VII Puchar Burmistrza Giżycka – Wielki festiwal z łezką wzruszenia

Reprezentanci 36 klubów wystartowali w VII Zawodach Pływackich o Puchar Burmistrza Giżycka zorganizowanych z okazji Święta Niepodległości. Piękna impreza z tradycjami przeznaczona głównie dla dzieci i młodzieży. Zobaczyliśmy młodych adeptów już 9 letnich i wielu nastolatków ukształtowanych już zawodników. Atrakcją był oczywiście udział gwiazd: przede wszystkim Bartłomieja Kubkowskiego, wychowanka miejscowego Medyka, który od tego sezonu pływa w barwach wrocławskiego Śląska.

 

Start Bartka wielu przyjęło z łezką wzruszenia, przypominając sobie małego chłopca, który rozwijał się właśnie na tym basenie. Z Wrocławia przyjechał z grupa koleżanek i kolegów, którzy byli czołowymi postaciami imprezy. Był też reprezentant Polski juniorów – Maciej Falaciński z MOS Ełk. Zresztą nie zabrakło tu pływaków wysokiej klasy,

Rozegrano wiele wyścigów. Zwycięstwa dla Warmii i Mazur w pierwszym dniu wywalczyli: w najmłodszej grupie: Martyna Buko, Maksymilian Kopiczko, Michał Wojgienica i Wiktoria Rudnicka (wszyscy Medyk), oraz Iga Biedrzycka (Roś Pisz), KarolinaPyszko (Medyk), Lilia Gasparin (Medyk).

W niedzielę gospodarze znów potwierdzili, że maja wiele talentów. Wygrali wyścigi Filip Szmit, Martyna Buko (3 razy), Krzysztof Woronko i Lilia Gasparin (po 2 razy) oraz Wiktoria Łukasik. Osobnym rozdziałem, a jednocześnie innowacja był wyścig aistralijski.

