Puchar Prezesa Płetwala Mława – Ławice kandydatów na mistrzów

Równolegle z olsztyńskim mityngiem Grand Prix Polski, gdzie startowała czołówka krajowa seniorów, najmłodsi rywalizowali w Mławie o Puchar Prezesa KS Płetwal. W imprezie uczestniczyli zawodnicy 27 klubów. Rozgrywano wyścigi we wszystkich stylach w grupach wiekowych od 10 do16 lat. Z okazji skorzystało kilka sekcji Warmii i Mazur. W klasyfikacji multimedalistów pierwsze miejsca zajęli: Agata Maciesza z Orła Elbląg i Rafał Ciborowski z Medyka Giżycko. Najczęściej na podium stawali pływacy z Giżycka. Ale był to przede wszystkim start dla najmłodszej generacji, która dopiero poznaje smak zawodów. Czy wyrosną z nich mistrzowie?

 

Multi-Medaliści

1. CIBOROWSKI, Rafał 99  MKS Medyk Giżycko 5 – –

1 MACIESZA, Agata 96  KS Orzeł Elbląg 5 – –

9. ŁUKASIK, Wiktoria 99  MKS Medyk Giżycko 3 2 –

11. KUŁAKOWSKA, Monika 03  MKS Medyk Giżycko 3 1 –

18 GASPARJAN, Lilia 00  MKS Medyk Giżycko 2 2 –

22. KUCHCIŃSKI, Adam 00  MTP KORMORAN Olsztyn 2 1 1

38 LESZCZYŃSKA, Matylda 97  UKS Pirat Elbląg 1 2 1

38 OLLER, Krzysztof 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1 2 1 4

45 KOZIEJKO, Bartłomiej 00  MTP KORMORAN Olsztyn 1 1 2 4

45 SŁOMA, Aleksandra 98  UKS Pirat Elbląg 1 1 2 4

81. BIERNACKA, Joanna 00  MKS Medyk Giżycko – 1 2 

86 DALIDOWICZ, Patryk 99  UKS Pirat Elbląg – 1 1

86 OMAK, Fryderyk 99  MKS Medyk Giżycko – 1 1 

86 ŻEMAJTIS, Maria 00  MTP KORMORAN Olsztyn – 1 1

102 KARAŹNIEWICZ, Dorota 00  MTP KORMORAN Olsztyn – – 2

Klasyfikacja medalowa klubów

1. Uks „Polonez” Wyszków 17 9 13

2. UKS JAGIELLONKA Warszawa 17 8 3

3. Klub Pływacki Płetwal Mława 15 14 14

4. MKS Medyk Giżycko 15 9 3

9. KS Orzeł Elbląg 00813 POL – – – 5 – – 5 – – 5

10. MTP KORMORAN Olsztyn 4 5 8

12. UKS Pirat Elbląg 3 4 6  

Wyniki

50 metrów stylem grzbietowym

Kobiety

10 lat i młodsi

 

6 DĄBROWSKA, Aleksandra 02 UKS Pirat Elbląg 45.18 184 A

8.POLASIK, Natalia 02 MKS Medyk Giżycko 47.62 157 R

11 lat

9.PŁACHTA, Zuzanna 01 MTP KORMORAN Olsztyn 42.55 220

22.KALBARCZYK, Emilia 01 MTP KORMORAN Olsztyn 46.98 163

29.HARNISZ, Aleksandra 01MTP KORMORAN Olsztyn 49.26 142

30.TRUSKOLAWSKA, Olga 01 MTP KORMORAN Olsztyn 49.60 139

31.TYPAŃSKA, Julia 01 UKS Pirat Elbląg 50.79 129

33.TROIA, Delfina 01 MTP KORMORAN Olsztyn 51.13 126

34.KONOPKA, Julia 01 MTP KORMORAN Olsztyn 53.44 111

35.HOFMEISTER, Zuzanna 01 MTP KORMORAN Olsztyn 53.56 110

37.ŁUCKO, Jagoda01MTP KORMORAN Olsztyn 54.13 107

38.ŻMIJEWSKA, Katarzyna 01MTP KORMORAN Olsztyn 54.32105

39.KRECZ, Dominika 01 MTP KORMORAN Olsztyn 54.95 102

40.MIKULSKA, Lidia 01MTP KORMORAN Olsztyn 55.04 101

41.CHACHUŁA, Anna 01 MTP KORMORAN Olsztyn 55.56 98

43.ADAMCZYK, Sandra 01 MTP KORMORAN Olsztyn 56.40 94

44.HOFMEISTER, Joanna 01 MTP KORMORAN Olsztyn 56.66 93

46.KARCZEWSKA, Patrycja 01 MTP KORMORAN Olsztyn 59.38 81

47.  TYPA, Alicja 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:01.20 74

48.  ŁOKUCJEWSKA, Weronika 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:02.58 69

49.  JANKOWSKA, Malwina 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:04.08 64

12 lat

Finał A

2.GASPARJAN, Lilia 00 MKS Medyk Giżycko 34.61 409 A

3.ŻEMAJTIS, Maria 00 MTP KORMORAN Olsztyn 36.51 348 A

4.KARAŹNIEWICZ, Dorota 00 MTP KORMORAN Olsztyn 37.70 316 A

5.WORONKO, Wiktoria 00 MKS Medyk Giżycko 37.83 313 A

9.SZATKOWSKA, Monika 00 MTP KORMORAN Olsztyn 40.98 246

12.KAZINIEC, Oliwia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 41.65 234

