Zimowe MP U-14 Olsztyn 2015 – Pozostaliśmy przy srebrze, ciężko przebić się do czoła

W olsztyńskiej Aquasferze zakończyły się Zimowe Mistrzostwa Polski U-14. Obsada imprezy imponująca ponad 600 uczestników z prawie 150 klubów . Trudno było dostać się do finałów A. Udało się to dwóm olsztynianom: Jakubowi Mościckiemu i Szymonowi Lipińskiemu. Solo medalu nie zdobyli natomiast wraz z Kacprem Jurczakiem i Marcelim Bałdygą sięgnęli po srebro w sztafecie 4 razy 200 m. I był to jedyny medal w tej imprezie.

Medale Warmii i Mazur

srebrne

2. MTP KORMORAN Olsztyn (LIPIŃSKI Szymon SOL 01 2:04.63, JURCZAK Kacper SOL 01 2:07.23, BAŁDYGA Marceli SOL 01 2:08.44, MOŚCICKI Jakub SOL 01 27. 2:05.82) 8:26.12 527 – 4 razy 200 metrów stylem dowolnym

Klasyfikacja medalowa

1. MUKS PIĘTNASTKA Bydgoszcz 4 4 3 11

2. UKS SMS Galicja Kraków 4 2 1 7

3. UKS G-8 Bielany Warszawa 3 3 1 7

4. Integracyjny KS Konstancin 3 2 – 5

5. BUKS Warszawa 3 1 1 5

6. CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 2 3 – 5

…………………………………………………

27 MTP KORMORAN Olsztyn – 1 – 1

{AdmirorGallery}plyw101{/AdmirorGallery}

I dzień

Eliminacje

Dziewczęta

50 metrów stylem dowolnym

37. GARDOCKA Julia 01 MKS ROŚ Pisz 29.55 486

88. TYLKIE Karolina 01 UKP Jedynka Elbląg 30.98 422

93. CHEREK Natalia 01 UKP Jedynka Elbląg 31.06 418

107. PŁACHTA Zuzanna SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 31.38 406

94. KOWALCZYK Nikola 01 UKS MOS Ełk 31.08 418

123. TROJA Delfina SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 32.19 376

127. CZERNIEWICZ Julia SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 32.27 373

131. TRUSKOLAWSKA Olga SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 32.48 366

139. GIENIECZKO Oliwia 01 UKS MOS Ełk 33.53 332

143. JANKOWSKA Malwina SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 33.74 326

149. GĄSKA Agata 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 35.94 270

50 metrów stylem klasycznym

13. GARDOCKA Julia 01 MKS ROŚ Pisz 35.64 527 B

65. CHEREK Natalia 01 UKP Jedynka Elbląg 39.62 384

83. GIENIECZKO Oliwia 01 UKS MOS Ełk 43.12 297

88. GĄSKA Agata 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 45.20 258

100 metrów stylem motylkowym

26. KRUPIŃSKA Laura SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:13.08 427

35. WIKTOR Marika SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:15.70 384

200 metrów stylem dowolnym

70. WIKTOR Marika SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 2:31.01 398

73. TYLKIE Karolina 01 UKP Jedynka Elbląg 2:31.63 394

84. CZERNIEWICZ Julia SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 2:35.16 367

86. TROJA Delfina SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 2:36.90 355

90. TRUSKOLAWSKA O. 01 MTP KORMORAN Olsztyn 2:44.37 309

200 metrów stylem grzbietowym

52. KOWALCZYK Nikola 01 UKS MOS Ełk 2:45.16 383

59. PŁACHTA Zuzanna SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 2:47.94 365

66. JANKOWSKA M. 01 MTP KORMORAN Olsztyn 3:02.18 286

Chłopcy

50 metrów stylem dowolnym

12. LIPIŃSKI Szymon SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 26.11 469 B

56. JURCZAK Kacper SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 27.78 390

66. ZIELSKI Oliwier 01 Grupa Pływacka SSP Orka Iława 28.05 379

119. GODLEWSKI Dominik 01 UKP Jedynka Elbląg 29.40 329

151. WOJTALEWICZ Robert 01 UKP Jedynka Elbląg 30.81 286

162. GILGENAST Maciej 01 UKP Jedynka Elbląg 32.21 250

50 metrów stylem klasycznym

62. WOJTALEWICZ Robert 01 UKP Jedynka Elbląg 37.24 311

63. GODLEWSKI Dominik 01 UKP Jedynka Elbląg 37.34 309

