Duże emocje w Aquasferze – Znane firmy nadal w formie…

Uczestnicy konkurencji pływackich imprezy Warmia Mazury Senior Games mieli przyjemność startować w pięknej olsztyńskiej Aquasferze. W ekipie gospodarzy nie brakowało znanych nazwisk. Kiedyś musieli pływać w skromnym 25-metrowym basenie przy ul. Głowackiego, zapewne nie przypuszczali, że za wiele lat spotka ich tak miła niespodzianka. Anna Goździejewska, Dariusz Poziemski, Mariusz Gabiec, Janusz Chodyna, Piotr Mielnik, Bolesław Krawczyk walczyli z krajowymi rywalami oraz gośćmi z Estonii, Rosji, Litwy i Holandii. Dorobek medalowy naszych reprezentantów imponujący, emocji mnóstwo.

 

Kobiety

400 metrów stylem dowolnym

45 – 49 lat

1. Puchalska Joanna 64 Poland 5:47.33 326

2. Goździejewska Anna 67 Poland 6:04.37 282

3. Logvinova Tatiana 64 Russia 6:26.35 237

4. Cicha-Mikołajczyk Alicja 64 Poland 9:29.40 74

50 – 54 lat

1. Szała Ewa 59 Poland 6:08.74 272

2. Mysiak Katarzyna 61 Poland 6:41.02 212

3. Drążkiewicz Zuzanna 61 Poland 12:14.76 34

55 – 59 lat

1. Kuryłowicz Monika 55 Poland 6:45.30 205

60 – 64 lat

1. Szemberg Anna 49 Poland 8:41.41 96

50 metrów stylem grzbietowym

45 – 49 lat

1. Logvinova Tatiana 64 Russia 46.87 192

50 – 54 lat

1. Szała Ewa 59 Poland 42.35 260

2. Mysiak Katarzyna 61 Poland 44.97 217

55 – 59 lat

1. Goncharova Liubov 55 Russia 53.97 126

2. Dmochowska Iwona 54 Poland 1:26.28 30

70 – 74 lat

1. Kun Margareta 41 Russia 59.39 94

2. Wieczorkiewicz Alina 40 Poland 1:18.26 41

3. Nires Larisa 38 Russia 1:56.30 12

100 metrów stylem klasycznym

45 – 49 lat

1. Olszewska Edyta 64 Poland 1:32.45 338

2. Puchalska Joanna 64 Poland 1:32.64 336

3. Goździejewska Anna 67 Poland 1:40.73 261

50 – 54 lat

1. Drążkiewicz Zuzanna 61 Poland 2:44.42 60

55 – 59 lat

1. Goncharova Liubov 55 Russia 1:47.92 212

2. Dmochowska Iwona 54 Poland 2:37.61 68

1. Porubayko Liudmila 50 Russia 1:42.60 247

70 – 74 lat

1. Wieczorkiewicz Alina 40 Poland 3:18.44 34

50 metrów stylem dowolnym

45 – 49 lat

1. Olszewska Edyta 64 Poland 34.08 337

2. Cicha-Mikołajczyk Alicja 64 Poland 50.57 103

50 – 54 lat

1. Szała Ewa 59 Poland 35.73 292

2. Mysiak Katarzyna 61 Poland 37.52 252

3. Buczyńska Elżbieta 60 Poland 39.39 218

4. Drążkiewicz Zuzanna 61 Poland 1:12.03 35

55 – 59 lat

1. Kuryłowicz Monika 55 Poland 36.86 266

60 – 64 lat

1. Łutowicz Maria 50 Poland 38.81 228

2. Szemberg Anna 49 Poland 47.70 123

70 – 74 lat

1. Kun Margareta 41 Russia 47.41 125

2. Volkova Margarita 38 Lithuania 50.99 100

3. Wieczorkiewicz Alina 40 Poland 1:23.85 22

200 metrów stylem motylkowym

60 – 64 lat

1. Porubayko Liudmila 50 Russia 3:51.06 146

400 metrów stylem zmiennym

50 – 54 lat

1. Szała Ewa 59 Poland 6:50.36 283

55 – 59 lat

1. Goncharova Liubov 55 Russia 7:57.55 179

4 razy 50 metrów st. dowolnym

1. Poland II 2:18.18 343 Puchalska Joanna 64 +0,83 32.70 Szała Ewa 59 +0,79 35.64 Olszewska Edyta 64 +0,54 34.15 Goździejewska Anna 67 +0,43 35.69)

1. Poland I 2:41.59 214 (Kuryłowicz Monika 55 +0,79 37.78 Szemberg Anna 49 +0,61 49.01 Łutowicz Maria 50 +0,63 38.13 Mysiak Katarzyna 61 -0,06 36.67)

