

4. CIBOROWSKI Natan 98 MKS „Ros” Pisz 1:16.07 297

5. DĄBROWSKI Jakub 98 Uks Mos Ełk 1:18.41 271

6. BARAN Jakub 98 MKS Medyk Giżycko 1:19.53 259

7. WIERZCHOŃ Piotr 98 MKS Medyk Giżycko 1:23.35 225

8. BECZ IGOR 98 MUKS Piorun Gołdap 1:23.65 223

9. GURZYŃSKI Maksymilian 98 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:36.79 144

10. WIECZOREK Patryk 98 MKS Medyk Giżycko 1:48.54 102

15 lat i starsi

3. NOWICKI Norbert 96 MKS „Ros” Pisz 1:08.25 411

4. WOŁYNIEC Robert 96 Uks Mos Ełk 1:08.46 407

6. GŁUCHOWSKI Jędrzej 95 UKP Jedynka Elbląg 1:10.76 369

 

50 metrów stylem grzbietowym

Dziewczęta

9 lat

1. KŁYMKO Emilia 02 MKS Medyk Giżycko 43.82 201

2. KUŁAKOWSKA Monika 03 MKS Medyk Giżycko 45.86 175

3. BUKO Martyna 02 MKS Medyk Giżycko 46.05 173

4. RUDNICKA Wiktoria 02 MKS Medyk Giżycko 50.86 129

5. ZALEWSKA Izabela 02 MKS Medyk Giżycko 52.80 115

7. DĄBROWSKA Aleksandra 02 Orzeł Elbląg 53.44 111

8. POLASIK Natalia 02 MKS Medyk Giżycko 56.20 95

10 lat

6. ZDUNIEWICZ JULIA 01 MUKS Piorun Gołdap 50.50 131

9. OSOWSKA Zuzanna 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 52.20 119

10. SUCHOCKA KLAUDIA 01 MUKS Piorun Gołdap 54.51 104

11. KALINOWSKA Maja 01 Orzeł Elbląg 55.01 101

12. GĄSKA Agata 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 55.49 99

15. ŚWIDZIŃSKA Maria 01 MKS Medyk Giżycko 56.39 94

11 lat

3. ALBIN Weronika 00 SP3 Ełk 42.02 228

5. KOZŁOWSKA Dominika 00 SP3 Ełk 45.11 184

8. BIERNACKA Michalina 00 SP3 Ełk 47.07 162

9. PRETKO Aleksandra 00 SP3 Ełk 47.54 157

10. ZIEMKIEWICZ Aleksandra 00 SP3 Ełk 48.17 151

11. OPIŁOWSKA Magdalena 00 SP3 Ełk 48.68 147

12. WILGA Kornelia 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 49.05 143

13. ZYSKOWSKA Kamila 00 SP3 Ełk 49.53 139

14. STRADCZUK Anna 00 SP3 Ełk 50.07 135

15. WISZNIOWIECKA Ewelina 00 MKS Medyk Giżycko 52.23 119

16. CZECHOWICZ Paulina 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 56.26 95

17. BARAN Weronika 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:00.93 75

12 lat

1. LEWCZUK Martyna 99 Uks Mos Ełk 35.61 375

7. SZCZAWIŃSKA Olga 99 Uks Mos Ełk 41.55 236

8. WITKOWSKA Marta 99 Orzeł Elbląg 44.63 190

11. ŚWIDZIŃSKA Marta 99 MKS Medyk Giżycko 55.11 101

13-14 lat

3. WIERZCHOWSKA Kinga 97 Uks Mos Ełk 34.63 408

5. PIEŃKOS Urszula 98 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 39.72 270

15 lat i starsze

2. KULIK Natalia 96 Uks Mos Ełk 36.13 359

3. WICHROW Martyna 96 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 38.76 291

4. FALACIŃSKA Kamila 94 Uks Mos Ełk 40.80 249

Chłopcy

9 lat

1. SZMIT Filip 02 MKS Medyk Giżycko 44.95 127

2. PRZYBOROWSKI MARCIN 02 MUKS Piorun Gołdap 48.78 99

3. CEDROWSKI Jakub 02 MKS Medyk Giżycko 49.47 95

4. WOJGIENICA Michał 02 MKS Medyk Giżycko 49.96 92

5. LEWANDOWSKI Jakub 02 UKP Jedynka Elbląg 50.47 89

6. KAZUKIEWICZ Kuba 02 MKS Medyk Giżycko 51.50 84

7. JANUSZKIEWICZ MIŁOSZ 02 MUKS Piorun Gołdap 52.06 81

8. SOBOLEWSKI DAWID 02 MUKS Piorun Gołdap 52.17 81

10 lat

4. MECH Mateusz 01 Orzeł Elbląg 43.75 138

5. HENDRYCH Dawid 01 UKP Jedynka Elbląg 45.69 121

8. SIENKIEWICZ MICHAŁ 01 MUKS Piorun Gołdap 52.00 82

9. WIERZCHOWSKI Michał 01 Uks Mos Ełk 53.18 76

11 lat

2. MECH Dariusz 00 Orzeł Elbląg 42.57 149

3. SAWICKI Dawid 00 SP3 Ełk 43.02 145

4. DĘBSKI Marek 00 SP3 Ełk 43.84 137

7. TRAMP MATEUSZ 00 MUKS Piorun Gołdap 45.60 121

8. WNOROWSKI Adrian 00 SP3 Ełk 45.83 120

11. OLSZEWSKI Aleksy 00 MKS Medyk Giżycko 52.96 77

12 lat

2. KOSZOREK Szymon 99 Uks Mos Ełk 38.64 200

3. NIEROŃSKI Sebastian 99 UKP Jedynka Elbląg 39.17 192

4. ŁADNIAK Paweł 99 Uks Mos Ełk 39.83 182

5. KABAT BARTŁOMIEJ 99 MUKS Piorun Gołdap 43.88 136

13-14 lat

1. KASZTELAN Mateusz 98 Uks Mos Ełk 34.31 286

3. SZTUK MATEUSZ 98 MUKS Piorun Gołdap 38.45 203

4. CABAN Szymon 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 42.70 148

5. GURZYŃSKI Maksymilian 98 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 45.09 126

6. CZECHOWICZ Mateusz 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 47.03 111

15 lat i starsi

1. FALACIŃSKI Maciej 96 Uks Mos Ełk 27.06 583

5. IWAŃSKI Piotr 96 Uks Mos Ełk 32.82 326

 

