VI Elbląska Wiosna Pływacka – Narybek już w wodzie – co dalej?

Młodzi zawodnicy w wieku od 8 do 13 lat uczestniczyli w mityngu pod hasłem „Elbląska Wiosna Pływacka”. Organizowana już po raz szósty impreza jest przede wszystkim przeglądem narybku, stąd dość zróżnicowany poziom, ale o wielu z tych młodych adeptów na pewno jeszcze usłyszymy. Uczestnicy mieli okazję wykazać się w kilku konkurencjach, oferta organizatorów była szeroka. W klasyfikacji medalowej dominowali reprezentanci gdańskiej Moreny, ale swą obecność zaznaczyli tez pływacy miejscowego Pirata zajmując trzecie miejsce. Medale zdobywali tez zawodnicy Jedynki i Orlika Elbląg oraz Płetwala Szczytno.

 

Wyniki pływaków województwa warmińsko-mazurskiego

25 metrów stylem dowolnym

Do 8 lat

Dziewczęta

1. GUTOWSKA, Marysia 04 UKS Orlik Elbląg 18.67 184

2. TYLKIE, Dominika 04 UKP Jedynka Elbląg 20.44 140

3. JAWORSKA, Adrianna 04 UKP Jedynka Elbląg 23.13 96

4. CZARNUCH, Apolonia 04 UKP Jedynka Elbląg 24.23 84

5. DOROSZKIEWICZ, Ania 05 UKP Jedynka Elbląg 24.89 77

6. KALINOWSKA, Ala 04 UKP Jedynka Elbląg 27.32 58

7. NIEWIADOMSKA, Kaludia 06 UKP Jedynka Elbląg 30.98 40

8. CZYŻYK, Martyna 05 UKP Jedynka Elbląg 32.51 34

9. KOWALSKA, Zuzia 05 UKP Jedynka Elbląg 34.95 28

Chłopcy

1. NIEWIADOMSKI, Oliwier 04 UKP Jedynka Elbląg 24.76 50

2. OSTAŁOWSKI, Darek 04 UKP Jedynka Elbląg 25.36 46

3. ZABOLEWICZ, Maksymilian 04 UKP Jedynka Elbląg 35.26 17

4. VAN IPEREN, Denis 05 UKP Jedynka Elbląg 57.45 4

{gallery}dynka10{/gallery}

50 metrów stylem dowolnym

Dziewczęta

Do 10 lat

2. ZAJĄC, Aleksandra 02 UKP Jedynka Elbląg 37.90 230

5. WOJTAŚ, Zosia 02 UKP Jedynka Elbląg 40.52 188

14. WRÓBLEWSKA, Aleksandra 02 UKP Jedynka Elbląg 46.07 128

20. URBAŃSKA, Marysia 02 UKS Orlik Elbląg 54.16 79

22. KONOPKO, Julia 03 UKP Jedynka Elbląg 56.61 69

23. GODLEWSKA, Wiktoria 03 UKP Jedynka Elbląg 1:01.69 53

24. URBANOWICZ, Dominika 03 UKP Jedynka Elbląg 1:01.86 53

25. MROCHEM, Sandra 02 UKP Jedynka Elbląg 1:04.60 46

26. TARNECKA, Amelia 03 UKP Jedynka Elbląg 1:13.24 31

Do 11 lat

4. TYLKIE, Karolina 01 UKP Jedynka Elbląg 37.33 241

8. GÓRNA, Julia 01 UKS Orlik Elbląg 41.92 170

9. DOMŻALSKA, Julia 01 UKP Jedynka Elbląg 44.49 142

