W rankingu PZPC akcenty z Warmii i Mazur – Szeroki front Nidy Nidzica

W opublikowanym rankingu Polskiego Związku Podnoszeniu Ciężarów (wyniki z 2011 roku) znajduje się sporo nazwisk z Warmii i Mazur. Oczywiście dotyczy to szczególnie młodszych grup wiekowych, bo seniorów u nas jak na lekarstwo. Są przedstawiciele wszystkich naszych sekcji w regionie, ale prym w liczbie zawodników na listach wiodą zdecydowanie sztangiści z Nidzicy. Systematyczna praca w klubie Nida trwa od kilku ładnych lat i przynosi to efekty. Nidziczanom naprawdę należą się duże gratulacje. Młodzież bije rekordy życiowe, pokazuje się w turniejach, nawiązuje kontakty zagraniczne. Oby tak dalej.

 

Ranking PZPC 2011

Juniorzy do 20 lat

KAT. 62 KG

1 LEŚNIK Kamil 91 Mazovia Ciechanów 62,0 113 140 253 11.09. Bukareszt (ROM)

2 RĘPUSZEWSKI Damian 91 UMLKS Radomsko 62,0 106 137 243 07.10. Płońsk

3 STRUŚ Rafał 92 Start Maków Maz. 62,0 99 119 218 28.05. Puławy

…………………………………………………………………………………………………………………

7 ŚWIST Damian 92 Meyer Elbląg 62,0 89 112 201 18.09. Bartoszyce

KAT. 94 KG

1 SROKA Krystian 91 Tarpan Mrocza 86,6 152 188 340 28.05. Puławy

2 KOTERBA Przemysław 92 Śląsk Wrocław 88,7 132 170 302 05.02. Wrocław

3 SZCZEPANIK Damian 92 Gryf Bujny 85,6 129 171 300 28.05. Puławy

………………………………………………………………………………………………………….

8 SZCZEPANIAK Piotr 92 Siła Bartoszyce 87,6 125 150 275 19.06. Elbląg

Juniorzy do 18 lat

KAT. 56 KG

1 KOZŁOWSKI Dominik 93 GKS Kościerzyna 55,8 97 110 207 24.09. Gdańsk

2 BAJER Daniel 94 AKS Myślibórz 55,7 85 111 196 29.04. Ciechanów

3 BĄK Dawid 94 Start Otwock 56,0 84 112 196 29.04. Ciechanów

……………………………………………………………………………………………………………….

6 KOWALSKI Kamil 94 LUKS Kurzętnik 55,4 78 98 176 28.10. Hrubieszów

KAT. 85 KG

1 SŁOWIKOWSKI Patryk 94 Mazovia Ciechanów 79,1 125 155 280 30.07. Ventspils (LAT)

2 SADURA Krystian 93 Flota Gdynia 84,3 125 152 277 30.04. Ciechanów

3 WESOŁOWSKI Damian 94 Zawisza Bydgoszcz 84,8 131 145 276 29.10. Hrubieszów

……………………………………………………………………………………………………………………….

