Sprawdzian Wytrzymałości i Wszechstronności – Wyłaniają sie pierwsze talenty

W Olsztynie w Aquasferze odbył się mityng w ramach Ogólnopolskiego Sprawdzianu Wytrzymałości i Wszechstronności Dzieci 11 i 12-letnich. Startowali adepci pływania w klubów Warmii i Mazur: Uczestnicy startowali na dystansach 200 metrów stylem zmiennym oraz stylem dowolnym: młodsi na 400 m, a starsi na 800 m. Po dwa zwycięstwa odnieśli: Karolina Tylkie (Jedynka Elbląg) wśród jedenastolatek i Bartłomiej Kopiejko (Kormoran Olsztyn) wśród dwunastolatków. Pozostali triumfatorzy to: Marcin Kłak (Płetwal Szczytno) i Mateusz Mech (Pirat Elbląg) – 11 lat oraz Lilia Gasparjan (Medyk Giżycko) i Maria Żemajtis (Kormoran Olsztyn) – 12 lat. To niewątpliwie talenty. Oby tylko się rozwinęły…

Uczestnicy z Warmii i Mazur

KS Płetwal Szczytno

MKS Medyk Giżycko

MTP KORMORAN OLsztyn

MUKS PIORUN Gołdap

UKP Jedynka Elbląg

UKS Mos Ełk

I UKS Pirat Elbląg

200 metrów stylem zmiennym

Dziewczęta

11 lat

1. TYLKIE Karolina 11 UKP Jedynka Elbląg 3:07.86 291

2. SZELUGA Wiktoria 11 MTP KORMORAN OLsztyn 3:17.53 250

3. PŁACHTA Zuzanna 11 MTP KORMORAN OLsztyn 3:17.67 250

4. CHEREK Natalia 11 UKP Jedynka Elbląg 3:25.54 222

5. TRUSKOLAWSKA Olga 11 MTP KORMORAN OLsztyn 3:28.60 213

6. CZERNIEWICZ Julia 11 MTP KORMORAN OLsztyn 3:28.98 211

7. SUCHOCKA Klaudia 11 MUKS PIORUN Gołdap 3:32.73 200

8. HARNISZ Aleksandra 11 MTP KORMORAN OLsztyn 3:36.15 191

9. TROIA Delfina 11 MTP KORMORAN OLsztyn 3:36.74 189

10. ZDUNIEWICZ Julia 11 MUKS PIORUN Gołdap 3:38.11 186

11. KALINOWSKA Maja 11 UKP Jedynka Elbląg 3:39.11 183

12. GERLICH Olga 11 MTP KORMORAN OLsztyn 3:45.77 168

13. ADAMCZYK Sandra 11 MTP KORMORAN OLsztyn 3:47.41 164

14. CHOMENTOWSKA Emma11 MTP KORMORAN OLsztyn 3:51.02 156

15. KRECZ Dominika 11 MTP KORMORAN OLsztyn 3:55.39 148

16. KONOPKA Julia 11 MTP KORMORAN OLsztyn 3:56.67 145

17. ŻMIJEWSKA Katarzyna 11 MTP KORMORAN OLsztyn 3:57.36 144

18. HOFMEISTER Zuzanna 11 MTP KORMORAN OLsztyn 3:59.21 141

19. SUŁKOWSKA Natalia 11 MTP KORMORAN OLsztyn 4:01.18 137

20. WIKTOR Marika 11 MTP KORMORAN OLsztyn 4:05.93 130

21. JANKOWSKA Malwina 11 MTP KORMORAN OLsztyn 4:06.98 128

22. HOFMEISTER Joanna 11 MTP KORMORAN OLsztyn 4:11.59 121

23. SYDONOWICZ Julia 11 MTP KORMORAN OLsztyn 4:18.03 112

24. GÓRALSKA Aleksandra 11 MTP KORMORAN OLsztyn 4:30.99 97

12 lat

1. GASPARJAN Lilia 12 MKS Medyk Giżycko 2:43.65 441

2. DOMŻALSKA Wiktoria 12 UKP Jedynka Elbląg 2:45.91 423

3. ŻEMAJTIS Maria 12 MTP KORMORAN OLsztyn 2:46.11 422

