Zimowe MP juniorów – Piotr Puciło podwójnym mistrzem

W Gliwicach juniorzy do 16 lat, w Puławach juniorzy 17 i 18-letni  rywalizowali o medale Zimowych Mistrzostw Polski. O miejsce na podium  było bardzo trudon, jednak konkurencja w kraju jest ogromna. Tym bardziej słowa uznania należą sie Piotrowi Pucilo z AZS UWM Olsztyn, który zdobył dwa złote medale w stylu klasycznym. W piątek wygrał sprint, w w ostatnim dniu wyścig na 100 metrów. Brązowy krążek dołożył w niedzielę Krzysztof Gilski (Kormoran Olsztyn) na 200 metrów motylkiem. W tej samej konkurencji jego koleżanka klubowa Oriana Kowalińska była czwarta.

 

I dzień

Na faworyta sprintu  18-latków stylem klasycznym wyrósł Piotr Puciło z AZS UWM Olsztyn, który dość wyraźnie wyprzedził w eliminacjach konkurentów, ale wyścig na 50 metrów jest swego rodzaju loterią i oprócz dobrej formy trzeba mieć trochę szczęścia. Do finału A juniorów starszych zakwalifikował się z szóstym czasem Bartłomiej Kubkowski (Medyk Giżycko) na 400 metrów stylem zmiennym. W finale A mamy jeszcze Krzysztofa Gilskiego (Kormoran Olsztyn) na 100 metrów motylkiem (5 czas). Jest kilka finałów B, które wprawdzie wykluczają rywalizację o medal, ale warto powalczyć o jak najwyższe miejsce.

Mamy złoty medal! Piotr Puciło tak jak w eliminacjach nie dał rywalom szans. Wyprzedził nastepnego rywala o 0,8 sekundy, co na dystansie 50 metrów jest różnica klasy.  Tuz po wyscigu rozmwialismy z Panem Jackiem Puciło – trenerem i ojcem Piotra. Byl podwójnie szczęśliwy i trudon się dziwić. Piotr wystartuje jeszcze na 100 metrów stylem klasycznym i tu też ma duże szanse. Bardzo blisko podium byl Krzysztof Gilski (Kormoran), który zajął czwarte miejsce, jednak ze sporą stratą do brązowego medalisty. Oriana Kowalińska (Kormoran Olsztyn) wygrała finał B w tej samej konkurencji.

W młodszej grupie w Gliwicach startowalismy tylko w finałach B (same dziewczęta), nie wystąpił w finale A Bartłomiej Kubkowski.

II dzień

Zapowiada się raczej jałowy dzień. Po porannych eliminacjach mamy pięc finałów B w młodszej grupie i jeden również B w starszej kategorii, a to oznacza, że o medale walczyć nie będziemy.

III dzień

W ostatnim dniu MP w Puławach do finału A awansowali: Oriana Kowalińska na 200 metrów motylkiem (3 miejsce) i Piotr Puciło na 200 metrów klasycznym (2 miejsce) i Krzysztof Gilski (Kormoran) na 200 metrów stylem motylkowym.. Patrząc na wyniki mamy uzasadnione nadzieje medalowe. Sa też finały B, z czego się cieszymy, ale warto dodać, że liczba startujących w niektórych konkurencjach nie jest aż tak duża by poczytywać to za ogromny sukces.

Stało się to o czym marzylismy. Piotr Puciło w finale 100 metrów nie dał szans rywalom i sięgnął po drugi złoty medal, stając się bohaterem reprezentacji i MP. Walka była zacięta, jednak Piotr oprócz znakomitej formy wykazał dużą odporność psychiczną, bowiem o rozdziale medali decydowały niuanse. Brąz na 200 metrów motylkiem zdobył Krzysztof Gilski z Kormorana, Marcin Rżyski (Kormoran) wygrał finał B. Bardzo blisko podium była ich koleżanka klubowa Oriana Kowalińska, finiszując na czwartej pozycji.

Nasz dorobek z obu MP to dwa złote i jeden brązowy medal. Bywało lepiej, ale cieszmy się z tego co jest, tym bardziej, że w tych mistrzostwach nie wszystko układało się szczęśliwie.

