Sprawdzian Wytrzymałości i Wszechstronności Stylowej Olsztyn 2013 – Dali z siebie wszystko i czekają

W olsztyńskiej Aquasferze odbył się Ogólnopolski Sprawdzian Wytrzymałości i Wszechstronności Stylowej Dzieci (11 i 12 lat). To korespondencyjna rywalizacja pływaków tych roczników całej Polsce. Ostateczne wyniki poznamy po rozegraniu zawodów we wszystkich ośrodkach. W Olsztynie startowali reprezentanci sekcji Warmii i Mazur, wygrali ci, którzy zaistnieli już w większych imprezach.

 

W poszczególnych konkurencjach zwyciężyli: Martyna Buko (Medyk Giżycko), Wiktoria Szeluga (Kormoran Olsztyn), Karolina Tylkie (Jedynka Elbląg), Krzysztof Woronko (Medyk Giżycko), Marcin Kłak (Płetwal Szczytno) i Jakub Mościcki (Kormoran Olsztyn)

Ponieważ w piątek i sobotę odbywają się Mistrzostwa Warmii i Mazur w pływaniu, rezultaty dwóch konkurencji: 200 metrów stylem zmiennym i 800 metrów stylem dowolnym zostały już zaliczone w tych kategoriach wiekowych do mistrzostw.

Wyniki

Dziewczęta

200 metrów stylem zmiennym (11 lat)

1. BUKO Martyna 02 MKS Medyk Giżycko 2:47.05 414

2. MIECZKOWSKA Wiktoria 02 MKS „Roś” Pisz 2:51.00 386

3. SZYMAŃSKA Monika 02 MTP KORMORAN OLSZTYN 3:07.13 295

4. ZAJĄC Aleksandra 02 UKP Jedynka Elbląg 3:07.57 293

5. DĘBOWSKA Aniela 02 MTP KORMORAN OLSZTYN 3:08.20 290

6. JASZCZUK Ewa 02 MTP KORMORAN OLSZTYN 3:12.99 269

7. POLASIK Natalia 02 MKS Medyk Giżycko 3:15.82 257

8. MUZYKA Izabela 02 MTP KORMORAN OLSZTYN 3:17.73 250

9. GŁADKOJĆ Marta 02 MTP KORMORAN OLSZTYN 3:22.13 234

10. CHROSTOWSKA Maria 02 MTP KORMORAN OLSZTYN 3:22.45 233

11. DĄBROWSKA Aleksandra02 UKS Pirat Elbląg 3:23.47 229

12. ŻYWÓLKO Natalia 02 MTP KORMORAN OLSZTYN 3:26.95 218

13. MILEWSKA Olga 02 MTP KORMORAN OLSZTYN 3:27.19 217

14. FUKIN Julia 02 MTP KORMORAN OLSZTYN 3:30.01 208

15. WRÓBLEWSKA Aleksandra02 UKP Jedynka Elbląg 3:30.36 207

16. ŁUKASZEWICZ Wiktoria 02 MTP KORMORAN OLSZTYN 3:33.61 198

17. CIŻ Zuzanna 02 MKS Medyk Giżycko 3:37.69 187

18. WTULICH Anna 02 MTP KORMORAN OLSZTYN 3:40.22 181

19. GÓRALSKA Maria 02 MTP KORMORAN OLSZTYN 3:43.71 172

20. JĘDRASZEK Anna 02 MTP KORMORAN OLSZTYN 3:44.92 170

21. CHABOWSKA Michalina 02 MTP KORMORAN OLSZTYN 3:44.98 169

22. PAWEŁAS Martyna 02 MTP KORMORAN OLSZTYN 3:45.30 169

23. KOWALEWSKA Martyna 02 MTP KORMORAN OLSZTYN 3:47.13 165

24. ZALEWSKA Izabela 02 MKS Medyk Giżycko 3:48.29 162

25. OPALACH Wiktoria 02 MTP KORMORAN OLSZTYN 3:52.27 154

26. ZAWIŚLAK Gabriela 02 MTP KORMORAN OLSZTYN 3:52.59 153

27. HINC Zofia 02 MTP KORMORAN OLSZTYN 4:07.57 127

28. SKRYCKA Wiktoria 02 MTP KORMORAN OLSZTYN 4:28.11 100

200 metrów stylem zmiennym (12 lat)