15.TAZUSZEL, Barbara 00 UKS Pirat Elbląg 44.08 198

16.KOSTRUBIEC, Alicja 00 MTP KORMORAN Olsztyn 44.74 189

17.NOWAK, Roksana 00 MTP KORMORAN Olsztyn 45.28 182

19.OLSZEWSKA, Karolina 00 MTP KORMORAN Olsztyn 46.02 174

21.PODLEWSKA, Natalia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 47.90 154

23.SKORUPKA, Wiktoria 00 MTP KORMORAN Olsztyn 53.60 110

24.PIĘTA, Julia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 56.32 95

13 lat

9.ŻBIKOWSKA, Weronika 99 MTP KORMORAN Olsztyn 41.00 246

12.WITKOWSKA, Marta 99 UKS Pirat Elbląg 44.15 197

Mężczyźni

10 lat i młodsi  

3.WORONKO, Krzysztof 02 MKS Medyk Giżycko 40.74 170 A

11 lat

11.MECH, Mateusz 01 UKS Pirat Elbląg  40.34 176

18.MOŚCICKI, Jakub 01 MTP KORMORAN Olsztyn 42.45 151

20.LIPIŃSKI, Szymon 01 MTP KORMORAN Olsztyn 42.80 147

22.KAPROŃ, Sebastian 01 MTP KORMORAN Olsztyn 44.26 133

28.JURCZAK, Kacper 01MTP KORMORAN Olsztyn45.51122

30.MYŚLER, Jakub 01 MTP KORMORAN Olsztyn 46.98 111

32.WŁODYKA, Piotr 01 MTP KORMORAN Olsztyn 49.85 93

38.BUDNER, Marceli 01 MTP KORMORAN Olsztyn54.8370

39.STRZELEC, Patryk 01 MTP KORMORAN Olsztyn 55.74 66

40.ZALECKI, Artur 01 MTP KORMORAN Olsztyn 56.03 65

12 lat

4.OLLER, Krzysztof 00 MTP KORMORAN Olsztyn 37.12 225 A

7.MECH, Dariusz 00 UKS Pirat Elbląg 38.40 204 R

8.DOBRZYŃSKI, Piotr 00 MTP KORMORAN Olsztyn 39.98 180 R

11.ADAMCZAK, Ziemowit 00 MTP KORMORAN Olsztyn 41.15 165

14.GRYGORCZUK, Mateusz 00 MTP KORMORAN Olsztyn 42.45 151

15.ŚMIAROWSKI, Beniamin 00 MTP KORMORAN Olsztyn 42.66 148

21.CZABORYK, Szymon 00 MTP KORMORAN Olsztyn 45.20 125

22.LASOTA, Jacek 00 UKS Pirat Elbląg 45.25 124

23.CYBULKO, Radosław 00 MTP KORMORAN Olsztyn 46.02 118

13 lat

1.CIBOROWSKI, Rafał 99 MKS Medyk Giżycko 30.62 402 A

6 GÓRCZYNSKI, Mateusz 99 MTP KORMORAN Olsztyn 37.29 222 A

7.KUBIŃSKI, Arkadiusz 99 UKS Pirat Elbląg 37.34 222 R

8.BUGAJ, Dominik 99 MTP KORMORAN Olsztyn 37.75 214 R

10.KOWALEWSKI, Julian 99 MTP KORMORAN Olsztyn 41.26 164

50 metrów stylem motylkowym

Kobiety

10 lat i młodsi

1.KUŁAKOWSKA, Monika 03 MKS Medyk Giżycko 41.67 200A

11 lat

10.SZELUGA, Wiktoria 01 MTP KORMORAN Olsztyn 42.84 184

12.CZERNIEWICZ, Julia 01 MTP KORMORAN Olsztyn 43.82 172

13.PŁACHTA, Zuzanna 01 MTP KORMORAN Olsztyn 46.70 142

23.KRASIŃSKA, Emma 01 MTP KORMORAN Olsztyn 59.97 67

12 lat

4.ŚWIĘCKA, Julia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 36.75 291 A

6.PYSZKO, Karolina   00 MKS Medyk Giżycko    38.97 244 A

9.STARUCH, Jagoda 00 MTP KORMORAN Olsztyn 40.65 215

10.KARAŹNIEWICZ, Dorota 00 MTP KORMORAN Olsztyn 41.07 209

12.BEKIER, Klara 00 MTP KORMORAN Olsztyn 43.25 179

13 lat

1.ŁUKASIK, Wiktoria 99 MKS Medyk Giżycko 32.72 413 A

 

4.KREJCZY, Agata 99 MKS Medyk Giżycko 35.22 331 A

15 lat

3.LESZCZYŃSKA, Matylda 97 UKS Pirat Elbląg 38.01 263 A

16 lat i starsi

1.MACIESZA, Agata   96 KS Orzeł Elbląg    31.51 463 A

Mężczyźni

10 lat i młodsi

 