Wyniki

50 metrów stylem motylkowym

Dziewczęta

10 lat

10. SUCHOCKA KLAUDIA 01 MUKS PIORUN Gołdap 50.56 112

11 lat

2. Pyszko Karolina 00 MKS Medyk Giżycko 39.48 235

6. Pretko Aleksandra 00 SP3 EŁK 41.88 197

8. Truszkowska Wiktoria 00 SP3 EŁK 46.46 144

10. Wilga Kornelia 00 KS Płetwal Szczytno 50.56 112

12 lat

10. Pazdej Karolina 99 UKS MOS EŁK 46.96 139

13-14 lat

3. Kopiczko Sandra 97 MKS Medyk Giżycko 32.40 426

13. Zaręba Natalia 97 KS Płetwal Szczytno 36.32 302

17. Pieńkos Urszula 98 KS Płetwal Szczytno 37.40 277

15 lat i starsze

2. Sadowska Marta 93 KS Płetwal Szczytno 31.65 457

3. Rudzińska Adrianna 95 MUKS Piętnastka AQUA Bydgoszcz 31.72 454

4. Maciesza Agata 96 KS Orzeł Elbląg 32.22 433

Chłopcy

10 lat

4. Kłak Marcin 01 KS Płetwal Szczytno 41.00 150

5. Pyszko Marek 01 MKS Medyk Giżycko 43.05 129

11. Tomaszewski Bartosz 01 MKS Medyk Giżycko 47.30 97

12. Polańczuk Łukasz 01 KS Płetwal Szczytno 56.20 58

11 lat

4. Wnorowski Adrian 00 SP3 EŁK 44.30 119

12 lat

3. Koszorek Szymon 99 UKS MOS EŁK 34.78 246

12. STANIASZEK ANDRZEJ 99 MUKS PIORUN Gołdap 38.12 187

14. Ruszczyk Michał 99 KS Płetwal Szczytno 39.96 162

13-14 lat

12. Piwowarski Konrad 98 KS Płetwal Szczytno 32.14 312

13. Baran Adam 97 MKS Medyk Giżycko 32.65 297

17. Mikołajewski Patryk 97 KS Płetwal Szczytno 33.93 265

19. Sołtowski Dominik 98 UKS MOS EŁK 34.02 263

21. Baran Jakub 98 MKS Medyk Giżycko 35.07 240

15 lat i starsi

7. Dąbrowski Filip 95 UKS MOS EŁK 29.47 404

100 metrów stylem zmiennym

Dziewczęta

9 lat

2. Buko Martyna 02 MKS Medyk Giżycko 1:33.60 234

3. Kułakowska Monika 03 MKS Medyk Giżycko 1:37.75 206

4. Rudnicka Wiktoria 02 MKS Medyk Giżycko 1:42.13 180

5. Mieczkowska Wiktoria 02 MKS „Ros” Pisz 1:50.22 143

6. Polasik Natalia 02 MKS Medyk Giżycko 1:52.25 136

11 lat

4. Gasparian Lilia 00 MKS Medyk Giżycko 1:24.58 318

8. Woronko Wiktoria 00 MKS Medyk Giżycko 1:27.94 283

12. Truszkowska Wiktoria 00 SP3 EŁK 1:37.27 209

14. Szmit Julia 00 MKS Medyk Giżycko 1:41.37 184

17. Andrzejewska Weronika 00 KS Płetwal Szczytno 1:53.37 132

18. Czechowicz Paulina 00 KS Płetwal Szczytno 2:00.21

12 lat

2. Łukasik Wiktoria 99 MKS Medyk Giżycko 1:13.22 490

6. Krejczy Agata 99 MKS Medyk Giżycko 1:20.64 367

8. Filipkowska Dominika 99 MKS „Ros” Pisz 1:22.08 348

15. Tomaszewska Karolina 99 MKS Medyk Giżycko 1:32.75 241

13-14 lat

1. Biedrzycka Iga 97 MKS „Ros” Pisz 1:11.87 518

3. Kotowicz Anna 98 UKS MOS EŁK 1:15.54 446

14. Zaręba Natalia 97 KS Płetwal Szczytno 1:24.42 319

16. Tokarska Dominika 97 KS Płetwal Szczytno 1:25.88 303

17. Jasianek Aleksandra 98 KS Płetwal Szczytno 1:28.90 273

18. Miszkiewicz Maja 98 KS Płetwal Szczytno 1:37.56 207

Chłopcy

9 lat

2. Kopiczko Maksymilian 02 MKS Medyk Giżycko 1:36.38 146

4. Szmit Filip 02 MKS Medyk Giżycko 1:39.49 132

5. Woronko Krzysztof 02 MKS Medyk Giżycko 1:41.22 126

7. Wojgienica Michał 02 MKS Medyk Giżycko 1:50.66 96

8. Cedrowski Jakub 02 MKS Medyk Giżycko 1:51.72 93

9. CIBOROWSKI ITAN 05 Ks Seba-Sport Pisz 2:39.21 32

10 lat

6. Pyszko Marek 01 MKS Medyk Giżycko 1:34.73 153

10. Tomaszewski Bartosz 01 MKS Medyk Giżycko 1:41.31 125

11. Klimaszewski Wojciech 01 MKS Medyk Giżycko 1:43.60 117

12. Wierzchowski Michał 01 UKS MOS EŁK 1:44.08 116

14. Szczygieł Kacper 01 MKS Medyk Giżycko 1:47.79 104

11 lat

7. Buko Marcin 00 MKS Medyk Giżycko 1:31.80 169

9. Strupiński Michał 00 MKS Medyk Giżycko 1:33.98 157

11. Wnorowski Adrian 00 SP3 EŁK 1:37.57 140

13. Fiedoruk Grzegorz 00 SP3 EŁK 1:50.25 97

12 lat

11. KABAT BARTŁOMIEJ 99 MUKS PIORUN Gołdap 1:34.50 154

12. Ciechanowicz Karol 99 MKS Medyk Giżycko 1:35.93 148

13-14 lat

6. Zieliński Cezary 97 MKS Medyk Giżycko 1:08.27 411

8. Kasztelan Mateusz 98 UKS MOS EŁK 1:13.37 331

9. Ciborowski Natan 98 MKS „Ros” Pisz 1:15.93 298

13. Becz Igor 98 MUKS PIORUN Gołdap 1:18.15 274

14. Caban Szymon 97 KS Płetwal Szczytno 1:21.93 237

15. Wierzchoń Piotr 98 MKS Medyk Giżycko 1:22.01 237

15 lat i starsi

2. Falaciński Maciej 96 UKS MOS EŁK 1:00.88 579

50 metrów stylem grzbietowym

Dziewczęta

9 lat

1. Rudnicka Wiktoria 02 MKS Medyk Giżycko 46.55 168

3. Polasik Natalia 02 MKS Medyk Giżycko 50.23 133

5. Zalewska Izabela 02 MKS Medyk Giżycko 50.86 129

7. Ciż Zuzanna 02 MKS Medyk Giżycko 54.31 105

8. Łupkowska Katarzyna 03 MKS Medyk Giżycko 56.14 95

13. Kazukiewicz Joanna 03 MKS Medyk Giżycko 1:01.60 72