4. ŚWIĘCKA Julia 12 MTP KORMORAN OLsztyn 2:47.08 414

5. CHODYNA Kinga 12 MTP KORMORAN OLsztyn 2:52.64 375

6. SINITCHINE Zoja 12 MTP KORMORAN OLsztyn 2:54.34 365

7. BIERNACKA Michalina 12 UKSMos Ełk 2:56.60 351

8. WORONKO Wiktoria 12 MKS Medyk Giżycko 2:58.78 338

9. ANTONIAK Oliwia 12 MTP KORMORAN OLsztyn 2:59.29 335

10. KARAŹNIEWICZ Dorota 12 MTP KORMORAN OLsztyn 3:00.03 331

11. SZATKOWSKA Monika 12 MTP KORMORAN OLsztyn 3:01.56 323

12. BIERNACKA Joanna 12 MKS Medyk Giżycko 3:06.41 298

13. STARUCH Jagoda 12 MTP KORMORAN OLsztyn 3:10.77 278

14. PYSZKO Karolina 12 MKS Medyk Giżycko 3:11.31 276

15. KOSTRUBIEC Alicja 12 MTP KORMORAN OLsztyn 3:11.33 276

16. ROKICKA Julia 12 UKP Jedynka Elbląg 3:12.14 272

17. KAZINIEC Oliwia 12 MTP KORMORAN OLsztyn 3:12.63 270

18. BEKIER Klara 12 MTP KORMORAN OLsztyn 3:13.92 265

19. TAZUSZEL Barbara 12 UKS Pirat Elbląg 3:16.31 255

JANKOWSKA Kinga 12 MTP KORMORAN OLsztyn 3:16.31 255

21. JAKOWSKA Oliwia 12 MUKS PIORUN Gołdap 3:17.21 252

22. SZMIT Julia 12 MKS Medyk Giżycko 3:17.70 250

23. MEJCZ Barbara 12 MUKS PIORUN Gołdap 3:19.71 242

24. KUĆ Julia 12 MTP KORMORAN OLsztyn 3:20.84 238

25. KAMIŃSKA Aleksandra 12 MTP KORMORAN OLsztyn 3:21.74 235

26. PODLEWSKA Natalia 12 MTP KORMORAN OLsztyn 3:23.18 230

27. KUCZYŃSKA Weronika 12 MTP KORMORAN OLsztyn 3:23.92 228

28. SZAJDEK Maja 12 MTP KORMORAN OLsztyn 3:26.41 219

29. BYLIŃSKA Paulina 12 MTP KORMORAN OLsztyn 3:28.83 212

30. OLSZEWSKA Karolina 12 MTP KORMORAN OLsztyn 3:47.28 164 55.

31. SEROWIK Karolina 12 MTP KORMORAN OLsztyn 3:49.83 159

32. BUTKIEWICZ Aleksandra 12 MTP KORMORAN OLsztyn 3:57.51 144

Chłopcy

11 lat

1. KŁAK Marcin 11 KS Płetwal Szczytno 2:58.16 235

2. MOŚCICKI Jakub 11 MTP KORMORAN OLsztyn 2:58.89 233

3. MECH Mateusz 11 UKS Pirat Elbląg 3:01.35 223

4. LIPIŃSKII Szymon 11 MTP KORMORAN OLsztyn 3:08.78 198

5. JEDNASZEWSKI Mikołaj 11 MTP KORMORAN OLsztyn 3:11.79 189

6. BOHDANOWICZ Michał 11 UKP Jedynka Elbląg 3:17.37 173

7. JURCZAK Kacper 11 MTP KORMORAN OLsztyn 3:18.94 169

8. BAŁDYGA Marcel 11 MTP KORMORAN OLsztyn 3:19.22 168

9. KLIMASZEWSKI Wojciech 11 MKS Medyk Giżycko 3:19.45 168

10. WIERZCHOWSKI Michał 11 UKSMos Ełk 3:19.71 167

11. HRUŚWICKI Jakub 11 MTP KORMORAN OLsztyn 3:23.36 158

12. HENDRYCH Dawid 11 UKP Jedynka Elbląg 3:23.77 157

13. CHADAJ Łukasz 11 UKP Jedynka Elbląg 3:28.83 146

14. MYŚLER Jakub 11 MTP KORMORAN OLsztyn 3:30.41 143

15. BUDNER Marceli 11 MTP KORMORAN OLsztyn 3:34.75 134

16. LINDE Miłosz 11 MTP KORMORAN OLsztyn 3:48.80 111