50 metrów stylem motylkowym

45 – 49 lat

1. Puchalska Joanna 64 Poland 35.33 357

2. Olszewska Edyta 64 Poland 40.10 244

3. Logvinova Tatiana 64 Russia 41.01 228

50 – 54 lat

1. Szała Ewa 59 Poland 41.92 213

2. Mysiak Katarzyna 61 Poland 45.01 172

55 – 59 lat

1. Goncharova Liubov 55 Russia 45.44 167

60 – 64 lat

1. Łutowicz Maria 50 Poland 48.22 140

70 – 74 lat

1. Kun Margareta 41 Russia 1:00.60 70

2. Wieczorkiewicz Alina 40 Poland 1:38.73 16

200 metrów stylem grzbietowym

50 – 54 lat

1. Szała Ewa 59 Poland 3:14.42 264

2. Mysiak Katarzyna 61 Poland 3:38.33 186

60 – 64 lat

1. Porubayko Liudmila 50 Russia 4:15.51 116

70 – 74 lat

1. Wieczorkiewicz Alina 40 Poland 6:07.03 39

800 metrów stylem dowolnym

45 – 49 lat

1. Goździejewska Anna 67 Poland 12:27.72 288

2. Cicha-Mikołajczyk Alicja 64 Poland 19:53.09 71

50 – 54 lat

1. Drążkiewicz Zuzanna 61 Poland 23:57.60 40

55 – 59 lat

1. Kuryłowicz Monika 55 Poland 14:05.98 199

60 – 64 lat

1. Szemberg Anna 49 Poland 18:27.91 88

100 metrów stylem dowolnym

45 – 49 lat

1. Goździejewska Anna 67 Poland 1:16.93 310

50 – 54 lat

1. Szała Ewa 59 Poland 1:19.70 278

2. Mysiak Katarzyna 61 Poland 1:28.24 205

3. Buczyńska Elżbieta 60 Poland 1:34.37 167

60 – 64 lat

1. Łutowicz Maria 50 Poland 1:29.57 196

2. Szemberg Anna 49 Poland 2:00.57 80

70 – 74 lat

1. Wieczorkiewicz Alina 40 Poland 3:16.61 18

200 metrów stylem klasycznym

45 – 49 lat

1. Olszewska Edyta 64 Poland 3:17.57 356

2. Puchalska Joanna 64 Poland 3:20.15 343

3. Logvinova Tatiana 64 Russia 3:45.17 240

55 – 59 lat

1. Goncharova Liubov 55 Russia 3:55.64 210

60 – 64 lat

1. Porubayko Liudmila 50 Russia 3:52.71 218

70 – 74 lat

1. Wieczorkiewicz Alina 40 Poland 6:57.00 37  

200 metrów stylem zmiennym

45 – 49 lat

1. Puchalska Joanna 64 Poland 3:03.12 326

2. Goździejewska Anna 67 Poland 3:14.75 271

50 – 54 lat

1. Szała Ewa 59 Poland 3:10.45 290

2. Mysiak Katarzyna 61 Poland 3:43.18 180

55 – 59 lat

1. Goncharova Liubov 55 Russia 3:46.64 172

70 – 74 lat

1. Kun Margareta 41 Russia 4:23.93 109

4 razy 50 metrów stylem zmiennym

AG 180 – 219

1. Poland II (Szała Ewa 59 +0,87 41.60 Puchalska Joanna 64 +0,72 35.98 Olszewska Edyta 64 +0,54 41.33 Goździejewska Anna 67 +0,20 34.20) 2:33.11 332

AG 220 – 259

1. Russia I (Kun Margareta 41 +0,73 45.88 Logvinova Tatiana 64 +0,49 46.95 Goncharova Liubov 55 +0,54 46.04 Porubayko Liudmila 50 +0,89 46.60) 3:05.47 187

2. Poland I (Wieczorkiewicz Alina 40 +0,85 1:18.33 Łutowicz Maria 50 +0,87 51.45 Mysiak Katarzyna 61 +0,63 56.90 Szemberg Anna 49 +0,66 49.65) 3:56.33 90

