Krajowy ranking sztangistów – Nasi też się liczą

Polski Związek Podnoszenia Ciężarów ogłosił listę rankingową sztangistek i sztangistów z podziałem na kategorie wiekowe i wagowe. Opublikował ją portal „Polska sztanga”. Szukaliśmy reprezentantów z Warmii i Mazur. Jest ich niemało, biorąc pod uwagę aktualne możliwości naszych klubów. Są zawodniczki i zawodnicy pięciu sekcji: Siły Bartoszyce, Orła Karolewo, Meyera Elbląg, Nidy Nidzica i TTKF Kurzętnik.

 

 

Juniorzy do lat 18

 

KAT. 105 KG

1 KOTERBA Przemysław 92 Śląsk Wrocław 94,4 130 170 300 25.04. Ciechanów

2 CIUPAK Piotr 93 Zawisza Bydgoszcz 94,2 133 158 291 17.10. Ciechanów

3 BUDEK Przemysław 92 Impuls Warszawa 103,9 117 146 263 25.04. Ciechanów

……………………………………………………………………………………………………………………………

10 DOBRUK Damian 93 Siła Bartoszyce 102,8 100 125 225 18.09. Bartoszyce

 

Juniorzy do 17 lat

 

KAT. 50 KG

1 BAJER Daniel 94 AKS Myślibórz 49,5 77 96 173 15.10. Ciechanów

2 TOMCZYK Marcin 93 Gryf Bujny 48,6 71 84 155 15.10. Ciechanów

3 ROSA Łukasz 95 Tarpan Mrocza 49,8 64 88 152 15.10. Ciechanów

……………………………………………………………………………………………………………..

6 KULIK Paweł 96 Meyer Elbląg 49,9 62 80 142 18.09. Bartoszyce

 

KAT. +94 KG

1 CIUPAK Piotr 93 Zawisza Bydgoszcz 94,2 133 158 291 17.10. Ciechanów

2 ŁOZIŃSKI Bartosz 94 AKS Myślibórz 127,3 130 161 291 04.12. Gdańsk

3 KAWA Szymon 94 Budowlani N. Tomyśl 114,9 118 146 264 17.10. Ciechanów

……………………………………………………………………………………………………………………..

9 DOBRUK Damian 93 Siła Bartoszyce 102,8 100 125 225 18.09. Bartoszyce

 

Młodzicy do 16 lat

 

KAT. 50 KG

1 BAJER Daniel 94 AKS Myślibórz 49,5 77 96 173 15.10. Ciechanów

2 ROSA Łukasz 95 Tarpan Mrocza 49,8 64 88 152 15.10. Ciechanów

3 JANUŚ Dawid 96 Lechia Sędziszów Młp. 49,8 65 80 145 15.10. Ciechanów

……………………………………………………………………………………………………….

5 KULIK Paweł 96 Meyer Elbląg 49,9 62 80 142 18.09. Bartoszyce

 

KAT. 85 KG

1 WESOŁOWSKI Damian 94 Zawisza Bydgoszcz 81,2 120 137 257 27.11. Bydgoszcz

2 SAMORAJ Jarosław 94 MLKPC Sokołów Podl. 80,2 115 140 255 09.06. Warszawa

3 KUFFEL Jakub 95 Promień Opalenica 83,4 107 130 237 23.05. Terespol

……………………………………………………………………………………………………………

10 FALKOWSKI Julian 95 Meyer Elbląg 82,9 93 110 203 17.10. Ciechanów

 

Młodzicy do lat 15

 

KAT. 50 KG

1 ROSA Łukasz 95 Tarpan Mrocza 49,8 64 88 152 15.10. Ciechanów

2 JANUŚ Dawid 96 Lechia Sędziszów Młp. 49,8 65 80 145 15.10. Ciechanów

3 KOMOROWSKI Tomasz 95 MOS Opole 48,0 61 83 144 28.10. Wrocław

………………………………………………………………………………………………………….

4 KULIK Paweł 96 Meyer Elbląg 49,9 62 80 142 18.09. Bartoszyce

 

KAT. 56 KG

1 SKOCZEK Szymon 95 Tarpan Mrocza 55,4 85 105 190 15.10. Ciechanów

2 PONIEDZIAŁEK Piotr 95 Budowlani N. Tomyśl 56,0 79 104 183 15.10. Ciechanów

3 NURKIEWICZ Paweł 96 Tarpan Mrocza 55,4 80 101 181 15.10. Ciechanów

…………………………………………………………………………………………………..

