Danubia Open w Elblągu – Szaleństwo na krótkim torze

W dniach 19 - 21 listopada 2010 na tafli lodowiska miejskiego zostanie rozegrana III edycja zawodów z cyklu Danubia Open Series Poland - Elbląg 2010. To jedna z największych imprez w short tracku w Polsce. W stawce doskonałych zawodników zobaczymy reprezentantów dwóch sekcji naszego regionu: Orła Elbląg i Warmińsko-Mazurskiego Klubu Sportowego.

 

W sezonie łyżwiarskim 2010/2011 zawody Danubia Open Series rozgrywane są w sześciu państwach (Rumunia, Łotwa, Polska, Słowacja, Węgry i Czechy). Za nami już imprezy w Rumunii i na Łowie. Elbląska edycja zgromadzi na starcie około 280 zawodników na co dzień specjalizujących się jeździe szybkiej na krótkim torze z 14 krajów: Łotwa, Litwa, Białoruś, Ukraina, Słowacja, Czechy, Rumunia, Bułgaria, Węgry, Chorwacja, Bośnia i Hercegowina, Turcja, Mongolia i Polska. Zawodnicy rywalizować będą w siedmiu kategoriach  wiekowych Junior F E D C B A i Senior .

Zapraszamy sympatyków łyżwiarstwa szybkiego do oglądania zawodów.

ban2

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x