10. ULER, Marta 01 UKP Jedynka Elbląg 47.03 120

11. KOŚCIN, Agata 01 UKP Jedynka Elbląg 50.06 100

Do 12 lat

3. TAZUSZEL, Barbara 00 UKS „PIRAT” Elbląg 36.19 265

4. ROKICKA, Julia 00 UKP Jedynka Elbląg 36.42 260

Do 13 lat

4. KOSTRZEWA, Michalina 99 UKP Jedynka Elbląg 33.60 331

5. WITKOWSKA, Marta 99 UKS „PIRAT” Elbląg 34.23 313

6. UMPIROWICZ, Monika 99 UKS Orlik Elbląg 37.33 241

7. CZYŻ, Helena 99 UKS Orlik Elbląg 37.36 241

8. SANFORD, Sonia 99 KS Płetwal Szczytno 40.36 191

Chłopcy

Do 10 lat

4. LEWANDOWSKI, Jakub 02 UKP Jedynka Elbląg 38.59 145

8. MAKSYMOWICZ, Krzysztof 03 UKP Jedynka Elbląg 48.63 72

9. SAUNDERS, Daniel 02 UKS Orlik Elbląg 51.65 60

10. SZPAKOWSKI, Miłosz 02 UKP Jedynka Elbląg 52.81 56

11. WIKTORZAK, Kacper 02 UKP Jedynka Elbląg 52.82 56

13. WIECHOWSKI, Łukasz 02 UKS Orlik Elbląg 1:11.57 22

14. VAN IPEREN, Aleks 03 UKP Jedynka Elbląg 1:12.72 21

15. HURNICKI, Jan 04 KS Płetwal Szczytno 1:14.26 20

16. MALINOWSKI, Michał 03 UKP Jedynka Elbląg 1:15.33 19

Do 11 lat

1 MECH, Mateusz 01 UKS „PIRAT” Elbląg 32.11 252

4. BOHDANOWICZ, Michał 01 UKP Jedynka Elbląg 33.42 224

6. HENDRYCH, Dawid 01 UKP Jedynka Elbląg 35.11 193

10. CHADAJ, Łukasz 01 UKP Jedynka Elbląg 39.25 138

12. SZYDLIK, Oskar 01 KS Płetwal Szczytno 44.85 92

13. BRZÓZY, Bartosz 01 KS Płetwal Szczytno 46.14 85

14. BOŻYCZKO, Łukasz 01 UKS Orlik Elbląg 49.34 69

15. CZERNIAWSKI, Hubert 01 KS Płetwal Szczytno 51.42 61

Do 12 lat

1 MECH, Dariusz 00 UKS „PIRAT” Elbląg 31.56 266

5. MAKSYMOWICZ, Tomasz 00 UKP Jedynka Elbląg 33.02 232

6. JABŁONOWSKI, Krzysztof 00 UKS Orlik Elbląg 33.42 224

7. BIL, Daniel 00 KS Płetwal Szczytno 34.40 205

8. OSTAŁOWSKI, Paweł 00 UKS Orlik Elbląg 34.53 203

9. GÓRNY, Tomasz 00 UKS Orlik Elbląg 35.53 186

10. CZYŻ, Bernard 00 UKS Orlik Elbląg 37.87 154

11. LENART, Szymon 00 UKP Jedynka Elbląg 37.89 153

12. SAUNDERS, Marek 00 UKS Orlik Elbląg 40.62 124

13. MICHAŁOWSKI, Remigiusz 00 UKP Jedynka Elbląg 40.72 123

14. SZERSZEŃ, Mateusz 00 KS Płetwal Szczytno 40.79 123

16. WERONIECKI, Kacper 00 UKS Orlik Elbląg 47.40 78

17. SONGIN, Tomasz 00 UKS Orlik Elbląg 59.65 39

Do 13 lat

2. RUSZCZYK, Michał 99 KS Płetwal Szczytno 29.20 336

