VII Mikołajkowe Zawody o Puchar Dyrektora SP 2 – Olsztyński narybek w akcji

W czwartek (11 grudnia) odbyła się kolejna edycja Mikołajkowych Zawodów Pływackich o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Olsztynie. Rywalizowali uczniowie klas czwartych z SP 2 i SP 10, skąd od lat pochodzą najlepsi zawodnicy ze stolicy Warmii i Mazur. Dwa najbardziej wartościowe uzyskali: Oliwia Biełło i Bartosz Kisiel.

Wyniki

50 metrów stylem grzbietowym

Dziewczęta

1. BIEŁŁO, Oliwia 04 MTP Kormoran Olsztyn 45.81 176

2. HINC, Julia 05 MTP Kormoran Olsztyn 50.28 133

3. SUJKOWSKA, Roksana 05 MTP Kormoran Olsztyn 50.51 131

4. STANKIEWICZ, Aneta 05 MTP Kormoran Olsztyn 51.23 126

5. TUNKIEWICZ, Zuzanna 05 MTP Kormoran Olsztyn 52.24 119

6. SOBOTKO, Weronika 04 MTP Kormoran Olsztyn 52.35 118

7. BUONAGURA, Miriam 05 MTP Kormoran Olsztyn 53.56 110

8. KRASZEWSKA, Martyna 05 MTP Kormoran Olsztyn 54.24 106

9. SOBIESKA, Agata 04 MTP Kormoran Olsztyn 54.54 104

10. MURASZKO, Martyna 04 MTP Kormoran Olsztyn 55.37 99

11. SZAŁKOWSKA, Oliwia 04 MTP Kormoran Olsztyn 55.74 98

12. POWĄZKA, Maja 04 MTP Kormoran Olsztyn 57.48 89

13. KRUPIŃSKA, Lila 04 MTP Kormoran Olsztyn 57.86 87

14. ZALECH, Zuzanna 04 MTP Kormoran Olsztyn 58.17 86

15. CZARNECKA, Olga 05 MTP Kormoran Olsztyn 58.69 83

16. CZERNIAWSKA, Aleksandra 04 MTP Kormoran Olsztyn 1:01.02 74

17. GOSIEWSKA, Laura 04 MTP Kormoran Olsztyn 1:03.34 66

Chłopcy

1. KISIEL, Bartosz 04 MTP Kormoran Olsztyn 42.39 151 SC 1

2. KRACZKOWSKI, Tomasz 04 MTP Kormoran Olsztyn 42.39 151 SC 2

3. SZYŁAŃSKI, Mikołaj 04 MTP Kormoran Olsztyn 46.92 111

4. LORET, Wojciech 04 MTP Kormoran Olsztyn 47.25 109

5. GÓRCZYŃSKI, Bartosz 04 MTP Kormoran Olsztyn 48.91 98

6. PODLIŃSKI, Maciej 04 MTP Kormoran Olsztyn 50.69 88

7. TURCZYŃSKI, Marek 04 MTP Kormoran Olsztyn 51.71 83

8. CZERNOW-GRAJEWSKI, Kuba 04 MTP Kormoran Olsztyn 51.88 82

9. KOZŁOWSKI, Konrad 04 MTP Kormoran Olsztyn 52.81 78

10. ONICHIMOWSKI, Olaf 04 MTP Kormoran Olsztyn 53.06 77

11. KRECZ, Kosma 05 MTP Kormoran Olsztyn 53.60 75

12. JUSZCZYK, Aleksander 05 MTP Kormoran Olsztyn 55.29 68

13. TOMASIAK, Szymon 04 MTP Kormoran Olsztyn 59.13 55

14. JURCZAK, Bartosz 04 MTP Kormoran Olsztyn 1:01.48 49

50 metrów stylem klasycznym

Dziewczęta

1. ANSZCZAK, Ewa 04 MTP Kormoran Olsztyn 51.58 174

2. SOBIERAJSKA, Julia 04 MTP Kormoran Olsztyn 53.46 156

3. GRAJEK, Sandra 04 MTP Kormoran Olsztyn 56.20 134

4. KRASZEWSKA, Martyna 05 MTP Kormoran Olsztyn 56.44 132

5. CZARNECKA, Olga 05 MTP Kormoran Olsztyn 56.76 130

6. BUONAGURA, Miriam 05 MTP Kormoran Olsztyn 57.22 127

7. OSMÓLSKA, Julia 04 MTP Kormoran Olsztyn 59.44 113

8. SUDER, Julia 04 MTP Kormoran Olsztyn 59.91 111

9. TUNKIEWICZ, Zuzanna 05 MTP Kormoran Olsztyn 1:02.36 98

10. WIERZCHOWSKA, Maja 04 MTP Kormoran Olsztyn 1:06.16 82

Chłopcy

1. KRACZKOWSKI, Tomasz 04 MTP Kormoran Olsztyn 49.88 129

2. ANDRZEJAK, Bartosz 04 MTP Kormoran Olsztyn 49.93 129

3. TARASEWICZ, Marcel 04 MTP Kormoran Olsztyn 49.96 129

4. GRABOWSKI, Mikołaj 04 MTP Kormoran Olsztyn 55.32 95

5. MINDA, Michał 05 MTP Kormoran Olsztyn 56.16 90

6. DOMALEWSKI, Bartłomiej 05 MTP Kormoran Olsztyn 56.69 88

7. PATER, Aleksander 04 MTP Kormoran Olsztyn 57.48 84

8. TURCZYŃSKI, Marek 04 MTP Kormoran Olsztyn 59.54 76

9. SKRZESZEWSKI, Olaf 04 MTP Kormoran Olsztyn 1:00.98 70

