Zimowe MP 14 i 15-latków – Multimedalista Maciek Falaciński

Zakończyły się Zimowe Mistrzostwa Polski w pływaniu. W Gorzowie Wielkopolskim rywalizowali zawodnicy 14-letni, w Ciechanowie – 15-latki. W gronie kilkuset uczestników była grupa reprezentantów Warmii i Mazur z takich klubów jak: Kormoran Olsztyn, Roś Pisz, Medyk Giżycko, MOS Ełk i Orzeł Elbląg. Nasz dorobek to ;pięć medali . Trzy zlote zdobył Maciej Falaciński z MOS-u Ełk - specjalista od stylu grzbietowego. Maciek zdobył też srebro na 100 metrów zmiennym, także ze srebrnym krążkiem  w stylu zmiennym wraca  Iga Biedrzycka (Roś Pisz). Było tez kilka czwartych miejsc.

 

Piątek

W porannych eliminacjach w Ciechanowie Maciej Falaciński  (MOS Ełk)był najlepszy na 200 metrów stylem grzbietowym, a w Gorzowie Iga Biedrzycka (Roś Pisz) zajęła trzecie miejsce na 400 metrów stylem zmiennym. Do finału B 15-latków zakwalifikowali się: Karolina Klimkowska (Kormoran Olsztyn) na 50 metrów stylem klasycznym, Anna Rżyska (Kormoran Olsztyn) na 100 metrów stylem motylkowym i Emil Płachta (Kormoran Olsztyn) na 200 metrów stylem dowolnym.

Finały pierwszego dnia przyniosły nam złoty medal Macieja Falacińskiego z MOS-u Ełk, który wygrał finał na 200 metrów stylem grzbietowym. Popłynął znakomicie daleko zostawiając rywali. Piękny sukces. Brawa dla zawodnika i trenera. Niestety Iga Biedrzycka mimo ambitnej walki nie zdołała zmieścić sie na podium, zajmując na 400 metrów stylem zmiennym piąte miejsce.

Sobota

W porannych eliminacjach drugiego dnia MP 14 i 15-latków reprezentanci Warmii i Mazur wywalczyli trzy finały A. W starszej grupie eliminacje na 50 metrów stylem grzbietowym wygrał Maciej Falaciński (MOS Ełk) i znów jest kandydatem do złota, choc sprint ma w sobie coś z loterii. Na 400 metrów stylem dowolnym w finale A popłynie Emil Płachta (Kormoran Olsztyn). Uzyskał szósty czas, ale może powalczyć o podium. W młodszej grupie druga na 200 metrów stylem zmiennym była w kwalifikacjach Iga Biedrzycka (Roś Pisz)., która wystartuje także w finale B ma 50 metrów motylkiem. W tej samej grupie wiekowej na 200 metrów żabka wystąpi w finale B Jan Staruch (Kormoran), a w grupie starszej w tej samej konkurencji (też finał B) Karolina Klimkowska (Kormoran Olsztyn)

Z trzech szans finalowych wykorzystaliśmy dwie. Maciej Falaciński potwierdził, że jest najlepszym grzbiecistą w swojej kategorii wiekowej (15 lat) To juz jego drugi złoty medal – tym razem w sprincie. Srebro na 200 metrów zmiennym zdobyła bardzo utalentowana Iga Biedrzycka (Roś Pisz). Karolina Klmkowska z Kormorana Olsztyn wygrała finał B ba 200 żabką. To też się liczy…

Niedziela

I znów w porannych eliminacjach w głównych rolach wystąpili: Iga Biedrzycka (Roś Pisz), która zakwalifikowała się do finału A 100 metrów stylem zmiennym i finału B 100 m stylem dowolnym oraz Maciej Falaciński (MOS Ełk). Maciek  już jest bohaterem zmagań 15-latków, a dziś stworzył sobie dwie kolejne medalowe szanse, bowiem wygral eliminacje na 100 metrów grzbietem i 100 metrów stylem zmiennym. W finałach B popłyną: Emil Płachta, Karolina Klimkowska i Jan Staruch (wszyscy Kormoran). Przed nami jeszcze wyścigi na długich dystansach. Emocji więc nie zabraknie.

Niedzielne popołudnie przyniosło nam chwile radości – kolejne medale Maćka Falacińskiego (zloty i srebrny) i mały niedosyt, bo czwarte miejsca Igi Biedrzyckiej i Emila Płachty świadczą o tym jak malo brakowało do podium. Mimo wszystko nadal liczymy sie w pływaniu, choc środek ciężkosci przenósł sie w inne miejsce. To fantastyczne, że rodza się takie talenty jak Maciej Falaciński i Iga Biedrzycka.