6 KULIK Paweł 96 Meyer Elbląg 53,8 67 84 151 15.10. Ciechanów

 

KAT. 62 KG

1 CHOSZCZ Aleksander 95 Atleta Gdańsk 61,1 97 114 211 16.10. Ciechanów

2 SKOCZEK Szymon 95 Tarpan Mrocza 61,6 93 107 200 12.09. Mrocza

3 PONIEDZIAŁEK Piotr 95 Budowlani N. Tomyśl 59,2 84 108 192 24.10. Oława

……………………………………………………………………………………………………………….

8 AMENDA Krystian 95 Nida Nidzica 62,0 71 91 162 11.12. Bartoszyce

 

KAT. 69 KG

1 DEREŃ Mieczysław 95 Polwica Wierzbno 68,5 101 127 228 16.10. Ciechanów

2 SKOCZEK Szymon 95 Tarpan Mrocza 66,1 90 117 207 27.11. Bydgoszcz

3 PETKA Mariusz 95 HKS Szopienice 68,2 95 112 207 27.11. Szopienice

…………………………………………………………………………………………………………………

6 MALICHA Norbert 95 Nida Nidzica 64,6 87 105 192 03.10. Nidzica

 

KAT. 85 KG

1 KUFFEL Jakub 95 Promień Opalenica 83,4 107 130 237 23.05. Terespol

2 BONIKOWSKI Dawid 95 Zamek Gołańcz 81,3 95 120 215 02.10. Trzcianka

3 FALKOWSKI Julian 95 Meyer Elbląg 82,9 93 110 203 17.10. Ciechanów

………………………………………………………………………………………………………………………

10 AUGUSTYNIAK Krystian 96 Nida Nidzica 84,6 73 90 163 18.09. Bartoszyce

 

KAT. +85 KG

1 KUFFEL Jakub 95 Promień Opalenica 92,5 115 147 262 17.10. Ciechanów

2 DANILUK Jarosław 96 Orlęta Łuków 88,0 100 130 230 14.11. Łuków

3 ŚWIATŁOWICZ Mariusz 95 LKS Gałkówek 90,5 98 120 218 22.05. Ręczno

……………………………………………………………………………………………………………………….

6 AUGUSTYNIAK Krystian 96 Nida Nidzica 88,2 80 102 182 06.11. Marzęcice

 

Młodzicy do lat 14

 

KAT. 50 KG

1 JANUŚ Dawid 96 Lechia Sędziszów Młp. 49,8 65 80 145 15.10. Ciechanów

2 KULIK Paweł 96 Meyer Elbląg 49,9 62 80 142 18.09. Bartoszyce

3 SUSEŁ Patryk 96 Polwica Wierzbno 49,8 63 79 142 28.10. Wrocław

……………………………………………………………………………………………………………….

10 ŁĘGOWSKI Mateusz 97 Nida Nidzica 50,0 50 68 118 03.10. Nidzica

 

KAT. 56 KG

1 NURKIEWICZ Paweł 96 Tarpan Mrocza 55,4 80 101 181 15.10. Ciechanów

2 SZATKOWSKI Mateusz 96 Polwica Wierzbno 56,0 75 101 176 15.10. Ciechanów

3 KULIK Paweł 96 Meyer Elbląg 53,8 67 84 151 15.10. Ciechanów

 

KAT. 85 KG

1 DANILUK Jarosław 96 Orlęta Łuków 84,2 80 105 185 26.02. Hrubieszów

2 OLESZEK Przemysław 97 Znicz Biłgoraj 82,5 75 100 175 20.11. Biłgoraj

3 AUGUSTYNIAK Krystian 96 Nida Nidzica 84,6 73 90 163 18.09. Bartoszyce

……………………………………………………………………………………………………………..

9 MIŚKIEWICZ Filip 96 TKKF Kurzętnik 90,9 45 63 108 03.10. Nidzica

 

Młodzicy do lat 12

 

KAT. 35 KG

1 KORNELUK Przemysław 98 Nida Nidzica 33,0 35 47 82 28.02. Bartoszyce

2 SKULIMOWSKI Mateusz 98 MULKS Terespol 34,65 33 45 78 31.07. Więcbork

3 KUDŁASZYK Piotr 99 Budowlani N. Tomyśl 34,1 31 41 72 20.11. Nowy Tomyśl

 

KAT. 40 KG

1 WINTROWICZ Szymon 00 Tarpan Mrocza 39,0 35 47 82 19.12. Mrocza

2 KUNC Łukasz 98 MULKS Terespol 38,7 33 46 79 31.07. Więcbork

3 JURECKI Szymon 99 Tarpan Mrocza 37,0 36 43 79 11.11. Mrocza

…………………………………………………………………………………………………………………

7 PIECHNIK Konrad 99 Siła Bartoszyce 36,0 25 32 57 28.02. Bartoszyce

 

