Ogólnopolskie Zawody Rankingowe Gdańsk – Wreszcie blisko domu

Tym razem Ogólnopolskie Zawody Rankingowe w short tracku wyznaczono w Gdańsku. To dla reprezentantów Warmii i Mazur wyjątkowa okazja bo zazwyczaj muszą przemierzać setki kilometrów. Wystartowali zarówno łyżwiarze Orła Elbląg jak i Warmińsko-Mazurskiego Klubu Sportowego,z Olsztyna, zresztą z niezłym efektem. Do sukcesów Sebastiana Kłosińskiego zdążyliśmy się już przyzwyczaić. Bardzo dobrze pojechała Weronika Surowiec i najmłodsze adeptki z Olsztyna: Anna Dałek i Marta Stawicka.

Wyniki na dystansach:

1500 metrów
Juniorka A
1 Monika GRZĄDKOWSKA 92 MKS Błyskawica Toruń  2:50.840
2 Adrianna CIWONIUK 94 MKS Juvenia Białystok  2:54.612
3 Paulina UCHMAN 92 Warmińsko-Mazurski Klub Sportowy  3:01.552
………………………………………………………………
4 Aleksandra DRZYMAŁA 94 Warmińsko-Mazurski Klub Sportowy 3:02.074
Junorka B
1 Natalia MALISZEWSKA 95 MKS Juvenia Białystok 2:43.508
2 Nikola MAZUR 95 MKS Juvenia Białystok  2:43.980
3 Mariola RYBAK 95 KS ORZEŁ Elbląg  2:44.475
………………………………………………………….
5 Hanna OLSZEWSKA 94 Warmińsko-Mazurski Klub Sportowy 2:48.844
6  Anna OLSZEWSKA 94 Warmińsko-Mazurski Klub Sportowy  2:51.576

500 metrów
Dziewczęta E
1 Anna DAŁEK 01 Warmińsko-Mazurski Klub Sportowy  1:01.597
2 Marta STAWICKA 01 Warmińsko-Mazurski Klub Sportowy  1:01.752
3  Wiktoria DOBREŃKO 01 Warmińsko-Mazurski Klub Sportowy  1:03.870
…………………………………………………………………………………….
4 Zuzanna SAWICKA 02 Warmińsko-Mazurski Klub Sportowy ( 1:03.984
5  Patrycja HENKIEL 01 Warmińsko-Mazurski Klub Sportowy ( 1:06.946
6  Natalia BACZUL 01 Warmińsko-Mazurski Klub Sportowy ( 1:17.966
8 Zuzanna KACZOREK 01 Warmińsko-Mazurski Klub Sportowy 1:31.602
9 Zuzanna KEMPIŃSKA 00 Warmińsko-Mazurski Klub Sportowy 1:15.618
10 Maja STAWICKA 03 Warmińsko-Mazurski Klub Sportowy 1:36.440
11 Julia KĄCZKOWSKA 01 Warmińsko-Mazurski Klub Sportowy 6 1:32.958

777 metrów
Juniorka C
1 Magdalena WARAKOMSKA 97 MKS Juvenia Białystok (1:20.864
2 Marika SUROWIEC 98 KS ORZEŁ Elbląg 1:21.778
3 Klaudia MAZUR 97 MKS Juvenia Białystok 1:22.054
………………………………………………………………
7  Paulina JANOWIAK 96 Warmińsko-Mazurski Klub Sportowy 1:27.767
12  Aniela DYMISZKIEWICZ 97 KS ORZEŁ Elbląg  1:32.923
15  Dorota KISIELEWSKA 97 KS ORZEŁ Elbląg (WMZ)  1:29.803
21 Katarzyna DRZYMAŁA 98 Warmińsko-Mazurski Klub Sportowy  1:42.301
22 Karolina BOROWIECKA 96 KS ORZEŁ Elbląg  1:45.762
Juniorka D
1 Anna JASIK 98 UKS MOSiR Sanok  1:27.297
2 Weronika SUROWIEC 99 KS ORZEŁ Elbląg  1:29.888
3  Karolina MIŁKOWSKA 99 UKS SZÓSTKA Białystok 1:30.556
………………………………………………………………
4  Kamila STORMOWSKA 00 KS ORZEŁ Elbląg  1:30.667
11  Weronika HANOWSKA 98 Warmińsko-Mazurski Klub Sportowy  1:37.647
19  Kamila STANKIEWICZ 99 KS ORZEŁ Elbląg  2:00.558
21  Angelika NADROWSKA 00 KS ORZEŁ Elbląg  1:47.125