3. DALIDOWICZ, Patryk 99 UKS „PIRAT” Elbląg 31.25 274

4. LUMA, Wiktor 99 KS Płetwal Szczytno 31.33 272

6. LICZNERSKI, Kacper 99 UKS Orlik Elbląg 42.15 111

100 metrów wstylem klasycznym

Dziewczęta

Do 10 lat

2. KANIA, Zuzanna 02 KS Płetwal Szczytno 2:14.12 102

Do 11 lat

5. CHEREK, Natalia 01 UKP Jedynka Elbląg 1:44.90 213

6. KALINOWSKA, Maja 01 UKP Jedynka Elbląg 1:52.95 171

Do 12 lat

5. ANDRZEJEWSKA, Weronika 00 KS Płetwal Szczytno 2:00.75 140

Do 13 lat

1 MOJSIEWICZ, Agnieszka 99 UKP Jedynka Elbląg 1:31.63 320

Chłopcy

11 lat

3. GODLEWSKI, Dominik 01 UKP Jedynka Elbląg 1:38.31 180

6. BRZÓZY, Bartosz 01 KS Płetwal Szczytno 2:07.13 83

12 lat

4. DĄBROWSKI, Jan 00 UKS „PIRAT” Elbląg 1:37.76 184

5. MEDŹWIECKI, Daniel 00 KS Płetwal Szczytno 1:46.12 143

6. LENART, Szymon 00 UKP Jedynka Elbląg 1:50.34 128

13 lat

1. DALIDOWICZ, Patryk 99 UKS „PIRAT” Elbląg 1:25.79 272

200 metrów stylem grzbietowym

Dziewczęta

Do 12 lat

2. DOMŻALSKA, Wiktoria 00 UKP Jedynka Elbląg 2:54.28 327

Do 13 lat

2. KOSTRZEWA, Michalina 99 UKP Jedynka Elbląg 2:53.02 335

Chłopcy

Do 13 lat

1 KUBIŃSKI, Arkadiusz 99 UKS „PIRAT” Elbląg 2:49.66 244

50 metrów stylem motylkowym

Dziewczęta

Do 10 lat

4. WOJTAŚ, Zosia 02 UKP Jedynka Elbląg 55.25 85

Do 11 lat

3. TYLKIE, Karolina 01 UKP Jedynka Elbląg 42.71 185

5. CHEREK, Natalia 01 UKP Jedynka Elbląg 46.33 145

Do 13 lat

4. MOJSIEWICZ, Agnieszka 99 UKP Jedynka Elbląg 39.25 239

Chłopcy

Do 11 lat

1 KŁAK, Marcin 01 KS Płetwal Szczytno 37.85 191

Do 12 lat

1. ŻUKOWSKI, Jakub 00 UKS „PIRAT” Elbląg 38.19 186

2. MAKSYMOWICZ, Tomasz 00 UKP Jedynka Elbląg 38.53 181

3. OSTAŁOWSKI, Paweł 00 UKS Orlik Elbląg 42.09 138

4. LENART, Szymon 00 UKP Jedynka Elbląg 45.91 107

5. SAUNDERS, Marek 00 UKS Orlik Elbląg 53.67 67

Do 13 lat

2. RUSZCZYK, Michał 99 KS Płetwal Szczytno 33.94 264

3. NIEROŃSKI, Sebastian 99 UKP Jedynka Elbląg 34.19 259

4. LUMA, Wiktor 99 KS Płetwal Szczytno 35.94 223

100 metrów stylem dowolnym

Dziewczęta

Do 10 lat

5. WOJTAŚ, Zosia 02 UKP Jedynka Elbląg 1:36.52 147

9. WRÓBLEWSKA, Aleksandra 02 UKP Jedynka Elbląg 1:47.24 107

13. URBAŃSKA, Marysia 02 UKS Orlik Elbląg 2:09.67 60

Do 11 lat

6. GÓRNA, Julia 01 UKS Orlik Elbląg 1:33.69 161

