W Aquasferze Mistrzostwa Warmii i Mazur – Plan prosty: ilość w jakość

W olsztyńskiej Aquasferze zakończyły się dwudniowe Mistrzostwa Warmii i Mazur w pływaniu.  Uwaga skupiona była przede wszystkim na młodych zawodnikach, a tych mamy naprawdę dużo. Teraz plan jest prosty – żeby ilość przeszła w jakość, ale to zależy przede wszystkim od zaangażowania pływaków, bo trenerów mamy doskonałych. W klasyfikacji zespolowej zwyciężył Kormoran Olsztyn prrzed Jedynka Elbląg i Płetwalem Szczytno.

 Zgodnie z regulaminem o kolejności w klasyfikacji generalnej decyduje suma punktów według tabeli wielobojowej zdobytych w dwóch startach, a więc z podaniem medalistów w poszczególnych kategoriach musimy się wstrzymać. Na razie prezentujemy wyniki piątkowych konkurencji.

Klasyfikacja indywidualna Mistrzostw Województwa

Dziewczęta

Do 10 lat

1. KUŁAKOWSKA Monika (Medyk Giżycko) 794

2. GUTOWSKA Maria (Jedynka Elbląg) 491

3. WAŚNIEWSKA Martyna (Jedynka Elbląg)462

4. ŁUPKOWSKA Katarzyna (Medyk Gizycko) 412

5. SIENKIEWICZ Oliwia (Kormoran Olsztyn) 411

6. GRYGIENCZA Iga (Medyk Giżycko) 392

11 lat

1. BUKO Martyna (Medyk Gizycko) 793

2. MIECZKOWSKA Wiktoria (Roś Pisz) 727

3. SZYMAŃSKA Monika (Kormoran Olsztyn) 701

4. MUZYKA Izabela (Kormoran Olsztyn) 696

5. ZAJĄC Aleksandra (Jedynka Elbląg) 636

6. DĄBROWSKA Aleksandra (Pirat Elbląg) 634

12 lat

1. TYLKIE Karolina (Jedynka Elbląg) 842

2. CHEREK Natalia (Jeddynka Elbląg) 756

3. SZELUGA Wiktoria (Kormoran Olsztyn) 743

4. WIKTOR Marika (Kormoran Olsztyn) 726

5. PŁACHTA Zuzanna (Kormoran Olsztyn) 702

6. GARDOCKA Julia (Roś Pisz) 680

13 lat

1. ZEMAJTIS Maria (Kormoran Olsztyn)1129

2. WIKIEŁ Żaklina (Kormoran Olsztyn) 1121

3. ŚWIĘCKA (Kormoran Olsztyn) 1005

4. SINITCHINE Zoja (Kormoran Olsztyn) 1004

5. DOMŻALSKA Wiktoria (Jedynka Elbląg) 998

6. BIERNACKA Michalina (MOS Ełk) 947

14 lat

1. ŁUKASIK Wiktoria (Medyk Giżycko) 1146

2. FILIPKOWSKA Dominika (Roś Pisz) 1079

3. OSEŁKOWSKA Julia (Kormoran Olsztyn) 1031

4. KREJCZY Agata (Medyk Giżycko) 803

5. WITKOWSKA Marta (Pirat Elbląg) 778

6. BATOR Julia (Kormoran Olsztyn) 771

15 lat

1. KOTOWICZ Anna (MOS Ełk) 1381

2. ADAMOWICZ Adrianna (Kormoran Olsztyn) 903

3. BORTKIEWICZ Ada (Kormoran Olsztyn) 849

4. RYZINSKA Daria (Roś Pisz) 824

5. ABRAMOWICZ Zuzanna (Medyk Giżycko) 401

6. FARYJ Julia (Płetwal Szczytno) 367

16 lat i starsi

1. KOWALIŃSKA Oriana (AZS UWM Olsztyn) 1400

2. WIKIEŁ Manuela (AZS UWM Olsztyn) 1351

3. ZACHOSZCZ Joanna (AZS UWM Olsztyn)1344

4. BIEDRZYCKA Iga (Roś Pisz) 1283

5. CHODYNA MONIKA (AZS UWM Olsztyn) 1068

6. MACIESZA Agata (Orzeł Elbląg)1056

Chłopcy

10 lat i młodsi

1. SZAJDEK Michał (Kormoran Olsztyn) 364

2. TAUDUL Kacper (Piorun Gołdap) 353

3. MAKSYMOWICZ Krzysztof Jedynka Elbląg) 293

4. TECLAW Igor (Płetwal Szczytno) 271

5. BAGIŃSKI Bartłomiej (MOS Ełk)262 2

6. NIEWIADOMSKI Oliwier (Jedynka Elbląg) 254

11 lat

1. SOBOLEWSKI Dawid (Piorun GołdaP 558

2. LEWANDOWSKI Jakub (Jedynka Elbląg) 547

2. WORONKO Krzysztof (Medyk Giżycko) 547

4. KOPICZKO Maksymilian (Medyk Giżycko) 546

5. SZMIT Filip (Medyk Giżycko) 532

5. NOWAK Radosław (Kormoran Olsztyn) 532

12 lat

1. BAŁDYGA Marceli (Kormoran Olsztyn) 733

2. LIPIŃSKI Szymon (Kormoran Olsztyn) 646

3. MOŚCICKI Jakub (Kormoran Olsztyn) 639 2

4. MECH Mateusz (Pirat Elbląg) 01 01413 626 2

5. JURCZAK Kacper (Kormoran Olsztyn) 581 2

6. KŁAK Marcin (Płetwal Szczytno) 574

13 lat

1. KOZIEJKO Bartłomiej (Kormoran Olsztyn) 1000

2. WĄSOWSKI Jędrzej (Kormoran Olsztyn) 935

3. OLLER Krzysztof (Kormoran Olsztyn ) 913

4. ŚMIAROWSKI Beniamin (Kormoran Osztyn) 826

5. RUTKOWSKI Michał (MOS Ełk|)766

6. DOBRZYŃSKI Piotr (Kormoran Olsztyn)762

14 lat

1. CIBOROWSKI Rafał (Medyk Giżycko)1124 2

2. KOSTOWSKI Michał (Kormoran Olsztyn) 981 2

3. GIER Oliwer (Koromoran Olsztyn)) 942 2

4. OMAK Fryderyk (Medyk Gizycko) 907 2

5. NIEROŃSKI Sebastian (Jedynka Elbląg) 900 2

6. DALIDOWICZ Patryk (Pirat Elbląg) 859

15 lat

1. CHODAN Alan (Kormoran Olsztyn) 1258

2. SZPOJANKOWSKI Kacper (Kormoran Olsztyn) 1240

3. SINITCHINE Radoslaw (Kormoran Olsztyn) 1238

4. KASZTELAN Mateusz (MOS Ełk) 1233

5. PIWOWARSKI Konrad (Płetwal Szczytno) 1161

6. RUCIŃSKI Jakub (Kormoran Olsztyn) 1008

16 lat i starsi

1. ZIELIŃSKI Cezary (Medyk Gizycko) 1255

2. PALMI – KUKIEŁKO Mieszko (Roś Pisz) 1217

3. TRACZEWSKI Jan (Kormoran Olsztyn) 1168

4. PŁACHTA Emil (Kormoran Olsztyn) 1141

5. TOWAREK Sebastian (Jedynka Elbląg) 1100

6. SZMIT Błażej (Kormoran) 1070

Ranking medalowy

10 lat i młodsi

1. UKP Jedynka Elbląg 8 7 6 21

2. MTP KORMORAN OLSZTYN 6 9 6 21

3. MKS Medyk Giżycko 4 2 1 7

4. Klub Sportowy Płetwal Szczytno 2 1 3 6

5. MUKS PIORUN Gołdap 1 2 1 4

6. Uks Mos Ełk 1 1 2 4

11 lat

1. MTP KORMORAN OLSZTYN 15 14 20 49

2. MKS Medyk Giżycko 9 3 26

3. MUKS PIORUN Gołdap 4 2 2 8

4. MKS „Roś” Pisz 2 4 – 6

5. UKP Jedynka Elbląg 1 3 4 8

6. UKS Pirat Elbląg – 2 – 2

7. Orka Iława – – 1 1

Klub Sportowy Płetwal Szczytno – – 1 1

12 lat

1. MTP KORMORAN OLSZTYN 20 20 15 55

2. UKP Jedynka Elbląg 8 4 3 15

3. Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1 4 1 2 7

4. UKS Pirat Elbląg 2 1 1 4

5. MKS „Roś” Pisz 1 4 1 6

6. Orka Iława – 1 3 4

7. Uks Mos Ełk – 1 2 3

8. MUKS PIORUN Gołdap – 1 1 2

13 lat

1. MTP KORMORAN OLSZTYN 23 15 8 46

2. UKS Pirat Elbląg 4 4 1 9

3. Uks Mos Ełk 2 5 2 9

4. UKP Jedynka Elbląg 2 2 5 9

5. MKS Medyk Giżycko – 2 3 5

6. MUKS PIORUN Gołdap 3 – 1 3 4

7. Klub Sportowy Płetwal Szczytno – 1 2 3

14 lat

1. MTP KORMORAN OLSZTYN 11 9 8 28

2. MKS Medyk Giżycko 6 4 18

3. UKS Pirat Elbląg 3 2 4 9

4. MKS „Roś” Pisz 3 – 1 4

5. Klub Sportowy Płetwal Szczytno 2 2 1 5

6. UKP Jedynka Elbląg 2 2 – 4

7. MUKS PIORUN Gołdap – 1 1 – 2

15 lat

1. MTP KORMORAN OLSZTYN 14 10 5 29

2. Uks Mos Ełk 10 1 1 12

3. MKS „Roś” Pisz 3 1 – 4

4. Klub Sportowy Płetwal Szczytno 2 5 3 10

5. MKS Medyk Giżycko – 5 2 7

6. MUKS PIORUN Gołdap – – 3 3

7. UKP Jedynka Elbląg – – 2 2

16 lat i starsi

1. MKS „Roś” Pisz 7 – 1 8

2. MTP KORMORAN OLSZTYN 6 4 5 15

3. AZS UWM Olsztyn 4 4 – 8

4. UKP Jedynka Elbląg 3 4 2 9

5. MKS Medyk Giżycko 2 1 1 4

Uks Mos Ełk 2 1 1 4

7. KS Orzeł Elbląg 2 1 – 3

8. Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1 5 2 8

9. UKS Pirat Elbląg 1 – 2 3

Klasyfikacja drużynowa

1. MTP KORMORAN OLSZTYN 171296

2. UKP Jedynka Elbląg 46858

3. Klub Sportowy Płetwal Szczytno 36144

4. MKS Medyk Giżycko 36130

5. Uks Mos Ełk 22979

6. UKS Pirat Elbląg 16892

7. MKS „Roś” Pisz 15345

8. MUKS PIORUN Gołdap 13335

9. AZS UWM Olsztyn 6175

10. Orka Iława 4651

11. KS Orzeł Elbląg 2009

{AdmirorGallery}plywanie500{/AdmirorGallery}

Wyniki konkurencji

Kobiety

200 metrów stylem dowolnym

10 lat i młodsi

KULIK Wiktoria 03 MTP KORMORAN OLSZTYN 3:22.21 166

11 lat

1. BUKO Martyna 02 MKS Medyk Giżycko 2:31.69 393

2. MIECZKOWSKA Wiktoria 02 MKS „Roś” Pisz 2:35.80 363

3. MUZYKA Izabela 02 MTP KORMORAN OLSZTYN2:37.13 354

4. SZYMAŃSKA Monika 02 MTP KORMORAN OLSZTYN2:41.16 328

5. ŻYWÓLKO Natalia 02 MTP KORMORAN OLSZTYN3:02.89 224

6. WTULICH Anna 02 MTP KORMORAN OLSZTYN3:04.57 218

12 lat

1. TYLKIE Karolina 01 UKP Jedynka Elbląg 2:26.72 435

2. SZELUGA Wiktoria 01 MTP KORMORAN OLSZTYN 2:34.35 373

3. WIKTOR Marika 01 MTP KORMORAN OLSZTYN 2:41.73 324

4. CIELOSZCZYK Katarzyna 01 MKS „Roś” Pisz 2:46.45 297

5. HARNISZ Aleksandra 01 MTP KORMORAN OLSZTYN2:51.91 270

6. KRUPIŃSKA Laura 01 MTP KORMORAN OLSZTYN 2:54.07 260

13 lat

1. BIERNACKA Michalina 00 Uks Mos Ełk 2:22.83 471

2. CHODYNA Kinga 00 MTP KORMORAN OLSZTYN2:25.16 449