5 CEDROWSKI, Jakub 02 MKS Medyk Giżycko 41.44 145 A

6. WORONKO, Krzysztof 02 MKS Medyk Giżycko 43.16 128 A

8.KOPICZKO, Maksymilian 02 MKS Medyk Giżycko 45.76108R

11 lat

5. MOŚCICKI, Jakub 01 MTP KORMORAN Olsztyn 40.28 158    A

13.BAŁDYGA, Marceli 01 MTP KORMORAN Olsztyn 45.19 112

19.JEDNASZEWSKI, Mikołaj 01 MTP KORMORAN Olsztyn 47.45 96

23.LIPIŃSKI, Szymon 01 MTP KORMORAN Olsztyn 50.36 81

25.MYŚLER, Jakub 01 MTP KORMORAN Olsztyn 52.82 70

26.KAPROŃ, Sebastian 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:00.81 46

27.KROTOSZYŃSKI, Filip 01 MTP KORMORAN Olsztyn1:02.37 42

12 lat

1.KUCHCIŃSKI, Adam 00 MTP KORMORAN Olsztyn 32.81 293 A

3. OLLER, Krzysztof 00 MTP KORMORAN Olsztyn 35.29 235 A

5. WRZOS, Mateusz 00 MTP KORMORAN Olsztyn 35.45 232 A

6.ŻUKOWSKI, Jakub 00 UKS Pirat Elbląg 36.18 218 A

10.DOBRZYŃSKI, Piotr 00 MTP KORMORAN Olsztyn 38.97 175

11.WĄSOWSKI, Jędrzej 00 MTP KORMORAN Olsztyn 39.37 169

18.DĄBROWSKI, Jan 00 UKS Pirat Elbląg 43.34 127

21.ŚLADEWSKI, Marcel 00 MTP KORMORAN Olsztyn 52.84 70

13 lat

6.OMAK, Fryderyk 99 MKS Medyk Giżycko 35.62 229 A

8.GÓRCZYNSKI, Mateusz 99 MTP KORMORAN Olsztyn 36.18 218 R

13.PODLEWSKI, Maciej 99 MTP KORMORAN Olsztyn 40.68 153

50 metrów stylem dowolnym

Kobiety

10 lat i młodsi

5 KUŁAKOWSKA, Monika 03 MKS Medyk Giżycko 37.81 232    A

18.POLASIK, Natalia 02 MKS Medyk Giżycko 42.58 162

11 lat

10.SZELUGA, Wiktoria 01 MTP KORMORAN Olsztyn 37.41 240

15.PŁACHTA, Zuzanna 01 MTP KORMORAN Olsztyn 38.08 227

23.CZERNIEWICZ, Julia 01 MTP KORMORAN Olsztyn 40.84 184

25.CHACHUŁA, Anna 01 MTP KORMORAN Olsztyn 42.43 164

28.KALBARCZYK, Emilia 01 MTP KORMORAN Olsztyn 43.00 158

32.HARNISZ, Aleksandra 01 MTP KORMORAN Olsztyn 44.03 147

33.GOLINSKA, MAGDA 01 Buks Warszawa 44.23 145

34.TRUSKOLAWSKA, Olga 01 MTP KORMORAN Olsztyn 44.39 143

35.TROIA, Delfina 01 MTP KORMORAN Olsztyn 44.68 140

36.ADAMCZYK, Sandra 01 MTP KORMORAN Olsztyn 45.53 133

39. MIKULSKA, Lidia 01 MTP KORMORAN Olsztyn 46.83 122

40.KRASIŃSKA, Emma 01 MTP KORMORAN Olsztyn 48.28 111

41.KRECZ, Dominika 01 MTP KORMORAN Olsztyn 48.61 109

43. TYPA, Alicja 01 MTP KORMORAN Olsztyn 49.36 104

44.  HOFMEISTER, Joanna 01 MTP KORMORAN Olsztyn 50.95 95

45. ŻMIJEWSKA, Katarzyna 01 MTP KORMORAN Olsztyn 51.59 91

46. ŁUCKO, Jagoda 01 MTP KORMORAN Olsztyn 51.84 90

47. KARCZEWSKA, Patrycja 01 MTP KORMORAN Olsztyn 53.44 82

48. JANKOWSKA, Malwina 01 MTP KORMORAN Olsztyn 53.89 80

49. HOFMEISTER, Zuzanna 01 MTP KORMORAN Olsztyn 55.92 71

50. KONOPKA, Julia 01 MTP KORMORAN Olsztyn 56.45 69

51. ŁOKUCJEWSKA, Weronika 01 MTP KORMORAN Olsztyn 56.92 68

12 lat  

1. GASPARJAN, Lilia 00 MKS Medyk Giżycko 30.07 462 A

 

4. ŻEMAJTIS, Maria   00 MTP KORMORAN Olsztyn 32.02 382    A

5. BIERNACKA, Joanna 00 MKS Medyk Giżycko   32.64 361 A

6. WORONKO, Wiktoria 00 MKS Medyk Giżycko 33.07 347

8.ŚWIĘCKA, Julia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 33.86 323 R

14.KAZINIEC, Oliwia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 35.00 293

