Przedłużone elektroniczne zapisy elektroniczne

Wszyscy chętni, którzy chcą wystartować w międzynarodowych zawodach dla aktywnych seniorów Warmia Mazury Senior Games, mają jeszcze szansę na elektroniczną rejestrację. Zgłoszenia przyjmowane będą do 27 sierpnia do godz. 15.00. Odbyło się na prośbę samych zainteresowanych. Dzień później rozpoczną się czterodniowe zmagania w 14 dyscyplinach.

Według zamierzeń organizatorów elektroniczna rejestracja została zakończona 21 sierpnia, a zgłoszenia wpływały do późnej nocy. Jednym z ostatnich zawodników, który zgłosił się do zawodów był olsztynianin Jan Pawłowski. Zdecydował się na udział w turnieju tenisa, odbywającego się na kortach w Iławie.

Właśnie wróciłem z urlopu z Trójmiasta, gdzie także miałem okazję pograć w tenisa tłumaczy zawodnik. Przeglądałem strony internetowe i przypomniałem sobie, że właśnie mija termin rejestracji. W zawodach weźmie udział spora grupa moich znajomych, dlatego chcę spotkać się z nimi podczas sportowej rywalizacji.

W piątkowy poranek w biurze zawodów rozdzwoniły się telefony aktywnych seniorów, którzy nie zdążyli zarejestrować się na Warmia Mazury Senior Games, a chcieliby w nich uczestniczyć. Na nic zdały się tłumaczenia, że mogą to uczynić u kierowników poszczególnych dyscyplin tuż po przyjeździe na Warmię i Mazury. Chcieli być widoczni w elektronicznym rejestratorze sportowcy tam zarejestrowani otrzymują m.in. pakiet startowy składający się z pamiątkowej koszulki, czapeczki i folderu z zawodów.

Na prośbę samych zainteresowanych organizatorzy międzynarodowych zawodów zdecydowali o przedłużeniu elektronicznej rejestracji. Zakończy się ona 27 sierpnia o godz. 15.00. Dzień później rozpoczną się czterodniowe zmagania w 14 dyscyplinach.

{AdmirorGallery}games99{/AdmirorGallery}

Warmia Mazury Senior Games 2014

W międzynarodowych zawodach sportowych dla aktywnych seniorów, które potrwają od 28 do 31 sierpnia 2014 roku w Olsztynie, Iławie, Ostródzie, Lidzbarku Warmińskim, Ornecie, Pasłęku oraz Nidzicy, mogą wziąć udział osoby pokolenia 45+ (dyscypliny indywidualne) oraz 40+ (dyscypliny zespołowe). Zawodnicy z całego świata staną do walki o medale i prestiż w 14 dyscyplinach: badmintonie, brydżu sportowym, golfie, kajakarstwie, lekkiej atletyce, piłce nożnej, piłce siatkowej halowej, podnoszeniu ciężarów, skokach spadochronowych na celność lądowania, siatkówce plażowej, tenisie, tenisie stołowym oraz żeglarstwie. Szczegółowe informacje o imprezie znajdują się na stronie internetowej www.SeniorGames.pl.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

iława Lidzbark Warmiński Nidzica Olsztyn Orneta Ostróda Pasłęk Senior Games 2014

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x