3. SZATKOWSKA Monika 00 MTP KORMORAN OLSZTYN2:29.00 415

4. BEKIER Klara 00 MTP KORMORAN OLSZTYN2:36.98 355

14 lat

1. FILIPKOWSKA Dominika 99 MKS „Roś” Pisz 2:14.47 565

2. ŁUKASIK Wiktoria 99 MKS Medyk Giżycko 2:15.70 549

3. OSEŁKOWSKA Julia 99 MTP KORMORAN OLSZTYN 2:19.11 510

4. BATOR Julia 99 MTP KORMORAN OLSZTY2:31.27 396

5. KREJCZY Agata 99 MKS Medyk Giżycko 2:32.35 388

6. WITKOWSKA Marta 99 UKS Pirat Elbląg 2:36.71 357

15 lat

1. KOTOWICZ Anna 98 Uks Mos Ełk 2:04.69 708

16 lat i starsi

1. WIKIEŁ Manuela 92 AZS UWM Olsztyn 2:03.84 723

2. ZACHOSZCZ Joanna 93 AZS UWM Olsztyn 2:05.32 698

50 metrów stylem klasycznym

10 lat i młodsi

1. KUŁAKOWSKA Monika 03 MKS Medyk Giżycko 38.53 417

2. TYLKIE Dominika 04 UKP Jedynka Elbląg 50.22 188

3. KALINOWSKA Alicja 04 UKP Jedynka Elbląg 50.52 185

4. SIENKIEWICZ Oliwia 03 MTP KORMORAN OLSZTYN 50.78 182

5. ŁUPKOWSKA Katarzyna 03 MKS Medyk Giżycko 50.92 180

6. GMITER Barbara 04 MTP KORMORAN OLSZTYN 50.97 180

11 lat

1. GŁADKOJĆ Marta 02 MTP KORMORAN OLSZTYN 41.82 326

2. OPALACH Wiktoria 02 MTP KORMORAN OLSZTYN 46.44 238

3. ZALEWSKA Izabela 02 MKS Medyk Giżycko 47.07 229

4. JĘDRASZEK Anna 02 MTP KORMORAN OLSZTYN 47.44 223

5. SIERAK Kinga 02 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 48.24 212

6. CIŻ Zuzanna 02 MKS Medyk Giżycko 49.84 192

12 lat

1. GARDOCKA Julia 01 MKS „Roś” Pisz 40.54 358

2. ZDUNIEWICZ Julia 01 MUKS PIORUN Gołdap 43.24 295

3. CZAJKA Liwia 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 44.38 273

4. GĄSKA Agata 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 45.04 261

5. ADAMCZYK Sandra 01 MTP KORMORAN OLSZTYN 46.19 242

6. KALINOWSKA Maja 01 UKP Jedynka Elbląg 46.44 238

13 lat

1. WIKIEŁ Żaklina 00 MTP KORMORAN OLSZTYN 34.94 560

2. MEJCZ Barbara 00 MUKS PIORUN Gołdap 41.17 342

3. JAKOWSKA Oliwia 00 MUKS PIORUN Gołdap 41.30 339

4. KOSTRUBIEC Alicja 00 MTP KORMORAN OLSZTYN 42.46 312

5. WORONKO Wiktoria 00 MKS Medyk Giżycko 43.06 299

6. MAŚNICKA Alicja 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 44.77 266

14 lat

1. BUONAGURA Alessia 99 MTP KORMORAN OLSZTYN 40.58 357

2. GOSZCZYCKA Karolina 99 MTP KORMORAN OLSZTYN 40.89 349

3. TARGOŃSKA Wiktoria 99 MKS Medyk Giżycko 49.12 201

15 lat

1. RYZINSKA Daria 98 MKS „Roś” Pisz 39.70 381

2. FARYJ Julia 98 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 55.99 136

16 lat i starsi

1. LESZCZYŃSKA Matylda 97 UKS Pirat Elbląg 41.01 346

200 metrów stylem zmiennym

11 lat

1. JASZCZUK Ewa 02 MTP KORMORAN OLSZTYN3:05.65 302

2. POLASIK Natalia 02 MKS Medyk Giżycko 3:07.58 293

3. DĘBOWSKA Aniela 02 MTP KORMORAN OLSZTYN3:11.61 274

4. CHROSTOWSKA Maria 02 MTP KORMORAN OLSZTYN3:18.32 248

5. ŁUKASZEWICZ Wiktoria 02 MTP KORMORAN OLSZTYN3:23.30 230

6. KOWALEWSKA Martyna 02 MTP KORMORAN OLSZTYN3:51.04 156

12 lat

1. CHEREK Natalia 01 UKP Jedynka Elbląg 2:52.15 379

13 lat

1. DOMŻALSKA Wiktoria 00 UKP Jedynka Elbląg 2:38.03 490

2. ANTONIAK Oliwia 00 MTP KORMORAN OLSZTYN2:51.93 380

14 lat

1. ŁUKASIK Wiktoria 99 MKS Medyk Giżycko 2:28.61 589

15 lat

1. KOTOWICZ Anna 98 Uks Mos Ełk 2:22.12 673

2. BORTKIEWICZ Ada 98 MTP KORMORAN OLSZTYN 2:45.87 423

16 lat i starsi

1. BIEDRZYCKA Iga 97 MKS „Roś” Pisz 2:22.67 666

50 metrów stylem dowolnym

10 lat i młodsi

1. GUTOWSKA Maria 04 UKP Jedynka Elbląg 36.82 251

2. WAŚNIEWSKA Martyna 04 UKP Jedynka Elbląg 38.10 227

3. ŁUPKOWSKA Katarzyna 03 MKS Medyk Giżycko 38.52 219

4. URBANOWICZ Dominika 03 UKP Jedynka Elbląg 40.04 195

5. GŁĄBIŃSKA Martyna 03 Orka Iława 40.15 194

6. SANFORD Maja 03 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 40.26 192

11 lat

1. SZYMAŃSKA Monika 02 MTP KORMORAN OLSZTYN 32.82 355

2. ZAJĄC Aleksandra 02 UKP Jedynka Elbląg 34.63 302

3. WRÓBLEWSKA Aleksandra 02 UKP Jedynka Elbląg 36.05 268

4. KUKIEŁKA Liliana 02 Orka Iława 36.35 261

5. ŁUKASZEWICZ Wiktoria 02 MTP KORMORAN OLSZTYN 37.23 243

6. WOJTAŚ Zofia 02 UKP Jedynka Elbląg 37.24 243

12 lat

1. PŁACHTA Zuzanna 01 MTP KORMORAN OLSZTYN 32.13 378

2. TYLKIE Karolina 01 UKP Jedynka Elbląg 32.25 374

3. WIKTOR Marika 01 MTP KORMORAN OLSZTYN 32.62 362

4. CZERNIEWICZ Julia 01 MTP KORMORAN OLSZTYN 33.91 322

5. KOWALCZYK Nikola 01 Uks Mos Ełk 34.51 305

6. GĄSKA Agata 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 34.92 295

13 lat

1. ŚWIĘCKA Julia 00 MTP KORMORAN OLSZTYN 29.14 507

2. BIERNACKA Michalina 00 Uks Mos Ełk 29.97 466

3. GASPARJAN Lilia 00 MKS Medyk Giżycko 30.11 460

4. ANTONIAK Oliwia 00 MTP KORMORAN OLSZTYN 32.47 367

5. WORONKO Wiktoria 00 MKS Medyk Giżycko 32.50 366

6. JAKOWSKA Oliwia 00 MUKS PIORUN Gołdap 33.48 334

14 lat

1. WITKOWSKA Marta 99 UKS Pirat Elbląg 31.73 393

2. BATOR Julia 99 MTP KORMORAN OLSZTYN 32.23 375

15 lat

1. ADAMOWICZ Adrianna 98 MTP KORMORAN OLSZTYN 31.27 411

2. ABRAMOWICZ Zuzanna 98 MKS Medyk Giżycko 38.97 212

3. FARYJ Julia 98 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 39.19 208

16 lat i starsi

1. MACIESZA Agata 96 KS Orzeł Elbląg 28.85 523

2. CHODYNA MONIKA 92 AZS UWM Olsztyn 28.96 517

3. ZARĘBA Natalia 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 29.72 478

4. WIERZCHOWSKA Kinga 97 Uks Mos Ełk 30.17 457

100 metrów stylem motylkowym

11 lat

1. JASZCZUK Ewa 2002MTP KORMORAN OLSZTYN 1:29.33 234

2. CHABOWSKA Michalina 2002MTP KORMORAN OLSZTYN 1:34.79 195

12 lat

1. SZELUGA Wiktoria 2001MTP KORMORAN OLSZTYN 1:18.00 351

2. KRUPIŃSKA Laura 2001MTP KORMORAN OLSZTYN 1:26.33 259

13 lat

1. CHODYNA Kinga 2000MTP KORMORAN OLSZTYN 1:15.91 381

15 lat

1. BORTKIEWICZ Ada 1998MTP KORMORAN OLSZTYN 1:17.34 360

16 lat i starsi

1. KOWALIŃSKA Oriana 1993AZS UWM Olsztyn 1:02.89 670

2. MACIESZA Agata 1996KS Orzeł Elbląg 1:11.61 454

3. LESZCZYŃSKA Matylda 1997UKS Pirat Elbląg 1:21.57 307

100 metrów stylem grzbietowym

10 lat i młodsi

1. WAŚNIEWSKA Martyna 2004UKP Jedynka Elbląg 1:30.78 225

2. GUTOWSKA Maria 2004UKP Jedynka Elbląg 1:32.01 216

3. KONOPKO Julia 2003UKP Jedynka Elbląg 1:33.82 204

4. TYLKIE Dominika 2004UKP Jedynka Elbląg 1:36.84 185

5. DOROSZKIEWICZ Anna 2005UKP Jedynka Elbląg 1:39.20 172

6. URBANOWICZ Dominika 2003UKP Jedynka Elbląg 1:40.01 168

11 lat

1. MIECZKOWSKA Wiktoria 2002MKS „Roś” Pisz 1:17.62 360

2. BUKO Martyna 2002MKS Medyk Giżycko 1:18.21 352

3. ZAJĄC Aleksandra 2002UKP Jedynka Elbląg 1:22.03 305

4. DĄBROWSKA Aleksandra 2002UKS Pirat Elbląg 1:22.27 302

5. WRÓBLEWSKA Aleksandra 2002UKP Jedynka Elbląg 1:33.66 205

6. CIŻ Zuzanna 2002MKS Medyk Giżycko 1:35.28 194

12 lat

1. PŁACHTA Zuzanna 2001MTP KORMORAN OLSZTYN 1:23.92 285

2. KOWALCZYK Nikola 2001Uks Mos Ełk 1:25.85 266

3. HARNISZ Aleksandra 2001MTP KORMORAN OLSZTYN 1:27.61 250

4. CIELOSZCZYK Katarzyna 2001MKS „Roś” Pisz 1:29.31 236

5. CZERNIEWICZ Julia 2001MTP KORMORAN OLSZTYN 1:31.72 218

6. TYPAŃSKA Julia 2001UKS Pirat Elbląg 1:34.05 202

13 lat

1. ŚWIĘCKA Julia 2000MTP KORMORAN OLSZTYN 1:10.14 488

2. ZEMAJTIS Maria 2000MTP KORMORAN OLSZTYN 1:10.63 478

3. SINITCHINE Zoja 2000MTP KORMORAN OLSZTYN 1:11.82 454

4. DOMŻALSKA Wiktoria 2000UKP Jedynka Elbląg 1:11.93 452

5. SZATKOWSKA Monika 2000MTP KORMORAN OLSZTYN 1:17.61 360

6. KOSTRUBIEC Alicja 2000MTP KORMORAN OLSZTYN 1:24.57 278

14 lat

1. FILIPKOWSKA Dominika 1999MKS „Roś” Pisz 1:11.20 466

2. GOSZCZYCKA Karolina 1999MTP KORMORAN OLSZTYN 1:21.72 308

15 lat

1. ADAMOWICZ Adrianna 1998MTP KORMORAN OLSZTYN 1:13.01 432

2. RYZINSKA Daria 1998MKS „Roś” Pisz 1:16.44 377

3. ABRAMOWICZ Zuzanna 1998MKS Medyk Giżycko 1:44.89 145

16 lat i starsi

1. WIERZCHOWSKA Kinga 1997Uks Mos Ełk 1:11.89 453