KAT. 45 KG

1 KWAPICH Łukasz 99 Tarpan Mrocza 43,5 50 60 110 19.12. Mrocza

2 KRUKOWSKI Mikołaj 98 Budowlani N. Tomyśl 45,0 36 48 84 20.03. Tarce

3 ŁĘGOWSKI Łukasz 98 Nida Nidzica 42,0 32 41 73 04.12. Gdańsk

 

KAT. 69 KG

1 KULSKI Patryk 99 Tarpan Mrocza 68,9 55 65 120 25.08. Więcbork

2 BACH Jakub 99 Siła Bartoszyce 67,0 33 40 73 20.03. Elbląg

3 JANUSZ Damian 98 Promień Police 65,5 17 25 42 05.06. Police

 

KAT. 77 KG

1 KULSKI Patryk 99 Tarpan Mrocza 73,0 64 77 141 19.12. Mrocza

2 KUSZ Kacper 98 Zawisza Bydgoszcz 76,3 44 56 100 04.12. Gdańsk

3 BACH Jakub 99 Siła Bartoszyce 72,5 30 45 75 11.12. Bartoszyce

 

Seniorki

 

Kat. 69 kg

1 MIZDAL Ewa 87 Unia Hrubieszów 68,6 97 124 221 22.09. Antalya

2 LEŚNIEWSKA Anna 85 Mazovia Ciechanów 65,7 89 113 202 22.09. Antalya

3 OSTAPSKA Katarzyna 88 AZS-AWF Biała Podlaska 63,9 85 108 193 03.09. Oława

……………………………………………………………………………………………………………………

7 MARCINOWSKA Katarzyna 91 Orzeł Karolewo 67,5 77 95 172 06.03. Biłgoraj

 

Juniorki do lat 20

 

Kat. 69 kg

1 MARCINOWSKA Katarzyna 91 Orzeł Karolewo 67,5 77 95 172 06.03. Biłgoraj

2 BRZOZOWSKA Kamila 91 Orzeł Karolewo 69,0 60 70 130 26.06. Elbląg

3 ZIĘBA Aleksandra 90 MLKPC Sokołów Podl. 69,0 48 60 108 20.02. Siedlce

 

Kat. 75 kg

1 LURKA Oktawia 90 Lechia Sędziszów Młp. 74,7 75 95 170 27.03. Sędziszów Młp.

2 PYRZ Ewelina 90 Unia Hrubieszów 74,9 62 78 140 01.05. Sędziszów Młp.

3 BRZOZOWSKA Kamila 91 Orzeł Karolewo 70,1 60 70 130 20.03. Elbląg

 

Juniorki do lat 18

 

Kat. 58 kg

1 MĘDZA Martyna 92 WLKS Siedlce 57,7 80 98 178 16.06. Sofia

2 PĘDZICH Magdalena 92 UOLKA Ostrów Maz. 57,5 77 93 170 23.04. Ciechanów

3 KRASZEWSKA Natalia 92 Mazovia Ciechanów 58,0 73 92 165 27.02. Siedlce

…………………………………………………………………………………………………….

7 DĄDZIK Monika 92 Orzeł Karolewo 57,6 55 70 125 10.04. Nowy Tomyśl

 

Kat. 63 kg

1 MĘDZA Martyna 92 WLKS Siedlce 62,1 92 109 201 24.11. Limassol

2 SZOSTAK Katarzyna 93 Górnik Polkowice 63,0 78 99 177 26.06. Puławy

3 PĘDZICH Magdalena 92 UOLKA Ostrów Maz. 61,3 80 95 175 04.09. Warszawa

……………………………………………………………………………………………………………..

6 DĄDZIK Monika 92 Orzeł Karolewo 60,2 65 75 140 23.04. Ciechanów

 

Juniorki do lat 17

 

Kat. 44 kg

1 SZLASA Emilia 95 Legia Warszawa 41,8 44 56 100 04.09. Warszawa

2 GAWEŁ Katarzyna 93 Andaluzja Piekary Śl. 40,4 35 46 81 10.04. Chorzów

3 AMBROZIAK Magdalena 97 UOLKA Ostrów Maz. 42,9 34 45 79 04.12. Warszawa

………………………………………………………………………………………………………………..

