OOM i MP Juniorów Sanok 2021 – Jakub Ekstowicz z Giżycka multimedalistą

Fot. UKS Short Track MOSiR Giżycko facebook
W Sanoku odbywały się 13/14 lutego: Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży i Mistrzostwa Polski Juniorów w short tracku. Startowali reprezentanci trzech sekcji warmińsko-mazurskich: KS Orzeł Elbląg, UKS Shrt Track MOSiR Giżycko i WMKS Olsztyn. Zdobyliśmy dziewięć medali W OOM aż pięć wywalczył Jakub Ekstowicz ( KS Short Track MOSiR Giżycko) - 4 srebrne i 1 brązowy. Ponadto 2 srebrne krążki wywalczyły sztafety Warmińsko-Mazurskie (chłopców i mieszana) złożone z zawodników z Giżycka i Elbląga. W kat. juniorów brąz zdobył Jędrzej Borowiecki (Orzeł Elbląg) a drugie miejsce zajęła sztafeta Orła.

Juniorki młodsze

1000 metrów

1. ZYCH Magdalena AZS Opole 1:49.000

2. PARCZEWSKA Karolina Juvenia Białystok 1:44.166

3. MAJEWSKA Ada Juvenia Białystok 1:49.39

…………………………………

13.REINDL Katarzyna Orzeł Elbląg 1:50.706

500 metrów

1. ZYCH Magdalena AZS Opole 0:45.090

2. PARCZEWSKA Karolina Juvenia Białystok 0:47.090

3. BOGDANOWICZ Agnieszka Juvenia Białystok 0:47.929

……………………………………..

11.REIND Katarzyna Orzeł Elbląg 11 0:50.432

777 metrów

1. ZYCH Magdalena AZS Opole 1:11.026

2. MAJEWSKA Ada Kivenia Białystok 1:14.218

3. BOGDANOWICZ Agnieszka Juvenia Białystok 1:17.201

………………..

5. REINDL Katarzyna Orzeł Elbląg 1:21.682

1500 metrów

1. ZYCH Magdalena AZS Opole 2:58.152

2. PARCZEWSKA Karolina Juvenia Białystok 2:59.722

3. MAJEWSKA Ada Juvenia Białystok 2:59.946

……………………

12.REINDL Katarzyna Orzeł Elbląg 3:06.248

Klasyfikacja generalna

1. ZYCH Magdalena AZS Opole 1. 1. 1. 1. 136 4

2. PARCZEWSKA Karolina Juvenia Białystok 2. 2. 4. 2. 71 10

3. MAJEWSKA Ada Juvenia Białystok 3. 20. 2. 3. 47 28

………………………..

8. REINDL Katarzyna Orzeł Elblag 13. 11. 5. 12. 5 41

Juniorzy młodsi

1000 metrów

1. NIEWIŃSKI Michał Juvenia Białystok 1:27.750

2. MUCHLADO Adam Stoczniowiec Gdańsk 1:32.191

3. EKSTOWICZ Jakub UKS Short Track MOSiR Giżycko 1:32.402

…………………………………..

5. SAKOWICZ Aleksander UKS Short Track MOSiR Giżycko 1:40.291

8. STOSIK Jan Orzeł Elbląg 1:44.815

500 metrów

1. NIEWIŃSKI Michał Juvenia Białystok 0:43.274

2. EKSTOWICZ Jakub UKS Short Track MOSiR Giżycko 0:45.009

3. MUCHLADO Adam Stoczniowiec Gdańsk 0:45.228

…………………………………………

4. SAKOWICZ Aleksander UKS Short Track MOSiR Giżycko 0:48.924

7. STOSIK Jan Orzeł Elbląg 0:49.604

777 metrów

1. NIEWIŃSKI Michał Juvenia Białystok 1:07.169

2. EKSTOWICZ Jakub UKS Short Track MOSiR Giżycko 1:09.175

3. MUCHLADO Adam Stoczniowiec Gdańsk 1:10.139

………………………………….

5. SAKOWICZ Aleksander UKS Short Track MOSiR Giżycko 1:14.566

9. STOSIK Jan Orzeł Elbląg 1:15.517

1500 metrów

1. NIEWIŃSKI Michał Juvenia Białystok 2:31.757

2. EKSTOWICZ Jakub UKS Short Track MOSiR Giżycko 2:32.261

3. MUCHLADO Adam Stoczniowiec Gdańsk 2:34.244

……………………………………………………

5. SAKOWICZ Aleksander UKS Short Track MOSiR Giżycko 2:41.101

9. STOSIK Jan Orzeł Elbląg 2:40.955

Klasyfikacja generalna

1. NIEWIŃSKI Michał Juvenia Białystok 1. 1. 1. 1. 136 4

2. EKSTOWICZ Jakub UKS Short Track MOSiR Giżycko 3. 2. 2. 2. 76 9

3. MUCHLADO Adam Stoczniowiec Gdańsk 2. 3. 3. 3. 60 11

……………………………………….