200 metrów stylem klasycznym

10 lat i młodsi

1. KUŁAKOWSKA Monika 03 MKS Medyk Giżycko 3:08.07 366

2. SIENKIEWICZ Oliwia 03 MTP KORMORAN OLSZTYN3:39.88 229

3. ABRAMCZYK Ewa 03 MTP KORMORAN OLSZTYN 3:58.75 179

4. SZORDYKOWSKA Małgorz0a3ta MTP KORMORAN OLSZTYN 4:07.02 161

5. CHRZAN Daria 03 MTP KORMORAN OLSZTYN 4:21.22 136

11 lat

1. CHROSTOWSKA Maria 02 MTP KORMORAN OLSZTYN 3:31.06 259

2. POLASIK Natalia 02 MKS Medyk Giżycko 3:32.96 252

3. GŁADKOJĆ Marta 02 MTP KORMORAN OLSZTYN 3:33.66 249

4. OPALACH Wiktoria 02 MTP KORMORAN OLSZTYN 3:37.84 235

5. WTULICH Anna 02 MTP KORMORAN OLSZTYN 3:42.03 222 50

6. DĄBROWSKA Aleksandra 02 UKS Pirat Elbląg 3:42.74 220

12 lat

1. CHEREK Natalia 01 UKP Jedynka Elbląg 3:06.23 377

2. TROIA Delfina 01 MTP KORMORAN OLSZTYN3:18.62 311

3. GARDOCKA Julia 01 MKS „Roś” Pisz 3:19.33 307

4. KALINOWSKA Maja 01 UKP Jedynka Elbląg 3:25.85 279

5. MIKULSKA Lidia 01 MTP KORMORAN OLSZTYN 3:31.13

6. KARCZEWSKA Patrycja 01 MTP KORMORAN OLSZTYN 3:34.67 246

13 lat

1. WIKIEŁ Żaklina 00 MTP KORMORAN OLSZTYN 2:43.10 561

2. SZMIT Julia 00 MKS Medyk Giżycko 3:12.32 342

3. MEJCZ Barbara 00 MUKS PIORUN Gołdap 3:23.16 290

14 lat

1. BUONAGURA Alessia 99 MTP KORMORAN OLSZTYN3:10.54 352

2. WARMIŃSKA Urszula 99 MKS Medyk Giżycko 3:27.01 274

16 lat i starsi

1. BIEDRZYCKA Iga 97 MKS „Roś” Pisz 2:41.49 578

800 metrów stylem dowolnym

11 lat

1. MUZYKA Izabela 02 MTP KORMORAN OLSZTYN 12:20.30 274

2. ŻYWÓLKO Natalia 02 MTP KORMORAN OLSZTYN 13:34.66 205

13 lat

1. ZEMAJTIS Maria 00 MTP KORMORAN OLSZTYN 9:46.35 552

2. SINITCHINE Zoja 00 MTP KORMORAN OLSZTYN 10:10.15 490

3. BEKIER Klara 00 MTP KORMORAN OLSZTYN 11:32.20 335

14 lat

1. OSEŁKOWSKA Julia 99 MTP KORMORAN OLSZTYN 9:59.25 517

50 metrów stylem motylkowym

10 lat i młodsi

1. TYLKIE Dominika 04 UKP Jedynka Elbląg 49.13 122

2. PIECHOWICZ Karolina 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 49.60 118

3. GODLEWSKA Wiktoria 03 UKP Jedynka Elbląg 52.00 103

4. KONOPKO Julia 03 UKP Jedynka Elbląg 52.23 101

5. CIESIELSKA NATALIA 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:28.72 20

11 lat

1. JASZCZUK Ewa 02 MTP KORMORAN OLSZTYN 39.37 237

2. CHABOWSKA Michalina 02 MTP KORMORAN OLSZTYN 40.45 218

3. CHROSTOWSKA Maria 02 MTP KORMORAN OLSZTYN 41.29 205

4. OPALACH Wiktoria 02 MTP KORMORAN OLSZTYN 42.40 190

5. WRÓBLEWSKA Aleksandra 02 UKP Jedynka Elbląg 45.19 157

6. SIERAK Kinga 02 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 46.69 142

12 lat

1. SZELUGA Wiktoria 01 MTP KORMORAN OLSZTYN 33.93 370

2. KRUPIŃSKA Laura 01 MTP KORMORAN OLSZTYN 36.71 292

3. WIKTOR Marika 01 MTP KORMORAN OLSZTYN 36.88 288

4. KRECZ Dominika 01 MTP KORMORAN OLSZTYN 44.11 168

5. SZCZEPANEK Ewelina 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 45.10 157

13 lat

1. CHODYNA Kinga 00 MTP KORMORAN OLSZTYN 32.49 422

2. ANTONIAK Oliwia 00 MTP KORMORAN OLSZTYN 34.01 368

14 lat

1. WIESIOLEK Karolina 99 MTP KORMORAN OLSZTYN 35.09 335

15 lat

1. BORTKIEWICZ Ada 98 MTP KORMORAN OLSZTYN 32.39 426

16 lat i starsi

1. MACIESZA Agata 96 KS Orzeł Elbląg 30.73 499

2. CHODYNA MONIKA 92 AZS UWM Olsztyn 31.54 

3. SADOWSKA Marta 93 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 32.29 430

4. ZARĘBA Natalia 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 32.61 417

5. LESZCZYŃSKA Matylda 97 UKS Pirat Elbląg 34.81 343

100 metrów stylem zmiennym

10 lat i młodsi

1. KUŁAKOWSKA Monika 2003MKS Medyk Giżycko 1:19.86 377

2. ŁUPKOWSKA Katarzyna 2003MKS Medyk Giżycko 1:39.76 193

3. KULIK Wiktoria 2003MTP KORMORAN OLSZTYN 1:45.32 164

4. SIENKIEWICZ Oliwia 2003MTP KORMORAN OLSZTYN 1:46.14 160

5. SANFORD Maja 2003Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:54.29 128

11 lat

1. MIECZKOWSKA Wiktoria 2002MKS „Roś” Pisz 1:21.55 354

2. GŁADKOJĆ Marta 2002MTP KORMORAN OLSZTYN 1:28.77 275

3. ŁUKASZEWICZ Wiktoria 2002MTP KORMORAN OLSZTYN 1:34.92 225

4. ZALEWSKA Izabela 2002MKS Medyk Giżycko 1:39.94 192

5. PAWEŁAS Martyna 2002MTP KORMORAN OLSZTYN 1:43.34 174

12 lat

1. PŁACHTA Zuzanna 2001MTP KORMORAN OLSZTYN 1:24.02 324

2. GARDOCKA Julia 2001MKS „Roś” Pisz 1:24.71 316

3. TROIA Delfina 2001MTP KORMORAN OLSZTYN 1:26.49 297

4. KARCZEWSKA Patrycja 2001MTP KORMORAN OLSZTYN 1:35.58 220

5. GĄSKA Agata 2001Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:36.51 214

6. LESKA Zuzanna 2001Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:46.31 160

13 lat

1. ŚWIĘCKA Julia 2000MTP KORMORAN OLSZTYN 1:12.84 498

2. WIKIEŁ Żaklina 2000MTP KORMORAN OLSZTYN 1:13.29 488

3. DOMŻALSKA Wiktoria 2000UKP Jedynka Elbląg 1:14.28 469

4. SINITCHINE Zoja 2000MTP KORMORAN OLSZTYN 1:15.10 454

5. GASPARJAN Lilia 2000MKS Medyk Giżycko 1:16.61 428

6. BIERNACKA Michalina 2000Uks Mos Ełk 1:17.79 408

14 lat

1. ŁUKASIK Wiktoria 1999MKS Medyk Giżycko 1:10.15 557

2. KREJCZY Agata 1999MKS Medyk Giżycko 1:17.86 407

3. BATOR Julia 1999MTP KORMORAN OLSZTYN 1:20.86 364

4. WARMIŃSKA Urszula 1999MKS Medyk Giżycko 1:28.73 275

15 lat

1. RYZINSKA Daria 1998MKS „Roś” Pisz 1:16.60 428

2. BORTKIEWICZ Ada 1998MTP KORMORAN OLSZTYN 1:17.41 414

16 lat i starsi

1. BIEDRZYCKA Iga 1997MKS „Roś” Pisz 1:07.79 617

2. ZARĘBA Natalia 1997Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:15.78 442

3. LESZCZYŃSKA Matylda 1997UKS Pirat Elbląg 1:19.06 389

50 metrów stylem grzbietowym

10 lat i młodsi

1. WAŚNIEWSKA Martyna 04 UKP Jedynka Elbląg 41.60 235

2. GRYGIENCZA Iga 04 MKS Medyk Giżycko 42.96 214

3. GUTOWSKA Maria 04 UKP Jedynka Elbląg 43.83 201

4. URBANOWICZ Dominika 03 UKP Jedynka Elbląg 45.61 178

5. GODLEWSKA Wiktoria 03 UKP Jedynka Elbląg 45.72 177

6. DOROSZKIEWICZ Anna 05 UKP Jedynka Elbląg 47.19 161

11 lat

1. ZAJĄC Aleksandra 02 UKP Jedynka Elbląg 37.36 325

2. DĄBROWSKA Aleksandra 02 UKS Pirat Elbląg 37.88 312

3. DĘBOWSKA Aniela 02 MTP KORMORAN OLSZTYN 38.75 291

4. DALIDOWICZ Maja 02 UKS Pirat Elbląg 42.88 215

5. KUKIEŁKA Liliana 02 Orka Iława 43.23 210

6. FUKIN Julia 02 MTP KORMORAN OLSZTYN 43.72 203

12 lat

1. PŁACHTA Zuzanna 01 MTP KORMORAN OLSZTYN 38.19 304

2. CZERNIEWICZ Julia 01 MTP KORMORAN OLSZTYN 39.28 280

3. KOWALCZYK Nikola 01 Uks Mos Ełk 40.45 256

4. TYPAŃSKA Julia 01 UKS Pirat Elbląg 42.14 226

5. CZAJKA Liwia 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 43.22 210

6. URBAŃSKA Natalia 01 Orka Iława 43.27 209

13 lat

1. SZATKOWSKA Monika 00 MTP KORMORAN OLSZTYN 35.87 367

2. KOSTRUBIEC Alicja 00 MTP KORMORAN OLSZTYN 40.15 262

14 lat

1. GOSZCZYCKA Karolina 99 MTP KORMORAN OLSZTYN 38.11 306

15 lat

1. ADAMOWICZ Adrianna 98 MTP KORMORAN OLSZTYN 33.65 445

2. ABRAMOWICZ Zuzanna 98 MKS Medyk Giżycko 44.78 189

3. FARYJ Julia 98 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 47.41 159

16 lat i starsi

1. WIERZCHOWSKA Kinga 97 Uks Mos Ełk 33.26 461

2. SADOWSKA Marta 93 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 34.55 411

100 metrów stylem klasycznym

10 lat i młodsi

1. KUŁAKOWSKA Monika 2003MKS Medyk Giżycko 1:27.02 374

2. SIENKIEWICZ Oliwia 2003MTP KORMORAN OLSZTYN 1:51.80 176

3. GMITER Barbara 2004MTP KORMORAN OLSZTYN 1:52.73 172

4. SZORDYKOWSKA Małgorzata 2003MTP KORMORAN OLSZTYN 1:54.29 165

5. ABRAMCZYK Ewa 2003MTP KORMORAN OLSZTYN 1:54.42 164

6. PIASECKA Alicja 2004UKS Pirat Elbląg 1:57.17 153

11 lat

1. GŁADKOJĆ Marta 2002MTP KORMORAN OLSZTYN 1:37.53 265

2. CHROSTOWSKA Maria 2002MTP KORMORAN OLSZTYN 1:40.70 241

3. OPALACH Wiktoria 2002MTP KORMORAN OLSZTYN 1:42.04 232

4. ŚMIAŁKOWSKA Roksana 2002Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:45.62 209

