ME Heerenveen 2011 – Stawiają na Sebastiana!

W najbliższy weekend w holenderskiej miejscowości Heerevneen odbędą się Mistrzostwa Europy w short tracku. W 10-osobowej reprezentacji Polski znalazł się Sebastian Kłosiński. To potwierdzenie talentu łyżwiarza Orła Elbląg, który od dawna jest w sferze zainteresowań selekcjonerów. Niedawno przebywał w Chinach, uczestnicząc w młodzieżowych imprezach o Puchar Świata.

 Sebastian jest stałym uczestnikiem zawodów międzynarodowych. Znamy jego wyniki w cyklu Danubia Cup, gdzie uzyskiwał bardzo dobre wyniki, ale uczestnikami tej imprezy byli łyżwiarze krajów Europy Środkowej i Wschodniej. Tu rywale będą znacznie bardziej wymagający, ale trzeba przejść tę drogę. Sebastian jest zawodnikiem bardzo perspektywicznym, potencjalnym kandydatem do udziału w Igrzyskach Olimpijskich, do których zostało trzy lata. Stąd konsekwentne promowanie młodych łyżwiarzy, by stworzyć odpowiednio mocną reprezentację. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia.

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x