17. JĘDRZEJEWSKI Nikodem11 MTP KORMORAN OLsztyn 3:52.29 106

18. JABŁONKA Bartosz 11 MTP KORMORAN OLsztyn 3:52.90 105

19. ZALECKI Artur 11 MTP KORMORAN OLsztyn 3:58.67 98

12 lat

1. KOZIEJKO Bartłomiej 12 MTP KORMORAN OLsztyn 2:38.99 331

2. RUTKOWSKI Michał 12 UKSMos Ełk 2:40.92 320

3. OLLER Krzysztof 12 MTP KORMORAN OLsztyn 2:41.34 317

4. DOBRZYŃSKI Piotr 12 MTP KORMORAN OLsztyn 2:44.45 299

5. KUCHCIŃSKI Adam 12 MTP KORMORAN OLsztyn 2:45.17 296

6. WRZOS Mateusz 12 MTP KORMORAN OLsztyn 2:49.67 273

7. STADNYK Michał 12 MTP KORMORAN OLsztyn 2:50.90 267

8. ŚMIAROWSKI Beniamin 12 MTP KORMORAN OLsztyn 2:51.74 263

9. MECH Dariusz 12 UKS Pirat Elbląg 2:53.55 255

10. WĄSOWSKI Jędzrzej 12 MTP KORMORAN OLsztyn 2:56.61 242

11. MAKSYMOWICZ Tomasz 12 UKP Jedynka Elbląg 2:57.06 240

12. PARTYKA Karol 12 UKSMos Ełk 2:58.22 235

13. ADAMCZAK Ziemowit 12 MTP KORMORAN OLsztyn 3:04.88 211

14. ŻUKOWSKI Jakub 12 UKS Pirat Elbląg 3:05.31 209

15. STRUPIŃSKI Michał 12 MKS Medyk Giżycko 3:07.23 203

16. DĄBROWSKI Jan 12 UKS Pirat Elbląg 3:08.40 199

17. PAWEŁ Ostałowski 12 UKP Jedynka Elbląg 3:11.22 190

18. TRAMP Mateusz 12 MUKS PIORUN Gołdap 3:12.90 185

19. MICHAŁOWSKI Remigiusz12 UKP Jedynka Elbląg 3:22.00 161

20. ŚLADEWSKI Marcel 12 MTP KORMORAN OLsztyn 3:30.49 143

21. LENART Szymon 12 UKP Jedynka Elbląg 3:30.76 142

22. CYBULKO Radosław 12 MTP KORMORAN OLsztyn 3:38.16 128

23. URANOWSKI Adam 12 MTP KORMORAN OLsztyn 4:12.44 82

400 metrów stylem dowolnym

Dziewczęta

11 lat

1. TYLKIE Karolina 11 UKP Jedynka Elbląg 5:58.38 281

2. PŁACHTA Zuzanna 11 MTP KORMORAN OLsztyn 6:23.74 229

3. CHEREK Natalia 11 UKP Jedynka Elbląg 6:26.73 224

4. SZELUGA Wiktoria 11 MTP KORMORAN OLsztyn 6:38.77 204

5. CZERNIEWICZ Julia 11 MTP KORMORAN OLsztyn 6:50.82 186

6. KARCZEWSKA Patrycja 11 MTP KORMORAN OLsztyn 7:08.19 165

7. SUCHOCKA Klaudia 11 MUKS PIORUN Gołdap 7:09.77 163

8. KALINOWSKA Maja 11 UKP Jedynka Elbląg 7:10.75 162

9. ZDUNIEWICZ Julia 11 MUKS PIORUN Gołdap 7:13.06 159

10. TRUSKOLAWSKA Olga 11 MTP KORMORAN OLsztyn 7:14.57 157

11. HARNISZ Aleksandra 11 MTP KORMORAN OLsztyn 7:16.03 156

12. TROIA Delfina 11 MTP KORMORAN OLsztyn 7:16.06 156

13. TYPAŃSKA Julia 11 UKS Pirat Elbląg 7:16.47 155

14. ADAMCZYK Sandra 11 MTP KORMORAN OLsztyn 7:19.65 152

15. CHACHUŁA Anna 11 MTP KORMORAN OLsztyn 7:25.34 146

16. HOFMEISTER Zuzanna 11 MTP KORMORAN OLsztyn 7:32.94 139

17. GERLICH Olga 11 MTP KORMORAN OLsztyn 7:37.92 135

18. CHOMENTOWSKA Emma 11 MTP KORMORAN OLsztyn 7:40.51 132

19. SUŁKOWSKA Natalia 11 MTP KORMORAN OLsztyn 7:42.15 131