50 metrów stylem klasycznym

45 – 49 lat

1. Olszewska Edyta 64 Poland 41.60 367

2. Puchalska Joanna 64 Poland 43.52 321

3. Logvinova Tatiana 64 Russia 44.84 293

50 – 54 lat

1. Szała Ewa 59 Poland 48.36 233

2. Mysiak Katarzyna 61 Poland 57.26 140

55 – 59 lat

1. Goncharova Liubov 55 Russia 50.93 200

60 – 64 lat

1. Porubayko Liudmila 50 Russia 45.58 279

2. Łutowicz Maria 50 Poland 54.19 166

70 – 74 lat

1. Volkova Margarita 38 Lithuania 1:09.89 77

2. Wieczorkiewicz Alina 40 Poland 1:33.54 32

3. Nires Larisa 38 Russia 2:03.00 14

100 metrów stylem grzbietowym

50 – 54 lat

1. Szała Ewa 59 Poland 1:29.87 270

2. Mysiak Katarzyna 61 Poland 1:41.26 189 49.18 52.08

70 – 74 lat

1. Wieczorkiewicz Alina 40 Poland 3:01.20 32

1500 metrów stylem dowolnym

45 – 49 lat

1. Goździejewska Anna 67 Poland 23:46.04 288

2. Cicha-Mikołajczyk Alicja 64 Poland 37:18.65 74

55 – 59 lat

1. Kuryłowicz Monika 55 Poland 26:31.55 207

60 – 64 lat

1. Porubayko Liudmila 50 Russia 28:48.91 162

70 – 74 lat

1. Kun Margareta 41 Russia 32:38.71 111

200 metrów stylem dowolnym

45 – 49 lat

1. Olszewska Edyta 64 Poland 2:49.59 295

2. Goździejewska Anna 67 Poland 2:53.72 275

50 – 54 lat

1. Szała Ewa 59 Poland 2:53.39 276

2. Mysiak Katarzyna 61 Poland 3:18.90 183

60 – 64 lat

1. Szemberg Anna 49 Poland 4:21.88 80

70 – 74 lat

1. Wieczorkiewicz Alina 40 Poland 7:05.04 18

100 metrów stylem motylkowym

45 – 49 lat

1. Logvinova Tatiana 64 Russia 1:48.95 136

50 – 54 lat

1. Mysiak Katarzyna 61 Poland 1:53.88 119

55 – 59 lat

1. Goncharova Liubov 55 Russia 1:52.53 123

{AdmirorGallery}aq13{/AdmirorGallery}

Mężczyźni

400 metrów stylem dowolnym

45 – 49 lat

1. Lyubavin Victor 65 Russia 5:25.01 310

2. Cybertowicz Sławomir 66 Poland 5:42.90 264

3. Terestsenkov Aleksei 63 Estonia 5:45.32 258

50 – 54 lat

1. Nesvetaev Vladlen 60 Russia 4:53.95 419

2. Madej Leszek 60 Poland 4:54.40 417

3. Gabiec Mariusz 58 Poland 4:54.66 416

4. Mielnik Piotr 62 Poland 8:51.09 71

55 – 59 lat

1. Bersenev Eduard 56 Russia 5:53.85 240

2. Skrzypek Stefan 56 Poland 6:17.72 197

3. Miński Andrzej 56 Poland 6:25.36 186

60 – 64 lat

1. Makay Marek 50 Poland 5:49.82 248

2. Wolniewicz Janusz 48 Poland 7:42.14 107

3. Bantkowski Jan 49 Poland 8:20.80 84

4. Hasso-Agopsowicz Marek 48 Poland 9:14.42 62

65 – 69 lat

1. Bashmakov Aleksander 46 Russia 6:04.63 219

2. Novitskiy Yaroslav 45 Russia 6:19.42 195

3. Różalski Józef 45 Poland 6:35.01 172

4. Lukin Olav 44 Estonia 7:04.76 139

70 – 74 lat

1. Wrona Stanisław 39 Poland 11:56.70 28

75 – 79 lat

1. Lewandowski Zygmunt 37 Poland 7:21.12 124

2. Sielski Ryszard 37 Poland 9:11.80 63

50 metrow stylem grzbietowym

45 – 49 lat

1. Poziemski Dariusz 65 Poland 33.91 356

50 – 54 lat

1. Gorbaczow Dariusz 58 Poland 34.45 339

2. Juodeska Arlandas 61 Lithuania 35.60 307

3. Nesvetaev Vladlen 60 Russia 37.25 268

4. Tervinskiy Aleksandr 58 Russia 41.80 190

55 – 59 lat

1. Bersenev Eduard 56 Russia 40.09 215

2. Batistsev Aleksandr 53 Estonia 42.43 181

3. Przastek Mirosław 56 Poland 43.62 167

4. Rozhin Ivan 54 Russia 45.50 147

5. Denisenko Akim 53 Russia 52.15 97

6. Brzozowski Stanisław 55 Poland 1:01.50 59

60 – 64 lat

1. Makay Marek 50 Poland 39.49 225

2. Boryski Jerzy 51 Poland 42.03 187

3. Boboli Jan Maciej 48 Poland 1:03.39 54

65 – 69 lat

1. Bashmakov Aleksander 46 Russia 43.45 169

2. Różalski Józef 45 Poland 47.77 127

3. Zientara Henryk 46 Poland 50.45 108

75 – 79 lat

1. Sielski Ryszard 37 Poland 1:05.97 48

80 lat i starsi

1. Prządo Lucjan 30 Poland 53.97 88

100 metrów stylem klasycznym

45 – 49 lat

1. Cybertowicz Sławomir 66 Poland 1:21.66 369

2. Chodyna Janusz 67 Poland 1:23.84 341

3. Terestsenkov Aleksei 63 Estonia 1:27.58 299

