Gaśnie znicz Warmia Mazury Senior Games – Powitajmy Paraolimpijczyków

Uroczystość zamknięcia Warmia Mazury Senior Games odbędzie się w sobotę 15 września w Amfiteatrze im. Czesława Niemena w Olsztynie. Początek o godz.19. Spotkanie z uczestnikami międzynarodowych zawodów oraz mieszkańcami regionu rozpocznie się od wręczenia nagród i wyróżnień naszym paraolimpijczykom, którzy startowali w Londynie. Medale zdobywali: Anna Harkowska (kolarstwo), Patryk Chojnowski (tenis stołowy) oraz Krzysztof Kosikowski i Artur Korc (tandem w kolarstwie).

 

W programie znalazła się również część artystyczna. Na scenie wystąpią chór Akademii Trzeciego Wieku oraz olsztyńskie chóry. Gwiazdą wieczoru będzie Cezary Makiewicz z zespołem KOLTERSI. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

W zawodach Warmia Mazury Senior Games bierze udział blisko 1,5 tys. sportowców weteranów z 15 krajów. Rywalizacja w Olsztynie, Iławie, Lidzbarku Warmińskim oraz Ornecie potrwa do niedzieli.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x