14. Kania Zuzanna 02 KS Płetwal Szczytno 1:02.90 68

15. Wiszniowiecka Aleksandra 04 MKS Medyk Giżycko 1:03.51 66

16. Zalewska Joanna 04 MKS Medyk Giżycko 1:15.64 39

10 lat

6. Jasek Aleksandra 01 MKS Medyk Giżycko 52.38 118

7. Krawczyk Jowita 01 Uks „Polonez” Wyszków 53.06 113

8. Szczepanek Ewelina 01 KS Płetwal Szczytno 56.71 93

11 lat

4. Albin Weronika 00 SP3 EŁK 42.48 221

6. Wilga Kornelia 00 KS Płetwal Szczytno 44.94 187

8. Opiłowska Magdalena 00 SP3 EŁK 46.17 172

9. Wiszniowniecka Ewelina 00 MKS Medyk Giżycko 48.78 146

12 lat

5. Lewczuk Martyna 99 UKS MOS EŁK 37.41 324

9. Arciszewska Gabriela 99 UKS MOS EŁK 39.86 268

11. Dawidowicz Klaudia 99 UKS MOS EŁK 46.70 166

13-14 lat

9. Wierzchowska Kinga 97 UKS MOS EŁK 35.09 392

17. Pieńkos Urszula 98 KS Płetwal Szczytno 39.35 278

21. Czujak Klementyna 98 KS Płetwal Szczytno 56.40 94

15 lat i starsze

5. Wichrow Martyna 96 KS Płetwal Szczytno 39.27 280

6. Falacińska Kamila 94 UKS MOS EŁK 39.40 277

Chłopcy

9 lat

1. Wojgienica Michał 02 MKS Medyk Giżycko 45.33 124

2. PRZYBOROWSKI MARCIN 02 MUKS PIORUN Gołdap 45.56 122

3. SOBOLEWSKI DAWID 02 MUKS PIORUN Gołdap 47.20 109

4. JANUSZKIEWICZ MIŁOSZ 02 MUKS PIORUN Gołdap 47.79 105

5. Cedrowski Jakub 02 MKS Medyk Giżycko 48.08 103

10. SIDOR JULIAN 02 MUKS PIORUN Gołdap 55.41 67

10 lat

6. Spychalski Ernest 01 UKS MOS EŁK 50.85 87

7. Brzózy Bartosz 01 KS Płetwal Szczytno 54.24 72

11 lat

4. Rutkowski Michał 00 UKS MOS EŁK 40.91 168

5. Partyka Karol 00 UKS MOS EŁK 41.39 163

6. Bil Daniel 00 KS Płetwal Szczytno 46.58 114

7. TRAMP MATEUSZ 00 MUKS PIORUN Gołdap 46.95 111

9. Wilrich Filip 00 KS Płetwal Szczytno 52.18 81

10. Komarzewski Maciej 00 MKS Medyk Giżycko 54.51 71

12 lat

8. Ładniak Paweł 99 UKS MOS EŁK 40.97 168

13-14 lat

5. Piwowarski Konrad 98 KS Płetwal Szczytno 33.21 315

8. Dąbrowski Jakub 98 UKS MOS EŁK 35.95 248

9. SZTUK MATEUSZ 98 MUKS PIORUN Gołdap 37.43 220

10. Witanowski Adam 98 UKS MOS EŁK 39.31 190

13. Czechowicz Mateusz 97 KS Płetwal Szczytno 43.43 141

15 lat i starsi

4. Nowicki Norbert 96 MKS „Ros” Pisz 30.59 403

9. Wołyniec Robert 96 UKS MOS EŁK 32.61 333

100 metrów stylem klasycznym

Dziewczęta

9 lat

2. Zalewska Izabela 02 MKS Medyk Giżycko 2:05.27 125

10 lat

3. ZDUNIEWICZ JULIA 01 MUKS PIORUN Gołdap 1:49.48 187

4. SUCHOCKA KLAUDIA 01 MUKS PIORUN Gołdap 1:51.21 179

12. Szczepanek Ewelina 01 KS Płetwal Szczytno 2:00.81 139

11 lat

2. Biernacka Joanna 00 MKS Medyk Giżycko 1:33.08 305

3. MEJCZ BARBARA 00 MUKS PIORUN Gołdap 1:35.64 281

4. Eysymont Marta 00 MKS Medyk Giżycko 1:41.07 238

6. Albin Weronika 00 SP3 EŁK 1:45.50 209

7. Pretko Aleksandra 00 SP3 EŁK 1:49.14 189

10. Andrzejewska Weronika 00 KS Płetwal Szczytno 1:52.60 172

12 lat

9. Daniszewska Magdalena 99 UKS MOS EŁK 1:31.74 319

20. Warmińska Urszula 99 MKS Medyk Giżycko 1:44.06 218

21. Bank Julia 99 MKS Medyk Giżycko 1:47.46 198

13-14 lat

12. Ryzinska Daria 98 MKS „Ros” Pisz 1:29.41 344

16. Tokarska Dominika 97 KS Płetwal Szczytno 1:33.45 302

20. Miszkiewicz Maja 98 KS Płetwal Szczytno 1:47.32 199

Chłopcy

9 lat

1. Kopiczko Maksymilian 02 MKS Medyk Giżycko 1:49.37 131

2. SIDOR JULIAN 02 MUKS PIORUN Gołdap 2:01.73 95

3. Kazukiewicz Kuba 02 MKS Medyk Giżycko 2:36.62 44

4. CIBOROWSKI ITAN 05 Ks Seba-Sport Pisz 2:47.66 36

10 lat

2. Klimaszewski Wojciech 01 MKS Medyk Giżycko 1:44.02 152

7. BUCZYŃSKI BERNARD 01 MUKS PIORUN Gołdap 1:56.04 110

8. Spychalski Ernest 01 UKS MOS EŁK 2:01.19 96

11 lat

6. Buko Marcin 00 MKS Medyk Giżycko 1:47.71 137

7. Medźwiecki Daniel 00 KS Płetwal Szczytno 1:52.44 120

8. Olszewski Aleks 00 MKS Medyk Giżycko 2:03.41 91

9. Bil Daniel 00 KS Płetwal Szczytno 2:18.55 64

10. Wilrich Filip 00 KS Płetwal Szczytno 2:22.73 59

12 lat

2. Omak Fryderyk 99 MKS Medyk Giżycko 1:26.98 261

7. Pachucki Maciej 99 MKS Medyk Giżycko 1:34.59 203

13-14 lat

8. Caban Szymon 97 KS Płetwal Szczytno 1:25.11 278

12. Kania Marcin 97 KS Płetwal Szczytno 1:29.53 239

13. Becz Igor 98 MUKS PIORUN Gołdap 1:30.00 235

15. Żuchowski Arkadiusz 98 KS Płetwal Szczytno 1:54.42 114

100 metrów stylem dowolnym

Dziewczęta

9 lat

1. Buko Martyna 02 MKS Medyk Giżycko 1:27.37 199

2. Mieczkowska Wiktoria 02 MKS „Ros” Pisz 1:37.60 142

10 lat

14. ZDUNIEWICZ JULIA 01 MUKS PIORUN Gołdap 1:35.95 150

11 lat

1. Gasparian Lilia 00 MKS Medyk Giżycko 1:11.48 363

4. Eysymont Marta 00 MKS Medyk Giżycko 1:23.61 227