8. KOŚCIN, Agata 01 UKP Jedynka Elbląg 1:56.44 84

Do 12 lat

6. TAZUSZEL, Barbara 00 UKS „PIRAT” Elbląg 1:21.32 246

7. ROKICKA, Julia 00 UKP Jedynka Elbląg 1:21.50 245

Do 13 lat

5. WITKOWSKA, Marta 99 UKS „PIRAT” Elbląg 1:18.37 275

6. CZYŻ, Helena 99 UKS Orlik Elbląg 1:22.35 237

7. UMPIROWICZ, Monika 99 UKS Orlik Elbląg 1:28.17 193

8. SANFORD, Sonia 99 KS Płetwal Szczytno 1:35.60 151

Chłopcy

Do 10 lat

2. LEWANDOWSKI, Jakub 02 UKP Jedynka Elbląg 1:27.77 134

9. MAKSYMOWICZ, Krzysztof 03 UKP Jedynka Elbląg 1:56.36 57

Do 11 lat

1. MECH, Mateusz 01 UKS „PIRAT” Elbląg 1:11.60 247

4. HENDRYCH, Dawid 01 UKP Jedynka Elbląg 1:17.95 191

5. GODLEWSKI, Dominik 01 UKP Jedynka Elbląg 1:19.50 180

8. POLAŃCZUK, Łukasz 01 KS Płetwal Szczytno 1:34.16 108

Do 12 lat

2. MECH, Dariusz 00 UKS „PIRAT” Elbląg 1:13.90 224

4. JABŁONOWSKI, Krzysztof 00 UKS Orlik Elbląg 1:16.66 201

5. BIL, Daniel 00 KS Płetwal Szczytno 1:20.54 173

6. GÓRNY, Tomasz 00 UKS Orlik Elbląg 1:22.30 162

7. CZYŻ, Bernard 00 UKS Orlik Elbląg 1:25.87 143

Do 13 lat

3. LUMA, Wiktor 99 KS Płetwal Szczytno 1:11.42 249

5. LICZNERSKI, Kacper 99 UKS Orlik Elbląg 1:44.05 80

200 metrów stylem klasycznym

Dziewczęta

Do 11 lat

2. KALINOWSKA, Maja 01 UKP Jedynka Elbląg 4:01.35 173

Do 12 lat

4. ANDRZEJEWSKA, Weronik0a0 KS Płetwal Szczytno 4:17.82 142

Chłopcy

Do 12 lat

4. DĄBROWSKI, Jan 00 UKS „PIRAT” Elbląg 3:21.14 215

5. MEDŹWIECKI, Daniel 00 KS Płetwal Szczytno 3:49.43 145

100 metrów stylem grzbietowym

Dziewczęta

Do 10 lat

6. DĄBROWSKA, Aleksandra 02 UKS „PIRAT” Elbląg 1:42.61 155

Do 12 lat

3. DOMŻALSKA, Wiktoria 00 UKP Jedynka Elbląg 1:22.30 302

Do 13 lat

2. KOSTRZEWA, Michalina 99 UKP Jedynka Elbląg 1:23.43 290

Chłopcy

Do 11 lat

2. KŁAK, Marcin 01 KS Płetwal Szczytno 1:24.72 192

7. HENDRYCH, Dawid 01 UKP Jedynka Elbląg 1:36.23 131

Do 12 lat

4. LASOTA, Jacek 00 UKS „PIRAT” Elbląg 1:36.82 129

Do 13 lat

3. KUBIŃSKI, Arkadiusz 99 UKS „PIRAT” Elbląg 1:20.26 226

100 metrów stylem zmiennym

Dziewczęta

Do 10 lat

3. ZAJĄC, Aleksandra 02 UKP Jedynka Elbląg 1:39.17 197

Chłopcy

Do 10 lat

3. LEWANDOWSKI, Jakub 02 UKP Jedynka Elbląg 1:40.90 127

Do 11 lat

1. KŁAK, Marcin 01 KS Płetwal Szczytno 1:25.59 208