4. SAKOWICZ Aleksander UKS Short Track MOSiR Giżycko 5. 4. 5. 5. 23 19

9. STOSIK Jan Orzeł Elbląg 8. 7. 9. 9. 3 33

Sztafeta 2000 metrów

1 JUVENIA BIALYSTOK 3:15.622

2 WARMIŃSKO-MAZURSKIE 3:16.232

3 BŁYSKAWICA TORUN 4:39.159

4 BŁYSKAWICA TORUN 4:54.268

Sztafeta mieszana

1 JUVENIA BIALYSTOK 3:02.892

2 WARMIŃSKO-MAZURSKIE 3:05.716

3 BLYSKAWICA TORUN 3:36.934

Juniorki

1000 metrów

1.SOKOŁOWSKA Hanna Juvenia Białystok 1:36.571

2. ŚLIŻEWSKA Sara Juvenia Białystok 1:36.673

3. TKACZUKWiktoria AZS Opole 1:36.963

……………………….

6. DOBREŃKO Wiktoria WMKS Olsztyn 1:53.684

8. RUMAK Zuzanna Orzeł Elbląg 1:54.406

500 metrów

1. SOKOŁOWSKA Hanna Juvenia Białystok 0:46.624

2. TKACZUK Wiktoria AZS Opole 0:48.136

3. DRUMSK Marta Juvenia Białystok 0:49.951

…………………….

5.RUMAK Zuzanna Orzeł Elbląg 0:50.209

8.DOBREŃKO Wiktoria WMKS Olsztyn 0:54.926

777 metrów

1. SOKOŁOWSKA Hanna Juvenia Białystok 1:12.461

2. ŚLIŻEWSKA Sara Juvenia Białystok1:12.705

3. TKACZUK Wiktoria AZS Opole 1:13.736

………………………….

5. RUMAK Zuzanna Orzeł Elbląg 1:18.197

8. DOBREŃKO Wiktoria WMKS Olsztyn 1:24.373

1500 metrów

1. SOKOŁOWSKA Hanna Juvenia Białystok 2:58.795

2. ŚLIŻEWSKA Sara Juvenia Białystok 3:00.527

3. TKACZUK Wiktoria AZS Opole 3:02.403

……………………………………..

5. RUMAK Zuzanna Orzeł Elbląg 3:06.161

Klasyfikacja generalna

1. SOKOŁOWSKA Hanna Junenia Białystok 1. 1. 1. 1. 136 4

2. ŚLIŻEWSKA Sara Juvenia Białystok 2. 4. 2. 2. 71 10

3. TKACZUK Wiktoria AZS Opole 3. 2. 3. 3. 60 11

…………………………..

5. RUMAK Zuzanna Orzeł Elbląg 8. 5. 5. 5. 16 23

8. DOBREŃKO Wiktoria WMKS Olsztyn 6. 8. 8. 12. 5 34

Juniorzy

1000 metrów

1. MIKOŁAJUK Mateusz Juvenia Białystok 1:30.925

2. KŁUJSZO Ignacy Juvenia Białystok 1:31.563

3. BOROWIECKI Jędrzej Orzeł Elbląg 1:34.487

………………………

6. REINDL Krzysztof Orzeł Elbląg 1:39.581

9. RYBAK Arkadiusz Orzeł Elbląg :44.395

500 metrów

1. MIKOŁAJUK Mateusz Juvenia Białystok 0:43.485

2. KRZEMIŃSKI Mateusz AZS Opole 0:43.634

3. KŁUJSZO Ignacy Juvenia Białystok 0:43.881

………………………………….

5.BOROWIECKI Jędrzej Orzeł Elbląg 0:44.407

8. RYBAK Arkadiusz Orzeł Elbląg 0:49.016

9. REINDL Krzysztof Orzeł Elbląg 0:47.609

777 metrów

1. MIKOŁAJUK Mateusz Juvenia Białystok 1:07.430

2. KRZEMIŃSKI Mateusz AZS Opole 1:07.561

3. KŁUJSZO Ignacy Juvenia Białystok 1:08.325

…………………………………………

4. BOROWIECKI Jędrzej Orzeł Elbląg1:09.779

8. REINDL Krzysztof Orzeł Elbląg1:11.924

9. RYBAK Arkadiusz Orzeł Elbląg 1:15.969

1500 metrów

1. KRZEMIŃSKI Mateusz AZS Opole2:57.202

2. KŁUJSZO Ignacy Juvenia Białystok 2:57.316

3. MIKOŁAJUK Mateusz Juvenia Białystok 2:57.518

…………………………..

4. BOROWIECKI Jędrzej Orzeł Elbląg 2:57.934

7. REINDL Krzysztof Orzeł Elbląg 2:43.445

10. RYBAK Arkadiusz Orzeł Elbląg 3:02.207

Klasyfikacja generalna

1.MIKOŁAJUK Mateusz Juvenia Białystok1. 1. 1. 3. 115 6

2.KRZEMIŃSK Mateusz AZS Opole 7. 2. 2. 1. 77 12

3.KŁUJSZO Ignacy Juvenia Białystok 2. 3. 3. 2. 68 10

…………………………………

4.BOROWIECKI Jędrzej Orzeł Elbląg 3. 5. 4. 4. 34 16

7. REINDL Krzysztof Orzeł Elbląg 6. 9. 8. 7. 6 30

9. RYBAK Arkadiusz Orzeł Elbląg 9. 8. 9. 10. 1 36

Sztafeta 2000 metrów

1 JUVENIA BIALYSTOK 3:04.447

2 ORZEL-ELBLAG 3:04.936

3 BLYSKAWICA TORUN 4:26.460

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Elbląg giżycko Olsztyn short track sport młodzieżowy

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x