Wrotkarski zawrót głowy – Worek medali w Słomczynie

Inauguracja sezonu wrotkarskiego nastąpiła podczas długiego weekendu w Słomczynie, gdzie od kilku lat funkcjonuje profesjonalny tor i można rozgrywać prawie wszystkie możliwe konkurencje. Na starcie stanęło ponad 200 zawodniczek i zawodników, w tym mocna ekipa z Ukrainy. Warmia, Mazury i Powiśle reprezentowane były przez trzy kluby: dwa elbląskie: Viking i Orzeł oraz jeden olsztyński: Warmińsko-Mazurski Klub Sportowy.

 Nasi wrotkarze przywieźli przysłowiowy worek medali, prezentując u progu sezonu dobrą dyspozycję. Przypomnijmy, że Vikingowie specjalizują się w tej letniej dyscyplinie, natomiast dwie pozostałe sekcje startują zimą w short tracku, a w pozostałych miesiącach w konkurencjach wrotkarskich. Było też trzech znanych panczenistów z Orła, którzy w Słomczynie też radzili sobie doskonale.

W sumie więc dobre wejście w nowy sezon. Oby tak dalej!

 

Wyniki

 

500 metrów sprint junior A

1 TORUŃ Paweł jun A Orzeł Elbląg 51.651

3 SOWA Piotr jun A Orzeł Elbląg 52.745 1.094

4 WIELGAT Adrian jun A Orzeł Elbląg 52.879 1.228

3000 metrów na punkty junior A

2 SOWA Piotr jun A Orzeł Elbląg 1

3 TORUŃ Paweł jun A Orzeł Elbląg 1

4 WIELGAT Adrian jun A Orzeł Elbląg

1000 metrów sprint junior A

1TORUŃ Paweł jun A Orzeł Elbląg 1:44.068

2 SOWA Piotr jun A Orzeł Elbląg 1:44.961 0.893

4 WIELGAT Adrian jun A Orzeł Elbląg 1:47.348 3.280

3000 metrów na eliminacje junior A

1 TORUŃ Paweł jun A Orzeł Elbląg 5:23.622

2 SOWA Piotr jun A Orzeł Elbląg

4 WIELGAT Adrian jun A Orzeł Elbląg

Wielobój junior A

1 TORUŃ Paweł jun A Orzeł Elbląg 51.651

2  SOWA Piotr jun A Orzeł Elbląg 52.745

4 WIELGAT Adrian jun A Orzeł Elbląg 52.879

 

500 metrów juniorka B

9 OLSZEWSKA Hanna jun B WMKS Olsztyn 59.609

1500 metrów na punkty juniorka B

12 OLSZEWSKA Hanna jun B WMKS Olsztyn

1000 metrów wspólny start juniorka B

9 OLSZEWSKA Hanna jun B WMKS Olsztyn 2:08.059 13.166

3000 metrów na eliminacje juniorka B

8 OLSZEWSKA Hanna jun B WMKS Olsztyn

Wielobój juniorka B

10 OLSZEWSKA Hanna jun B WMKS Olsztyn 59.609

 

500 metrów sprint junior B

1 KISIELEWSKI Artur jun B UKS Viking Elbląg 51.213 PR

2 BRYDZIŃSKI Mateusz jun B UKS Viking Elbląg 51.530 PR

3 MAZUREK Łukasz jun B UKS Viking Elbląg 52.208 PR

3000 metrów na punkty junior B

1 KISIELEWSKI Artur jun B UKS Viking Elbląg 5:22.352 15

2 MAZUREK Łukasz jun B UKS Viking Elbląg 7

3 BRYDZIŃSKI Mateusz jun B UKS Viking Elbląg 5

1000 metrów sprint junior B

1 KISIELEWSKI Artur jun B UKS Viking Elbląg 1:43.854

2 BRYDZIŃSKI Mateusz jun B UKS Viking Elbląg 1:43.935 0.081

3 MAZUREK Łukasz jun B UKS Viking Elbląg 1:44.994 1.140

3000 metrów na eliminacje junior B

1 KISIELEWSKI Artur jun B UKS Viking Elbląg 5:19.463

2 BRYDZIŃSKI Mateusz jun B UKS Viking Elbląg

3 MAZUREK Łukasz jun B UKS Viking Elbląg

Wielobój junior B

1 KISIELEWSKI Artur jun B UKS Viking Elbląg 51.213

2 BRYDZIŃSKI Mateusz jun B UKS Viking Elbląg 51.530

3 MAZUREK Łukasz jun B UKS Viking Elbląg 52.208

 