5. SIERAK Kinga 2002Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:45.78 208

6. ZALEWSKA Izabela 2002MKS Medyk Giżycko 1:45.90 207

12 lat

1. CHEREK Natalia 2001UKP Jedynka Elbląg 1:28.50 355

2. GARDOCKA Julia 2001MKS „Roś” Pisz 1:31.44 322

3. ZDUNIEWICZ Julia 2001MUKS PIORUN Gołdap 1:35.16 286

4. TROIA Delfina 2001MTP KORMORAN OLSZTYN 1:36.51 274

5. CZAJKA Liwia 2001Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:37.78 263

6. KONOPKA Julia 2001MTP KORMORAN OLSZTYN 1:40.95 239

13 lat

1. WIKIEŁ Żaklina 2000MTP KORMORAN OLSZTYN 1:16.39 552

2. SZMIT Julia 2000MKS Medyk Giżycko 1:28.02 361

3. MEJCZ Barbara 2000MUKS PIORUN Gołdap 1:33.35 303

4. JAKOWSKA Oliwia 2000MUKS PIORUN Gołdap 1:33.40 302

5. MAŚNICKA Alicja 2000Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:41.09 238

6. BOROWSKA Paulina 2000UKP Jedynka Elbląg 1:48.94 190

14 lat

1. BUONAGURA Alessia 1999MTP KORMORAN OLSZTYN 1:28.50 355

2. WARMIŃSKA Urszula 1999MKS Medyk Giżycko 1:34.21 294

3. TARGOŃSKA Wiktoria 1999MKS Medyk Giżycko 1:54.91 162

15 lat

1. RYZINSKA Daria 1998MKS „Roś” Pisz 1:25.34 396

100 metrów stylem dowolnym

10 lat i młodsi

1. GUTOWSKA Maria 2004UKP Jedynka Elbląg 1:22.02 240

2. WAŚNIEWSKA Martyna 2004UKP Jedynka Elbląg 1:25.07 215

3. KONOPKO Julia 2003UKP Jedynka Elbląg 1:30.07 181

4. TYLKIE Dominika 2004UKP Jedynka Elbląg 1:31.42 173

5. URBANOWICZ Dominika 2003UKP Jedynka Elbląg 1:32.10 169

6. ŁUPKOWSKA Katarzyna 2003MKS Medyk Giżycko 1:32.53 167

11 lat

1. BUKO Martyna 2002MKS Medyk Giżycko 1:09.18 400

2. MIECZKOWSKA Wiktoria 2002MKS „Roś” Pisz 1:11.44 364

3. SZYMAŃSKA Monika 2002MTP KORMORAN OLSZTYN 1:12.65 346

4. MUZYKA Izabela 2002MTP KORMORAN OLSZTYN 1:12.88 342

5. POLASIK Natalia 2002MKS Medyk Giżycko 1:17.81 281

6. WOJTAŚ Zofia 2002UKP Jedynka Elbląg 1:22.18 239

12 lat

1. TYLKIE Karolina 2001UKP Jedynka Elbląg 1:08.81 407

2. WIKTOR Marika 2001MTP KORMORAN OLSZTYN 1:11.42 364

3. CZERNIEWICZ Julia 2001MTP KORMORAN OLSZTYN 1:15.96 302

4. KRUPIŃSKA Laura 2001MTP KORMORAN OLSZTYN 1:16.07 301

5. KOWALCZYK Nikola 2001Uks Mos Ełk 1:16.76 293

6. GĄSKA Agata 2001Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:18.54 273

13 lat

1. ZEMAJTIS Maria 2000MTP KORMORAN OLSZTYN 1:01.53 569

2. BIERNACKA Michalina 2000Uks Mos Ełk 1:05.30 476

3. GASPARJAN Lilia 2000MKS Medyk Giżycko 1:05.62 469

4. CHODYNA Kinga 2000MTP KORMORAN OLSZTYN 1:07.79 426

5. BEKIER Klara 2000MTP KORMORAN OLSZTYN 1:10.71 375

6. WORONKO Wiktoria 2000MKS Medyk Giżycko 1:11.05 370

14 lat

1. OSEŁKOWSKA Julia 1999MTP KORMORAN OLSZTYN 1:06.97 441

2. WIESIOLEK Karolina 1999MTP KORMORAN OLSZTYN 1:08.03 421

3. KREJCZY Agata 1999MKS Medyk Giżycko 1:09.46 396

4. WITKOWSKA Marta 1999UKS Pirat Elbląg 1:10.09 385

5. BATOR Julia 1999MTP KORMORAN OLSZTYN 1:10.70 375

6. BUONAGURA Alessia 1999MTP KORMORAN OLSZTYN 1:12.11 353

15 lat

1. KOTOWICZ Anna 1998Uks Mos Ełk 59.78 621

2. ABRAMOWICZ Zuzanna 1998MKS Medyk Giżycko 1:33.68 161

16 lat i starsi

1. ZACHOSZCZ Joanna 1993AZS UWM Olsztyn 58.98 646

2. WIKIEŁ Manuela 1992AZS UWM Olsztyn 59.56 628

3. BIEDRZYCKA Iga 1997MKS „Roś” Pisz 1:00.13 610

4. CHODYNA MONIKA 1992AZS UWM Olsztyn 1:02.19 551

5. MACIESZA Agata 1996KS Orzeł Elbląg 1:02.90 533

6. WIERZCHOWSKA Kinga 1997Uks Mos Ełk 1:05.58 470

200 metrów stylem motylkowym

11 lat

1. JASZCZUK Ewa 02 MTP KORMORAN OLSZTYN3:21.87 214 43.08 53.26 53.44 52.09

12 lat

1. SZELUGA Wiktoria 01 MTP KORMORAN OLSZTYN 2:55.71 324

2. CIELOSZCZYK Katarzyna 01 MKS „Roś” Pisz 3:28.25 195

14 lat

1. FILIPKOWSKA Dominika 99 MKS „Roś” Pisz 2:40.96 422

16 lat i starsi

1. KOWALIŃSKA Oriana 93 AZS UWM Olsztyn 2:14.11 730

200 metrów stylem grzbietowym

10 lat i młodsi

1. KIELAK Julia 03 MTP KORMORAN OLSZTYN3:59.71 125

2. ABRAMCZYK Ewa 03 MTP KORMORAN OLSZTYN4:02.32 121

3. KŁOS Paulina 03 MTP KORMORAN OLSZTYN4:15.53 103

4. WIKIEŁ Michalina 03 MTP KORMORAN OLSZTYN4:21.76 96

11 lat

1. BUKO Martyna 02 MKS Medyk Giżycko 2:47.03 371

2. DĄBROWSKA Aleksandra02 UKS Pirat Elbląg 2:55.05 322

3. ZAJĄC Aleksandra 02 UKP Jedynka Elbląg 2:57.12 311

4. POLASIK Natalia 02 MKS Medyk Giżycko 2:58.23 305

5. DĘBOWSKA Aniela 02 MTP KORMORAN OLSZTYN3:12.11 243

12 lat

1. CHEREK Natalia 01 UKP Jedynka Elbląg 2:55.49 319

2. HARNISZ Aleksandra 01 MTP KORMORAN OLSZTYN3:08.04 260

3. MIKULSKA Lidia 01 MTP KORMORAN OLSZTYN3:16.64 227

4. ŁOKUCJEWSKA Weronika01 MTP KORMORAN OLSZTYN 3:31.14

13 lat

 1. DOMŻALSKA Wiktoria 00 UKP Jedynka Elbląg 2:30.42 508

 2. SZATKOWSKA Monika 00 MTP KORMORAN OLSZTYN 2:43.97 392

 3. SZMIT Julia 00 MKS Medyk Giżycko 3:08.04 260

 15 lat

 1. ADAMOWICZ Adrianna 98 MTP KORMORAN OLSZTYN 2:35.63 458

 400 metrów stylem dowolnym

 11 lat

 1. MUZYKA Izabela 02 MTP KORMORAN OLSZTYN 6:05.58 265

 2. ŻYWÓLKO Natalia 02 MTP KORMORAN OLSZTYN 6:41.47 200

 3. WTULICH Anna 02 MTP KORMORAN OLSZTYN 6:55.83 180

 4. ZAWIŚLAK Gabriela 02 MTP KORMORAN OLSZTYN 7:37.85 134

 12 lat

 1. TYLKIE Karolina 01 UKP Jedynka Elbląg 5:17.82 403

 2. CIELOSZCZYK Katarzyna 01 MKS „Roś” Pisz 5:49.04 304

 3. ŁOKUCJEWSKA Weronika 01 MTP KORMORAN OLSZTYN 6:19.43 237

 13 lat

 1. ZEMAJTIS Maria 00 MTP KORMORAN OLSZTYN 4:44.92 560

 2. SINITCHINE Zoja 00 MTP KORMORAN OLSZTYN 4:53.18 514

 3. ŚWIĘCKA Julia 00 MTP KORMORAN OLSZTYN 5:04.78 457

 4. BEKIER Klara 00 MTP KORMORAN OLSZTYN 5:31.38 355

 14 lat

 1. ŁUKASIK Wiktoria 99 MKS Medyk Giżycko 4:45.89 554

 2. OSEŁKOWSKA Julia 99 MTP KORMORAN OLSZTYN 4:53.04 514

 3. FILIPKOWSKA Dominika 99 MKS „Roś” Pisz 4:53.06 514

 4. WITKOWSKA Marta 99 UKS Pirat Elbląg 5:32.04 353

 15 lat

 1. KOTOWICZ Anna 98 Uks Mos Ełk 4:30.03 657

 4 razy 50 metrów stylem dowolnym

 Szkoły podstawowe

 1 MTP KORMORAN OLSZTYN SZELUGA Wiktoria CZERNIEWICZ Julia WIKTOR Marika PŁACHTA Zuzanna ) 2:09.69 37

 2 MTP KORMORAN OLSZTYN (GŁADKOJĆ Marta 02 DĘBOWSKA Aniela 02 SZYMAŃSKA Monika 02 MUZYKA Izabela 02) 2:15.33 327

 3 UKP Jedynka Elbląg (KALINOWSKA Maja CHEREK Natalia ZAJĄC Aleksandra TYLKIE Karolina) 2:16.34 319

 4 MKS Medyk Giżycko (BUKO Martyna POLASIK Natalia KUŁAKOWSKA Monika.50 ŁUPKOWSKA Katarzyna ) 2:18.70 303

 5 Klub Sportowy Płetwal Szczytno (SZCZEPANEK Ewelina SIERAK Kinga CZAJKA Liwia GĄSKA Agata ) 2:29.43 243

 6 UKP Jedynka Elbląg (WRÓBLEWSKA Aleksandra WAŚNIEWSKA Martyna WOJTAŚ Zofia GUTOWSKA Maria) 2:32.92 226

 Szkoły gimnazjalne

 1. MTP KORMORAN OLSZTYN (ZEMAJTIS Maria CHODYNA Kinga SINITCHINE Zoja ŚWIĘCKA Julia ) 1:57.14 504

 2. Medyk Giżycko (ŁUKASIK Wiktoria GASPARJAN Lilia KREJCZY Agata WORONKO Wiktoria) 2:02.49 441

 3. MTP KORMORAN OLSZTYN (BATOR Julia WIESIOLEK Karolina BUONAGURA Alessia OSEŁKOWSKA Julia ) 2:04.54 419

 Szkoły ponadgimnazjalne

 1. AZS UWM Olsztyn (KOWALIŃSKA Oriana ZACHOSZCZ Joanna CHODYNA MONIKA WIKIEŁ Manuela ) 1:53.71 551

 2. MKS „Roś” Pisz (BIEDRZYCKA Iga FILIPKOWSKA Dominika RYZINSKA Daria MIECZKOWSKA) 2:02.01 446

 3. Uks Mos Ełk (BIERNACKA Michalina WIERZCHOWSKA Kinga KOWALCZYK Nikola KOTOWICZ Anna ) 2:02.94 436

 Mężczyźni

200 metrów stylem dowolnym

10 lat i młodsi

1. MAKAL Jakub 03 Uks Mos Ełk 3:26.75 111

2. PŁOŃSKI Filip 03 MTP KORMORAN OLSZTYN 3:30.80 104

3. ZAHORSKI Tobiasz 03 MTP KORMORAN OLSZTYN 4:01.45 69

11 lat

1. SOBOLEWSKI Dawid 02 MUKS PIORUN Gołdap 2:32.52 276