3. BOHDANOWICZ, Michał 01 UKP Jedynka Elbląg 1:28.87 186

5. GODLEWSKI, Dominik 01 UKP Jedynka Elbląg 1:34.18 156

Do 12 lat

1. MAKSYMOWICZ, Tomasz 00 UKP Jedynka Elbląg 1:26.26 203

3. ŻUKOWSKI, Jakub 00 UKS „PIRAT” Elbląg 1:29.46 182

Do 13 lat

1. NIEROŃSKI, Sebastian 99 UKP Jedynka Elbląg 1:17.10 285

3. RUSZCZYK, Michał 99 KS Płetwal Szczytno 1:19.62 259

50 metrów stylem klasycznym

Dziewczęta

Do 10 lat

2. DĄBROWSKA, Aleksandra 02 UKS „PIRAT” Elbląg 52.95 160

3. GÓRSKA, ALEKSANDRA 02 Orka Grudziądz 58.19 121

5. KANIA, Zuzanna 02 KS Płetwal Szczytno 1:01.36 103

Do 11 lat

3. CHEREK, Natalia 01 UKP Jedynka Elbląg 49.22 200

4. ULER, Marta 01 UKP Jedynka Elbląg 51.79 171

5. KALINOWSKA, Maja 01 UKP Jedynka Elbląg 53.99 151

6. TYPAŃSKA, Julia 01 UKS „PIRAT” Elbląg 57.93 122

Do 12 lat

4. ANDRZEJEWSKA, Weronika 00 KS Płetwal Szczytno 51.84 171

Do 13 lat

2. SANFORD, Sonia 99 KS Płetwal Szczytno 52.84 161

Chłopcy

Do 11 lat

4. CHADAJ, Łukasz 01 UKP Jedynka Elbląg 47.15 153

7. BRZÓZY, Bartosz 01 KS Płetwal Szczytno 1:00.83 71

8. CZERNIAWSKI, Hubert 01 KS Płetwal Szczytno 1:04.53 59

9. SZYDLIK, Oskar 01 KS Płetwal Szczytno 1:08.03 51

Do 12 lat

4. DĄBROWSKI, Jan 00 UKS „PIRAT” Elbląg 45.76 168

5. MEDŹWIECKI, Daniel 00 KS Płetwal Szczytno 48.05 145

6. LASOTA, Jacek 00 UKS „PIRAT” Elbląg 52.86 108

Do 13 lat

1. DALIDOWICZ, Patryk 99 UKS „PIRAT” Elbląg 38.63 279

2. NIEROŃSKI, Sebastian 99 UKP Jedynka Elbląg 38.67 278

200 metrów stylem dowolnym

Dziewczęta

Do 11 lat

2. TYLKIE, Karolina 01 UKP Jedynka Elbląg 2:57.48 245

Do 12 lat

4. TAZUSZEL, Barbara 00 UKS „PIRAT” Elbląg 2:57.81 244

Chłopcy

Do 11 lat

1. MECH, Mateusz 01 UKS „PIRAT” Elbląg 2:37.46 251

5. BOHDANOWICZ, Michał 01 UKP Jedynka Elbląg 2:52.63 190

Do 12 lat

2. MECH, Dariusz 00 UKS „PIRAT” Elbląg 2:43.54 224

3. OSTAŁOWSKI, Paweł 00 UKS Orlik Elbląg 2:45.48 216

4. JABŁONOWSKI, Krzysztof00 UKS Orlik Elbląg 2:53.23 188

50 metrów stylem grzbietowym

Dziewczęta

Do 10 lat

4. ZAJĄC, Aleksandra 02 UKP Jedynka Elbląg 44.45 193

6. DĄBROWSKA, Aleksandra 02 UKS „PIRAT” Elbląg 47.06 162

11. WRÓBLEWSKA, Aleksandra 02 UKP Jedynka Elbląg 52.25 118

20. KONOPKO, Julia 03 UKP Jedynka Elbląg 57.72 88

