XXII Grand Prix Ciechanowa 2021 – Mocne akcenty UKP Jedynka Elbląg

Fot. Orka Ciechanów facebook
W sobotę (20 lutego) odbyły się pływackie zawody XXII Grand Prix Ciechanowa pod patronatem prezydenta Krzysztofa Kosińskiego. Wystartowało pond pół tysiąca zawodników z 40 klubów, w tym dwóch sekcji z województwa warmińsko-mazurskiego: UKP Jedynka Elbląg i KS Płetwal Szczytno. Elblążanie zajęli piąte miejsce w klasyfikacji z dorobkiem 16 medali: 8 złotych, 3 srebrnych i 5 brązowych. Płetwal zdobył dwa krążki: 1 srebrny i 1 brązowy.

Po dwa zwycięstwa odnieśli pływacy UKP Jedynka: Martyna Waśniewska i Anna Doroszkiewicz, po jednym: Aleksander Cyckowski, Marcel Jureko, Robert Wojtalewicz i Zuzanna Dąbrowska. Z zawodników Płetwala na podium stanęli: Tobiasz Czerniawski (srebro) i Ignacy Choroszewski (brąz).

W klasyfikacji na najlepsze wyniki pierwsze miejsce zajęła Anna Doroszkiewicz (100 metrów klasycznym), a trzecie Martyna Waśniewska (100 metrów dowolnym). Wśród chłopców na trzeciej pozycji uplasował się Robert Wojtalewicz (100 metrów klasycznym).

W klasyfikacji najlepszych zawodników poszczególnych kategorii w czołówce znaleźli się pływacy Jedynki: dziewczęta: U9: 9 Lena Kozak, U16: 1 Anna Doroszkiewicz, 5 Zuzanna Dąbrowska, 7 Martyna Waśniewska, chłopcy: U12: 4 Kajetan Misiewicz, U13: 6 Marcel Jureko, U16: 3 Robert Wojtalewicz, 5 Igor Misiewicz, 6 Olaf Boros

Klasyfikacja medalowa

1. MKS ,,Jagiellonka” Warszawa14 14 13 41

2. MUKP Korona-Swim Kielce 11 6 5 22

3. MKS Ochota Warszawa 10 9 7 26

4. MPKS Orka Ciechanów 9 7 7 23

5. UKP Jedynka Elbląg 8 3 5 16

6. Buks 7 5 2 14

……………………………….