2. LEWANDOWSKI Jakub 02 UKP Jedynka Elbląg 2:34.07 268

3. NOWAK Radosław 02 MTP KORMORAN OLSZTYN 2:37.23 252

4. KOPICZKO Maksymilian 02 MKS Medyk Giżycko 2:38.87 244

5. CEDROWSKI Jakub 02 MKS Medyk Giżycko 2:53.37 188

6. BRUZDEWICZ Hubert 02 MTP KORMORAN OLSZTYN 2:54.98 183

12 lat

1. MECH Mateusz 01 UKS Pirat Elbląg 2:27.71 304

2. LINDE Miłosz 01 MTP KORMORAN OLSZTYN 2:33.70 270

3. ŻURAWSKI Jakub 01 MTP KORMORAN OLSZTYN 2:37.86 249

4. MYŚLER Jakub 01 MTP KORMORAN OLSZTYN 2:40.38 237

5. MINDA Mateusz 01 MTP KORMORAN OLSZTYN2:42.55 228

6. CHADAJ Łukasz 01 UKP Jedynka Elbląg 2:46.52 212 37.39 43.45 43.93 41.75

13 lat

1. KOZIEJKO Bartłomiej 00 MTP KORMORAN OLSZTYN 2:06.69 482

2. WĄSOWSKI Jędzrzej 00 MTP KORMORAN OLSZTYN 2:13.75 410

3. RUTKOWSKI Michał 00 Uks Mos Ełk 2:15.90 390

4. MECH Dariusz 00 UKS Pirat Elbląg 2:22.31 340

5. OSTAŁOWSKI Paweł 00 UKP Jedynka Elbląg 2:23.95 328

6. TRAMP Mateusz 00 MUKS PIORUN Gołdap 2:35.98 258

14 lat

1. CIBOROWSKI Rafał 99 MKS Medyk Giżycko 1:59.26 578

2. GIER Oliwer 99 MTP KORMORAN OLSZTYN2:08.42 463

3. KUBIŃSKI Arkadiusz 99 UKS Pirat Elbląg 2:15.44 394

4. KOWALEWSKI Julian 99 MTP KORMORAN OLSZTYN 2:18.71 367

5. KUBIAK Jacek 99 UKS Pirat Elbląg 2:22.63 338

15 lat

1. CHODAN Alan 98 MTP KORMORAN OLSZTYN 1:56.59 619

2. SZPOJANKOWSKI Kacper98 MTP KORMORAN OLSZTYN 1:57.04 612

3. SINITCHINE Radoslaw 98 MTP KORMORAN OLSZTYN1:59.09 580

4. RUCIŃSKI Jakub 98 MTP KORMORAN OLSZTYN 2:02.70 531

5. KRÓL Bartosz 98 MTP KORMORAN OLSZTYN 2:04.04 514

6. GUTOWSKI Mateusz 98 UKP Jedynka Elbląg 2:10.21 444

16 lat i starsi

1. PALMI – KUKIEŁKO Mieszk9o3 MKS „Roś” Pisz 1:56.61 618

2. ZIELIŃSKI Cezary 97 MKS Medyk Giżycko 1:57.08 611

3. PŁACHTA Emil 96 MTP KORMORAN OLSZTYN 2:02.96 527

4. TRACZEWSKI Jan 97 MTP KORMORAN OLSZTYN 2:03.84 516

5. BADYSIAK Jakub 95 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 2:08.36 463

6. KAROLKIEWICZ Sebastian96 UKP Jedynka Elbląg 2:26.17 314

50 metrów stylem klasycznym

10 lat i młodsi

1. SZAJDEK Michał 03 MTP KORMORAN OLSZTYN 45.07 175

2. TAUDUL Kacper 03 MUKS PIORUN Gołdap 46.16 163

3. BAGIŃSKI Bartłomiej 03 Uks Mos Ełk 49.22 135

4. CHOROSZEWSKI Iwo 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 49.82 130

5. WICIAK Radosław 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 51.73 116

6. HURNICKI Jan 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 52.20 113

11 lat

1. SZMIT Filip 02 MKS Medyk Giżycko 38.70 277

2. PORBACKI Krystian 02 MTP KORMORAN OLSZTYN 43.16 200

3. MACIEJEWSKI Dominik 02 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 43.48 195

4. KURDZIEKO Nikodem 02 MTP KORMORAN OLSZTYN 43.95 189

5. PRZYBOROWSKI Marcin 02 MUKS PIORUN Gołdap 44.62 181

6. OLBRYŚ Maciej 02 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 46.07 164

12 lat

1. JURCZAK Kacper 01 MTP KORMORAN OLSZTYN 38.60 279

2. NOWAK Aleksander 01 MTP KORMORAN OLSZTYN 41.15 231

3. GODLEWSKI Dominik 01 UKP Jedynka Elbląg 41.30 228

4. TYSZLAK Michał 01 MUKS PIORUN Gołdap 43.31 198

5. WOJTALEWICZ Robert 01 UKP Jedynka Elbląg 43.46 196

6. BUDNER Marceli 01 MTP KORMORAN OLSZTYN 43.74 192

13 lat

1. STADNYK Michał 00 MTP KORMORAN OLSZTYN 35.66 355

2. DĄBROWSKI Jan 00 UKS Pirat Elbląg 38.78 276

3. MEDŹWIECKI Daniel 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 42.73 206

4. MICHAŁOWSKI Remigiusz 00 UKP Jedynka Elbląg 44.65 180

5. LENART Szymon 00 UKP Jedynka Elbląg 44.93 177

6. BIL Daniel 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 44.99 176

14 lat

1. OMAK Fryderyk 99 MKS Medyk Giżycko 32.71 459

2. NIEROŃSKI Sebastian 99 UKP Jedynka Elbląg 33.12 443

3. DALIDOWICZ Patryk 99 UKS Pirat Elbląg 34.38 396

4. GÓRCZYŃSKI Mateusz 99 MTP KORMORAN OLSZTYN 36.10 342

5. KOSZOREK Szymon 99 Uks Mos Ełk 36.88 320

15 lat

1. KOZIOLEK Bartosz 98 MTP KORMORAN OLSZTYN 34.21 402

2. MACIĄG Adam 98 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 38.47 282

3. WIELGOSZ Dominik 98 UKP Jedynka Elbląg 44.67 180

16 lat i starsi

1. TOWAREK Sebastian 93 UKP Jedynka Elbląg 32.21 481

2. SZUDZIK Przemysław 94 UKP Jedynka Elbląg 33.40 432

3. BARAN Adam 97 MKS Medyk Giżycko 35.47 360

4. ZARĘBA Filip 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 36.20 339

5. NIKELEWSKI Wojciech 97 UKP Jedynka Elbląg 37.67 301

200 metrów stylem zmiennym

11 lat

1. WORONKO Krzysztof 02 MKS Medyk Giżycko 2:50.02 268

2. SZMIT Filip 02 MKS Medyk Giżycko 3:04.16 210

12 lat

1. KŁAK Marcin 01 Klub Sportowy Płetwal Szczy2t:n4o7.12 282

13 lat

1. OLLER Krzysztof 00 MTP KORMORAN OLSZTYN2:25.26 429

2. DOBRZYŃSKI Piotr 00 MTP KORMORAN OLSZTYN2:34.59 356

3. MAKSYMOWICZ Tomasz 00 UKP Jedynka Elbląg 2:45.72 289

4. ŻUKOWSKI Jakub 00 UKS Pirat Elbląg 2:52.59 256

14 lat

1. CIBOROWSKI Rafał 99 MKS Medyk Giżycko 2:17.45 507

2. KOSTOWSKI Michał 99 MTP KORMORAN OLSZTYN2:19.24 488

3. KRÓLAK Hubert 99 MTP KORMORAN OLSZTYN2:34.13 359

15 lat

1. CHODAN Alan 98 MTP KORMORAN OLSZTYN2:15.49 529 28

2. BARAN Jakub 98 MKS Medyk Giżycko 2:34.02 360

16 lat i starsi

1. PALMI – KUKIEŁKO Mieszk9o3 MKS „Roś” Pisz 2:10.36 594

2. SZMIT Kacper 97 MTP KORMORAN OLSZTYN2:23.00 450

50 metrów stylem dowolnym

10 lat i młodsi

1. MAKSYMOWICZ Krzysztof 03 UKP Jedynka Elbląg 38.00 152

2. NIEDZIAŁEK Michał 03 MTP KORMORAN OLSZTYN 39.03 140

3. TECLAW Igor 03 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 39.29 137

4. NIEWIADOMSKI Oliwier 04 UKP Jedynka Elbląg 39.36 137

5. MAKAL Jakub 03 Uks Mos Ełk 40.57 125

6. GALLAS Gerard 03 MTP KORMORAN OLSZTYN 41.84 114

11 lat

1. SOBOLEWSKI Dawid 02 MUKS PIORUN Gołdap 31.08 278

2. NOWAK Radosław 02 MTP KORMORAN OLSZTYN 31.43 269

3. KOPICZKO Maksymilian 02 MKS Medyk Giżycko 31.70 262

4. PRZYBOROWSKI Marcin 02 MUKS PIORUN Gołdap 33.34 225

5. JANUSZKIEWICZ Miłosz 02 MUKS PIORUN Gołdap 34.01 212

6. BURAKOWSKI Robert 02 MTP KORMORAN OLSZTYN 34.77 199

12 lat

1. LIPIŃSKII Szymon 01 MTP KORMORAN OLSZTYN 28.97 344

2. MOŚCICKI Jakub 01 MTP KORMORAN OLSZTYN 29.69 319

3. MECH Mateusz 01 UKS Pirat Elbląg 30.42 297

4. KROTOSZYŃSKI Filip 01 MTP KORMORAN OLSZTYN 32.55 242

5. WIECHEĆ Mateusz 01 Uks Mos Ełk 34.49 203

6. BRZÓZY Bartosz 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 35.70 183

13 lat

1. ŚMIAROWSKI Beniamin 00 MTP KORMORAN OLSZTYN 27.36 408

2. RUTKOWSKI Michał 00 Uks Mos Ełk 28.28 369

3. BIL Daniel 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 31.46 268

4. ALICKI Krystian 00 MKS „Roś” Pisz 33.54 221

5. KOWIESKI Łukasz 00 UKP Jedynka Elbląg 36.95 165

14 lat

1. DALIDOWICZ Patryk 99 UKS Pirat Elbląg 26.58 445

2. RUSZCZYK Michał 99 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 27.02 424

3. CHABOWSKI Aleksy 99 MTP KORMORAN OLSZTYN 27.12 419

4. GIER Oliwer 99 MTP KORMORAN OLSZTYN 27.36 408

5. STANIASZEK Andrzej 99 MUKS PIORUN Gołdap 27.42 405

6. KOSZOREK Szymon 99 Uks Mos Ełk 28.10 377

15 lat

1. KASZTELAN Mateusz 98 Uks Mos Ełk 25.05 532

2. PIWOWARSKI Konrad 98 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 25.53 502

3. SOŁTOWSKI Dominik 98 Uks Mos Ełk 26.69 439

4. GUTOWSKI Mateusz 98 UKP Jedynka Elbląg 27.08 421

5. WIELGOSZ Dominik 98 UKP Jedynka Elbląg 36.18 176

16 lat i starsi

1. TOWAREK Sebastian 93 UKP Jedynka Elbląg 23.81 619

