Zimowe MP Masters Olsztyn 2016 – W Aquasferze medal za medalem

Fot.Monika Chodyna/megatiming.pl

W olsztyńskiej Aquasferze zakończyły się w niedzielę (23 października) Zimowe Mistrzostwa Polski w Pływaniu w kategorii Masters. Rywalizowało ponad 430 zawodniczek i zawodników z 81 klubów, w tym także reprezentanci Białorusi, Litwy, Łotwy, Niemiec i Czech. Grad medali zdobyli pływacy  Aquasfera Masters Olsztyn - 60 krążków (34 25 27) i Victory Masters Elblag 15 krążków (7 6 2).

Wspaniała impreza, promocja zdrowego trybu życia, a przede wszystkim świadectwo, że na uprawianie sportu nigdy nie jest za późno.

Statystyka medalowa

1. Legia Warszawa 36 7 3 46

2. AQUASFERA Masters Olsztyn 34 25 27 86

3. Warsaw Masters Team 29 19 10 58

4. UTW Masters Zgierz 28 20 12 60

5. Masters Korona Kraków KORONA KRAPOL 27 13 14 54

6. Pregel RUS 23 18 9 50

7. Weteran Zabrze 19 6 3 28

8. KS Warta Poznań 15 10 17 42

9. Start Poznań 12 18 12 42

10. TS Olimpia Poznań 12 13 9 34

…………………………………………

21. Victory Masters Elbląg 7 6 2 15

Multimedaliści

1. KACZMAREK Agnieszka 85 POL Legia Warszawa 9 1 – 10

2. KACZMAREK Marcin 77 POL Legia Warszawa 9 – – 9

KULIŚ Mariola 66 POL Masters Korona Kraków 9 – – 9

4. FAJKOWSKA Daria 73 POL UTW Masters Zgierz 8 2 – 10

5. MACIERZEWSKA Agnieszka 60 POL Masters Korona Kraków 8 1 – 9

6. NICPOŃ Krystyna 40 POL UKS Wodnik 29 Katowice 8 – – 8

RÓŻALSKI Józef 45 POL MOSiR KSZO Ostrowiec Św. 8 – – 8

8. PEŃSKO Jan 87 POL Legia Warszawa 7 3 – 10

9. GABIEC Mariusz 58 POL AQUASFERA Masters Olsztyn 7 2 1 10

10. ZALESKA Anna 88 POL AQUASFERA Masters Olsztyn 7 1 2 10

…………………………………………………………………

15. GREGOROWICZ Paweł 74 POL AQUASFERA Masters Olsztyn 6 2 3 11

29. GOŹDZIEJEWSKA Anna 67 POL AQUASFERA Masters Olsztyn 5 2 3 10

64. KUCHARSKA Jowita 80 POL AQUASFERA Masters Olsztyn 3 2 1 6

71. POLITO Małgorzata 83 POL AQUASFERA Masters Olsztyn 3 1 – 4

77. PASIECZNY Andrzej 66 POL Victory Masters Elbląg 3 – – 3

82. LATECKI Grzegorz 65 POL Victory Masters Elbląg 2 5 – 7

89. ZIEJA Dawid 89 POL AQUASFERA Masters Olsztyn 2 3 2 7

97. PRZYBYSZ Aleksandra 82 POL AQUASFERA Masters Olsztyn 2 2 – 4

102. KERNER-MATEUSIAK Ewa 54 POL Victory Masters Elbląg 2 1 1 4

143. KALINOWSKI Grzegorz 59 POL AQUASFERA Masters Olsztyn 1 1 2 4

155. BARDZICKA Iwona 54 POL AQUASFERA Masters Olsztyn 1 – 3 4