1. SZELUGA Wiktoria 01 MTP KORMORAN OLSZTYN 2:52.04 379

2. CHEREK Natalia 01 UKP Jedynka Elbląg 2:58.24 341

3. TYLKIE Karolina 01 UKP Jedynka Elbląg 3:00.30 330

4. PŁACHTA Zuzanna 01 MTP KORMORAN OLSZTYN 3:02.84 316

5. WIKTOR Marika 01 MTP KORMORAN OLSZTYN 3:03.28 314

6. GARDOCKA Julia 01 MKS „Roś” Pisz 3:03.46 313

7. KRUPIŃSKA Laura 01 MTP KORMORAN OLSZTYN3:04.43 308

8. TROIA Delfina 01 MTP KORMORAN OLSZTYN 3:10.50 279

9. KOWALCZYK Nikola 01 Uks Mos Ełk 3:11.43 275

10. CIELOSZCZYK Katarzyna 01 MKS „Roś” Pisz 3:11.99 273

11. CZERNIEWICZ Julia 01 MTP KORMORAN OLSZTYN 3:16.45 255

12. ZDUNIEWICZ Julia 01 MUKS PIORUN Gołdap 3:16.59 254

13. MIKULSKA Lidia 01 MTP KORMORAN OLSZTYN 3:19.25 244

14. ŁOKUCJEWSKA Weronika01 MTP KORMORAN OLSZTYN 3:22.04 234

15. KRECZ Dominika 01 MTP KORMORAN OLSZTYN 3:22.67 232

16. KALINOWSKA Maja 01 UKP Jedynka Elbląg 3:23.03 231

17. HARNISZ Aleksandra 01 MTP KORMORAN OLSZTYN3:25.97 221

18. ADAMCZYK Sandra 01 MTP KORMORAN OLSZTYN 3:26.44 219

19. KONOPKA Julia 01 MTP KORMORAN OLSZTYN 3:27.29 217

20. TYPAŃSKA Julia 01 UKS Pirat Elbląg 3:28.93 212

21. KARCZEWSKA Patrycja 01 MTP KORMORAN OLSZTYN 3:30.56 207

22. JANKOWSKA Malwina 01 MTP KORMORAN OLSZTYN 3:33.31 199

23. HOFMEISTER Joanna 01 MTP KORMORAN OLSZTYN 3:34.51 195

24. HOFMEISTER Zuzanna 01 MTP KORMORAN OLSZTYN 3:39.46 183

25. SYDONOWICZ Julia 01 MTP KORMORAN OLSZTYN 3:44.23 171

800 metrów stylem dowolnym (12 lat)

