VII Mityng o Puchar Burmistrza Giżycka 2012 – Prawdziwy festiwal talentów

Z udziałem ponad 300 zawodniczek i zawodników z 33 klubów odbył się w Giżycku doroczny, siódmy już mityng pływacki o Puchar Burmistrza Miasta z okazji Święta Niepodległości. To impreza o dużej renomie, nie dziwi więc przybycie tylu utalentowanych pływaków. Nas cieszy fakt, że reprezentowane były praktycznie wszystkie sekcje Warmii i Mazur, a to że pracują doskonale przekonuje bilans mityngu.  Dodatkową atrakcją jest występ Bartłomieja Kubkowskiego reprezentanta kraju, wychowanka Medyka Giżycko, obecnie zawodnika wrocławskiego Śląska.

 

Nasi multimedaliści

Dziewczęta

16 lat i starsze

1. RODZIEWICZ Ewa 94 POL MTP KORMORAN Olsztyn 3 1 – 4

1 SZMIT Dominika 95 POL MTP KORMORAN Olsztyn 3 1 – 4

3. KULIK Natalia 96 POL Uks Mos Ełk 2 2 – 4

4. MACIESZA Agata 96 POL KS Orzeł Elbląg 2 1 1 4

15 lat

1. BIEDRZYCKA Iga 97 POL MKS „Ros” Pisz 4 – – 4

6. KOPICZKO Sandra 97 POL MKS Medyk Giżycko 1 2 1 4

7 WIERZCHOWSKA Kinga 97 POL Uks Mos Ełk – 2 1 3

9. ZARĘBA Natalia 97 POL Klub Sportowy Płetwal Szczytno – 1 1 2

10. WĄSIAKOWSKA Emilia 97 POL MKS Medyk Giżycko – – 2 2

14 lat,

8. ADAMOWICZ Adrianna 98 POL MTP KORMORAN Olsztyn – 3 – 3

9. BORTKIEWICZ Ada 98 POL MTP KORMORAN Olsztyn – 2 1 3

13 lat

2. ŁUKASIK Wiktoria 99 POL MKS Medyk Giżycko 3 1 – 4

3. LEOŃCZUK Sara 99 POL Uks Mos Ełk 3 – 1 4

4. FILIPKOWSKA Dominika 99 POL MKS „Ros” Pisz 1 2 – 3

11 KREJCZY Agata 99 POL MKS Medyk Giżycko – 1 1 2

13. OSEŁKOWSKA Julia 99 POL MTP KORMORAN Olsztyn – – 3 3

12 lat

1. GASPARJAN Lilia 00 POL MKS Medyk Giżycko 4 – – 4

8. BIERNACKA Michalina 00 POL Uks Mos Ełk – 1 2 3

11. MEJCZ Barbara 00 POL MUKS PIORUN Goldap – – 3 3

10 lat i młodsze

1. KUŁAKOWSKA Monika 03 POL MKS Medyk Giżycko 4 – – 4

2. MIECZKOWSKA Wiktoria 02 POL MKS „Ros” Pisz 3 1 – 4

3. BUKO Martyna 02 POL MKS Medyk Giżycko 1 3 – 4

5. DĄBROWSKA Aleksandra 02 POL Uks Pirat Elbląg 1 1 – 2

6. POLASIK Natalia 02 POL MKS Medyk Giżycko – 1 2 3

6 RUDNICKA Wiktoria 02 POL MKS Medyk Giżycko – 1 2 3

Chłopcy

16 lat i starsi 

1. WTULICH Mariusz 95 POL MTP KORMORAN Olsztyn 3 1 – 4

2. KUBKOWSKI Bartłomiej 95 POL WKS Śląsk Wrocław 3 – – 3

4. SZCZUKOWSKI Michal 95 POL MTP KORMORAN Olsztyn 2 – – 2

5. SZMIT Błażej 94 POL MTP KORMORAN Olsztyn 1 3 – 4

6. DĄBROWSKI Filip 95 POL Uks Mos Ełk 1 1 1 3

10. WOŁYNIEC Robert 96 POL Uks Mos Ełk – 1 2 3

15 lat,

1. TRACZEWSKI Jan 97 POL MTP KORMORAN Olsztyn 3 1 – 4

1 ZIELIŃSKI Cezary 97 POL MKS Medyk Giżycko 3 1 – 4

3. BARAN Adam 97 POL MKS Medyk Giżycko 1 2 1 4

5. SZMIT Kacper 97 POL MTP KORMORAN Olsztyn 1 2 – 3

6. MIKOŁAJEWSKI Patryk 97 POL Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1 1 2 4

7. CABAN Szymon 97 POL Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1 1 – 2

TYSZLAK Kamil 97 POL MUKS PIORUN Goldap 1 1 – 2

9. MACIEJEWSKI Pawel 97 POL MTP KORMORAN Olsztyn – 1 2 3

14 lat,

1. CHODAN Alan 98 POL MTP KORMORAN Olsztyn 4 – – 4

2. PIWOWARSKI Konrad 98 POL Klub Sportowy Płetwal Szczytno 3 – 1 4

3. ZBUTOWICZ Karol 98 POL MTP KORMORAN Olsztyn 2 2 – 4

4. KASZTELAN Mateusz 98 POL Uks Mos Ełk 1 2 – 3

9. SZPOJANKOWSKI Kacper 98 POL MTP KORMORAN Olsztyn – 3 1 4

11. SOŁTOWSKI Dominik 98 POL Uks Mos Ełk – – 4 4

13 lat,

1. CIBOROWSKI Rafał 99 POL MKS Medyk Giżycko 4 – – 4

3. OMAK Fryderyk 99 POL MKS Medyk Giżycko 3 – – 3

6. KOSZOREK Szymon 99 POL Uks Mos Ełk 1 – 1 2

7. DALIDOWICZ Patryk 99 POL Uks Pirat Elbląg – 3 1 4

12 lat,

8. MECH Dariusz 00 POL Uks Pirat Elbląg 1 – 1 2

10. RUTKOWSKI Michał 00 POL Uks Mos Ełk – 1 2 3

13 ŻUKOWSKI Jakub 00 POL Uks Pirat Elbląg – – 2 2

10 lat i młodsi

2. WOJGIENICA Michał 02 POL MKS Medyk Giżycko 2 1 – 3

5. SOBOLEWSKI Dawid 02 POL MUKS PIORUN Goldap 1 2 – 3

6. KOPICZKO Maksymilian 02 POL MKS Medyk Giżycko 1 1 – 2

7. SZMIT Filip 02 POL MKS Medyk Giżycko – 4 – 4

8. JANUSZKIEWICZ Miłosz 02 POL MUKS PIORUN Goldap – 1 1 2

Wyniki

Dziewczęta

50 metrów stylem motylkowym

10 lat i młodsi

1. KUŁAKOWSKA Monika 03 MKS Medyk Giżycko 41.48 203

11 lat

5. SUCHOCKA Klaudia 01 MUKS PIORUN Goldap 42.83 184

12 lat

