Ranking sztangistów na Warmii i Mazurach – Na miarę możliwości

Kilka dni temu zaprezentowaliśmy ranking osiągnięć sztangistów Warmii i Mazur na tle rezultatów krajowych. Nie wyglądało to źle, biorąc pod uwagę potencjał tej dyscypliny w regionie. Dziś pora na naszą wewnętrzną klasyfikację. Znów skorzystaliśmy z opracowania jakie zawarł specjalistyczny portal „Polska sztanga”. W 2010 roku najwartościowsze wyniki uzyskali: Katarzyna Marcinowska (Orzeł Karolewo) i Piotr Och z Meyera Elbląg.

 

Klasyfikacje

 

KOBIETY

Kat. 48 kg

1 KOWALCZYK Monika 94 TKKF Kurzętnik 42,2 25 35 60 26.06. Elbląg

Kat. 53 kg

1 SUŁCZYŃSKA Agata 94 TKKF Kurzętnik 48,4 25 35 60 26.06. Elbląg

2 ZIELIŃSKA Weronika 99 Nida Nidzica 52,0 25 33 58 04.12. Gdańsk

Kat. 58 kg

1 DĄDZIK Monika 92 Orzeł Karolewo 57,6 55 70 125 10.04. Nowy Tomyśl

2 SUŁCZYŃSKA Jagoda 94 TKKF Kurzętnik 55,3 27 37 64 06.11. Marzęcice

Kat. 63 kg

1 DĄDZIK Monika 92 Orzeł Karolewo 60,2 65 75 140 23.04. Ciechanów

2 ŚWIECIK Maria 94 Nida Nidzica 62,7 55 65 120 16.10. Ciechanów

Kat. 69 kg

1 MARCINOWSKA Katarzyna 91 Orzeł Karolewo 67,5 77 95 172 06.03. Biłgoraj

2 ŚWIECIK Maria 94 Nida Nidzica 64,2 61 69 130 11.12. Bartoszyce

3 BRZOZOWSKA Kamila 91 Orzeł Karolewo 69,0 60 70 130 26.06. Elbląg

Kat. 75 kg

1 BRZOZOWSKA Kamila 91 Orzeł Karolewo 70,1 60 70 130 20.03. Elbląg

2 MARCINOWSKA Joanna 93 Orzeł Karolewo 73,7 55 75 130 02.10. Nidzica

3 KASK Patrycja 96 Nida Nidzica 75,0 43 48 91 11.12. Bartoszyce

Kat. +75 kg

1 CIESIELSKA Dominika 95 Nida Nidzica 79,8 53 56 109 11.12. Bartoszyce

2 KASK Patrycja 96 Nida Nidzica 75,5 40 45 85 06.11. Marzęcice

 

