Torowe MP w jeździe szybkiej na wrotkach Słomczyn 2014 – Grad medali

W Słomczynie odbyły się Torowe Mistrzostwa Polski w jeździe szybkiej na wrotkach. To dyscyplina, w której można zdobyć mnóstwo medali i z okazji skwapliwie skorzystali reprezentanci Warmii, Mazur i Powiśla.Elblążanie (Viking i Orzeł) oraz olsztynianie (WMKS) stawali na podium aż 38 razy. Dorobek 20 medali złotych, 7 srebrnych i 11 brązowych jest imponujący.

Medaliści z Warmii i Mazur

Viking Elbląg

Paweł Olszewski (5 złotych)

Marcin Bachanek (4 złote i 1 brązowy)

Mateusz Brydziński (2 srebrne i 3 brązowe)

Łukasz Mazurek (2 srebrne 3 brązowe)

Mateusz Parzych (1 srebrny i 1 brązowy)

Iga Wojtasik (1 brązowy)

Sztafeta amerykańska ( Łukasz Mazurek, Marcin Bachanek) – 1 złoty

Sztafeta amerykańska (Paweł Ostrowski, Mateusz Parzych, Maciej Jank) 1 złoty

WMKS Olsztyn

Paulina Janowiak (5 złotych)

Hanna Olzsewska (3 złote i 2 srebrne)

Anna Olszewska (1 brązowy)

Sztefeta amerykńska (Anna Olszewska, Hanna Olszewska, Paulina Janowiak) – 1 złoty

Orzeł Elbląg

Aniela Dymiszkiewicz (1 brązowy)