20.TAZUSZEL, Barbara00UKS Pirat Elbląg 37.11 245

21.BEKIER, Klara00MTP KORMORAN Olsztyn 37.12 245

24 NOWAK, Roksana 00 MTP KORMORAN Olsztyn 38.17 225

27.OLSZEWSKA, Karolina 00 MTP KORMORAN Olsztyn 42.46 164

28.SKORUPKA, Wiktoria 00 MTP KORMORAN Olsztyn 43.11 156

29.PODLEWSKA, Natalia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 45.26 135

30. PIĘTA, Julia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 52.19 88

13 lat  

6. KREJCZY, Agata 99 MKS Medyk Giżycko 31.90 387 A

14 lat

3. SŁOMA, Aleksandra 98 UKS Pirat Elbląg 32.92 352 A

16 lat i starsi

1. MACIESZA, Agata 96 KS Orzeł Elbląg 29.38 495 A

Mężczyźni

10 lat i młodsi

9.WORONKO, Krzysztof 02 MKS Medyk Giżycko 38.24 149

10.KOPICZKO, Maksymilian 02 MKS Medyk Giżycko 38.25 149

13.CEDROWSKI, Jakub 02 MKS Medyk Giżycko 40.21 128

34.NIEDZIAŁEK, Michał 03 MTP KORMORAN Olsztyn 54.02 53

11 lat

3.MECH, Mateusz 01 UKS Pirat Elbląg 31.98 255 A

13.MOŚCICKI, Jakub 01 MTP KORMORAN Olsztyn 35.12193

34.MYŚLER, Jakub01MTP KORMORAN Olsztyn 40.74 123

35.JURCZAK, Kacper 01 MTP KORMORAN Olsztyn 41.03 121

36.KAPROŃ, Sebastian 01 MTP KORMORAN Olsztyn 41.12 120

37.BAŁDYGA, Marceli 01 MTP KORMORAN Olsztyn 41.15 120

38.JEDNASZEWSKI, Mikołaj 01 MTP KORMORAN Olsztyn 41.55 116

39.LIPIŃSKI, Szymon 01 MTP KORMORAN Olsztyn  41.59 116

44.ŻURAWSKI, Jakub 01MTP KORMORAN Olsztyn 43.09 104

46.KROTOSZYŃSKI, Filip 01MTP KORMORAN Olsztyn 44.00 98

47.BUDNER, Marceli 01MTP KORMORAN Olsztyn 44.31 96

48.WŁODYKA, Piotr 01MTP KORMORAN Olsztyn 48.60 72

49.STRZELEC, Patryk 01MTP KORMORAN Olsztyn 50.50 64

12 lat

3. KOZIEJKO, Bartłomiej 00 MTP KORMORAN Olsztyn 30.22 303 A

4.  KUCHCIŃSKI, Adam 00 MTP KORMORAN Olsztyn   31.24 274 A

7.WRZOS, Mateusz 00 MTP KORMORAN Olsztyn 32.41 245R

8.MECH, Dariusz 00 UKS Pirat Elbląg 32.52 243R

11.ŚMIAROWSKI, Beniamin 00 MTP KORMORAN Olsztyn 34.27 207

14.STADNYK, Michał 00 MTP KORMORAN Olsztyn35.40188

15.WĄSOWSKI, Jędrzej 00 MTP KORMORAN Olsztyn 35.70 183

16.KUBIT, Marcin 00 Klub Pływacki Płetwal Mława 35.76 182

17.CZABORYK, Szymon 00 MTP KORMORAN Olsztyn 35.99 179

18.ADAMCZAK, Ziemowit 00 MTP KORMORAN Olsztyn 36.15 177

27.GRYGORCZUK, Mateusz 00 MTP KORMORAN Olsztyn 40.12 129

28.ŚLADEWSKI, Marcel 00 MTP KORMORAN Olsztyn 40.71 123

30.CYBULKO, Radosław 00 MTP KORMORAN Olsztyn 41.13 120

32.URANOWSKI, Adam 00 MTP KORMORAN Olsztyn 45.17 90

13 lat  

1. CIBOROWSKI, Rafał 99 MKS Medyk Giżycko 27.58 398 A

10.DALIDOWICZ, Patryk 99 UKS Pirat Elbląg 31.11 277

12.KUBIŃSKI, Arkadiusz 99 UKS Pirat Elbląg 31.70 262

15.KOWALEWSKI, Julian 99 MTP KORMORAN Olsztyn 36.28 175

16.PODLEWSKI, Maciej 99 MTP KORMORAN Olsztyn 37.02 164

50 metrów stylem klasycznym

Kobiety

10 lat i młodsi

2. KUŁAKOWSKA, Monika 03 MKS Medyk Giżycko 45.17 259   A

12.DĄBROWSKA, Aleksandra 02 UKS Pirat Elbląg 52.97 160

16.POLASIK, Natalia 02 MKS Medyk Giżycko 54.35 148

11 lat

15.SZELUGA, Wiktoria 01 MTP KORMORAN Olsztyn 51.65 173

16.CZERNIEWICZ, Julia 01 MTP KORMORAN Olsztyn 51.77 172

17.CHACHUŁA, Anna 01 MTP KORMORAN Olsztyn 51.99 169

19 KALBARCZYK, Emilia 01 MTP KORMORAN Olsztyn 52.62 163

23.HARNISZ, Aleksandra 01MTP KORMORAN Olsztyn56.95129

24.TYPAŃSKA, Julia 01UKS Pirat Elbląg 57.89 123

27.ŻMIJEWSKA, Katarzyna 01MTP KORMORAN Olsztyn 59.40 113

28.KARCZEWSKA, Patrycja 01MTP KORMORAN Olsztyn 1:02.73 96