222 metry
Dziewczęta E
1 Marta STAWICKA 01 Warmińsko-Mazurski Klub Sportowy  28.025
2 Anna DAŁEK 01 Warmińsko-Mazurski Klub Sportowy 28.062
3 Wiktoria DOBREŃKO 01 Warmińsko-Mazurski Klub Sportowy 28.767
…………………………………………………………………..
5 Zuzanna SAWICKA 02 Warmińsko-Mazurski Klub Sportowy  29.987
7 Patrycja HENKIEL 01 Warmińsko-Mazurski Klub Sportowy  30.577
8 Natalia BACZUL 01 Warmińsko-Mazurski Klub Sportowy  35.561
9  Zuzanna KEMPIŃSKA 00 Warmińsko-Mazurski Klub Sportowy 39.378
10 Zuzanna KACZOREK 01 Warmińsko-Mazurski Klub Sportowy  39.186
11 Julia KĄCZKOWSKA 01 Warmińsko-Mazurski Klub Sportowy  39.913
12 Maja STAWICKA 03 Warmińsko-Mazurski Klub Sportowy  44.965

500 metrów
juniorka A
1 Monika GRZĄDKOWSKA 92 MKS Błyskawica Toruń  49.956
2 Adrianna CIWONIUK 94 MKS Juvenia Białystok  53.276
3 Paulina UCHMAN 92 Warmińsko-Mazurski Klub Sportowy  54.823
…………………………………………………………………………
4 Aleksandra DRZYMAŁA 94 Warmińsko-Mazurski Klub Sportowy 55.257
Juniorka B
1 Nikola MAZUR 95 MKS Juvenia Białystok 49.117
2 Natalia MALISZEWSKA 95 MKS Juvenia Białystok 50.608
3 Patrycja ROKICKA 95 MKS Juvenia Białystok 50.858
………………………………………………………………..
5 Mariola RYBAK 95 KS ORZEŁ Elbląg  3 50.652
6 Hanna OLSZEWSKA 94 Warmińsko-Mazurski Klub Sportowy 52.319
7 Anna OLSZEWSKA 94 Warmińsko-Mazurski Klub Sportowy 51.596
Juniorka C
1 Magdalena WARAKOMSKA 97 MKS Juvenia Białystok 50.324
2 Marika SUROWIEC 98 KS ORZEŁ Elbląg  51.055
3 Klaudia MAZUR 97 MKS Juvenia Białystok 54.233
…………………………………………………………….
6  Paulina JANOWIAK 96 Warmińsko-Mazurski Klub Sportowy  54.828
12 Aniela DYMISZKIEWICZ 97 KS ORZEŁ Elbląg 58.265
13 Dorota KISIELEWSKA 97 KS ORZEŁ Elbląg 56.724
15  Karolina BOROWIECKA 96 KS ORZEŁ Elbląg 1:22.121
18 Julia KLESZCZYŃSKA 97 Warmińsko-Mazurski Klub Sportowy  1:04.679
19 Katarzyna DRZYMAŁA 98 Warmińsko-Mazurski Klub Sportowy  1:08.839
Juniorka D
1 Anna JASIK 98 UKS MOSiR Sanok   55.176
2 Weronika SUROWIEC 99 KS ORZEŁ Elbląg  55.198
3  Julia KOZŁOWSKA 99 UKS Juvenia Białystok  56.509
…………………………………………………………………..
4 Kamila STORMOWSKA 00 KS ORZEŁ Elbląg  58.259
9 Weronika HANOWSKA 98 Warmińsko-Mazurski Klub Sportowy 59.614
10 Angelika NADROWSKA 00 KS ORZEŁ Elbląg 1:02.536
19  Kamila STANKIEWICZ 99 KS ORZEŁ Elbląg 1:11.315