158. MILEWSKA Aleksandra 95 POL AQUASFERA Masters Olsztyn 1 – 1 2

179. WEGEN Danuta 69 POL AQUASFERA Masters Olsztyn – 3 3 6

188. KOŹLIKOWSKI Marek 61 POL AQUASFERA Masters Olsztyn – 2 3 5

192. KOZŁOWSKI Tomasz 51 POL AQUASFERA Masters Olsztyn – 2 2 4

215. BUCZYŃSKA Elżbieta 60 POL AQUASFERA Masters Olsztyn – 1 4 5

250 DRZEWICKA Joanna 76 POL AQUASFERA Masters Olsztyn – – 2 2

250. KONOPACKI Piotr 78 POL AQUASFERA Masters Olsztyn – – 2 2

250. MARKOWICZ Piotr 67 POL AQUASFERA Masters Olsztyn – – 2 2

Wyniki I dnia

Kobiety

50 metrów stylem dowolnym

KAT.C, 35-39 lat

4. KUCHARSKA Jowita 80 AQUASFERA Masters Olsztyn 31.71 39

KAT.D, 40-44 lat

3. DRZEWICKA Joanna 76 AQUASFERA Masters Olsztyn 37.38 240

KAT.E, 45-49 lat

4. WEGEN Danuta 69 AQUASFERA Masters Olsztyn 46.13 127

KAT.H, 60-64 lat

4. KERNER-MATEUSIAK Ewa 54 Victory Masters Elbląg 54.81 76

200 metrów stylem zmiennym

KAT.A, 25-29 lat

2. ZALESKA Anna 88 AQUASFERA Masters Olsztyn 2:41.81

KAT.C, 35-39 lat

5. KUCHARSKA Jowita 80 AQUASFERA Masters Olsztyn 2:57.97

KAT.E, 45-49 lat

3. GOŹDZIEJEWSKA Anna 67 AQUASFERA Masters Olsztyn 3:18.99

800 metrów stylem dowolnym

KAT.0, 20-24 lat

1. MILEWSKA Aleksandra 95 AQUASFERA Masters Olsztyn 11:30.99 333

KAT.A, 25-29 lat

1. ZALESKA Anna 88 AQUASFERA Masters Olsztyn 10:43.17 413

KAT.B, 30-34 lat

1. POLITO Małgorzata 83 AQUASFERA Masters Olsztyn 11:56.59 299

KAT.E, 45-49 lat

1. GOŹDZIEJEWSKA Anna 67 AQUASFERA Masters Olsztyn 11:59.55 295

2. WEGEN Danuta 69 AQUASFERA Masters Olsztyn 17:23.75 96

KAT.G, 55-59 lat

3. BUCZYŃSKA Elżbieta 60 AQUASFERA Masters Olsztyn 14:08.66 180

KAT.H, 60-64 lat

1. KERNER-MATEUSIAK Ewa 54 Victory Masters Elbląg 20:18.90 60

1500 metrów stylem dowolnym

KAT.B, 30-34 lat

1. PRZYBYSZ Aleksandra 82 AQUASFERA Masters Olsztyn 23:25.40 280

14713546 817281085042197 8718688787749759988 n

Mężczyźni

50 metrów stylem dowolnym

KAT.A, 25-29 lat

2. ZIEJA Dawid 89 AQUASFERA Masters Olsztyn 24.95 535

17. SZCZEPANIK Jarosław 89 AQUASFERA Masters Olsztyn 29.57 321

KAT.B, 30-34 lat

13. STĘPIEŃ Jakub 83 AQUASFERA Masters Olsztyn 28.76 349

17. KŁUJSZO Wojciech 82 AQUASFERA Masters Olsztyn 30.67 288

KAT.D, 40-44 lat

2. GREGOROWICZ Paweł 74 AQUASFERA Masters Olsztyn 25.53 499

17. BIELSKI Przemysław 74 AQUASFERA Masters Olsztyn 29.75 315