6. Opiłowska Magdalena 00 SP3 EŁK 1:37.88 141

7. Szmit Julia 00 MKS Medyk Giżycko 1:39.76 133

9. Wiszniowniecka Ewelina 00 MKS Medyk Giżycko 1:43.94 118

10. Czechowicz Paulina 00 KS Płetwal Szczytno 1:52.80 92

12 lat

2. Leończuk Sara 99 UKS MOS EŁK 1:08.74 408

4. Krejczy Agata 99 MKS Medyk Giżycko 1:10.55 377

10. Arciszewska Gabriela 99 UKS MOS EŁK 1:15.05 313

12. Tomaszewska Karolina 99 MKS Medyk Giżycko 1:22.93 232

14. Dawidowicz Klaudia 99 UKS MOS EŁK 1:28.51 191

15. Pazdej Karolina 99 UKS MOS EŁK 1:28.87 189

16. Bank Julia 99 MKS Medyk Giżycko 1:29.44 185

17. Warmińska Urszula 99 MKS Medyk Giżycko 1:33.13 164

13-14 lat

2. Biedrzycka Iga 97 MKS „Ros” Pisz 1:04.39 497

7. Kopiczko Sandra 97 MKS Medyk Giżycko 1:07.92 423

17. Jasianek Aleksandra 98 KS Płetwal Szczytno 1:14.55 320

19. Faryj Julia 98 KS Płetwal Szczytno 1:39.11 136

20. Czujak Klementyna 98 KS Płetwal Szczytno 1:48.73 103

15 lat i starsze

8. Maciesza Agata 96 KS Orzeł Elbląg 1:05.45 473

12. Wichrow Martyna 96 KS Płetwal Szczytno 1:13.50 334

13. Falacińska Kamila 94 UKS MOS EŁK 1:18.48 274

Chłopcy

9 lat

3. SOBOLEWSKI DAWID 02 MUKS PIORUN Gołdap 1:27.38 136

4. PRZYBOROWSKI MARCIN 02 MUKS PIORUN Gołdap 1:28.10 132

5. Woronko Krzysztof 02 MKS Medyk Giżycko 1:30.51 122

6. Szmit Filip 02 MKS Medyk Giżycko 1:31.17 119

10. JANUSZKIEWICZ MIŁOSZ 02 MUKS PIORUN Gołdap 1:41.08 87

10 lat

6. Kłak Marcin 01 KS Płetwal Szczytno 1:22.38 162

13. Szczygieł Kacper 01 MKS Medyk Giżycko 1:34.16 108

14. Polańczuk Łukasz 01 KS Płetwal Szczytno 1:35.36 104

15. Wierzchowski Michał 01 UKS MOS EŁK 1:37.48 97

17. BUCZYŃSKI BERNARD 01 MUKS PIORUN Gołdap 1:39.05 93

18. Szydlik Oskar 01 KS Płetwal Szczytno 2:01.25 50

11 lat

7. Rutkowski Michał 00 UKS MOS EŁK 1:18.81 185

10. Partyka Karol 00 UKS MOS EŁK 1:28.91 129

11. TRAMP MATEUSZ 00 MUKS PIORUN Gołdap 1:32.51 114

12. Golas Brandon 00 MKS „Ros” Pisz 1:37.34

13. Komarzewski Maciej 00 MKS Medyk Giżycko 1:51.80 64

12 lat

6. Koszorek Szymon 99 UKS MOS EŁK 1:09.27 273

9. Omak Fryderyk 99 MKS Medyk Giżycko 1:11.79 245

14. Pachucki Maciej 99 MKS Medyk Giżycko 1:18.12 190

17. Ciechanowicz Karol 99 MKS Medyk Giżycko 1:24.70 149

13-14 lat

11. Baran Adam 97 MKS Medyk Giżycko 1:05.23 327

21. Dąbrowski Jakub 98 UKS MOS EŁK 1:10.60 257

22. Baran Jakub 98 MKS Medyk Giżycko 1:10.85 255

23. Witanowski Adam 98 UKS MOS EŁK 1:13.93 224

24. Wierzchoń Piotr 98 MKS Medyk Giżycko 1:13.98 224

25. Czechowicz Mateusz 97 KS Płetwal Szczytno 1:20.06 176

15 lat i starsi

2. Falaciński Maciej 96 UKS MOS EŁK 54.63 556

6. Nowicki Norbert 96 MKS „Ros” Pisz 58.33 457

9. Dąbrowski Filip 95 UKS MOS EŁK 59.81 424

200 metrów stylem grzbietowym

Dziewczęta

11 lat

4. Woronko Wiktoria 00 MKS Medyk Giżycko 3:00.28 296

12 lat

4. Lewczuk Martyna 99 UKS MOS EŁK 2:49.28 357

13-14 lat

5. Wierzchowska Kinga 97 UKS MOS EŁK 2:40.45 420

Chłopcy

11 lat

3. Strupiński Michał 00 MKS Medyk Giżycko 3:08.04 179

12 lat

9. Ładniak Paweł 99 UKS MOS EŁK 3:06.58 183

13-14 lat

4. Kasztelan Mateusz 98 UKS MOS EŁK 2:31.11 346

7. Mikołajewski Patryk 97 KS Płetwal Szczytno 2:51.69 236

15 lat i starsi

4. Wołyniec Robert 96 UKS MOS EŁK 2:28.31 366

400 metrów stylem dowolnym

Dziewczęta

11 lat

1. Pyszko Karolina 00 MKS Medyk Giżycko 6:00.50 276

100m: 1:25.58 45.94 200m: 3:01.38 47.85 300m: 4:35.48 46.57 400m: 6:07.54 44.78

4. MEJCZ BARBARA 00 MUKS PIORUN Gołdap 6:35.93 208

12 lat

3. Łukasik Wiktoria 99 MKS Medyk Giżycko 4:55.85 500

4. Leończuk Sara 99 UKS MOS EŁK 5:06.99 448

5. Filipkowska Dominika 99 MKS „Ros” Pisz 5:13.43 421

13-14 lat

2. Kotowicz Anna 98 UKS MOS EŁK 4:52.77 516

5. Ryzinska Daria 98 MKS „Ros” Pisz 5:15.25 413

Chłopcy

12 lat

7. STANIASZEK ANDRZEJ 99 MUKS PIORUN Gołdap 6:18.17 178

8. KABAT BARTŁOMIEJ 99 MUKS PIORUN Gołdap 6:43.19 146

13-14 lat

4. Zieliński Cezary 97 MKS Medyk Giżycko 4:36.59 455

8. Sołtowski Dominik 98 UKS MOS EŁK 4:56.92 367

11. Ciborowski Natan 98 MKS „Ros” Pisz 5:07.75 330

15 lat i starsi

1. Kubkowski Bartłomiej SWR 95 WKS”Śląsk”Wrocław 3:59.91 697

2. Żukowski Bartłomiej SWR 93 WKS”Śląsk”Wrocław 4:13.55 590

Najlepsze wyniki

Mężczyźni

1. Kubkowski Bartłomiej SWR 95 WKS”Śląsk”Wrocław 400m dowolny 3:59.91 697

2. Bielecki Łukasz SWR 95 WKS”Śląsk”Wrocław 200m grzbietowy 2:03.83 629

3. Kubkowski Bartłomiej SWR 95 WKS”Śląsk”Wrocław 100m zmienny 59.75 613

……………………………………….