1500 metrów
Junior A
1 Sebastian KŁOSIŃSKI 92 KS ORZEŁ Elbląg  2:26.122
2 Szymon WILCZYK 94 MKS Juvenia Białystok  2:26.502
3 Jakub KOROLCZUK 94 MKS Juvenia Białystok  2:31.674
…………………………………………………………
4 Michał DOMAŃSKI 92 KS ORZEŁ Elbląg  2:36.467
7 Adrian JASIŃSKI 93 KS ORZEŁ Elbląg 2:32.832
10 Marcin GŁÓD 94 Warmińsko-Mazurski Klub Sportowy  2:51.805

500 metrów
Junior E
1 Tomasz BORYS 00 UKS Juvenia Białystok 57.142
2 Krystian GISZKA 00 KS ORZEŁ Elbląg 57.707
3 Kacper MARKIEWICZ 00 UKS Juvenia Białystok 1:00.382
………………………………………………………..
6 Adam PRZYBYLAK 01 Warmińsko-Mazurski Klub Sportowy1:03.910
8  Krzysztof REINDL 02 KS ORZEŁ Elbląg  1:17.228

777 metrów
Junior C
1  Krystian KORECKI 96 MKS Juvenia Białystok 1:17.285
2 2 Hubert STARUCHOWICZ 96 UKS MOSiR Sanok 1:17.428
3 3  Adam ROZUMIEJEW 96 MKS Juvenia Białystok 1:19.511
………………………………………………………………………..
5  Jakub MOROZ 98 Warmińsko-Mazurski Klub Sportowy 1:20.534
11  Michael POPOV 97 KS ORZEŁ Elbląg 1:25.734
20  Szymon KWIATKOWSKI 97 KS ORZEŁ Elbląg  1:58.894

222metry
Chłopcy E
1 Tomasz BORYS 00 UKS Juvenia Białystok 26.137
2 Krystian GISZKA 00 KS ORZEŁ Elbląg 26.515
3 Kacper MARKIEWICZ 00 UKS Juvenia Białystok 27.821
……………………………………………………………….
5  Adam PRZYBYLAK 01 Warmińsko-Mazurski Klub Sportowy 29.253
9  Krzysztof REINDL 02 KS ORZEŁ Elbląg 34.838

500 metrów
Junior A
1 Sebastian KŁOSIŃSKI 92 KS ORZEŁ Elbląg 44.112
2 Szymon WILCZYK 94 MKS Juvenia Białystok 44.155
3 Radosław ZAWIŚLAK 92 MKS Juvenia Białystok 44.227
……………………………………………………………………..
4 Adrian JASIŃSKI 93 KS ORZEŁ Elbląg (WMZ) 4 2 50.244
5 Michał DOMAŃSKI 92 KS ORZEŁ Elbląg (WMZ) 3 1 47.054
10  Marcin GŁÓD 94 Warmińsko-Mazurski Klub Sportowy ( 4 49.014
Junior B
1 Paweł CZACZKOWSKI 94 MKS Juvenia Białystok 46.
2 Rafał GRYCNER 94 Stoczniowiec Gdańsk 46.953
3  Dawid PODLAS 95 MKS Błyskawica Toruń 46.999
………………………………………………………………..
9  Dawid KOWALSKI 94 KS ORZEŁ Elbląg 49.104
17  Paweł WIERZBICKI 96 KS ORZEŁ Elbląg 53.877
19  Jakub BAKALARZ 96 KS ORZEŁ Elbląg  52.957
Junior C
1  Karol NIEŚCIER 96 MKS Juvenia Białystok 49.173
2 Hubert STARUCHOWICZ 96 UKS MOSiR Sanok 49.376
3 Jakub MOROZ 98 Warmińsko-Mazurski Klub Sportowy 50.972
……………………………………………………….
7  Michael POPOV 97 KS ORZEŁ Elbląg  53.396
20 Szymon KWIATKOWSKI 97 KS ORZEŁ Elbląg 1:18.614

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x