10. SOBCZAK, Mateusz 04 MTP Kormoran Olsztyn 1:01.92 67

11. OSEŁKOWSKI, Mateusz 05 MTP Kormoran Olsztyn 1:02.16 67

12. SYDONOWICZ, Bartłomiej 04 MTP Kormoran Olsztyn 1:02.67 65

13. BURZACKI, Bartosz 04 MTP Kormoran Olsztyn 1:03.24 63

14. KLIMAS, Maciej 04 MTP Kormoran Olsztyn 1:13.63 40

50 metrów stylem dowolnym

Dziewczęta

1. BIEŁŁO, Oliwia 04 MTP Kormoran Olsztyn 41.99 169

2. SUJKOWSKA, Roksana 05 MTP Kormoran Olsztyn 44.23 145

3. MURASZKO, Martyna 04 MTP Kormoran Olsztyn 45.48 133

4. STANKIEWICZ, Aneta 05 MTP Kormoran Olsztyn 45.92 129

5. SOBIESKA, Agata 04 MTP Kormoran Olsztyn 46.97 121

6. WIERZCHOWSKA, Maja 04 MTP Kormoran Olsztyn 48.22 112

7. HINC, Julia 05 MTP Kormoran Olsztyn 48.60 109

8. SUDER, Julia 04 MTP Kormoran Olsztyn 48.86 107

9. OSMÓLSKA, Julia 04 MTP Kormoran Olsztyn 49.01 106

10. SOBOTKO, Weronika 04 MTP Kormoran Olsztyn 49.19 105

11. ANSZCZAK, Ewa 04 MTP Kormoran Olsztyn 49.72 102

12. POWĄZKA, Maja 04 MTP Kormoran Olsztyn 50.67 96

13. SOBIERAJSKA, Julia 04 MTP Kormoran Olsztyn 52.36 87

14. GOSIEWSKA, Laura 04 MTP Kormoran Olsztyn 53.09 83

15. ZALECH, Zuzanna 04 MTP Kormoran Olsztyn 54.71 76

16. KRUPIŃSKA, Lila 04 MTP Kormoran Olsztyn 54.95 75

17. SZAŁKOWSKA, Oliwia 04 MTP Kormoran Olsztyn 55.10 75

18. GRAJEK, Sandra 04 MTP Kormoran Olsztyn 57.10 67

19. CZERNIAWSKA, Aleksandra 04 MTP Kormoran Olsztyn 58.13 63

Chłopcy

1. KISIEL, Bartosz 04 MTP Kormoran Olsztyn 36.75 168

2. TARASEWICZ, Marcel 04 MTP Kormoran Olsztyn 36.89 166

3. ANDRZEJAK, Bartosz 04 MTP Kormoran Olsztyn 40.66 124

4. PATER, Aleksander 04 MTP Kormoran Olsztyn 41.86 114

5. GRABOWSKI, Mikołaj 04 MTP Kormoran Olsztyn 42.84 106

6. GÓRCZYŃSKI, Bartosz 04 MTP Kormoran Olsztyn 44.42 95

7. DOMALEWSKI, Bartłomiej 05 MTP Kormoran Olsztyn 44.53 94

8. LORET, Wojciech 04 MTP Kormoran Olsztyn 44.92 92

SZYŁAŃSKI, Mikołaj 04 MTP Kormoran Olsztyn 44.92 92

10. BURZACKI, Bartosz 04 MTP Kormoran Olsztyn 45.08 91

11. TUZIMEK, Arkadiusz 04 MTP Kormoran Olsztyn 46.79 81

12. SKRZESZEWSKI, Olaf 04 MTP Kormoran Olsztyn 47.64 77

13. MINDA, Michał 05 MTP Kormoran Olsztyn 49.14 70

14. JUSZCZYK, Aleksander 05 MTP Kormoran Olsztyn 49.78 67

15. PODLIŃSKI, Maciej 04 MTP Kormoran Olsztyn 50.99 63

16. JURCZAK, Bartosz 04 MTP Kormoran Olsztyn 52.26 58

17. KLIMAS, Maciej 04 MTP Kormoran Olsztyn 52.47 57

18. KOZŁOWSKI, Konrad 04 MTP Kormoran Olsztyn 52.80 56

19. CZERNOW-GRAJEWSKI, Kuba 04 MTP Kormoran Olsztyn 53.26 55

20. OSEŁKOWSKI, Mateusz 05 MTP Kormoran Olsztyn 54.50 51

21. ONICHIMOWSKI, Olaf 04 MTP Kormoran Olsztyn 55.66 48

22. SYDONOWICZ, Bartłomiej 04 MTP Kormoran Olsztyn 55.67 48

23. TOMASIAK, Szymon 04 MTP Kormoran Olsztyn 56.97 45

24. SOBCZAK, Mateusz 04 MTP Kormoran Olsztyn 1:01.11 36

25. KRECZ, Kosma 05 MTP Kormoran Olsztyn 1:01.42 36

Sztafety

Mieszane, 16 x 25m zmiennym

1. Szkoła Podstawowa nr 2 MTP Kormoran Olsztyn 6:10.04

2. Szkoła Podstawowa nr 10 MTP Kormoran Olsztyn 6:25.11

Mieszane 10×25 m st. dowolnym z piłką

1. Szkoła Podstawowa nr 2 MTP Kormoran Olsztyn 4:45.46

2. Szkoła Podstawowa nr 10 MTP Kormoran Olsztyn 4:55.11

Mieszane 6×25 m st. dowolnym z makaronem

1. Szkoła Podstawowa nr 10 MTP Kormoran Olsztyn 3:31.20

2. Szkoła Podstawowa nr 2 MTP Kormoran Olsztyn 3:31.30

Kormoran Olsztyn Olsztyn pływanie

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x