Zimowe Mistrzostwa Masters Kraków 2013 – Mariusz Gabiec tak jak kiedyś – 4 razy złoto

Pod Wawelem zakończyły się  Zimowe Mistrzostwa Polski Masters w pływaniu. Obsada imponujaca. Ponad 650 uczestników ze 112 klubów, w tym goście z Rosji, Czech, Słowacji, Ukrainy, Litwy i Łotwy. Warmię i Mazury reprezentowały sekcje: AZS UWM Masters Olsztyn i Victory Masters Elbląg. Nasza ekipa należała do czolowych w MP Cały dorobek to 28 medali: 8 złotych, 9 srebrnych i 11 brązowych. Cztery razy na najwyższym stopniu podium stanął Mariusz Gabiec, po dwa razy Anna Piekut i Paweł Gregorowicz (wszyscy z Olsztyna)

Nasze medale

Złote

Paweł Gregorowicz (Olsztyn) 50 metrów st. dowolnym (35-39 lat)

Paweł Gregorowicz (Olsztyn) 100 metrów st. dowolnym (35-39 lat)

Mariusz Gabiec (Olsztyn) 100 metrów st. zmiennym (55-59 lat)

Anna Piekut (Olsztyn) 200 metrów st. motylkowym (25-29 lat)

Mariusz Gabiec (Olsztyn) 100 metrów st. grzbietowym (55-59 lat)

Anna Piekut (Olsztyn) 100 metrów st. motylkowym (25-29 lat)

Mariusz Gabiec (Olsztyn) 100 metrów st. motylkowym (55-59 lat)

Mariusz Gabiec (Olsztyn) 400 metrów st. dowolnym (55-59 lat)

Srebrne

Anna Goździejewska (Olsztyn) 800 metrów st. dow.(45-49 lat)

Beata Karas (Elbląg) 200 metrów st. motylkowym (50-54 lata)

AZS UWM Masters Olsztyn sztafeta 4 razy 50 metrów st. zmiennym

Anna Piekut (Olsztyn) 50 metrów st. motylkowyn (25-29 lat)

Paweł Gregorowicz (Olsztyn) 50 metrów st. motylkowym (35-39 lat)

Paweł Gregorowicz (Olsztyn) 200 metrów st. dowolnym (35-39 lat)

Anna Goździejewska (Olsztyn) 400 metrów stylem zmiennym (45-49 lat)

AZS UWM Masters Olsztyn sztafeta 4 razy 50 metrów st. dowolnym kat. B

Anna Goździejewska (Ollsztyn 400 metrów st. dowolnym (45-49 lat)

Brązowe

Anna Piekut (Olsztyn) 200 metrów st. zmiennym (25-29 lat)

Piotr Markowicz (Olsztyn) 200 metrów st. zmiennym (45-49 lat)

Jowita Kucharska (Olsztyn) 50 metrów st. grzbietowym (30-34 lata)

Ewa Kerner Mateusiak (Elbląg) 100 metrów st. dow (55-59 lat)

AZS UWM Masters (Olsztyn) 4 razy 50 metrów st. zmiennym

Jowita Kucharska (Olsztyn) 100 metrów st. grzbietowym (35-39 lat)

Beata Karaś (Elbląg) 400 metrow st. zmiennym (50-54 lata)

Michał Koźlikowski (olsztyn) 400 metrów st. zmiennym (30-34 lata)

Paweł Gregorowicz (Olsztyn) 100 metrów st. motylkowym (35-39 lat)

Paweł Gregorowicz (Olsztyn) 400 metrów st. dowolnym (35-39 lat)

Marek Koźlikowski (Olsztyn) 400 metrów st. dowolnym (50-54 lata)

