Zimowe MP U14 Olsztyn 2021 – W drugim, a nawet trzecim szeregu

Fot. OSiR Olsztyn facebook
W olsztyńskiej Aquasferze odbywały się w dniach 17/19 grudnia Zimowe Mistrzostwa Polski w pływaniu zawodników do lat 14. Startowało prawie 600 zawodników z ponad 150 klubów, w tym z województwa warmińsko-mazurskiego: Swimland i MTP Kormoran Olsztyn, MKS Medyk Giżycko, UKP Jedynka Elbląg, SSP Orka Iława. Nie odegraliśmy w MP większej roli. Zaliczyliśmy tylko kilka finałów B. Drużynowo Kormoran na 47 miejscu (25 pkt.), Swimland na 68 miejscu (13 pkt.), Jedynka na 84 miejscu (6 pkt.).

Dziewczęta

50 metrów stylem dowolnym

45. KUBERA Helena 07 UKP Jedynka Elbląg 28.88 500

101. STAWECKA Maria 07 SWIMLAND Olsztyn 30.64 419

102. KOSIOREK Dominika 07 UKP Jedynka Elbląg 30.68 417

106. CHRZANOWSKA Zuzanna 07 MTP Kormoran Olsztyn 31.08 401

110. WASILEWSKA Amelia 07 SWIMLAND Olsztyn 31.21 396

113. SUSKA Zuzanna 07 UKP Jedynka Elbląg 31.28 393

114. URBAŃSKA Zuzanna 07 MTP Kormoran Olsztyn 31.30 393

119. GRITZNER Marianna 07 MKS Medyk Giżycko 31.61 381

128. PAZIK Dominika 07 SWIMLAND Olsztyn 32.84 340

50 metrów stylem klasycznym

25. ŻUCHOWSKA Antonina 07 SWIMLAND Olsztyn 35.79 508

56. JUCHNIEWICZ Maja 07 MKS Medyk Giżycko 39.09 390

56. PRZYBYSZEWSKA Joanna 07 MTP Kormoran Olsztyn 39.09 390

59. DĄBROWSKA Aleksandra 07 UKP Jedynka Elbląg 39.60 375

100 metrów stylem motylkowym

14. DZIUBA Monika 07 SWIMLAND Olsztyn 1:08.19 513 B

35. KRASZEWSKA Dominika 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:13.23 414

45. CHRZANOWSKA Zuzanna 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:16.91 357

200 metrów stylem dowolnym

31. DZIUBA Monika 07 SWIMLAND Olsztyn 2:19.33 497

64. SUSKA Zuzanna 07 UKP Jedynka Elbląg 2:27.95 415

68. BRODACKA Maja 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:30.72 393

69. ROJEK Hanna 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:30.87 392

72. ADAMCZYK Wiktoria 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:34.00 368

74. DĄBROWSKA Aleksandra 07 UKP Jedynka Elbląg 2:35.99 354

75. PAZIK Dominika 07 SWIMLAND Olsztyn 2:37.33 345

77. STAWECKA Maria 07 SWIMLAND Olsztyn 2:40.67 324

78. WASILEWSKA Amelia 07 SWIMLAND Olsztyn 2:42.35 314

79. JUCHNIEWICZ Maja 07 MKS Medyk Giżycko 2:42.67 312

200 metrów stylem grzbietowym

31. BRODACKA Maja 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:37.98 426

38. URBAŃSKA Zuzanna 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:42.07 395

400 metrów stylem zmiennym

25. GRITZNER Marianna 07 MKS Medyk Giżycko 6:02.74 363

50 metrów stylem motylkowym

18. DZIUBA Monika 07 SWIMLAND Olsztyn 30.31 520 B

35. KUBERA Helena 07 UKP Jedynka Elbląg 31.36 469

55. KRASZEWSKA Dominika 07 MTP Kormoran Olsztyn 32.30 430

75. CHRZANOWSKA Zuzanna 07 MTP Kormoran Olsztyn 33.57 383

88. STAWECKA Maria 07 SWIMLAND Olsztyn 34.50 352

92. WASILEWSKA Amelia 07 SWIMLAND Olsztyn 34.84 342

95. KOSIOREK Dominika 07 UKP Jedynka Elbląg 35.16 333

96. SUSKA Zuzanna 07 UKP Jedynka Elbląg 35.36 327

50 metrów stylem grzbietowym

23. KUBERA Helena 07 UKP Jedynka Elbląg 31.73 525

59. BRODACKA Maja 07 MTP Kormoran Olsztyn 34.21 419

76. ADAMCZYK Wiktoria 07 MTP Kormoran Olsztyn 36.85 335

400 metrów stylem dowolnym

42. ŻUCHOWSKA Antonina 07 SWIMLAND Olsztyn 5:01.22 468

48. KRASZEWSKA Dominika 07 MTP Kormoran Olsztyn 5:06.97 442

56. SUSKA Zuzanna 07 UKP Jedynka Elbląg 5:16.13 405

59. PAZIK Dominika 07 SWIMLAND Olsztyn 5:34.11 343

60. GRITZNER Marianna 07 MKS Medyk Giżycko 5:35.12 340

100 metrów stylem klasycznym

31. ŻUCHOWSKA Antonina 07 SWIMLAND Olsztyn 1:20.77 460