 

MP do lat 14 – Gorzów Wielkopolski

  

I dzień

Eliminacje

Dziewczęta

400 metrów stylem zmiennym

3. BIEDRZYCKA Iga 97 ROŚ Pisz 5:09.27 601 A 

 

Chłopcy

50 metrów stylem dowolnym

23. TRACZEWSKI Jan 97 KORMORAN OLsztyn 26.77

200 metrów stylem dowolnym

34. ZIELIŃSKI Cezary 97 MKS Medyk Giżycko 2:13.69 410

44. TRACZEWSKI Jan 97 KORMORAN OLsztyn 2:16.52 385

200 metrów stylem grzbietowym

41. SZMIT Kacper 97 KORMORAN OLsztyn 2:35.93 315 36.36 38.75 40.68 40.14

400 metrów stylem zmiennym

20. STARUCH Jan 97 KORMORAN OLsztyn 5:12.89 436

DYSKW. ZIELIŃSKI Cezary 97 MKS Medyk Giżycko 5:30.10

 

Finały I dnia

Kobiety

400 metrów stylem zmiennym

Finał A

1. KARPISZ Milena 97 UKS Piątka Konstantynów 5:02.60 641

2. MENDOWSKA PAULINA 97 Warta Poznań 5:07.34 612

3. ŚLIWIŃSKA Marta 97 MOS Dąbrowa Górnicza 5:07.53 611

4. ŚCIESZKO Agnieszka 97 SKS START Łódź 5:08.63 605

5. BIEDRZYCKA Iga 97 ROŚ Pisz 5:08.88 603

6. MARZEC Sara 97 Unia Oswiecim 5:19.15 547

7. KUBACKA Magda 97 Ks Piatka Chorzów 5:21.37 535

8. CIEBIELSKA Adrianna 97 MKP Słowianka Gorzów Wlkp. 5:24.65 519

II dzień

Eliminacje

Kobiety

50 metrów stylem motylkowym

11. BIEDRZYCKA Iga 97 ROŚ Pisz 30.89 491 B

50 metrów stylem grzbietowym

36. WIERZCHOWSKA Kinga 97 UKS MOS Ełk 34.31 420

200 metrów stylem zmiennym

2. BIEDRZYCKA Iga 97 ROŚ Pisz 2:27.72 600 A

 

Mężczyźni

50 metrów stylem motylkowym

28. TRACZEWSKI Jan 97 KORMORAN OLsztyn 29.78 392

50 metrów stylem grzbietowym

61. SZMIT Kacper 97 KORMORAN OLsztyn 35.26 263

400 metrów stylem dowolnym

26. ZIELIŃSKI Cezary 97 MKS Medyk Giżycko 4:40.51 436

200 metrów stylem klasycznym

13. STARUCH Jan 97 KORMORAN OLsztyn 2:41.18 419 B

200 metrów stylem zmiennym

35. ZIELIŃSKI Cezary 97 MKS Medyk Giżycko 2:36.55 361  

 

