Sobota na sportowo – Na basenie lub pod koszem

Od najbliższej soboty (11.09) Ośrodek Sportu i Rekreacji wznawia po wakacyjnej przerwie program Sportowe Soboty. To propozycja dla uczniów olsztyńskich szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponad gimnazjalnych do aktywnego wypoczynku na basenie przy ul. Głowackiego 27. I tak będzie przez cały rok szkolny. Z kolei na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 30 w Olsztynie odbędzie się w tę sobotę (11 września) turniej koszykówki ulicznej.

Warto popływać!

Do dyspozycji będzie aż 8 jednostek basenowych ( na jedną jednostkę może wejść max. 30 osób ) w następujących godzinach: 12.30, 13.00, 13.30, 14.00, 14.30, 15.00, 15.30, 16.00. Bezpłatne wejściówki wydawane będą w kasie pływalni w każdy piątek w godz. 12.00 – 20.00. Serdecznie zapraszamy!!!!!

Uliczny basket

Zapraszamy wszystkich chętnych do gry, by zgłaszali się drużynami po 4 osoby (gramy po 3+1 rezerwowy). Zgłoszenia przyjmowane są pod adresem e-mail: mis691@wp.pl Wpisowe to 40 zł, najlepsza drużyna zgarnia prawie całą pulę, drugiej zostaną zwrócone koszty. Zgłoszenia do piątku rano do godz.10:00, w przypadku niedostatecznej liczby drużyn (12) lub złej pogody turniej się nie odbędzie.
Wszelkie dodatkowe info pod numerem 889284191 oraz podanym wcześniej adresem. e-mail. Informacje zwrotne w piątek popołudniu, w tym o: systemie rozgrywek, liczbie drużyn oraz dokumentach do podpisania przez rodziców w razie niepełnoletności (zgoda). Także o dokumencie w sprawie zrzeczenia się odpowiedzialności organizatorów za zdrowie uczestników. (gramy tylko kat. open)

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x