2. SZCZUKOWSKI Michal 95 MTP KORMORAN OLSZTYN 23.97 607

3. TRACZEWSKI Jan 97 MTP KORMORAN OLSZTYN 24.41 575

4. SZMIT Błażej 94 MTP KORMORAN OLSZTYN 25.26 519

5. WOŁYNIEC Robert 96 Uks Mos Ełk 26.29 460

6. TYSZLAK Kamil 97 MTP KORMORAN OLSZTYN 26.32 458

100 metrów stylem motylkowym

11 lat

1. KOMAR Rafał 2002MTP KORMORAN OLSZTYN 1:22.65 201

2. CEDROWSKI Jakub 2002MKS Medyk Giżycko 1:22.70 201

3. LEWANDOWSKI Jakub 2002UKP Jedynka Elbląg 1:36.68 126

12 lat

1. KŁAK Marcin 2001Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:14.29 277

2. JEDNASZEWSKI Mikołaj 2001MTP KORMORAN OLSZTYN 1:16.77 251

13 lat

1. ŻUKOWSKI Jakub 2000UKS Pirat Elbląg 1:16.23 257

2. WNOROWSKI Adrian 2000Uks Mos Ełk 1:27.34 171

14 lat

1. KOSTOWSKI Michał 1999MTP KORMORAN OLSZTYN 1:03.45 446

2. RUSZCZYK Michał 1999Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:15.31 266

15 lat

1. PIWOWARSKI Konrad 1998Klub Sportowy Płetwal Szczytno 58.43 571

2. SZPOJANKOWSKI Kacper 1998MTP KORMORAN OLSZTYN 1:02.58 464

3. KOZIOLEK Bartosz 1998MTP KORMORAN OLSZTYN 1:04.66 421

16 lat i starsi

1. PŁACHTA Emil 1996MTP KORMORAN OLSZTYN 59.19 549

2. BADYSIAK Jakub 1995Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:02.02 477

3. WOŁYNIEC Robert 1996Uks Mos Ełk 1:02.36 469 29.00 33.36

4. TYSZLAK Kamil 1997MTP KORMORAN OLSZTYN 1:03.42 446

5. MIKOŁAJEWSKI Patryk 1997Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:03.50 445

100 metrów stylem grzbietowym

10 lat i młodsi

1. MAKSYMOWICZ Krzysztof 2003UKP Jedynka Elbląg 1:39.51 118

2. NIEWIADOMSKI Oliwier 2004UKP Jedynka Elbląg 1:41.49 112

3. CYCKOWSKI Aleksander 2003UKP Jedynka Elbląg 1:43.26 106

4. PŁOŃSKI Filip 2003MTP KORMORAN OLSZTYN 1:45.89 98

5. KAPAŁA Szymon 2003MTP KORMORAN OLSZTYN 1:48.16 92

6. MACZYSZYN Hubert 2003MKS Medyk Giżycko 1:52.02 83

11 lat

1. WORONKO Krzysztof 2002MKS Medyk Giżycko 1:18.28 244

2. JANUSZKIEWICZ Miłosz 2002MUKS PIORUN Gołdap 1:26.66 180

3. KRÓLIK Damian 2002MTP KORMORAN OLSZTYN 1:28.73 167

4. HELBRECHT Jakub 2002MTP KORMORAN OLSZTYN 1:35.29 135

5. KOŃCZAK Bartek 2002UKP Jedynka Elbląg 1:38.70 121

6. DĘBSKI Jan 2002MTP KORMORAN OLSZTYN 1:42.18 109

12 lat

1. MOŚCICKI Jakub 2001MTP KORMORAN OLSZTYN 1:12.47 307

2. LIPIŃSKII Szymon 2001MTP KORMORAN OLSZTYN 1:16.58 261

3. JEDNASZEWSKI Mikołaj 2001MTP KORMORAN OLSZTYN 1:20.80 222

4. WIECHEĆ Mateusz 2001Uks Mos Ełk 1:24.06 197

5. MINDA Mateusz 2001MTP KORMORAN OLSZTYN 1:28.85 167

6. ŻURAWSKI Jakub 2001MTP KORMORAN OLSZTYN 1:29.31 164

13 lat

1. MECH Dariusz 2000UKS Pirat Elbląg 1:09.87 343

2. OSTAŁOWSKI Paweł 2000UKP Jedynka Elbląg 1:12.46 308

3. ŚMIAROWSKI Beniamin 2000MTP KORMORAN OLSZTYN 1:13.19 298

4. TRAMP Mateusz 2000MUKS PIORUN Gołdap 1:23.94 198

14 lat

1. CHABOWSKI Aleksy 1999MTP KORMORAN OLSZTYN 1:08.63 362

2. STANIASZEK Andrzej 1999MUKS PIORUN Gołdap 1:09.10 355

3. KUBIŃSKI Arkadiusz 1999UKS Pirat Elbląg 1:11.53 320

15 lat

1. SOŁTOWSKI Dominik 1998Uks Mos Ełk 1:03.88 449

2. RUCIŃSKI Jakub 1998MTP KORMORAN OLSZTYN 1:04.12 444

3. SZTUK Mateusz 1998MUKS PIORUN Gołdap 1:10.21 338

16 lat i starsi

1. SZMIT Błażej 1994MTP KORMORAN OLSZTYN 1:01.90 494

2. MIKOŁAJEWSKI Patryk 1997Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:07.20 386

200 metrów stylem klasycznym

10 lat i młodsi

1. SZAJDEK Michał 03 MTP KORMORAN OLSZTYN3:30.24 189

2. TAUDUL Kacper 03 MUKS PIORUN Gołdap 3:34.47 178

3. NIEDZIAŁEK Michał 03 MTP KORMORAN OLSZTYN4:23.61 95

4. MOJSIEWICZ Dominik 03 MTP KORMORAN OLSZTYN4:24.25 95

5. ADAMOWICZ Konrad 03 MTP KORMORAN OLSZTYN4:41.67 78

6. WIŚNIEWSKI Paweł 03 MTP KORMORAN OLSZTYN4:51.94 70

11 lat

1. SZMIT Filip 02 MKS Medyk Giżycko 3:10.13 255

2. KURDZIEKO Nikodem 02 MTP KORMORAN OLSZTYN 3:22.13 212

3. PORBACKI Krystian 02 MTP KORMORAN OLSZTYN 3:27.95 195

4. MACIEJEWSKI Dominik 02 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 3:29.41 191

5. GALIŃSKI Jakub 02 MTP KORMORAN OLSZTYN 3:46.96 150

6. SKÓRSKI Szymon 02 MTP KORMORAN OLSZTYN 3:48.34 147

12 lat

1. JURCZAK Kacper 01 MTP KORMORAN OLSZTYN3:08.40 262

2. GODLEWSKI Dominik 01 UKP Jedynka Elbląg 3:16.83 230

3. BUDNER Marceli 01 MTP KORMORAN OLSZTYN3:18.26 225

4. NOWAK Aleksander 01 MTP KORMORAN OLSZTYN3:18.83 223

5. CHADAJ Łukasz 01 UKP Jedynka Elbląg 3:24.63 205 46.91 53.10 53.83 50.79

6. WOJTALEWICZ Robert 01 UKP Jedynka Elbląg 3:25.12 203

13 lat

1. DOBRZYŃSKI Piotr 00 MTP KORMORAN OLSZTYN2:47.81 371

2. STADNYK Michał 00 MTP KORMORAN OLSZTYN2:48.91 364

3. DĄBROWSKI Jan 00 UKS Pirat Elbląg 3:02.35 289

4. MICHAŁOWSKI Remigiusz00 UKP Jedynka Elbląg 3:20.43 218

5. LENART Szymon 00 UKP Jedynka Elbląg 3:24.93 204

6. MEDŹWIECKI Daniel 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 33:6.75 172

14 lat

1. NIEROŃSKI Sebastian 99 UKP Jedynka Elbląg 2:38.16 444

2. OMAK Fryderyk 99 MKS Medyk Giżycko 2:39.39 433

3. KRÓLAK Hubert 99 MTP KORMORAN OLSZTYN 2:49.01 363

4. GÓRCZYŃSKI Mateusz 99 MTP KORMORAN OLSZTYN2:49.18 362

15 lat

1. KRÓL Bartosz 98 MTP KORMORAN OLSZTYN 2:48.07 370

16 lat i starsi

1. SZMIT Kacper 97 MTP KORMORAN OLSZTYN2:37.62 448

2. SZUDZIK Przemysław 94 UKP Jedynka Elbląg 2:46.63 379

1500 metrów stylem dowolnym

11 lat

1. KOMAR Rafał 02 MTP KORMORAN OLSZTYN 22:56.48 235

2. BRUZDEWICZ Hubert 02 MTP KORMORAN OLSZTYN 23:31.45 218

3. BURAKOWSKI Robert 02 MTP KORMORAN OLSZTYN 25:23.82 173

12 lat

1. BAŁDYGA Marceli 01 MTP KORMORAN OLSZTYN 19:29.85 383

2. LINDE Miłosz 01 MTP KORMORAN OLSZTYN 22:32.74 248

13 lat

1. KOZIEJKO Bartłomiej 00 MTP KORMORAN OLSZTYN 17:38.28 518

2. WĄSOWSKI Jędzrzej 00 MTP KORMORAN OLSZTYN 17:56.54 492

3. OLLER Krzysztof 00 MTP KORMORAN OLSZTYN 18:02.19 484

4. MAKSYMOWICZ Tomasz 00 UKP Jedynka Elbląg 19:34.93 378

14 lat

1. LUMA Wiktor 99 Klub Sportowy Płetwal Szczytno20:49.68 314

15 lat

1. KASZTELAN Mateusz 98 Uks Mos Ełk 16:17.85 657

2. SINITCHINE Radoslaw 98 MTP KORMORAN OLSZTYN 16:28.01 636

3. MACIĄG Adam 98 Klub Sportowy Płetwal Szczytno25:10.06 178

16 lat i starsi

1. ZIELIŃSKI Cezary 97 MKS Medyk Giżycko 16:37.51 618

 50 metrów stylem motylkowym

 10 lat i młodsi

 1. GLEBA Klaudiusz 03 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 45.49 110

 2. MAKAL Jakub 03 Uks Mos Ełk 51.86 74

 3. PIWOWARSKI Radosław 03 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 54.90 62

 4. CHMIELIŃSKI Olaf 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 55.73 59

 11 lat

 1. KOMAR Rafał 02 MTP KORMORAN OLSZTYN 35.46 232

 2. CEDROWSKI Jakub 02 MKS Medyk Giżycko 38.00 188

 3. ŚNIECIKOWSKI Emilian 02 MTP KORMORAN OLSZTYN 40.86 151

 4. MACIEJEWSKI Dominik 02 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 41.35 146

 5. DUSZAK Juliusz 02 MTP KORMORAN OLSZTYN 43.74 123

 6. OLBRYŚ Maciej 02 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 45.41 110

 12 lat

 1. BAŁDYGA Marceli 01 MTP KORMORAN OLSZTYN 33.47 276

 2. BUTRYKIEWICZ Jakub 01 Orka Iława 34.39 254

 3. ZIELSKI Oliwier 01 Orka Iława 36.39 214

 4. HRUŚWICKI Jakub 01 MTP KORMORAN OLSZTYN 40.76 152

 5. SZYDLIK Oskar 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 42.81 132

 6. WOJTALEWICZ Robert 01 UKP Jedynka Elbląg 46.38 103

 13 lat

 1. ŻUKOWSKI Jakub 00 UKS Pirat Elbląg 33.40 278