21. MATUSIAK VEL MATUSZEWSKI Adam 74 AQUASFERA Masters Olsztyn 35.12

KAT.E, 45-49 lat

9. MARKOWICZ Piotr 67 AQUASFERA Masters Olsztyn 29.56 321

KAT.F, 50-54 lat

1. LATECKI Grzegorz 65 Victory Masters Elbląg 27.07 419

4. PASIECZNY Andrzej 66 Victory Masters Elbląg 28.04 377

KAT.G, 55-59 lat

1. GABIEC Mariusz 58 AQUASFERA Masters Olsztyn 29.37 328

2. KALINOWSKI Grzegorz 59 AQUASFERA Masters Olsztyn 29.88 311

KAT.I, 65-69 lat

14. CHOROSZEWSKI Zdzisław 47 AQUASFERA Masters Olsztyn 46.33

200 metrów stylem zmiennym

KAT.0, 20-24 lat

4. SZCZUKA Paweł 92 AQUASFERA Masters Olsztyn 2:23.22

KAT.B, 30-34 lat

8. KIERES Michał 84 AQUASFERA Masters Olsztyn 2:44.03

KAT.D, 40-44 lat

1. GREGOROWICZ Paweł 74 AQUASFERA Masters Olsztyn 2:22.97

KAT.F, 50-54 lat

2. LATECKI Grzegorz 65 Victory Masters Elbląg 2:33.04

KAT.G, 55-59 lat

3. KOŹLIKOWSKI Marek 61 AQUASFERA Masters Olsztyn 2:56.95

800 metrów stylem dowolnym

KAT.A, 25-29 lat

2. ZIEJA Dawid 89 AQUASFERA Masters Olsztyn 9:59.46 404

KAT.B, 30-34 lat

2. STĘPIEŃ Jakub 83 AQUASFERA Masters Olsztyn 11:54.14 239

KAT.C, 35-39 lat

4. KONOPACKI Piotr 78 AQUASFERA Masters Olsztyn 10:38.19 335

KAT.E, 45-49 lat

3. MARKOWICZ Piotr 67 AQUASFERA Masters Olsztyn 10:43.84 326

KAT.G, 55-59 lat

1. GABIEC Mariusz 58 AQUASFERA Masters Olsztyn 10:29.77 349

KAT.I, 65-69 lat

4. HASSO-AGOPSOWICZ Marek 48 AQUASFERA Masters Olsztyn 17:30.99 75

1500 metrów stylem dowolnym

KAT.G, 55-59 lat

2. KOŹLIKOWSKI Marek 61 AQUASFERA Masters Olsztyn 23:26.79 219

KAT.I, 65-69 lat

4. CHOROSZEWSKI Zdzisław 47 AQUASFERA Masters Olsztyn 33:42.02 73

4 razy 50 metrów stylem dowolnym

KAT.B, 120-159 lat

1. AQUASFERA Masters Olsztyn 1 (ZIEJA Dawid 89 +0,58 55.96 ZALESKA Anna 88 +0,36, KUCHARSKA Jowita 80 +0,16 30.72 GREGOROWICZ Paweł 74) 1:52.32 397

KAT.C,160-199 lat

7. AQUASFERA Masters Olsztyn 4 (KOZIKOWSKI Michał 80 +0,97 30.76 PRZYBYSZ Aleksandra 82 +0,31 33.70, KALINOWSKI Grzegorz 59 +0,29 29.32 POLITO Małgorzata 83 +0,49 32.22) 2:06.00 281

KAT.D, 200-239 lat

3. AQUASFERA Masters Olsztyn 2 (KONOPACKI Piotr 78 27.49 BUCZYŃSKA Elżbieta 60 37.23, GOŹDZIEJEWSKA Anna 67 35.18 GABIEC Mariusz 58 30.66) 2:10.56 253

KAT.E, 240-279 lat

4. AQUASFERA Masters Olsztyn 3 (BARDZICKA Iwona 54 HASSO-AGOPSOWICZ Marek 48 +0,81 40.98, WEGEN Danuta 69 KOZŁOWSKI Tomasz 51 +0,65 45.64) 3:13.96 77