Gliwice (16 lat)

 

I dzień

Eliminacje

Kobiety

50 metrów stylem dowolnym

11. STANKIEWICZ Marzena 95 MTP KORMORAN OLsztyn 27.81 584 B

18. OLSZOWA Aleksandra 95 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 28.62 536 R

37. KULLA Katarzyna 95 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 30.41 446

50 metrów stylem klasycznym

12. KULLA Katarzyna 95 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 35.86 518 B

100 metrów stylem motylkowym

14. OLSZOWA Aleksandra 95 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 1:08.68 514 B

200 metrów stylem grzbietowym

10. SZMIT Dominika 95 MTP KORMORAN OLsztyn 2:25.82 559 B  

 

Mężczyźni

50 metrów stylem dowolnym

62. DĄBROWSKI Filip 95 Uks Mos Ełk 26.80 434 

100 metrów stylem motylkowym

28. GŁUCHOWSKI Jędrzej 95 UKP Jedynka Elbląg 1:03.66 441

37. DĄBROWSKI Filip 95 Uks Mos Ełk 1:05.60 403

200 metrów stylem dowolnym

22. PASIECZNY Przemysław 95 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 2:00.95 554

200 metrów stylem grzbietowym

17. WTULICH Mariusz 95 MTP KORMORAN OLsztyn 2:20.26 432 R

400 metrów stylem zmiennym

6. KUBKOWSKI Bartłomiej 95 MKS Medyk Giżycko 4:39.36 612 A

 