Finały II dnia

200 metrów stylem zmiennym

Finał A

1. SIEŃCZYK Jowita 97 ZAK Biała Podlaska 2:23.31 657

2. BIEDRZYCKA Iga 97 ROŚ Pisz 2:27.16 606

3. MENDOWSKA PAULINA 97 Warta Poznań 2:28.33 592

4. KAMIŃSKA Liliana 97 MKS DELFINEK Łuków 2:28.81 587

5. WOŹNICZAK PAULINA 97 Olimpijczyk Aleksandrów 2:29.57 578

6. FILIPIAK WIKTORIA 97 Warta Poznań 2:30.11 571

7. JOŃCZYK Aleksandra 97 MKS Jedynka Łódź 2:32.05 550

8. WACHOWIAK Patrycja 97 MKP Słowianka Gorzów Wlk2p:.33.71 532

50 metrów style motylkowym

Finał B

9. KUSCH Katarzyna 97 MKS Juvenia Wrocław 30.48 511

10. WACHOWIAK Patrycja 97 MKP Słowianka Gorzów Wlkp. 30.75 498

TURAJCZYK ALEKSANDRA 97 Olimpijczyk Aleksandrów 30.75 498

12. JAGIELSKA Róża 97 Mks Trójka Łódź 30.87 492

13. HACZKIEWICZ Paulina 97 Korner Zielona Góra 31.02 485

14. BIEDRZYCKA Iga 97 ROŚ Pisz 31.26 474

15. KAPELA Joanna 97 VEGA Dobrodzień 31.45 465

16. KORZENIOWSKA Natalia 97 Korner Zielona Góra 31.78 451

200 metrów stylem klasycznym

Finał B

9. KARPETA Michał 97 UKS TRÓJKA Częstochowa2:36.98 454

10. WIECZOREK Mateusz 97 MUKS Piętnastka AQUA Bydgoszcz 2:37:27 451

11. PACZYNSKI Oliwer 97 ATP Augustów 2:39.55 432

12. WŁODARCZYK S. 97 MKP Szczecin 2:39.71 431

13. KOWALCZYK Jakub 97 UKS NAWA Skierniewice 2:39.75 430

14. STARUCH Jan 97 KORMORAN OLsztyn 2:39.78 430

15. TREFLER Michał 97 UKS JAGIELLONKA Warszawa 2:40.79 422

16. WALIGÓRA Mikołaj 97 Astromal Akwawit Leszno 2:42.53 409

III dzień

Eliminacje

Kobiety

100 metrów stylem dowolnym

11. BIEDRZYCKA Iga 97 ROŚ Pisz 1:01.17 579 B

100 metrów stylem grzbietowym

36. WIERZCHOWSKA Kinga 97 UKS MOS Ełk 1:13.84 418

100 metrów stylem zmiennym

3. BIEDRZYCKA Iga 97 ROŚ Pisz 1:08.63 595 A

 

Mężczyźni  

200 metrów stylem motylkowym

14. STARUCH Jan 97 KORMORAN OLsztyn 2:28.24 398 B

100 metrów stylem dowolnym

26. TRACZEWSKI Jan 97 KORMORAN OLsztyn 59.60 428

100 metrów stylem grzbietowym

54. SZMIT Kacper 97 KORMORAN OLsztyn 1:13.91 290

 

Finały III dnia

Kobiety

100 metrów stylem zmiennym

Finał A

1. SIEŃCZYK Jowita 97 ZAK Biała Podlaska 1:06.11 666

2. KRÓLAK Agata 97 UKS Kapry-Armexim Pruszków 1:06.39 657

3. BUKOWSKA Kaja 97 Skalar Słupsk 1:08.43 600

4. BIEDRZYCKA Iga 97 ROŚ Pisz 1:08.53 598

5. WACHOWIAK Patrycja 97 MKP Słowianka Gorzów Wlkp. 1:09.79 566

6. WOŹNICZAK PAULINA 97 Olimpijczyk Aleksandrów 1:09.92 563

7. SENETELSKA Olga 97 MKS Jordan Kraków 1:10.30 554

8. JOŃCZYK Aleksandra 97 MKS Jedynka Łódź 1:11.79 520

Mężczyźni

Finał B

9. BURBA Jakub 97 MKP Słowianka Gorzów Wlk2p:.22.63 447

10. WŁODARCZYK S. 97 MKP Szczecin 2:25.07 425

11. CHOŁDA Łukasz 97 MKS Jordan Kraków 2:25.36 422

12. WAJDA Tomasz 97 KS Korona Kraków 2:26.27 415

13. STARUCH Jan 97 KORMORAN OLsztyn 2:28.01 400

14. GOLIŃSKI Patryk 97 BUKS Warszawa 2:30.94 377

15. POPIELEC Michał 97 GIM 92 Ursynów Warszawa2:31.82 371

16. KAŁUŻNY Daniel 97 MKP Słowianka Gorzów Wlk2p:.39.52 319

1500 metrów stylem dowolnym

17. ZIELIŃSKI Cezary 97 MKS Medyk Giżycko 18:23.53 457

25. STARUCH Jan 97 KORMORAN OLsztyn 19:01.25 413

 

MP do lat 15 – Ciechanów

 