100 metrów stylem klasycznym

Dziewczęta

9 lat

1. KŁYMKO Emilia 02 MKS Medyk Giżycko 1:56.83 154

2. ZALEWSKA Izabela 02 MKS Medyk Giżycko 2:08.26 116

3. RUDNICKA Wiktoria 02 MKS Medyk Giżycko 2:08.88 115

4. DĄBROWSKA Aleksandra 02 Orzeł Elbląg 2:14.31 101

10 lat

3. ZDUNIEWICZ JULIA 01 MUKS Piorun Gołdap 1:55.77 158

9. ŚWIDZIŃSKA Maria 01 MKS Medyk Giżycko 2:26.08 79

11 lat

2. BIERNACKA Joanna 00 MKS Medyk Giżycko 1:36.18 277

4. MEJCZ BARBARA 00 MUKS Piorun Gołdap 1:44.55 215

5. MICHALSKA Karina 00 MKS Medyk Giżycko 1:48.95 190

6. EJSYMONT Marta 00 MKS Medyk Giżycko 1:48.97 190

7. ALBIN Weronika 00 SP3 Ełk 1:50.99 180

9. BIERNACKA Michalina 00 SP3 Ełk 1:52.66 172

11. STRADCZUK Anna 00 SP3 Ełk 1:55.50 159

13. WISZNIOWIECKA Ewelina 00 MKS Medyk Giżycko 2:07.70 118

14. CZECHOWICZ Paulina 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 2:08.74 115

12 lat

4. MOJSIEWICZ Agnieszka 99 UKP Jedynka Elbląg 1:30.27 335

5. DANISZEWSKA Magdalena 99 Uks Mos Ełk 1:33.10 305

8. BANK Julia 99 MKS Medyk Giżycko 1:55.12 161

9. ŚWIDZIŃSKA Marta 99 MKS Medyk Giżycko 2:09.58 113

13-14 lat

3. TWOREK Urszula Marta 98 MKS Medyk Giżycko 1:26.72 377

6. TOKARSKA Dominika 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:31.99 316

15 lat i starsze

1. FERCHO Dominika 96 Orzeł Elbląg 1:26.74 377

Chłopcy

9 lat

1. KOPICZKO Maksymilian 02 MKS Medyk Giżycko 1:51.29 124

2. TAUDUL KACPER 03 MUKS Piorun Gołdap 1:54.57 114

4. SIDOR JULIAN 02 MUKS Piorun Gołdap 2:04.79 88

10 lat

4. DOŁĘGA Miłosz 01 MKS Medyk Giżycko 1:49.13 132

6. BUCZYŃSKI BERNARD 01 MUKS Piorun Gołdap 1:58.84 102

11 lat

5. DĄBROWSKI Jan 00 Orzeł Elbląg 1:45.83 145

6. DĘBSKI Marek 00 SP3 Ełk 1:50.59 127

9. MEDŹWIECKI Daniel 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:53.38 117

10. MAĆKIEWICZ Tomasz 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:53.58 117

11. LASOTA Jacek 00 Orzeł Elbląg 1:54.01 116

12. ŻUKOWSKI Jakub 00 Orzeł Elbląg 1:54.09 115

13. OLSZEWSKI Aleksy 00 MKS Medyk Giżycko 2:18.10 65

12 lat

1. OMAK Fryderyk 99 MKS Medyk Giżycko 1:25.33 276

2. DALIDOWICZ Patryk 99 Orzeł Elbląg 1:32.42 217

5. LUMA Wiktor 99 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:47.25 139

13-14 lat

1. DĄBROWSKI Jakub 98 Uks Mos Ełk 1:28.82 245

2. CABAN Szymon 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:29.25 241

3. KANIA Marcin 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:31.39 225

4. BECZ IGOR 98 MUKS Piorun Gołdap 1:31.90 221

5. WIERZCHOŃ Piotr 98 MKS Medyk Giżycko 1:36.83 189

15 lat i starsi

4. CIBOROWSKI Bastian 95 MKS „Ros” Pisz 1:14.89 409

5. DULKO Jakub 93 MKS Medyk Giżycko 1:17.44 370

6. KLIMASZEWSKI Stanisław 92 MKS Medyk Giżycko 1:19.91 337

 

