Złota Jesień w Bielsku Podlaskim – W ciekawym towarzystwie

W Bielsku Podlaskim odbył się IV Mecz Pływacki „Złota Jesień”- impreza o charakterze międzynarodowym, w której oprócz krajowych klubów startowali także zawodnicy z Białorusi, Litwy i Ukrainy. Skala wielu uczestników od 8 do 15 lat, wiele wyścigów i udział w nich pływaków z  warmińsko-mazurskich sekcji z MOS-u Ełk, Medyka Giżyck i KS Roś Pisz.

Nasi reprezentanci odnieśli sporo zwycięstw, a na najwyższym stopniu podium stawali: Maciej Falaciński, Mateusz Kasztelan, Sara Leończuk, Martyna Lewczuk (wszyscy MOS Ełk), Bartłomiej Kubkowski, Rafał Ciborowski, Fryderyk Omak, Wojciech Klimaszewski, Wiktoria Łukasik, Karolina Pyszko, Agata Krejczy (wszyscy Medyk Giżycko) oraz Iga Biedrzycka, Dominika Filipkowska ( obie Roś Pisz).

Wyniki

Chłopcy

50 metrów stylem dowolnym

14-15 lat

1. Falaciński Maciej 96 UKS MOS Ełk 25.76 531
9. Ciborowski Bastian 95 Roś Pisz 27.20 451
13. Dąbrowski Filip 95 UKS MOS Ełk 27.56 434
24. Wołyniec Robert 96 UKS MOS Ełk 29.60 350
26. Brzuchalski Jakub 96 UKS MOS Ełk 29.79 343

13 lat

5. Baran Adam 97 Medyk Giżycko 29.65 348

12 lat

4. Kasztelan Mateusz 98 UKS MOS Ełk 29.89 340
7. Sołtowski Dominik 98 UKS MOS Ełk 31.59 288
9. Barglowski Mateusz 98 Roś Pisz 31.85 281
12. Dąbrowski Jakub 98 UKS MOS Ełk 32.57 263
16. Baran Jakub 98 Medyk Giżycko 33.56 240
23. Witanowski Adam 98 UKS MOS Ełk 39.50 147

11 lat

4. Koszorek Szymon 99 UKS MOS Ełk 33.72 237
22. Ciechanowicz Karol 99 Medyk Giżycko 36.69 184

10 lat

17. Fiedoruk Grzegorz 00 UKS MOS Ełk 44.94 100

9 lat

5. Klimaszewski Wojciech 01 Medyk Giżycko 40.89 133
7. Siudzik Patryk 01 Medyk Giżycko 41.35 128

8 lat i młodsi

3. Woronko Krzysztof 02 Medyk Giżycko 44.63 102

100 metrów stylem dowolnym

14 – 15 lat

10. Ciborowski Bastian 95 Roś Pisz 1:01.14 427 29.56 31.58
19. Wołyniec Robert 96 UKS MOS Ełk 1:05.44 348 31.23 34.21

13 lat

5. Zieliński Cezary 97 Medyk Giżycko 1:05.62 345 31.66 33.96

12 lat

3. Kasztelan Mateusz 98 UKS MOS Ełk 1:06.33 334 32.48 33.85
8. Barglowski Mateusz 98 Roś Pisz 1:08.95 298 33.28 35.67
9. Sołtowski Dominik 98 UKS MOS Ełk 1:09.98 285 34.59 35.39
17. Witanowski Adam 98 UKS MOS Ełk 1:26.18 152 39.76 46.42

11 lat

5. Koszorek Szymon 99 UKS MOS Ełk 1:16.54 218 35.43 41.11
10. Omak Fryderyk 99 Medyk Giżycko 1:18.07 205 38.63 39.44
17. Ciechanowicz Karol 99 Medyk Giżycko 1:21.15 183 39.62 41.53

10 lat

11. Strupiński Michał 00 Medyk Giżycko 1:29.78 135 43.61 46.17
14. Fiedoruk Grzegorz 00 UKS MOS Ełk 1:43.22 89 49.65 53.57

9 lat

4. Siudzik Patryk 01 Medyk Giżycko 1:33.17 121 44.26 48.91
7. Pyszko Marek 01 Medyk Giżycko 1:42.56 90 48.22 54.34

50 metrów stylem grzbietowym

14 – 15 lat

1. Kubkowski Bartłomiej 95 Medyk Giżycko 27.67 588
5. Iwański Piotr 96 UKS MOS Ełk 32.15 375
8. Brzuchalski Jakub 96 UKS MOS Ełk 33.28 338