29.ŁUCKO, Jagoda 01MTP KORMORAN Olsztyn 1:03.28 94

30.JANKOWSKA, Malwina 01MTP KORMORAN Olsztyn 1:04.32 89

31.KONOPKA, Julia 01MTP KORMORAN Olsztyn 1:05.90 83

32.KRASIŃSKA, Emma 01MTP KORMORAN Olsztyn 1:06.50 81

33.TRUSKOLAWSKA, Olga 01MTP KORMORAN Olsztyn 1:08.16 75

34.ŁOKUCJEWSKA, Weronika 01MTP KORMORAN Olsztyn 1:08.73 73

35.TYPA, Alicja 01MTP KORMORAN Olsztyn 1:08.87 73

36.MIKULSKA, Lidia 01MTP KORMORAN Olsztyn 1:20.19 46

12 lat

3. BIERNACKA, Joanna 00 MKS Medyk Giżyck  38.22 427  A

10.  STARUCH, Jagoda 00 MTP KORMORAN Olsztyn 45.35 256

11.KOSTRUBIEC, Alicja 00 MTP KORMORAN Olsztyn 45.91 246

13.SZATKOWSKA, Monika 00 MTP KORMORAN Olsztyn 47.01 229

15.KAZINIEC, Oliwia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 47.79 218

16.PODLEWSKA, Natalia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 48.42 210

18.OLSZEWSKA, Karolina 00 MTP KORMORAN Olsztyn 54.63 146

19.SKORUPKA, Wiktoria 00 MTP KORMORAN Olsztyn 55.50 139

20.PIĘTA, Julia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 55.97 136

15 lat  

2. LESZCZYŃSKA, Matylda 97 UKS Pirat Elbląg 42.58 309

Mężczyźni

10 lat i młodsi

6  KOPICZKO, Maksymilian 02 MKS Medyk Giżycko 48.81 138   A

10.CEDROWSKI, Jakub 02 MKS Medyk Giżycko 54.66 98

11 lat

12.JURCZAK, Kacper 01MTP KORMORAN Olsztyn 49.59 132

21.KROTOSZYŃSKI, Filip 01 MTP KORMORAN Olsztyn 53.75 103

22.JEDNASZEWSKI, Mikołaj 01 MTP KORMORAN Olsztyn 53.80 103

23.BAŁDYGA, Marceli 01 MTP KORMORAN Olsztyn 54.14 101

12 lat  

6.KOZIEJKO, Bartłomiej 00 MTP KORMORAN Olsztyn 43.05 201 A

10.STADNYK, Michał 00 MTP KORMORAN Olsztyn 44.85 178

11.DĄBROWSKI, Jan 00 UKS Pirat Elbląg 45.70 168

12.ADAMCZAK, Ziemowit 00 MTP KORMORAN Olsztyn 48.18 143

15.ŚLADEWSKI, Marcel 00 MTP KORMORAN Olsztyn 49.36 133

18. CZABORYK, Szymon 00 MTP KORMORAN Olsztyn 50.91 122

19.  LASOTA, Jacek 00 UKS Pirat Elbląg 51.80 115

20.  CYBULKO, Radosław 00 MTP KORMORAN Olsztyn 53.14 107

13 lat

2. DALIDOWICZ, Patryk 99 UKS Pirat Elbląg         38.50 282 A

3. OMAK, Fryderyk 99  MKS Medyk Giżycko 38.64 279 A

6. GÓRCZYNSKI, Mateusz 99 MTP KORMORAN Olsztyn 40.64 239 A

100 metrów stylem dowolnym

Kobiety

10 lat i młodsi 

6. POLASIK, Natalia 02 MKS Medyk Giżycko 1:38.45 139

11 lat

11. SZELUGA, Wiktoria 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:25.86 209

16. CZERNIEWICZ, Julia 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:35.03 154

19. KALBARCZYK, Emilia 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:39.23 135

21. TRUSKOLAWSKA, Olga 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:42.84 122

22. KRECZ, Dominika 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:45.94 111

23. KRASIŃSKA, Emma 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:45.95 111

24. ADAMCZYK, Sandra 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:46.01 111

27. TYPA, Alicja 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:55.90 85

28. JANKOWSKA, Malwina 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:59.75 77

29. HOFMEISTER, Joanna 01 MTP KORMORAN Olsztyn 2:00.82 75

30. HOFMEISTER, Zuzanna 01 MTP KORMORAN Olsztyn 2:06.36 65

31. KONOPKA, Julia 01 MTP KORMORAN Olsztyn 2:13.75 55

12 lat

1. GASPARJAN, Lilia 00 MKS Medyk Giżycko 1:05.97 462

2. ŻEMAJTIS , Maria 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:09.91 388