Wyniki

Kobiety

Seniorki

Wielobój

1 OLSZEWSKA Hanna senior WMKS Olsztyn 6

5 OLSZEWSKA Anna senior WMKS Olsztyn 17

Na czas

1 OLSZEWSKA Hanna senior WMKS Olsztyn

4 OLSZEWSKA Anna senior WMKS Olsztyn

Na eliminacje

2 OLSZEWSKA Hanna senior WMKS Olsztyn

3 OLSZEWSKA Anna senior WMKS Olsztyn

Sprint

1 OLSZEWSKA Hanna senior WMKS Olsztyn

5 OLSZEWSKA Anna senior WMKS Olsztyn

Na punkty

2 OLSZEWSKA Hanna senior WMKS Olsztyn

Juniorka A

Wielobój

1 JANOWIAK Paulina jun A1 WMKS Olsztyn 4

Na czas

1 JANOWIAK Paulina jun A1 WMKS Olsztyn

Na eliminacje

1 JANOWIAK Paulina jun A1 WMKS Olsztyn

Sprint

1 JANOWIAK Paulina jun A1 WMKS Olsztyn

Na punkty

1 JANOWIAK Paulina jun A1 WMKS Olsztyn

Juniorka B

Wielobój

4 DYMISZKIEWICZ Aniela jun B2 Orzeł Elbląg 16

6 IGNATOWICZ Paulina jun B2 UKS Viking Elbląg 23

Na czas

4 IGNATOWICZ Paulina jun B2 UKS Viking Elbląg

5 DYMISZKIEWICZ Aniela jun B2 Orzeł Elbląg

Na eliminacje

4 DYMISZKIEWICZ Aniela jun B2 Orzeł Elbląg

6 IGNATOWICZ Paulina jun B2 UKS Viking Elbląg

Sprint

4 DYMISZKIEWICZ Aniela jun B2 Orzeł Elbląg

6 IGNATOWICZ Paulina jun B2 UKS Viking Elbląg

Na punkty

3 DYMISZKIEWICZ Aniela jun B2 Orzeł Elbląg

Kadet

Wielobój

5 WOJTASIK Iga kadet 1 UKS Viking Elbląg) 21

9 BEDNARCZYK Honorata kadet 1 UKS Viking Elbląg) 38

12 SUROWIEC Weronika kadet 2 Orzeł Elbląg 48

14 STORMOWSKA Kamila kadet 1 Orzeł Elbląg 55

15 SŁOWIKOWSKA Wiktoria kadet 1 UKS Viking Elbląg 57

23 STANKIEWICZ Kamila kadet 2 Orzeł Elbląg 92

28 SZEFLER Wiktoria kadet 1 Orzeł Elbląg 104

Na czas

4 WOJTASIK Iga kadet 1 UKS Viking Elbląg)

7 BEDNARCZYK Honorata kadet 1 UKS Viking Elbląg)

12 SUROWIEC Weronika kadet 2 Orzeł Elbląg

16 STORMOWSKA Kamila kadet 1 Orzeł Elbląg

17 SŁOWIKOWSKA Wiktoria kadet 1 UKS Viking Elbląg

22 STANKIEWICZ Kamila kadet 2 Orzeł Elbląg

26 SZEFLER Wiktoria kadet 1 Orzeł Elbląg

Na eliminacje

9 WOJTASIK Iga kadet 1 UKS Viking Elbląg)

12 SŁOWIKOWSKA Wiktoria kadet 1 UKS Viking Elbląg

13 BEDNARCZYK Honorata kadet 1 UKS Viking Elbląg)

14 STORMOWSKA Kamila kadet 1 Orzeł Elbląg

15 SUROWIEC Weronika kadet 2 Orzeł Elbląg

23 STANKIEWICZ Kamila kadet 2 Orzeł Elbląg

26 SZEFLER Wiktoria kadet 1 Orzeł Elbląg

Sprint

4 BEDNARCZYK Honorata kadet 1 UKS Viking Elbląg)

5 WOJTASIK Iga kadet 1 UKS Viking Elbląg)

10 SUROWIEC Weronika kadet 2 Orzeł Elbląg

13 STORMOWSKA Kamila kadet 1 Orzeł Elbląg

15 SŁOWIKOWSKA Wiktoria kadet 1 UKS Viking Elbląg

22 STANKIEWICZ Kamila kadet 2 Orzeł Elbląg

25 SZEFLER Wiktoria kadet 1 Orzeł Elbląg

Na punkty

3 WOJTASIK Iga kadet 1 UKS Viking Elbląg)

4 BEDNARCZYK Honorata kadet 1 UKS Viking Elbląg)

11 SUROWIEC Weronika kadet 2 Orzeł Elbląg

12 STORMOWSKA Kamila kadet 1 Orzeł Elbląg

13 SŁOWIKOWSKA Wiktoria kadet 1 UKS Viking Elbląg

22 STANKIEWICZ Kamila kadet 2 Orzeł Elbląg

27 SZEFLER Wiktoria kadet 1 Orzeł Elbląg