10KOBUSZEWSKI Mateusz 93 Siła Bartoszyce 84,4 110 130 240 02.10. Nidzica

Juniorzy do 17 lat

KAT. 50 KG

1 KOMOROWSKI Tomasz 95 MOS Opole 49,9 75 98 173 20.10. Wałbrzych

2 KUJAWA Bartosz 94 Zawisza Bydgoszcz 49,5 67 92 159 28.10. Hrubieszów

3 ROTNICKI Szymon 96 Zamek Gołańcz 48,9 70 88 158 28.10. Hrubieszów

…………………………………………………………………………………………………………

10 ŁĘGOWSKI Łukasz 98 Nida Nidzica 49,3 58 71 129 05.11. Gdańsk

KAT. 56 KG

1 BAJER Daniel 94 AKS Myślibórz 55,7 85 111 196 29.04. Ciechanów

2 BĄK Dawid 94 Start Otwock 56,0 84 112 196 29.04. Ciechanów

3 ROSA Łukasz 95 Tarpan Mrocza 55,9 83 102 185 28.10. Hrubieszów

………………………………………………………………………………………………………

6 KOWALSKI Kamil 94 LUKS Kurzętnik 55,4 78 98 176 28.10. Hrubieszów

KAT. 94 KG

1 SAMORAJ Jarosław 94 Budowlani Opole 94,0 147 179 326 10.12. Warszawa

2 WESOŁOWSKI Damian 94 Zawisza Bydgoszcz 86,6 130 154 284 27.08. Ciechanów

3 KUFFEL Jakub 95 Promień Opalenica 93,6 125 155 280 30.10. Hrubieszów

…………………………………………………………………………………………………

5 FALKOWSKI Julian 95 Meyer Elbląg 92,4 115 137 252 21.10. Ciechanów

KAT. +94 KG

1 ŁOZIŃSKI Bartosz 94 AKS Myślibórz 130,3 140 175 315 27.08. Ciechanów

2 SAMORAJ Jarosław 94 Budowlani Opole 94,1 137 170 307 01.05. Ciechanów

3 KAWA Szymon 94 Budowlani N. Tomyśl 119,3 125 156 281 27.08. Ciechanów

……………………………………………………………………………………………………………….

6 AUGUSTYNIAK Krystian 96 Nida Nidzica 101,8 110 135 245 17.12. Rotava (CZE)

Młodzicy do lat 16

KAT. 45 KG

1 FRANCZYK Adrian 96 Polwica Wierzbno 45,0 60 80 140 14.05. Terespol

2 MAJEWSKI Bartosz 97 AKS Myślibórz 44,0 53 69 122 10.12. Białogard

3 TESMER Karol 97 Sokół Więcbork 44,3 52 67 119 22.10. Bydgoszcz

…………………………………………………………………………………………………………..

6 KORNELUK Przemysław 98 Nida Nidzica 43,8 50 62 112 17.12. Rotava (CZE)

10 ŁĘGOWSKI Łukasz 98 Nida Nidzica 44,9 45 60 105 14.05. Terespol

KAT. 50 KG

1 KOMOROWSKI Tomasz 95 MOS Opole 49,9 75 98 173 20.10. Wałbrzych

2 ROTNICKI Szymon 96 Zamek Gołańcz 48,9 70 88 158 28.10. Hrubieszów

3 FRANCZYK Adrian 96 Polwica Wierzbno 49,0 65 92 157 20.10. Wałbrzych

………………………………………………………………………………………………………..

9 ŁĘGOWSKI Łukasz 98 Nida Nidzica 49,3 58 71 129 05.11. Gdańsk

 

KAT. 56 KG

1 ROSA Łukasz 95 Tarpan Mrocza 55,9 83 102 185 28.10. Hrubieszów

2 SUSEŁ Patryk 96 Polwica Wierzbno 56,0 78 102 180 20.10. Wałbrzych

3 DOBRZAŃSKI Paweł 97 Horyzont Mełno 55,3 80 95 175 22.10. Bydgoszcz

………………………………………………………………………………………………………..

5 KULIK Paweł 96 Meyer Elbląg 55,8 73 94 167 19.06. Elbląg

KAT. 62 KG

1 CHOSZCZ Aleksander 95 Atleta Gdańsk 61,8 100 126 226 24.08. Ciechanów

2 SZATKOWSKI Mateusz 96 Polwica Wierzbno 62,0 95 123 218 20.10. Wałbrzych

3 PONIEDZIAŁEK Piotr 95 Budowlani N. Tomyśl 58,3 90 110 200 22.01. Nowy Tomyśl

……………………………………………………………………………………………………………

8 KULIK Paweł 96 Meyer Elbląg 60,1 82 103 185 21.10. Ciechanów

KAT. 69 KG

1 SKOCZEK Szymon 95 Tarpan Mrocza 68,5 105 136 241 29.10. Hrubieszów

2 NURKIEWICZ Paweł 96 Tarpan Mrocza 68,7 107 125 232 25.08. Więcbork

3 CHOSZCZ Aleksander 95 Atleta Gdańsk 63,0 106 125 231 05.11. Gdańsk

…………………………………………………………………………………………………….