Wyniki

Kobiety

50 metrów stylem dowolnym

Kategoria A

8. Karaś Karolina 87 Victory Masters Elbląg 42.54 242

Kategoria G

7. Kerner Mateusiak Ewa 54 Victory Masters Elbląg 49.73 225

200 metrów stylem zmiennym

Kategoria A

3. Piekut Anna 88 AZS UWM Masters Olsztyn 2:53.98 557

Kategoria F

6. Karaś Beata 62 Victory Masters Elbląg 4:00.28 270

800 metrów stylem dowolnym

Kategoria A

6. Karaś Karolina 87 Victory Masters Elbląg 14:35.52 256

Kategoria B

5. Przybysz Aleksandra 82 AZS UWM Masters Olsztyn 12:32.78 453

Kategoria E

2. Goździejewska Anna 67 AZS UWM Masters Olsztyn 11:56.35 519

Kategoria F

6. Karaś Beata 62 Victory Masters Elbląg 14:30.36 303

50 metrów stylem grzbietowym

Kategoria A

4. Piekut Anna 88 AZS UWM Masters Olsztyn 36.49 605

Kategoria B

1. Lord Marta 80 Toruńczyk Masters Toruń 33.48 745

2. Leńczowska Agnieszka 82 Wisła Masters Kraków 35.81 609

3. Kucharska Jowita 80 AZS UWM Masters Olsztyn 37.47 531

Kategoria G

4. Kerner Mateusiak Ewa 54 Victory Masters Elbląg 1:02.53 197

200 metrów stylem klasycznym

Kategoria E

3. Goździejewska Anna 67 AZS UWM Masters Olsztyn 3:24.13 581

100 metrów stylem dowolnym

Kategoria A

9. Karaś Karolina 87 Victory Masters Elbląg 1:35.15 231 47.29 47.86

Kategoria B

5. Przybysz Aleksandra 82 AZS UWM Masters Olsztyn 1:15.96 433

Kategoria F

7. Karaś Beata 62 Victory Masters Elbląg 1:34.85 278

Kategoria G

3. Kerner Mateusiak Ewa 54 Victory Masters Elbląg 2:02.40 175

100 metrów stylem zmiennym

Kategoria B

5. Kucharska Jowita 80 AZS UWM Masters Olsztyn 1:20.44 530

Kategoria E

4. Goździejewska Anna 67 AZS UWM Masters Olsztyn 1:26.95 534

200 metrów stylem motylkowym

Kategoria A

1. Piekut Anna 88 AZS UWM Masters Olsztyn 2:49.05 578

Kategoria F

2. Karaś Beata 62 Victory Masters Elbląg 4:08.59 321

4 razy 50 metrów stylem zmiennym

Kategoria B

3. AZS UWM Masters Olsztyn B AZS UWM Masters Olsztyn (Kucharska Jowita 80 +0,77 37.63 Piekut Anna 88 +0,39 33.27Goździejewska Anna 67 +0,31 44.40 Przybysz Aleksandra 82 +0,66 33.30) 2:28.60

 50 metrów stylem motylkowym

 Kategoria A

 2. Piekut Anna 88 AZS UWM Masters Olsztyn 33.78 637

 Kategoria B

 5. Kucharska Jowita 80 AZS UWM Masters Olsztyn 34.99 572

 6. Przybysz Aleksandra 82 AZS UWM Masters Olsztyn 40.09 380

 100 metrów stylem grzbietowym

 Kategoria B

 3. Kucharska Jowita 80 AZS UWM Masters Olsztyn 1:21.81 538

 200 metrów stylem dowolnym

 Kategoria A

 4. Piekut Anna 88 AZS UWM Masters Olsztyn 2:35.70 530

 Kategoria B

 7. Przybysz Aleksandra 82 AZS UWM Masters Olsztyn 2:50.90 400

 Kategoria E

 4. Goździejewska Anna 67 AZS UWM Masters Olsztyn 2:44.38 538

 Kategoria F

 6. Karaś Beata 62 Victory Masters Elbląg 3:27.00 276

 400 metrów stylem zmiennym

 Kategoria E

 2. Goździejewska Anna 67 AZS UWM Masters Olsztyn 6:36.88 562

 Kategoria F

 3. Karaś Beata 62 Victory Masters Elbląg 8:26.88 291

 4 razy 50 mertrów stylem dowolnym

 Kategoria B

 2. AZS UWM Masters Olsztyn B ( Kucharska Jowita 80 +0,87 31.79 Piekut Anna 88 +0,26 32.66 Goździejewska Anna 67 +0,46 33.69 Przybysz Aleksandra 82 +0,36 33.90) 2:12.04

100 metrów stylem motylkowym

Kategoria A

1. Piekut Anna 88 AZS UWM Masters Olsztyn 1:15.09 618

Kategoria B

5. Przybysz Aleksandra 82 AZS UWM Masters Olsztyn 1:33.09 321

Kategoria F

4. Karaś Beata 62 Victory Masters Elbląg 1:55.23 231

200 metrów stylem grzbietowym

Kategoria B

4. Kucharska Jowita 80 AZS UWM Masters Olsztyn 2:55.60 524

Kategoria E

6. Goździejewska Anna 67 AZS UWM Masters Olsztyn 3:17.79 469

50 metrów stylem klasycznym

Kategoria G

4. Kerner Mateusiak Ewa 54 Victory Masters Elbląg 1:10.72 149

400 metrów stylem dowolnym

Kategoria A

11. Karaś Karolina 87 Victory Masters Elbląg 7:09.18 243

Kategoria B

6. Przybysz Aleksandra 82 AZS UWM Masters Olsztyn 6:06.02 417

Kategoria E

2. Goździejewska Anna 67 AZS UWM Masters Olsztyn 5:44.85 557

Kategoria F

6. Karaś Beata 62 Victory Masters Elbląg 7:06.82 301

4 razy 50 metrów stylem znmiennym (mieszane)

Kategoria B

4. AZS UWM Masters Olsztyn (Suchecki Piotr 77 +0,82 31.66 Piekut Anna 88 +0,43 33.96 Kozikowski Michał 80 +0,23 32.68 Kucharska Jowita 80 +0,68 31.31) 2:09.61

Kategoria C

3. AZS UWM Masters Olsztyn (Markowicz Piotr 67 +0,82 35.13 Gregorowicz Paweł 74 +0,43 28.96Goździejewska Anna 67 +0,53 44.20 Przybysz Aleksandra 82 +0,65 33.93) 2:22.22