13 lat

2. Zieliński Cezary 97 Medyk Giżycko 33.54 330

11 lat

1. Ciborowski Rafał 99 Medyk Giżycko 33.60 328

10 lat

6. Strupiński Michał 00 Medyk Giżycko 44.94 137

9 lat

3. Pyszko Marek 01 Medyk Giżycko 50.08 99

8 lat i młodsi

3. Woronko Krzysztof 02 Medyk Giżycko 50.55 96

100 metrów stylem grzbietowym

14 – 15 lat

1. Falaciński Maciej 96 UKS MOS Ełk 1:02.65 507 30.68 31.97
6. Wołyniec Robert 96 UKS MOS Ełk 1:13.75 311 36.61 37.14

13 lat

2. Zieliński Cezary 97 Medyk Giżycko 1:14.12 306 36.26 37.86

12 lat

1. Kasztelan Mateusz 98 UKS MOS Ełk 1:16.06 283 37.21 38.85
5. Witanowski Adam 98 UKS MOS Ełk 1:36.98 137 46.17 50.81

11 lat

7. Ciechanowicz Karol 99 Medyk Giżycko 1:31.25 164 45.37 45.88

10 lat

4. Strupiński Michał 00 Medyk Giżycko 1:34.24 149 46.06 48.18
7. Fiedoruk Grzegorz 00 UKS MOS Ełk 1:51.19 91 54.58 56.61

50 metrów stylem klasycznym

12 lat

7. Baran Jakub 98 Medyk Giżycko 44.58 208

11 lat

1. Omak Fryderyk 99 Medyk Giżycko 40.57 276

9 lat

1. Klimaszewski Wojciech 01 Medyk Giżycko 49.65 151
6. Siudzik Patryk 01 Medyk Giżycko 56.39 103

100 metrów stylem klasycznym

14 – 15 lat

5. Ciborowski Bastian 95 Roś Pisz 1:19.70 377 37.48 42.22
8. Brzuchalski Jakub 96 UKS MOS Ełk 1:23.94 322 40.57 43.37

13 lat

2. Baran Adam 97 Medyk Giżycko 1:21.84 348 38.75 43.09

12 lat

9. Dąbrowski Jakub 98 UKS MOS Ełk 1:33.70 232 45.90 47.80
10. Barglowski Mateusz 98 Roś Pisz 1:33.78 231 44.29 49.49

11 lat

1. Omak Fryderyk 99 Medyk Giżycko 1:27.20 288 41.81 45.39
2. Ciborowski Rafał 99 Medyk Giżycko 1:27.99 280 42.38 45.61

50 metrów stylem motylkowym

14 – 15 lat

2. Kubkowski Bartłomiej 95 Medyk Giżycko 27.69 537
6. Iwański Piotr 96 UKS MOS Ełk 30.80 390
7. Dąbrowski Filip 95 UKS MOS Ełk 30.82 389

12 lat

5. Sołtowski Dominik 98 UKS MOS Ełk 35.21 261
10. Baran Jakub 98 Medyk Giżycko 38.19 205

100 metrów stylem motylkowym

14 – 15 lat

2. Kubkowski Bartłomiej 95 Medyk Giżycko 1:01.76 525 28.98 32.78
3. Falaciński Maciej 96 UKS MOS Ełk 1:02.54 505 29.81 32.73
6. Iwański Piotr 96 UKS MOS Ełk 1:08.28 388 32.11 36.17
8. Dąbrowski Filip 95 UKS MOS Ełk 1:09.01 376 33.21 35.80

13 lat

6. Baran Adam 97 Medyk Giżycko 1:17.47 266 35.45 42.02

100 metrów stylem zmiennym

11 lat

1. Ciborowski Rafał 99 Medyk Giżycko 1:17.10 307 35.73 41.37
3. Koszorek Szymon 99 UKS MOS Ełk 1:26.76 216 39.52 47.24

9 lat

7. Klimaszewski Wojciech 01 Medyk Giżycko 1:47.95 112 53.28 54.67
12. Pyszko Marek 01 Medyk Giżycko 1:56.17 90 54.44 1:01.73

8 razy 50 metrów stylem dowolnym

5. UKS MOS Ełk UKS MOS Ełk 3:56.13 386 (Dąbrowski Filip 95 28.04 Brzuchalski Jakub 96 29.43 Kasztelan Mateusz 98 30.41 Dąbrowski Jakub 98 32.13 Wołyniec Robert 96 29.75 Falaciński Maciej 96 25.61 Sołtowski Dominik 98 32.62 Iwański Piotr 96 28.14)

Dziewczęta

50 metrów stylem dowolnym

14 – 15 lat

9. Kulik Natalia 96 UKS MOS Ełk 30.60 469

13 lat

8. Daniszewska Paulina 97 UKS MOS Ełk 36.01 288

12 lat

5. Kotowicz Anna 98 UKS MOS Ełk 32.91 377

11 lat

1. Leończuk Sara 99 UKS MOS Ełk 32.54 390
7. Daniszewska Magdalena 99 UKS MOS Ełk 35.52 300
9. Arciszewska Gabriela 99 UKS MOS Ełk 36.36 280
15. Szczawińska Olga 99 UKS MOS Ełk 38.19 241