7. Falaciński Maciej 96 UKS MOS EŁK 100m zmienny 1:00.88 579

12. Falaciński Maciej 96 UKS MOS EŁK 100m dowolny 54.63 556

40. Nowicki Norbert 96 MKS „Ros” Pisz 100m dowolny 58.33 457

41. Zieliński Cezary 97 MKS Medyk Giżycko 400m dowolny 4:36.59 455

Kobiety

1. Kozłowska Anna 96 MUKS Piętnastka AQUA Bydgoszc1z00m zmienny 1:05.88 673

2. Kozłowska Anna 96 MUKS Piętnastka AQUA Bydgoszc4z00m dowolny 4:31.36 648

3. Olbert Dominika SWR 95 WKS”Śląsk”Wrocław 400m dowolny 4:38.66 599

…………………………………………….

17. Biedrzycka Iga 97 MKS „Ros” Pisz 100m zmienny 1:11.87 518

20. Kotowicz Anna 98 UKS MOS EŁK 400m dowolny 4:52.77 516

26 Łukasik Wiktoria 99 MKS Medyk Giżycko 400m dowolny 4:55.85 500

27. Biedrzycka Iga 97 MKS „Ros” Pisz 100m dowolny 1:04.39 497

28. Łukasik Wiktoria 99 MKS Medyk Giżycko 100m zmienny 1:13.22 490 

II dzień

50 metrów stylem klasycznym

Dziewczęta

9 lat

2. Kułakowska Monika 03 MKS Medyk Giżycko 48.40 210

3. Rudnicka Wiktoria 02 MKS Medyk Giżycko 51.33 176

4. Mieczkowska Wiktoria 02 MKS „Ros” Pisz 52.56 164

5. Zalewska Izabela 02 MKS Medyk Giżycko 56.10 135

6. Polasik Natalia 02 MKS Medyk Giżycko 57.41 126

8. Kania Zuzanna 02 KS Płetwal Szczytno 1:02.72 96

10 lat

4. ZDUNIEWICZ JULIA 01 MUKS PIORUN Gołdap 50.20 188

5. SUCHOCKA KLAUDIA 01 MUKS PIORUN Gołdap 50.73 182

18. Szczepanek Ewelina 01 KS Płetwal Szczytno 55.65 138

11 lat

2. MEJCZ BARBARA 00 MUKS PIORUN Gołdap 44.95 263

3. Eysymont Marta 00 MKS Medyk Giżycko 47.68 220

5. Szmit Julia 00 MKS Medyk Giżycko 49.23 200

7. Andrzejewska Weronika 00 KS Płetwal Szczytno 49.79 193

8. Wilga Kornelia 00 KS Płetwal Szczytno 50.49 185

9. Biernacka Michalina 00 SP3 EŁK 51.46 175

11. Stradczuk Anna 00 SP3 EŁK 52.37 166

14. Zyskowska Kamila 00 SP3 EŁK 53.85 152

15. Czechowicz Paulina 00 KS Płetwal Szczytno 56.02 135

12 lat

8. Daniszewska Magdalena 99 UKS MOS EŁK 42.35 314

15. Warmińska Urszula 99 MKS Medyk Giżycko 45.41 255

17. Tomaszewska Karolina 99 MKS Medyk Giżycko 49.09 201

18. Bank Julia 99 MKS Medyk Giżycko 50.13 189

13-14 lat

16. Tokarska Dominika 97 KS Płetwal Szczytno 42.19 318

20. Zaręba Natalia 97 KS Płetwal Szczytno 43.62 287

24. Pieńkos Urszula 98 KS Płetwal Szczytno 45.55 252

25. Miszkiewicz Maja 98 KS Płetwal Szczytno 48.30 212

26. Czujak Klementyna 98 KS Płetwal Szczytno 1:00.02 110

27. Faryj Julia 98 KS Płetwal Szczytno 1:02.33 98

Chłopcy

9 lat

1. Szmit Filip 02 MKS Medyk Giżycko 47.45 150

2. Kopiczko Maksymilian 02 MKS Medyk Giżycko 49.99 128

3. PRZYBOROWSKI MARCIN 02 MUKS PIORUN Gołdap 50.24 126

5. Woronko Krzysztof 02 MKS Medyk Giżycko 51.71 116

7. TAUDUL KACPER 03 MUKS PIORUN Gołdap 53.20 106

10. SIDOR JULIAN 02 MUKS PIORUN Gołdap 56.49 89

11. Wojgienica Michał 02 MKS Medyk Giżycko 57.75 83

12. Kazukiewicz Kuba 02 MKS Medyk Giżycko 1:11.32 44

13. CIBOROWSKI ITAN 05 Ks Seba-Sport Pisz 1:15.18 37

10 lat

2. Klimaszewski Wojciech 01 MKS Medyk Giżycko 47.03 154

7. Tomaszewski Bartosz 01 MKS Medyk Giżycko 50.64 123

9. BUCZYŃSKI BERNARD 01 MUKS PIORUN Gołdap 51.45 118

10. Wierzchowski Michał 01 UKS MOS EŁK 51.80 115

11. Polańczuk Łukasz 01 KS Płetwal Szczytno 53.98 102

12. Spychalski Ernest 01 UKS MOS EŁK 55.69 93

13. Szczygieł Kacper 01 MKS Medyk Giżycko 56.98 87

14. Brzózy Bartosz 01 KS Płetwal Szczytno 58.33 81

11 lat

4. Medźwiecki Daniel 00 KS Płetwal Szczytno 49.29 134

5. Wyłudzki Oskar 00 SP3 EŁK 50.56 124

6. Komarzewski Maciej 00 MKS Medyk Giżycko 55.14 96

7. Bil Daniel 00 KS Płetwal Szczytno 59.94 74

