Uliczne Mistrzostwa Polski Duszniki 2011 – Za plecami Artura

W Ulicznych Mistrzostwach Polski we wrotkarstwie w Dusznikach Zdroju uczestniczyło prawie 270 zawodniczek i zawodników z 21 klubów kraju oraz goście z Czech, Słowacji, Węgier, Niemiec a nawet Kolumbii. Oni rywalizowali z Polakami w Międzynarodowym  Inline Meeting. Gwiazdą ekipy Warmii i Mazur był Artur Kisielewski z klubu Viking Elbląg, który zwyciężył we wszystkich konkurencjach.

 

Dali o sobie znać panczeniści Orła, startowali też reprezentanci Warmińsko-Mazurskiego Klubu Sportowego. Elbląscy łyżwiarze zdobyli łącznie 30 medali. Viking – 20 (6 złotych, 5 srebrnych i 9 brązowych), Orzeł – 10 (4-4-2). Dorobek imponujący. Zawodnicy olsztyńscy w międzynarodowej imprezie medali nie zdobyli, ale w klasyfikacji krajowej MP dwa razy stawali na podium. Srebro wywalczyła Weronika Hanowska na dystansie 200 m w kat. juniorka C, a brąz  Jakub Moroz na dystansie 1000 m też w kat. junior C

Pod koniec maja w Elblągu odbędzie się półmaraton rangi Mistrzostw Polski, a wiec jest kolejna szansa na medale.

Wyniki

200 m sprint juniorek D-FINAŁ
1 Otto Angelina 00 RSV Blau Weiß Gera 22.985
2 Iga Wojtasik 00 UKS VIKING ELBLĄG 23.205
3 Patrycja Stęplewska 00 UKS VIKING ELBLĄG 23.258

1000 m in line juniorek D-FINAŁ
1 Otto Angelina 00 RSV Blau Weiß Gera 1:51.533
2 Pozděnová Vlaďka 00 BK Powerslide Nachod/CZECHY 1:51.927
3 Kaja GAJEWSKA 01 UKS ORLICA 1:52.435
……………………………………………………….
5 Iga Wojtasik 00 UKS VIKING ELBLĄG 1:53.562
8 Patrycja Stęplewska 00 UKS VIKING ELBLĄG 1:55.566
13 Wiktoria Słowikowska 00 UKS VIKING ELBLĄG 1:57.496
18 Wiktoria Dobreńko 01 WMKS Olsztyn 2:03.816
19 Honorata Bednarczyk 00 UKS VIKING ELBLĄG 2:05.560
26 Alicja Orłowska 00 UKS VIKING ELBLĄG 2:14.073
28 Alicja Groszkowska 01 WMKS Olsztyn 2:24.865

200 m sprint juniorów D-FINAŁ
1 Karol Smoluch 00 TUKS Roztocze Rollerblade 22.936
2 Jan Żółkiewski 00 TUKS Roztocze Rollerblade 23.020
3 Jakub Konieczki 00 UKS VIKING ELBLĄG 23.025

1000 m in line juniorów D-FINAŁ
1  Tamás IVÁNYI 00 TORNADO TEAM SZEGED 1:51.499
2 Jakub Piotrowski 00 IUKS Dziewiątka Tomaszów Maz 1:51.790
3 Jan Żółkiewski 00 TUKS Roztocze Rollerblade 1:51.904
……………………………………………………………
6 Jakub Konieczki 00 UKS VIKING ELBLĄG 1:54.560
11Aleksander Ludwikowski 00 UKS VIKING ELBLĄG 1:56.228

200 m tt juniorek C-FINAŁ
1 Wilke Monique 98 RSV Blau Weiß Gera 20.811
2 Fischer Sarah 98 RSV Blau Weiß Gera 21.396
3 Nagy Alexandra 99 TDKE TATABANYA 21.686
…………………………………………………………………
6 Weronika Hanowska 98 WMKS Olsztyn 22.626
17 Kinga Siuciak 99 UKS VIKING ELBLĄG 24.411

3000 m elimination juniorek C-FINAŁ
1 Wilke Monique 98 RSV Blau Weiß Gera 5:29.434
2 Sophie Günther Anne 98 RSV Blau Weiß Gera 5:29.492
3 Fischer Sarah 98 RSV Blau Weiß Gera 5:29.723
…………………………………………………………………..
12 126 Weronika Hanowska 98 WMKS Olsztyn 0
19 144 Kinga Siuciak 99 UKS VIKING ELBLĄG 0