4. PYSZKO Karolina 00 MKS Medyk Giżycko 38.08 262

14 lat

2. BORTKIEWICZ Ada 98 MTP KORMORAN Olsztyn 33.15 397

4. PIEŃKOS Urszula 98 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 36.80 290

15 lat

1. KOPICZKO Sandra 97 MKS Medyk Giżycko 32.58 419

2. WIERZCHOWSKA Kinga 97 Uks Mos Ełk 34.11 365

3. ZARĘBA Natalia 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 34.90 340

4. LESZCZYŃSKA Matylda 97 Uks Pirat Elbląg 36.10 308

16 lat i starsi

1. MACIESZA Agata 96 KS Orzeł Elbląg 32.56 419

2. RODZIEWICZ Ewa 94 MTP KORMORAN Olsztyn 32.84 409

4. FALACIŃSKA Kamila 94 Uks Mos Ełk 38.53 253

100 metrów stylem klasycznym

10 lat i młodsi

1. KUŁAKOWSKA Monika 03 MKS Medyk Giżycko 1:33.10 305

2. MIECZKOWSKA Wiktoria 02 MKS „Ros” Pisz 1:39.78 248

3. RUDNICKA Wiktoria 02 MKS Medyk Giżycko 1:44.25 217

4. ZALEWSKA Izabela 02 MKS Medyk Giżycko 1:48.87 191

7. ŚMIAŁKOWSKA Roksana 02 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:56.74 154

8. KANIA Zuzanna 02 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:57.22 153

10. DZIATKOWIAK Zofia 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 2:33.68 67

11 lat

6. ZDUNIEWICZ Julia 01 MUKS PIORUN Goldap 1:40.19 245

7. SUCHOCKA Klaudia 01 MUKS PIORUN Goldap 1:43.32 223

9. GĄSKA Agata 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:53.98 166

10. DOBUSZEWSKA Natalia 01 MKS Medyk Giżycko 1:54.16 165

11. TYPAŃSKA Julia 01 Uks Pirat Elbląg 1:56.88 154

12. JASEK Aleksandra 01 MKS Medyk Giżycko 1:57.31 152

14. GARDOCKA Julia 01 MKS „Ros” Pisz 2:00.74 140

15. CIELOSZCZYK Katarzyna 01 MKS „Ros” Pisz 2:01.09 138

12 lat

3. MEJCZ Barbara 00 MUKS PIORUN Goldap 1:36.05 278

BIERNACKA Michalina 00 Uks Mos Ełk 1:36.05 278

5. SZMIT Julia 00 MKS Medyk Giżycko 1:36.30 276

6. JAKOWSKA Oliwia 00 MUKS PIORUN Goldap 1:37.16 268

7. WILGA Kornelia 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:41.77 233

10. ANDRZEJEWSKA Weronika 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:55.53 159

13 lat

3. KREJCZY Agata 99 MKS Medyk Giżycko 1:27.22 371

5. OSEŁKOWSKA Julia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:30.60 331

6. GOSZCZYCKA Karolina 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:31.72 319

7. WARMIŃSKA Urszula 99 MKS Medyk Giżycko 1:34.07 296

8. BUONAGURA Alessia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:36.68 272

14 lat

4. RYZINSKA Daria 98 MKS „Ros” Pisz 1:30.73 330

15 lat

1. BIEDRZYCKA Iga 97 MKS „Ros” Pisz 1:18.29 513

3. WĄSIAKOWSKA Emilia 97 MKS Medyk Giżycko 1:31.03 326

100 metrów stylem grzbietowym

10 lat i młodsi

1. BUKO Martyna 02 MKS Medyk Giżycko 1:25.50 269

2. POLASIK Natalia 02 MKS Medyk Giżycko 1:33.43 206

4. DĄBROWSKA Aleksandra 02 Uks Pirat Elbląg 1:36.42 187

5. CIŻ Zuzanna 02 MKS Medyk Giżycko 1:45.10 145

6. ŁUPKOWSKA KaTARZYNA 03 MKS Medyk Giżycko 1:47.24 136

8. ZALEWSKA Joanna 04 MKS Medyk Giżycko 1:54.11 113

9. ŻABIONEK Urszula 03 MKS Medyk Giżycko 1:59.76 98

11 lat

7. JASEK Aleksandra 01 MKS Medyk Giżycko 1:47.48 135

13 lat

1. ŁUKASIK Wiktoria 99 MKS Medyk Giżycko 1:10.36 483

4. FILIPKOWSKA Dominika 99 MKS „Ros” Pisz 1:16.46 376

6. JOST Daria 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:20.82 319

8. BATOR Julia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:26.51 260

14 lat

2. ADAMOWICZ Adrianna 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:14.22 412

4. PIEŃKOS Urszula 98 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:26.06 264

15 lat

4. WIERZCHOWSKA Kinga 97 Uks Mos Ełk 1:14.20 412

5. TOKARSKA Dominika 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:22.79 296

16 lat i starsi

1. KULIK Natalia 96 Uks Mos Ełk 1:18.49 348

50 metrów stylem dowolnym

1. MIECZKOWSKA Wiktoria 02 MKS „Ros” Pisz 35.45 282

2. BUKO Martyna 02 MKS Medyk Giżycko 35.86 272

5. RUDNICKA Wiktoria 02 MKS Medyk Giżycko 40.75 185

6. POLASIK Natalia 02 MKS Medyk Giżycko 42.42 164

9. ZALEWSKA Izabela 02 MKS Medyk Giżycko 43.17 156

10. CIŻ Zuzanna 02 MKS Medyk Giżycko 45.16 136

11. ŚMIAŁKOWSKA Roksana 02 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 46.24 127