8 MALICHA Norbert 95 Nida Nidzica 67,2 90 113 203 21.10. Ciechanów

10 AMENDA Krystian 95 Nida Nidzica 66,4 88 110 198 02.10. Nidzica

KAT. 77 KG

1 DEREŃ Mieczysław 95 Polwica Wierzbno 75,9 113 142 255 29.10. Hrubieszów

2 PETKA Mariusz 95 HKS Szopienice 76,2 113 141 254 29.10. Hrubieszów

3 SKOCZEK Szymon 95 Tarpan Mrocza 69,2 104 133 237 17.09. Tarnowskie Góry

………………………………………………………………………………………………………

10 MALICHA Norbert 95 Nida Nidzica 69,9 90 116 206 04.12. Kurzętnik

KAT. 85 KG

1 BONIKOWSKI Dawid 95 Zamek Gołańcz 84,2 116 146 262 29.10. Hrubieszów

2 PETKA Mariusz 95 HKS Szopienice 77,5 117 138 255 26.11. Szopienice

3 KRAKOWSKI Arkadiusz 95 Zawisza Bydgoszcz 84,0 101 132 233 05.11. Gdańsk

……………………………………………………………………………………………………………….

4 FALKOWSKI Julian 95 Meyer Elbląg 85,0 100 126 226 19.06. Elbląg

KAT. +85 KG

1 KUFFEL Jakub 95 Promień Opalenica 93,6 125 155 280 30.10. Hrubieszów

2 DANILUK Jarosław 96 Orlęta Łuków 93,8 115 140 255 30.10. Hrubieszów

3 FALKOWSKI Julian 95 Meyer Elbląg 92,4 115 137 252 21.10. Ciechanów

…………………………………………………………………………………………………………………….

4 AUGUSTYNIAK Krystian 96 Nida Nidzica 101,8 110 135 245 17.12. Rotava (CZE)

Młodzicy do lat 15

KAT. 45 KG

1 FRANCZYK Adrian 96 Polwica Wierzbno 45,0 60 80 140 14.05. Terespol

2 MAJEWSKI Bartosz 97 AKS Myślibórz 44,0 53 69 122 10.12. Białogard

3 TESMER Karol 97 Sokół Więcbork 44,3 52 67 119 22.10. Bydgoszcz

……………………………………………………………………………………………..

6 KORNELUK Przemysław 98 Nida Nidzica 43,8 50 62 112 17.12. Rotava (CZE)

9 ŁĘGOWSKI Łukasz 98 Nida Nidzica 44,9 45 60 105 14.05. Terespol

KAT. 50 KG

1 ROTNICKI Szymon 96 Zamek Gołańcz 48,9 70 88 158 28.10. Hrubieszów

2 FRANCZYK Adrian 96 Polwica Wierzbno 49,0 65 92 157 20.10. Wałbrzych

3 PETKA Rafał 97 HKS Szopienice 49,7 66 77 143 28.10. Hrubieszów

……………………………………………………………………………………………………………..

7 ŁĘGOWSKI Łukasz 98 Nida Nidzica 49,3 58 71 129 05.11. Gdańsk

KAT. 56 KG

1 SUSEŁ Patryk 96 Polwica Wierzbno 56,0 78 102 180 20.10. Wałbrzych

2 DOBRZAŃSKI Paweł 97 Horyzont Mełno 55,3 80 95 175 22.10. Bydgoszcz

3 URBAN Jakub 96 Czarni-Góral Żywiec 53,0 72 99 171 28.10. Hrubieszów

………………………………………………………………………………………………….

4 KULIK Paweł 96 Meyer Elbląg 55,8 73 94 167 19.06. Elbląg

KAT. 62 KG

1 SZATKOWSKI Mateusz 96 Polwica Wierzbno 62,0 95 123 218 20.10. Wałbrzych

2 BRYLAK Paweł 97 UOLKA Ostrów Maz. 61,7 81 105 186 21.10. Ciechanów

3 KULIK Paweł 96 Meyer Elbląg 60,1 82 103 185 21.10. Ciechanów

…………………………………………………………………………………………………………..