200 m tt juniorów C-FINAŁ
1 Szymon Sikora 98 TUKS Roztocze Rollerblade 19.686
2 Gaweł Oficjalski 98 UKS ZRYW SŁOMCZYN 20.171
3 Kreißig Jeremy 99 RSV Blau Weiß Gera 20.602
………………………………………………………………..
14 Jakub Moroz 98 WMKS Olsztyn 21.702
21 Bartosz Lachowicz 98 WMKS Olsztyn 23.072
24 Patryk Lorek 98 UKS VIKING ELBLĄG 23.594

3000 m elimination juniorów C-FINAŁ
1 Szymon Sikora 98 TUKS Roztocze Rollerblade 5:12.617
2 Grzegorz WĄSEK 99 UKS ORLICA 5:12.974
3 Gaweł Oficjalski 98 UKS ZRYW SŁOMCZYN 5:12.988
………………………………………………………………………
6 Jakub Moroz 98 WMKS Olsztyn 5:19.424
19 Patryk Lorek 98 UKS VIKING ELBLĄG 0

200 m tt juniorów B-FINAŁ
1 Artur Kisielewski 94 UKS VIKING ELBLĄG 18.507
2 Mateusz Bartłoszewski 95 UKS ZRYW SŁOMCZYN 18.583
3 Karol Mróz 94 TUKS Roztocze Rollerblade 19.431
……………………………………………………………….
5 348 Mateusz Brydziński 94 UKS VIKING ELBLĄG 19.697
7 350 Łukasz Mazurek 95 UKS VIKING ELBLĄG 20.006

5000 m elimination juniorów B-FINAŁ
1 Artur Kisielewski 94 UKS VIKING ELBLĄG 8:46.094
2 Mateusz Brydziński 94 UKS VIKING ELBLĄG 8:46.626
3 Mateusz Bartłoszewski 95 UKS ZRYW SŁOMCZYN 8:49.048
………………………………………………………………………..
4 350 Łukasz Mazurek 95 UKS VIKING ELBLĄG 8:51.131

200 m tt juniorów A-FINAŁ
1 Kamil Świderski 93 UKS ZRYW SŁOMCZYN 18.502
2 Paweł Toruń 92 KS Orzeł Elbląg 18.554
3 Daniel Mazurek 93 UKS VIKING ELBLĄG 18.796
………………………………………………………………
5 Piotr Sowa 93 KS Orzeł Elbląg 19.108
7 Adrian Wielgat 93 KS Orzeł Elbląg 19.566

10000 m elimination juniorów A-FINAŁ
1 Paweł Toruń 92 KS Orzeł Elbląg 16:12.843
2 Bartosz Chojnacki 92 Ambra-Cekol-Sylpol 16:18.130
3 Piotr Sowa 93 KS Orzeł Elbląg 0
……………………………………………….
5 106 Adrian Wielgat 93 KS Orzeł Elbląg 0

3000 m sztafeta juniorów B-FINAŁ
1 UKS VIKING ELBLĄG  (Artur Kisielewski  Łukasz Mazurek  Mateusz Brydziński)   4.37.985
2 TUKS Roztocze Rollerblade 4:49.300
3 IUKS Dziewiątka Tomaszów Maz 5:06.046

3000 m sztafeta juniorzy C-FINAŁ
1 RSV Blau Weiß Gera 5:00.643
2 UKS Orlica 5:00.708
3 TUKS Roztocze Rollerblade 5:09.888
………………………………………
5 WMKS Olsztyn (Bartosz Lachowicz Jakub Moroz) 5:14.952

200 m tt Kadetów-FINAŁ
1 Robert CHŁODZIK 96 UKS ORLICA 18.824
2 Mateusz Hałasa 96 TUKS Roztocze Rollerblade 19.222
3 Piotr Bojanowski 96 IUKS Dziewiątka Tomaszów Maz 19.306
……………………………………………………………………………..
7 Marcin Bachanek 96 UKS VIKING ELBLĄG 20.098
12Bartosz Dulczewski 96 UKS VIKING ELBLĄG 20.366

5000 m elimination Kadetów-FINAŁ
1 Mateusz Hałasa 96 TUKS Roztocze Rollerblade 8:16.553
2 Robert CHŁODZIK 96 UKS ORLICA 8:16.896
3 Marcin Bachanek 96 UKS VIKING ELBLĄG 8:20.626
……………………………………………………………………
16 351 Bartosz Dulczewski 96 UKS VIKING ELBLĄG 0