41. PRZYBYSZEWSKA Joanna 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:24.14 407

44. URBAŃSKA Zuzanna 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:25.35 390

53. JUCHNIEWICZ Maja 07 MKS Medyk Giżycko 1:26.67 372

58. ROJEK Hanna 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:31.31 318

59. DĄBROWSKA Aleksandra 07 UKP Jedynka Elbląg 1:31.48 316

200 metrów stylem zmiennym

26. DZIUBA Monika 07 SWIMLAND Olsztyn 2:34.11 494

41. PRZYBYSZEWSKA Joanna 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:45.23 401

100 metrów stylem dowolnym

67. KRASZEWSKA Dominika 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:05.96 442

84. URBAŃSKA Zuzanna 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:07.27 416

85. STAWECKA Maria 07 SWIMLAND Olsztyn 1:07.45 413

98. ROJEK Hanna 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:09.22 382

100. GRITZNER Marianna 07 MKS Medyk Giżycko 1:09.71 374

102. SUSKA Zuzanna 07 UKP Jedynka Elbląg 1:09.79 373

103. DĄBROWSKA Aleksandra 07 UKP Jedynka Elbląg 1:10.09 368

109. WASILEWSKA Amelia 07 SWIMLAND Olsztyn 1:11.05 353

110. CHRZANOWSKA Zuzanna 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:11.20 351

114. PAZIK Dominika 07 SWIMLAND Olsztyn 1:13.14 324

100 metrów stylem grzbietowym

31. KUBERA Helena 07 UKP Jedynka Elbląg 1:11.45 453

45. BRODACKA Maja 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:13.41 418

200 metrów stylem klasycznym

35. PRZYBYSZEWSKA Joanna 07 MTP Kormoran Olsztyn 3:01.41 408

41. JUCHNIEWICZ Maja 07 MKS Medyk Giżycko 3:04.92 385

47. ROJEK Hanna 07 MTP Kormoran Olsztyn 3:09.84 356

100 metrów stylem zmiennym

16. DZIUBA Monika 07 SWIMLAND Olsztyn 1:09.82 530 B

47. URBAŃSKA Zuzanna 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:14.82 430

63. BRODACKA Maja 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:18.42 374

65. PRZYBYSZEWSKA Joanna 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:18.80 368

800 metrów stylem dowolnym

24. ŻUCHOWSKA Antonina 07 SWIMLAND Olsztyn 10:23.52 454

30. KRASZEWSKA Dominika 07 MTP Kormoran Olsztyn 10:35.05 430

32. ADAMCZYK Wiktoria 07 MTP Kormoran Olsztyn 10:53.59 394

34. GRITZNER Marianna 07 MKS Medyk Giżycko 11:45.44 313

35. JUCHNIEWICZ Maja 07 MKS Medyk Giżycko 12:11.48 281

4 razy 100 metrów stylem dowolnym

17. SWIMLAND Olsztyn (DZIUBA Monika, STAWECKA Maria, ŻUCHOWSKA Antonina, WASILEWSKA Amelia) 4:24.85 474

18. MTP Kormoran Olsztyn (KRASZEWSKA Dominika, URBAŃSKA Zuzanna, BRODACKA Maja PRZYBYSZEWSKA Joanna) 4:28.63 454

20. UKP Jedynka Elbląg (KUBERA Helena, DĄBROWSKA Aleksandra, KOSIOREK Dominika, SUSKA Zuzanna) 4:31.27 441

4 razy 200 metrów stylem dowolnym

9. MTP Kormoran Olsztyn (BRODACKA Maja, ADAMCZYK Wiktoria, ROJEK Hanna, KRASZEWSKA Dominika) 9:57.51 435

10. SWIMLAND Olsztyn (ŻUCHOWSKA Antonina, DZIUBA Monika, PAZIK Dominika. STAWECKA Maria) 9:58.75 432

Chłopcy

50 metrów stylem dowolnym

17. MALINOWSKI Adrian 07 MTP Kormoran Olsztyn 25.49 494

21. PUCH Wojciech 07 UKP Jedynka Elbląg 25.63 486 R

37. DZIK Kamil 07 SWIMLAND Olsztyn 26.10 460

99. WOJNOWSKI Filip 07 MTP Kormoran Olsztyn 27.60 389

125. DRANKOWICZ Bartosz 07 MTP Kormoran Olsztyn 28.14 367

151. RÓŻALSKI Gracjan 07 UKP Jedynka Elbląg 29.43 321

153. TOMCZYK Jan 07 SSP ,,Orka” Iława 29.63 314

50 metrów stylem klasycznym

37. OLSZYŃSKI Maksymilian 07 MTP Kormoran Olsztyn 33.78 417

70. WOJNOWSKI Filip 07 MTP Kormoran Olsztyn 36.85 321

100 metrów stylem motylkowym

25. ŁOJEWSKI Adam 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:03.77 420

