II Puchar Białegostoku 2013 – Wiktoria Dobreńko i Anna Dałek z małymi medalami

W II Pucharze Białegostoku w short tracku startowali młodzi zawodnicy grup juniorskich: C,D i E. Z gospodarzami, gdzie od lat funkcjonuje Szkoła Mistrzostwa Sportowego walkę podjęli reprezentanci Warmińsko-Mazurskiego Klubu Sportowego, których cześć uczy sie w SMS. Mały medal (srebrny) na dystansie 777 metrów zdobyła Wiktoria Dobreńko (4 w wieloboju). W superfinale (1000 m) druga była Anna Dałek.

Juniorki D

Wielobój (777 m, 333 m i 500 m)

1 Katarzyna SKOWROŃSKA 00 UKS Juvenia Białystok (POD) 136 3 ( 1. 1. 1.)

2 Aleksandra PLEWA 01 UKS SZÓSTKA Białystok (POD) 53 10 ( 6. 2. 2.)

3 Gabriela TOPOLSKA 01 UKS SZÓSTKA Białystok (POD) 52 9 ( 3. 3. 3.)

4 Wiktoria DOBREŃKO 01 Warmińsko-Mazurski Klub Sportowy 42 10 ( 2. 4. 4.)

5 Anna DAŁEK 01 Warmińsko-Mazurski Klub Sportowy 26 46 ( 5. 35. 6.)

6 Patrycja HENKIEL 01 Warmińsko-Mazurski Klub Sportowy 11 29 ( 4. 12. 13.)

……………………………………………………………………………………………………

7 Zuzanna SAWICKA 02 Warmińsko-Mazurski Klub Sportowy 18 ( 8. 5. 5.) 5

12 Natalia BACZUL 01 Warmińsko-Mazurski Klub Sportowy 36 ( 9. 9. 18.) 9

24 Julia KĄCZKOWSKA 01 Warmińsko-Mazurski Klub Sportowy (W 70 ( 21. 25. 24.)

Superfinał (1000 m)

1 Katarzyna SKOWROŃSKA 00 UKS Juvenia Białystok (POD) 1:51.837

2 Anna DAŁEK 01 Warmińsko-Mazurski Klub Sportowy 1:52.729 PB

3 Gabriela TOPOLSKA 01 UKS SZÓSTKA Białystok (POD) 1:52.819 PB

4 Aleksandra PLEWA 01 UKS SZÓSTKA Białystok (POD) 1:53.108 PB

5 Wiktoria DOBREŃKO 01 Warmińsko-Mazurski Klub Sportowy 1:56.372 PB

6 Patrycja HENKIEL 01 Warmińsko-Mazurski Klub Sportowy 2:07.427

Juniorzy D

Wielobój (777 m, 333 m i 500 m)

1 Adam BRZOZOWSKI 00 ŁKS Juvenia Białystok (POD) 136 3 ( 1. 1. 1.)

2 Kamil GÓRSKI 00 UKS Juvenia Białystok (POD) 68 8 ( 3. 2. 3.)

3 Bernard BIEŁY 00 UKS Juvenia Białystok (POD) 55 13 ( 2. 9. 2.)

4 Krystian WERPACHOWSKI 01 UKS Juvenia Białystok (POD) 37 11 ( 4. 3. 4.)

5 Adam PRZYBYLAK 01 Warmińsko-Mazurski Klub Sportowy 10 20 ( 5. 10. 5.)

6 Jan BOGDANOWICZ 01 UKS Juvenia Białystok (POD) 6 20 ( 6. 4. 10.)

Superfinał (1000 m)

1 7 Adam BRZOZOWSKI 00 ŁKS Juvenia Białystok (POD) 1:46.201 PB

2 Kamil GÓRSKI 00 UKS Juvenia Białystok (POD) 1:50.097 PB

3 Bernard BIEŁY 00 UKS Juvenia Białystok (POD) 1:51.573

4 Krystian WERPACHOWSKI 01 UKS Juvenia Białystok (POD) 1:53.171 PB

5 Adam PRZYBYLAK 01 Warmińsko-Mazurski Klub Sportowy 1:55.610 PB

6 Jan BOGDANOWICZ 01 UKS Juvenia Białystok (POD) 1:55.839

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Juvenia Białystok WMKS Olsztyn

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x