Zimowe Mistrzostwa Gołdapi – Żabką, motylkiem – wybór dowolny

Zimowe Otwarte Mistrzostwa Gołdapi w pływaniu  okazały się imprezą na wskroś udaną. Ponad 150 uczestników (mniej więcej równa liczba pań i panów). Przeważała wprawdzie młodzież, ale przecież nie zabrakło osób w sile wieku. Jeszcze raz okazało się, że zimą woda  ma niezwykłą moc i hasło „basen” przyciąga wszystkich.

I choć najbardziej cieszyli się zwycięzcy, to chyba nikt nie wyszedł z tych mistrzostw zawiedziony. Wspaniała atmosfera, doping, życzliwość, a jednocześnie prezentacja potencjału Gołdapi w tej dyscyplinie. Warto w tej sytuacji z najzdolniejszymi ruszyć na szersze wody, zachowując formułę dotychczasowej imprezy: spontanicznej skupiającej w sobie dużą społeczność osób z przyjemnością uprawiających tę dyscyplinę.

 

Wyniki końcowe:

 

25 metrów stylem dowolnym dzieci do lat 6 (rocznik 2004 i młodsze) – dziewczęta

1 Natalia Zapolnik, (Szkoła Pływania Adama Kozłowskiego)

2 Maja Kondraciuk  (Szkoła Pływania Adama Kozłowskiego)

3 Noemi Rant  (Szkoła Pływania Jacka Kowalewskiego)

25 metrów stylem dowolnym dzieci do lat 6 (rocznik 2004 i młodsi)– chłopcy

1 Marcel Buczyński (Szkoła Pływania Adama Kozłowskiego)

2 Tymon Tokarski  (Szkoła Pływania Adama Kozłowskiego)

3 Filip Siemieniuk  (Szkoła Pływania Adama Kozłowskiego)

25 metrów style dowolnym klasy II-III rocznik 2002-2001 – dziewczęta

1 Julia Zduniewicz  (SP1 MUKS „Piorun” Gołdap)

2 Wiktoria Mieczkowska (Szkoła Muzyczna Pisz) ,

3Klaudia Suchocka (SP1 MUKS „Piorun” Gołdap)

25 metrów stylem dowolnym klasy II-III rocznik 2002-2001 – chłopcy

1 Dawid Sobolewski  (SP3 MUKS „Piorun” Gołdap)

2 Marcin Przyborowski (SP3 MUKS „Piorun” Gołdap)

3 Bernard Buczyński (SP1 MUKS „Piorun” Gołdap)

25 metrów stylem grzbietowym – dziewczęta

1 Julia Zduniewicz  (SP1 MUKS „Piorun” Gołdap)

2 Klaudia Suchocka (SP1 MUKS „Piorun” Gołdap)

3 Wiktoria Mieczkowska (Szkoła Muzyczna Pisz)

25 metrów stylem grzbietowym – chłopcy

1 Marcin Przyborowski (SP3 MUKS „Piorun” Gołdap)

2 Dawid Sobolewski (SP3 MUKS „Piorun” Gołdap)

3 Bernard Buczyński (SP1 MUKS „Piorun” Gołdap)

25 metrów stylem klasycznym klasy II-III rocznik 2002-2001- dziewczęta

1 Wiktoria Mieczkowska (Szkoła Muzyczna Pisz)

2 Julia Zduniewicz  (SP1 MUKS „Piorun” Gołdap)

3 Klaudia Suchocka (SP1 MUKS „Piorun” Gołdap)

25 metrów stylem klasycznym klasy II-III rocznik 2002-2001 – chłopcy:

1 Bernard Buczyński (SP1 MUKS „Piorun” Gołdap)

2 Julian Sidor (MUKS „Piorun”)

3 Marcin Przyborowski (SP3 MUKS „Piorun” Gołdap)

25 metrów stylem dowolnym klasy I rocznik 2003 – dziewczęta:

1 Magdalena Sztuczka (Szkoła Pływania Jacka Kowalewskiego)

2 Natalia Kruklińska (Szkoła Pływania Jacka Kowalewskiego)

3 Julia Mentel Szkoła Pływania (Adama Kozłowskiego)

25 metrów stylem dowolnym klasy I rocznik 2003 – chłopcy:

1 Kacper Taudul (MUKS „Piorun” Gołdap)

2 Kuba Kuras (Szkoła Pływania Adama Kozłowskiego)

3 Bartek Borys (Szkoła Pływania Adama Kozłowskiego)

50 metrów stylem motylkowym – chłopcy:

1 Dawid Kołosza (Gimnazjum Nr 1 Szkoła Pływania Adama Kozłowskiego)

2 akub Woźniak Gimnazjum Nr 1 Szkoła Pływania Adama Kozłowskiego)