50 – 54 lat

1. Madej Leszek 60 Poland 1:19.78 395

2. Nesvetaev Vladlen 60 Russia 1:26.86 306

3. Tervinskiy Aleksandr 58 Russia 1:38.29 211

4. Pawlak Grzegorz 60 Poland 1:41.57 191

5. Mielnik Piotr 62 Poland 2:29.20 60

55 – 59 lat

1. Batistsev Aleksandr 53 Estonia 1:27.27 302

2. Klein Breteler Laurens 54 Netherlands 1:35.44 231

3. Skrzypek Stefan 56 Poland 1:42.69 185

4. Miński Andrzej 56 Poland 1:43.21 182

60 – 64 lat

1. Luige Aksel 49 Estonia 1:30.63 270

2. Kozłowski Tomasz 51 Poland 1:39.53 203

3. Kamiński Piotr 49 Poland 1:45.31 172

4. Bantkowski Jan 49 Poland 2:07.96 95

65 – 69 lat

1. Różalski Józef 45 Poland 1:39.34 205

2. Zientara Henryk 46 Poland 1:57.61 123

70 – 74 lat

1. Skwarło Andrzej 39 Poland 1:43.68 180

75 – 79 lat

1. Sielski Ryszard 37 Poland 2:37.16 51

80 lat i starsi

1. Prządo Lucjan 30 Poland 1:57.23 124

50 metrów stylem dowolnym

45 – 49 lat

1. Skośkiewicz Rafał 66 Poland 28.48 395

Lyubavin Victor 65 Russia 28.48 395

3. Latecki Grzegorz 65 Poland 28.54 393

50 – 54 lat

1. Madej Leszek 60 Poland 27.06 461

2. Nesvetaev Vladlen 60 Russia 29.03 373

3. Gorbaczow Dariusz 58 Poland 29.14 369

4. Juodeska Arlandas 61 Lithuania 30.18 332

5. Tervinskiy Aleksandr 58 Russia 32.91 256

6. Zhumadilov Valery 60 Estonia 36.51 187

7. Pawlak Grzegorz 60 Poland 41.15 131

8. Mielnik Piotr 62 Poland 45.95 94

55 – 59 lat

1. Batistsev Aleksandr 53 Estonia 31.01 306

2. Bersenev Eduard 56 Russia 31.91 281

3. Rozhin Ivan 54 Russia 32.62 263

4. Denisenko Akim 53 Russia 35.06 212

5. Skrzypek Stefan 56 Poland 35.16 210

6. Przastek Mirosław 56 Poland 35.73 200

7. Pszczółkowski Andrzej 53 Poland 43.33 112

8. Brzozowski Stanisław 55 Poland 1:03.33 35

60 – 64 lat

1. Makay Marek 50 Poland 32.73 260

2. Wolniewicz Janusz 48 Poland 36.40 189

3. Boryski Jerzy 51 Poland 36.64 185

4. Boboli Jan Maciej 48 Poland 36.99 180

5. Krawczyk Bolesław 52 Poland 37.89 168

65 – 69 lat

1. Bashmakov Aleksander 46 Russia 31.76 285

2. Różalski Józef 45 Poland 32.11 276

70 – 74 lat

1. Skwarło Andrzej 39 Poland 37.65 171

2. Wrona Stanisław 39 Poland 58.86 44

75 – 79 lat

1. Lewandowski Zygmunt 37 Poland 39.68 146

2. Sielski Ryszard 37 Poland 59.14 44

80 lat i starsi

1. Prządo Lucjan 30 Poland 43.28 112

200 metrów stylem motylkowym

50 – 54 lat

1. Nesvetaev Vladlen 60 Russia 2:50.83 278

55 – 59 lat

1. Balandin Oleksiy 56 Ukraine 3:15.30 186

60 – 64 lat

1. Bantkowski Jan 49 Poland 5:18.88 42

65 – 69 lat

1. Lukin Olav 44 Estonia 3:34.70 140

2. Novitskiy Yaroslav 45 Russia 3:46.02 120

3. Różalski Józef 45 Poland 3:58.95 101

75 – 79 lat

1. Sielski Ryszard 37 Poland 5:58.46 30

400 metrów stylem zmiennym

45 – 49 lat

1. Skośkiewicz Rafał 66 Poland 5:52.70 330

2. Latecki Grzegorz 65 Poland 5:58.16 315

50 – 54 lat

1. Nesvetaev Vladlen 60 Russia 5:42.54 360

2. Gabiec Mariusz 58 Poland 5:56.11 321

55 – 59 lat

1. Batistsev Aleksandr 53 Estonia 6:41.02 224

2. Pietraszewski Zbigniew 55 Poland 6:46.89 215

3. Skrzypek Stefan 56 Poland 7:10.16 182

60 – 64 lat

1. Bantkowski Jan 49 Poland 10:28.98 58

65 – 69 lat

1. Różalski Józef 45 Poland 7:56.85 133

75 – 79 lat

1. Sielski Ryszard 37 Poland 9:51.54 70

4 razy 50 metrów stylem dowolnym

AG 180 – 219

1. Poland IV 1:52.60 427 (Latecki Grzegorz 65 +0,81 27.16 Gorbaczow Dariusz 58 +0,31 27.89 Madej Leszek 60 +0,31 28.23 Gabiec Mariusz 58 +0,57 29.32)

2. Russia II 2:01.41 341 (Nesvetaev Vladlen 60 +0,87 30.00 Bersenev Eduard 56 +0,41 32.03 Rozhin Ivan 54 +0,46 31.44 Lyubavin Victor 65 -0,03 27.94)

AG 220 – 259

1. Russia II 2:11.28 269 (Denisenko Akim 53 +1,02 34.91 Tervinskiy Aleksandr 58 32.34 Bashmakov Aleksander 46 +0,44 31.50 Novitskiy Yaroslav 45 +0,61 32.53)