13. ZALEWSKA Joanna 04 MKS Medyk Giżycko 49.34 104

14. KANIA Zuzanna 02 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 51.56 91

15. DZIECINIAK Aleksandra 02 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 51.83 90

16. ŁUPKOWSKA KaTARZYNA 03 MKS Medyk Giżycko 52.73 85

17. ŻABIONEK Urszula 03 MKS Medyk Giżycko 54.62 77

18. PIECHOWICZ Karolina 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 57.21 67

19. GĄSKA Marta 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:10.18 36

20. PIETNOCZKA Aleksandra 04 MKS Medyk Giżycko 1:19.41 25

11 lat

6. ZDUNIEWICZ Julia 01 MUKS PIORUN Goldap 37.20 244

9. GARDOCKA Julia 01 MKS „Ros” Pisz 40.84 184

10. GĄSKA Agata 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 42.14 167

11. TYPAŃSKA Julia 01 Uks Pirat Elbląg 42.85 159

13. CIELOSZCZYK Katarzyna 01 MKS „Ros” Pisz 44.53 142

14. DOBUSZEWSKA Natalia 01 MKS Medyk Giżycko 44.78 139

12 lat

1. GASPARJAN Lilia 00 MKS Medyk Giżycko 30.04 463

4. WORONKO Wiktoria 00 MKS Medyk Giżycko 32.42 368

8. JAKOWSKA Oliwia 00 MUKS PIORUN Goldap 34.95 294

9. SZMIT Julia 00 MKS Medyk Giżycko 36.61 256

10. MEJCZ Barbara 00 MUKS PIORUN Goldap 38.35 222

12. CZECHOWICZ Paulina 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 41.11 180

13. ANDRZEJEWSKA Weronika 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 42.97 158

13 lat

1. LEOŃCZUK Sara 99 Uks Mos Ełk 30.03 464

4. KREJCZY Agata 99 MKS Medyk Giżycko 31.63 397

6. LEWCZUK Martyna 99 Uks Mos Ełk 31.85 388

8. WITKOWSKA Marta 99 Uks Pirat Elbląg 33.48 334

10. WARMIŃSKA Urszula 99 MKS Medyk Giżycko 35.67 276

12. BUONAGURA Alessia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 36.53 257

14 lat

4. BORTKIEWICZ Ada 98 MTP KORMORAN Olsztyn 30.56 440

15 lat

2. ZARĘBA Natalia 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 31.19 414

4. WĄSIAKOWSKA Emilia 97 MKS Medyk Giżycko 35.32 285

16 lat i starsi

1. RODZIEWICZ Ewa 94 MTP KORMORAN Olsztyn 29.36 496

2. KULIK Natalia 96 Uks Mos Ełk 30.82 429

4. WICHROW Martyna 96 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 34.25 312

5. FALACIŃSKA Kamila 94 Uks Mos Ełk 34.28 311

200 metrów stylem zmiennym

12 lat

1. PYSZKO Karolina 00 MKS Medyk Giżycko 3:03.19

13 lat

2. ŁUKASIK Wiktoria 99 MKS Medyk Giżycko 2:32.25

3. OSEŁKOWSKA Julia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 2:51.70

15 lat

1. BIEDRZYCKA Iga 97 MKS „Ros” Pisz 2:27.85

3. KOPICZKO Sandra 97 MKS Medyk Giżycko 2:42.88

4. LESZCZYŃSKA Matylda 97 Uks Pirat Elbląg 2:56.63

16 lat i starsi

1. SZMIT Dominika 95 MTP KORMORAN Olsztyn 2:31.26

2. MACIESZA Agata 96 KS Orzeł Elbląg 2:43.21

200 metrów stylem grzbietowym

10 lat i młodsi

1. DĄBROWSKA Aleksandra 02 Uks Pirat Elbląg 3:41.06

12 lat

2. WORONKO Wiktoria 00 MKS Medyk Giżycko 2:52.21

3. BIERNACKA Michalina 00 Uks Mos Ełk 2:52.55

13 lat

2. JOST Daria 99 MTP KORMORAN Olsztyn 2:50.29

3. BATOR Julia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 3:04.46

14 lat

2. ADAMOWICZ Adrianna 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:38.24

16 lat i starsi

1. SZMIT Dominika 95 MTP KORMORAN Olsztyn 2:31.79

400 metrow stylem dowolnym

12 lat

1. GASPARJAN Lilia 00 MKS Medyk Giżycko 5:04.16 460

13 lat

1. LEOŃCZUK Sara 99 Uks Mos Ełk 4:55.04 504

2. FILIPKOWSKA Dominika 99 MKS „Ros” Pisz 5:08.42 441

4. ARCISZEWSKA Gabriela 99 Uks Mos Ełk 5:15.23 413

5. LEWCZUK Martyna 99 Uks Mos Ełk 5:15.26 413

7. GOSZCZYCKA Karolina 99 MTP KORMORAN Olsztyn 5:38.66 333

8. WITKOWSKA Marta 99 Uks Pirat Elbląg 6:08.33 259

14 lat

2. RYZINSKA Daria 98 MKS „Ros” Pisz 5:11.05 430

100 metrów stylem dowolnym

10 lat i młodsi

1. MIECZKOWSKA Wiktoria 02 MKS „Ros” Pisz 1:17.27 287

2. BUKO Martyna 02 MKS Medyk Giżycko 1:20.39 255

3. RUDNICKA Wiktoria 02 MKS Medyk Giżycko 1:31.77 171

4. ZALEWSKA Izabela 02 MKS Medyk Giżycko 1:37.87 141

6. ŁUPKOWSKA KaTARZYNA 03 MKS Medyk Giżycko 1:50.93 97

11 lat

9. ZDUNIEWICZ Julia 01 MUKS PIORUN Goldap 1:26.85 202

12. GARDOCKA Julia 01 MKS „Ros” Pisz 1:36.56 147

13. CIELOSZCZYK Katarzyna 01 MKS „Ros” Pisz 1:38.48 138

14. JASEK Aleksandra 01 MKS Medyk Giżycko 1:46.42 110

12 lat

1. GASPARJAN Lilia 00 MKS Medyk Giżycko 1:04.78 488

4. WORONKO Wiktoria 00 MKS Medyk Giżycko 1:13.16 338

7. BIERNACKA Michalina 00 Uks Mos Ełk 1:16.10 301

10. JAKOWSKA Oliwia 00 MUKS PIORUN Goldap 1:20.68 252

12. SZMIT Julia 00 MKS Medyk Giżycko 1:27.71 196

13 lat

4. ARCISZEWSKA Gabriela 99 Uks Mos Ełk 1:09.21 400

8. JOST Daria 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:13.23 337

9. WITKOWSKA Marta 99 Uks Pirat Elbląg 1:14.23 324

10. BATOR Julia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:14.78 317

13. WARMIŃSKA Urszula 99 MKS Medyk Giżycko 1:22.26 238

14 lat

3. BORTKIEWICZ Ada 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:06.08 459

7. RYZINSKA Daria 98 MKS „Ros” Pisz 1:09.66 392

8. JAWORSKA Katarzyna 98 Klub Pływacki Płetwal Mława 1:25.38 213

15 lat

1. BIEDRZYCKA Iga 97 MKS „Ros” Pisz 1:01.59 568

2. WIERZCHOWSKA Kinga 97 Uks Mos Ełk 1:07.55 430

5. LESZCZYŃSKA Matylda 97 Uks Pirat Elbląg 1:12.16 353

6. TOKARSKA Dominika 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:14.49 321

7. WĄSIAKOWSKA Emilia 97 MKS Medyk Giżycko 1:20.59 253

16 lat i starsi

1. RODZIEWICZ Ewa 94 MTP KORMORAN Olsztyn 1:03.15 527

2. KULIK Natalia 96 Uks Mos Ełk 1:07.72 427

4. WICHROW Martyna 96 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:15.52 308

5. FALACIŃSKA Kamila 94 Uks Mos Ełk 1:15.85 304

50 metrów stylem klasycznym

10 lat i młodsi

1. KUŁAKOWSKA Monika 03 MKS Medyk Giżycko 42.87 303

3. POLASIK Natalia 02 MKS Medyk Giżycko 50.73 182

4. CIŻ Zuzanna 02 MKS Medyk Giżycko 52.36 166

5. DĄBROWSKA Aleksandra 02 Uks Pirat Elbląg 53.05 160

7. ŚMIAŁKOWSKA Roksana 02 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 54.59 146