10 ŁĘGOWSKI Mateusz 97 Nida Nidzica 58,9 72 95 167 04.12. Kurzętnik

KAT. 69 KG

1 NURKIEWICZ Paweł 96 Tarpan Mrocza 68,7 107 125 232 25.08. Więcbork

2 ZIELONKA Konrad 96 MULKS Terespol 68,4 102 128 230 29.10. Hrubieszów

3 SZATKOWSKI Mateusz 96 Polwica Wierzbno 62,7 91 122 213 16.10. Wierzbno

…………………………………………………………………………………………………………………

7 KULIK Paweł 96 Meyer Elbląg 66,2 83 106 189 04.12. Kurzętnik

KAT. +85 KG

1 DANILUK Jarosław 96 Orlęta Łuków 93,8 115 140 255 30.10. Hrubieszów

2 AUGUSTYNIAK Krystian 96 Nida Nidzica 101,8 110 135 245 17.12. Rotava (CZE)

3 RUTKOWSKI Piotr 96 Mazovia Ciechanów 93,7 105 122 227 26.11. Sokołów Podl.

Młodzicy 14 lat

KAT. 40 KG

1 KUDŁASZYK Piotr 99 Budowlani N. Tomyśl 38,8 47 62 109 28.12. Nowy Tomyśl

2 PAKUŁA Krzysztof 98 UOLKA Ostrów Maz. 37,2 45 55 100 26.11. Sokołów Podl.

3 OLEŚKIEWICZ Kamil 98 EKOPAK Dobryszyce 40,0 44 55 99 22.10. Trzcianka

……………………………………………………………………………………………………………………

5 KORNELUK Przemysław 98 Nida Nidzica 38,1 38 48 86 26.02. Bartoszyce

KAT. 45 KG

1 MAJEWSKI Bartosz 97 AKS Myślibórz 44,0 53 69 122 10.12. Białogard

2 TESMER Karol 97 Sokół Więcbork 44,3 52 67 119 22.10. Bydgoszcz

3 PETKA Rafał 97 HKS Szopienice 44,5 50 63 113 14.05. Terespol

…………………………………………………………………………………………………………

7 ŁĘGOWSKI Łukasz 98 Nida Nidzica 44,9 45 60 105 14.05. Terespol

KAT. 50 KG

1 PETKA Rafał 97 HKS Szopienice 49,7 66 77 143 28.10. Hrubieszów

2 BADZIĄGOWSKI Kacper 98 Sokół Więcbork 49,9 59 77 136 14.05. Terespol

3 KWAPICH Łukasz 99 Tarpan Mrocza 48,2 55 75 130 17.09. Mrocza

…………………………………………………………………………………………………………….

4 ŁĘGOWSKI Łukasz 98 Nida Nidzica 49,3 58 71 129 05.11. Gdańsk

KAT. 56 KG

1 DOBRZAŃSKI Paweł 97 Horyzont Mełno 55,3 80 95 175 22.10. Bydgoszcz

2 BRĄCZYK Adrian 97 Sokół Więcbork 55,9 74 92 166 28.10. Hrubieszów

3 BADZIĄGOWSKI Kacper 98 Sokół Więcbork 55,6 70 94 164 28.10. Hrubieszów

………………………………………………………………………………………………………

7 ŁĘGOWSKI Mateusz 97 Nida Nidzica 55,9 60 80 140 14.05. Terespol

9 ŁĘGOWSKI Łukasz 98 Nida Nidzica 50,5 60 75 135 04.12. Kurzętnik

KAT. 62 KG

1 BRYLAK Paweł 97 UOLKA Ostrów Maz. 61,7 81 105 186 21.10. Ciechanów

2 BADZIĄGOWSKI Kacper 98 Sokół Więcbork 60,3 75 100 175 17.12. Bydgoszcz

3 DOBRZAŃSKI Paweł 97 Horyzont Mełno 56,5 78 90 168 17.09. Mrocza

…………………………………………………………………………………………………………….