9 KOWALCZYK Monika 94 TKKF Kurzętnik 42,2 25 35 60 26.06. Elbląg

 

Kat. 63 kg

1 SZOSTAK Katarzyna 93 Górnik Polkowice 63,0 78 99 177 26.06. Puławy

2 WRÓBLEWSKA Ewa 93 Mazovia Ciechanów 61,4 62 77 139 16.10. Ciechanów

3 KRUCZYŃSKA Kamila 95 UOLKA Ostrów Maz. 58,3 58 75 133 04.09. Warszawa

……………………………………………………………………………………………………………

8 ŚWIECIK Maria 94 Nida Nidzica 62,7 55 65 120 16.10. Ciechanów

1 KRUCZYŃSKA Milena 93 UOLKA Ostrów Maz. 67,5 80 103 183 21.05. Valencia

2 WIÓR Jolanta 95 Andaluzja Piekary Śl. 65,4 66 75 141 16.10. Ciechanów

3 BIŃKOWSKA Ewa 93 Śląsk Wrocław 69,0 59 79 138 02.10. Wrocław

……………………………………………………………………………………………………………

4 ŚWIECIK Maria 94 Nida Nidzica 64,2 61 69 130 11.12. Bartoszyce

 

Kat. +69 kg

1 KRUCZYŃSKA Milena 93 UOLKA Ostrów Maz. 69,2 82 106 188 18.08. Singapur

2 KRYSTMAN Anna 93 UOLKA Ostrów Maz. 83,32 79 99 178 22.05. Valencia

3 DROŹDZIEL Marta 93 Znicz Biłgoraj 97,1 80 88 168 23.10. Hrubieszów

……………………………………………………………………………………………………….

6 MARCINOWSKA Joanna 93 Orzeł Karolewo 73,7 55 75 130 02.10. Nidzica

10 CIESIELSKA Dominika 95 Nida Nidzica 79,8 53 56 109 11.12. Bartoszyce

 

Młodziczki do lat 16

 

Kat. 44 kg

1 SZLASA Emilia 95 Legia Warszawa 41,8 44 56 100 04.09. Warszawa

2 AMBROZIAK Magdalena 97 UOLKA Ostrów Maz. 42,9 34 45 79 04.12. Warszawa

3 ROSA Aneta 96 Tarpan Mrocza 38,6 33 45 78 19.12. Mrocza

……………………………………………………………………………………………………………..

8 KOWALCZYK Monika 94 TKKF Kurzętnik 42,2 25 35 60 26.06. Elbląg

 

Kat. 63 kg

1 KRUCZYŃSKA Kamila 95 UOLKA Ostrów Maz. 58,3 58 75 133 04.09. Warszawa

2 MUNDZIK Martyna 94 KORiS Tarnowskie Góry 63,0 58 70 128 06.03. Tarnowskie Góry

3 CABAJ Karolina 94 WLKS Siedlce 58,4 55 70 125 23.04. Ciechanów

………………………………………………………………………………………………………………

6 ŚWIECIK Maria 94 Nida Nidzica 62,7 55 65 120 16.10. Ciechanów

 

Kat. 69 kg

1 WIÓR Jolanta 95 Andaluzja Piekary Śl. 65,4 66 75 141 16.10. Ciechanów

2 ŚWIECIK Maria 94 Nida Nidzica 64,2 61 69 130 11.12. Bartoszyce

3 KUBICA Dorota 96 EKOPAK Dobryszyce 68,5 54 75 129 12.06. Szopienice

 

kat. +69 kg

1 KUBICA Dorota 96 EKOPAK Dobryszyce 70,4 57 77 134 02.10. Radomsko

2 REK Beata 94 Talent Wrocław 97,9 50 75 125 23.01. Wrocław

3 MAJEWSKA Zuzanna 96 Wisła Puławy 82,4 50 65 115 19.11. Biłgoraj

………………………………………………………………………………………………………………………….

5 CIESIELSKA Dominika 95 Nida Nidzica 79,8 53 56 109 11.12. Bartoszyce

10 KASK Patrycja 96 Nida Nidzica 75,0 43 48 91 11.12. Bartoszyce

 

Młodziczki do lat 15

 

Kat. +69 kg

1 KUBICA Dorota 96 EKOPAK Dobryszyce 70,4 57 77 134 02.10. Radomsko

2 MAJEWSKA Zuzanna 96 Wisła Puławy 82,4 50 65 115 19.11. Biłgoraj

3 CIESIELSKA Dominika 95 Nida Nidzica 79,8 53 56 109 11.12. Bartoszyce

 

Młodziczki do lat 14

 

Kat. +69 kg

1 KUBICA Dorota 96 EKOPAK Dobryszyce 70,4 57 77 134 02.10. Radomsko

2 MAJEWSKA Zuzanna 96 Wisła Puławy 82,4 50 65 115 19.11. Biłgoraj

3 KASK Patrycja 96 Nida Nidzica 75,0 43 48 91 11.12. Bartoszyce

 

Młodziczki do lat 12

 

Kat. 53 kg

1 ZIELIŃSKA Weronika 99 Nida Nidzica 52,0 25 33 58 04.12. Gdańsk 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x