{AdmirorGallery}masters2010{/AdmirorGallery}

II dzień

Kobiety

50 metrów stylem grzbietowym

KAT.C, 35-39 lat

1. KUCHARSKA Jowita 80 AQUASFERA Masters Olsztyn 36.79 339

KAT.D, 40-44 lat

4. DRZEWICKA Joanna 76 AQUASFERA Masters Olsztyn 41.09 243

KAT.E, 45-49 lat

4. WEGEN Danuta 69 AQUASFERA Masters Olsztyn 52.19 118

KAT.H, 60-64 lat

5. KERNER-MATEUSIAK Ewa 54 Victory Masters Elbląg 1:07.33 55

200 metrów stylem klasycznym

KAT.0, 20-24 lat

2. MILEWSKA Aleksandra 95 AQUASFERA Masters Olsztyn 3:22.34

KAT.A, 25-29 lat

4. ZALESKA Anna 88 AQUASFERA Masters Olsztyn 3:18.50

KAT.E, 45-49 lat

3. GOŹDZIEJEWSKA Anna 67 AQUASFERA Masters Olsztyn 3:33.59

KAT.H, 60-64 lat

1. BARDZICKA Iwona 54 AQUASFERA Masters Olsztyn 4:43.79

2. KERNER-MATEUSIAK Ewa54 Victory Masters Elbląg 5:40.32

100 metrów stylem dowolnym

KAT.A, 25-29 lat

5. KARAŚ Karolina 87 Victory Masters Elbląg 1:33.08 163

KAT.E, 45-49 lat

3. GOŹDZIEJEWSKA Anna 67 AQUASFERA Masters Olsztyn 1:14.93

4. WEGEN Danuta 69 AQUASFERA Masters Olsztyn 1:46.98 107

KAT.G, 55-59 lat

3. BUCZYŃSKA Elżbieta 60 AQUASFERA Masters Olsztyn 1:25.90 208

100 metrów stylem zmiennym

KAT.0, 20-24 lat

6. MILEWSKA Aleksandra 95 AQUASFERA Masters Olsztyn 1:19.27 365

KAT.C, 35-39 lat

5. KUCHARSKA Jowita 80 AQUASFERA Masters Olsztyn 1:20.43 349

200 metrów stylem motylkowym

KAT.A, 25-29 lat

1. ZALESKA Anna 88 AQUASFERA Masters Olsztyn 2:37.80

KAT.B, 30-34 lat

2. PRZYBYSZ Aleksandra 82 AQUASFERA Masters Olsztyn 3:13.38

4 razy 50 metrów stylem zmiennym

KAT.B, 120-159 lat

2. AQUASFERA Masters Olsztyn 4 (KUCHARSKA Jowita 80 +0,90 37.20 ZALESKA Anna 88 -0,02 32.13 POLITO Małgorzata 83 +0,53 43.02 GOŹDZIEJEWSKA Anna 67 +0,37 34.45) 2:26.80 355

KAT.C,160-199 lat

4. AQUASFERA Masters Olsztyn 5 (DRZEWICKA Joanna 76 +0,78 39.62 PRZYBYSZ Aleksandra 82 +0,26 40.24 BARDZICKA Iwona 54 1:00.22 BUCZYŃSKA Elżbieta 60 38.42) 2:58.50 198

100 metrów stylem klasycznym

KAT.B, 30-34 lat

4. POLITO Małgorzata 83 AQUASFERA Masters Olsztyn 1:31.07 321

KAT.G, 55-59 lat

5. BUCZYŃSKA Elżbieta 60 AQUASFERA Masters Olsztyn 1:44.46 212

KAT.H, 60-64 lat

3. BARDZICKA Iwona 54 AQUASFERA Masters Olsztyn 2:09.69 111

4. KERNER-MATEUSIAK Ewa 54 Victory Masters Elbląg 2:39.44 59

50 metrów stylem motylkowym

KAT.0, 20-24 lat

3. MILEWSKA Aleksandra 95 AQUASFERA Masters Olsztyn 33.92 37

KAT.A, 25-29 lat

3. ZALESKA Anna 88 AQUASFERA Masters Olsztyn 32.64 416

100 metrów stylem grzbietowym

KAT.B, 30-34 lat

2. PRZYBYSZ Aleksandra 82 AQUASFERA Masters Olsztyn 1:27.14 251

KAT.C, 35-39 lat

2. KUCHARSKA Jowita 80 AQUASFERA Masters Olsztyn 1:21.93 303

KAT.D, 40-44 lat

4. DRZEWICKA Joanna 76 AQUASFERA Masters Olsztyn 1:30.55 224

KAT.E, 45-49 lat

2. WEGEN Danuta 69 AQUASFERA Masters Olsztyn 1:58.13 101

KAT.H, 60-64 lat

4. KERNER-MATEUSIAK Ewa 54 Victory Masters Elbląg 2:27.34

200 metrów stylem dowolnym

KAT.A, 25-29 lat

3 KARAŚ Karolina 87 Victory Masters Elbląg 3:28.71 50.2

KAT.B, 30-34 lat

1 POLITO Małgorzata 83 AQUASFERA Masters Olsztyn 2:40.79

4 PRZYBYSZ Aleksandra 82 AQUASFERA Masters Olsztyn 2:44.06

KAT.E, 45-49 lat

1. GOŹDZIEJEWSKA Anna 67 AQUASFERA Masters Olsztyn 2:42.89

2. WEGEN Danuta 69 AQUASFERA Masters Olsztyn 4:02.59

KAT.G, 55-59 lat

3. BUCZYŃSKA Elżbieta 60 AQUASFERA Masters Olsztyn 3:18.04

400 metrów stylem zmiennym

KAT.A, 25-29 lat

1. ZALESKA Anna 88 AQUASFERA Masters Olsztyn 5:45.22 424

KAT.E, 45-49 lat

1. GOŹDZIEJEWSKA Anna 67 AQUASFERA Masters Olsztyn 6:51.30 251

4 razy 50 metrów stylem dowolnym

KAT.B, 120-159 lat

1. AQUASFERA Masters Olsztyn 9 (KUCHARSKA Jowita 80 +0,90 31.88 PRZYBYSZ Aleksandra 82 +0,40 34.49 ZALESKA Anna 88 +0,38 30.98 POLITO Małgorzata 83 +0,45 33.04) 2:10.39 377