8. KANIA Zuzanna 02 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 56.72 130

9. ŁUPKOWSKA KaTARZYNA 03 MKS Medyk Giżycko 1:02.32 98

10. ZALEWSKA Joanna 04 MKS Medyk Giżycko 1:02.71 96

11. DZIECINIAK Aleksandra 02 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:07.66 77

12. GĄSKA Marta 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:15.45 55

13. PIECHOWICZ Karolina 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:16.12 54

14. DZIATKOWIAK Zofia 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:16.38 53

15. PIETNOCZKA Aleksandra 04 MKS Medyk Giżycko 1:36.35 26

11 lat

4. ZDUNIEWICZ Julia 01 MUKS PIORUN Goldap 46.22 241

5. SUCHOCKA Klaudia 01 MUKS PIORUN Goldap 46.38 239

9. GĄSKA Agata 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 51.27 177

10. DOBUSZEWSKA Natalia 01 MKS Medyk Giżycko 52.51 164

11. TYPAŃSKA Julia 01 Uks Pirat Elbląg 54.66 146

12 lat

3. MEJCZ Barbara 00 MUKS PIORUN Goldap 43.88 282

4. JAKOWSKA Oliwia 00 MUKS PIORUN Goldap 44.47 271

5. WILGA Kornelia 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 46.73 234

7. ANDRZEJEWSKA Weronika 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 49.18 200

8. CZECHOWICZ Paulina 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 50.87 181

13 lat

3. OSEŁKOWSKA Julia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 41.62 331

4. BUONAGURA Alessia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 43.92 281

15 lat

3. WĄSIAKOWSKA Emilia 97 MKS Medyk Giżycko 40.96 347

4. ZARĘBA Natalia 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 41.00 346

100 metrów stylem zmiennym

10 lat i młodsi

1. KUŁAKOWSKA Monika 03 MKS Medyk Giżycko 1:27.67 285

3. POLASIK Natalia 02 MKS Medyk Giżycko 1:40.03 192

5. ZALEWSKA Izabela 02 MKS Medyk Giżycko 1:43.74 172

11 lat

10. DOBUSZEWSKA Natalia 01 MKS Medyk Giżycko 1:47.38 155

12 lat

1. GASPARJAN Lilia 00 MKS Medyk Giżycko 1:14.78 460

4. WORONKO Wiktoria 00 MKS Medyk Giżycko 1:23.05 336

5. PYSZKO Karolina 00 MKS Medyk Giżycko 1:25.79 304

8. SZMIT Julia 00 MKS Medyk Giżycko 1:31.64 250

13 lat

1. ŁUKASIK Wiktoria 99 MKS Medyk Giżycko 1:11.90 517

2. KREJCZY Agata 99 MKS Medyk Giżycko 1:17.99 405

3. LEWCZUK Martyna 99 Uks Mos Ełk 1:18.53 397 37.24 41.29

8. GOSZCZYCKA Karolina 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:25.75 305

9. BATOR Julia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:26.96 292

14 lat

3. PIEŃKOS Urszula 98 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:25.97 302

15 lat

2. KOPICZKO Sandra 97 MKS Medyk Giżycko 1:15.56 446

3. LESZCZYŃSKA Matylda 97 Uks Pirat Elbląg 1:19.73 379

16 lat i starsi

1. SZMIT Dominika 95 MTP KORMORAN Olsztyn 1:12.09 513

2. FALACIŃSKA Kamila 94 Uks Mos Ełk 1:25.63 306

PK BUKO Martyna 02 MKS Medyk Giżycko 1:31.60 250

100 metrów stylem motylkowym

13 lat

1. FILIPKOWSKA Dominika 99 MKS „Ros” Pisz 1:13.80 415

15 lat

1. BIEDRZYCKA Iga 97 MKS „Ros” Pisz 1:07.91 532

16 lat i starsi

1. MACIESZA Agata 96 KS Orzeł Elbląg 1:12.29 441

50 metrów stylem grzbietowym

10 lat i młodsi

2. RUDNICKA Wiktoria 02 MKS Medyk Giżycko 43.89 200

3. CIŻ Zuzanna 02 MKS Medyk Giżycko 47.56 157

5. ZALEWSKA Joanna 04 MKS Medyk Giżycko 52.97 114

6. DZIECINIAK Aleksandra 02 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 59.78 79

7. PIETNOCZKA Aleksandra 04 MKS Medyk Giżycko 1:03.13 67

8. PIECHOWICZ Karolina 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:06.71 57

11 lat

5. JACKIEWICZ Klaudia 01 uks „Polonez” Wyszków 42.04 228

6. TYPAŃSKA Julia 01 Uks Pirat Elbląg 48.43 149

7. JASEK Aleksandra 01 MKS Medyk Giżycko 48.84 145

12 lat

7. WILGA Kornelia 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 43.40 207

13 lat

1. LEOŃCZUK Sara 99 Uks Mos Ełk 34.17 425

5. JOST Daria 99 MTP KORMORAN Olsztyn 37.43 323

14 lat

2. ADAMOWICZ Adrianna 98 MTP KORMORAN Olsztyn 34.21 423

4. PIEŃKOS Urszula 98 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 40.31 259

15 lat

3. WIERZCHOWSKA Kinga 97 Uks Mos Ełk 33.86 437

4. TOKARSKA Dominika 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 39.55 274

16 lat i starsi

1. KULIK Natalia 96 Uks Mos Ełk 36.60 346

200 metrów stylem klasycznym

10 lat i młodsi

2. DĄBROWSKA Aleksandra 02 Uks Pirat Elbląg 3:55.57

11 lat

4. SUCHOCKA Klaudia 01 MUKS PIORUN Goldap 3:36.44

12 lat

2. BIERNACKA Michalina 00 Uks Mos Ełk 3:16.86

3. MEJCZ Barbara 00 MUKS PIORUN Goldap 3:24.89

13 lat

3. OSEŁKOWSKA Julia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 3:06.53

4. GOSZCZYCKA Karolina 99 MTP KORMORAN Olsztyn 3:10.66

6. WARMIŃSKA Urszula 99 MKS Medyk Giżycko 3:25.20

7. BUONAGURA Alessia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 3:26.21

200 metrów stylem dowolnym

10 lat i młodsi

1. MIECZKOWSKA Wiktoria 02 MKS „Ros” Pisz 2:47.69

2. BUKO Martyna 02 MKS Medyk Giżycko 2:54.20

11 lat

5. GARDOCKA Julia 01 MKS „Ros” Pisz 3:26.22