Finały I dnia

Kobiety

50 metrów stylem dowolnym

Finał B

9. LESIŃSKA Kinga 95 MKS Znicz Koszalin 27.79 585

10. LALAK PAtrycja 95 MTP Lublinianka 27.86 581

11. SZCZYTKO Natalia 95 MUKS Olimpijczyk Suwałki 27.98 573

12. PRZĄDAK Paulina 95 MKS Polonia Warszawa 28.03 570

13. STANKIEWICZ Marzena 95 MTP KORMORAN OLsztyn 28.06 568

WĘGRZYN Sylwia 95 UKS Shark Rudna 28.06 568

15. LEWANDOWSKA Kamila 95 KS AZS AWFiS Gdańsk 28.14 564

16. WÓJTOWICZ Gabriela 95 Mkp Bobry Dębica 29.35 497

50 metrów stylem klasycznym

Finał B

9. LESIŃSKA Kinga 95 MKS Znicz Koszalin 27.79 585

10. LALAK PAtrycja 95 MTP Lublinianka 27.86 581

11. SZCZYTKO Natalia 95 MUKS Olimpijczyk Suwałki 27.98 573

12. PRZĄDAK Paulina 95 MKS Polonia Warszawa 28.03 570

13. STANKIEWICZ Marzena 95 MTP KORMORAN OLsztyn 28.06 568

WĘGRZYN Sylwia 95 UKS Shark Rudna 28.06 568

15. LEWANDOWSKA Kamila 95 KS AZS AWFiS Gdańsk 28.14 564

16. WÓJTOWICZ Gabriela 95 Mkp Bobry Dębica 29.35 497

100 metrów stylem motylkowym

Finał B

9. BORKOWSKA Agata 95 KS AZS AWFiS Gdańsk 1:05.59 591

10. KIERSZTYN Magda SR 95 MKS SMS Victoria Racibórz 1:06.52 566

11. JAGODA Weronika 95 Klub Sportowy „1” Ozarów Mazowiec1ki:07.56 541

12. BARTOSZEWICZ Ewelina 95 MUKS Olimpijczyk Suwałki 1:07.57 540

13. SOBKO Ewa 95 MKS Juvenia Wrocław 1:08.52 518

14. OLSZOWA Aleksandra 95 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 1:08.72 514

15. WĘGRZYN Sylwia 95 UKS Shark Rudna 1:08.92 509

16. TYMIŃSKA Anna 95 Mks – Mos Katowice 1:08.95 508

200 metrów stylem grzbietowym

Finał B

9. WÓJTOWICZ Gabriela 95 Mkp Bobry Dębica 2:22.74 596

10. SZMIT Dominika 95 MTP KORMORAN OLsztyn 2:25.01 569

11. PARKOT Joanna 95 UKS Kapry-Armexim Pruszków 2.25.72 560

12. BALUK Nicoletta 95 Warta Poznań  2:26.82 548

13. SZKROBOCZ Martyna 95 UKS Ruda Śląska Kochłowice 2.27.23 543

14. STOBIENIECKA MONIKA 95 Sks 137 Delfin Łódz 2:29.15 523

15. BIEŃ Monika 95 MKS Polonia Warszawa 2:29.34 521

16. LIPOWSKA Małgorzata 95 MKS Jordan Kraków 2:29.64 518

II dzień

Eliminacje

Kobiety

50 metrów stylem motylkowym

13. OLSZOWA Aleksandra 95 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 30.41 515 B

42. ŚWIĘCICKA Aleksandra 95 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 35.61 320

50 metrów stylem grzbietowym

11. STANKIEWICZ Marzena 95 MTP KORMORAN OLsztyn 31.75 530 B

200 metrów stylem klasycznym

13. KULLA Katarzyna 95 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 2:51.34 484 B

200 metrów stylem zmiennym

15. SZMIT Dominika 95 MTP KORMORAN OLsztyn 2:30.69 565 B

Mężczyźni

50 metrów stylem motylkowym

48. WTULICH Mariusz 95 MTP KORMORAN OLsztyn 28.48 448

400 metrów stylem dowolnym

12. PASIECZNY Przemysław 95 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 4:13.92 588 B

43. DĄBROWSKI Filip 95 Uks Mos Ełk 4:36.90 453

200 metrów stylem zmiennym

27. WTULICH Mariusz 95 MTP KORMORAN OLsztyn 2:22.77 476

Finały II dnia

Kobiety

50 metrów stylem motylkowym

Finał B

9. JAGODA Weronika 95 Klub Sportowy „1” Ozarów Mazowiecki 29.28 577

10. SZMAGALSKA Agata 95 MKP Slowianka Gorzow Wlkp. 29.53 562

11. OLSZOWA Aleksandra 95 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 30.37 517

12. GRUDA Barbara 95 UKS NAWA Skierniewice 30.42 514

13. WĘGRZYN Sylwia 95 UKS Shark Rudna 30.49 511

LALAK PAtrycja 95 MTP Lublinianka 30.49 511

15. CZAPLICKA Weronika 95 SRnRP Orka Sochaczew 30.92 490

16. ANDRUSZKIEWICZ Monika 95 ATP Augustów 31.35 470

50 metrów stylem grzbietowym

Finał B

9. LEWITZKA Paulina 95 UKS Ruch Grudziądz 31.20 558

10. ROSIAK Paulina 95 MKP Szczecin 31.47 544

11. GRUDA Barbara 95 UKS NAWA Skierniewice 31.69 533

12. STANKIEWICZ Marzena 95 MTP KORMORAN OLsztyn 31.75 530

13. JAROMA Agata 95 MKS Juvenia Wrocław 31.86 524

14. STOBIENIECKA MONIKA 95 Sks 137 Delfin Łódz 32.13 511

15. BALUK Nicoletta 95 Warta Poznań 32.17 509

16. MURZYN Karolina 95 MKS Jordan Kraków 32.76 482

200 metrów stylem klasycznym

Finał B

9. PRZĄDAK Paulina 95 MKS Polonia Warszawa 2:43.09 561

10. PAJOR Aleksandra 95 MKP Szczecin 2:43.38 558

11. KULLA Katarzyna 95 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 2:44.39 548

12. CZAPLICKA Weronika 95 SRnRP Orka Sochaczew 2:48.16 512

13. ZIENTARSKA Laura 95 MKS Jedynka Łódź 2:51.49 483

14. KOZARYSZCZUK Klaudia 95 Muks Gilus Gilowice 2:52.53 474

15. GAWORSKA Martyna 95 MMKS Kędzierzyn-Koźle 2:57.07 438

200 metrów stylem zmiennym

Finał B

9. BORKOWSKA Agata 95 KS AZS AWFiS Gdańsk 2:23.53 654

10. MIKOŁAJCZAK Anna 95 MKP Szczecin 2:25.63 626

11. SZMIT Dominika 95 MTP KORMORAN OLsztyn 2:29.10 583

12. KARCZEWSKA Joanna 95 Uks Skarpa Lublin 2:29.26 581

13. WYSOCKA Michalina 95 MKP Szczecin 2:29.44 579

14. ROSIAK Paulina 95 MKP Szczecin 2:29.90 574

15. SZELĄG Karolina 95 Ks Kszo Ostrowiec 2:31.12 560

16. LESIAK BARBARA 95 Slask Wrocław 2:32.38 546

 