1. TYLKIE Karolina 01 UKP Jedynka Elbląg 11:05.18 378

2. SZELUGA Wiktoria 01 MTP KORMORAN OLSZTYN 11:18.83 355

3. CHEREK Natalia 01 UKP Jedynka Elbląg 11:30.81 337

4. GARDOCKA Julia 01 MKS „Roś” Pisz 11:47.49 314

5. PŁACHTA Zuzanna 01 MTP KORMORAN OLSZTYN 11:58.76 299

6. WIKTOR Marika 01 MTP KORMORAN OLSZTYN 12:06.41 290

7. HARNISZ Aleksandra 01 MTP KORMORAN OLSZTYN 12:14.34 281

8. CIELOSZCZYK Katarzyna 01 MKS „Roś” Pisz 12:23.77 270

9. MIKULSKA Lidia 01 MTP KORMORAN OLSZTYN 12:32.60 261

10. TROIA Delfina 01 MTP KORMORAN OLSZTYN 12:38.62 254

11. KOWALCZYK Nikola 01 Uks Mos Ełk 12:43.57 250

12. KRUPIŃSKA Laura 01 MTP KORMORAN OLSZTYN 12:43.65 249

13. ŁOKUCJEWSKA Weronika 01 MTP KORMORAN OLSZTYN 12:44.21 249

14. CZERNIEWICZ Julia 01 MTP KORMORAN OLSZTYN 12:54.16 239

15. ZDUNIEWICZ Julia 01 MUKS PIORUN Gołdap 13:16.22 220

16. KRECZ Dominika 01 MTP KORMORAN OLSZTYN 13:17.61 219

17. ADAMCZYK Sandra 01 MTP KORMORAN OLSZTYN 13:27.32 211

18. TYPAŃSKA Julia 01 UKS Pirat Elbląg 13:31.38 208

19. KALINOWSKA Maja 01 UKP Jedynka Elbląg 13:38.77 202

20. JANKOWSKA Malwina 01 MTP KORMORAN OLSZTYN 13:47.43 196

21. KARCZEWSKA Patrycja 01 MTP KORMORAN OLSZTYN 13:52.77 192

22. HOFMEISTER Joanna 01 MTP KORMORAN OLSZTYN 14:08.32 182

23. HOFMEISTER Zuzanna 01 MTP KORMORAN OLSZTYN 14:09.08 181

24. SYDONOWICZ Julia 01 MTP KORMORAN OLSZTYN 14:53.12 156

Chłopcy

200 metrów stylem zmiennym (11 lat)

1. WORONKO Krzysztof 02 MKS Medyk Giżycko 2:48.68 274

2. KOPICZKO Maksymilian 02 MKS Medyk Giżycko 2:53.97 250

3. KOMAR Rafał 02 MTP KORMORAN OLSZTYN2:53.98 250

4. SOBOLEWSKI Dawid 02 MUKS PIORUN Gołdap 2:59.37 228

5. SZMIT Filip 02 MKS Medyk Giżycko 3:01.90 218

6. KURDZIEKO Nikodem 02 MTP KORMORAN OLSZTYN3:04.27 210

7. LEWANDOWSKI Jakub 02 UKP Jedynka Elbląg 3:04.98 208

8. PRZYBOROWSKI Marcin 02 MUKS PIORUN Gołdap 3:07.66 199

9. CEDROWSKI Jakub 02 MKS Medyk Giżycko 3:08.83 195

10. JANUSZKIEWICZ Miłosz 02 MUKS PIORUN Gołdap 3:15.15 177

11. KRÓLIK Damian 02 MTP KORMORAN OLSZTYN3:19.49 165

12. NOWAK Radosław 02 MTP KORMORAN OLSZTYN3:21.53 160

13. BRUZDEWICZ Hubert 02 MTP KORMORAN OLSZTYN3:22.99 157

14. BURAKOWSKI Robert 02 MTP KORMORAN OLSZTYN3:26.86 148

15. HELBRECHT Jakub 02 MTP KORMORAN OLSZTYN3:29.75 142

16. PIEKARSKI Szymon 02 MTP KORMORAN OLSZTYN3:29.81 142

17. DUSZAK Juliusz 02 MTP KORMORAN OLSZTYN3:31.21 139

18. ŚNIECIKOWSKI Emilian 02 MTP KORMORAN OLSZTYN3:33.43 135

19. TOMCZUK Kamil 02 MTP KORMORAN OLSZTYN3:34.81 132

20. GALIŃSKI Jakub 02 MTP KORMORAN OLSZTYN3:36.55 129

21. KOŃCZAK Bartek 02 UKP Jedynka Elbląg 3:39.13 125

22. MIERZEJEK Igor 02 MTP KORMORAN OLSZTYN3:41.91 120

23. SKÓRSKI Szymon 02 MTP KORMORAN OLSZTYN3:43.70 117

24. SMOLIŃSKI Michał 02 MTP KORMORAN OLSZTYN3:48.06 111

25. SKRZYPEK Przemysław 02 MTP KORMORAN OLSZTYN3:54.78 101

26. DĘBSKI Jan 02 MTP KORMORAN OLSZTYN3:56.44 99

27. BRZEZIŃSKI Szymon 02 MTP KORMORAN OLSZTYN4:27.32 68

28. MIKULSKI Tomasz 02 MTP KORMORAN OLSZTYN4:50.72 53

200 metrów stylem zmiennym (12 lat)

