Łyżwiarze w rozjazdach i u siebie – Sukces goni sukces

Tegoroczny sezon dla łyżwiarzy elbląskich jest wyjątkowy. Ciężka, systematyczna praca przyniosła piękne efekty. Z grupy utalentowanych zawodników wyrosły gwiazdy, które trafiły do reprezentacji Polski i startują z orzełkiem na piersi w najważniejszych imprezach światowych. Elbląg nie boi się też wyzwań organizacyjnych. Po międzynarodowych zawodach Danubia Cup w ten weekend będzie gospodarzem finałowych imprez ogólnopolskich: zawodów rankingowych i Pucharu Polski.

 Trzy najważniejsze informacje o najbliższym weekendzie

 Elblążanin i zawodnik KS Orzeł  Sebastian Kłosiński będzie reprezentować Polskę w mistrzostwach świata  juniorów w Short – Tracku, które rozegrane zostaną od piątku do niedzieli w Courmayeur.

 Elblążanie i zawodnicy KS Orzeł  Adrian Wielgat i Paweł Toruń będą reprezentować Polskę w mistrzostwach świata  juniorów w łyżwiarstwie szybkim, które rozegrane zostaną od piątku do niedzieli w Seinaajoki.

 W dniach 26 – 27 lutego na elbląskim lodowisku przy ul. Karowej 1 odbędzie się finał Pucharu Polski i Ogólnopolskich Zawodów Rankingowych w short-tracku. Zapraszamy kibiców do obserwowania i dopingowania najlepszych w Polsce zawodniczek i zawodników.

 Jednym słowem łyżwiarstwo stało się prawdziwa wizytówką sportową miasta

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x