10 lat

3. Woronko Wiktoria 00 Medyk Giżycko 38.84 230
11. Pazdej Karolina 00 UKS MOS Ełk 41.36 190

8 lat i młodsi

3. Buko Martyna 02 Medyk Giżycko 45.30 145

100 metrów stylem dowolnym

14 – 15 lat

11. Kulik Natalia 96 UKS MOS Ełk 1:07.89 455 32.66 35.23

13 lat

1. Biedrzycka Iga 97 Roś Pisz 1:03.55 554 30.79 32.76
7. Kopiczko Sandra 97 Medyk Giżycko 1:11.97 382 33.78 38.19

12 lat

5. Kotowicz Anna 98 UKS MOS Ełk 1:12.54 373 34.81 37.73

11 lat

1. Łukasik Wiktoria 99 Medyk Giżycko 1:09.74 419 33.39 36.35
2. Leończuk Sara 99 UKS MOS Ełk 1:12.19 378 34.08 38.11
3. Krejczy Agata 99 Medyk Giżycko 1:13.07 365 35.97 37.10
4. Filipkowska Dominika 99 Roś Pisz 1:14.11 349 35.88 38.23
5. Lewczuk Martyna 99 UKS MOS Ełk 1:15.58 329 35.42 40.16

10 lat

2. Biernacka Joanna 00 Medyk Giżycko 1:26.88 217 41.74 45.14
3. Pyszko Karolina 00 Medyk Giżycko 1:27.24 214 42.76 44.48
8. Pazdej Karolina 00 UKS MOS Ełk 1:35.48 163

50 metrów stylem grzbietowym

13 lat

7. Wierzchowska Kinga 97 UKS MOS Ełk 35.81 412

11 lat

1. Lewczuk Martyna 99 UKS MOS Ełk 37.00 374
6. Arciszewska Gabriela 99 UKS MOS Ełk 42.68 243

10 lat

1. Pyszko Karolina 00 Medyk Giżycko 42.27 251

8 lat i młodsi

2. Buko Martyna 02 Medyk Giżycko 49.91 152

100 metrów stylem dowolnym

14 – 15 lat

7. Kulik Natalia 96 UKS MOS Ełk 1:17.57 396 38.19 39.38

13 lat

2. Biedrzycka Iga 97 Roś Pisz 1:11.25 511 34.84 36.41
6. Wierzchowska Kinga 97 UKS MOS Ełk 1:16.95 406 37.51 39.44

11 lat

1. Lewczuk Martyna 99 UKS MOS Ełk 1:21.71 339 40.37 41.34
2. Krejczy Agata 99 Medyk Giżycko 1:25.45 296 42.27 43.18

10 lat

1. Pyszko Karolina 00 Medyk Giżycko 1:33.08 229 46.33 46.75
2. Woronko Wiktoria 00 Medyk Giżycko 1:33.74 224 46.32 47.42
6. Pazdej Karolina 00 UKS MOS Ełk 1:49.97 139 53.97 56.00

50 metrów stylem klasycznym

13 lat

5. Daniszewska Paulina 97 UKS MOS Ełk 44.91 297

11 lat

1. Krejczy Agata 99 Medyk Giżycko 42.24 357
3. Daniszewska Magdalena 99 UKS MOS Ełk 42.88 341
5. Szczawińska Olga 99 UKS MOS Ełk 47.38 253

10 lat

3. Biernacka Joanna 00 Medyk Giżycko 45.31 289

100 metrów stylem klasycznym

13 lat

3. Biedrzycka Iga 97 Roś Pisz 1:19.64 536 38.03 41.61
6. Daniszewska Paulina 97 UKS MOS Ełk 1:37.99 288 45.33 52.66

11 lat

1. Łukasik Wiktoria 99 Medyk Giżycko 1:28.92 385 42.38 46.54
3. Daniszewska Magdalena 99 UKS MOS Ełk 1:35.99 306 44.95 51.04
4. Szczawińska Olga 99 UKS MOS Ełk 1:45.27 232 48.78 56.49

10 lat

3. Biernacka Joanna 00 Medyk Giżycko 1:39.05 279 46.94 52.11

50 metrów stylem motylkowym

.13 lat

4. Wierzchowska Kinga 97 UKS MOS Ełk 35.66 360

12 lat

2. Kotowicz Anna 98 UKS MOS Ełk 35.50 365

11 lat

1. Filipkowska Dominika 99 Roś Pisz 36.56 334

100 metrów stylem motylkowym

13 lat

6. Kopiczko Sandra 97 Medyk Giżycko 1:24.98 291 38.59 46.39

100 metrów stylem zmiennym

11 lat

1. Łukasik Wiktoria 99 Medyk Giżycko 1:18.40 434 37.03 41.37
3. Leończuk Sara 99 UKS MOS Ełk 1:23.55 358 38.97 44.58
4. Filipkowska Dominika 99 Roś Pisz 1:24.72 344 38.30 46.42
6. Arciszewska Gabriela 99 UKS MOS Ełk 1:32.19 267 43.87 48.32

10 lat

3. Woronko Wiktoria 00 Medyk Giżycko 1:36.93 230 45.17 51.76

Sztafeta 8 razy 50 metrów

6. UKS MOS Ełk UKS MOS Ełk 4:40.86 340 ( Wierzchowska Kinga 97 32.32 Kotowicz Anna 98 32.94 Daniszewska Magdalena 99 38.28 Kulik Natalia 96 31.52 Leończuk Sara 99 36.97 Arciszewska Gabriela 99 37.39 Lewczuk Martyna 99 35.64 Daniszewska Paulina 97 35.80)

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x