500 metrów sprint kadetka

4 KISIELEWSKA Dorota kadet UKS Viking Elbląg 56.628 PR 1.812

6 IGNATOWICZ Paulina kadet UKS Viking Elbląg 58.519 3.703

3000 metrów na punkty kadetka

 4KISIELEWSKA Dorota kadet UKS Viking Elbląg

8 IGNATOWICZ Paulina kadet UKS Viking Elbląg

9 DYMISZKIEWICZ Aniela kadet UKS Viking Elbląg

11 JANOWIAK Paulina kadet WMKS Olsztyn

1000 metrów wspólny start kadetka

5 KISIELEWSKA Dorota kadet UKS Viking Elbląg 1:57.349 2.748

8 IGNATOWICZ Paulina kadet UKS Viking Elbląg 1:58.537 3.936

9 DYMISZKIEWICZ Aniela kadet UKS Viking Elbląg 2:01.087 6.486

10 JANOWIAK Paulina kadet WMKS Olsztyn 2:05.066 10.465

3000 metrów na eliminacje kadetka

5 KISIELEWSKA Dorota kadet UKS Viking Elbląg

7 IGNATOWICZ Paulina kadet UKS Viking Elbląg

9 DYMISZKIEWICZ Aniela kadet UKS Viking Elbląg

11 JANOWIAK Paulina kadet WMKS Olsztyn

Wielobój kadetka

5 KISIELEWSKA Dorota kadet UKS Viking Elbląg 56.628

8 IGNATOWICZ Paulina kadet UKS Viking Elbląg 58.519

9 DYMISZKIEWICZ Aniela kadet UKS Viking Elbląg 1:00.506

11JANOWIAK Paulina kadet WMKS Olsztyn 1:01.883

 

500 metrów sprint kadet

6 BACHANEK Marcin kadet UKS Viking Elbląg 1:12.041 19.489

3000 metrów na punkty kadet

3 BACHANEK Marcin kadet UKS Viking Elbląg

1000 metrów wspólny start kadet

12 BACHANEK Marcin kadet UKS Viking Elbląg 2:02.565 16.368

3000 metrów na eliminacje kadet

2 BACHANEK Marcin kadet UKS Viking Elbląg

Wielobój kadet

5 BACHANEK Marcin kadet UKS Viking Elbląg  

 

500 metrów sprint juniorka C

8 DRZYMAŁA Katarzyna jun C WMKS Olsztyn 1:02.979 PR

12 SIUCIAK Kinga jun C UKS Viking Elbląg 1:04.800

15 HANOWSKA Weronika jun C WMKS Olsztyn 1:07.743

1500 metrów na punkty juniorka C

4 HANOWSKA Weronika jun C WMKS Olsztyn

14 DRZYMAŁA Katarzyna jun C WMKS Olsztyn

15 SIUCIAK Kinga jun C UKS Viking Elbląg

1000 metrów wspólny start juniorka C

7  HANOWSKA Weronika jun C WMKS Olsztyn 2:11.025 PR 6.880

10 SIUCIAK Kinga jun C UKS Viking Elbląg 2:12.726 8.581

14 DRZYMAŁA Katarzyna jun C WMKS Olsztyn 2:23.243 19.098

3000 metrów na eliminacje juniorka C

7 HANOWSKA Weronika jun C WMKS Olsztyn

9 SIUCIAK Kinga jun C UKS Viking Elbląg

15 DRZYMAŁA Katarzyna jun C WMKS Olsztyn

Wielobój juniorka C

8 HANOWSKA Weronika jun C WMKS Olsztyn 1:07.743

12 SIUCIAK Kinga jun C UKS Viking Elbląg 1:04.800

14 DRZYMAŁA Katarzyna jun C WMKS Olsztyn 1:02.979

 

500 metrów sprint junior C

9 MOROZ Jakub jun C WMKS Olsztyn 58.255

16  LACHOWICZ Bartosz jun C WMKS Olsztyn 58.962

27 LOREK Patryk jun C UKS Viking Elbląg 1:03.950 PR

1500 metrów sprint junior C

7 MOROZ Jakub jun C WMKS Olsztyn

11 LACHOWICZ Bartosz jun C WMKS Olsztyn

1000 metrów sprint junior C

7 MOROZ Jakub jun C WMKS Olsztyn 1:55.140 5.993

10 LACHOWICZ Bartosz jun C WMKS Olsztyn 1:58.691 9.544

21 LOREK Patryk jun C UKS Viking Elbląg 2:07.200 PR

3000 metrów na eliminacje junior C

7 MOROZ Jakub jun C WMKS Olsztyn

14 LACHOWICZ Bartosz jun C WMKS Olsztyn

20 LOREK Patryk jun C UKS Viking Elbląg

Wielobój junior C

7 MOROZ Jakub jun C WMKS Olsztyn 58.255

12 LACHOWICZ Bartosz jun C WMKS Olsztyn 58.962

23 LOREK Patryk jun C UKS Viking Elbląg

 

