Warmia Mazury Senior Games 2012 – Ważne dla dziennikarzy

Ruszył proces akredytacyjny dla dziennikarzy na Warmia Mazury Senior Games 2012. Przedstawicieli mediów zapraszamy po szczegóły na stronę internetową www.SeniorGames2012.org (zakładka: DLA MEDIÓW) Wypełnione formularze można przesyłać faxem pod numer 89 521 91 79 bądź drogą internetową na adres s.wozniak@umwwm.pl do 7 września 2012 roku. Szczegółowych informacji udziela Sebastian Woźniak (tel. 089 521 91 87, email: s.wozniak@umwwm.pl

 

Warmia Mazury Senior Games 2012

W sportowej imprezie, która odbędzie się od 10-16 września w Olsztynie, Iławie, Lidzbarku Warmińskim, Naterkach oraz Ornecie, mogą wziąć udział osoby z pokolenia 45+ (dyscypliny indywidualne) oraz 40+ (dyscypliny zespołowe – siatkówka halowa, piłka nożna). Zawodnicy z całego świata staną do walki o medale i prestiż w 11 dyscyplinach (piłka nożna, pływanie, brydż sportowy, żeglarstwo, tenis, siatkówka halowa i plażowa, badminton, lekka atletyka, tenis stołowy oraz golf). Organizatorzy przygotowali również możliwość udziału w trzech dyscyplinach rekreacyjnych – maratonie rowerowym, strzelania do rzutków oraz zawodach strzeleckich.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x