KAT.D, 200-239 lat

3. AQUASFERA Masters Olsztyn 10 (BUCZYŃSKA Elżbieta 60 +0,92 39.14 BARDZICKA Iwona 54 1:01.13 DRZEWICKA Joanna 76 +0,35 35.84 WEGEN Danuta 69 +0,70 46.39) 3:02.50 137

Mężczyźni

50 metrów stylem grzbietowym

KAT.0, 20-24 lat

3. SZCZUKA Paweł 92 AQUASFERA Masters Olsztyn 30.81 375

KAT.C, 35-39 lat

3. WYSOCKI Tomasz 80 UKP Jedynka Elbląg 28.90 454

9. KONOPACKI Piotr 78 AQUASFERA Masters Olsztyn 34.04 278

KAT.E, 45-49 lat

6. MARKOWICZ Piotr 67 AQUASFERA Masters Olsztyn 35.14 252

KAT.F, 50-54 lat

2. LATECKI Grzegorz 65 Victory Masters Elbląg 31.83 340

KAT.G, 55-59 lat

2. GABIEC Mariusz 58 AQUASFERA Masters Olsztyn 33.59 289

200 metrów stylem klasycznym

KAT.B, 30-34 lat

3. KIERES Michał 84 AQUASFERA Masters Olsztyn 2:46.56

KAT.C, 35-39 lat

2. KOZIKOWSKI Michał 80 AQUASFERA Masters Olsztyn 2:36.57

KAT.I, 65-69 lat

2. KOZŁOWSKI Tomasz 51 AQUASFERA Masters Olsztyn 3:40.91

100 metrów stylem dowolnym

KAT.B, 30-34 lat

8. STĘPIEŃ Jakub 83 AQUASFERA Masters Olsztyn 1:02.96 363

KAT.C, 35-39 lat

9. KONOPACKI Piotr 78 AQUASFERA Masters Olsztyn 1:01.52 389

KAT.D, 40-44 lat

1. GREGOROWICZ Paweł 74 AQUASFERA Masters Olsztyn 55.26 537

9. BIELSKI Przemysław 74 AQUASFERA Masters Olsztyn 1:05.70 320

13. MATUSIAK VEL MATUSZEWSKI7 A4. AQUASFERA Masters Olsztyn 1:19.34 181

KAT.G, 55-59 lat

1. KALINOWSKI Grzegorz 59 AQUASFERA Masters Olsztyn 1:05.90 317

100 metrów stylem zmiennym

KAT.0, 20-24 lat

4. SZCZUKA Paweł 92 AQUASFERA Masters Olsztyn 1:04.68 480

KAT.A, 25-29 lat

5. SZCZEPANIK Jarosław 89 AQUASFERA Masters Olsztyn 1:16.44 291

KAT.B, 30-34 lat

10. KIERES Michał 84 AQUASFERA Masters Olsztyn 1:13.32 329

KAT.C, 35-39 lat

5. KOZIKOWSKI Michał 80 AQUASFERA Masters Olsztyn 1:07.71 418

KAT.D, 40-44 lat

1. GREGOROWICZ Paweł 74 AQUASFERA Masters Olsztyn 1:04.88 476

KAT.E, 45-49 lat

8. MARKOWICZ Piotr 67 AQUASFERA Masters Olsztyn 1:15.19 305

KAT.F, 50-54 lat

2. LATECKI Grzegorz 65 Victory Masters Elbląg 1:08.92 397

KAT.G, 55-59 lat

4. KOŹLIKOWSKI Marek 61 AQUASFERA Masters Olsztyn 1:21.26 242

200 metrów stylem motylkowym

KAT.F, 50-54 lat

1. PASIECZNY Andrzej 66 Victory Masters Elbląg 2:25.45

KAT.G, 55-59 lat

1. GABIEC Mariusz 58 AQUASFERA Masters Olsztyn 2:51.20

4 razy 50 metrów stylem zmiennym

KAT.B, 120-159 lat

4 AQUASFERA Masters Olsztyn 6 (SZCZEPANIK Jarosław 89 +0,87 36.03 MATUSIAK VEL MATUSZEWSKI Adam74 +0,31 44.85 KIERES Michał 84 +0,39 34.70 STĘPIEŃ Jakub 83 +0,68 30.24) 2:25.82 239