8. Wilrich Filip 00 KS Płetwal Szczytno 1:02.93 64

12 lat

2. Omak Fryderyk 99 MKS Medyk Giżycko 39.32 264

13 – 14 lat

7. Baran Adam 97 MKS Medyk Giżycko 36.98 318

12. Dąbrowski Jakub 98 UKS MOS EŁK 40.28 246

13. Kania Marcin 97 KS Płetwal Szczytno 40.98 233

15. Caban Szymon 97 KS Płetwal Szczytno 44.26 185

16. Żuchowski Arkadiusz 98 KS Płetwal Szczytno 52.65 110

200 metrów stylem zmiennym

Dziewczęta

11 lat

2. Pyszko Karolina 00 MKS Medyk Giżycko 3:06.93 296

12 lat

1. Łukasik Wiktoria 99 MKS Medyk Giżycko 2:37.23 497

5. Krejczy Agata 99 MKS Medyk Giżycko 2:53.74 368

13-14 lat

2. Biedrzycka Iga 97 MKS „Ros” Pisz 2:35.73 512

4. Kotowicz Anna 98 UKS MOS EŁK 2:40.20 470

10. Ryzinska Daria 98 MKS „Ros” Pisz 2:51.79 381

Chłopcy

11 lat

9. Strupiński Michał 00 MKS Medyk Giżycko 3:17.28 173

12 lat

13. STANIASZEK ANDRZEJ 99 MUKS PIORUN Gołdap 3:17.25 173

14. KABAT BARTŁOMIEJ 99 MUKS PIORUN Gołdap 3:28.77 146

13-14 lat

8. Sołtowski Dominik 98 UKS MOS EŁK 2:44.22 301

10. Ciborowski Natan 98 MKS „Ros” Pisz 2:45.64 293

16. Baran Jakub 98 MKS Medyk Giżycko 2:53.14 256

17. Becz Igor 98 MUKS PIORUN Gołdap 2:57.53 238

15 lat I starsi

1. Kubkowski Bartłomiej SWR 95 WKS”Śląsk”Wrocław 2:08.47 629

2. Falaciński Maciej 96 UKS MOS EŁK 2:11.82 582

50 metrów stylem dowolnym

Dziewczęta

9 lat

1. Buko Martyna 02 MKS Medyk Giżycko 38.47 220

2. Kułakowska Monika 03 MKS Medyk Giżycko 40.08 195

5. Mieczkowska Wiktoria 02 MKS „Ros” Pisz 43.70 150

6. Rudnicka Wiktoria 02 MKS Medyk Giżycko 44.39 143

8. Zalewska Izabela 02 MKS Medyk Giżycko 46.50 125

9. Polasik Natalia 02 MKS Medyk Giżycko 47.90 114

13. Ciż Zuzanna 02 MKS Medyk Giżycko 56.57 69

14. Kania Zuzanna 02 KS Płetwal Szczytno 1:06.53 42

15. Łupkowska Katarzyna 03 MKS Medyk Giżycko 1:16.94 27

16. Kazukiewicz Joanna 03 MKS Medyk Giżycko 1:21.08 23

17. Zalewska Joanna 04 MKS Medyk Giżycko 1:47.76 10

10 lat

21. Szczepanek Ewelina 01 KS Płetwal Szczytno 51.96 89

23. Jasek Aleksandra 01 MKS Medyk Giżycko 57.52 66

11 lat

1. Gasparian Lilia 00 MKS Medyk Giżycko 32.43 368

3. Woronko Wiktoria 00 MKS Medyk Giżycko 34.67 301

11. Biernacka Michalina 00 SP3 EŁK 39.61 202

12. Kozłowska Dominika 00 SP3 EŁK 40.61 187

14. Wilga Kornelia 00 KS Płetwal Szczytno 42.48 163

16. Szmit Julia 00 MKS Medyk Giżycko 42.89 159

18. Zyskowska Kamila 00 SP3 EŁK 44.59 141

19. Stradczuk Anna 00 SP3 EŁK 44.75 140

20. Wiszniowniecka Ewelina 00 MKS Medyk Giżycko 45.37 134

21. Andrzejewska Weronika 00 KS Płetwal Szczytno 46.07 128

22. Czechowicz Paulina 00 KS Płetwal Szczytno 47.56 116

12 lat

4. Leończuk Sara 99 UKS MOS EŁK 31.32 409

9. Lewczuk Martyna 99 UKS MOS EŁK 32.20 376

16. Daniszewska Magdalena 99 UKS MOS EŁK 34.71 300

18. Tomaszewska Karolina 99 MKS Medyk Giżycko 37.33 241

20. Dawidowicz Klaudia 99 UKS MOS EŁK 39.21 208

21. Bank Julia 99 MKS Medyk Giżycko 40.77 185

13-14 lat

3. Biedrzycka Iga 97 MKS „Ros” Pisz 29.57 486

10. Kopiczko Sandra 97 MKS Medyk Giżycko 30.94 424

20. Zaręba Natalia 97 KS Płetwal Szczytno 32.56 364

28. Jasianek Aleksandra 98 KS Płetwal Szczytno 34.54 305

30. Faryj Julia 98 KS Płetwal Szczytno 44.68 140

31. Czujak Klementyna 98 KS Płetwal Szczytno 46.23 127

15 lat i starsze

7. Wichrow Martyna 96 KS Płetwal Szczytno 33.09 346

8. Falacińska Kamila 94 UKS MOS EŁK 35.29 285

Chłopcy

9 lat

3. SOBOLEWSKI DAWID 02 MUKS PIORUN Gołdap 37.86 154

4. PRZYBOROWSKI MARCIN 02 MUKS PIORUN Gołdap 39.63 134

Kopiczko Maksymilian 02 MKS Medyk Giżycko 39.63 134