Mężczyźni

50 metrów stylem dowolnym

Kategoria C

1. Gregorowicz Paweł 74 AZS UWM Masters Olsztyn 25.96 762

Kategoria D

21. Mówiński Grzegorz 69 AZS UWM Masters Olsztyn 32.55 388

200 metrów stylem zmiennym

Kategoria C

5. Gregorowicz Paweł 74 AZS UWM Masters Olsztyn 2:28.78 626

Kategoria E

3. Markowicz Piotr 67 AZS UWM Masters Olsztyn 2:43.88 579

4 razy 50 metrów stylem dowolnym

Kategoria C

4. AZS UWM Masters Olsztyn C AZS UWM Masters Olsztyn (Goździejewska Anna 67 +0,85 34.24 Mówiński Grzegorz 69 +0,54 32.93Piekut Anna 88 +0,22 33.08 Gabiec Mariusz 58 +0,48 29.30) 2:09.55

50 metrów stylem grzbietowym

Kategoria C

4. Suchecki Piotr 77 AZS UWM Masters Olsztyn 30.90 677

200 metrów stylem klasycznym

Kategoria B

3. Kozikowski Michał 80 AZS UWM Masters Olsztyn 2:41.68 656

100 metrów stylem dowolnym

Kategoria C

1. Gregorowicz Paweł 74 AZS UWM Masters Olsztyn 56.01 774

Kategoria F

9. Koźlikowski Marek 61 AZS UWM Masters Olsztyn 1:10.74 507

100 metrów stylem zmiennym

Kategoria C

4. (3) Gregorowicz Paweł 74 AZS UWM Masters Olsztyn 1:06.65 695

6. Suchecki Piotr 77 AZS UWM Masters Olsztyn 1:08.76 633

Kategoria D

21. Mówiński Grzegorz 69 AZS UWM Masters Olsztyn 1:27.37 320

Kategoria E

7. Markowicz Piotr 67 AZS UWM Masters Olsztyn 1:15.11 522

Kategoria F

10. Koźlikowski Marek 61 AZS UWM Masters Olsztyn 1:23.52 482

Kategoria G

1. Gabiec Mariusz 58 AZS UWM Masters Olsztyn 1:10.22 956

4 razy 50 metrów stylem zmiennym

Kategoria C

2. AZS UWM Masters Olsztyn C AZS UWM Masters Olsztyn ( Suchecki Piotr 77 +0,80 31.11 Mówiński Grzegorz 69 +0,49 28.57 Kozikowski Michał 80 +0,49 33.41 Gabiec Mariusz 58 +0,42 27.84) 2:00.93

 50 metrów stylem motylkowym

 Kategoria C

 2. Gregorowicz Paweł 74 AZS UWM Masters Olsztyn 28.53 727

 4. Suchecki Piotr 77 AZS UWM Masters Olsztyn 28.92 698

 100 metrów stylem grzbietowym

 Kategoria E

 6. Markowicz Piotr 67 AZS UWM Masters Olsztyn 1:15.56 556

 Kategoria G

 1. Gabiec Mariusz 58 AZS UWM Masters Olsztyn 1:13.84 803

 200 metrów stylem dowolnym

 Kategoria C

 2. Gregorowicz Paweł 74 AZS UWM Masters Olsztyn 2:07.27 671

 Kategoria F

 4. Koźlikowski Marek 61 AZS UWM Masters Olsztyn 2:45.44 439

 400 metrów stylem zmiennym

 Kategoria B

 3. Kozikowski Michał 80 AZS UWM Masters Olsztyn 5:36.12 501

 4 razy 50 metrów stylem dowolnym

 Kategoria C

 8. AZS UWM Masters Olsztyn C (Markowicz Piotr 67 +0,92 29.61 Mówiński Grzegorz 69 +0,32 32.26Koźlikowski Marek 61 +0,26 31.03 Suchecki Piotr 77 +0,55 27.93) 2:00.83

100 metrów stylem motylkowym

Kategoria C

3. Gregorowicz Paweł 74 AZS UWM Masters Olsztyn 1:04.77 676

5. Suchecki Piotr 77 AZS UWM Masters Olsztyn 1:09.37 550

Kategoria D

9. Mówiński Grzegorz 69 AZS UWM Masters Olsztyn 1:28.08 265

Kategoria G

1. Gabiec Mariusz 58 AZS UWM Masters Olsztyn 1:09.02 826

50 metrów stylem klasycznym

Kategoria B

4. Koźlikowski Michał 80 AZS UWM Masters Olsztyn 33.08 594

400 metrów stylem dowolnym

Kategoria C

3 Gregorowicz Paweł 74 AZS UWM Masters Olsztyn 4:40.60 644

Kategoria E

8. Markowicz Piotr 67 AZS UWM Masters Olsztyn 5:22.93 441

Kategoria F

Marek Koźlikowski (Olsztyn) 400 metrów st. dowolnym (50-54 lata)

Kategoria G

1. Gabiec Mariusz 58 AZS UWM Masters Olsztyn 5:02.78 869

 

 

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

AZS UWM Masters Olsztyn Elbląg Olsztyn pływanie Victory Masters Elbląg

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x