2. Poland I 2:13.16 258 (Cybertowicz Sławomir 66 +0,79 29.68 Pietraszewski Zbigniew 55 +0,42 33.67 Boryski Jerzy 51 +0,25 35.80 Makay Marek 50 +0,82 34.01)

3. Estonia i 2:15.13 247 (Lukin Olav 44 +1,09 34.00 Terestsenkov Aleksei 63 Luige Aksel 49 +0,12 Batistsev Aleksandr 53 +0,56 31.51)

AG 260 – 299

1. Poland III 2:25.97 196 (Wolniewicz Janusz 48 +0,96 40.43 Skrzypek Stefan 56 +0,62 34.73 Różalski Józef 45 +0,65 35.69 Lewandowski Zygmunt 37 +0,35 35.12)

2. Poland II 3:06.85 93 (Sielski Ryszard 37 +1,18 56.88 Zientara Henryk 46 +0,86 46.85 Boboli Jan Maciej 48 46.07 Bantkowski Jan 49 37.05)

50 metrów stylem motylkowym

45 – 49 lat

1. Poziemski Dariusz 65 Poland 29.86 423

2. Lyubavin Victor 65 Russia 32.58 326

3. Cybertowicz Sławomir 66 Poland 33.67 295

50 – 54 lat

1. Madej Leszek 60 Poland 29.79 426

2. Nesvetaev Vladlen 60 Russia 30.71 389

3. Gorbaczow Dariusz 58 Poland 30.79 386

4. Juodeska Arlandas 61 Lithuania 35.42 253

55 – 59 lat

1. Batistsev Aleksandr 53 Estonia 31.61 357

2. Bersenev Eduard 56 Russia 34.22 281

3. Balandin Oleksiy 56 Ukraine 35.19 258

4. Dubiński Bogdan 53 Poland 38.34 200

5. Skrzypek Stefan 56 Poland 38.38 199

6. Denisenko Akim 53 Russia 44.19 130

60 – 64 lat

1. Boboli Jan Maciej 48 Poland 40.88 165

65 – 69 lat

1. Różalski Józef 45 Poland 35.35 255

2. Lukin Olav 44 Estonia 38.21 202

3. Novitskiy Yaroslav 45 Russia 38.89 191

70 – 74 lat

1. Skwarło Andrzej 39 Poland 45.37 120

75 – 79 lat

1. Lewandowski Zygmunt 37 Poland 50.89 85

2. Sielski Ryszard 37 Poland 57.47 59

200 metrów stylem grzbietowym

45 – 49 lat

1. Terestsenkov Aleksei 63 Estonia 3:26.55 159

50 – 54 lat

1. Juodeska Arlandas 61 Lithuania 3:12.07 197

55 – 59 lat

1. Pietraszewski Zbigniew 55 Poland 3:15.86 186

2. Dubiński Bogdan 53 Poland 3:34.25 142

3. Skrzypek Stefan 56 Poland 3:37.13 136

60 – 64 lat

1. Makay Marek 50 Poland 3:17.52 181

2. Bantkowski Jan 49 Poland 5:33.09 37

65 – 69 lat

1. Bashmakov Aleksander 46 Russia 3:35.83 139

2. Różalski Józef 45 Poland 4:02.72 98

75 – 79 lat

1. Sielski Ryszard 37 Poland 4:38.45 64

80 lat i starsi

1. Prządo Lucjan 30 Poland 4:47.85 58

800 metrów stylem dowolnym

45 – 49 lat

1. Terestsenkov Aleksei 63 Estonia 12:10.19 237

50 – 54 lat

1. Gabiec Mariusz 58 Poland 10:22.01 384

2. Nesvetaev Vladlen 60 Russia 10:24.76 378

3. Mielnik Piotr 62 Poland 18:23.33 68

55 – 59 lat

1. Skrzypek Stefan 56 Poland 12:29.95 219

2. Miński Andrzej 56 Poland 13:26.55 176

3. Dubiński Bogdan 53 Poland 14:03.74 153

60 – 64 lat

1. Boryski Jerzy 51 Poland 14:52.01 130

2. Wolniewicz Janusz 48 Poland 16:21.35 97

3. Bantkowski Jan 49 Poland 18:39.46 65

4. Hasso-Agopsowicz Marek 48 Poland 19:17.92 59

65 – 69 lat

1. Novitskiy Yaroslav 45 Russia 13:08.29 188

2. Różalski Józef 45 Poland 14:21.90 144

70 – 74 lat

1. Wrona Stanisław 39 Poland 25:08.77 26

75 – 79 lat

1. Sielski Ryszard 37 Poland 18:19.86 69

80 lat i starsi

1. Prządo Lucjan 30 Poland 19:47.66 55

100 metrów stylem dowolnym

45 – 49 lat

1. Skośkiewicz Rafał 66 Poland 1:02.64 419

2. Lyubavin Victor 65 Russia 1:02.71 418

3. Latecki Grzegorz 65 Poland 1:04.52 384

50 – 54 lat

1. Madej Leszek 60 Poland 58.90 505