100 metrów stylem motylkowym

22. BAŁDYGA Marceli SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:05.18 411 R

45. STEPANIK Piotr SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:08.44 355

60. JEDNASZEWSKI Mikołaj SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:11.20 315

63. LINDE Miłosz SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:11.46 312

200 metrów stylem dowolnym

6. LIPIŃSKI Szymon SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 2:03.89 516 A

12. MOŚCICKI Jakub SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 2:06.29 487 B

18 JURCZAK Kacper SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 2:08.65 460 B

40. BAŁDYGA Marceli SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 2:12.24 424

46. LINDE Miłosz SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 2:13.90 408

55. ŻURAWSKI Jakub SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 2:15.49 394

60. STEPANIK Piotr SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 2:16.12 389

200 metrów stylem grzbietowym

8. MOŚCICKI Jakub SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 2:17.54 459 A

49. WIECHEĆ Mateusz 01 UKS MOS Ełk 2:37.71 304

58. GILGENAST Maciej 01 UKP Jedynka Elbląg 2:44.43 268

400 metrów stylem zmiennym

15. KŁAK Marcin 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 5:13.25 424 B

27. JEDNASZEWSKI Mikołaj SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 5:36.68 342

{AdmirorGallery}plywanie101a{/AdmirorGallery}

Finały I dnia

Dziewczęta

50 metrów stylem klasycznym

1. SKOWROŃSKA Wiktoria 01 MKP SŁOWIANKA Gorzów Wlkp. 33.96 609

2. GANCARZ Karolina 01 SP MOTYL MOSiR Stalowa Wola 34.27 593

3. BIEGAŁA Klaudia 01 MKS TRÓJKAŁódź 34.43 585

…………………………………………………………….

13. GARDOCKA Julia 01 MKS ROŚ Pisz 35.37 539

4 razy 200 metrów stylem dowolnym

1. UKS ALIGATOR Gorzyce 1 UKS ALIGATOR Gorzyce 8:56.91 612

2. UKS G-8 Bielany Warszawa 1 UKS G-8 Bielany Warszawa 9:08.52 574

3. MUKS PIĘTNASTKA Bydgoszcz 1 MUKS PIĘTNASTKA Bydgoszcz 9:09.27 571

…………………………………………….

11 MTP KORMORAN Olsztyn (KRUPIŃSKA Laura SOL 01 2:30.22, PŁACHTA Zuzanna SOL 01 2:31.03, WIKTOR Marika SOL 01 2:31.33, TROJA Delfina SOL 01 2:33.12) 10:05.70 426

Chłopcy

50 metrów stylem dowolnym

1. KRAUTSZTRUNG Witold 01 UKS 190 Łódź 24.79 549

2. WARDAWA Filip 01 UKS G-8 Bielany Warszawa 24.83 546

3. KAROLCZAK Jan 01 BUKS Warszawa 24.86 544

………………………………………………………………….

15. LIPIŃSKI Szymon SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 26.10 470

200 metrów stylem dowolnym

1. KRZYKAŁA Emil 01 KP AVIA Świdnik 1:57.80 600

2. KRZYMANSKI Kajetan 01 UKS Gim 92 Ursynów 1:59.94 568

3. JAWORSKI Szymon 01 UKS SALMO Żory 1:59.96 568

…………………………………………………..

8. LIPIŃSKI Szymon SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 2:04.98 502

15. MOŚCICKI Jakub SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 2:06.53 484

19. JURCZAK Kacper SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 2:09.17 455

200 metrów stylem grzbietowym

1. KAROLCZAK Jan 01 BUKS Warszawa 2:08.49 563

2. GOTSZLING Dawid 01 SKP BARAKUDA Starachowice 2:10.00 543

3. KOTWICA Bartosz 01 KP AVIA Świdnik 2:11.82 521 29.75 33.36 34.98 33.73

…………………………………………………………..

7. MOŚCICKI Jakub SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 2:16.91 465

400 metrów stylem zmiennym

1. BARUSIŃSKI Kordian 01 KORONA SWIM Kielce 4:40.52 591

2. SACHA Kamil 01 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 4:48.00 546

3. ADAMCZAK Jakub 01 UKS SHARK Rudna 4:49.81 536

………………………………………………….