100 metrów stylem dowolnym

Dziewczęta

10 lat

6. OSOWSKA Zuzanna 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:47.42 107

8. GĄSKA Agata 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:47.99 105

11 lat

5. PYSZKO Karolina 00 MKS Medyk Giżycko 1:22.63 235

6. WORONKO Wiktoria 00 MKS Medyk Giżycko 1:22.84 233

8. GASPARJAN Lilia 00 MKS Medyk Giżycko 1:24.24 222

11. ZIEMKIEWICZ Aleksandra 00 SP3 Ełk 1:32.81 166

12. PRETKO Aleksandra 00 SP3 Ełk 1:33.60 161

13. TRUSZKOWSKA Wiktoria 00 SP3 Ełk 1:36.25 148

14. MEJCZ BARBARA 00 MUKS Piorun Gołdap 1:36.80 146

15. MICHALSKA Karina 00 MKS Medyk Giżycko 1:36.96 145

16. OPIŁOWSKA Magdalena 00 SP3 Ełk 1:38.22 140

17. ZYSKOWSKA Kamila 00 SP3 Ełk 1:47.66 106

12 lat

2. LEOŃCZUK Sara 99 Uks Mos Ełk 1:08.68 409

4. ARCISZEWSKA Gabriela 99 Uks Mos Ełk 1:15.44 309

5. KOSTRZEWA Michalina 99 UKP Jedynka Elbląg 1:15.45 309

8. WITKOWSKA Marta 99 Orzeł Elbląg 1:24.11 223

10. SZCZAWIŃSKA Olga 99 Uks Mos Ełk 1:30.89 176

12. BANK Julia 99 MKS Medyk Giżycko 1:37.33 143

13-14 lat

1. KOTOWICZ Anna 98 Uks Mos Ełk 1:05.50 472

5. RYZINSKA Daria 98 MKS „Ros” Pisz 1:10.91 372

8. TWOREK Urszula Marta 98 MKS Medyk Giżycko 1:23.68 226

15 lat i starsze

1. KOTOWICZ Anna 98 Uks Mos Ełk 1:05.50 472

5. RYZINSKA Daria 98 MKS „Ros” Pisz 1:10.91 372

8. TWOREK Urszula Marta 98 MKS Medyk Giżycko 1:23.68 226

Chłopcy

9 lat

1. PRZYBOROWSKI MARCIN 02 MUKS Piorun Gołdap 1:34.35 108

2. SOBOLEWSKI DAWID 02 MUKS Piorun Gołdap 1:34.53 107

3. LEWANDOWSKI Jakub 02 UKP Jedynka Elbląg 1:37.01 99

4. TAUDUL KACPER 03 MUKS Piorun Gołdap 1:43.44 82

5. JANUSZKIEWICZ MIŁOSZ 02 MUKS Piorun Gołdap 1:49.22 69

6. SIDOR JULIAN 02 MUKS Piorun Gołdap

10 lat

2. MECH Mateusz 01 Orzeł Elbląg 1:20.68 172

7. PYSZKO Marek 01 MKS Medyk Giżycko 1:27.03 137

8. BOGDANOWICZ Michał 01 UKP Jedynka Elbląg 1:28.37 131

10. HENDRYCH Dawid 01 UKP Jedynka Elbląg 1:31.56 118

12. SZCZYGIEŁ Kacper 01 MKS Medyk Giżycko 1:34.72 106

14. BUCZYŃSKI BERNARD 01 MUKS Piorun Gołdap 1:36.88 99

16. WIERZCHOWSKI Michał 01 Uks Mos Ełk 1:38.15 95

19. SIENKIEWICZ MICHAŁ 01 MUKS Piorun Gołdap 1:47.45 73

11 lat

5. MECH Dariusz 00 Orzeł Elbląg 1:21.83 165

6. RUTKOWSKI Michał 00 Uks Mos Ełk 1:23.40 156

7. BUKO Marcin 00 MKS Medyk Giżycko 1:24.98 147

10. TRAMP MATEUSZ 00 MUKS Piorun Gołdap 1:28.16 132

11. WNOROWSKI Adrian 00 SP3 Ełk 1:32.40 115

12. FIEDORUK Grzegorz 00 SP3 Ełk 1:32.96 112

14. MARAK Mateusz 00 UKP Jedynka Elbląg 1:34.96 105

15. MAĆKIEWICZ Tomasz 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:35.43 104

16. LASOTA Jacek 00 Orzeł Elbląg 1:38.82 94

12 lat

2. CIBOROWSKI Rafał 99 MKS Medyk Giżycko 1:06.31 311

7. KOSZOREK Szymon 99 Uks Mos Ełk 1:13.47 228

8. CZERNIECKI Michał 99 MKS Medyk Giżycko 1:14.60 218

9. KUBIAK Jacek 99 Orzeł Elbląg 1:14.79 216

11. CIECHANOWICZ Karol 99 MKS Medyk Giżycko 1:18.00 191

13. KUBIŃSKI Arkadiusz 99 Orzeł Elbląg 1:19.18 182

14. STANIASZEK ANDRZEJ 99 MUKS Piorun Gołdap 1:20.06 176

15. PACHUCKI Maciej 99 MKS Medyk Giżycko 1:20.39 174

17. KABAT BARTŁOMIEJ 99 MUKS Piorun Gołdap 1:27.22 136

13-14 lat

1. TRACZEWSKI Jan 97 MTP KORMORAN Olsztyn 1:00.30 413

2. MACIEJEWSKI Pawel 97 MTP KORMORAN Olsztyn 1:01.94 381

5. KASZTELAN Mateusz 98 Uks Mos Ełk 1:04.04 345

6. BARAN Adam 97 MKS Medyk Giżycko 1:04.36 340

7. CIBOROWSKI Natan 98 MKS „Ros” Pisz 1:05.56 322

8. KIL Kacper 97 Orzeł Elbląg 1:08.21 285

9. MIKOŁAJEWSKI Patryk 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:09.57 269

11. BARAN Jakub 98 MKS Medyk Giżycko 1:12.46 238

12. KANIA Marcin 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:19.00 184

13. CZECHOWICZ Mateusz 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:21.06 170

14. WIECZOREK Patryk 98 MKS Medyk Giżycko 1:33.81 109

15 lat i starsi

1. FALACIŃSKI Maciej 96 Uks Mos Ełk 54.91 548

3. KOSZPER Maciej 94 Orzeł Elbląg 55.86 520

4. PASIECZNY Przemysław 95 Orzeł Elbląg 57.57 475

6. SZEWCZYK Mateusz 94 UKP Jedynka Elbląg 58.93 443

8. WIŚNIEWSKI Michał 92 MKS Medyk Giżycko 59.26 436

9. KLICZEWSKI Przemysław 94 UKP Jedynka Elbląg 59.28 435

11. DĄBROWSKI Filip 95 Uks Mos Ełk 59.47 431

12. DULKO Jakub 93 MKS Medyk Giżycko 1:00.36 412

13. CIBOROWSKI Bastian 95 MKS „Ros” Pisz 1:02.56 370

17. KLIMASZEWSKI Stanisław 92 MKS Medyk Giżycko 1:04.15 343

18. BIELUCY Radosław 96 Orzeł Elbląg 1:04.39 339

 