I dzień

Eliminacje

Dziewczęta

50 metrów stylem dowolnym

40. MACIESZA Agata 96 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 29.65 482

46. BUCHALSKA Patrycja 96 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 30.13 459

50 metrów stylem klasycznym

9. KLIMKOWSKA Karolina 96 MTP KORMORAN Olsztyn 35.93 514 B

17. TERECH Patrycja 96 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 37.62 448

29. FERCHO Dominika 96 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 40.04 372

100 metrów stylem motylkowym

9. RŻYSKA Anna 96 MTP KORMORAN Olsztyn 1:07.97 531 B

29. TERECH Kinga 96 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 1:13.24 424

200 metrów stylem dowolnym

26. BUCHALSKA Patrycja 96 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 2:16.34 542

28. MACIESZA Agata 96 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 2:16.50 540

400 metrów stylem zmiennym

15. RŻYSKA Anna 96 MTP KORMORAN Olsztyn 5:22.95 528

 

 Chłopcy

50 metrów stylem dowolnym

25. NOWICKI Norbert 96 MKS „Ros” Pisz 26.25 462

100 metrów stylem motylkowym

33. IWAŃSKI Piotr 96 Uks Mos Ełk 1:05.42 406

200 metrów stylem dowolnym

7. PŁACHTA Emil 96 MTP KORMORAN Olsztyn 1:57.91 598 B

29. NOWICKI Norbert 96 MKS „Ros” Pisz 2:09.67 450

46. WOŁYNIEC Robert 96 Uks Mos Ełk 2:18.11 372

51. SIUDZIŃSKI Dawid 96 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 2:22.11 341

52. BIELUCY Radosław 96 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 2:22.16 341

56. RUDZIŃSKI Marek 96 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 2:29.77 292

200 metrów stylem grzbietowym

1. FALACIŃSKI Maciej 96 Uks Mos Ełk 2:04.12 624 A

 

Finały I dnia

Kobiety

 50 metrów stylem klasycznym

Finał B

7. MADEJA Magdalena 96 Uks Sp 8 Chrzanów 35.23 546

8. KLIMKOWSKA Karolina 96 MTP KORMORAN Olsztyn 35.89 516

9. KNAPIK Anna 96 KS Piątka Chorzów 36.07 509

10. ZYGA Izabela 96 UKS NAWA Skierniewice 36.39 495

11. WIŚNIEWSKA Kamila SR 96 Victoria Racibórz 36.79 479

12. GOLIŃSKA KATARZYNA 96 Tp Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki 37.36 458

100 metrów stylem motylkowym

Finał B

7. ZYGO Karolina 96 KS OLIMPIA Lublin 1:06.47 568

8. ĆWIĘKAŁA OLGA SO 96 UKP ,,Unia” Oświęcim 1:07.28 547

9. RÓŻALSKA Martyna 96 UKS G-8 Bielany 1:07.29 547

10. RŻYSKA Anna 96 MTP KORMORAN Olsztyn 1:07.85 534

11. WIĘCKOWSKA Daria 96 Uks Shark Rudna 1:08.64 515

12. SIKORA JUSTYNA SO 96 UKP ,,Unia” Oświęcim 1:08.75 513

4 razy 200 metrów stylem dowolnym

1. MKS Jordan Kraków 8:34.04 711

2. K.s.Warta Poznań 8:39.07 690

3. MUKS Piętnastka AQUA Bydgoszcz 8:42.78 676

………………………………………………………………

10.Klub Sportowy Orzeł Elbląg (TERECH Kinga 96 2:34.15, TERECH Patrycja 96  2:23.16, BUCHALSKA Patrycja 96 2:17:92, MACIESZA Agata 96 2:16.90)  9:32.13 516

 