Mężczyźni

400 metrów stylem dowolnym

Finał B

9. UŚCIŁKO Michał 95 UKS Batory Sokółka 4:08.69 626

10. DOROSZ Adam 95 MKS Polonia Warszawa 4:09.74 618

11. ŁOWICKI Marcin 95 UKS NAWA Skierniewice 4:11.51 605

12. BEREZECKI Mateusz 95 MUKS Olimpijczyk Suwałki 4:11.89 602

13. PASIECZNY Przemysław 95 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 4:12.39 599

14. HOFFMANN Robert 95 Ts Olimpia Poznań 4:13.20 593

15. LENARD Jacek 95 MKS Polonia Warszawa 4:15.37 578

16. MARCHEL Adrian 95 MKS Juvenia Białystok 4:15.62 576

III dzień

Eliminacje

Kobiety

100 metrów stylem dowolnym

16. OLSZOWA Aleksandra 95 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 1:02.85 534 B

100 metrów stylem grzbietowym

15. SZMIT Dominika 95 MTP KORMORAN OLsztyn 1:08.24 530 B

24. STANKIEWICZ Marzena 95 MTP KORMORAN OLsztyn 1:12.18 447

100 metrów stylem klasycznym

12. KULLA Katarzyna 95 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 1:17.25 534 B

100 metrów stylem zmiennym

27. KULLA Katarzyna 95 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 1:14.32 468

34. ŚWIĘCICKA Aleksandra 95 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 1:20.59 367