KAT.C,160-199 lat

2 AQUASFERA Masters Olsztyn 8 (GABIEC Mariusz 58 +0,90 35.38 GREGOROWICZ Paweł 74 +0,56 27.99 KOZIKOWSKI Michał 80 0.00 33.32 KONOPACKI Piotr 78 +0,30 26.79) 2:03.48 393

KAT.D, 200-239 lat

4. AQUASFERA Masters Olsztyn 9 (MARKOWICZ Piotr 67 +0,92 36.46 BIELSKI Przemysław 74 +0,23 33.49 KOŹLIKOWSKI Marek 61 +0,43 39.71 KALINOWSKI Grzegorz 59 29.31) 2:18.97 276

Mężczyźni

100 metrów stylem klasycznym

KAT.B, 30-34 lat

6. KIERES Michał 84 AQUASFERA Masters Olsztyn 1:16.02 391

KAT.C, 35-39 lat

1. KOZIKOWSKI Michał 80 AQUASFERA Masters Olsztyn 1:10.66 487

5. SOSNA Karol 81 Victory Masters Elbląg 1:23.65 293

KAT.I, 65-69 lat

2. KOZŁOWSKI Tomasz 51 AQUASFERA Masters Olsztyn 1:39.19 176

50 metrów stylem motylkowym

KAT.B, 30-34 lat

13. STĘPIEŃ Jakub 83 AQUASFERA Masters Olsztyn 34.25 25

KAT.C, 35-39 lat

13. SOSNA Karol 81 Victory Masters Elbląg 36.12 219

KAT.D, 40-44 lat

3. GREGOROWICZ Paweł 74 AQUASFERA Masters Olsztyn 28.15 464

15. MATUSIAK VEL MATUSZEWSKI Adam 74 AQUASFERA Masters Olsztyn 42.87 131

KAT.E, 45-49 lat

5. MARKOWICZ Piotr 67 AQUASFERA Masters Olsztyn 32.34 306

KAT.F, 50-54 lat

2. LATECKI Grzegorz 65 Victory Masters Elbląg 29.80 391

KAT.G, 55-59 lat

1. GABIEC Mariusz 58 AQUASFERA Masters Olsztyn 31.02 347

100 metrów stylem grzbietowym

KAT.0, 20-24 lat

1. SZCZUKA Paweł 92 AQUASFERA Masters Olsztyn 1:07.64 378

KAT.G, 55-59 lat

3. KALINOWSKI Grzegorz 59 AQUASFERA Masters Olsztyn 1:20.72 222

200 metrów stylem dowolnym

KAT.A, 25-29 lat

1. ZIEJA Dawid 89 AQUASFERA Masters Olsztyn 1:59.34

KAT.B, 30-34 lat

7. STĘPIEŃ Jakub 83 AQUASFERA Masters Olsztyn 2:24:82

KAT.C, 35-39 lat

8. KONOPACKI Piotr 78 AQUASFERA Masters Olsztyn 2:18.88

KAT.D, 40-44 lat

8. BIELSKI Przemysław 74 AQUASFERA Masters Olsztyn 2:33.86

10. MATUSIAK VEL MATUSZEW7S4KI A.AQUASFERA Masters Olsztyn 2:58.82

KAT.F, 50-54 lat

1. PASIECZNY Andrzej 66 Victory Masters Elbląg 2:08.32

KAT.G, 55-59 lat

1. GABIEC Mariusz 58 AQUASFERA Masters Olsztyn 2:23.04

4. KOŹLIKOWSKI Marek 61 AQUASFERA Masters Olsztyn 2:39.88

400 metrów stylem zmiennym

KAT.0, 20-24 lat

2. SZCZUKA Paweł 92 AQUASFERA Masters Olsztyn 5:07.15 450

KAT.B, 30-34 lat

4. KIERES Michał 84 AQUASFERA Masters Olsztyn 5:37.57 339

KAT.C, 35-39 lat

2. KOZIKOWSKI Michał 80 AQUASFERA Masters Olsztyn 5:30.17 362

KAT.D, 40-44 lat

1. GREGOROWICZ Paweł 74 AQUASFERA Masters Olsztyn 5:13.78 422

KAT.E, 45-49 lat

5. MARKOWICZ Piotr 67 AQUASFERA Masters Olsztyn 6:10.66 256

KAT.F, 50-54 lat

1. LATECKI Grzegorz 65 Victory Masters Elbląg 5:42.75 324

KAT.G, 55-59 lat

2. KOŹLIKOWSKI Marek 61 AQUASFERA Masters Olsztyn 6:37.41 208

4 razy 50 metrów stylem dowolnym

KAT.B, 120-159 lat

3. AQUASFERA Masters Olsztyn 11 (GREGOROWICZ Paweł 74 +0,79 25.82 KONOPACKI Piotr 78 +0,50 27.00 KOZIKOWSKI Michał 80 +0,16 26.32 ZIEJA Dawid 89 +0,19 24.48) 1:43.62 506

11. AQUASFERA Masters Olsztyn 10 (STĘPIEŃ Jakub 83 +0,67 28.99 MATUSIAK VEL MATUSZEWSKI Adam74 +0,21 34.01 KŁUJSZO Wojciech 82 +0,51 31.50 SZCZEPANIK Jarosław 89 +0,17 28.20) 2:02.70 305

KAT.C,160-199 lat

7. AQUASFERA Masters Olsztyn 12 (KIERES Michał 84 +0,77 32.23 MARKOWICZ Piotr 67 +0,35 30.42 BIELSKI Przemysław 74 +0,29 30.31 GABIEC Mariusz 58 +0,40 29.12) 2:02.08 309

KAT.E, 240-279 lat

3. AQUASFERA Masters Olsztyn 13 (KALINOWSKI Grzegorz 59 +1,02 30.07 HASSO-AGOPSOWICZ Marek 48 +0,42 39.48 KOŹLIKOWSKI Marek 61 +0,30 31.48 KOZŁOWSKI Tomasz 51 +0,52 44.68) 2:25.71 182

