Ciężarowcy wybrali nowe władze – Andrzej Wilk ponownie prezesem

Fot. W-MOZPC facebook
W sobotę (7 sierpnia) odbył się VI Wojewódzki Walny Zjazd Sprawozdawczo - Wyborczy Warmińsko - Mazurskiego Okręgowego Związku Podnoszenia Ciężarów. Wybrano nowe władze okręgu. Prezesem został ponownie Andrzej Wilk. W skład Zarządu weszli: Aleksander Ogrodnik, Andrzej Zawieska, Grzegorz Rajkowski, Marek Nachtygal, Andrzej Kowalczyk i Mirosław Kowalczyk

Do Komisji Rewizyjnej wybrani zostali: Krystyna Puzio, Roman Wróblewski i Mariusz Śliwiński. Delegataci na Walny Zjazd PZPC to: Andrzej Wilk, Marek Nachtygal i Grzegorz Rajkowski Andrzej Wilk otrzymał poparcie Walnego Zjazdu W-MOZPC jako kandydat do Zarządu Polskiego związku Podnoszenia Ciężarów.

WAMA-SPORT gratuluje oczywiście nowym władzom udanej kadencji. Jesteśmy pod wrażeniem ostatnich osiągnięć. Pogodziliśmy się już dawno z faktem, że potęga dawnych „ciężarów” na Warmii i Mazurach minęła. Nowe uwarunkowania ekonomiczne wyeliminowały z naszego regionu seniorów, ale na szczęście nie zniechęciły pasjonatów do dalszej pracy. Bo można znaleźć satysfakcję na innej ścieżce. Skazani jesteśmy właściwie tylko na szkolenie młodzieży i trzeba się cieszyć z jej sukcesów. A wyniki osiągane przez nidzickich sztangistów w ostatnich latach dały nie tylko mieszkańcom tego miasta, ale całego regionu powody do dumy. Niewiele mamy sekcji. Dlatego z dużym uznaniem przyglądamy się pracy klubów w Nidzicy, Kurzętniku, Bartoszycach, Elblągu i Olsztynie, nad którymi pieczę trzyma W-MOZPC. Mamy nadzieję, że młodzi zawodnicy i mastersi, którzy też promują ten sport, sprawią nam jeszcze dużo radości.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Elbląg Olsztyn Podnoszenie ciężarów sport młodzieżowy

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x