6. CIELOSZCZYK Katarzyna 01 MKS „Ros” Pisz 3:58.61

13 lat

1. ŁUKASIK Wiktoria 99 MKS Medyk Giżycko 2:19.85

2. FILIPKOWSKA Dominika 99 MKS „Ros” Pisz 2:24.03

3. LEOŃCZUK Sara 99 Uks Mos Ełk 2:25.17

5. LEWCZUK Martyna 99 Uks Mos Ełk 2:27.48

6. ARCISZEWSKA Gabriela 99 Uks Mos Ełk 2:29.20

7. KREJCZY Agata 99 MKS Medyk Giżycko 2:29.89

10. WITKOWSKA Marta 99 Uks Pirat Elbląg 2:47.81

14 lat

2. BORTKIEWICZ Ada 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:26.78

4. RYZINSKA Daria 98 MKS „Ros” Pisz 2:30.21

15 lat

2. KOPICZKO Sandra 97 MKS Medyk Giżycko 2:28.02

16 lat i starsi

1. RODZIEWICZ Ewa 94 MTP KORMORAN Olsztyn 2:14.33

2. SZMIT Dominika 95 MTP KORMORAN Olsztyn 2:16.27

3. MACIESZA Agata 96 KS Orzeł Elbląg 2:19.94

Chłopcy

50 metrów stylem motylkowym

10 lat i młodsi

4. CEDROWSKI Jakub 02 MKS Medyk Giżycko 42.37 136

11 lat

2. KŁAK Marcin 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 36.60 211

8. WIERZCHOWSKI Michał 01 Uks Mos Ełk 45.68 108

12 lat

3. RUTKOWSKI Michał 00 Uks Mos Ełk 33.78 268

4. ŻUKOWSKI Jakub 00 Uks Pirat Elbląg 36.61 211

9. DĄBROWSKI Jan 00 Uks Pirat Elbląg 39.37 169

11. BIL Daniel 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 42.95 130

13 lat

4. RUSZCZYK Michał 99 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 32.96 289

6. STANIASZEK Andrzej 99 MUKS PIORUN Goldap 34.23 258

7. LUMA Wiktor 99 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 35.40 233

14 lat

1. PIWOWARSKI Konrad 98 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 28.42 451

2. SZPOJANKOWSKI Kacper 98 MTP KORMORAN Olsztyn 28.90 429

4. BARAN Jakub 98 MKS Medyk Giżycko 32.95 289

15 lat

1. TRACZEWSKI Jan 97 MTP KORMORAN Olsztyn 28.36 454

2. BARAN Adam 97 MKS Medyk Giżycko 31.37 335

3. MIKOŁAJEWSKI Patryk 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 32.48 302

4. TYSZLAK Kamil 97 MUKS PIORUN Goldap 32.81 293

16 lat i starsi

1. WTULICH Mariusz 95 MTP KORMORAN Olsztyn 28.44 450

2. DĄBROWSKI Filip 95 Uks Mos Ełk 28.72 437

PK ZIELIŃSKI Cezary 97 MKS Medyk Giżycko 30.39 369

100 metrów stylem klasycznym

10 lat i młodsi

2. SZMIT Filip 02 MKS Medyk Giżycko 1:36.45 191

4. KOPICZKO Maksymilian 02 MKS Medyk Giżycko 1:39.45 174

6. WORONKO Krzysztof 02 MKS Medyk Giżycko 1:43.07 157

7. PRZYBOROWSKI Marcin 02 MUKS PIORUN Goldap 1:44.39 151

8. TAUDUL Kacper 03 MUKS PIORUN Goldap 1:46.24 143

9. MACIEJEWSKI Dominik 02 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:51.03 125

10. HURNICKI Jan 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 2:09.17 79

11. CHOROSZEWSKI Iwo 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 2:25.48 55

12. WICIAK Radosław 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 2:33.68 47

11 lat

5. KLIMSZEWSKI Wojciech 01 MKS Medyk Giżycko 1:39.67 173

7. BRZÓZY Bartosz 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:56.53 108

8. CZERNIAWSKI Hubert 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 2:10.05 78

12 lat

6. DĄBROWSKI Jan 00 Uks Pirat Elbląg 1:34.39 204

7. MEDŹWIECKI Daniel 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:37.23 187

13 lat

1. OMAK Fryderyk 99 MKS Medyk Giżycko 1:19.96 336

2. DALIDOWICZ Patryk 99 Uks Pirat Elbląg 1:22.69 304

3. PACHUCKI Maciej 99 MKS Medyk Giżycko 1:31.94 221

14 lat

1. ZBUTOWICZ Karol 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:10.32 494

3. SOŁTOWSKI Dominik 98 Uks Mos Ełk 1:18.71 352

15 lat

1. SZMIT Kacper 97 MTP KORMORAN Olsztyn 1:18.69 352

2. CABAN Szymon 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:20.20 333

3. ZARĘBA Filip 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:35.09 200

100 metrów stylem grzbietowym

10 lat i młodsi

1. WOJGIENICA Michał 02 MKS Medyk Giżycko 1:23.27 203

2. SOBOLEWSKI Dawid 02 MUKS PIORUN Goldap 1:29.37 164

3. JANUSZKIEWICZ Miłosz 02 MUKS PIORUN Goldap 1:30.19 159

6. PRZYBOROWSKI Marcin 02 MUKS PIORUN Goldap 1:39.71 118

11 lat

1. KŁAK Marcin 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:22.45 209

12 lat

4. TRAMP Mateusz 00 MUKS PIORUN Goldap 1:29.46 163 44.07 45.39

13 lat

1. CIBOROWSKI Rafał 99 MKS Medyk Giżycko 1:03.09 466

4. KUBIŃSKI Arkadiusz 99 Uks Pirat Elbląg 1:16.78 258

5. GIER Oliwer 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:19.87 230

14 lat

1. KASZTELAN Mateusz 98 Uks Mos Ełk 1:02.20 487

2. ZBUTOWICZ Karol 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:04.67 433

3. SOŁTOWSKI Dominik 98 Uks Mos Ełk 1:08.41 366

4. MIELNIK Daniel 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:09.41 350

7. ZAWISLAK Filip 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:15.62 271

8. SZTUK Mateusz 98 MUKS PIORUN Goldap 1:17.63 250

15 lat

1. MIKOŁAJEWSKI Patryk 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:12.45 308

2. TYSZLAK Kamil 97 MUKS PIORUN Goldap 1:16.68 259

16 lat i starsi

1. WTULICH Mariusz 95 MTP KORMORAN Olsztyn 1:04.35 439