9. Szmit Filip 02 MKS Medyk Giżycko 41.61 116

11. Wojgienica Michał 02 MKS Medyk Giżycko 43.14 104

12. JANUSZKIEWICZ MIŁOSZ 02 MUKS PIORUN Gołdap 43.99 98

14. TAUDUL KACPER 03 MUKS PIORUN Gołdap 45.33 89

15. Cedrowski Jakub 02 MKS Medyk Giżycko 45.58 88

18. Kazukiewicz Kuba 02 MKS Medyk Giżycko 54.92 50

19. CIBOROWSKI ITAN 05 Ks Seba-Sport Pisz 1:01.35 36

10 lat

5. Kłak Marcin 01 KS Płetwal Szczytno 36.49 172

10. Pyszko Marek 01 MKS Medyk Giżycko 37.93 153

15. Polańczuk Łukasz 01 KS Płetwal Szczytno 40.19 128

16. Klimaszewski Wojciech 01 MKS Medyk Giżycko 40.64 124

17. SIENKIEWICZ MICHAŁ 01 MUKS PIORUN Gołdap 41.15 120

18. Szczygieł Kacper 01 MKS Medyk Giżycko 41.22 119

19. Tomaszewski Bartosz 01 MKS Medyk Giżycko 41.86 114

21. Wierzchowski Michał 01 UKS MOS EŁK 43.38 102

22. Spychalski Ernest 01 UKS MOS EŁK 47.57 77

23. Brzózy Bartosz 01 KS Płetwal Szczytno 49.93 67

24. Szydlik Oskar 01 KS Płetwal Szczytno 52.19 58

11 lat

5. Rutkowski Michał 00 UKS MOS EŁK 34.66 200

8. Sawicki Dawid 00 SP3 EŁK 36.19 176

11. Buko Marcin 00 MKS Medyk Giżycko 37.28 161

13. Bil Daniel 00 KS Płetwal Szczytno 38.34 148

14. Partyka Karol 00 UKS MOS EŁK 38.89 142

15. Wyłudzki Oskar 00 SP3 EŁK 41.70 115

16. Golas Brandon 00 MKS „Ros” Pisz 42.19 111

18. Komarzewski Maciej 00 MKS Medyk Giżycko 50.12 66

19. Olszewski Aleks 00 MKS Medyk Giżycko 50.20 66

20. Wilrich Filip 00 KS Płetwal Szczytno 55.81 48

12 lat

4. Koszorek Szymon 99 UKS MOS EŁK 30.80 286

13. Ruszczyk Michał 99 KS Płetwal Szczytno 32.48 244

16. Pachucki Maciej 99 MKS Medyk Giżycko 33.47 223

17. Szymański Dorian 99 KS Delfin Gdynia 34.02 212

20. Ładniak Paweł 99 UKS MOS EŁK 36.26 175

22. Ciechanowicz Karol 99 MKS Medyk Giżycko 37.28 161

13-14 lat

9. Zieliński Cezary 97 MKS Medyk Giżycko 28.16 374

11. Piwowarski Konrad 98 KS Płetwal Szczytno 28.32 368

14. Baran Adam 97 MKS Medyk Giżycko 28.74 352

15. Zomkowski Arkadiusz 97 KS Delfin Gdynia 28.89 346

16. Kasztelan Mateusz 98 UKS MOS EŁK 29.37 330

17. Ciborowski Natan 98 MKS „Ros” Pisz 29.52 325

18. Becz Igor 98 MUKS PIORUN Gołdap 29.72 318

26. Dąbrowski Jakub 98 UKS MOS EŁK 31.08 278

31. Witanowski Adam 98 UKS MOS EŁK 32.88 235

32. Wierzchoń Piotr 98 MKS Medyk Giżycko 33.26 227

34. Kania Marcin 97 KS Płetwal Szczytno 34.55 202

35. Czechowicz Mateusz 97 KS Płetwal Szczytno 34.73 199

37. Żuchowski Arkadiusz 98 KS Płetwal Szczytno 45.33 89

15 lat i starsi

5. Nowicki Norbert 96 MKS „Ros” Pisz 26.47 451

100 metrów stylem grzbietowym

Dziewczęta

9 lat

1. Buko Martyna 02 MKS Medyk Giżycko 1:32.99 209

11 lat

5. Woronko Wiktoria 00 MKS Medyk Giżycko 1:25.41 270

10. Kozłowska Dominika 00 SP3 EŁK 1:39.81 169

11. Wiszniowniecka Ewelina 00 MKS Medyk Giżycko 1:57.14 104

12 lat

5. Lewczuk Martyna 99 UKS MOS EŁK 1:18.33 350

12. Dawidowicz Klaudia 99 UKS MOS EŁK 1:44.12 149

13-14 lat

5. Wierzchowska Kinga 97 UKS MOS EŁK 1:15.73 387

13. Tokarska Dominika 97 KS Płetwal Szczytno 1:26.79 257

14. Pieńkos Urszula 98 KS Płetwal Szczytno 1:27.11 254

15 lat i starsze

8. Falacińska Kamila 94 UKS MOS EŁK 1:28.67 241

Chłopcy

9 lat

1. Woronko Krzysztof 02 MKS Medyk Giżycko 1:35.53 134

3. SOBOLEWSKI DAWID 02 MUKS PIORUN Gołdap 1:43.69 105

4. JANUSZKIEWICZ MIŁOSZ 02 MUKS PIORUN Gołdap 1:44.53 102

5. Cedrowski Jakub 02 MKS Medyk Giżycko 1:48.29 92

10 lat

11. SIENKIEWICZ MICHAŁ 01 MUKS PIORUN Gołdap 1:49.61 89

11 lat

5. Sawicki Dawid 00 SP3 EŁK 1:26.60 180

6. Rutkowski Michał 00 UKS MOS EŁK 1:28.76 167

7. Partyka Karol 00 UKS MOS EŁK 1:28.92 166