200 m tt Kadetek-FINAŁ
1 Aleksandra Szymkiewicz 97 UKS Orlica 20.413
2 Aleksandra Kapruziak 96 IUKS Dziewiątka Tomaszów Maz 20.607
3 Aleksandra Glamkowska 97 UKS Orlica 20.642
…………………………………………………………………
5 Dorota Kisielewska 97 UKS VIKING ELBLĄG 21.503
10 Paulina Ignatowicz 97 UKS VIKING ELBLĄG 21.972
14Paulina Janowiak 96 WMKS Olsztyn 22.605
15 Aniela Dymiszkiewicz 97 UKS VIKING ELBLĄG 22.882

5000 m elimination Kadetek-FINAŁ
1 Aleksandra Szymkiewicz 97 UKS Orlica 8:57.593
2 Malwina Fituch 97 UKS Orlica 8:57.689
3 Aleksandra Glamkowska 97 UKS Orlica 8:59.181
………………………………………………………………
7 Dorota Kisielewska 97 UKS VIKING ELBLĄG 0
9 Paulina Ignatowicz 97 UKS VIKING ELBLĄG 0
10 Aniela Dymiszkiewicz 97 UKS VIKING ELBLĄG 0
15 Paulina Janowiak 96 WMKS Olsztyn 0

3000 m sztafeta Kadetki-FINAŁ
1UKS Orlica 4:48.954
2 UKS VIKING ELBLĄG (Aniela Dymiszkiewicz  Dorota Kisielewska  Paulina Ignatowicz)  4:58.343
3 IUKS Dziewiątka Tomaszów Maz 5:02.035
………………………………………………………
4 WMKS Olsztyn ( Paulina Janowiak Weronika Hanowska   Wiktoria Dobrecko)   5:36.812

3000 m sztafeta Kadeci-FINAŁ
1 1 3 UKS Orlica 4:27.992
2 6 TUKS Roztocze Rollerblade 4:28.542
3 5 BK Powerslide Nachod/CZE 4:44.729
…………………………………………………..
6 4 UKS VIKING ELBLĄG (Bartosz Dulczewski   Marcin Bachanek)  5:22.410

5000 m sztafeta juniorzy A+S+M-FINAŁ
1 UKS ZRYW SŁOMCZYN 7:16.212
2 KS Orzeł Elbląg (Adrian Wielgat  Paweł Toruń  Piotr Sowa ) 7:24.505
3 KKSW Krak Rollerblade 7:34.297

500 m sprint juniorek D-FINAŁ
1 Pozděnová Vlaďka 00 BK Powerslide Nachod/CZE 55.487
2 Otto Angelina 00 RSV Blau Weiß Gera 56.258
3 Fábián Fanni 00 TDKE TATABANYA 56.607
………………………………………………………..
7 147 Iga Wojtasik 00 UKS VIKING ELBLĄG 57.463
9 146 Wiktoria Słowikowska 00 UKS VIKING ELBLĄG 58.186
11 145 Patrycja Stęplewska 00 UKS VIKING ELBLĄG 58.699
15 148 Honorata Bednarczyk 00 UKS VIKING ELBLĄG 1:04.379

500 m sprint juniorów D-FINAŁ
1 Tamás IVÁNYI 00 TORNADO TEAM SZEGED 55.703
2 Karol Smoluch 00 TUKS Roztocze Rollerblade 55.801
3 Jakub Konieczki 00 UKS VIKING ELBLĄG 55.944

1000 m in line juniorek C-FINAŁ
1 Wilke Monique 98 RSV Blau Weiß Gera 1:44.537
2 Sophie Günther Anne 98 RSV Blau Weiß Gera 1:45.206
3 Fischer Sarah 98 RSV Blau Weiß Gera 1:46.647
…………………………………………………………….
12Weronika Hanowska 98 WMKS Olsztyn 1:57.626
15 Kinga Siuciak 99 UKS VIKING ELBLĄG 1:59.991