4. CHODYNA, Kinga 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:12.55 347

5. WORONKO, Wiktoria 00 MKS Medyk Giżycko 1:13.66 332

7. PYSZKO, Karolina 00 MKS Medyk Giżycko 1:16.29 298

11. BEKIER, Klara 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:21.50 245

12. TAZUSZEL, Barbara 00 UKS Pirat Elbląg 1:21.55 244

14. NOWAK, Roksana 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:21.67 243

16. KAZINIEC, Oliwia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:22.32 237

19. PODLEWSKA, Natalia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:37.84 141

20. PIĘTA, Julia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:01.37 74

13 lat

1. KREJCZY, Agata 99 MKS Medyk Giżycko 1:08.32 416

9. WITKOWSKA, Marta 99 UKS Pirat Elbląg 1:18.44 275

10. ŻBIKOWSKA, Weronika 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:20.18 257

 

14 lat

3. SŁOMA, Aleksandra 98 UKS Pirat Elbląg 1:15.60 307

16 lat i starsi 

1. MACIESZA, Agata 96 KS Orzeł Elbląg 1:02.96 531

Mężczyźni

10 lat i młodsi 

4. KOPICZKO, Maksymilian 02 MKS Medyk Giżycko 1:22.32 162

11 lat 

3. MECH, Mateusz 01 UKS Pirat Elbląg 1:11.54 247

11. MOŚCICKI, Jakub 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:21.52 167

15. MYŚLER, Jakub 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:27.35 136

21. JURCZAK, Kacper 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:31.63 117

22. BAŁDYGA, Marceli 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:33.14 112

23. KAPROŃ, Sebastian 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:34.06 109

24. LIPIŃSKI, Szymon 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:36.11 102

27. KROTOSZYŃSKI, Filip 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:43.58 81

28. ŻURAWSKI, Jakub 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:44.14 80

29. BUDNER, Marceli 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:47.22 73

30. ZALECKI, Artur 01 MTP KORMORAN Olsztyn 2:00.66 51

31. STRZELEC, Patryk 01 MTP KORMORAN Olsztyn 2:06.26 45

32. STEFANOWICZ, Szymon 01 MTP KORMORAN Olsztyn 2:17.42 34

12 lat 

2. KOZIEJKO, Bartłomiej 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:07.17 299

3. KUCHCIŃSKI, Adam 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:08.83 278

5. WRZOS, Mateusz 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:11.52 248

6. MECH, Dariusz 00 UKS Pirat Elbląg 1:11.83 244

7. WĄSOWSKI, Jędrzej 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:13.36 229

8. ŚMIAROWSKI, Beniamin 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:13.41 229

14. CZABORYK, Szymon 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:21.66 166

18. ŚLADEWSKI, Marcel 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:32.00 116

20. URANOWSKI, Adam 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:39.67 91

13 lat

7. BUGAJ, Dominik 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:11.23 251

8. KUBIŃSKI, Arkadiusz 99 UKS Pirat Elbląg 1:12.13 241

10. KOWALEWSKI, Julian 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:21.38 168

200 metrów stylem dowolnym

Kobiety

12 lat 

1. GASPARJAN, Lilia 00 MKS Medyk Giżycko 2:27.31 429

4. ŻEMAJTIS, Maria 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:36.37 359

6. WORONKO, Wiktoria 00 MKS Medyk Giżycko 2:39.08 341

7. BIERNACKA, Joanna 00 MKS Medyk Giżycko 2:41.08 328

9. ŚWIĘCKA, Julia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:47.00 294

11. PYSZKO, Karolina 00 MKS Medyk Giżycko 2:49.60 281

12. SZATKOWSKA, Monika 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:50.01 279

15. BEKIER, Klara 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:55.25 255

16. STARUCH, Jagoda 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:59.16 238

17. TAZUSZEL, Barbara 00 UKS Pirat Elbląg 2:59.82 236

13 lat 

1. ŁUKASIK, Wiktoria 99 MKS Medyk Giżycko 2:18.31 519

4. KREJCZY, Agata 99 MKS Medyk Giżycko 2:29.14 414

12. WITKOWSKA, Marta 99 UKS Pirat Elbląg 2:54.62 258

14 lat 

2. SŁOMA, Aleksandra 98 UKS Pirat Elbląg 2:46.41 298

16 lat i starsi 

1. MACIESZA, Agata 96 KS Orzeł Elbląg 2:16.74 537

Mężczyźni

12 lat 

1. KOZIEJKO, Bartłomiej 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:20.58 353

2. KUCHCIŃSKI, Adam 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:30.59 287

6. WRZOS, Mateusz 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:39.04 243

7. STADNYK, Michał 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:39.60 241

8. WĄSOWSKI, Jędzrzej 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:39.71 240

9. MECH, Dariusz 00 UKS Pirat Elbląg 2:40.49 237

10. ŚMIAROWSKI, Beniamin 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:40.97 235

