Sukcesy Vikinga i WMKS w Słomczynie – Wrotkarze w swoim żywiole

W Słomczynie odbyły się III Międzynarodowe Zawody o Puchar Burmistrza Gminy Konstancin-Jeziorna w Jeździe Szybkiej na Wrotkach. Impreza, pierwsza w nowym roku szkolnym, zainaugurowała drugą część sezonu, znacznie krótszą, ale jest jeszcze okazja do kilku prestiżowych startów. W zawodachz udziałem czołówki krajowej, także wrotkarzy z Niemiec i Ukrainy wystąpili reprezentanci UKS Viking Elbląg i Warmińsko-Mazurskiego Klubu Sportowego Olsztyn.

 

W wieloboju w kategorii juniorek E zwyciężyła  Zuzanna Sawicka, wśród kadetów natomiast Marcin Bachanek z UKS Viking Elbląg. Było oczywiście wiele innych czołowych miejsc, co można znaleźć w wynikach poszczególnych konkurencji.

Wyniki wieloboju i poszczególnych konkurencji

Junior B

( w nawiasie podajemy miejsca w konkurencjach: sprint 500 m, na eliminacje 3000 m, wspolny start 1500 m, na punkty 5000 m)

1 MARESCHI Stefano jun B ASD. Debby Roller Team 50.279 (1) 5:23.482 (1) 2:37.423 (1) (1) 4

2 BRYDZIŃSKI Mateusz jun B UKS Viking Elbląg 50.610 (2) (2) 2:37.776 (2) (2) 8

3 MAZUREK Łukasz jun B UKS Viking Elbląg 52.012 (4) (3) 2:40.129 (3) (3) 13

Junior C

( w nawiasie miejsca w konkurencjach: sprint 500 m, na eliminacje 3000m, sprint 1000 m, na punkty 3000 m)

1 OFICJALSKI Gaweł jun C UKS Zryw Słomczyn 54.352 (3) (2) 1:49.504 (1) (2) 8

2 BIANCO Marco antonio jun C ASD. Debby Roller Team 53.745 (1) (3) 1:50.013 (2) 4:55.605 (3) 9

3 KUMMEL Clemens jun C Rsv Blau Weiss Gera 54.364 (4) (4) 1:50.397 (4) (4) 16

………………………………………………………………………………………….

10 MOROZ Jakub jun C WMKS Olsztyn 58.114 (15) (6) 1:52.167 (11) (5) 37

23 LOREK Patryk jun C UKS Viking Elbląg 59.168 (22) (23) 2:02.194 (19) (20) 84

Juniorka C

( w nawiasie podajemy miejsca w konkutencjach: sprint 500 m, na eliminacje 3000 m, wspólny start 1000 m, na punkty 3000 m)

1 WILKE Monique jun C Rsv Blau Weiss Gera 55.673 (1) 6:07.943 (1) 1:58.013 (1) (2) 5

2 GUNTHER Anne sophie jun C Rsv Blau Weiss Gera 56.258 (2) (2) 1:58.168 (2) (1) 7

3 MAKOVETSKA Yana jun C SAM Roller Club Ukraine 56.451 (3) (3) 1:58.415 (3) (3) 12

…………………………………………………………………………………………………

9 SIUCIAK Kinga jun C UKS Viking Elbląg 1:02.759 (7) (9) 2:11.294 (9) (9) 34

10 DRZYMAŁA Katarzyna jun C WMKS Olsztyn 1:08.816 (10) (10) 2:19.064 (10) (10) 40

Junior D

(w nawiasie miejsca w konkurencjach: sprint 500 m, wspólny start 1500 m, sprint 300 m, wspólny start 1000 m)

1 SMOLUCH Karol jun D TUKS Roztocze Rollerblad 59.335 (1) 2:59.792 (2) 38.890 (1) 1:50.357 (1) 5

2 OSTROWSKI Paweł jun D UKS Viking Elbląg 1:01.545 (3) 3:06.436 (3) 40.515 (3) 1:56.652 (3) 12

3 KONIECZKI Jakub jun D UKS Viking Elbląg 1:17.842 (9) 2:59.028 (1) 39.655 (2) 1:51.876 (2) 14

…………………………………………………………………………………………

7 PARZYCH Mateusz jun D UKS Viking Elbląg 1:00.542 (2) 3:14.236 (6) 42.235 (7) (9) 24

Juniorka D

( w nawiasie podajemy miejsca w konkurencjach: sprint 500 m, wspólny start 1500 m, sprint 332 m, wspólny start 1000 m)

1 OTTO Angelina jun D Rsv Blau Weiss Gera 57.374 (1) 3:12.056 (1) 39.263 (1) 2:01.509 (1) 4

2 SZCZEPAŃSKA Joanna jun D UKS Zryw Słomczyn 58.751 (2) 3:14.712 (2) 39.938 (2) 2:04.652 (6) 12

3 GAJEWSKA Kaja jun D UKS Orlica Duszniki Zdrój 59.374 (3) 3:14.774 (3) 40.839 (5) 2:03.321 (2) 13

……………………………………………………………………………………………………….