Juniorka C

Wielobój

10 SAWICKA Zuzanna jun C1 WMKS Olsztyn 44

12 DOBREŃKO Wiktoria jun C2 WMKS Olsztyn 48

13 DAŁEK Anna jun C2 WMKS Olsztyn 49

14 HENKIEL Patrycja jun C2 WMKS Olsztyn 56

23 BACZUL Natalia jun C2 WMKS Olsztyn 93

Na czas

8 SAWICKA Zuzanna jun C1 WMKS Olsztyn

10 DOBREŃKO Wiktoria jun C2 WMKS Olsztyn

15 HENKIEL Patrycja jun C2 WMKS Olsztyn

20 DAŁEK Anna jun C2 WMKS Olsztyn

22 BACZUL Natalia jun C2 WMKS Olsztyn

Na eliminacje

10 DAŁEK Anna jun C2 WMKS Olsztyn

11 SAWICKA Zuzanna jun C1 WMKS Olsztyn

13 HENKIEL Patrycja jun C2 WMKS Olsztyn

14 DOBREŃKO Wiktoria jun C2 WMKS Olsztyn

20 BACZUL Natalia jun C2 WMKS Olsztyn

Sprint

9 DAŁEK Anna jun C2 WMKS Olsztyn

11 DOBREŃKO Wiktoria jun C2 WMKS Olsztyn

13 SAWICKA Zuzanna jun C1 WMKS Olsztyn

14 HENKIEL Patrycja jun C2 WMKS Olsztyn

23 BACZUL Natalia jun C2 WMKS Olsztyn

Na punkty

10 DAŁEK Anna jun C2 WMKS Olsztyn

12 SAWICKA Zuzanna jun C1 WMKS Olsztyn

13 DOBREŃKO Wiktoria jun C2 WMKS Olsztyn

14 HENKIEL Patrycja jun C2 WMKS Olsztyn

28 BACZUL Natalia jun C2 WMKS Olsztyn

Juniorka D

Wielobój

15 REINDL Katarzyna jun D1 Orzeł Elbląg 27

25 HERMAŃSKA Alicja jun D1 WMKS Olsztyn 37

26 KWELLA Olga jun D1 WMKS Olsztyn 38

Sprint 1500 m

12REINDL Katarzyna jun D1 Orzeł Elbląg

12 HERMAŃSKA Alicja jun D1 WMKS Olsztyn

12 KWELLA Olga jun D1 WMKS Olsztyn

Sprint 500 m

15 REINDL Katarzyna jun D1 Orzeł Elbląg

25 HERMAŃSKA Alicja jun D1 WMKS Olsztyn

26 KWELLA Olga jun D1 WMKS Olsztyn

Senior

Wielobój

2 BRYDZIŃSKI Mateusz senior UKS Viking Elbląg 11

5 TORUŃ Paweł senior Orzeł Elbląg 22

6 SOWA Piotr senior Orzeł Elbląg 26

8 KISIELEWSKI Artur senior Orzeł Elbląg 28

Na czas

2 BRYDZIŃSKI Mateusz senior UKS Viking Elbląg

5 TORUŃ Paweł senior Orzeł Elbląg

7 SOWA Piotr senior Orzeł Elbląg

8 KISIELEWSKI Artur senior Orzeł Elbląg

Na eliminacje

3 BRYDZIŃSKI Mateusz senior UKS Viking Elbląg

5 TORUŃ Paweł senior Orzeł Elbląg

7 KISIELEWSKI Artur senior Orzeł Elbląg

8 SOWA Piotr senior Orzeł Elbląg

Sprint

3 BRYDZIŃSKI Mateusz senior UKS Viking Elbląg

5 TORUŃ Paweł senior Orzeł Elbląg

6 SOWA Piotr senior Orzeł Elbląg

7 KISIELEWSKI Artur senior Orzeł Elbląg

Na punkty

3 BRYDZIŃSKI Mateusz senior UKS Viking Elbląg

5 SOWA Piotr senior Orzeł Elbląg

6 KISIELEWSKI Artur senior Orzeł Elbląg

7 TORUŃ Paweł senior Orzeł Elbląg

Junior A

Wielobój

1 BACHANEK Marcin jun A1 UKS Viking Elbląg 6

3 MAZUREK Łukasz jun A2 UKS Viking Elbląg 10

4 BAKALARZ Jakub jun A1 Orzeł Elbląg 16

Na czas

1 BACHANEK Marcin jun A1 UKS Viking Elbląg

3 MAZUREK Łukasz jun A2 UKS Viking Elbląg

4 BAKALARZ Jakub jun A1 Orzeł Elbląg

Na eliminacje

1 BACHANEK Marcin jun A1 UKS Viking Elbląg

2 MAZUREK Łukasz jun A2 UKS Viking Elbląg

4 BAKALARZ Jakub jun A1 Orzeł Elbląg

Sprint

2 MAZUREK Łukasz jun A2 UKS Viking Elbląg

3 BACHANEK Marcin jun A1 UKS Viking Elbląg