20. ŁUCKO Jagoda 11 MTP KORMORAN OLsztyn 7:47.51 126

21. TYPA Alicja 11 MTP KORMORAN OLsztyn 7:53.20 122

22. JANKOWSKA Malwina 11 MTP KORMORAN OLsztyn 8:03.26 114

23. HOFMEISTER Joanna 11 MTP KORMORAN OLsztyn 8:09.26 110

24. ŻMIJEWSKA Katarzyna 11 MTP KORMORAN OLsztyn 8:22.07 102

25. KONOPKA Julia 11 MTP KORMORAN OLsztyn 8:25.48 100

26. WIKTOR Marika 11 MTP KORMORAN OLsztyn 8:26.81 99

27. SYDONOWICZ Julia 11 MTP KORMORAN OLsztyn 8:47.04 88

28. GÓRALSKA Aleksandra 11 MTP KORMORAN OLsztyn 8:51.17 86

Chłopcy

11 lat

1. MECH Mateusz 11 UKS Pirat Elbląg 5:22.10 288

2. MOŚCICKI Jakub 11 MTP KORMORAN OLsztyn 5:26.84 275

3. KŁAK Marcin 11 KS Płetwal Szczytno 5:29.04 270

4. HENDRYCH Dawid 11 UKP Jedynka Elbląg 5:51.78 221

5. JEDNASZEWSKI Mikołaj 11 MTP KORMORAN OLsztyn 6:10.21 189

6. WIERZCHOWSKI Michał 11 UKSMos Ełk 6:12.55 186

7. LIPIŃSKII Szymon 11 MTP KORMORAN OLsztyn 6:13.13 185

8. MYŚLER Jakub 11 MTP KORMORAN OLsztyn 6:14.78 182

9. GODLEWSKI Dominik 11 UKP Jedynka Elbląg 6:15.61 181

10. HRUŚWICKI Jakub 11 MTP KORMORAN OLsztyn 6:17.62 178

11. KLIMASZEWSKI Wojciech 11 MKS Medyk Giżycko 6:20.72 174

12. CHADAJ Łukasz 11 UKP Jedynka Elbląg 6:31.14 160

13. BAŁDYGA Marcel 11 MTP KORMORAN OLsztyn 6:38.09 152

14. ŻURAWSKI Jakub 11 MTP KORMORAN OLsztyn 6:52.00 137

15. JURCZAK Kacper 11 MTP KORMORAN OLsztyn 6:53.11 136

16. BUDNER Marceli 11 MTP KORMORAN OLsztyn 6:55.91 133

17. LINDE Miłosz 11 MTP KORMORAN OLsztyn 7:19.23 113

18. JABŁONKA Bartosz 11 MTP KORMORAN OLsztyn 7:40.02 98

19. JĘDRZEJEWSKI Nikodem 11 MTP KORMORAN OLsztyn 7:46.51 94

20. WŁODYKA Piotr 11 MTP KORMORAN OLsztyn 7:54.75 90

21. STRZELEC Patryk 11 MTP KORMORAN OLsztyn 8:02.19 85

22. ZALECKI Artur 11 MTP KORMORAN OLsztyn 8:36.89 69

23. STEFANOWICZ Szymon 11 MTP KORMORAN OLsztyn 8:56.84 62

800 metrów stylem dowolnym

Dziewczęta

12 lat

1. ŻEMAJTIS Maria 12 MTP KORMORAN OLsztyn 10:22.01 472

2. CHODYNA Kinga 12 MTP KORMORAN OLsztyn 10:54.31 406

3. ŚWIĘCKA Julia 12 MTP KORMORAN OLsztyn 11:08.88 380

4. KARAŹNIEWICZ Dorota 12 MTP KORMORAN OLsztyn 11:09.64 378

5. GASPARJAN Lilia 12 MKS Medyk Giżycko 11:13.49 372

6. SINITCHINE Zoja 12 MTP KORMORAN OLsztyn 11:23.32 356

7. DOMŻALSKA Wiktoria 12 UKP Jedynka Elbląg 11:25.43 353

8. ANTONIAK Oliwia 12 MTP KORMORAN OLsztyn 11:31.48 344

9. SZATKOWSKA Monika 12 MTP KORMORAN OLsztyn 11:32.33 342

10. WORONKO Wiktoria 12 MKS Medyk Giżycko 11:57.51 307

11. STARUCH Jagoda 12 MTP KORMORAN OLsztyn 12:02.23 301

12. ROKICKA Julia 12 UKP Jedynka Elbląg 12:07.48 295