2. Nesvetaev Vladlen 60 Russia 1:03.91 395

3. Mielnik Piotr 62 Poland 1:44.77 89

55 – 59 lat

1. Bersenev Eduard 56 Russia 1:10.79 290

2. Batistsev Aleksandr 53 Estonia 1:13.38 261

3. Dubiński Bogdan 53 Poland 1:15.05 244

4. Skrzypek Stefan 56 Poland 1:15.24 242

5. Denisenko Akim 53 Russia 1:33.36 126

60 – 64 lat

1. Makay Marek 50 Poland 1:13.01 265

2. Wolniewicz Janusz 48 Poland 1:26.96 156

3. Krawczyk Bolesław 52 Poland 1:29.00 146

4. Bantkowski Jan 49 Poland 1:36.56 114

5. Boboli Jan Maciej 48 Poland 1:38.20 109

65 – 69 lat

1. Różalski Józef 45 Poland 1:13.97 255

2. Bashmakov Aleksander 46 Russia 1:17.44 222

3. Lukin Olav 44 Estonia 1:19.06 208

70 – 74 lat

1. Korolko Edward 40 Poland 1:38.07 109

2. Wrona Stanisław 39 Poland 2:26.23 33

75 – 79 lat

1. Lewandowski Zygmunt 37 Poland 1:34.54 122

2. Sielski Ryszard 37 Poland 2:11.71 45

3. Osóbka Tomasz 37 Poland 2:46.95 22

200 metrów stylem klasycznym

45 – 49 lat

1. Cybertowicz Sławomir 66 Poland 3:07.17 314

2. Terestsenkov Aleksei 63 Estonia 3:17.41 268

50 – 54 lat

1. Pawlak Grzegorz 60 Poland 4:02.52 144

2. Nowakowski Piotr 62 Poland 4:14.53 125

3. Mielnik Piotr 62 Poland 5:35.78 54

55 – 59 lat

1. Batistsev Aleksandr 53 Estonia 3:16.38 272

2. Klein Breteler Laurens 54 Netherlands 3:30.52 221

3. Miński Andrzej 56 Poland 3:46.98 176

4. Skrzypek Stefan 56 Poland 3:51.50 166

60 – 64 lat

1. Luige Aksel 49 Estonia 3:32.10 216

2. Kozłowski Tomasz 51 Poland 3:44.51 182

3. Bantkowski Jan 49 Poland 4:47.47 86

65 – 69 lat

1. Różalski Józef 45 Poland 3:50.41 168

2. Zientara Henryk 46 Poland 4:20.99 116

75 – 79 lat

1. Sielski Ryszard 37 Poland 4:45.51 88

80 lat i starsi

1. Prządo Lucjan 30 Poland 4:24.92 110

200 metrów stylem zmiennym

45 – 49 lat

1. Skośkiewicz Rafał 66 Poland 2:41.56 351

2. Latecki Grzegorz 65 Poland 2:49.20 305

50 – 54 lat

1. Nesvetaev Vladlen 60 Russia 2:39.04 368

2. Gabiec Mariusz 58 Poland 2:41.81 349

55 – 59 lat

1. Balandin Oleksiy 56 Ukraine 3:04.20 237

2. Bersenev Eduard 56 Russia 3:05.10 233

3. Pietraszewski Zbigniew 55 Poland 3:11.06 212

4. Dubiński Bogdan 53 Poland 3:31.90 155

60 – 64 lat

1. Boryski Jerzy 51 Poland 4:10.18 94

2. Bantkowski Jan 49 Poland 4:55.44 57

65 – 69 lat

1. Bashmakov Aleksander 46 Russia 3:26.14 169

2. Różalski Józef 45 Poland 3:36.10 146

70 – 74 lat

1. Skwarło Andrzej 39 Poland 3:49.45 122 53

75 – 79 lat

1. Lewandowski Zygmunt 37 Poland 4:10.04 94

2. Sielski Ryszard 37 Poland 4:37.59 69

4 razy 50 metrów stylem zmiennym

AG 180 – 219

1. Poland II (Skośkiewicz Rafał 66 +0,86 34.20 Gabiec Mariusz 58 +0,53 31.18 Madej Leszek 60 +0,42 35.54 Latecki Grzegorz 65 +0,45 28.93) 2:09.85 372

2. Russia II (Bersenev Eduard 56 +0,87 41.37 Nesvetaev Vladlen 60 +0,13 30.68 Lyubavin Victor 65 +0,18 37.10 Rozhin Ivan 54 32.40) 2:21.55 287

AG 220 – 259

1. Estonia I (Terestsenkov Aleksei 63 +0,77 42.76 Batistsev Aleksandr 53 +0,61 33.66 Luige Aksel 49 +0,55 38.67 Lukin Olav 44 +0,36 32.98) 2:28.07 251

2. Poland IV (Boryski Jerzy 51 +0,81 44.96 Cybertowicz Sławomir 66 +0,55 33.45 Pietraszewski Zbigniew 55 +0,54 42.62 Makay Marek 50 +0,60 32.69) 2:33.72 224

