Nidzica gości utalentowanych sztangistów – Nida wreszcie u siebie w domu

W najbliższy weekend sportowym wydarzeniem Nidzicy będą dwa prestiżowe turnieje w podnoszeniu ciężarów. W sobotę (19 października) w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Polnej kibice obejrzą popisy indywidualne w V Grand Prix Nidzicy Młodzieży (do lat 20) o Puchar Burmistrza, w niedzielę zaplanowano V Turniej Drużynowy o Puchar Starosty. Cieszą się przede wszystkim sztangiści Nidy, którzy wreszcie zaprezentują się swoim sympatykom.

 

Obsada imprezy znakomita. Oprócz czołowych siłaczy krajowych, w tym członków kadry narodowej na pomoście zobaczymy ciężarowców z Czech i Rosji. Występy takich mocarzy gwarantują wysoki poziom. Rekordy życiowe zapewne padać będą jak z rogu obfitości, a zapewne doczekamy się również bardziej prestiżowych osiągnięć.

Z przyjemnością śledzimy pracę w sekcji TS Nida Nidzica. Konsekwentny trening od podstaw daje efekty, sztangiści z Nidy figurują wysoko w rankingach poszczególnych kategorii wagowych, zdobywają coraz więcej medali w prestiżowych imprezach.

{AdmirorGallery}nida33{/AdmirorGallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Nida Nidzica Podnoszenie ciężarów

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x