30. KS Płetwal Szczytno — 1 1 2

Wyniki indywidualne

Dziewczęta

50 metrów stylem dowolnym

11 lat

12.GRABOWSKA, Amelia10 UKP Jedynka Elbląg 36.40 249

24.KOZOŃ, Wiktoria 10 UKP Jedynka Elbląg 40.56 180

30.RÓŻALSKA, Maja 10 UKP Jedynka Elbląg 43.37 147

31.KIRAGA, Julia 10 UKP Jedynka Elbląg 43.68 144

32.ZIEMIŃSKA, Aleksandra 10 UKP Jedynka Elbląg 44.48 136

12 lat

6.KOZAK, Lena 09 UKP Jedynka Elbląg 31.77 375

34.DUDEK, Aniela 09 UKP Jedynka Elbląg 36.67 244

35.ZIELIŃSKA, Dominika 09 UKP Jedynka Elbląg 37.01 237

36.CICHOWSKA, Rozalia 09 UKP Jedynka Elbląg 37.77 223

37.LEŚNIEWSKA, Julia 09 UKP Jedynka Elbląg 38.35 213

100 metrów stylem dowolnym

13 lat

28.WALC, Alicja 08 KS Płetwal Szczytno 1:11.92 341

50.WYROSTEK, Lena 09 KS Płetwal Szczytno 1:21.82 231

14 lat

17.SAMUL, Wiktoria 07 UKP Jedynka Elbląg 1:20.40 244

16 lat i starsi

1.WAŚNIEWSKA, Martyna 04 UKP Jedynka Elbląg1:00.50 572

200 metrów stylem dowolnym

14 lat

11.SAMUL, Wiktoria 07 UKP Jedynka Elbląg 2:55.14 250

16 lat i starsi

1.WAŚNIEWSKA, Martyna 04 UKP Jedynka Elbląg 2:13.52 565

50 metrów stylem grzbietowym

11 lat

12.GRABOWSKA, Amelia 10 UKP Jedynka Elbląg 45.61 178

14.KOZOŃ, Wiktoria 10 UKP Jedynka Elbląg 48.93 144

18.RÓŻALSKA, Maja 10 UKP Jedynka Elbląg 51.17 126

19.KIRAGA, Julia 10 UKP Jedynka Elbląg 52.60 116

12 lat

13.LEŚNIEWSKA, Julia 09 UKP Jedynka Elbląg 41.48 237

15.CICHOWSKA, Rozalia 09 UKP Jedynka Elbląg 43.15 210

18.ZIELIŃSKA, Dominika 09 UKP Jedynka Elbląg 44.20 195

100 metrów stylem grzbietowym

13 lat

19.WALC, Alicja 08KS Płetwal Szczytno 1:23.90 280

31.WYROSTEK, Lena 09 KS Płetwal Szczytno1:32.65 207

50 metrów stylem klasycznym

11 lat

8.GRABOWSKA, Amelia 10 UKP Jedynka Elbląg 50.46 181

17.RÓŻALSKA, Maja 10 UKP Jedynka Elbląg 55.20 138

12 lat

4.KOZAK, Lena 09 UKP Jedynka Elbląg 42.82 296

17.DUDEK, Aniela 09 UKP Jedynka Elbląg 47.92 211

100 metrów stylem klasycznym

12 lat

15.PIEŃKOWSKA, Martyna 09 KS Płetwal Szczytno 1:31.27 318

14 lat

6.SAMUL, Wiktoria 07 UKP Jedynka Elbląg 1:40.40 239

16 lat i starsi

1.DOROSZKIEWICZ, Anna 05 UKP Jedynka Elbląg 1:12.09 647

200 metrów stylem klasycznym

12 lat

10.PIEŃKOWSKA, Martyna 09 KS Płetwal Szczytno 3:13.49 336

16 lat i starsi

1.DOROSZKIEWICZ, Anna 05 UKP Jedynka Elbląg 2:36.68 633

50 metrów stylem motylkowym

12 lat

22.DUDEK, Aniela 09 UKP Jedynka Elbląg 44.01 169

100 metrów stylem motylkowym

16 lat i starsi

3.DĄBROWSKA, Zuzanna 03UKP Jedynka Elbląg1:09.15 492

4.DOROSZKIEWICZ, Anna 05 UKP Jedynka Elbląg 1:13.31 413

200 metrów stylem motylkowym

Open

2.DĄBROWSKA, Zuzanna 03UKP Jedynka Elbląg 2:34.00 468

100 metrów stylem zmiennym

12 lat

7.KOZAK, Lena 09 UKP Jedynka Elbląg 1:23.76 307

18.ZIELIŃSKA, Dominika09UKP Jedynka Elbląg 1:34.51 213

19.LEŚNIEWSKA, Julia09UKP Jedynka Elbląg 1:35.05 210

200 metrów stylem zmiennym

16 lat i starsi

1.DĄBROWSKA, Zuzanna 03 UKP Jedynka Elbląg 2:34.33 492

Chłopcy

50 metrów stylem dowolnym

9 lat

10.JUREKO, Mikołaj 12 UKP Jedynka Elbląg 44.01 97

12.MISIEWICZ, Franciszek 12 UKP Jedynka Elbląg 46.35 83

10 lat

12.KIEŁKOWSKI, Rafał 11 UKP Jedynka Elbląg 39.35 136

17.BARTNICKI, Kornel 11 UKP Jedynka Elbląg 41.76 113

18.JABŁOŃSKI, Maksymilian 11 UKP Jedynka Elbląg 42.31 109

11 lat

20.KŁOSOWSKI, Bartosz10UKP Jedynka Elbląg 39.47 134

27.ZABOROWSKI, Borys10UKP Jedynka Elbląg 41.68 114

34.SADOLEWSKI, Karol 10 UKP Jedynka Elbląg 47.53 77

36.ZAWODNIAK, Michał 10 UKP Jedynka Elbląg 50.05 66

12 lat

8.MISIEWICZ, Kajetan 09 UKP Jedynka Elbląg 32.91 232

11.JABŁOŃSKI, Dominik 09 UKP Jedynka Elbląg 33.59 218

12.PERNACH, Krzysztof 09 UKP Jedynka Elbląg 34.07 209

13.KURCZEWSKI, Piotr 09 UKP Jedynka Elbląg 35.46 185

14.WALCZAK, Igor 09 UKP Jedynka Elbląg 35.76 181

20. KOWALSKI, Hubert09UKP Jedynka Elbląg 38.88 141