1000 m in line juniorów C-FINAŁ
1 Szymon Sikora 98 TUKS Roztocze Rollerblade 1:42.520
2 Kreißig Jeremy 99 RSV Blau Weiß Gera 1:42.643
3 Kümmel Clemens 99 RSV Blau Weiß Gera 1:43.678
…………………………………………………………………
5 130 Jakub Moroz 98 WMKS Olsztyn 1:43.954
7 129 Bartosz Lachowicz 98 WMKS Olsztyn 1:45.017
14 353 Patryk Lorek 98 UKS VIKING ELBLĄG 1:55.595

500 m sprint juniorów B-FINAŁ
1 Artur Kisielewski 94 UKS VIKING ELBLĄG 45.843
2 Łukasz Mazurek 95 UKS VIKING ELBLĄG 45.960
3 Mateusz Bartłoszewski 95 UKS ZRYW SŁOMCZYN 46.030
………………………………………………………….
4 Mateusz Brydziński 94 UKS VIKING ELBLĄG 46.222

3000 m piont juniorów B-FINAŁ
1 Artur Kisielewski 94 UKS VIKING ELBLĄG 10
2 Mateusz Brydziński 94 UKS VIKING ELBLĄG 6
3 Mateusz Bartłoszewski 95 UKS ZRYW SŁOMCZYN 5
…………………………………………………….
4 Łukasz Mazurek 95 UKS VIKING ELBLĄG 4

500 m sprint juniorów A-FINAŁ
1 Paweł Toruń 92 KS Orzeł Elbląg 44.698
2 Daniel Mazurek 93 UKS VIKING ELBLĄG 44.743
3 Piotr Sowa 93 KS Orzeł Elbląg 45.000

5000 m point juniorów A-FINAŁ
1 Paweł Toruń 92 KS Orzeł Elbląg 15
2 Piotr Sowa 93 KS Orzeł Elbląg 11
3 Jakub Kościuk 93 UKS Orlica 9
………………………………………………..
5 Adrian Wielgat 93 KS Orzeł Elbląg 2

1000 m in linie Kadetów-FINAŁ
1 Robert CHŁODZIK 96 UKS ORLICA 1:37.528
2 Mateusz Hałasa 96 TUKS Roztocze Rollerblade 1:37.617
3 Marcin Bachanek 96 UKS VIKING ELBLĄG 1:37.897

3000 m point Kadetów-FINAŁ
1 Mateusz Hałasa 96 TUKS Roztocze Rollerblade 8
2 Marcin Bachanek 96 UKS VIKING ELBLĄG 4
3 Prokop Michal 96 BK Powerslide Nachod/CZE 4
…………………………………………………………
16 Bartosz Dulczewski 96 UKS VIKING ELBLĄG 0

1000 m in linie Kadetek-FINAŁ
1 Aleksandra Szymkiewicz 97 UKS Orlica 1:58.987
2 Aleksandra Glamkowska 97 UKS Orlica 1:59.485
3 Paulina Ignatowicz 97 UKS VIKING ELBLĄG 2:00.005
………………………………………………………………..
5 125 Paulina Janowiak 96 WMKS Olsztyn 2:06.792

3000 m point Kadetek-FINAŁ
1 Malwina Fituch 97 UKS Orlica 7
2 Aleksandra Szymkiewicz 97 UKS Orlica 6
3 Dorota Kisielewska 97 UKS VIKING ELBLĄG 5
……………………………………………………………
7 Paulina Ignatowicz 97 UKS VIKING ELBLĄG 0
9 Aniela Dymiszkiewicz 97 UKS VIKING ELBLĄG 0
11 Paulina Janowiak 96 WMKS Olsztyn 0

Klasyfikacja wieloboju

Juniorki C
1 Wilke Monique 98 RSV Blau Weiß Gera 3 ( 1. 1. 1.)
2 Sophie Günther Anne 98 RSV Blau Weiß Gera 8 ( 4. 2. 2.)
3 Fischer Sarah 98 RSV Blau Weiß Gera 8 ( 2. 3. 3.)
……………………………………………..
9 Weronika Hanowska 98 WMKS Olsztyn 30 ( 6. 12. 12.)
18 Kinga Siuciak 99 UKS VIKING ELBLĄG 51 ( 17. 19. 15.)

