W Nidzicy o Puchar Starosty – Mazovia przed Siłą i Meyerem

W ten weekend w Nidzicy króluje podnoszenie ciężarów. W sobotę odbył się Drużynowy Turniej o Puchar Starosty, natomiast w niedzielę do rywalizacji staną najmłodsi, którzy powalczą o tytuły w mistrzostwach województwa zawodników do lat 16. Rywalizacja o Puchar Starosty przyniosła sporo emocji i zwycięsko wyszli z niej sztangiści Mazovii Ciechanów wyprzedzając Siłę Bartoszyce i Meyera Elbląg.

Na wynik każdego zespołu składały się rezultaty dwóch mężczyzn i jednej kobiety. Siła Bartoszyce skorzystała z pomocy sąsiada zza miedzy – Orła Karolewo i wypożyczyła na tę imprezę Joannę Marcinowską, która wspólnie z Mariuszem Kuźmowiczem i Mateuszem Kobuszewskim poważnie zagrozili faworytom z Ciechanowa. O pechu mogą mówić gospodarze. Mieli apetyt na medal, tymczasem dziewczyna spaliła rwanie i nadzieje trzeba było odłożyć do następnej imprezy. Atrakcją turnieju był udział w nim zaprzyjaźnionego klubu z Czech.

Wyniki:

1 Mazovia Ciechanów 780,7

2 Siła Bartoszyce 764.0

3 Meyer Elbląg 740,7

4 Czechy II 712,4

5 Nida Nidzica 698,3

6 czechy I 688,0

7 Atleta Gdańsk 684,9

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x