AG 260 – 299

1. Poland (Lewandowski Zygmunt 37 +0,96 46.68 Skrzypek Stefan 56 +0,71 37.02 Różalski Józef 45 +0,79 54.10 Wolniewicz Janusz 48 +0,41 35.35) 2:53.15 157

2. Poland III (Prządo Lucjan 30 +0,81 53.93 Boboli Jan Maciej 48 +0,08 41.35 Sielski Ryszard 37 +0,77 55.40 Dubiński Bogdan 53 +0,43 34.02) 3:04.70 129

3. Poland V (Osóbka Tomasz 37 +1,20 Zientara Henryk 46 +0,92 Bantkowski Jan 49 +1,09 Korolko Edward 40 +0,98) 4:10.70 51

50 metrów stylem klasycznym

45 – 49 lat

1. Cybertowicz Sławomir 66 Poland 36.71 383

2. Lyubavin Victor 65 Russia 37.98 346

3. Terestsenkov Aleksei 63 Estonia 39.11 317

50 – 54 lat

1. Madej Leszek 60 Poland 35.98 407

2. Tervinskiy Aleksandr 58 Russia 41.00 275

3. Pawlak Grzegorz 60 Poland 44.35 217

4. Mirecki Wojciech 61 Poland 50.31 148

5. Mielnik Piotr 62 Poland 1:04.26 71

55 – 59 lat

1. Batistsev Aleksandr 53 Estonia 36.81 380

2. Przastek Mirosław 56 Poland 41.63 262

3. Klein Breteler Laurens 54 Netherlands 44.43 216

4. Skrzypek Stefan 56 Poland 45.54 200

5. Dubiński Bogdan 53 Poland 45.62 199

6. Rozhin Ivan 54 Russia 46.40 189

7. Miński Andrzej 56 Poland 47.91 172

8. Denisenko Akim 53 Russia 48.15 169

60 – 64 lat

1. Luige Aksel 49 Estonia 39.28 313

2. Kozłowski Tomasz 51 Poland 44.39 216

3. Kamiński Piotr 49 Poland 44.56 214

4. Boboli Jan Maciej 48 Poland 1:14.92 45

65 – 69 lat

1. Różalski Józef 45 Poland 44.30 218

2. Zientara Henryk 46 Poland 52.71 129

70 – 74 lat

1. Skwarło Andrzej 39 Poland 43.97 223

75 – 79 lat

1. Sielski Ryszard 37 Poland 1:02.43 77

2. Osóbka Tomasz 37 Poland 1:29.61 26

80 lat i starsi

1. Prządo Lucjan 30 Poland 52.21 133

100 metrów stylem grzbietowym

45 – 49 lat

1. Poziemski Dariusz 65 Poland 1:14.31 341

2. Terestsenkov Aleksei 63 Estonia 1:33.21 173

50 – 54 lat

1. Gorbaczow Dariusz 58 Poland 1:18.97 284

55 – 59 lat

1. Bersenev Eduard 56 Russia 1:25.59 223

2. Balandin Oleksiy 56 Ukraine 1:28.30 203

3. Dubiński Bogdan 53 Poland 1:32.04 179

60 – 64 lat

1. Makay Marek 50 Poland 1:27.87 206

2. Boryski Jerzy 51 Poland 1:37.43 151

3. Bantkowski Jan 49 Poland 2:36.66 36

65 – 69 lat

1. Różalski Józef 45 Poland 1:53.92 94

2. Zientara Henryk 46 Poland 2:07.88 67

70 – 74 lat

1. Korolko Edward 40 Poland 2:19.95 51

75 – 79 lat

1. Sielski Ryszard 37 Poland 2:16.89 54

80 lat i starsi

1. Prządo Lucjan 30 Poland 2:10.88 62

1500 metrów stylem dowolnym

45 – 49 lat

1. Terestsenkov Aleksei 63 Estonia 23:25.88 240

50 – 54 lat

1. Nesvetaev Vladlen 60 Russia 19:49.48 396

2. Gabiec Mariusz 58 Poland 19:57.75 388

3. Mirecki Wojciech 61 Poland 35:37.85 68

55 – 59 lat

1. Skrzypek Stefan 56 Poland 24:17.61 215

2. Miński Andrzej 56 Poland 25:54.79 177

3. Dubiński Bogdan 53 Poland 26:58.41 157

60 – 64 lat

1. Wolniewicz Janusz 48 Poland 31:33.08 98

2. Hasso-Agopsowicz Marek 48 Poland 35:41.09 68

3. Regliński Eugeniusz 51 Poland 38:07.41 55

4. Bantkowski Jan 49 Poland 39:01.45 52

65 – 69 lat

1. Novitskiy Yaroslav 45 Russia 25:05.19 195

2. Lukin Olav 44 Estonia 27:40.03 146

3. Różalski Józef 45 Poland 28:45.37 130

70 – 74 lat

1. Wrona Stanisław 39 Poland 48:14.57 27

75 – 79 lat

1. Lewandowski Zygmunt 37 Poland 29:14.77 123

2. Sielski Ryszard 37 Poland 37:52.25 56