50 metrów stylem dowolnym

10 lat i młodsi

1. SOBOLEWSKI Dawid 02 MUKS PIORUN Goldap 34.21 208

2. SZMIT Filip 02 MKS Medyk Giżycko 35.05 194

4. KOPICZKO Maksymilian 02 MKS Medyk Giżycko 35.27 190

6. JANUSZKIEWICZ Miłosz 02 MUKS PIORUN Goldap 37.43 159

9. CEDROWSKI Jakub 02 MKS Medyk Giżycko 40.26 128

12. MACIEJEWSKI Dominik 02 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 43.53 101

16. CHOROSZEWSKI Iwo 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:04.83 30

18. PIWOWARSKI Radosław 03 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:07.89 26

19. KŁOSIŃSKI Jędrzej 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:08.52 26

11 lat

6. KLIMSZEWSKI Wojciech 01 MKS Medyk Giżycko 34.96 195

11. WIERZCHOWSKI Michał 01 Uks Mos Ełk 37.86 154

12 lat

4. MECH Dariusz 00 Uks Pirat Elbląg 31.22 274

8. BIL Daniel 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 34.54 203

9. TRAMP Mateusz 00 MUKS PIORUN Goldap 35.14 192

10. STRUPIŃSKI Michał 00 MKS Medyk Giżycko 37.99 152

13 lat

3. DALIDOWICZ Patryk 99 Uks Pirat Elbląg 29.28 333

4. KOSZOREK Szymon 99 Uks Mos Ełk 29.51 325

5. RUSZCZYK Michał 99 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 29.64 321

6. GIER Oliwer 99 MTP KORMORAN Olsztyn 30.19 304

9. STANIASZEK Andrzej 99 MUKS PIORUN Goldap 31.09 278

10. LUMA Wiktor 99 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 31.14 277

11. OMAK Fryderyk 99 MKS Medyk Giżycko 31.37 270

12. PACHUCKI Maciej 99 MKS Medyk Giżycko 31.79 260

14 lat

1. PIWOWARSKI Konrad 98 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 25.94 479

3. SINITCHINE Radoslaw 98 MTP KORMORAN Olsztyn 27.95 383

5. KRÓL Bartosz 98 MTP KORMORAN Olsztyn 28.19 373

6. KOZIOLEK Bartosz 98 MTP KORMORAN Olsztyn 28.56 359

8. CIBOROWSKI Natan 98 MKS „Ros” Pisz 29.50 325

9. ZAWISLAK Filip 98 MTP KORMORAN Olsztyn 29.74 318

10. PIECHOWICZ Karol 98 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 31.30 272

15 lat

1. TRACZEWSKI Jan 97 MTP KORMORAN Olsztyn 25.73 491

2. ZIELIŃSKI Cezary 97 MKS Medyk Giżycko 26.92 428

3. BARAN Adam 97 MKS Medyk Giżycko 28.16 374

4. CZECHOWICZ Mateusz 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 34.40 205

16 lat i starsi

1. SZCZUKOWSKI Michal 95 MTP KORMORAN Olsztyn 25.14 526

4. WOŁYNIEC Robert 96 Uks Mos Ełk 26.71 439

5. DĄBROWSKI Filip 95 Uks Mos Ełk 26.84 432

200 metrów stylem zmiennym

13 lat

1. KOSTOWSKI Michał 99 MTP KORMORAN Olsztyn 2:35.63

14 lat

1. CHODAN Alan 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:16.50

5. BARAN Jakub 98 MKS Medyk Giżycko 2:48.29

15 lat

2. SZMIT Kacper 97 MTP KORMORAN Olsztyn 2:31.72

16 lat i starsi

1. KUBKOWSKI Bartłomiej 95 WKS Śląsk Wrocław 2:09.74

2. SZMIT Błażej 94 MTP KORMORAN Olsztyn 2:14.35

200 metrów stylem grzbietowym

10 lat i młodsi

1. WOJGIENICA Michał 02 MKS Medyk Giżycko 2:57.70

4. WORONKO Krzysztof 02 MKS Medyk Giżycko 3:06.18

12 lat

2. STRUPIŃSKI Michał 00 MKS Medyk Giżycko 2:59.62

3. ŻUKOWSKI Jakub 00 Uks Pirat Elbląg 3:00.88

13 lat

1. CIBOROWSKI Rafał 99 MKS Medyk Giżycko 2:18.33

3. KOSZOREK Szymon 99 Uks Mos Ełk 2:42.85

4. KUBIŃSKI Arkadiusz 99 Uks Pirat Elbląg 2:46.68

14 lat

1. MIELNIK Daniel 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:26.91

2. KRÓL Bartosz 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:32.58

4. SZTUK Mateusz 98 MUKS PIORUN Goldap 2:48.76

400 metrów stylem dowolnym

12 lat

1. MECH Dariusz 00 Uks Pirat Elbląg 5:24.64 281

13 lat

4. KOSTOWSKI Michał 99 MTP KORMORAN Olsztyn 4:58.95 360

14 lat

1. CHODAN Alan 98 MTP KORMORAN Olsztyn 4:16.02 573

2. KASZTELAN Mateusz 98 Uks Mos Ełk 4:21.76 537

3. SZPOJANKOWSKI Kacper 98 MTP KORMORAN Olsztyn 4:25.73 513

5. SINITCHINE Radoslaw 98 MTP KORMORAN Olsztyn 4:31.52 481

6. KOZIOLEK Bartosz 98 MTP KORMORAN Olsztyn 4:42.37 427

8. CIBOROWSKI Natan 98 MKS „Ros” Pisz 5:05.89 336

15 lat

1. ZIELIŃSKI Cezary 97 MKS Medyk Giżycko 4:22.25 534

3. MACIEJEWSKI Pawel 97 MTP KORMORAN Olsztyn 4:37.47 450

16 lat i starsi

1. KUBKOWSKI Bartłomiej 95 WKS Śląsk Wrocław 4:04.74 657

2. SZMIT Błażej 94 MTP KORMORAN Olsztyn 4:17.60 563

3. WOŁYNIEC Robert 96 Uks Mos Ełk 4:26.64 508

4. SZCZUKOWSKI Michal 95 MTP KORMORAN Olsztyn 4:27.08 505

Wyścig australijski

Dziewczęta

10 lat i młodsi

1. MIECZKOWSKA Wiktoria 02 MKS „Ros” Pisz 34.62

2. BUKO Martyna 02 MKS Medyk Giżycko 35.55

11 lat

1. ŻEKAŁO Julia 01 BARRACUDA Białystok 32.16

2. STEFANIUK Oliwia 01 KS MOSiR HURAGAN Międzyrzec Podlas3k2i .90

12 lat

1. GASPARJAN Lilia 00 MKS Medyk Giżycko 29.60

2. ŁYCZEK Andżelika 00 Klub Pływacki Płetwal Mława 30.49

13 lat

1. ŁUKASIK Wiktoria 99 MKS Medyk Giżycko 30.14

2. NIESZPOREK WIKTORIA 99 Uks 190 Łódź 30.32

14 lat

1. KUZKO Aleksandra 98 MKS „ŻAK” Biała Podlaska 30.80

2. KOPIŃSKA Izabela 98 KS MOSiR HURAGAN Międzyrzec Podlas3k1i .06

15 lat

1. SUCHOTA Magdalena 97 KS MOSiR HURAGAN Międzyrzec Podlas2k9i .37