200 metrów stylem grzbietowym

Dziewczęta

11 lat

4. DOMŻALSKA Wiktoria 00 UKP Jedynka Elbląg 3:06.92 265

7. PYSZKO Karolina 00 MKS Medyk Giżycko 3:16.61 228

12 lat

1. LEWCZUK Martyna 99 Uks Mos Ełk 2:45.45 383

3. FILIPKOWSKA Dominika 99 MKS „Ros” Pisz 2:50.41 350

13-14 lat

3. BIEDRZYCKA Iga 97 MKS „Ros” Pisz 2:29.76 516

4. WIERZCHOWSKA Kinga 97 Uks Mos Ełk 2:36.34 454

Chłopcy

11 lat

2. STRUPIŃSKI Michał 00 MKS Medyk Giżycko 3:10.02 174

12 lat

2. NIEROŃSKI Sebastian 99 UKP Jedynka Elbląg 2:58.07 211

3. ŁADNIAK Paweł 99 Uks Mos Ełk 3:06.75 183

4. CIECHANOWICZ Karol 99 MKS Medyk Giżycko 3:14.98 161

15 lat i starsi

3. WOŁYNIEC Robert 96 Uks Mos Ełk 2:29.58 356

400 metrów stylem dowolnym

Dziewczęta

12 lat

1. ŁUKASIK Wiktoria 99 MKS Medyk Giżycko 5:04.14 460

3. KOSTRZEWA Michalina 99 UKP Jedynka Elbląg 5:47.98 307

4. BABRAJ Małgorzata 99 Orzeł Elbląg 5:58.87 280

5. TOMASZEWSKA Karolina 99 MKS Medyk Giżycko 6:16.58 242

15 lat i starsze

1. MACIESZA Agata 96 Orzeł Elbląg 4:45.46 557

3. BUCHALSKA Patrycja 96 Orzeł Elbląg 4:47.72 544

Chłopcy

12 lat

5. OMAK Fryderyk 99 MKS Medyk Giżycko 5:36.92 251

7. KUBIŃSKI Arkadiusz 99 Orzeł Elbląg 6:04.58 198

13-14 lat

1. ZIELIŃSKI Cezary 97 MKS Medyk Giżycko 4:39.47 441

2. MACIEJEWSKI Pawel 97 MTP KORMORAN Olsztyn 4:40.57 436

4. TRACZEWSKI Jan 97 MTP KORMORAN Olsztyn 4:53.55 380

5. SZMIT Kacper 97 MTP KORMORAN Olsztyn 4:59.36 359

6. KIL Kacper 97 Orzeł Elbląg 5:09.16 325

15 lat i starsi

1. KUBKOWSKI Bartłomiej 95 MKS Medyk Giżycko 4:00.94 688

2. PASIECZNY Przemysław 95 Orzeł Elbląg 4:14.14 586

3. KOSZPER Maciej 94 Orzeł Elbląg 4:18.94 554

 