1. KŁAK Marcin 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 2:43.38 302

2. BAŁDYGA Marceli 01 MTP KORMORAN OLSZTYN 2:43.63 300

3. MOŚCICKI Jakub 01 MTP KORMORAN OLSZTYN 2:44.09 298

4. JEDNASZEWSKI Mikołaj 01 MTP KORMORAN OLSZTYN 2:49.83 268

5. LIPIŃSKII Szymon 01 MTP KORMORAN OLSZTYN 2:53.34 252

6. JURCZAK Kacper 01 MTP KORMORAN OLSZTYN 2:56.32 240

7. NOWAK Aleksander 01 MTP KORMORAN OLSZTYN2:57.07 237

8. GODLEWSKI Dominik 01 UKP Jedynka Elbląg 3:05.09 207

9. LINDE Miłosz 01 MTP KORMORAN OLSZTYN 3:05.74 205

10. MYŚLER Jakub 01 MTP KORMORAN OLSZTYN 3:06.38 203

11. ŻURAWSKI Jakub 01 MTP KORMORAN OLSZTYN 3:06.53 203

12. WIERZCHOWSKI Michał 01 Uks Mos Ełk 3:07.41 200

13. BUDNER Marceli 01 MTP KORMORAN OLSZTYN 3:07.93 198

14. KROTOSZYŃSKI Filip 01 MTP KORMORAN OLSZTYN 3:12.23 185

15. MINDA Mateusz 01 MTP KORMORAN OLSZTYN 3:16.83 172

16. HRUŚWICKI Jakub 01 MTP KORMORAN OLSZTYN 3:18.86 167

17. WIECHEĆ Mateusz 01 Uks Mos Ełk 3:19.08 166

18. CHADAJ Łukasz 01 UKP Jedynka Elbląg 3:19.41 166

19. MECH Mateusz 01 UKS Pirat Elbląg 3:24.79 153

20. ZALECKI Artur 01 MTP KORMORAN OLSZTYN 3:28.58 145

21. JĘDRZEJEWSKI Nikodem01 MTP KORMORAN OLSZTYN 3:37.75 127

800 metrów stylem dowolnym (12 lat)

1. MOŚCICKI Jakub 01 MTP KORMORAN OLSZTYN 10:29.26 349

2. BAŁDYGA Marceli 01 MTP KORMORAN OLSZTYN 10:30.19 348

3. KŁAK Marcin 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno10:30.27 348

4. MECH Mateusz 01 UKS Pirat Elbląg 10:51.92 314

5. JEDNASZEWSKI Mikołaj 01 MTP KORMORAN OLSZTYN 10:58.78 304

6. JURCZAK Kacper 01 MTP KORMORAN OLSZTYN 11:14.02 284

7. WIERZCHOWSKI Michał 01 Uks Mos Ełk 11:28.59 267

8. MYŚLER Jakub 01 MTP KORMORAN OLSZTYN 11:28.93 266

9. ŻURAWSKI Jakub 01 MTP KORMORAN OLSZTYN 11:35.86 258

10. MINDA Mateusz 01 MTP KORMORAN OLSZTYN 11:41.60 252

11. NOWAK Aleksander 01 MTP KORMORAN OLSZTYN 11:44.42 249

12. LINDE Miłosz 01 MTP KORMORAN OLSZTYN 11:49.60 244

13. WIECHEĆ Mateusz 01 Uks Mos Ełk 12:12.31 222

14. BUDNER Marceli 01 MTP KORMORAN OLSZTYN 12:21.01 214

15. CHADAJ Łukasz 01 UKP Jedynka Elbląg 12:36.33 201

16. HRUŚWICKI Jakub 01 MTP KORMORAN OLSZTYN 12:47.71 192

17. GODLEWSKI Dominik 01 UKP Jedynka Elbląg 12:49.72 191

18. ZALECKI Artur 01 MTP KORMORAN OLSZTYN 13:03.58 181

19. KROTOSZYŃSKI Filip 01 MTP KORMORAN OLSZTYN 13:11.79 175

20. JĘDRZEJEWSKI Nikodem 01 MTP KORMORAN OLSZTYN 15:29.29 108

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Elbląg Ełk giżycko Goldap Jedynka Elblag Kormoran Olsztyn Medyk Giżycko MOS Ełk Olsztyn Piorun Gołdap Płetwal Szczytno pływanie Szczytno

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x