2. KOPICZKO Sandra 97 MKS Medyk Giżycko 32.82

16 lat i starsi

1. SZMIT Dominika 95 MTP KORMORAN Olsztyn 29.00

2. RODZIEWICZ Ewa 94 MTP KORMORAN Olsztyn 29.46

Chłopcy

10 lat i młodsi

1. DUCHNOWSKI Szymon 02 BARRACUDA Białystok 36.26

2. KOPICZKO Maksymilian 02 MKS Medyk Giżycko 36.29

11 lat

1. TYLICKI MATEUSZ 01 Muks Rekin Bydgoszcz 34.70

2. KUZMICZ Dawid 01 Śródmiejski UKS Polna Warszawa 35.11

12 lat

1. CHAREWICZ Hubert 00 MKS „ŻAK” Biała Podlaska 30.18

2. CHROMIK Mateusz 00 Uks Hajduki Chorzów 33.52

13 lat

1. CIBOROWSKI Rafał 99 MKS Medyk Giżycko 27.55

2. PAWŁOWSKI Maksymilian 99 Śródmiejski UKS Polna Warszawa 29.71

14 lat

1. CHODAN Alan 98 MTP KORMORAN Olsztyn 26.79

2. PIWOWARSKI Konrad 98 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 27.20

15 lat

1. TRACZEWSKI Jan 97 MTP KORMORAN Olsztyn 26.62

2. ZIELIŃSKI Cezary 97 MKS Medyk Giżycko 26.93

16 lat i starsi

1. SZCZUKOWSKI Michal 95 MTP KORMORAN Olsztyn 26.00

2. SZMIT Błażej 94 MTP KORMORAN Olsztyn 26.11 

100 metrow stylem dowolnym

10 lat i młodsi

1. KOPICZKO Maksymilian 02 MKS Medyk Giżycko 1:17.75 193

2. SOBOLEWSKI Dawid 02 MUKS PIORUN Goldap 1:17.86 192

5. WORONKO Krzysztof 02 MKS Medyk Giżycko 1:21.35 168

6. JANUSZKIEWICZ Miłosz 02 MUKS PIORUN Goldap 1:26.46 140

10. MACIEJEWSKI Dominik 02 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:41.07 87

11. TAUDUL Kacper 03 MUKS PIORUN Goldap 1:41.13 87

13. CIBOROWSKI Itan 05 KS Seba-Sport Pisz 2:01.86 50

14. PIWOWARSKI Radosław 03 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 2:38.97 22

11 lat

9. BRZÓZY Bartosz 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:35.82 103

12 lat

3. RUTKOWSKI Michał 00 Uks Mos Ełk 1:08.27 285

4. MECH Dariusz 00 Uks Pirat Elbląg 1:08.99 276

10. TRAMP Mateusz 00 MUKS PIORUN Goldap 1:18.46 187

11. BIL Daniel 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:19.69 179

13 lat

5. KOSZOREK Szymon 99 Uks Mos Ełk 1:05.00 330

6. GIER Oliwer 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:05.42 324

7. KOSTOWSKI Michał 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:05.77 319

8. RUSZCZYK Michał 99 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:06.67 306

9. STANIASZEK Andrzej 99 MUKS PIORUN Goldap 1:09.64 268

11. LUMA Wiktor 99 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:11.62 247

14 lat

2. SZPOJANKOWSKI Kacper 98 MTP KORMORAN Olsztyn 57.60 474

3. PIWOWARSKI Konrad 98 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 58.04 464

4. KASZTELAN Mateusz 98 Uks Mos Ełk 58.51 453

5. SINITCHINE Radoslaw 98 MTP KORMORAN Olsztyn 59.08 440

6. MIELNIK Daniel 98 MTP KORMORAN Olsztyn 59.59 428

7. KOZIOLEK Bartosz 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:00.92 401

10. CIBOROWSKI Natan 98 MKS „Ros” Pisz 1:02.91 364

11. ZAWISLAK Filip 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:04.88 332

12. BARAN Jakub 98 MKS Medyk Giżycko 1:06.18 313

15 lat

1. TRACZEWSKI Jan 97 MTP KORMORAN Olsztyn 56.78 495

2. MACIEJEWSKI Pawel 97 MTP KORMORAN Olsztyn 1:00.61 407

3. MIKOŁAJEWSKI Patryk 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:02.86 365

4. TYSZLAK Kamil 97 MUKS PIORUN Goldap 1:03.06 361

5. CZECHOWICZ Mateusz 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:17.94 191

16 lat i starsi

1. SZCZUKOWSKI Michal 95 MTP KORMORAN Olsztyn 54.86 549

2. WOŁYNIEC Robert 96 Uks Mos Ełk 58.00 465

3. DĄBROWSKI Filip 95 Uks Mos Ełk 58.30 458

PK WOJGIENICA Michał 02 MKS Medyk Giżycko 1:23.18 157

50 metrów stylem klasycznym

10 lat i młodsi

2. SZMIT Filip 02 MKS Medyk Giżycko 43.81 191

5. PRZYBOROWSKI Marcin 02 MUKS PIORUN Goldap 46.77 157

6. TAUDUL Kacper 03 MUKS PIORUN Goldap 49.36 133

7. CEDROWSKI Jakub 02 MKS Medyk Giżycko 51.63 116

8. MACIEJEWSKI Dominik 02 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 52.05 114

9. HURNICKI Jan 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 59.96 74

10. CIBOROWSKI Itan 05 KS Seba-Sport Pisz 1:03.37 63

11. WICIAK Radosław 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:06.86 53

12. CHOROSZEWSKI Iwo 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:07.77 51

13. KŁOSIŃSKI Jędrzej 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:14.64 38

11 lat

6. WIERZCHOWSKI Michał 01 Uks Mos Ełk 46.72 157

7. BRZÓZY Bartosz 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 50.96 121

8. CZERNIAWSKI Hubert 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 59.05 78

12 lat

3. MEDŹWIECKI Daniel 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 42.78 205

4. DĄBROWSKI Jan 00 Uks Pirat Elbląg 44.51 182

13 lat

1. OMAK Fryderyk 99 MKS Medyk Giżycko 36.38 334

2. DALIDOWICZ Patryk 99 Uks Pirat Elbląg 37.94 294

15 lat

1. CABAN Szymon 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 35.24 367

2. BARAN Adam 97 MKS Medyk Giżycko 36.54 329

100 metrów stylem zmiennym

10 lat i młodsi

2. KOPICZKO Maksymilian 02 MKS Medyk Giżycko 1:28.18 190