50 metrów stylem klasycznym

Dziewczęta

9 lat

1. KUŁAKOWSKA Monika 03 MKS Medyk Giżycko 51.63 173

2. ZALEWSKA Izabela 02 MKS Medyk Giżycko 59.41 113

3. DĄBROWSKA Aleksandra 02 Orzeł Elbląg 59.71 112

4. POLASIK Natalia 02 MKS Medyk Giżycko 1:01.00 105

10 lat

4. ZDUNIEWICZ JULIA 01 MUKS Piorun Gołdap 51.84 171

9. SUCHOCKA KLAUDIA 01 MUKS Piorun Gołdap 57.15 127

10. KALINOWSKA Maja 01 Orzeł Elbląg 57.60 125

11. GĄSKA Agata 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 58.09 121

13. OSOWSKA Zuzanna 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:01.10 104

16. ŚWIDZIŃSKA Maria 01 MKS Medyk Giżycko 1:10.61 67

11 lat

2. MEJCZ BARBARA 00 MUKS Piorun Gołdap 48.68 207

4. ZIEMKIEWICZ Aleksandra 00 SP3 Ełk 51.87 171

5. MICHALSKA Karina 00 MKS Medyk Giżycko 52.07 169

8. SZMIT Julia 00 MKS Medyk Giżycko 52.62 163

9. PRETKO Aleksandra 00 SP3 Ełk 52.89 161

10. BARAN Weronika 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 52.90 161

11. WILGA Kornelia 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 52.98 160

12. BIERNACKA Michalina 00 SP3 Ełk 53.08 159

13. STRADCZUK Anna 00 SP3 Ełk 54.79 145

14. ZYSKOWSKA Kamila 00 SP3 Ełk 55.37 140

15. CZECHOWICZ Paulina 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:00.96 105

12 lat

4. DANISZEWSKA Magdalena 99 Uks Mos Ełk 41.78 327

5. SZCZAWIŃSKA Olga 99 Uks Mos Ełk 47.51 222

6. BANK Julia 99 MKS Medyk Giżycko 53.75 153

7. ŚWIDZIŃSKA Marta 99 MKS Medyk Giżycko 1:00.96 105

13-14 lat

3. TWOREK Urszula Marta 98 MKS Medyk Giżycko 40.84 350

6. TOKARSKA Dominika 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 42.59 309

7. GROMADZKA Oliwia 97 Płetwal Mława 43.29 294

8. ZARĘBA Natalia 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 44.11 278

15 lat i starsze

1. FERCHO Dominika 96 Orzeł Elbląg 40.38 362

Chłopcy

9 lat

2. KOPICZKO Maksymilian 02 MKS Medyk Giżycko 50.87 122

3. SZMIT Filip 02 MKS Medyk Giżycko 51.50 117

4. PRZYBOROWSKI MARCIN 02 MUKS Piorun Gołdap 52.07 114

5. TAUDUL KACPER 03 MUKS Piorun Gołdap 52.47 111

6. WORONKO Krzysztof 02 MKS Medyk Giżycko 55.65 93

7. SIDOR JULIAN 02 MUKS Piorun Gołdap 56.73 88

8. CEDROWSKI Jakub 02 MKS Medyk Giżycko 57.28 85

9. SOBOLEWSKI DAWID 02 MUKS Piorun Gołdap 59.58 76

12. WOJGIENICA Michał 02 MKS Medyk Giżycko 1:01.38 69

13. JANUSZKIEWICZ MIŁOSZ 02 MUKS Piorun Gołdap 1:03.60 62

15. KAZUKIEWICZ Kuba 02 MKS Medyk Giżycko 1:11.66 43

16. CIBOROWSKI ITAN 05 Seba-sport Pisz 1:11.96 43

10 lat

4. DOŁĘGA Miłosz 01 MKS Medyk Giżycko 49.54 132

6. CHADAJ Łukasz 01 Orzeł Elbląg 50.77 123

10. BUCZYŃSKI BERNARD 01 MUKS Piorun Gołdap 53.82 103

14. SZCZYGIEŁ Kacper 01 MKS Medyk Giżycko 58.35 81

16. SIENKIEWICZ MICHAŁ 01 MUKS Piorun Gołdap 1:02.06 67

11 lat

3. DĄBROWSKI Jan 00 Orzeł Elbląg 48.66 139

5. BUKO Marcin 00 MKS Medyk Giżycko 50.08 128

6. ŻUKOWSKI Jakub 00 Orzeł Elbląg 50.53 124

7. MARAK Mateusz 00 UKP Jedynka Elbląg 51.46 118

8. DĘBSKI Marek 00 SP3 Ełk 51.52 117

11. MAĆKIEWICZ Tomasz 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 53.85 103

12. LASOTA Jacek 00 Orzeł Elbląg 55.02 96

13. OLSZEWSKI Aleksy 00 MKS Medyk Giżycko 1:03.08 64

12 lat

1. OMAK Fryderyk 99 MKS Medyk Giżycko 39.22 266

2. DALIDOWICZ Patryk 99 Orzeł Elbląg 42.44 210

3. NIEROŃSKI Sebastian 99 UKP Jedynka Elbląg 43.23 199

5. PACHUCKI Maciej 99 MKS Medyk Giżycko 45.68 168

6. KUBIŃSKI Arkadiusz 99 Orzeł Elbląg 49.37 133

7. LUMA Wiktor 99 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 50.13 127

13-14 lat

1. BARAN Adam 97 MKS Medyk Giżycko 37.15 313

2. KANIA Marcin 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 40.01 251

3. BECZ IGOR 98 MUKS Piorun Gołdap 40.22 247

4. BARAN Jakub 98 MKS Medyk Giżycko 41.49 225

5. DĄBROWSKI Jakub 98 Uks Mos Ełk 42.28 212

6. GURZYŃSKI Maksymilian 98 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 44.29 185

15 lat i starsi

4. DULKO Jakub 93 MKS Medyk Giżycko 34.18 403

5. KLIMASZEWSKI Stanisław 92 MKS Medyk Giżycko 35.04 374

 