4 ŁĘGOWSKI Mateusz 97 Nida Nidzica 58,9 72 95 167 04.12. Kurzętnik

KAT. 85 KG

1 OLESZEK Przemysław 97 Znicz Biłgoraj 84,1 96 120 216 29.10. Hrubieszów

2 KULSKI Patryk 99 Tarpan Mrocza 78,7 75 90 165 17.09. Mrocza

3 KULUS Hubert 98 Budowlani N. Tomyśl 85,0 52 71 123 23.10. Trzcianka

………………………………………………………………………………………………….

5 KOZICKI Adam 97 Nida Nidzica 80,2 50 63 113 04.12. Kurzętnik

7 BACH Jakub 99 Nida Nidzica 81,7 43 60 103 04.12. Kurzętnik

Młodzicy do 12 lat

KAT. 40 KG

1 KUDŁASZYK Piotr 99 Budowlani N. Tomyśl 38,8 47 62 109 28.12. Nowy Tomyśl

2 GŁYŻEWSKI Łukasz 00 Atleta Gdańsk 39,5 33 39 72 07.05. Gdańsk

3 PIECHNIK Konrad 99 Siła Bartoszyce 36,3 25 37 62 19.06. Elbląg

KAT. 62 KG

1 BRYLAK Paweł 97 UOLKA Ostrów Maz. 61,7 81 105 186 21.10. Ciechanów

2 BADZIĄGOWSKI Kacper 98 Sokół Więcbork 60,3 75 100 175 17.12. Bydgoszcz

3 DOBRZAŃSKI Paweł 97 Horyzont Mełno 56,5 78 90 168 17.09. Mrocza

…………………………………………………………………………………………………………….

4 ŁĘGOWSKI Mateusz 97 Nida Nidzica 58,9 72 95 167 04.12. Kurzętnik

KAT. 85 KG

1 OLESZEK Przemysław 97 Znicz Biłgoraj 84,1 96 120 216 29.10. Hrubieszów

2 KULSKI Patryk 99 Tarpan Mrocza 78,7 75 90 165 17.09. Mrocza

3 KULUS Hubert 98 Budowlani N. Tomyśl 85,0 52 71 123 23.10. Trzcianka

……………………………………………………………………………………………………..