15. KŁAK Marcin 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 5:13.25 424 B

4 razy 200 metrów stylem dowolnym

1. WKS ŚLĄSK Wrocław 8:24.30 533

2. MTP KORMORAN Olsztyn (LIPIŃSKI Szymon SOL 01 2:04.63, JURCZAK Kacper SOL 01 2:07.23, BAŁDYGA Marceli SOL 01 2:08.44, MOŚCICKI Jakub SOL 01 27. 2:05.82) 8:26.12 527

3. KS WARTA POZNAŃ KS WARTA Poznań 8:26.88 525

{AdmirorGallery}plywanie100b{/AdmirorGallery}

II dzień

Eliminacje

Dziewczęta

50 metrów stylem motylkowym

72. WIKTOR Marika SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 34.40 355

93. TYLKIE Karolina 01 UKP Jedynka Elbląg 37.29 279

103. GIENIECZKO Oliwia 01 UKS MOS Ełk 42.53 188

50 metrów stylem grzbietowym

67. PŁACHTA Zuzanna SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 36.08 361

72. KOWALCZYK Nikola 01 UKS MOS Ełk 36.32 354

83. TROJA Delfina SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 37.59 319

85. CZERNIEWICZ Julia SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 37.71 316

94. TYPAŃSKA Julia 01 UKS PIART Elbląg 39.13 283

95. JANKOWSKA Malwina SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 39.48 275

400 metrów stylem dowolnym

54. KRUPIŃSKA Laura SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 5:09.27 436

58. TROJA Delfina SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 5:13.24 419

70. WIKTOR Marika SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 5:20.61 391

200 metrów stylem klasycznym

35. GARDOCKA Julia 01 MKS ROŚ Pisz 2:59.17 423

40. CHEREK Natalia 01 UKP Jedynka Elbląg 3:00.99 411

70. TYPAŃSKA Julia 01 UKS PIART Elbląg 3:22.99 291

71. TRUSKOLAWSKA O. 01 MTP KORMORAN Olsztyn 3:24.35 285

Chłopcy

50 metrów stylem motylkowym

28. STEPANIK Piotr SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 29.38 408

34. LIPIŃSKI Szymon SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 29.61 399

44. BUTRYKIEWICZ Kuba 01 Grupa Pływacka SSP Orka Iława 30.00 383

81. LINDE Miłosz SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 31.69 325

131. BRZÓZY Bartosz 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 40.29 158

50 metrów stylem grzbietowym

7. MOŚCICKI Jakub SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 29.64 443 A

72. GILGENAST Maciej 01 UKP Jedynka Elbląg 34.55 280

76. WIECHEĆ Mateusz 01 UKS MOS Ełk 34.80 274

86. BRZÓZY Bartosz 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 38.60 200

400 metrów stylem dowolnym

10. MOŚCICKI Jakub SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 4:22.59 528 A

21. BAŁDYGA Marceli SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 4:30.09 485 R

33. JURCZAK Kacper SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 4:37.87 445

44. KŁAK Marcin 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 4:41.80 427

51. ŻURAWSKI Jakub SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 4:43.82 418

55. LINDE Miłosz SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 4:45.51 410

68. JEDNASZEWSKI Mikołaj SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 4:50.57 389

200 metrów stylem klasycznym

36. BAŁDYGA Marceli SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 2:49.28 362

48. WOJTALEWICZ Robert 01 UKP Jedynka Elbląg 2:57.48 314

52. GODLEWSKI Dominik 01 UKP Jedynka Elbląg 2:59.97 301

59. ŻURAWSKI Jakub SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 3:06.97 268

 {AdmirorGallery}plywanie101a{/AdmirorGallery}

Finały II dnia

Dziewczęta

4 razy 100 metrów stylem dowolnym

1. MUKS PIĘTNASTKA Bydgoszcz Bydgoszcz 4:06.42 603

2. UKS ALIGATOR Gorzyce 4:07.61 594

3. UKS Żabianka Gdańsk 4:13.49 554

…………………………………………………………..

17. MTP KORMORAN Olsztyn (PŁACHTA Zuzanna SOL 1:08.19, WIKTOR Marika SOL1:08.3, KRUPIŃSKA Laura SOL 1:08.99, TROJA Delfina SOL 1:10.23) 4:35.74 430

Chłopcy

50 metrów stylem grzbietowym

1. GORAJ Marcin 01 UKS SMS Galicja Kraków 27.27 569

2. KOTWICA Bartosz 01 KP AVIA Świdnik 28.12 519

3. MILBRANT Kacper 01 UKS SALMO Żory 28.35 507

………………………………………………………….