13. KAZINIEC Oliwia 12 MTP KORMORAN OLsztyn 12:13.56 288

14. BEKIER Klara 12 MTP KORMORAN OLsztyn 12:25.03 275

15. PYSZKO Karolina 12 MKS Medyk Giżycko 12:31.11 268

16. KUĆ Julia 12 MTP KORMORAN OLsztyn 12:34.01 265

17. TAZUSZEL Barbara 12 UKS Pirat Elbląg 12:34.16 265

18. KAMIŃSKA Aleksandra 12 MTP KORMORAN OLsztyn 12:39.06 260

19. BIERNACKA Joanna 12 MKS Medyk Giżycko 12:50.19 248

20. JANKOWSKA Kinga 12 MTP KORMORAN OLsztyn 13:17.05 224

21. PODLEWSKA Natalia 12 MTP KORMORAN OLsztyn 13:18.66 223

22. MEJCZ Barbara 12 MUKS PIORUN Gołdap 13:23.12 219

23. JAKOWSKA Oliwia 12 MUKS PIORUN Gołdap 13:40.30 206

24. KOSTRUBIEC Alicja 12 MTP KORMORAN OLsztyn 13:50.42 198

25. SZAJDEK Maja 12 MTP KORMORAN OLsztyn 13:51.46 197

26. BYLIŃSKA Paulina 12 MTP KORMORAN OLsztyn 13:52.14 197

27. SZMIT Julia 12 MKS Medyk Giżycko 13:53.91 196

28. KUCZYŃSKA Weronika 12 MTP KORMORAN OLsztyn 13:55.75 194

29. SEROWIK Karolina 12 MTP KORMORAN OLsztyn 14:37.88 168

30. BUTKIEWICZ Aleksandra 12 MTP KORMORAN OLsztyn 15:18.97 146

31. OLSZEWSKA Karolina 12 MTP KORMORAN OLsztyn 15:38.84 137

Chłopcy

12 lat

1. KOZIEJKO Bartłomiej 12 MTP KORMORAN OLsztyn 9:48.33 428

2. WĄSOWSKI Jędrzej 12 MTP KORMORAN OLsztyn 10:08.56 386

3. KUCHCIŃSKI Adam 12 MTP KORMORAN OLsztyn 10:15.97 373

4. ŚMIAROWSKI Beniamin 12 MTP KORMORAN OLsztyn 10:24.37 358

5. OLLER Krzysztof 12 MTP KORMORAN OLsztyn 10:35.85 339

6. DOBRZYŃSKI Piotr 12 MTP KORMORAN OLsztyn 10:36.26 338

7. MECH Dariusz 12 UKS Pirat Elbląg 10:44.83 325

8. MAKSYMOWICZ Tomasz 12 UKP Jedynka Elbląg 10:47.65 320

9. WRZOS Mateusz 12 MTP KORMORAN OLsztyn 10:59.01 304

10. STADNYK Michał 12 MTP KORMORAN OLsztyn 10:59.30 304

11. RUTKOWSKI Michał 12 UKSMos Ełk 11:03.63 298

12. PAWEŁ Ostałowski 12 UKP Jedynka Elbląg 11:43.70 250

13. STRUPIŃSKI Michał 12 MKS Medyk Giżycko 11:49.13 244

14. TRAMP Mateusz 12 MUKS PIORUN Gołdap 11:50.27 243

15. ŻUKOWSKI Jakub 12 UKS Pirat Elbląg 11:59.09 234

16. ADAMCZAK Ziemowit 12 MTP KORMORAN OLsztyn 12:02.05 231

17. MICHAŁOWSKI Remigiusz 12 UKP Jedynka Elbląg 12:05.55 228

18. DĄBROWSKI Jan 12 UKS Pirat Elbląg 12:30.82 205

19. PARTYKA Karol 12 UKSMos Ełk 12:55.35 187

20. CYBULKO Radosław 12 MTP KORMORAN OLsztyn 13:23.24 168

21. LENART Szymon 12 UKP Jedynka Elbląg 13:47.92 153

22. GRYGORCZUK Mateusz 12 MTP KORMORAN OLsztyn 13:54.94 149

23. ŚLADEWSKI Marcel 12 MTP KORMORAN OLsztyn 15:29.87 108

24. URANOWSKI Adam 12 MTP KORMORAN OLsztyn 17:02.65 81

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x