5 KOZICKI Adam 97 Nida Nidzica 80,2 50 63 113 04.12. Kurzętnik

7 BACH Jakub 99 Nida Nidzica 81,7 43 60 103 04.12. Kurzętnik

{gallery}ni10{/gallery}

Juniorki do 20 lat

Kat. 69 kg

1 PIECHOWIAK Patrycja 92 Budowlani N. Tomyśl 68,7 87 111 198 03.04. Trzcianka

2 MĘDZA Martyna 92 WLKS Siedlce 63,3 89 105 194 15.04. Kazan (RUS)

3 PĘDZICH Magdalena 92 UOLKA Ostrów Maz. 63,3 74 88 162 28.05. Puławy

………………………………………………………………………………………………………

5 MARCINOWSKA Katarzyna 91 Orzeł Karolewo 63,2 65 80 145 16.04. Siedlce

Juniorki do 18 lat

Kat. 69 kg

1 KRUCZYŃSKA Milena 93 UOLKA Ostrów Maz. 68,7 83 106 189 15.09. Bukareszt

2 SZOSTAK Katarzyna 93 Górnik Polkowice 64,1 80 106 186 24.09. Wrocław

3 MICHALSKA Aleksandra 94 Górnik Polkowice 64,2 70 80 150 30.10. Hrubieszów

………………………………………………………………………………………………………

6 ŚWIECIK Maria 94 Nida Nidzica 63,5 59 71 130 29.04. Ciechanów

8 MARCINOWSKA Joanna 93 Orzeł Karolewo 69,0 55 65 120 26.11. Gołdap

Kat. 75 kg

1 KRUCZYŃSKA Milena 93 UOLKA Ostrów Maz. 69,4 81 105 186 01.10. Siedlce

2 BIŃKOWSKA Ewa 93 Śląsk Wrocław 71,2 65 86 151 29.04. Ciechanów

3 MARCINOWSKA Joanna 93 Orzeł Karolewo 71,8 60 75 135 16.04. Siedlce

Juniorki do 17 lat

Kat. 63 kg

1 GRZEGOREK Agata 94 Tytan Oława 58,8 75 98 173 07.12. Oława

2 ROK Agata 96 WLKS Siedlce 58,2 67 82 149 29.10. Hrubieszów

3 ŚWIECIK Maria 94 Nida Nidzica 62,2 64 77 141 18.09. Bartoszyce

Kat. +69 kg

1 WIÓR Jolanta 95 Andaluzja Piekary Śl. 69,5 75 97 172 10.09. Tarnowskie Góry

2 KACZMARCZYK Kinga 97 UOLKA Ostrów Maz. 70,8 74 94 168 10.12. Warszawa

3 ORDZIŃSKA Katarzyna 94 Gryf Bujny 96,4 74 83 157 30.10. Hrubieszów

………………………………………………………………………………………………………..

8 CIESIELSKA Dominika 95 Nida Nidzica 83,3 60 65 125 04.12. Kurzętnik

Młodziczki do 16 lat

Kat. 69 kg

1 WIÓR Jolanta 95 Andaluzja Piekary Śl. 67,1 79 99 178 30.10. Hrubieszów

2 KACZMARCZYK Kinga 97 UOLKA Ostrów Maz. 68,9 73 93 166 26.08. Ciechanów

3 KUBICA Dorota 96 EKOPAK Dobryszyce 68,8 55 80 135 27.02. Kleszczów

………………………………………………………………………………………………………

10 KASK Patrycja 96 Nida Nidzica 69,0 45 50 95 02.10. Nidzica

Kat. +69 kg

1 WIÓR Jolanta 95 Andaluzja Piekary Śl. 69,5 75 97 172 10.09. Tarnowskie Góry

2 KACZMARCZYK Kinga 97 UOLKA Ostrów Maz. 70,8 74 94 168 10.12. Warszawa

3 KUBICA Dorota 96 EKOPAK Dobryszyce 72,3 62 86 148 10.09. Radomsko

……………………………………………………………………………………….

7 CIESIELSKA Dominika 95 Nida Nidzica 83,3 60 65 125 04.12. Kurzętnik

Młodziczki do 15 lat

Kat. 69 kg

1 KACZMARCZYK Kinga 97 UOLKA Ostrów Maz. 68,9 73 93 166 26.08. Ciechanów

2 KUBICA Dorota 96 EKOPAK Dobryszyce 68,8 55 80 135 27.02. Kleszczów

3 RESSMER Daria 96 Polwica Wierzbno 64,5 50 60 110 24.09. Wrocław

…………………………………………………………………………………………………..

6 KASK Patrycja 96 Nida Nidzica 69,0 45 50 95 02.10. Nidzica

Młodziczki do 14 lat

Kat. 58 kg

1 GRALA Anna 97 UOLKA Ostrów Maz. 57,0 48 60 108 29.10. Hrubieszów

2 TOMKOWSKA Dorota 98 Mazovia Ciechanów 57,4 45 51 96 26.11. Sokołów Podl.

3 KONIEC Karolina 99 Tarpan Mrocza 53,9 41 48 89 17.12. Bydgoszcz

……………………………………………………………………………………………………

5 ZIELIŃSKA Weronika 99 Nida Nidzica 56,2 30 44 74 04.12. Kurzętnik

Młodziczki do 12 lat

Kat. 58 kg

1 KONIEC Karolina 99 Tarpan Mrocza 53,9 41 48 89 17.12. Bydgoszcz

2 ZIELIŃSKA Weronika 99 Nida Nidzica 56,2 30 44 74 04.12. Kurzętnik

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x