MĘŻCZYŹNI

Kat. 56 kg

1 KULIK Paweł 96 Meyer Elbląg 53,8 67 84 151 15.10. Ciechanów

2 KOWALSKI Kamil 94 TKKF Kurzętnik 55,4 66 81 147 06.11. Marzęcice

3 KACZYŃSKI Krystian 90 Orzeł Karolewo 55,6 60 85 145 20.03. Elbląg

4 ŁĘGOWSKI Mateusz 97 Nida Nidzica 52,4 54 73 127 06.11. Marzęcice

5 CHUDZIŃSKI Adam 96 TKKF Kurzętnik 55,4 48 56 104 06.11. Marzęcice

6 MALICHA Oskar 96 Nida Nidzica 40,6 38 48 86 03.10. Nidzica

7 KORNELUK Przemysław 98 Nida Nidzica 33,0 35 47 82 28.02. Bartoszyce

8 KURLANDZKI Sebastian 96 Nida Nidzica 43,2 33 47 80 22.05. Terespol

9 ŚWIEBODA Przemysław 96 Nida Nidzica 55,1 33 45 78 28.02. Bartoszyce

10 ŁĘGOWSKI Łukasz 98 Nida Nidzica 42,0 32 41 73 04.12. Gdańsk

11 PIECHNIK Konrad 99 Siła Bartoszyce 36,0 25 32 57 28.02. Bartoszyce

Kat. 62 kg

1 KUCZYŃSKI Kamil 92 Siła Bartoszyce 61,5 75 101 176 26.06. Elbląg

2 AMENDA Krystian 95 Nida Nidzica 62,0 71 91 162 11.12. Bartoszyce

3 ŚWIST Damian 92 Meyer Elbląg 61,1 66 80 146 06.11. Marzęcice

4 OCHLAK Mateusz 90 TKKF Kurzętnik 61,4 61 80 141 06.11. Marzęcice

5 KOWALSKI Kamil 94 TKKF Kurzętnik 56,9 58 75 133 18.09. Bartoszyce

6 PIECHOCKI Michał 94 Nida Nidzica 61,1 55 75 130 26.06. Elbląg

7 ŁĘGOWSKI Karol 94 Nida Nidzica 61,8 55 70 125 04.12. Gdańsk

8 JAROCKI Bartosz 93 Nida Nidzica 62,0 53 64 117 20.03. Elbląg

9 ŚWIEBODA Przemysław 96 Nida Nidzica 59,8 48 67 115 06.11. Marzęcice

Kat. 69 kg

1 PIETRUSEWICZ Piotr 90 Siła Bartoszyce 68,8 108 140 248 01.05. Sędziszów Młp.

2 MATULKA Norbert 86 Meyer Elbląg 68,8 98 125 223 06.11. Marzęcice

3 MALICHA Norbert 95 Nida Nidzica 64,6 87 105 192 03.10. Nidzica

4 PAWLIK Karol 93 Siła Bartoszyce 69,0 85 100 185 26.06. Elbląg

5 KUCZYŃSKI Kamil 92 Siła Bartoszyce 63,8 80 100 180 04.09. Gdańsk

6 MALISZEWSKI Mateusz 94 Meyer Elbląg 65,2 74 86 160 20.03. Elbląg

7 ANGIELSKI Filip 93 Nida Nidzica 68,2 70 82 152 02.10. Nidzica

8 KOCHNO Kamil 93 Orzeł Karolewo 68,5 67 77 144 20.03. Elbląg

9 OCHLAK Mateusz 90 TKKF Kurzętnik 63,5 55 75 130 18.09. Bartoszyce

10 SKONIECZKA Michał 92 TKKF Kurzętnik 67,9 45 75 120 20.03. Elbląg

11 BURNIEWICZ Łukasz 95 Nida Nidzica 68,2 55 65 120 04.12. Gdańsk

12 ŚWIEBODA Przemysław 96 Nida Nidzica 63,7 48 64 112 03.10. Nidzica

13 BACH Jakub 99 Siła Bartoszyce 67,0 33 40 73 20.03. Elbląg

Kat. 77 kg

1 OCH Piotr 86 Meyer Elbląg 73,1 120 145 265 02.10. Nidzica

2 PIETRUSEWICZ Piotr 90 Siła Bartoszyce 71,4 112 141 253 02.10. Nidzica

3 ŚMIERZYŃSKI Kamil 92 Orzeł Karolewo 75,0 100 120 220 24.04. Ciechanów

4 SZYMAŃSKI Łukasz 93 Siła Bartoszyce 75,3 95 120 215 17.10. Ciechanów

5 KUŹMOWICZ Mariusz 76 Siła Bartoszyce 74,5 98 115 213 13.03. Nowy Dwór Gd.