Mężczyźni

200 metrów stylem dowolnym

Finał B

7. RUTKOWSKI Krzysztof 96 Lublinianka 1:58.81 585

8. PŁACHTA Emil 96 MTP KORMORAN Olsztyn 1:59.00 582

9. BURZAWA Mateusz 96 CSiR MOS Dąbrowa Górnicz1a:59.01 582

10. BOROWCZYK Oskar 96 AZS-AWF Poznań 2:01.02 553

11. HADAŚ Mateusz 96 K.s.Warta Poznań 2:06.51 484

200 metrów stylem grzbietowym

Finał A

1. FALACIŃSKI Maciej 96 Uks Mos Ełk 2:03.71 631

2. CIĘŻKOWSKI Dominik 96 MKS Jordan Kraków 2:05.88 598

3. BIELECKI IGOR 96 Uks,,Żoliborz”Warszawa 2:07.47 576

4. LUDWICZAK Piotr 96 Uks Shark Rudna 2:09.18 554

5. BUCHOLC BARTOSZ 96 Tp Olimpijczyk Aleksandrów 2.10.59 536

6. SOBOTKA JAN 96 Mks Polonia Warszawa 2:11.24 528

II dzień

Eliminacje

Kobiety

50 metrów stylem motylkowym

19. MACIESZA Agata 96 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 31.87 447

34. TERECH Kinga 96 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 33.88 372

400 metrów stylem dowolnym

20. MACIESZA Agata 96 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 4:45.15 559

28. BUCHALSKA Patrycja 96 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 4:47.80 543

200 metrów stylem klasycznym

10. KLIMKOWSKA Karolina 96 MTP KORMORAN Olsztyn 2:45.80 534 B

25. TERECH Patrycja 96 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 2:57.49 435  

29. FERCHO Dominika 96 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 3:02.32 402

200 metrów stylem zmiennym

19. RŻYSKA Anna 96 MTP KORMORAN Olsztyn 2:32.68 543

27. TERECH Kinga 96 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 2:41.28 461

Mężczyźni

50 metrów stylem motylkowym

45. IWAŃSKI Piotr 96 Uks Mos Ełk 29.69 395

50 metrów stylem grzbietowym

1. FALACIŃSKI Maciej 96 Uks Mos Ełk 27.13 578 A

23. NOWICKI Norbert 96 MKS „Ros” Pisz 29.98 428

400 metrów stylem dowolnym

6. PŁACHTA Emil 96 MTP KORMORAN Olsztyn 4:11.69 604 A

55. SIUDZIŃSKI Dawid 96 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 4:57.28 366

56. WOŁYNIEC Robert 96 Uks Mos Ełk 4:57.87 364

57. RUDZIŃSKI Marek 96 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 5:12.23 316

 

Finały II dnia

50 metrów stylem grzbietowym

Finał A

1. FALACIŃSKI Maciej 96 Uks Mos Ełk 26.59 614

2. LUDWICZAK Piotr 96 Uks Shark Rudna 27.13 578

3. BIELECKI IGOR 96 Uks,,Żoliborz”Warszawa 27.28 569

4. KROGULSKI FILIP SO 96 UKP ,,Unia” Oświęcim 27.41 561

5. SOBOTKA JAN 96 Mks Polonia Warszawa 27.55 552

6. KARKUT Kamil 96 MKS IKAR Mielec 28.20 515

400 metrów stylem dowolnym

Finał A

1. KUŚWIK Maciej 96 WKS ŚLĄSK Wrocław 3:58.85 706

2. WOJDAK Wojciech 96 BOSiR Brzesko 4:00.32 694

3. CIESIELSKI Filip 96 MUKS Piętnastka AQUA Bydgoszcz 4:05.35 652

4. HOŁUB Jan 96 KP AVIA Świdnik 4:05.37 652

5. BURZAWA Mateusz 96 CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 4:10.10 615

6. PŁACHTA Emil 96 MTP KORMORAN Olsztyn 4:12.47 598

200 metrów stylem klasycznym

Finał B

7. KLIMKOWSKA Karolina 96 MTP KORMORAN Olsztyn 2:45.33 539

8. ZYGA Izabela 96 UKS NAWA Skierniewice 2:45.74 535

9. WIŚNIEWSKA Kamila SR 96 Victoria Racibórz 2:48.06 513

10. PLUTA Kinga 96 CSiR MOS Dąbrowa Górnicz2a:48.44 509

11. OLIŃSKA WIKTORIA 96 Mks Polonia Warszawa 2:49.69 498

12. LESNER Magdalena 96 MKP Szczecin 2:50.48 491

4 razy 100 metrów stylem dowolnym

1. MKS Jordan Kraków 3:58.82 662

2. MUKS Piętnastka AQUA Bydgoszcz 3:59.02 661

3. UKP ,,Unia” Oświęcim 4:01.66 639

…………………………………………………………..

11. Klub Sportowy Orzeł Elbląg (TERECH Kinga 96 1:11.35, BUCHALSKA Patrycja 96 1:03.65,

TERECH Patrycja 96 1:05.29, MACIESZA Agata 96 1:05.47) 4:25.76 480

III dzień

Eliminacje

Kobiety

200 metrów stylem motylkowym

8. RŻYSKA Anna 96 MTP KORMORAN Olsztyn 2:28.51 537 B

18. TERECH Kinga 96 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 2:39.47

100 metrów stylem dowolnym

29. MACIESZA Agata 96 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 1:03.94 507

32. BUCHALSKA Patrycja 96 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 1:04.36 497

100 metrów stylem klasycznym

7. KLIMKOWSKA Karolina 96 MTP KORMORAN Olsztyn 1:17.55 528 B

22. TERECH Patrycja 96 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 1:22.77 434

26. FERCHO Dominika 96 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 1:26.72 377

 