200 metrów stylem zmienny

Dziewczęta

11 lat

2. DOMŻALSKA Wiktoria 00 UKP Jedynka Elbląg 3:16.30 255

3. BIERNACKA Joanna 00 MKS Medyk Giżycko 3:17.03 252

4. WORONKO Wiktoria 00 MKS Medyk Giżycko 3:24.90 224

12 lat

1. FILIPKOWSKA Dominika 99 MKS „Ros” Pisz 2:50.80 388

3. MOJSIEWICZ Agnieszka 99 UKP Jedynka Elbląg 2:58.72 338

4. BABRAJ Małgorzata 99 Orzeł Elbląg 3:12.17 272

5. WITKOWSKA Marta 99 Orzeł Elbląg 3:32.27 202

13-14 lat

4. RYZINSKA Daria 98 MKS „Ros” Pisz 2:56.93 349

15 lat i starsze

1. MACIESZA Agata 96 Orzeł Elbląg 2:38.37 487

Chłopcy

11 lat

3. STRUPIŃSKI Michał 00 MKS Medyk Giżycko 3:24.35 162

13-14 lat

2. DĄBROWSKI Jakub 98 Uks Mos Ełk 2:47.14 297

15 lat i starsi

1. KUBKOWSKI Bartłomiej 95 MKS Medyk Giżycko 2:09.17 644

2. FALACIŃSKI Maciej 96 Uks Mos Ełk 2:11.36 612

50 metrów stylem dowolnym

Dziewczęta

9 lat

1. BUKO Martyna 02 MKS Medyk Giżycko 40.20 193

2. KŁYMKO Emilia 02 MKS Medyk Giżycko 41.57 174

3. KUŁAKOWSKA Monika 03 MKS Medyk Giżycko 45.02 137

4. RUDNICKA Wiktoria 02 MKS Medyk Giżycko 45.25 135

5. WOJTAŚ Zofia 02 Orzeł Elbląg 47.36 118

7. ZALEWSKA Izabela 02 MKS Medyk Giżycko 50.01 100

8. POLASIK Natalia 02 MKS Medyk Giżycko 50.38 98

10 lat

7. ZDUNIEWICZ JULIA 01 MUKS Piorun Gołdap 43.16 156

13. SUCHOCKA KLAUDIA 01 MUKS Piorun Gołdap 47.10 120

15. GĄSKA Agata 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 48.00 113

16. OSOWSKA Zuzanna 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 48.63 109

11 lat

7. GASPARJAN Lilia 00 MKS Medyk Giżycko 35.79 274

11. PRETKO Aleksandra 00 SP3 Ełk 40.51 189

13. EJSYMONT Marta 00 MKS Medyk Giżycko 40.94 183

15. OPIŁOWSKA Magdalena 00 SP3 Ełk 42.42 164

16. SZMIT Julia 00 MKS Medyk Giżycko 42.66 161

17. ALBIN Weronika 00 SP3 Ełk 42.77 160

18. TRUSZKOWSKA Wiktoria 00 SP3 Ełk 43.15 156

19. KOZŁOWSKA Dominika 00 SP3 Ełk 43.24 155

20. MEJCZ BARBARA 00 MUKS Piorun Gołdap 43.61 151

21. ZIEMKIEWICZ Aleksandra 00 SP3 Ełk 43.71 150

22. BIERNACKA Michalina 00 SP3 Ełk 43.86 148

23. STRADCZUK Anna 00 SP3 Ełk 44.43 143

24. WILGA Kornelia 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 45.41 134

25. WISZNIOWIECKA Ewelina 00 MKS Medyk Giżycko 45.57 132

26. BARAN Weronika 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 48.21 112

27. ZYSKOWSKA Kamila 00 SP3 Ełk 48.47 110

28. CZECHOWICZ Paulina 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 52.04 89

12 lat

1. ŁUKASIK Wiktoria 99 MKS Medyk Giżycko 30.99 422

2. LEOŃCZUK Sara 99 Uks Mos Ełk 31.41 405

3. LEWCZUK Martyna 99 Uks Mos Ełk 32.24 375

5. RADOMSKA SANDRA 99 Uks 190 Łódź 32.65 361

7. KNYCHALSKA KAROLINA 99 Uks 190 Łódź 32.77 357

10. WITKOWSKA Marta 99 Orzeł Elbląg 36.91 249

11. TOMASZEWSKA Karolina 99 MKS Medyk Giżycko 37.13 245

13. SZCZAWIŃSKA Olga 99 Uks Mos Ełk 39.10 210

15. BANK Julia 99 MKS Medyk Giżycko 42.85 159

13-14 lat

2. KOTOWICZ Anna 98 Uks Mos Ełk 30.19 456

4. KOPICZKO Sandra 97 MKS Medyk Giżycko 31.19 414

9. WIERZCHOWSKA Kinga 97 Uks Mos Ełk 32.13 378

13. TWOREK Urszula Marta 98 MKS Medyk Giżycko 33.95 321

14. ZARĘBA Natalia 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 34.05 318

16. JASIANEK Aleksandra 98 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 35.07 291

15 lat i starsze

3. BUCHALSKA Patrycja 96 Orzeł Elbląg 30.33 450

6. WICHROW Martyna 96 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 33.19 343

7. FALACIŃSKA Kamila 94 Uks Mos Ełk 36.08 267

Chłopcy

9 lat

1. SOBOLEWSKI DAWID 02 MUKS Piorun Gołdap 39.95 131

2. PRZYBOROWSKI MARCIN 02 MUKS Piorun Gołdap 41.71 115

3. SZMIT Filip 02 MKS Medyk Giżycko 41.85 114

4. WORONKO Krzysztof 02 MKS Medyk Giżycko 41.90 113

5. LEWANDOWSKI Jakub 02 UKP Jedynka Elbląg 42.26 110

7. KOPICZKO Maksymilian 02 MKS Medyk Giżycko 43.69 100

8. CEDROWSKI Jakub 02 MKS Medyk Giżycko 45.21 90

9. TAUDUL KACPER 03 MUKS Piorun Gołdap 47.05 80

10. SIDOR JULIAN 02 MUKS Piorun Gołdap 47.63 77

11. WOJGIENICA Michał 02 MKS Medyk Giżycko 48.41 73

13. JANUSZKIEWICZ MIŁOSZ 02 MUKS Piorun Gołdap 51.57 60

15. CIBOROWSKI ITAN 05 Seba-sport Pisz 1:08.30 26

10 lat

4. MECH Mateusz 01 Orzeł Elbląg 36.44 172

6. BOGDANOWICZ Michał 01 UKP Jedynka Elbląg 37.18 162