 2. BIL Daniel 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 38.24 185

 3. WNOROWSKI Adrian 00 Uks Mos Ełk 39.29 170

14 lat

 1. RUSZCZYK Michał 99 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 29.44 406

 2. CHABOWSKI Aleksy 99 MTP KORMORAN OLSZTYN 30.36 370

 3. LUMA Wiktor 99 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 30.83 353

 4. GÓRCZYŃSKI Mateusz 99 MTP KORMORAN OLSZTYN 32.38 305

 15 lat

 1. PIWOWARSKI Konrad 98 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 25.99 590

 2. SOŁTOWSKI Dominik 98 Uks Mos Ełk 28.80 433

 3. BARAN Jakub 98 MKS Medyk Giżycko 29.67 396

 4. GUTOWSKI Mateusz 98 UKP Jedynka Elbląg 30.26 373

 16 lat i starsi

 1. TRACZEWSKI Jan 97 MTP KORMORAN OLSZTYN 27.69 487

 2. WOŁYNIEC Robert 96 Uks Mos Ełk 28.12 465

 3. TYSZLAK Kamil 97 MTP KORMORAN OLSZTYN 28.41 451

 4. BADYSIAK Jakub 95 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 28.48 448

 5. MIKOŁAJEWSKI Patryk 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 28.55 445

 6. KAROLKIEWICZ Sebastian 96 UKP Jedynka Elbląg 29.96 385

 100 metrów stylem zmiennym

 10 lat i młodsi

 1. SZAJDEK Michał 2003MTP KORMORAN OLSZTYN 1:32.75 163

 2. PŁOŃSKI Filip 2003MTP KORMORAN OLSZTYN 1:46.11 109

 11 lat

 1. KURDZIEKO Nikodem 2002MTP KORMORAN OLSZTYN 1:27.40 195

 2. PORBACKI Krystian 2002MTP KORMORAN OLSZTYN 1:29.33 182

 3. RYBIŃSKI Filip 2002Orka Iława 1:31.91 167

 4. BURAKOWSKI Robert 2002MTP KORMORAN OLSZTYN 1:34.25 155

 5. MIERZEJEK Igor 2002MTP KORMORAN OLSZTYN 1:41.03 126

 12 lat

 1. JURCZAK Kacper 2001MTP KORMORAN OLSZTYN 1:15.57 302

 2. KŁAK Marcin 2001Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:16.35 292

 3. NOWAK Aleksander 2001MTP KORMORAN OLSZTYN 1:20.21 252

 4. WIERZCHOWSKI Michał 2001Uks Mos Ełk 1:29.44 182

 5. MINDA Mateusz 2001MTP KORMORAN OLSZTYN 1:31.36 171

 6. POLAŃCZUK Łukasz 2001Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:33.57 159

 13 lat

 1. RUTKOWSKI Michał 2000Uks Mos Ełk 1:14.90 310

 2. DĄBROWSKI Jan 2000UKS Pirat Elbląg 1:21.41 241

 14 lat

 1. CIBOROWSKI Rafał 1999MKS Medyk Giżycko 1:02.43 535

 2. NIEROŃSKI Sebastian 1999UKP Jedynka Elbląg 1:07.25 428

 3. OMAK Fryderyk 1999MKS Medyk Giżycko 1:08.95 397

 4. KOSZOREK Szymon 1999Uks Mos Ełk 1:11.87 351

 5. PACHUCKI Maciej 1999MKS Medyk Giżycko 1:22.22 234

 15 lat

 1. KOZIOLEK Bartosz 1998MTP KORMORAN OLSZTYN 1:07.58 422

 2. BARAN Jakub 1998MKS Medyk Giżycko 1:10.49 372

 16 lat i starsi

 1. PALMI – KUKIEŁKO Mieszko 1993MKS „Roś” Pisz 1:00.14 599

 2. SZMIT Błażej 1994MTP KORMORAN OLSZTYN 1:02.24 540

 3. PŁACHTA Emil 1996MTP KORMORAN OLSZTYN 1:03.07 519

 4. SZMIT Kacper 1997MTP KORMORAN OLSZTYN 1:06.56 442

 5. BADYSIAK Jakub 1995Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:07.67 420

 6. BARAN Adam 1997MKS Medyk Giżycko 1:09.14 394

 50 metrów stylem grzbietowym

 10 lat i młodsi

 1. MAKSYMOWICZ Krzysztof 03 UKP Jedynka Elbląg 43.42 141

 2. CYCKOWSKI Aleksander 03 UKP Jedynka Elbląg 46.04 118

 3. TECLAW Igor 03 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 46.82 112

 4. NIEWIADOMSKI Oliwier 04 UKP Jedynka Elbląg 46.89 112

 5. OSTAŁOWSKI Dariusz 04 UKP Jedynka Elbląg 48.69 100

 6. MACZYSZYN Hubert 03 MKS Medyk Giżycko 49.85 93

 11 lat

 1. WORONKO Krzysztof 02 MKS Medyk Giżycko 35.91 249

 2. NOWAK Radosław 02 MTP KORMORAN OLSZTYN 39.77 183

 3. JANUSZKIEWICZ Miłosz 02 MUKS PIORUN Gołdap 40.13 178

 4. PRZYBOROWSKI Marcin 02 MUKS PIORUN Gołdap 40.41 175

 5. RYBIŃSKI Filip 02 Orka Iława 42.39 151

 6. JACUŃSKI Maciej 02 Orka Iława 43.67 138

 12 lat

 1. MOŚCICKI Jakub 01 MTP KORMORAN OLSZTYN 33.04 320

 2. LIPIŃSKII Szymon 01 MTP KORMORAN OLSZTYN 34.94 270

 3. WIECHEĆ Mateusz 01 Uks Mos Ełk 37.02 227

 4. MINDA Mateusz 01 MTP KORMORAN OLSZTYN 40.12 178

 5. MYŚLER Jakub 01 MTP KORMORAN OLSZTYN 40.63 172

 6. GILGENAST Maciej 01 UKP Jedynka Elbląg 42.23 153

 13 lat

 1. MECH Dariusz 00 UKS Pirat Elbląg 32.46 337

 2. OSTAŁOWSKI Paweł 00 UKP Jedynka Elbląg 33.47 308

 3. KOWIESKI Łukasz 00 UKP Jedynka Elbląg 45.43 123

 14 lat

 1. STANIASZEK Andrzej 99 MUKS PIORUN Gołdap 30.90 391

 2. KUBIŃSKI Arkadiusz 99 UKS Pirat Elbląg 34.05 292

 3. KOWALEWSKI Julian 99 MTP KORMORAN OLSZTYN 34.54 280

 15 lat

 1. SOŁTOWSKI Dominik 98 Uks Mos Ełk 29.54 448

 2. KRÓL Bartosz 98 MTP KORMORAN OLSZTYN 30.26 417

 3. SZTUK Mateusz 98 MUKS PIORUN Gołdap 32.54 335

 4. MACIĄG Adam 98 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 34.19 289

 16 lat i starsi

 1. MIKOŁAJEWSKI Patryk 97 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 30.37 412

 2. NIEMIDOMSKI Maciej 94 UKP Jedynka Elbląg 30.41 411

 100 metrów stylem klasycznym

 10 lat i młodsi

 1. TAUDUL Kacper 2003MUKS PIORUN Gołdap 1:39.31 175

 2. SZAJDEK Michał 2003MTP KORMORAN OLSZTYN 1:39.45 174

 3. BAGIŃSKI Bartłomiej 2003Uks Mos Ełk 1:50.49 127

 4. HURNICKI Jan 2004Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:53.48 117

 5. CHOROSZEWSKI Iwo 2004Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:53.79 116

 6. NIEDZIAŁEK Michał 2003MTP KORMORAN OLSZTYN 2:00.55 98

 11 lat

 1. SZMIT Filip 2002MKS Medyk Giżycko 1:29.25 241

 2. KURDZIEKO Nikodem 2002MTP KORMORAN OLSZTYN 1:34.99 200

 3. PORBACKI Krystian 2002MTP KORMORAN OLSZTYN 1:36.12 193

 4. MACIEJEWSKI Dominik 2002Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:36.23 192

 5. OLBRYŚ Maciej 2002Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:44.01 152

 6. GALIŃSKI Jakub 2002MTP KORMORAN OLSZTYN 1:46.02 144

 12 lat

 1. JURCZAK Kacper 2001MTP KORMORAN OLSZTYN 1:27.56 256

 2. GODLEWSKI Dominik 2001UKP Jedynka Elbląg 1:30.65 230

 3. NOWAK Aleksander 2001MTP KORMORAN OLSZTYN 1:31.15 227

 4. BUDNER Marceli 2001MTP KORMORAN OLSZTYN 1:32.57 216

 5. WOJTALEWICZ Robert 2001UKP Jedynka Elbląg 1:33.21 212

 6. CHADAJ Łukasz 2001UKP Jedynka Elbląg 1:33.87 207

 13 lat

 1. KOZIEJKO Bartłomiej 2000MTP KORMORAN OLSZTYN 1:17.80 365

 2. STADNYK Michał 2000MTP KORMORAN OLSZTYN 1:18.57 354

 3. DOBRZYŃSKI Piotr 2000MTP KORMORAN OLSZTYN 1:18.91 349

 4. DĄBROWSKI Jan 2000UKS Pirat Elbląg 1:25.68 273

 5. LENART Szymon 2000UKP Jedynka Elbląg 1:36.66 190

 6. MEDŹWIECKI Daniel 2000Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:37.30 186

 14 lat

 1. NIEROŃSKI Sebastian 1999UKP Jedynka Elbląg 1:12.20 456

 2. OMAK Fryderyk 1999MKS Medyk Giżycko 1:12.63 448

 3. DALIDOWICZ Patryk 1999UKS Pirat Elbląg 1:16.99 376

 4. KRÓLAK Hubert 1999MTP KORMORAN OLSZTYN 1:19.19 346

 5. GÓRCZYŃSKI Mateusz 1999MTP KORMORAN OLSZTYN 1:19.44 343

 15 lat

 1. KRÓL Bartosz 1998MTP KORMORAN OLSZTYN 1:16.80 379

 2. MACIĄG Adam 1998Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:30.39 232

 3. WIELGOSZ Dominik 1998UKP Jedynka Elbląg 1:37.70 184

 16 lat i starsi

 1. SZUDZIK Przemysław 1994UKP Jedynka Elbląg 1:16.94 377

 2. ZARĘBA Filip 1997Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:24.19 288

 3. NIKELEWSKI Wojciech 1997UKP Jedynka Elbląg 1:27.37 257

 100 metrów stylem dowolnym

 10 lat i młodsi

 1. TECLAW Igor 2003Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:27.65 134

 2. MAKSYMOWICZ Krzysztof 2003UKP Jedynka Elbląg 1:28.24 132

 3. TAUDUL Kacper 2003MUKS PIORUN Gołdap 1:29.39 127