8. MOŚCICKI Jakub SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 29.37 456

400 metrów stylem dowolnym

1. KAROLCZAK Jan 01 BUKS Warszawa 4:08.13 625

2. GOTSZLING Dawid 01 SKP BARAKUDA Starachowice 4:14.57 579

3. KRZYKAŁA Emil 01 KP AVIA Świdnik 4:14.58 579

…………………………………………………

10. MOŚCICKI Jakub SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 4:26.76 503

18. BAŁDYGA Marceli SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 4:33.74 466

4 razy 100 metrow stylem dowolnym

1. KS WARTA Poznań 3:51.36 497

2. MUKS PIĘTNASTKA Bydgoszcz 3:52.01 493

3. KP AVIA Świdnik 3:52.07 492

…………………………………………………….

7. MTP KORMORAN Olsztyn 1 (LIPIŃSKI Szymon SOL 57.57 JURCZAK Kacper SOL 59.58, MOŚCICKI Jakub SOL 57.41 BAŁDYGA Marceli SOL 58.84) 3:53.40 484

26. MTP KORMORAN Olsztyn 2 (LINDE Miłosz SOL 1:01.61 JEDNASZEWSKI Mikołaj SOL 1:04.06, ŻURAWSKI Jakub SOL 1:05.27 STEPANIK Piotr SOL 1:01.74) 4:12.68 381

{AdmirorGallery}plyw101{/AdmirorGallery}

III dzień

Eliminacje

Dziewczęta

200 metrów stylem motylkowym

30. KRUPIŃSKA Laura SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 2:53.33 338

100 metrów stylem dowolnym

42. GARDOCKA Julia 01 MKS ROŚ Pisz 1:05.38 474

71. PŁACHTA Zuzanna SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:08.16 419

74. WIKTOR Marika SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:08.50 412

80. TYLKIE Karolina 01 UKP Jedynka Elbląg 1:08.77 408

97. KOWALCZYK Nikola 01 UKS MOS Ełk 1:09.75 391

103. KRUPIŃSKA Laura SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:10.61 377

108. TRUSKOLAWSKA Olga SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:11.29 366

109. CZERNIEWICZ Julia SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:11.81 358

100 metrów stylem grzbietowym

66. PŁACHTA Zuzanna SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:17.18 366

71. KOWALCZYK Nikola 01 UKS MOS Ełk 1:18.18 352

80. TROJA Delfina SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:22.00 305

82. JANKOWSKA Malwina SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:23.08 293

85. TYPAŃSKA Julia 01 UKS PIART Elbląg 1:25.46 269

100 metrów stylem klasycznym

32. GARDOCKA Julia 01 MKS ROŚ Pisz 1:21.91 441

56. CHEREK Natalia 01 UKP Jedynka Elbląg 1:25.96 381

75. TRUSKOLAWSKA Olga SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:34.16 290

76. GIENIECZKO Oliwia 01 UKS MOS Ełk 1:34.39 288

79. GĄSKA Agata 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:41.19 234

100 metrów stylem zmiennym

78. CZERNIEWICZ Julia SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:22.15 342

90. TYPAŃSKA Julia 01 UKS PIART Elbląg 1:26.10 297

91. JANKOWSKA Malwina SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:26.68 291

Chłopcy

200 metrów stylem motylkowym

18. KŁAK Marcin 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno2:28.00 394 B

27. JEDNASZEWSKI M. 01 MTP KORMORAN Olsztyn 2:35.75 338

100 metrów stylem dowolnym

13 LIPIŃSKI Szymon SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 58.26 458 B

28 JURCZAK Kacper SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 59.97 420

33 BUTRYKIEWICZ Kuba 01 Grupa Pływacka SSP Orka Iława 1:00.43 411

72 STEPANIK Piotr SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:03.14 360

82 GODLEWSKI Dominik 01 UKP Jedynka Elbląg 1:03.76 350

99 WIECHEĆ Mateusz 01 UKS MOS Ełk 1:04.98 330

100 metrów stylem grzbietowym

5. MOŚCICKI Jakub SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:03.20 464 A

68. GILGENAST Maciej 01 UKP Jedynka Elbląg 1:14.13 287

80. BRZÓZY Bartosz 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:26.63 180

100 metrów stylem klasycznym

56. WOJTALEWICZ Robert 01 UKP Jedynka Elbląg 1:20.78 326

64. GODLEWSKI Dominik 01 UKP Jedynka Elbląg 1:23.65 293

70. ŻURAWSKI Jakub SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:25.97 270