9. PYSZKO Marek 01 MKS Medyk Giżycko 39.27 138

12. HENDRYCH Dawid 01 UKP Jedynka Elbląg 40.73 123

15. TOMASZEWSKI Bartosz 01 MKS Medyk Giżycko 42.47 109

17. SZCZYGIEŁ Kacper 01 MKS Medyk Giżycko 42.60 108

19. BUCZYŃSKI BERNARD 01 MUKS Piorun Gołdap 43.65 100

20. WIERZCHOWSKI Michał 01 Uks Mos Ełk 43.96 98

24. CHADAJ Łukasz 01 Orzeł Elbląg 45.21 90

26. SIENKIEWICZ MICHAŁ 01 MUKS Piorun Gołdap 46.43 83

11 lat

5. MECH Dariusz 00 Orzeł Elbląg 36.12 177

6. RUTKOWSKI Michał 00 Uks Mos Ełk 36.98 165

9. BUKO Marcin 00 MKS Medyk Giżycko 38.07 151

11. SAWICKI Dawid 00 SP3 Ełk 39.58 134

12. TRAMP MATEUSZ 00 MUKS Piorun Gołdap 39.86 132

15. MAĆKIEWICZ Tomasz 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 40.49 126

16. WNOROWSKI Adrian 00 SP3 Ełk 40.87 122

18. MARAK Mateusz 00 UKP Jedynka Elbląg 42.07 112

19. DĘBSKI Marek 00 SP3 Ełk 42.52 108

20. FIEDORUK Grzegorz 00 SP3 Ełk 43.48 101

21. LASOTA Jacek 00 Orzeł Elbląg 44.11 97

22. MEDŹWIECKI Daniel 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 45.94 86

23. OLSZEWSKI Aleksy 00 MKS Medyk Giżycko 53.47 54

12 lat

1. CIBOROWSKI Rafał 99 MKS Medyk Giżycko 29.97 310

6. KOSZOREK Szymon 99 Uks Mos Ełk 32.53 243

7. CZERNIECKI Michał 99 MKS Medyk Giżycko 33.27 227

8. KUBIAK Jacek 99 Orzeł Elbląg 34.02 212

11. STANIASZEK ANDRZEJ 99 MUKS Piorun Gołdap 35.20 191

12. KABAT BARTŁOMIEJ 99 MUKS Piorun Gołdap 35.53 186

13. CIECHANOWICZ Karol 99 MKS Medyk Giżycko 35.63 184

14. PACHUCKI Maciej 99 MKS Medyk Giżycko 36.03 178

15. LUMA Wiktor 99 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 36.47 172

16. ŁADNIAK Paweł 99 Uks Mos Ełk 36.57 171

13-14 lat

1ZIELIŃSKI Cezary 97 MKS Medyk Giżycko 28.24 371

3. BARAN Adam 97 MKS Medyk Giżycko 28.32 368

5. KASZTELAN Mateusz 98 Uks Mos Ełk 29.46 327

6. CIBOROWSKI Natan 98 MKS „Ros” Pisz 29.63 321

7. KIL Kacper 97 Orzeł Elbląg 30.36 298

8. BECZ IGOR 98 MUKS Piorun Gołdap 30.84 285

9. BARAN Jakub 98 MKS Medyk Giżycko 31.92 257

10. CABAN Szymon 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 32.51 243

11. SZTUK MATEUSZ 98 MUKS Piorun Gołdap 32.96 233

13. WIERZCHOŃ Piotr 98 MKS Medyk Giżycko 33.73 217

14. KANIA Marcin 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 34.38 205

15. GURZYŃSKI Maksymilian 98 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 35.68 184

16. CZECHOWICZ Mateusz 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 36.61 170

17. WIECZOREK Patryk 98 MKS Medyk Giżycko 40.75 123

15 lat i starsi

4. KOSZPER Maciej 94 Orzeł Elbląg 26.21 464

5. NOWICKI Norbert 96 MKS „Ros” Pisz 26.44 452

8. PASIECZNY Przemysław 95 Orzeł Elbląg 27.14 418

9. DULKO Jakub 93 MKS Medyk Giżycko 27.17 417

10. CIBOROWSKI Bastian 95 MKS „Ros” Pisz 27.29 411

11. WIŚNIEWSKI Michał 92 MKS Medyk Giżycko 27.32 410

12. KLICZEWSKI Przemysław 94 UKP Jedynka Elbląg 27.36 408

13. DĄBROWSKI Filip 95 Uks Mos Ełk 27.57 399

14. SZEWCZYK Mateusz 94 UKP Jedynka Elbląg 27.82 388

17. KLIMASZEWSKI Stanisław 92 MKS Medyk Giżycko 28.45 363

18. BIELUCY Radosław 96 Orzeł Elbląg 28.63 356

20. WOŁYNIEC Robert 96 Uks Mos Ełk 29.05 341

 

100 metrów stylem motykowym

Dziewczęta

11 lat

3. PYSZKO Karolina 00 MKS Medyk Giżycko 1:33.75 202

5. WORONKO Wiktoria 00 MKS Medyk Giżycko 1:50.05 125

12 lat

1. FILIPKOWSKA Dominika 99 MKS „Ros” Pisz 1:18.12 349

3. KOSTRZEWA Michalina 99 UKP Jedynka Elbląg 1:26.32 259

13-14 lat

1. BIEDRZYCKA Iga 97 MKS „Ros” Pisz 1:09.60 494

2. KOPICZKO Sandra 97 MKS Medyk Giżycko 1:16.56 371

15 lat i starsi

1. MACIESZA Agata 96 Orzeł Elbląg 1:10.47 476

2. SADOWSKA Marta 93 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:10.67 472

Chłopcy

10 lat

4. PYSZKO Marek 01 MKS Medyk Giżycko 1:46.54 94

12 lat

3. STANIASZEK ANDRZEJ 99 MUKS Piorun Gołdap 1:34.31 135

13-14 lat

3. MIKOŁAJEWSKI Patryk 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:22.56 202

15 lat i starsi

1. FALACIŃSKI Maciej 96 Uks Mos Ełk 59.04 553

2. WIŚNIEWSKI Michał 92 MKS Medyk Giżycko 1:03.36 447

3. GŁUCHOWSKI Jędrzej 95 UKP Jedynka Elbląg 1:04.38 427

4. IWAŃSKI Piotr 96 Uks Mos Ełk 1:06.35 390

5. SZEWCZYK Mateusz 94 UKP Jedynka Elbląg 1:07.31 373

 