 Mężczyźni

100 metrów stylem dowolnym

48. DĄBROWSKI Filip 95 Uks Mos Ełk 58.40 455

100 metrów stylem grzbietowym

26. WTULICH Mariusz 95 MTP KORMORAN OLsztyn 1:05.00 426

100 metrów stylem zmiennym

53. GŁUCHOWSKI Jędrzej 95 UKP Jedynka Elbląg 1:09.04 397

Finały III dnia

Kobiety

100 metrów stylem dowolnym

Finał B

9. KITA Katarzyna 95 UKS Shark Rudna 58.77 653

10. JAGODA Weronika 95 Klub Sportowy „1” Ozarów Mazowiecki 1.00.04 613

11. SZCZYTKO Natalia 95 MUKS Olimpijczyk Suwałki 1:00.12 610

12. LESIŃSKA Kinga 95 MKS Znicz Koszalin 1:01.46 571

13. CHUDZIK Katarzyna 95 MKP Slowianka Gorzow Wlkp. 1:01.91 559

SOBOLEWSKA Anna 95 Warta Poznań 1:01.91 559

15. OLSZOWA Aleksandra 95 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 1:02.87 534

16. KARCZEWSKA Joanna 95 Uks Skarpa Lublin 1:03.08 528

100 metrów stylem grzbietowym

Finał B

9. BIEŃ Monika 95 MKS Polonia Warszawa 1:07.21 554

10. RADZIK Adrianna 95 Warta Poznań 1:07.83 539

11. BORKOWSKA Agata 95 KS AZS AWFiS Gdańsk 1:08.01 535

12. SZMIT Dominika 95 MTP KORMORAN OLsztyn 1:08.40 526

13. ROSIAK Paulina 95 MKP Szczecin 1:08.76 518

14. STOBIENIECKA MONIKA 95 Sks 137 Delfin Łódz 1:09.45 502

15. KIERSZTYN Magda SR 95 MKS SMS Victoria Racibórz 1:10.44 482

100 metrów stylem klasycznym

Finał B

9. DYMAREK Ewa SO 95 UKP UNIA Oświęcim 1:15.77 566

10. LESIAK BARBARA 95 Slask Wrocław 1:16.15 558

11. KLIMAS Paulina 95 Muks Gilus Gilowice 1:16.16 557

12. PAJOR Aleksandra 95 MKP Szczecin 1:16.21 556

13. DERDA Natalia 95 MUKS Olimpijczyk Suwałki 1:17.54 528

14. KULLA Katarzyna 95 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 1:18.07 518

15. CZAPLICKA Weronika 95 SRnRP Orka Sochaczew 1:18.25 514

16. NIEMCZYK Mirosława 95 UKS 9 Kalisz 1:19.49 490

Mężczyźni

1500 metrów stylem dowolnym

1. FURTEK PAWEŁ 95 Slask Wrocław 15:57.73 699

2. URBANIAK Jan 95 Warta Poznań 16:00.59 693

3. BIŚ Daniel 95 UKS „G-8 Bielany” Warszawa 16:05.84 681

4. CHOLEWO Krzysztof 95 Klub Sportowy „1” Ozarów Mazowiecki 16:24.43 643

5. PASIECZNY Przemysław 95 Klub Sportowy Orzeł Elbląg 16:33.56 626

6. MARCHEL Adrian 95 MKS Juvenia Białystok 16:39.47 615

 

Puławy (16-17 lat)

 

I dzień

Eliminacje

Kobiety

100 metrów stylem motylkowym

7. KOWALIŃSKA Oriana 93 Kormoran Olsztyn 1:04.32 626 B

24. SADOWSKA Marta 93 Płetwal Szczytno 1:11.21 462

 

Mężczyźni

50 metrów stylem dowolnym

45 KOSZPER Maciej 94 Orzeł Elbląg 26.11 469

59. KLICZEWSKI Przemysław 94 Jedynka Elbląg 27.01 424

50 metrów stylem klasycznym

1. PUCIŁO Piotr 93 AZS UWM Olsztyn 28.54 692 A

100 metrów stylem motylkowym

5. GILSKI Krzysztof 93 Kormoran Olsztyn 55.99 649 A

16. RŻYSKI Marcin 94 Kormoran Olsztyn 58.11 580

200 metrów stylem dowolnym

30. KOSZPER Maciej 94 Orzeł Elbląg 2:00.61 559

 