5. WOJGIENICA Michał 02 MKS Medyk Giżycko 1:31.66 169

6. SOBOLEWSKI Dawid 02 MUKS PIORUN Goldap 1:31.83 168

8. CEDROWSKI Jakub 02 MKS Medyk Giżycko 1:42.03 123

11 lat

3. KŁAK Marcin 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:24.49 216

7. KLIMSZEWSKI Wojciech 01 MKS Medyk Giżycko 1:30.38 177

12 lat

6. ŻUKOWSKI Jakub 00 Uks Pirat Elbląg 1:25.82 206

7. STRUPIŃSKI Michał 00 MKS Medyk Giżycko 1:28.44 189

13 lat

1. CIBOROWSKI Rafał 99 MKS Medyk Giżycko 1:06.87 437

5. LUMA Wiktor 99 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:24.42 217

14 lat

1. CHODAN Alan 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:03.60 508

3. SOŁTOWSKI Dominik 98 Uks Mos Ełk 1:09.03 397

5. SZTUK Mateusz 98 MUKS PIORUN Goldap 1:20.88 247

15 lat

1. ZIELIŃSKI Cezary 97 MKS Medyk Giżycko 1:05.45 466

2. TRACZEWSKI Jan 97 MTP KORMORAN Olsztyn 1:06.60 442

16 lat i starsi

1. SZMIT Błażej 94 MTP KORMORAN Olsztyn 1:01.94 550

2. WTULICH Mariusz 95 MTP KORMORAN Olsztyn 1:06.76 439

PK WORONKO Krzysztof 02 MKS Medyk Giżycko 1:30.82 174

PK GORCZYŃSKI Piotr 01 uks „Polonez” Wyszków 1:31.63 170

100 metrów stylem motylkowym

12 lat

3. ŻUKOWSKI Jakub 00 Uks Pirat Elbląg 1:23.89 192

13 lat

4. STANIASZEK Andrzej 99 MUKS PIORUN Goldap 1:22.14 205

14 lat

2. ZBUTOWICZ Karol 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:02.39 469

3. SOŁTOWSKI Dominik 98 Uks Mos Ełk 1:08.85 349

4. BARAN Jakub 98 MKS Medyk Giżycko 1:18.33 237

15 lat

1. BARAN Adam 97 MKS Medyk Giżycko 1:13.01 292

2. MIKOŁAJEWSKI Patryk 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:13.68 284

16 lat i starsi

1. DĄBROWSKI Filip 95 Uks Mos Ełk 1:04.14 431

50 metrów stylem grzbietowym

10 lat i młodsi

1. PRZYBOROWSKI Marcin 02 MUKS PIORUN Goldap 42.51 150

2. JANUSZKIEWICZ Miłosz 02 MUKS PIORUN Goldap 43.17 143

11 lat

3. KŁAK Marcin 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 39.10 193

9. WIERZCHOWSKI Michał 01 Uks Mos Ełk 47.15 110

12. CZERNIAWSKI Hubert 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 56.09 65

12 lat

2. RUTKOWSKI Michał 00 Uks Mos Ełk 36.42 239

8. TRAMP Mateusz 00 MUKS PIORUN Goldap 42.69 148

13 lat

1. KOSZOREK Szymon 99 Uks Mos Ełk 33.92 296

3. KUBIŃSKI Arkadiusz 99 Uks Pirat Elbląg 35.47 259

14 lat

1. PIWOWARSKI Konrad 98 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 29.84 435

2. KASZTELAN Mateusz 98 Uks Mos Ełk 30.05 425

3. MIELNIK Daniel 98 MTP KORMORAN Olsztyn 31.42 372

4. KRÓL Bartosz 98 MTP KORMORAN Olsztyn 31.83 358

7. SZTUK Mateusz 98 MUKS PIORUN Goldap 37.45 220

15 lat

1. TYSZLAK Kamil 97 MUKS PIORUN Goldap 32.58 334

2. SZMIT Kacper 97 MTP KORMORAN Olsztyn 33.41 309

16 lat i starsi

1. WTULICH Mariusz 95 MTP KORMORAN Olsztyn 30.41 411

PK CIBOROWSKI Rafał 99 MKS Medyk Giżycko 29.71 440

200 metrów stylem klasycznym

10 lat i młodsi

2. SZMIT Filip 02 MKS Medyk Giżycko 3:26.57

11 lat

4. KLIMSZEWSKI Wojciech 01 MKS Medyk Giżycko 3:28.78

12 lat

3. DĄBROWSKI Jan 00 Uks Pirat Elbląg 3:17.20

4. MEDŹWIECKI Daniel 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 3:31:82

13 lat

1. OMAK Fryderyk 99 MKS Medyk Giżycko 2:54.86

2. DALIDOWICZ Patryk 99 Uks Pirat Elbląg 2:59.00

14 lat

1. ZBUTOWICZ Karol 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:31.30

200 metrów stylem dowolnym

10 lat i młodsi

2. WOJGIENICA Michał 02 MKS Medyk Giżycko 2:53.00

4. WORONKO Krzysztof 02 MKS Medyk Giżycko 2:59.12

12 lat

3. MECH Dariusz 00 Uks Pirat Elbląg 2:32.19

7. STRUPIŃSKI Michał 00 MKS Medyk Giżycko 2:49.97

13 lat

1. CIBOROWSKI Rafał 99 MKS Medyk Giżycko 2:09.79

6. KOSTOWSKI Michał 99 MTP KORMORAN Olsztyn 2:21.28

7. GIER Oliwer 99 MTP KORMORAN Olsztyn 2:23.71

8. KUBIŃSKI Arkadiusz 99 Uks Pirat Elbląg 2:31.92

9. PACHUCKI Maciej 99 MKS Medyk Giżycko 2:47.95

14 lat

1. CHODAN Alan 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:02.44

2. SZPOJANKOWSKI Kacper 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:03.48

4. SINITCHINE Radoslaw 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:10.26

5. KOZIOLEK Bartosz 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:12.71

6. ZAWISLAK Filip 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:17.41

7. CIBOROWSKI Natan 98 MKS „Ros” Pisz 2:19.84

15 lat

1. ZIELIŃSKI Cezary 97 MKS Medyk Giżycko 2:05.41

3. MACIEJEWSKI Pawel 97 MTP KORMORAN Olsztyn 2:10.59

4. SZMIT Kacper 97 MTP KORMORAN Olsztyn 2:20.41

5. CZECHOWICZ Mateusz 97 Klub Sportowy Płetwa Szczytno 2:55:76

16 lat i starsi

1. KUBKOWSKI Bartłomiej 95 WKS Śląsk Wrocław 1:55.65

2. SZMIT Błażej 94 MTP KORMORAN Olsztyn 2:00.24

3. WOŁYNIEC Robert 96 Uks Mos Ełk 2:04.50

4. SZCZUKOWSKI Michal 95 MTP KORMORAN Olsztyn 2:06.24

PK OMAK Fryderyk 99 MKS Medyk Giżycko 2:32.16

PK KOPICZKO Maksymilian 02 MKS Medyk Giżycko 2:53.55

PK SZMIT Filip 02 MKS Medyk Giżycko 3:08.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x