6 KOBUSZEWSKI Mateusz 93 Siła Bartoszyce 74,9 90 115 205 13.03. Nowy Dwór Gd.

7 PAWLIK Karol 93 Siła Bartoszyce 73,0 90 110 200 03.10. Nidzica

8 ROGOŻA Tomasz 92 Meyer Elbląg 75,5 85 107 192 28.02. Bartoszyce

9 KOCHNO Kamil 93 Orzeł Karolewo 76,2 85 100 185 11.12. Bartoszyce

10 SEKULSKI Sebastian 86 Meyer Elbląg 74,4 82 102 184 06.11. Marzęcice

11 ŻYLIŃSKI Robert 94 Siła Bartoszyce 76,2 82 100 182 18.09. Bartoszyce

12 AMBROZIAK Adam 95 Siła Bartoszyce 76,5 80 100 180 11.12. Bartoszyce

13 JELONEK Aleksander 94 Nida Nidzica 74,5 70 92 162 28.02. Bartoszyce

14 ANGIELSKI Filip 93 Nida Nidzica 71,1 75 85 160 06.11. Marzęcice

15 KIERZENKOWSKI Przemysław 88 TKKF Kurzętnik 76,0 65 90 155 26.06. Elbląg

16 AUGUSTYNIAK Krystian 96 Nida Nidzica 76,5 63 80 143 28.02. Bartoszyce

17 WÓJCIK Paweł 93 Nida Nidzica 76,8 60 80 140 06.11. Marzęcice

18 BACH Jakub 99 Siła Bartoszyce 72,5 30 45 75 11.12. Bartoszyce

Kat. 85 kg

1 SZCZEPANIAK Piotr 92 Siła Bartoszyce 82,3 116 142 258 02.10. Nidzica

2 ŚMIERZYŃSKI Kamil 92 Orzeł Karolewo 78,6 100 125 225 27.03. Ciechanów

3 KOBUSZEWSKI Mateusz 93 Siła Bartoszyce 82,0 100 125 225 11.12. Bartoszyce

4 FALKOWSKI Julian 95 Meyer Elbląg 82,9 93 110 203 17.10. Ciechanów

5 ŻYLIŃSKI Robert 94 Siła Bartoszyce 77,1 88 108 196 03.10. Nidzica

6 AUGUSTYNIAK Krystian 96 Nida Nidzica 84,6 73 90 163 18.09. Bartoszyce

7 AMBROZIAK Adam 95 Siła Bartoszyce 83,0 65 85 150 28.02. Bartoszyce

8 WÓJCIK Paweł 93 Nida Nidzica 78,5 59 83 142 15.05. Gdańsk

9 OCHRYŃ Damian 94 Siła Bartoszyce 80,0 50 60 110 11.12. Bartoszyce

Kat. 94 kg

1 FILIPIAK Dawid 91 Orzeł Karolewo 91,0 115 145 260 28.02. Bartoszyce

2 MARCINOWSKI Tomasz 89 Orzeł Karolewo 88,4 110 145 255 06.11. Marzęcice

3 SAŁEK Marcin 93 Meyer Elbląg 93,7 90 115 205 06.11. Marzęcice

4 KIERZENKOWSKI Mateusz 90 TKKF Kurzętnik 88,7 78 105 183 06.11. Marzęcice

5 AUGUSTYNIAK Krystian 96 Nida Nidzica 88,2 80 102 182 06.11. Marzęcice

6 GRABARCZYK Arkadiusz 93 Meyer Elbląg 87,7 75 95 170 20.03. Elbląg

7 CHOŁODNY Łukasz 94 Siła Bartoszyce 88,8 55 70 125 11.12. Bartoszyce

8 MIŚKIEWICZ Filip 96 TKKF Kurzętnik 90,9 45 63 108 03.10. Nidzica

Kat. 105 kg

1 KOWALCZYK Andrzej 76 TKKF Kurzętnik 103,5 100 135 235 06.11. Marzęcice

2 DOBRUK Damian 93 Siła Bartoszyce 102,8 100 125 225 18.09. Bartoszyce

3 KOWALCZYK Mirosław 72 TKKF Kurzętnik 102,9 100 110 210 18.09. Bartoszyce

4 SAŁEK Marcin 93 Meyer Elbląg 97,5 93 115 208 28.02. Bartoszyce

Kat. +105 kg

1 KOWALCZYK Mirosław 72 TKKF Kurzętnik 105,1 105 121 226 06.11. Marzęcice

2 KOWALCZYK Andrzej 76 TKKF Kurzętnik 106,8 90 130 220 20.03. Elbląg

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x