100 metrów stylem grzbietowym

Dziewczęta

9 lat

1. KŁYMKO Emilia 02 MKS Medyk Giżycko 1:39.64 170

2. BUKO Martyna 02 MKS Medyk Giżycko 1:42.21 157

3. RUDNICKA Wiktoria 02 MKS Medyk Giżycko 1:48.22 132

5. DĄBROWSKA Aleksandra 02 Orzeł Elbląg

11 lat

4. DOMŻALSKA Wiktoria 00 UKP Jedynka Elbląg 1:28.84 240

5. GASPARJAN Lilia 00 MKS Medyk Giżycko 1:34.40 200

8. TRUSZKOWSKA Wiktoria 00 SP3 Ełk 1:39.27 172

9. KOZŁOWSKA Dominika 00 SP3 Ełk 1:39.29 172

10. EJSYMONT Marta 00 MKS Medyk Giżycko 1:39.53 170

11. OPIŁOWSKA Magdalena 00 SP3 Ełk 1:47.96 133

12. WISZNIOWIECKA Ewelina 00 MKS Medyk Giżycko 1:58.57 101

12 lat

2. LEWCZUK Martyna 99 Uks Mos Ełk 1:19.17 339

13-14 lat

4. WIERZCHOWSKA Kinga 97 Uks Mos Ełk 1:14.20 412

7. TOKARSKA Dominika 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:23.79 286

15 lat i starsze

3. KULIK Natalia 96 Uks Mos Ełk 1:19.48 335

4. FALACIŃSKA Kamila 94 Uks Mos Ełk 1:28.40 243

Chłopcy

9 lat

2. LEWANDOWSKI Jakub 02 UKP Jedynka Elbląg 1:45.38 100

10 lat

5. MECH Mateusz 01 Orzeł Elbląg 1:33.83 141

6. BOGDANOWICZ Michał 01 UKP Jedynka Elbląg 1:36.53 130

7. HENDRYCH Dawid 01 UKP Jedynka Elbląg 1:38.34 123

9. TOMASZEWSKI Bartosz 01 MKS Medyk Giżycko 1:39.23 119

13. WIERZCHOWSKI Michał 01 Uks Mos Ełk 1:54.16 78

11 lat

2. SAWICKI Dawid 00 SP3 Ełk 1:32.00 150

3. RUTKOWSKI Michał 00 Uks Mos Ełk 1:35.43 134

5. WNOROWSKI Adrian 00 SP3 Ełk 1:38.48 122

6. TRAMP MATEUSZ 00 MUKS Piorun Gołdap 1:42.80

9. FIEDORUK Grzegorz 00 SP3 Ełk 1:49.62 88

12 lat

2. NIEROŃSKI Sebastian 99 UKP Jedynka Elbląg 1:25.37 188

4. ŁADNIAK Paweł 99 Uks Mos Ełk 1:28.69 168

5. CIECHANOWICZ Karol 99 MKS Medyk Giżycko 1:29.70 162

6. KABAT BARTŁOMIEJ 99 MUKS Piorun Gołdap 1:42.30 109

13-14 lat

2. KASZTELAN Mateusz 98 Uks Mos Ełk 1:12.90 302

4. SZTUK MATEUSZ 98 MUKS Piorun Gołdap 1:22.79 206

5. WIERZCHOŃ Piotr 98 MKS Medyk Giżycko 1:24.15 196

6. WIECZOREK Patryk 98 MKS Medyk Giżycko 1:46.98 95

15 lat i starsi

3. WOŁYNIEC Robert 96 Uks Mos Ełk 1:08.80 359

 

200 metrów stylem dowolnym

Dziewczęta

11 lat

5. PYSZKO Karolina 00 MKS Medyk Giżycko 2:58.97 239

12 lat

2. ŁUKASIK Wiktoria 99 MKS Medyk Giżycko 2:24.39 456

3. LEOŃCZUK Sara 99 Uks Mos Ełk 2:26.01 441

6. BABRAJ Małgorzata 99 Orzeł Elbląg 2:46.52 297

7. KOSTRZEWA Michalina 99 UKP Jedynka Elbląg 2:48.71 286

9. TOMASZEWSKA Karolina 99 MKS Medyk Giżycko 2:57.35 246

13-14 lat

1. BIEDRZYCKA Iga 97 MKS „Ros” Pisz 2:14.97 558

2. KOTOWICZ Anna 98 Uks Mos Ełk 2:20.53 495

8. RYZINSKA Daria 98 MKS „Ros” Pisz 2:31.35 396

15 lat i starsi

2. BUCHALSKA Patrycja 96 Orzeł Elbląg 2:16.55 539

4. WICHROW Martyna 96 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 2:39.23 340

 

200 metrów stylem klasycznym

Dziewczęta

11 lat

2. BIERNACKA Joanna 00 MKS Medyk Giżycko 3:24.51 284

4. MICHALSKA Karina 00 MKS Medyk Giżycko 3:52.46 193

12 lat

4. MOJSIEWICZ Agnieszka 99 UKP Jedynka Elbląg 3:10.01 355

5. DANISZEWSKA Magdalena 99 Uks Mos Ełk 3:16.22 322

13-14 lat

5. PIEŃKOS Urszula 98 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 3:33.28 251

15 lat i starsi

1. FERCHO Dominika 96 Orzeł Elbląg 3:04.43 388

Chłopcy

11 lat

2. DĄBROWSKI Jan 00 Orzeł Elbląg 3:37.64 170

4. ŻUKOWSKI Jakub 00 Orzeł Elbląg 3:55.30 134

5. MEDŹWIECKI Daniel 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 3:59.67 127

12 lat

1. OMAK Fryderyk 99 MKS Medyk Giżycko 3:06.14 272

2. DALIDOWICZ Patryk 99 Orzeł Elbląg 3:15.25 236

13-14 lat

1. CABAN Szymon 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 3:13.59 242

15 lat i starsi

3. CIBOROWSKI Bastian 95 MKS „Ros” Pisz 2:50.65 353

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x