Mężczyźni

200 metrów stylem motylkowym

10. PŁACHTA Emil 96 MTP KORMORAN Olsztyn 2:16.97 505 B

DYSKW. IWAŃSKI Piotr 96 Uks Mos Ełk 2:32.71

100 metrów stylem dowolnym

27. NOWICKI Norbert 96 MKS „Ros” Pisz 57.61 474

66. WOŁYNIEC Robert 96 Uks Mos Ełk 1:02.90 364

73. BIELUCY Radosław 96 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 1:04.04 345

75. SIUDZIŃSKI Dawid 96 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 1:04.75 334

78. RUDZIŃSKI Marek 96 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 1:11.86 244

100 metrów stylem grzbietowym

1. FALACIŃSKI Maciej 96 Uks Mos Ełk 58.79 576 A

32. NOWICKI Norbert 96 MKS „Ros” Pisz 1:06.98 390

100 metrów stylem zmiennym

1. FALACIŃSKI Maciej 96 Uks Mos Ełk 1:00.81 581 A

Finały III dnia (15)

Kobiety

200 metrów stylem motylkowym

Finał B

7. WOJCIECHOWSKA G. 96 UKP ,,Unia” Oświęcim 2:24.92 578

8. RŻYSKA Anna 96 MTP KORMORAN Olsztyn 2:27.62 547

9. NOWAK Sonia 96 KS Piątka Chorzów 2:29.91 522

10. BORTKIEWICZ A. 96 MKP Szczecin 2:30.70 514

11. BUCZAK Ewelina 96 MKP Szczecin 2:32.59 495

12. ĆWIĘKAŁA OLGA SO 96 UKP ,,Unia” Oświęcim 2:33.13 490

100 metrów styl klasycznym

Finał B

7. MADEJA Magdalena 96 Uks Sp 8 Chrzanów 1:15.66 569

8. KLIMKOWSKA Karolina 96 MTP KORMORAN Olsztyn 1:17.52 529

9. ZYGA Izabela 96 UKS NAWA Skierniewice 1:18.91 501

10. NOWAK Martyna 96 TKKF Szczygłowice Knurów 1:19.02 499

11. GRUCHALSKA Natalia 96 Klub Pływacki Sokół Rzeszów 1:19.14 497

12. JANISZ Gabriela 96 Uks Orlik Przeworsk 1:20.02 481

800 metrów stylem dowolnym

12. KLIMKOWSKA Karolina 96 MTP KORMORAN Olsztyn 9:39.02 585

4 razy 100 metrów stylem zmiennym

15. Klub Sportowy Orzeł Elbląg ( BUCHALSKA Patrycja 96 1:13.61 TERECH Kinga 96 1:13.11

TERECH Patrycja 96 1:22.15 MACIESZA Agata 96 1:03.87)  4:52.74 472

Mężczyźni

Finał A

100 metrów stylem grzbietowym

1. FALACIŃSKI Maciej 96 Uks Mos Ełk 57.89 604

2. KROGULSKI FILIP SO 96 UKP ,,Unia” Oświęcim 58.67 580

3. BIELECKI IGOR 96 Uks,,Żoliborz”Warszawa 58.71 579

4. KRZEWIŃSKI Patryk 96 MUKS Piętnastka AQUA Bydgoszcz 1:01.03 515

5. SALAMON Jonasz 96 KS. Górnik Radlin 1:01.31 508 29.99 31.32

100 metrów stylem zmiennym

 Finał A

1. KROGULSKI FILIP SO 96 UKP ,,Unia” Oświęcim 59.67 615

2. FALACIŃSKI Maciej 96 Uks Mos Ełk 59.76 612

3. STĘPIEŃ KONRAD 96 Mks Polonia Warszawa 1:00.19 599

4. RENUSZ Piotr 96 UKS 1-Solex Lębork 1:01.39 565

5. HULBÓJ Marcin 96 MKP Szczecin 1:02.25 542

NIEMCZYK Tomasz 96 MUKS Piętnastka AQUA Bydgoszcz 1:02.25 542

1500 metrów stylem dowolnym

4. PŁACHTA Emil 96 MTP KORMORAN Olsztyn 16:40.13 614

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x