21. KANIA, Zuzanna 02 KS Płetwal Szczytno 1:00.09 78

22. URBANOWICZ, Dominika 03 UKP Jedynka Elbląg 1:04.16 64

24. MROCHEM, Sandra 02 UKP Jedynka Elbląg 1:19.12 34

25. TARNECKA, Amelia 03 UKP Jedynka Elbląg 1:27.59 25

Do 11 lat

5. GÓRNA, Julia 01 UKS Orlik Elbląg 48.21 151

6. DOMŻALSKA, Julia 01 UKP Jedynka Elbląg 52.56 116

7. ULER, Marta 01 UKP Jedynka Elbląg 53.19 112

8. KOŚCIN, Agata 01 UKP Jedynka Elbląg 54.80 103

Do 12 lat

1 ROKICKA, Julia 00 UKP Jedynka Elbląg 42.49 221

Do 13 lat

2. WITKOWSKA, Marta 99 UKS „PIRAT” Elbląg 43.50 206

3. CZYŻ, Helena 99 UKS Orlik Elbląg 43.73 202

Chłopcy

Do 10 lat

4. SAUNDERS, Daniel 02 UKS Orlik Elbląg 52.73 78

5. WIECHOWSKI, Łukasz 02 UKS Orlik Elbląg 58.05 59

6. SZPAKOWSKI, Miłosz 02 UKP Jedynka Elbląg 58.18 58

7. WIKTORZAK, Kacper 02 UKP Jedynka Elbląg 59.38 55

9. VAN IPEREN, Aleks 03 UKP Jedynka Elbląg 1:04.27 43

10. HURNICKI, Jan 04 KS Płetwal Szczytno 1:09.30 34

11. MALINOWSKI, Michał 03 UKP Jedynka Elbląg 1:11.49 31

12. PIWOWARSKI, Radosław 03 KS Płetwal Szczytno 1:23.60 19

Do 11 lat

6. POLAŃCZUK, Łukasz 01 KS Płetwal Szczytno 48.54 101

7. CHADAJ, Łukasz 01 UKP Jedynka Elbląg 48.63 100

8. SZYDLIK, Oskar 01 KS Płetwal Szczytno 55.32 68

9. BOŻYCZKO, Łukasz 01 UKS Orlik Elbląg 57.80 59

Do 12 lat

2. GÓRNY, Tomasz 00 UKS Orlik Elbląg 40.90 168

3. LASOTA, Jacek 00 UKS „PIRAT” Elbląg 46.63 114

4. BIL, Daniel 00 KS Płetwal Szczytno 46.91 111

5. SAUNDERS, Marek 00 UKS Orlik Elbląg 49.47 95

6. SONGIN, Tomasz 00 UKS Orlik Elbląg 50.64 89

7. WERONIECKI, Kacper 00 UKS Orlik Elbląg 52.66 79

Do 13 lat

2. KUBIŃSKI, Arkadiusz 99 UKS „PIRAT” Elbląg 37.15 225

200 metrow stylem zmiennym

Dziewczęta

Do 12 lat

2. DOMŻALSKA, Wiktoria 00 UKP Jedynka Elbląg 2:59.51 334

Do 13 lat

1 MOJSIEWICZ, Agnieszka 99 UKP Jedynka Elbląg 2:57.84 343

Chłopcy

Do 12 lat

2. ŻUKOWSKI, Jakub 00 UKS „PIRAT” Elbląg 3:08.76 198

Klasyfikacja medalowa

1. Dwójka Morena Gdańsk 35 21 26 82

2. Mal Wopr Malbork  12 16 10 38

3. UKS „PIRAT” Elbląg 8 6 5 19

………………………………………

4. UKP Jedynka Elbląg 5 10 8 23

11. KS Płetwal Szczytno 2 5 2 9

16 UKS Orlik Elbląg  – 1 3 4

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x