III dzień

Kobiety

100 metrów stylem motylkowym

KAT.0, 20-24 lat

3. MILEWSKA Aleksandra 95 AQUASFERA Masters Olsztyn 1:18.82 332

KAT.A, 25-29 lat

1. ZALESKA Anna 88 AQUASFERA Masters Olsztyn 1:12.65 424

KAT.B, 30-34 lat

4. PRZYBYSZ Aleksandra 82 AQUASFERA Masters Olsztyn 1:26.21 254

200 metrów stylem grzbietowym

KAT.C, 35-39 lat

2. KUCHARSKA Jowita 80 AQUASFERA Masters Olsztyn 2:58.92

KAT.D, 40-44 lat

5. DRZEWICKA Joanna 76 AQUASFERA Masters Olsztyn 3:21.81

KAT.E, 45-49 lat

2. GOŹDZIEJEWSKA Anna 67 AQUASFERA Masters Olsztyn 3:23.39

3. WEGEN Danuta 69 AQUASFERA Masters Olsztyn 4:07.49

KAT.H, 60-64 lat

3. KERNER-MATEUSIAK Ewa54 Victory Masters Elbląg 5:14.88

50 metrów stylem klasycznym

KAT.H, 60-64 lat

3. BARDZICKA Iwona 54 AQUASFERA Masters Olsztyn 58.22 121

400 metrów stylem dowolnym

KAT.A, 25-29 lat

1. ZALESKA Anna 88 AQUASFERA Masters Olsztyn 5:15.05 412

4. KARAŚ Karolina 87 Victory Masters Elbląg 7:09.10 163

KAT.B, 30-34 lat

4. PRZYBYSZ Aleksandra 82 AQUASFERA Masters Olsztyn 5:49.01 303

5. POLITO Małgorzata 83 AQUASFERA Masters Olsztyn 5:49.80 301

KAT.E, 45-49 lat

1. GOŹDZIEJEWSKA Anna 67 AQUASFERA Masters Olsztyn 5:47.72 306

3. WEGEN Danuta 69 AQUASFERA Masters Olsztyn 8:17.33 104

KAT.G, 55-59 lat

4. BUCZYŃSKA Elżbieta 60 AQUASFERA Masters Olsztyn 6:51.73 184

KAT.H, 60-64 lat

1. KERNER-MATEUSIAK Ewa 54 Victory Masters Elbląg 10:21.91 53

Mężczyźni

100 metrów stylem motylkowym

KAT.0, 20-24 lat

5. SZCZUKA Paweł 92 AQUASFERA Masters Olsztyn 1:03.56 442

KAT.A, 25-29 lat

2. ZIEJA Dawid 89 AQUASFERA Masters Olsztyn 58.71 561

KAT.B, 30-34 lat

5. KIERES Michał 84 AQUASFERA Masters Olsztyn 1:09.79 334

KAT.D, 40-44 lat

1. GREGOROWICZ Paweł 74 AQUASFERA Masters Olsztyn 1:02.15 473

KAT.F, 50-54 lat

1. PASIECZNY Andrzej 66 Victory Masters Elbląg 1:04.19 429

4. LATECKI Grzegorz 65 Victory Masters Elbląg 1:08.85 348

KAT.G, 55-59 lat

1. GABIEC Mariusz 58 AQUASFERA Masters Olsztyn 1:10.15 329

4. KOŹLIKOWSKI Marek 61 AQUASFERA Masters Olsztyn 1:25.69 180