9 STEMPLEWSKA Patrycja jun D UKS Viking Elbląg 1:02.810 (11) 3:19.415 (9) 42.109 (10) 2:09.870 (10) 40

13 DAŁEK Anna jun D WMKS Olsztyn 1:04.052 (12) (22) 42.174 (11) 2:09.637 (9) 54

14 DOBREŃKO Wiktoria jun D WMKS Olsztyn 1:04.994 (14) 3:25.565 (12) 44.500 (16) 2:13.939 (12) 54

15 BEDNARCZYK Honorata jun D UKS Viking Elbląg 1:02.254 (10) (17) 42.526 (12) 2:18.939 (15) 54

17 HENKIEL Patrycja jun D WMKS Olsztyn 1:06.900 (18) 3:26.006 (14) 1:03.226 (24) 2:18.842 (14) 70

20 KEMPIŃSKA Zuzanna jun D WMKS Olsztyn 1:06.858 (17) (23) 45.458 (18) 2:20.347 (17) 75

22 KACZOREK Zuzanna jun D WMKS Olsztyn 1:12.310 (22) (20) 47.353 (21) 84

23 BACZUL Natalia jun D WMKS Olsztyn 1:12.550 (23) (19) 47.473 (22) 85

Kadet

( w nawiasie podajemy miejsca w konkurencjach: sprint 500 m, na eliminacje 3000 m, wspólny start 1000 m, na punkty 3000 m)

1 BACHANEK Marcin kadet UKS Viking Elbląg 51.681 (2) 5:24.366 (1) 1:48.349 (2) (1) 6

2 IACONO Alessio kadet ASD. Debby Roller Team 51.488 (1) (4) 1:48.497 (3) (3) 11

3 SIDOROWICZ Łukasz kadet UKS Orlica Duszniki Zdrój 51.703 (3) (3) 1:48.147 (1) (4) 11

Kadetka

( w nawiasie pojemy miejsca w konkurencjach: sprint 500 m, na punkty 2700 m, wspólny start 1000 m, na eliminacje 3000 m)

1 SZYMKIEWICZ Aleksandra kadet UKS Orlica Duszniki Zdrój 54.256 (1) (2) 2:11.913 (2) 6:11.314 (1) 6

2 FITUCH Malwina kadet UKS Orlica Duszniki Zdrój 54.668 (2) (1) 2:11.843 (1) (2) 6

3 GLAMKOWSKA Aleksandra kadet UKS Orlica Duszniki Zdrój 54.868 (3) (3) 2:13.215 (3) (3) 12

………………………………………………………………………………………………….

5 IGNATOWICZ Paulina kadet UKS Viking Elbląg 57.236 (5) (4) 2:18.188 (5) (5) 19

Junior E

( w nawiasie podajemy miejsca: sprint 500 m, wspólny start 1000 m, wspólny start 332 m)

1 LEBDA Jan jun E Znicz Powerslide Kłodzko 1:03.806 (1) 2:09.892 (1) 42.691 (1) 3

2 SCERBA Daniel jun E SAM Roller Club Ukraine 1:05.133 (2) 2:12.490 (2) 43.498 (2) 6

3 PETROW Bogdan jun E SAM Roller Club Ukraine 1:06.584 (4) 2:19.249 (6) 44.426 (4) 14

……………………………………………………………………………..

9 OBRĘBSKI Jakub jun E UKS Viking Elbląg 1:12.520 (9) 2:19.686 (8) 46.203 (8) 25

11 JANK Maciej jun E UKS Viking Elbląg 1:14.451 (11) 2:30.187 (10) 48.158 (9) 30

Juniorka E

( w nawiasie podajemy miejsca w konkurencjach: sprint 500 m, wspólny start 1000 m, wspólny start 332 m)

1 SAWICKA Zuzanna jun E WMKS Olsztyn 1:02.454 (1) 2:08.886 (1) 41.812 (1) 3

2 CHŁODZIK Zuzanna jun E UKS Orlica Duszniki Zdrój 1:03.992 (2) 2:11.401 (2) 44.421 (2) 6

3 FADEREWSKA Alicja jun E UKS 3 Milanówek 1:06.456 (6) 2:12.323 (3) 44.688 (3) 12

Sztafety

Juniorki D

1 UKS ZRYW SLOMCZYN I UKS Zryw Słomczyn 3:05.971

2 UKS ORLICA UKS Orlica Duszniki Zdrój strata 1.332

3 WMKS OLSZTYN I WMKS Olsztyn strata 1.431

…………………………………………………………….

5 WMKS OLSZYN II WMKS Olsztyn 10.711

Juniorzy B (3000 m)

1 UKS VIKING UKS Viking Elbląg 4:59.681

2 WMKS OLSZYN WMKS Olsztyn  strata 35.975

Juniorzy C (3000 m)

1 A.S.D DEBBY ROLLER ASD. Debby Roller Team 5:15.655

2 UKS ZRYW SLOMCZYN I UKS Zryw Słomczyn strata 1.277

3 UKS ORLICA UKS Orlica Duszniki Zdrój starta 19.608

…………………………………………………………………..

6 UKS VIKING UKS Viking Elbląg  strata 39.793

Juniorki C (3000 m)

1 RSV BLAU WEISS Rsv Blau Weiss Gera 5:37.935

2 SAM ROLLER CLUB SAM Roller Club Ukraine strata  7.383

3 ZNICZ POWERSLIDE Znicz Powerslide Kłodzko strata 26.924

……………………………………………………………

4 UKS VIKING UKS Viking Elbląg  strata  34.320

Dystans 332 m

Junior F

I dzień

3 DAŁEK Antoni jun F WMKS Olsztyn 55.542

4 DOBREŃKO Oliwier jun F WMKS Olsztyn strata  11.054

5 DAŁEK Aleksander jun F WMKS Olsztyn strata 19.466

II dzień

3 DAŁEK Antoni jun F WMKS Olsztyn 56.278

4 DOBREŃKO Oliwier jun F WMKS Olsztyn strata 4.429

5 DAŁEK Aleksander jun F WMKS Olsztyn  strata 12.148

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x