Juniorki D
1 Otto Angelina 00 RSV Blau Weiß Gera 4 ( 1. 1. 2.)
2 Iga Wojtasik 00 UKS VIKING ELBLĄG 14 ( 2. 5. 7.)
3 Kaja GAJEWSKA 01 UKS ORLICA 16 ( 8. 3. 5.)
………………………………………………………….
9 Patrycja Stęplewska 00 UKS VIKING ELBLĄG 22 ( 3. 8. 11.)
11 Wiktoria Słowikowska 00 UKS VIKING ELBLĄG 32 ( 10. 13. 9.)
17  Honorata Bednarczyk 00 UKS VIKING ELBLĄG 56 ( 22. 19. 15.)
18 Wiktoria Dobreńko 01 WMKS Olsztyn 57 ( 23. 18. 16.)
26 Alicja Orłowska 00 UKS VIKING ELBLĄG 70 ( 20. 26. 24.)

Kadetki
1 Aleksandra Szymkiewicz 97 UKS Orlica 5 ( 1. 1. 1.) 2.)
2 Aleksandra Glamkowska 97 UKS Orlica 13 ( 3. 3. 2.) 5.)
3 Malwina Fituch 97 UKS Orlica 15 ( 8. 2. 4.) 1.)
…………………………………………………………
6 Dorota Kisielewska 97 UKS VIKING ELBLĄG 25 ( 5. 7. 10.) 3.)
7 Paulina Ignatowicz 97 UKS VIKING ELBLĄG 29 ( 10. 9. 3.) 7.)
10 Paulina Janowiak 96 WMKS Olsztyn 44 ( 13. 15. 5.) 11.)
12 Aniela Dymiszkiewicz 97 UKS VIKING ELBLĄG 47 ( 15. 10. 13.) 9.)

Juniorzy A
1 Paweł Toruń 92 KS Orzeł Elbląg 5 ( 2. 1. 1.) 1.)
2 Piotr Sowa 93 KS Orzeł Elbląg 13 ( 5. 3. 3.) 2.)
3 Bartosz Chojnacki 92 Ambra-Cekol-Sylpol 14 ( 4. 2. 4.) 4.)
………………………………………………………….
5 Adrian Wielgat 93 KS Orzeł Elbląg 22 ( 7. 5. 5.) 5.)
7 Daniel Mazurek 93 UKS VIKING ELBLĄG 27 ( 3. 11. 2.) 11.)

Juniorzy B
1 Artur Kisielewski 94 UKS VIKING ELBLĄG 4 ( 1. 1. 1.) 1.)
2 Mateusz Bartłoszewski 95 UKS ZRYW SŁOMCZYN 11 ( 2. 3. 3.) 3.)
3  Mateusz Brydziński 94 UKS VIKING ELBLĄG 13 ( 5. 2. 4.) 2.)
…………………………………………………………
4 Łukasz Mazurek 95 UKS VIKING ELBLĄG 17 ( 7. 4. 2.) 4.)

Juniorzy C
1 Szymon Sikora 98 TUKS Roztocze Rollerblade 3 ( 1. 1. 1.)
2 Kreißig Jeremy 99 RSV Blau Weiß Gera 9 ( 3. 4. 2.)
3 Ryszard Ślusarczyk 98 UKS Orlica 17 ( 6. 5. 6.)
……………………………………………………………….
7 Jakub Moroz 98 WMKS Olsztyn 25 ( 14. 6. 5.)
20 Bartosz Lachowicz 98 WMKS Olsztyn 54 ( 21. 26. 7.)
21 Patryk Lorek 98 UKS VIKING ELBLĄG 57 ( 24. 19. 14.)

Juniorzy D
1 Tamás IVÁNYI 00 TORNADO TEAM SZEGED 6 ( 4. 1. 1.)
2 Karol Smoluch 00 TUKS Roztocze Rollerblade 8 ( 1. 5. 2.)
3 Jan Żółkiewski 00 TUKS Roztocze Rollerblade 9 ( 2. 3. 4.)
………………………………………………………………..
4 Jakub Konieczki 00 UKS VIKING ELBLĄG 12 ( 3. 6. 3.)
13 Aleksander Ludwikowski 00 UKS VIKING ELBLĄG 41 ( 13. 11. 17.)

 

Kadeci
1 Mateusz Hałasa 96 TUKS Roztocze Rollerblade 6 ( 2. 1. 2.) 1.)
2 Robert CHŁODZIK 96 UKS ORLICA 9 ( 1. 2. 1.) 5.)
3 Marcin Bachanek 96 UKS VIKING ELBLĄG 15 ( 7. 3. 3.) 2.)
……………………………………………………………………..
15 Bartosz Dulczewski 96 UKS VIKING ELBLĄG 59 ( 12. 16. 15.) 16.)

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x