Finały I dnia

Kobiety

100 metrów stylem motylkowym

Finał B

7. KOWALIŃSKA Oriana 93 Kormoran Olsztyn 1:04.28 628

8. PANEK Agata 93 Solex Lębork 1:04.46 622

9. KUZAWIŃSKA Karolina 93 MZOS Płock 1:04.77 613 31.16 33.61

10. KONWERSKA Natalia 93 G8 Bielany 1:05.14 603

11. MIZAK Joanna 94 MKP Szczecin 1:05.65 589

12. MISZTAL Dominika 94 Gim 92 Ursynów 1:06.16 576

Mężczyźni

50 metrów stylem klasycznym

Finał A

1. PUCIŁO Piotr 93 AZS UWM Olsztyn 28.42 701

2. ZARZECKI Bartosz 93 ATP Augustów 29.22 645

3. GRULA Mateusz 93 G8 Bielany 29.27 641

4. BACHOWSKI Wojciech SP 93 Warta Poznań 29.44 630

5. MACHNIK Mikołaj SR 93 AWF Katowice 29.45 630

DYSKW. BAGNIUK Kajetan 93 G8 Bielany K

100 metrów stylem motylkowym

Finał A

1. ANDRZEJCZAK Mateusz 94 Juvenia Wrocław 54.31 711

2. CHMIEL Łukasz 93 MOS Dąbrowa Górn. 54.75 694

3. OPALSKI Marcin 93 Gim 92 Ursynów 55.24 675

4. GILSKI Krzysztof 93 Kormoran Olsztyn 55.26 675

5. BENING Emil SWR 93 Juvenia Wrocław 55.48 667

6. WOŁODŹKO Maciej SWR 93 Śląsk Wrocław 56.01 648  

II dzień

Eliminacje

Kobiety

400 metrów stylem dowolnym

18. KOWALIŃSKA Oriana 93 Kormoran Olsztyn 4:37.42 607

Mężczyźni

50 metrów stylem motylkowym

9. GILSKI Krzysztof 93 Kormoran Olsztyn 25.74 607 B

55. KLICZEWSKI Przemysław 94 Jedynka Elbląg 30.22 375

400 metrów stylem dowolnym

19. RŻYSKI Marcin 94 Kormoran Olsztyn 4:04.50 659

31. KOSZPER Maciej 94 Orzeł Elbląg 4:15.28 579

Finały II dnia

Mężczyźni

50 metrów stylem motylkowym

Finał B

7. CHABASIŃSKI Paweł 94 ATP Augustów 25.42 630

8. PRZYBOROWSKI Piotr 93 MZOS Płock 25.57 619

9. PASIKOWSKI Piotr 93 Start Łódź 25.69 611

10. GILSKI Krzysztof 93 Kormoran Olsztyn 25.76 606

11. POPRAWA Michał SO 94 AWF Katowice 25.88 597

12. GRZELEC Bartosz 93 G8 Bielany 26.23 574

III dzień

Eliminacje

Kobiety

200 metrów stylem motylkowym

3. KOWALIŃSKA Oriana 93 Kormoran Olsztyn 2:17.99 670 A

Mężczyźni

200 metrów stylem motylkowym

2. GILSKI Krzysztof 93 Kormoran Olsztyn 2:02.60 704 A

7. RŻYSKI Marcin 94 Kormoran Olsztyn 2:03.70 686 B

100m metrów stylem dowolnym

32. KOSZPER Maciej 94 Orzeł Elbląg 55.46 532

55. KLICZEWSKI Przemysław 94 Jedynka Elbląg 59.11 439

100 metrów stylem klasycznym

2. PUCIŁO Piotr 93 AZS UWM Olsztyn 1:03.84 660 A

Finały III dnia

Kobiety

Finał A

1. OLCZAK Mirela 93 Słowianka Gorzów Wlkp. 2:09.78 806

2. RADLIŃSKA Marcelina 93 Orka Zamość 2:10.57 791

3. SIKORA Paulina SO 93 Unia Oświęcim 2:13.16 746

4. KOWALIŃSKA Oriana 93 Kormoran Olsztyn 2:16.39 694

5. KORZENIOWSKA M. 93 Unia Oświęcim 2:20.00 642

6. KUZAWIŃSKA Karolina 93 MZOS Płock 2:20.22 639

Mężczyźni

200 metrów stylem motylkowym

Finał A

1. POPRAWA Michał SO 94 AWF Katowice 1:59.87 754

2. CHMIEL Łukasz 93 MOS Dąbrowa Górn. 2:00.21 747

3. GILSKI Krzysztof 93 Kormoran Olsztyn 2:00.69 738

4. OPALSKI Marcin 93 Gim 92 Ursynów 2:02.36 709

5. KLICH Kacper SWR 94 AWF Katowice 2:02.38 708

6. GRZELEC Bartosz 93 G8 Bielany 2:03.95 682

Finał B

7. RŻYSKI Marcin 94 Kormoran Olsztyn 2:03.44 690

8. ZONIUK Maciej SWR 94 Śląsk Wrocław 2:03.62 687

9. KUNICKI Brandon 93 Posnania Poznań 2:05.55 656

10. BARAN Rafał SK 93 Jordan Kraków 2:07.85 621

11. BEDNARCZYK P. 94 Śląsk Wrocław 2:08.19 616

12. ŚWIĄTKIEWICZ Rafał 93 G8 Bielany 2:08.36 614

Finał A

1. PUCIŁO Piotr 93 AZS UWM Olsztyn 1:02.53 703

2. GRULA Mateusz 93 G8 Bielany 1:02.78 695

3. ZARZECKI Bartosz 93 ATP Augustów 1:03.25 679

4. MACHNIK Mikołaj SR 93 AWF Katowice 1:03.26 679

5. BACHOWSKI Wojciech SP 93 Warta Poznań 1:05.12 622

6. KORDALA Maciej 93 Olimpijczyk Suwałki 1:05.22 619

 

 

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x