30. DZIK Kamil 07 SWIMLAND Olsztyn 1:04.48 406

200 metrów stylem dowolnym

35. PUCH Wojciech 07 UKP Jedynka Elbląg 2:08.08 467

37. MALINOWSKI Adrian 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:08.27 464

68. TOMCZYK Jan 07 SSP ,,Orka” Iława 2:16.84 382

75. RÓŻALSKI Gracjan 07 UKP Jedynka Elbląg 2:21.13 349

400 metrów stylem zmiennym

12. ŁOJEWSKI Adam 07 MTP Kormoran Olsztyn 4:53.06 514 B

16. OLSZYŃSKI Maksymilian 07 MTP Kormoran Olsztyn 5:08.70 440 B

50 metrów stylem motylkowym

30. DZIK Kamil 07 SWIMLAND Olsztyn 28.19 459

43. MATUSIAK VEL MATUSZEWSKI Tobiasz 07 SWIMLAND Olsztyn 28.86 428

67. MALINOWSKI Adrian 07 MTP Kormoran Olsztyn 29.83 387

87. WOJNOWSKI Filip 07 MTP Kormoran Olsztyn 30.61 358

97. DRANKOWICZ Bartosz 07 MTP Kormoran Olsztyn 31.16 340

50 metrów stylem grzbietowym

49. PUCH Wojciech 07 UKP Jedynka Elbląg 31.41 354

55. DRANKOWICZ Bartosz 07 MTP Kormoran Olsztyn 32.82 310

400 metrów style dowolnym

22. ŁOJEWSKI Adam 07 MTP Kormoran Olsztyn 4:26.32 506

49. MALINOWSKI Adrian 07 MTP Kormoran Olsztyn 4:47.00 404

55. TOMCZYK Jan 07 SSP ,,Orka” Iława 4:50.40 390

64. RÓŻALSKI Gracjan 07 UKP Jedynka Elbląg 5:00.45 352

100 metrów stylem klasycznym

29. OLSZYŃSKI Maksymilian 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:12.98 436

200 metrów stylem zmiennym

25. ŁOJEWSKI Adam 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:23.60 444

46. MATUSIAK VEL MATUSZEWSKI T.07 SWIMLAND Olsztyn 2:35.52 350

200 metrów stylem motylkowym

12. ŁOJEWSKI Adam 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:18.98 472 B

100 metrów stylem dowolnym

18. PUCH Wojciech 07 UKP Jedynka Elbląg 56.89 492 B

22. MALINOWSKI Adrian 07 MTP Kormoran Olsztyn 57.37 480 R

25. DZIK Kamil 07 SWIMLAND Olsztyn 57.58 475

56. MATUSIAK VEL MATUSZEWSKI T.07 SWIMLAND Olsztyn 59.17 438

93. WOJNOWSKI Filip 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:01.39 392

116. DRANKOWICZ Bartosz 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:03.20 359

117. RÓŻALSKI Gracjan 07 UKP Jedynka Elbląg 1:03.23 359

127. TOMCZYK Jan 07 SSP ,,Orka” Iława 1:04.33 340

100 metrów stylem grzbietowym

57. DRANKOWICZ Bartosz 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:13.53 283

100 metrów stylem zmiennym

25. MATUSIAK VEL MATUSZEWSKI T.07 SWIMLAND Olsztyn 1:06.14 413

34. OLSZYŃSKI Maksymilian 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:07.60 387

37. PUCH Wojciech 07 UKP Jedynka Elbląg 1:07.81 383

58. WOJNOWSKI Filip 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:10.83 336

4 razy 100 metrów stylem zmiennym

18. MTP Kormoran Olsztyn (DRANKOWICZ Bartosz, ŁOJEWSKI Adam, OLSZYŃSKI Maksymilian, MALINOWSKI Adrian) 4:24.48 426

4 razy 100 metrów stylem dowolnym

19. MTP Kormoran Olsztyn (ŁOJEWSKI Adam, DRANKOWICZ Bartosz, OLSZYŃSKI Maksymilian, MALINOWSKI Adrian) 3:59.19 448

4 razy 200 metrów stylem dowolnym

12 MTP Kormoran Olsztyn (ŁOJEWSKI Adam, OLSZYŃSKI Maksymilian, DRANKOWICZ Bartosz, MALINOWSKI Adrian) 8:46.06 462

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Elbląg Olsztyn pływanie sport młodzieżowy

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x