13 lat

1. CIBOROWSKI, Rafał 99 MKS Medyk Giżycko 2:15.75 392

6. BUGAJ, Dominik 99 MTP KORMORAN Olsztyn 2:32.52 276

7. OMAK, Fryderyk 99 MKS Medyk Giżycko 2:36.77 254

8. KOWALEWSKI, Julian 99 MTP KORMORAN Olsztyn 2:53.12 189

400 metrów stylem dowolnym

Kobiety

13 lat

5. KREJCZY, Agata 99 MKS Medyk Giżycko 5:15.90 411

14 lat 

1. SŁOMA, Aleksandra 98 UKS Pirat Elbląg 5:58.71 280

Chłopcy

15 lat 

PK KUCHCIŃSKI, Adam 00 MTP KORMORAN Olsztyn 5:10.03 323

100 metrów stylem grzbietowym

10 lat i młodsi

1. DĄBROWSKA, Aleksandra 02 UKS Pirat Elbląg 1:43.55 151

11 lat

9. HARNISZ, Aleksandra 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:46.95 137

15. HOFMEISTER, Zuzanna 01 MTP KORMORAN Olsztyn 2:02.60 91

18. KRECZ, Dominika 01 MTP KORMORAN Olsztyn 2:06.02 84

19. ADAMCZYK, Sandra 01 MTP KORMORAN Olsztyn 2:07.13 81

20. KARCZEWSKA, Patrycja 01 MTP KORMORAN Olsztyn 2:13.66 70

21. TYPA, Alicja 01 MTP KORMORAN Olsztyn 2:16.84 65

22. ŁOKUCJEWSKA, Weronika 01 MTP KORMORAN Olsztyn 2:19.85 61

12 lat 

3. KARAŹNIEWICZ, Dorota 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:25.21 272

4. SZATKOWSKA, Monika 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:28.63 241

6. TAZUSZEL, Barbara 00 UKS Pirat Elbląg 1:37.24 183

7. OLSZEWSKA, Karolina 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:37.40 182

9. NOWAK, Roksana 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:39.69 170

10. SKORUPKA, Wiktoria 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:57.85 102

13 lat 

6. ŻBIKOWSKA, Weronika 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:29.46 235

8. WITKOWSKA, Marta 99 UKS Pirat Elbląg 1:36.77 185

Mężczyźni

10 lat i młodsi 

1. WORONKO, Krzysztof 02 MKS Medyk Giżycko 1:30.43 158

2. CEDROWSKI, Jakub 02 MKS Medyk Giżycko 1:41.90 110

11 lat

5. MECH, Mateusz 01 UKS Pirat Elbląg 1:26.39 181 42.86 43.53

14. LIPIŃSKI, Szymon 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:41.30 112

15. KAPROŃ, Sebastian 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:43.25 106

19. STEFANOWICZ, Szymon 01 MTP KORMORAN Olsztyn 2:12.71 50

12 lat

1. OLLER, Krzysztof 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:18.86 239

3. MECH, Dariusz 00 UKS Pirat Elbląg 1:22.59 208

4. DOBRZYŃSKI, Piotr 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:24.04 197

8. ŻUKOWSKI, Jakub 00 UKS Pirat Elbląg 1:27.77 173

14. GRYGORCZUK, Mateusz 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:37.98 124

15. URANOWSKI, Adam 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:44.23 103

13 lat 

4. KUBIŃSKI, Arkadiusz 99 UKS Pirat Elbląg 1:21.78 214

5. BUGAJ, Dominik 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:23.87 198

6. KOWALEWSKI, Julian 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:27.42 175

200 metrów stylem grzbietowym

Kobiety

12 lat

3. KARAŹNIEWICZ, Dorota 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:54.66 325

Mężczyźni

12 lat

2. OLLER, Krzysztof 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:53.24 229

6. DOBRZYŃSKI, Piotr 00 MTP KORMORAN Olsztyn 3:05.08 188

7. ŻUKOWSKI, Jakub 00 UKS Pirat Elbląg 3:07.84 180

11. LASOTA, Jacek 00 UKS Pirat Elbląg 3:29.92 129

12. URANOWSKI, Adam 00 MTP KORMORAN Olsztyn 3:49.54 98

13 lat 

5. KUBIŃSKI, Arkadiusz 99 UKS Pirat Elbląg 2:49.70 244

7. BUGAJ, Dominik 99 MTP KORMORAN Olsztyn 2:52.72 231

8. PODLEWSKI, Maciej 99 MTP KORMORAN Olsztyn 3:08.17 179

100 metrów stylem klasycznym

Kobiety

10 lat i młodsi

1. KUŁAKOWSKA, Monika 03 MKS Medyk Giżycko 1:40.89 240

5. DĄBROWSKA, Aleksandra 02 UKS Pirat Elbląg 1:54.37 16

11 lat 

10. CHACHUŁA, Anna 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:50.85 180

11. KALBARCZYK, Emilia 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:52.96 171

13. CZERNIEWICZ, Julia 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:56.71 155

16. HARNISZ, Aleksandra 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:58.38 148

17. MIKULSKA, Lidia 01 MTP KORMORAN Olsztyn 2:03.78 129

19. TYPAŃSKA, Julia 01 UKS Pirat Elbląg 2:09.90 112

20. KARCZEWSKA, Patrycja 01 MTP KORMORAN Olsztyn 2:12.17 106

21. ŁUCKO, Jagoda 01 MTP KORMORAN Olsztyn 2:14.25 101

12 lat

2. BIERNACKA, Joanna 00 MKS Medyk Giżycko 1:24.89 402

5. ŚWIĘCKA, Julia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:32.23 314

6. ŻEMAJTIS, Maria 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:33.86 298