3 Piotr Fiszer (Gimnazjum Nr 1)

50 metrów stylem dowolnym – dziewczęta (2000-1998):

1 Oliwia Jakowska – Szkoła Pływania Adama Kozłowskiego)

2 Barbara Mejcz  (SP1 MUKS „Piorun” Gołdap)

3 Anna Arabska (SP3 Gołdap)

50 metrów stylem dowolnym – chłopcy (2000-1998):

1 Piotr Gołubowicz (Szkoła Pływania Adama Kozłowskiego)

2 Andrzej Staniaszek (SP1 MUKS „Piorun” Gołdap)

3 Maciej Ostrowski (SP3 Gołdap)

50 metrów stylem dowolnym – dziewczęta (1997-1995):

1 Joanna Orłowska (Zespół Szkół w Grabowie Szkoła Pływania Adama Kozłowskiego)

2 Natalia Jakowska  (Szkoła Pływania Adama Kozłowskiego)

3 Maria Wojda (Szkoła Pływania Adama Kozłowskiego)

50 metrów stylem dowolnym – chłopcy (1997-1995):

1 Jakub Woźniak (Szkoła Pływania Adama Kozłowskiego)

2 Piotr Fiszer (Gimnazjum Nr 1)

3 Szymon Budnik (Szkoła Pływania Adama Kozłowskiego)

50 metrów stylem dowolnym – dziewczęta (1994-1992):

1 Aleksandra Ołowniuk (ZSO Gołdap)

2 Paulina Zackiewicz (ZSZ Gołdap)

50 metrów stylem dowolnym – chłopcy (1994-1992):

1 Dawid Kołosza (Gimnazjum Nr 1 Szkoła Pływania Adama Kozłowskiego)

2 Mateusz Sobolewski (ZSO Gołdap)

3 Przemysław Słabiński  (ZSZ Gołdap)

Seniorzy – kobiety (1991-1972):

1 Anna Olędzka

2 Emilia Wołyniec.

Seniorzy – mężczyźni (1991-1972):

1 Sławomir Tramp

2 Paweł Duchnowski.

Seniorzy – mężczyźni (1971 i st.):

1 Marek Taudul (Straż Graniczna Banie Mazurskie)

2 Tomasz Grudziński (Kompleks Sportowo-Rekreacyjny)

3 Jacek Zduniewicz (Gołdap)

50 metrów stylem klasycznym – dziewczęta (2000-1998):

1 Oliwia Jakowska (Szkoła Pływania Adama Kozłowskiego),

2 Barbara Mejcz (SP1 MUKS „Piorun” Gołdap)

3 Zuzanna Osiecka (Szkoła Pływania Adama Kozłowskiego)

50 metrów stylem klasycznym – chłopcy (2000-1998):

1 Szymon Gołąbek (SP3 Gołdap)

2 Dominik Dziemian (Szkoła Pływania Adama Kozłowskiego)

3 Tomasz Gałaszewski (Szkoła Pływania Adama Kozłowskiego)

100 metrów stylem dowolnym – chłopcy:

1 Dawid Kołosza (Gimnazjum Nr 1 Szkoła Pływania Adama Kozłowskiego),

2 Igor Becz (SP3 MUKS „Piorun” Gołdap)

3 Jakub Woźniak (Szkoła Pływania Adama Kozłowskiego)

100 metrów stylem dowolnym – dziewczęta:

1 Aleksandra Ołowniuk (ZSO Gołdap)

2 Natalia Jakowska (Szkoła Pływania Adama Kozłowskiego)

3 Joanna Orłowska (Zespół Szkół w Grabowie Szkoła Pływania Adama Kozłowskiego)

50 metrów stylem motylkowmy – dziewczęta kat. OPEN:

1 Aleksandra Ołowniuk (ZSO Gołdap)

2 Natalia Jakowska  (Szkoła Pływania Adama Kozłowskiego)

3 Joanna Orłowska (Zespół Szkół w Grabowie Szkoła Pływania Adama Kozłowskiego)

50 metrów stylem motylkowym – chłopcy kat. OPEN:

1 Dawid Kołosza (Gimnazjum Nr 1 Szkoła Pływania Adama Kozłowskiego)

2 Jakub Woźniak (Szkoła Pływania Adama Kozłowskiego)

3 Piotr Fiszer (Gimnazjum Nr 1)

50 metrów stylem grzbietowym dziewczęta klasy IV-VI

1 Barbara Mejcz  (SP1 Gołdap, MUKS „PIORUN” Gołdap)

2 Renata Borowa Gołdap, Szkoła Pływania Adama Kozłowskiego)

3 Oliwia Jakowska  (SP1 Gołdap, Szkoła Pływania Adama Kozłowskiego)

50 metrów stylem grzbietowym chłopcy klasy IV-VI

1 Andrzej Staniaszek (SP1 Gołdap, MUKS „PIORUN” Gołdap)

2 Piotr Gołubowicz  (SP1 Gołdap, Szkoła Pływania Adama Kozłowskiego)

3 Dominik Dziemian (SP3 Gołdap, Szkoła Pływania Adama Kozłowskiego)

50 metrów stylem grzbietowym dziewczęta Gimnazja

1 Joanna Orłowska (Zespół Szkół w Grabowie, Szkoła Pływania Adama Kozłowskiego)

2 Natalia Jakowska Gim. nr 1 Gołdap, Szkoła Pływania Adama Kozłowskiego)

3 Maria Wojda (Gim. nr 1 Gołdap, Szkoła Pływania Adama Kozłowskiego)

50 metrów stylem grzbietowym chłopcy Gimnazja.

1 Szymon Budnik (Gim. nr 1 Gołdap, Szkoła Pływania Adama Kozłowskiego)

2 Jakub Woźniak (Gim. nr 1 Gołdap, Szkoła Pływania Adama Kozłowskiego)

3 Paweł Mentel (Szkoła Pływania Adama Kozłowskiego).

50 metrów stylem grzbietowym dziewczęta Szkoły Ponadgimnazjalne

1 Aleksandra Ołowniuk (ZSO Gołdap)

2 Paulina Zackiewicz (ZSZ Gołdap.)

50 metrów stylem grzbietowym chłopcy  Szkoły Ponadgimnazjalne

1 Dawid Kołosza (Gim. nr 1 Gołdap, Szkoła Pływania Adama Kozłowskiego)

2 Przemysław Słabiński (ZSZ Gołdap)

3 Radosław Zalewski ZSZ Gołdap.

50 metrów stylem grzbietowym seniorzy 1991-72 kobiety

1 Emilia Wołyniec (Gołdap)

50 metrów stylem grzbietowym seniorzy 1991-72 mężczyźni

1 Paweł Duchnowski (Kompleks Sportowo-Rekreacyjny Gołdap)

2 Sławomir Tramp (Gołdap)

50 metrów stylem grzbietowym seniorzy 1972 i starsi mężczyźni

1 Marek Taudul (Straż Graniczna Banie Mazurskie)

2 Tomasz Grudziński (Kompleks Sportowo-Rekreacyjny Gołdap)

50 metrów stylem klasycznym dziewczęta Gimnazja

1 Joanna Orłowska (Zespół Szkół w Grabowie, Szkoła Pływania Adama Kozłowskiego)

2 Zuzanna Dudko (Gim. nr 1 Gołdap, Szkoła Pływania Adama Kozłowskiego)

3 Natalia Jakowska (Gim. nr 1 Gołdap, Szkoła Pływania Adama Kozłowskiego)

50 metrów stylem klasycznym chłopcy Gimnazja

1 Szymon Budnik (Gim. nr 1 Gołdap, Szkoła Pływania Adama Kozłowskiego)

2 Piotr Fiszer (Gim. nr 1 Gołdap)

3 Jakub Woźniak (Gim. nr 1 Gołdap, Szkoła Pływania Adama Kozłowskiego).

50 metrów stylem klasycznym dziewczęta Szkoły Ponadgimnazjalne

1 Aleksandra Ołowniuk (ZSO Gołdap),

2 Paulina Zackiewicz (ZSZ Gołdap)

3 Kamila Kisielewska (ZSO Gołdap)

50 metrów stylem klasycznym chłopcy szkoły Ponadgimnazjalne

1 Dawid Kołosza (Gim. nr 1 Gołdap Szkoła Pływania Adama Kozłowskiego)

50 metrów stylem klasycznym seniorzy 1991-72 kobiety.

1 Emilia Wołyniec (Gołdap)

50 metrów stylem klasyczny seniorzy 1991-72 mężczyźni

1 Łukasz Romanowski (Gołdap)

2 Paweł Duchnowski (Kompleks Sportowo-Rekreacyjny Gołdap)

3 Sławomir Tramp (Gołdap)

50 metrów stylem klasycznym seniorzy, 1972 i starsi

1 Marek Taudul (Straż Graniczna Banie Mazurskie)

2 Tomasz Grudziński (Kompleks Sportowo-Rekreacyjny Gołdap)

3 Jacek Zduniewicz (Gołdap)

Statuetki od starosty otrzymała najlepsza zawodniczka Aleksandra Ołowniuk i najlepszy zawodnik – Dawid Kołosza.

Źródło wyników www. goldap.org.pl

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x