100 metrów stylem dowolnym

13 lat

9.JUREKO, Marcel08UKP Jedynka Elbląg 1:03.81 349

27.SIELICKI, Hubert08UKP Jedynka Elbląg 1:10.25 261

45.DĄBROWSKI, Wojciech 08 UKP Jedynka Elbląg 1:14.86 216

53.KAMIŃSKI, Szymon 08 UKP Jedynka Elbląg 1:17.87 192

58.DUDEK, Franciszek 08 UKP Jedynka Elbląg 1:20.47 174

14 lat

8.PUCH, Wojciech 07 UKP Jedynka Elbląg 1:00.23 415

25.ROŻALSKI, Gracjan 07 UKP Jedynka Elbląg 1:08.35 284

26.SADOLEWSKI, Maciej 07 UKP Jedynka Elbląg1:10.40 260

15 lat

17.WÓJCIK, Krzysztof06KS Płetwal Szczytno1:17.50194

16 lat i starsi

5.WALCZAK, Hubert 05 UKP Jedynka Elbląg 56.78 495

6.WOJTALEWICZ, Robert 01UKP Jedynka Elbląg 57.81469

9.MISIEWICZ, Igor 05 UKP Jedynka Elbląg 58.87 444

10.PASIECZNY, Bartłomiej 04 UKP Jedynka Elbląg 59.40 433

13.BOROS, Olaf04UKP Jedynka Elbląg1:01.41 391

14.CZERNIAWSKI, Tobiasz05KS Płetwal Szczytno1:02.29 375

16.BIEŃKOWSKI, Miłosz05UKP Jedynka Elbląg 1:10.46 259

200 metrów stylem dowolnym

13 lat

16.SIELICKI, Hubert 08 UKP Jedynka Elbląg 2:34.23 267

27.KAMIŃSKI, Szymon 08 UKP Jedynka Elbląg 2:44.14 221

30.DĄBROWSKI, Wojciech 08 UKP Jedynka Elbląg 2:48.64 204

14 lat

6.PUCH, Wojciech 07 UKP Jedynka Elbląg 2:17.06 381

15.SADOLEWSKI, Maciej 07 UKP Jedynka Elbląg 2:33.33 272

15 lat

13.WÓJCIK, Krzysztof 06 KS Płetwal Szczytno 3:03.04 160

16 lat i starsi

2.WOJTALEWICZ, Robert01UKP JedynkaElbląg 2:10.70 439

3.PASIECZNY, Bartłomiej 04 UKP Jedynka Elbląg 2:13.60 411

50 metrów stylem grzbietowym

9 lat

6.MISIEWICZ, Franciszek 12 UKP Jedynka Elbląg 53.50 71

8 JUREKO, Mikołaj 12 UKP Jedynka Elbląg 54.28 68

10 lat

9.KIEŁKOWSKI, Rafał11UKP Jedynka Elbląg 48.46 96

13.JABŁOŃSKI, Maksymilian11UKP Jedynka Elbląg 51.6 179

15.BARTNICKI, Kornel 11 UKP Jedynka Elbląg 54.57 67

11 lat

16.KŁOSOWSKI, Bartosz 10 UKP Jedynka Elbląg 47.23 104

24.ZAWODNIAK, Michał 10 UKP Jedynka Elbląg 56.94 59

25.SADOLEWSKI, Karol 10 UKP Jedynka Elbląg 57.70 57

12 lat

8.KURCZEWSKI, Piotr 09 UKP Jedynka Elbląg 38.57 191

9.JABŁOŃSKI, Dominik 09 UKP Jedynka Elbląg 39.66 175

10.PERNACH, Krzysztof 09 UKP Jedynka Elbląg 40.70 162

14.WALCZAK, Igor 09 UKP Jedynka Elbląg 43.69 131

100 metrów stylem grzbietowym

13 lat

23.DUDEK, Franciszek 08 UKP Jedynka Elbląg 1:33.54 142

14 lat

5.PUCH, Wojciech 07 UKP Jedynka Elbląg 1:13.71 291

9.ROŻALSKI, Gracjan 07 UKP Jedynka Elbląg 1:20.01 228

16 lat i starsi

1.CYCKOWSKI, Aleksander 03 UKP Jedynka Elbląg1:01.43 503

50 metrów stylem klasycznym

11 lat

9.KŁOSOWSKI, Bartosz 10 UKP Jedynka Elbląg 55.65 93

13.SADOLEWSKI, Karol 10 UKP Jedynka Elbląg 58.71 79

12 lat

3.MISIEWICZ, Kajetan 09 UKP Jedynka Elbląg 37.28 310

13.KOWALSKI, Hubert 09 UKP Jedynka Elbląg 49.86 129

100 metrów stylem klasycznym

13 lat

1.JUREKO, Marcel 08 UKP Jedynka Elbląg 1:15.63 397

5.CHOROSZEWSKI, Ignacy 08 KS Płetwal Szczytno 1:20.70 327

16 lat i starsi

1.WOJTALEWICZ, Robert 01UKP Jedynka Elbląg 1:07.86 550

2.MISIEWICZ, Igor 05 UKP Jedynka Elbląg 1:11.03 479

200 metrów stylem klasycznym

13 lat

3.CHOROSZEWSKI, Ignacy 08 KS Płetwal Szczytno 2:53.02 334

16 lat i starsi

2.CZERNIAWSKI, Tobiasz 05 KS Płetwal Szczytno 2:52.24 339

50 metrów stylem motylkowym

12 lat

6.JABŁOŃSKI, Dominik 09 UKP Jedynka Elbląg 36.64 209

11.PERNACH, Krzysztof09UKP Jedynka Elbląg 38.73 177

200 metrów stylem motylkowym

13 lat

12.JUREKO, Marcel 08 UKP Jedynka Elbląg 1:18.86 226

16 lat i starsi

3.CYCKOWSKI, Aleksander03UKP Jedynka Elbląg 1:03.43 435

4.WALCZAK, Hubert05UKP Jedynka Elbląg 1:05.29 399

6.BOROS, Olaf04UKP Jedynka Elbląg 1:05.48 395

200 metrów stylem zmiennym

16 lat i starsi

3.MISIEWICZ, Igor 05 UKP Jedynka Elbląg 2:28.05 406

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Elbląg pływanie sport młodzieżowy Szczytno

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x