8. KOSTRUBIEC, Alicja 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:37.02 269

9. STARUCH, Jagoda 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:37.93 262

10. SZATKOWSKA, Monika 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:41.55 235

14. OLSZEWSKA, Karolina 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:54.39 164

15. PIĘTA, Julia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:02.15 135

13 lat

2. ŁUKASIK, Wiktoria 99 MKS Medyk Giżycko 1:23.56 422

15 lat

1. LESZCZYŃSKA, Matylda 97 UKS Pirat Elbląg 1:33.59 300

Mężczyźni

10 lat i młodsi

4. CEDROWSKI, Jakub 02 MKS Medyk Giżycko 2:00.61 98

11 lat

10. JURCZAK, Kacper 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:47.07 140

14. JEDNASZEWSKI, Mikołaj 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:51.53 123

16. KROTOSZYŃSKI, Filip 01 MTP KORMORAN Olsztyn 2:00.07 99

12 lat

3. KOZIEJKO, Bartłomiej 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:30.77 229

5. STADNYK, Michał 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:33.98 207

6. DĄBROWSKI, Jan 00 UKS Pirat Elbląg 1:36.64 190

9. ŚLADEWSKI, Marcel 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:44.86 149

10. CZABORYK, Szymon 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:49.39 131

11. LASOTA, Jacek 00 UKS Pirat Elbląg 1:50.65 126

12. CYBULKO, Radosław 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:55.48 111

13 lat

1. CIBOROWSKI, Rafał 99 MKS Medyk Giżycko 1:19.03 348

2. DALIDOWICZ, Patryk 99 UKS Pirat Elbląg 1:23.21 298

3. OMAK, Fryderyk 99 MKS Medyk Giżycko 1:24.34 286

100 metrów stylem zmienny

Kobiety

10 lat i młodsi

1. KUŁAKOWSKA, Monika 03 MKS Medyk Giżycko 1:31.59 250

6. POLASIK, Natalia 02 MKS Medyk Giżycko 1:48.92 148

11 lat

7. SZELUGA, Wiktoria 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:35.69 219 45.

9. PŁACHTA, Zuzanna 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:37.09 210

18. TROIA, Delfina 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:50.41 143

19. CHACHUŁA, Anna 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:51.57 138

21. TRUSKOLAWSKA, Olga 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:59.41 113

22. ŁUCKO, Jagoda 01 MTP KORMORAN Olsztyn 2:04.26 100

23. KRASIŃSKA, Emma 01 MTP KORMORAN Olsztyn 2:07.35 93

12 lat

3. BIERNACKA, Joanna 00 MKS Medyk Giżycko 1:20.58 367

4. ŚWIĘCKA, Julia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:22.85 338

6. WORONKO, Wiktoria 00 MKS Medyk Giżycko 1:24.08 323

7. CHODYNA, Kinga 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:24.46 319

8. PYSZKO, Karolina 00 MKS Medyk Giżycko 1:26.61 296

11. KARAŹNIEWICZ, Dorota 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:28.65 276

12. STARUCH, Jagoda 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:29.76 266

13. KAZINIEC, Oliwia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:30.04 263

14. KOSTRUBIEC, Alicja 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:32.85 240

15. BEKIER, Klara 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:35.55 220

13 lat

1. ŁUKASIK, Wiktoria 99 MKS Medyk Giżycko 1:12.36 508

15 lat

2. LESZCZYŃSKA, Matylda 97 UKS Pirat Elbląg 1:25.18 311

16 lat i starsi

1. MACIESZA, Agata 96 KS Orzeł Elbląg 1:14.64 462

Mężczyźni

10 lat i młodsi

2. KOPICZKO, Maksymilian 02 MKS Medyk Giżycko 1:31.37 171

4. WORONKO, Krzysztof 02 MKS Medyk Giżycko 1:33.47 160

11 lat

9. MOŚCICKI, Jakub 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:32.31 166 42.86 49.45

11. JEDNASZEWSKI, Mikołaj 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:38.32 137 46.56 51.76

14. BAŁDYGA, Marceli 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:41.21 126

12 lat

1. KUCHCIŃSKI, Adam 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:19.13 263

5. OLLER, Krzysztof 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:21.65 240

7. WRZOS, Mateusz 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:23.07 228

8. DOBRZYŃSKI, Piotr 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:23.34 225

10. WĄSOWSKI, Jędzrzej 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:25.07 212

12. ŚMIAROWSKI, Beniamin 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:27.29 196

15. ŻUKOWSKI, Jakub 00 UKS Pirat Elbląg 1:30.55 176 40.86 49.69

16. DĄBROWSKI, Jan 00 UKS Pirat Elbląg 1:30.96 173 43.12 47.84

17. ADAMCZAK, Ziemowit 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:31.89 168

13 lat

1. CIBOROWSKI, Rafał 99 MKS Medyk Giżycko 1:08.86 400

6. DALIDOWICZ, Patryk 99 UKS Pirat Elbląg 1:18.29 272

8. OMAK, Fryderyk 99 MKS Medyk Giżycko 1:20.02 255

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x