 4. NIEWIADOMSKI Oliwier 2004UKP Jedynka Elbląg 1:31.74 117

 5. NIEDZIAŁEK Michał 2003MTP KORMORAN OLSZTYN 1:32.95 113

 6. GALLAS Gerard 2003MTP KORMORAN OLSZTYN 1:34.53 107

 11 lat

 1. SOBOLEWSKI Dawid 2002MUKS PIORUN Gołdap 1:08.81 278

 2. KOPICZKO Maksymilian 2002MKS Medyk Giżycko 1:09.57 269

 3. NOWAK Radosław 2002MTP KORMORAN OLSZTYN 1:10.09 263

 4. LEWANDOWSKI Jakub 2002UKP Jedynka Elbląg 1:11.18 251

 5. PRZYBOROWSKI Marcin 2002MUKS PIORUN Gołdap 1:16.60 201

 6. CEDROWSKI Jakub 2002MKS Medyk Giżycko 1:17.70 193

 12 lat

 1. MECH Mateusz 2001UKS Pirat Elbląg 1:05.52 322

 2. LIPIŃSKII Szymon 2001MTP KORMORAN OLSZTYN 1:06.95 302

 3. BUTRYKIEWICZ Jakub 2001Orka Iława 1:09.09 275

 3 ZIELSKI Oliwier 2001Orka Iława 1:09.09 275

 5. GODLEWSKI Dominik 2001UKP Jedynka Elbląg 1:10.93 254

 6. LINDE Miłosz 2001MTP KORMORAN OLSZTYN 1:11.01 253

 13 lat

 1. ŚMIAROWSKI Beniamin 2000MTP KORMORAN OLSZTYN 1:00.45 410

 2. RUTKOWSKI Michał 2000Uks Mos Ełk 1:02.22 376

 3. MAKSYMOWICZ Tomasz 2000UKP Jedynka Elbląg 1:03.87 348

 4. WĄSOWSKI Jędrzej 2000MTP KORMORAN OLSZTYN 1:03.97 346

 5. STADNYK Michał 2000MTP KORMORAN OLSZTYN 1:04.92 331

 6. BIL Daniel 2000Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:11.48 248

 14 lat

 1. GIER Oliwer 1999MTP KORMORAN OLSZTYN 58.52 452

 2. DALIDOWICZ Patryk 1999UKS Pirat Elbląg 1:00.27 414

 3. CHABOWSKI Aleksy 1999MTP KORMORAN OLSZTYN 1:00.35 412

 4. RUSZCZYK Michał 1999Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:00.67 406

 5. KOSZOREK Szymon 1999Uks Mos Ełk 1:03.31 357

 6. LUMA Wiktor 1999Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:03.43 355

 15 lat

 1. KASZTELAN Mateusz 1998Uks Mos Ełk 54.53 559

 2. SZPOJANKOWSKI Kacper 1998MTP KORMORAN OLSZTYN 54.96 546

 3. SINITCHINE Radoslaw 1998MTP KORMORAN OLSZTYN 55.70 525

 4. RUCIŃSKI Jakub 1998MTP KORMORAN OLSZTYN 57.49 477

 5. GUTOWSKI Mateusz 1998UKP Jedynka Elbląg 58.49 453

 16 lat i starsi

 1. TRACZEWSKI Jan 1997MTP KORMORAN OLSZTYN 53.47 593

 2. PŁACHTA Emil 1996MTP KORMORAN OLSZTYN 53.50 592

 3. SZMIT Błażej 1994MTP KORMORAN OLSZTYN 55.50 530

 4. TYSZLAK Kamil 1997MTP KORMORAN OLSZTYN 57.11 487

 5. WOŁYNIEC Robert 1996Uks Mos Ełk 57.84 469

 6. BARAN Adam 1997MKS Medyk Giżycko 1:00.36 412

 200 metrów stylem motylkowym

 11 lat

 1. KOMAR Rafał 02 MTP KORMORAN OLSZTYN 3:13.88 178

 12 lat

 1. KŁAK Marcin 01 Klub Sportowy Płetwal Szczy2t:n4o6.85 279

 2. JEDNASZEWSKI Mikołaj 01 MTP KORMORAN OLSZTYN 2:49.76 265

 13 lat

 1. OLLER Krzysztof 00 MTP KORMORAN OLSZTYN 2:28.83 394

 2. ŻUKOWSKI Jakub 00 UKS Pirat Elbląg 2:59.44 224

 14 lat

 1. KOSTOWSKI Michał 99 MTP KORMORAN OLSZTYN2:27.66 403

 15 lat

 1. CHODAN Alan 98 MTP KORMORAN OLSZTYN2:09.29 601

 2. PIWOWARSKI Konrad 98 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 2:18.62 487

 3. KOZIOLEK Bartosz 98 MTP KORMORAN OLSZTYN 2:27.27 406

 16 lat i starsi

 1. SZMIT Kacper 97 MTP KORMORAN OLSZTYN2:29.20 391

 2. SZUDZIK Przemysław 94 UKP Jedynka Elbląg 2:38.79 324

 200 metrów stylem grzbietowym

 10 lat i młodsi

 1. KAPAŁA Szymon 03 MTP KORMORAN OLSZTYN 3:56.95 89

 2. ZAHORSKI Tobiasz 03 MTP KORMORAN OLSZTYN 4:28.16 61

 11 lat

 1. WORONKO Krzysztof 02 MKS Medyk Giżycko 2:42.27 279

 2. JANUSZKIEWICZ Miłosz 02 MUKS PIORUN Gołdap 3:05.53 187

 3. KRÓLIK Damian 02 MTP KORMORAN OLSZTYN 3:10.38 173

 4. DĘBSKI Jan 02 MTP KORMORAN OLSZTYN 3:40.83 110

 12 lat

 1. MOŚCICKI Jakub 01 MTP KORMORAN OLSZTYN2:41.12 285

 2. JEDNASZEWSKI Mikołaj 01 MTP KORMORAN OLSZTYN 2:51.16 238

 13 lat

 1. OLLER Krzysztof 00 MTP KORMORAN OLSZTYN2:24.94 392

 2. MECH Dariusz 00 UKS Pirat Elbląg 2:33.02 333

 3. OSTAŁOWSKI Paweł 00 UKP Jedynka Elbląg 2:39.04 296

 14 lat

 1. KUBIŃSKI Arkadiusz 99 UKS Pirat Elbląg 2:32.46 337

 15 lat

 1. KASZTELAN Mateusz 98 Uks Mos Ełk 2:07.46 576

 2. RUCIŃSKI Jakub 98 MTP KORMORAN OLSZTYN 2:16.07 474

 3. SZTUK Mateusz 98 MUKS PIORUN Gołdap 2:31.23 345

 16 lat i starsi

 1. PALMI – KUKIEŁKO Mieszk9o3 MKS „Roś” Pisz 2:15.23 483

 400 metrów stylem dowolnym

 11 lat

 1. SOBOLEWSKI Dawid 02 MUKS PIORUN Gołdap 5:24.34 280

 2. LEWANDOWSKI Jakub 02 UKP Jedynka Elbląg 5:24.77 279

 3. KOPICZKO Maksymilian 02 MKS Medyk Giżycko 5:25.39 277

 4. BRUZDEWICZ Hubert 02 MTP KORMORAN OLSZTYN 6:13.42 183

 5. PIEKARSKI Szymon 02 MTP KORMORAN OLSZTYN 6:36.09 153

 6. SMOLIŃSKI Michał 02 MTP KORMORAN OLSZTYN 6:52.01 136

 12 lat

 1. BAŁDYGA Marceli 01 MTP KORMORAN OLSZTYN 5:00.92 350

 2. MECH Mateusz 01 UKS Pirat Elbląg 5:20.10 291

 3. ŻURAWSKI Jakub 01 MTP KORMORAN OLSZTYN 5:30.33 265

 4. LINDE Miłosz 01 MTP KORMORAN OLSZTYN 5:36.54 250

 13 lat

 1. KOZIEJKO Bartłomiej 00 MTP KORMORAN OLSZTYN 4:31.06 480

 2. WĄSOWSKI Jędrzej 00 MTP KORMORAN OLSZTYN 4:38.27 443

 3. ŚMIAROWSKI Beniamin 00 MTP KORMORAN OLSZTYN 4:44.25 416

 4. DOBRZYŃSKI Piotr 00 MTP KORMORAN OLSZTYN 4:50.16 391

 5. MAKSYMOWICZ Tomasz 00 UKP Jedynka Elbląg 4:55.21 371

 6. TRAMP Mateusz 00 MUKS PIORUN Gołdap 5:24.86 278

 14 lat

 1. CIBOROWSKI Rafał 99 MKS Medyk Giżycko 4:19.56 546

 2. KOSTOWSKI Michał 99 MTP KORMORAN OLSZTYN 4:28.57 493

 3. GIER Oliwer 99 MTP KORMORAN OLSZTYN 4:31.23 479

 15 lat

 1. CHODAN Alan 98 MTP KORMORAN OLSZTYN 4:06.38 639

 2. SZPOJANKOWSKI Kacper 98 MTP KORMORAN OLSZTYN 4:07.73 628

 3. SINITCHINE Radoslaw 98 MTP KORMORAN OLSZTYN 4:11.24 602

 16 lat i starsi

 1. ZIELIŃSKI Cezary 97 MKS Medyk Giżycko 4:06.61 637

 4 razy 50 metrów stylem dowolnym

 Szkoły podstawowe

 1. MTP KORMORAN OLSZTYN (LIPIŃSKI Szymon JURCZAK Kacper MOŚCICKI Jakub BAŁDYGA Marceli) 2:00.08 304

 2. MTP KORMORAN OLSZTYN (LINDE Miłosz JEDNASZEWSKI Mikołaj KROTOSZYŃSKI Filip MINDA Mateusz) 2:12.29 227

 3. MKS Medyk Giżycko (KOPICZKO Maksymilian SZMIT Filip WORONKO Krzysztof CEDROWSKI Jakub) 2:14.64 215

 4 MTP KORMORAN OLSZTYN 2:15.19 213

 5. Orka Iława (ZIELSKI Oliwier JACUŃSKI Maciej RYBIŃSKI Filip BUTRYKIEWICZ Jakub ) 2:16.87 205

 6. UKP Jedynka Elbląg (CHADAJ Łukasz GODLEWSKI Dominik LEWANDOWSKI Jakub KOŃCZAK Bartek) 2:17.39 203

 Szkoły gimnazjalne

 1. MTP KORMORAN OLSZTYN (KOZIOLEK Bartosz SZPOJANKOWSKI Kacper SINITCHINE Radoslaw CHODAN Alan) 1:43.23 478

 2. Klub Sportowy Płetwal Szczytno (RUSZCZYK Michał LUMA Wiktor MACIĄG Adam PIWOWARSKI Konrad) 1:47.05 429

 3. Medyk Giżycko (CIBOROWSKI Rafał OMAK Fryderyk PACHUCKI Maciej BARAN Jakub) 1:49.85 397

 4. MTP KORMORAN OLSZTYN (GIER Oliwer KOSTOWSKI Michał KRÓLAK Hubert CHABOWSKI Aleksy) 1:50.19 393

 5. Pirat Elbląg (DALIDOWICZ Patryk KUBIŃSKI Arkadiusz KUBIAK Jacek MECH Dariusz) 1:53.47 360

 6. MTP KORMORAN OLSZTYN (ŚMIAROWSKI Beniamin KOZIEJKO Bartłomiej WĄSOWSKI Jędrzej OLLER Krzysztof ) 1:53.89 356

 Szkoły ponagimnazjalne

 1. MTP KORMORAN OLSZTYN (TRACZEWSKI Jan TYSZLAK Kamil PŁACHTA Emil SZMIT Błażej) 1:39.24 539

 2. UKP Jedynka Elbląg (SZUDZIK Przemysław NIEMIDOMSKI Maciej TOWAREK Sebastian) 1:43.64 473

 3. Uks Mos Ełk (WOŁYNIEC Robert SOŁTOWSKI Dominik KOSZOREK Szymon KASZTELAN Mateusz) 1:44.96 455

 4. MTP KORMORAN OLSZTYN (GÓRCZYŃSKI Mateusz RUCIŃSKI Jakub SZMIT Kacper DOBRZYŃSKI Piotr) 1:54.20 353

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Elbląg Ełk giżycko Goldap Olsztyn pisz pływanie Szczytno

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x