4 BAKALARZ Jakub jun A1 Orzeł Elbląg

Na punkty

1 BACHANEK Marcin jun A1 UKS Viking Elbląg

3 MAZUREK Łukasz jun A2 UKS Viking Elbląg

4 BAKALARZ Jakub jun A1 Orzeł Elbląg

Junior B

Wielobój

17 KONIECZKI Jakub kadet 1 UKS Viking Elbląg 65

19 GISZKA Krystian kadet 1 Orzeł Elbląg 75

Na czas

19 KONIECZKI Jakub kadet 1 UKS Viking Elbląg

20 GISZKA Krystian kadet 1 Orzeł Elbląg

Na eliminacje

12 KONIECZKI Jakub kadet 1 UKS Viking Elbląg 6

19 GISZKA Krystian kadet 1 Orzeł Elbląg

Sprint

16 KONIECZKI Jakub kadet 1 UKS Viking Elbląg

19 GISZKA Krystian kadet 1 Orzeł Elbląg

Na punkty

17 GISZKA Krystian kadet 1 Orzeł Elbląg

18 KONIECZKI Jakub kadet 1 UKS Viking Elbląg

Junior C

1 OSTROWSKI Paweł jun C2 UKS Viking Elbląg 4

5 PARZYCH Mateusz jun C2 UKS Viking Elbląg 22

16 JANK Maciej jun C1 UKS Viking Elbląg 64

23 BOROWIECKI Jędrzej jun C1 Orzeł Elbląg 90

25 REINDL Krzysztof jun C1 Orzeł Elbląg 96

Na czas

1 OSTROWSKI Paweł jun C2 UKS Viking Elbląg

3 PARZYCH Mateusz jun C2 UKS Viking Elbląg

15 JANK Maciej jun C1 UKS Viking Elbląg

23 BOROWIECKI Jędrzej jun C1 Orzeł Elbląg

26 REINDL Krzysztof jun C1 Orzeł Elbląg

Na eliminacje

1 OSTROWSKI Paweł jun C2 UKS Viking Elbląg

7 PARZYCH Mateusz jun C2 UKS Viking Elbląg

19 BOROWIECKI Jędrzej jun C1 Orzeł Elbląg

20 JANK Maciej jun C1 UKS Viking Elbląg

25 REINDL Krzysztof jun C1 Orzeł Elbląg

Sprint

1 OSTROWSKI Paweł jun C2 UKS Viking Elbląg

2 PARZYCH Mateusz jun C2 UKS Viking Elbląg

14 JANK Maciej jun C1 UKS Viking Elbląg

25 BOROWIECKI Jędrzej jun C1 Orzeł Elbląg

27 REINDL Krzysztof jun C1 Orzeł Elbląg

Na punkty

1 OSTROWSKI Paweł jun C2 UKS Viking Elbląg

10 PARZYCH Mateusz jun C2 UKS Viking Elbląg

15 JANK Maciej jun C1 UKS Viking Elbląg

18 REINDL Krzysztof jun C1 Orzeł Elbląg

23 BOROWIECKI Jędrzej jun C1 Orzeł Elbląg

Junior D

Wielobój

16 RYBAK Arkadiusz jun D1 Orzeł Elbląg 31

19 KOWSZYŃSKI Jędrzej jun D1 UKS Viking Elbląg 37

Sprint 1500m

16 RYBAK Arkadiusz jun D1 Orzeł Elbląg

19 KOWSZYŃSKI Jędrzej jun D1 UKS Viking Elbląg

Sprint 500m

15 RYBAK Arkadiusz jun D1 Orzeł Elbląg

18 KOWSZYŃSKI Jędrzej jun D1 UKS Viking Elbląg

Sztafeta amerykańska

Seniorki

1 WMKS OLSZTYN ( OLSZEWSKA Anna OLSZEWSKA Hanna JANOWIAK Paulina ) 6:04.12

Kadet

5 ORZEŁ ELBLĄG (SUROWIEC Weronika STORMOWSKA Kamila STANKIEWICZ Kamila ) 5:50.21

7 UKS VIKING ELBLĄG (SŁOWIKOWSKA Wiktoria WOJTASIK Iga UKS BEDNARCZYK Honorata) DSQ – 5:24.700

Juniorki C

5 WMKS OLSZTYN 1 (DAŁEK Anna DOBREŃKO Wiktoria SAWICKA Zuzanna) 5:47.07

Junior A

1 UKS VIKING ELBLĄG( MAZUREK Łukasz BACHANEK Marcin) 4:58.81

Junior C

1 UKS VIKING ELBLĄG (OSTROWSKI Paweł PARZYCH Mateusz JANK Maciej ) 5:26.45

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Elbląg Olsztyn Orzeł Elbląg Viking Elbląg WMKS Olsztyn wrotkarstwo

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x