50 metrów stylem klasycznym

KAT.B, 30-34 lat

7. KIERES Michał 84 AQUASFERA Masters Olsztyn 34.22 401

11. KŁUJSZO Wojciech 82 AQUASFERA Masters Olsztyn 39.67 257

KAT.C, 35-39 lat

1. KOZIKOWSKI Michał 80 AQUASFERA Masters Olsztyn 32.00 491

5. ZDZIESZYŃSKI Wojciech 80 MASTERS Łódź 35.25 367

KAT.F, 50-54 lat

2. LATECKI Grzegorz 65 Victory Masters Elbląg 35.67 354

KAT.I, 65-69 lat

3. KOZŁOWSKI Tomasz 51 AQUASFERA Masters Olsztyn 44.91 177

4. HASSO-AGOPSOWICZ Marek 48 AQUASFERA Masters Olsztyn 57.14 86

400 metrów stylem dowolnym

KAT.A, 25-29 lat

1. ZIEJA Dawid 89 AQUASFERA Masters Olsztyn 4:33.19 468

KAT.C, 35-39 lat

4. KONOPACKI Piotr 78 AQUASFERA Masters Olsztyn 5:02.79 344

KAT.D, 40-44 lat

1. GREGOROWICZ Paweł 74 AQUASFERA Masters Olsztyn 4:29.81 486

11. MATUSIAK VEL MATUSZEWSKI Adam 74 AQUASFERA Masters Olsztyn 6:30.18 160

KAT.E, 45-49 lat

3. MARKOWICZ Piotr 67 AQUASFERA Masters Olsztyn 5:11.11 317

KAT.G, 55-59 lat

1. GABIEC Mariusz 58 AQUASFERA Masters Olsztyn 5:04.22 339

3. KOŹLIKOWSKI Marek 61 AQUASFERA Masters Olsztyn 5:45.79 231

KAT.I, 65-69 lat

6. CHOROSZEWSKI Zdzisław 47 AQUASFERA Masters Olsztyn 8:32.73 70

4 razy 50 metrów stylem zmienny (mieszane)

KAT.B, 120-159 lat

1. Masters Team Biała Podlaska 1 Masters Team Biała Podlaska 2:03.51 393

3. AQUASFERA Masters Olsztyn 13 AQUASFERA Masters Olsztyn (KUCHARSKA Jowita 80 +0,74 37.82 ZALESKA Anna 88 32.18 KOZIKOWSKI Michał 80 31.46 ZIEJA Dawid 89 24.10) 2:05.56 374

KAT.C,160-199 lat

4. AQUASFERA Masters Olsztyn 15 AQUASFERA Masters Olsztyn (MARKOWICZ Piotr 67 +0,88 35.39 PRZYBYSZ Aleksandra 82 39.30 POLITO Małgorzata 83 40.80 KOŹLIKOWSKI Marek 61 30.48) 2:25.97 238

KAT.D, 200-239 lat

2. AQUASFERA Masters Olsztyn 14 AQUASFERA Masters Olsztyn (GABIEC Mariusz 58 +0,83 34.37 GREGOROWICZ Paweł 74 BUCZYŃSKA Elżbieta 60 1:17.56 GOŹDZIEJEWSKA Anna 67) 2:26.61 235

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Aquasfera Olsztyn pływanie sport powszechny

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x