100 metrów stylem zmiennym

32. LIPIŃSKI Szymon SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:07.98 415

43. JURCZAK Kacper SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:09.16 394

70. STEPANIK Piotr SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:13.37 330

98. BRZÓZY Bartosz 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:28.95 185

{AdmirorGallery}plyw101{/AdmirorGallery}

Finały III dnia

Dziewczęta

800 metrów stylem dowolnym

1. ZABOROWICZ Julia 01 KS Górnik Sosnowiec 9:08.60 667

2. WIŚNIEWSKA Oliwia 01 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 9:16.46 639

3. BOCHENEK Anna 01 UKS SKALAR Warszawa 9:17.74 634

………………………………………………………..

38. KRUPIŃSKA Laura SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 10:59.68 383

4 razy 100 metrów stylem zmiennym

1. UKS ALIGATOR Gorzyce 4:36.33 543

2. UKS SMS Galicja Kraków 4:36.52 542

3. MUKS PIĘTNASTKA Bydgoszcz 4:37.72 535

………………………………………….

21. MTP KORMORAN Olsztyn (PŁACHTA Zuzanna SOL 1:17.87, KRUPIŃSKA Laura SOL 1:15.21, TRUSKOLAWSKA Olga SOL 1:33.12, WIKTOR Marika SOL 1:07.68) 5:13.88 371

Chłopcy

200 metrów stylem motylkowym

1. WARDAWA Filip 01 UKS G-8 Bielany Warszawa 2:11.17 566

2. GORAJ Marcin 01 UKS SMS Galicja Kraków 2:12.06 555

3. KRZYWNICKI Adrian 01 MPKS ORKA Ciechanow 2:13.04 543

………………………………………………………………………….

15. KŁAK Marcin 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 2:26.26 408

100 metrów stylem dowolnym

1. KRZYKAŁA Emil 01 KP AVIA Świdnik 53.45 594

2. KAROLCZAK Jan 01 BUKS Warszawa 54.15 571

3. GOTSZLING Dawid 01 SKP BARAKUDA Starachowice 54.58 558

………………………………………………………

12. LIPIŃSKI Szymon SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 57.57 475

100 metrów stylem grzbietowym

1. GORAJ Marcin 01 UKS SMS Galicja Kraków 58.76 577

2. KOTWICA Bartosz 01 KP AVIA Świdnik 1:00.70 524

3. MILBRANT Kacper 01 UKS SALMO Żory 1:02.37 483

………………………………………………

5. MOŚCICKI Jakub SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:02.88 471

1500 metrów stylem dowolnym

1. KAROLCZAK Jan 01 BUKS Warszawa 16:26.00 640

2. BARUSIŃSKI Kordian 01 KORONA SWIM Kielce 16:43.56 607

3. GIRUL Radoslaw 01 WKS ŚLĄSK Wrocław 16:48.34 599

………………………………………………

10. BAŁDYGA Marceli SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 17:31.65 528

20. KŁAK Marcin 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 18:27.51 452

23. ŻURAWSKI Jakub SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 18:28.90 450

25. JEDNASZEWSKI Mikołaj SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 18:36.03 441

38. LINDE Miłosz SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 19:21.73 391

4 razy 100 metrów stylem zmiennym

1. UKS SMS Galicja Kraków 4:15.04 476

2. UKS SALMO Żory 4:15.73 472

3. UKS G-8 Bielany Warszawa 4:16.23 469

…………………………………………..

10. MTP KORMORAN Olsztyn 1 (MOŚCICKI Jakub SOL 1:03.61, BAŁDYGA Marceli SOL 1:04.98, JURCZAK Kacper SOL 1:14.73, LIPIŃSKI Szymon SOL 57.41) 4:20.73 445

24. MTP KORMORAN Olsztyn 2 (LINDE Miłosz SOL 1:17.01, JEDNASZEWSKI Mikołaj SOL 1:09.85, ŻURAWSKI Jakub SOL 1:25.88, STEPANIK Piotr SOL 1:03.32) 4:56.06 304

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Elbląg Ełk Olsztyn pływanie Szczytno

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x