200 metrów stylem dowolnym

45 – 49 lat  

1. Lyubavin Victor 65 Russia 2:27.36 331

2. Terestsenkov Aleksei 63 Estonia 2:45.37 234

50 – 54 lat  

1. Madej Leszek 60 Poland 2:13.43 446

2. Nesvetaev Vladlen 60 Russia 2:26.13 340

3. Mielnik Piotr 62 Poland 3:52.49 84

55 – 59 lat  

1. Bersenev Eduard 56 Russia 2:40.35 257

2. Skrzypek Stefan 56 Poland 2:46.65 229

3. Dubiński Bogdan 53 Poland 3:00.64 180

4. Miński Andrzej 56 Poland 3:03.40 172

5. Batistsev Aleksandr 53 Estonia 3:15.38 142

60 – 64 lat  

1. Makay Marek 50 Poland 2:42.23 248

2. Boboli Jan Maciej 48 Poland 3:59.94 76

65 – 69 lat

1. Novitskiy Yaroslav 45 Russia 2:59.60 183

2. Różalski Józef 45 Poland 3:14.59 144

70 – 74 lat

1. Skwarło Andrzej 39 Poland 3:33.63 108

2. Wrona Stanisław 39 Poland 6:20.60 19

75 – 79 lat

1. Sielski Ryszard 37 Poland 4:46.37 45

80 lat i starsi

1. Prządo Lucjan 30 Poland 4:19.91 60

100 metrów stylem motylkowym

45 – 49 lat

1. Poziemski Dariusz 65 Poland 1:14.22 302

50 – 54 lat

1. Nesvetaev Vladlen 60 Russia 1:08.55 383

2. Gabiec Mariusz 58 Poland 1:10.37 354

55 – 59 lat

1. Skrzypek Stefan 56 Poland 1:32.01 158

2. Batistsev Aleksandr 53 Estonia 1:36.68 136

3. Dubiński Bogdan 53 Poland 1:37.76 132

65 – 69 lat

1. Novitskiy Yaroslav 45 Russia 1:33.83 149

2. Lukin Olav 44 Estonia 1:37.36 133

3. Różalski Józef 45 Poland 1:41.67 117

75 – 79 lat

1. Sielski Ryszard 37 Poland 2:41.41 29

Sztafety mieszane 4 razy 50 metrów stylem zmiennym

AG 180 – 219

1. Russia I 2:33.46 225 (Goncharova Liubov 55 +0,71 45.11 Nesvetaev Vladlen 60 -0,01 29.42 Logvinova Tatiana 64 50.24 Lyubavin Victor 65 +0,46 28.69)

AG 220 – 259

1. Poland I 2:40.34 197 (Szała Ewa 59 +0,85 41.63 Skrzypek Stefan 56 +0,41 38.40 Goździejewska Anna 67 +0,25 47.02 Różalski Józef 45 +0,60 33.29)

2. Poland II 2:45.29 180 ( Mysiak Katarzyna 61 +0,76 46.13 Boboli Jan Maciej 48 +0,29 40.97 Skwarło Andrzej 39 +0,14 44.84 Olszewska Edyta 64 +0,60 33.35)

3. Russia II 2:56.72 147 (Bersenev Eduard 56 +0,88 41.05 Kun Margareta 41 +0,61 45.15 Porubayko Liudmila 50 +0,51 57.65 Rozhin Ivan 54 +0,47 32.87)

AG 260 – 299

1. Polska III 3:49.35 67 (Wieczorkiewicz Alina 40 +0,71 1:21.95 Dubiński Bogdan 53 +0,76 42.96 Sielski Ryszard 37 +0,85 54.23 Szemberg Anna 49 +0,85 50.21)

Sztafety mieszane 4 razy 50 metrów stylem dowolnym

AG 180 – 219

1. Rossia I 2:18.66 229 ( Goncharova Liubov 55 +0,81 41.31 Nesvetaev Vladlen 60 +0,21 28.49 Logvinova Tatiana 64 +0,39 37.02 Denisenko Akim 53 +0,60 31.84)

AG 220 – 259

1. Poland I 2:17.66 234 (Goździejewska Anna 67 +0,88 35.39 Skrzypek Stefan 56 +0,49 34.75 Szała Ewa 59 +0,38 35.35 Różalski Józef 45 +0,49 32.17)

2. Poland III 2:30.79 178 (Skwarło Andrzej 39 +1,18 40.08 Boboli Jan Maciej 48 -0,37 37.21 Mysiak Katarzyna 61 +0,40 38.25 Olszewska Edyta 64 +0,49 35.25)

3. Rossia II 2:33.90 167 (Bersenev Eduard 56 +1,05 40.46 Kun Margareta 41 +0,66 32.57 Porubayko Liudmila 50 +0,44 48.54 Rozhin Ivan 54 +0,60 32.33)

AG 260 – 299

1. Poland II 3:41.25 56 (Wieczorkiewicz Alina 40 +1,07 34.33 Sielski Ryszard 37 +0,90 1:21.33 Szemberg Anna 49 +0,66 55.07 Dubiński Bogdan 53 +0,64 50.52)

{AdmirorGallery}aq14{/AdmirorGallery}

 

 

 

 

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x