10. Buko Marcin 00 MKS Medyk Giżycko 1:33.88 141

13. TRAMP MATEUSZ 00 MUKS PIORUN Gołdap 1:43.71 105

14. Olszewski Aleks 00 MKS Medyk Giżycko 1:47.82 93

12 lat

15. Ładniak Paweł 99 UKS MOS EŁK 1:28.03 171

17. Ciechanowicz Karol 99 MKS Medyk Giżycko 1:36.53 130

13-14 lat

7. Kasztelan Mateusz 98 UKS MOS EŁK 1:11.04 326

9. Piwowarski Konrad 98 KS Płetwal Szczytno 1:12.68 305

12. Mikołajewski Patryk 97 KS Płetwal Szczytno 1:17.70 249

13. SZTUK MATEUSZ 98 MUKS PIORUN Gołdap 1:23.50 201

15. Byczkowski Grzegorz 98 Trops Kartuzy 1:27.78 173

16. Witanowski Adam 98 UKS MOS EŁK 1:27.80 173

15 lat i starsi

4. Nowicki Norbert 96 MKS „Ros” Pisz 1:06.93 390

7. Wołyniec Robert 96 UKS MOS EŁK 1:09.68 346

200 metrów stylem dowolnym

Dziewczęta

11 lat

1. Gasparian Lilia 00 MKS Medyk Giżycko 2:40.70 331

4. Pyszko Karolina 00 MKS Medyk Giżycko 2:52.08 269

12 lat

2. Łukasik Wiktoria 99 MKS Medyk Giżycko 2:20.45 495

3. Leończuk Sara 99 UKS MOS EŁK 2:26.16 440

5. Filipkowska Dominika 99 MKS „Ros” Pisz 2:30.86 400

7. Krejczy Agata 99 MKS Medyk Giżycko 2:37.32 352

13-14 lat

4. Kotowicz Anna 98 UKS MOS EŁK 2:20.58 494

8. Kopiczko Sandra 97 MKS Medyk Giżycko 2:27.43 428

10. Wierzchowska Kinga 97 UKS MOS EŁK 2:30.39 403

11. Ryzinska Daria 98 MKS „Ros” Pisz 2:31.91 391

Chłopcy

10 lat

5. Kłak Marcin 01 KS Płetwal Szczytno 3:02.35 161

11 lat

8. Strupiński Michał 00 MKS Medyk Giżycko 2:56.85 177

10. TRAMP MATEUSZ 00 MUKS PIORUN Gołdap 3:18.59 125

11. Golas Brandon 00 MKS „Ros” Pisz 3:44.63 86

12 lat

8. Koszorek Szymon 99 UKS MOS EŁK 2:36.41 256

9. Omak Fryderyk 99 MKS Medyk Giżycko 2:38.68 245

13. STANIASZEK ANDRZEJ 99 MUKS PIORUN Gołdap 2:49.62 201

16. Pachucki Maciej 99 MKS Medyk Giżycko 2:56.82 177

18. KABAT BARTŁOMIEJ 99 MUKS PIORUN Gołdap 3:06.83 150

13-14 lat

8. Zieliński Cezary 97 MKS Medyk Giżycko 2:12.28 423

15. Sołtowski Dominik 98 UKS MOS EŁK 2:22.52 338

24. Mikołajewski Patryk 97 KS Płetwal Szczytno 2:30.40 288

28. Wierzchoń Piotr 98 MKS Medyk Giżycko 2:42.76 227

29. SZTUK MATEUSZ 98 MUKS PIORUN Gołdap 2:44.47 220

31. Czechowicz Mateusz 97 KS Płetwal Szczytno 2:55.27 182

15 lat i starsi

6. Falaciński Maciej 96 UKS MOS EŁK 2:00.65 558

10. Dąbrowski Filip 95 UKS MOS EŁK 2:10.75 438

200 metrów stylem klasycznym

Dziewczęta

10 lat

4. ZDUNIEWICZ JULIA 01 MUKS PIORUN Gołdap 3:55.03 187

5. SUCHOCKA KLAUDIA 01 MUKS PIORUN Gołdap 3:58.57 179

11 lat

2. Biernacka Joanna 00 MKS Medyk Giżycko 3:15.99 323

4. MEJCZ BARBARA 00 MUKS PIORUN Gołdap 3:29.62 264

5. Eysymont Marta 00 MKS Medyk Giżycko 3:31.45 257

12 lat

6. Daniszewska Magdalena 99 UKS MOS EŁK 3:14.80 329

16. Warmińska Urszula 99 MKS Medyk Giżycko 3:41.15 225

Chłopcy

10 lat

4. BUCZYŃSKI BERNARD 01 MUKS PIORUN Gołdap 4:06.33 117

11 lat

4. Medźwiecki Daniel 00 KS Płetwal Szczytno 3:57.86 130

13-14 lat

 

7. Caban Szymon 97 KS Płetwal Szczytno 3:07.09 268

8. Baran Jakub 98 MKS Medyk Giżycko 3:08.59 261

Wyścig australijski

9 lat

1. Buko Martyna 02 MKS Medyk Giżycko 39.91

11 lat

1. Gasparian Lilia 00 MKS Medyk Giżycko 32.81

2. Biernacka Joanna 00 MKS Medyk Giżycko 36.63

12 lat

1. Łukasik Wiktoria 99 MKS Medyk Giżycko 30.61

Chłopcy

9 lat

1. Woronko Krzysztof 02 MKS Medyk Giżycko 40.50

2. Szmit Filip 02 MKS Medyk Giżycko 41.40

15 lat i starsi

1. Bielecki Łukasz SWR 95 WKS”Śląsk”Wrocław 24.96

2. Kubkowski Bartłomiej SWR 95 WKS”Śląsk”Wrocław 25.04

Fot. ofg.pl

{gallery}wiosenne6{/gallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x