100 metrów sprint juniorka D

1 WOJTASIK Iga jun D UKS Viking Elbląg 13.761

5 STEMPLEWSKA Patrycja jun D UKS Viking Elbląg 14.292

9 STAWICKA Marta jun D WMKS Olsztyn 14.330 PR

10 BEDNARCZYK Honorata jun D UKS Viking Elbląg 14.389

16 SŁOWIKOWSKA Wiktoria jun D UKS Viking Elbląg 14.791

19 DOBREŃKO Wiktoria jun D WMKS Olsztyn 15.252

26 HENKIEL Patrycja jun D WMKS Olsztyn 15.253

27 KEMPIŃSKA Zuzanna jun D WMKS Olsztyn 15.374 PR

28 SZULC Sandra jun D WMKS Olsztyn 15.503 PR

33 BOCZUL Natalia jun D WMKS Olsztyn 16.292

34 GROSZKOWSKA Alicja jun D WMKS Olsztyn 16.508

36 KACZOREK Zuzanna jun D WMKS Olsztyn 17.196

37 KUNYSZ Weronika jun D WMKS Olsztyn 18.487

1500 metrów sprint juniorka D

1 WOJTASIK Iga jun D UKS Viking Elbląg 3:32.357

6 STAWICKA Marta jun D WMKS Olsztyn 3:34.255

9 SŁOWIKOWSKA Wiktoria jun D UKS Viking Elbląg 3:39.309

10 DOBREŃKO Wiktoria jun D WMKS Olsztyn 3:40.031

13STEMPLEWSKA Patrycja jun D UKS Viking Elbląg 3:45.484

14 BEDNARCZYK Honorata jun D UKS Viking Elbląg 3:46.629

15 SZULC Sandra jun D WMKS Olsztyn 3:47.872

23 KEMPIŃSKA Zuzanna jun D WMKS Olsztyn 3:34.271

333 metrów sprint juniorka D

1 WOJTASIK Iga jun D UKS Viking Elbląg 41.690

3 STEMPLEWSKA Patrycja jun D UKS Viking Elbląg 41.934

8 SŁOWIKOWSKA Wiktoria jun D UKS Viking Elbląg 43.747

13 STAWICKA Marta jun D WMKS Olsztyn 44.209

14 BEDNARCZYK Honorata jun D UKS Viking Elbląg 45.209

22 DOBREŃKO Wiktoria jun D WMKS Olsztyn 46.484

23 HENKIEL Patrycja jun D WMKS Olsztyn 46.562

26 KEMPIŃSKA Zuzanna jun D WMKS Olsztyn 47.294

27  SZULC Sandra jun D WMKS Olsztyn 47.532

31 GROSZKOWSKA Alicja jun D WMKS Olsztyn 51.455

32BOCZUL Natalia jun D WMKS Olsztyn 54.097

33 KACZOREK Zuzanna jun D WMKS Olsztyn 54.405

34 KUNYSZ Weronika jun D WMKS Olsztyn  56.765

1000 metrów wspólny start juniorka D

2 WOJTASIK Iga jun D UKS Viking Elbląg 2:06.669 0.400

3 STEMPLEWSKA Patrycja jun D UKS Viking Elbląg 2:06.670 0.401

5 STAWICKA Marta jun D WMKS Olsztyn 2:06.996 0.727

8 SŁOWIKOWSKA Wiktoria jun D UKS Viking Elbląg 2:10.951 4.682

11 DOBREŃKO Wiktoria jun D WMKS Olsztyn 2:13.461 7.192

12 BEDNARCZYK Honorata jun D UKS Viking Elbląg 2:13.589 7.320

19 KEMPIŃSKA Zuzanna jun D WMKS Olsztyn 2:20.512 14.243

25 HENKIEL Patrycja jun D WMKS Olsztyn 2:27.349 21.080

Wielobój juniorka D

1 WOJTASIK Iga jun D UKS Viking Elbląg 13.761

2 STEMPLEWSKA Patrycja jun D UKS Viking Elbląg 14.292

8 STAWICKA Marta jun D WMKS Olsztyn 14.330

9 SŁOWIKOWSKA Wiktoria jun D UKS Viking Elbląg 14.791

13 BEDNARCZYK Honorata jun D UKS Viking Elbląg 14.389

16 DOBREŃKO Wiktoria jun D WMKS Olsztyn 15.252

24 KEMPIŃSKA Zuzanna jun D WMKS Olsztyn 15.374

27 HENKIEL Patrycja jun D WMKS Olsztyn 15.253

29 SZULC Sandra jun D WMKS Olsztyn 15.503

33GROSZKOWSKA Alicja jun D WMKS Olsztyn 16.508

34 BOCZUL Natalia jun D WMKS Olsztyn 16.292

35 KACZOREK Zuzanna jun D WMKS Olsztyn 17.196

37 KUNYSZ Weronika jun D WMKS Olsztyn 18.487

 

100 metrów sprint junior D

1 KONIECZKI Jakub jun D UKS Viking Elbląg 13.603

7 PARZYCH Mateusz jun D UKS Viking Elbląg 14.010

12 PRZYBYLAK Adam jun D WMKS Olsztyn 15.000

18 OSTROWSKI Paweł jun D UKS Viking Elbląg 21.999

1500 metrów sprint junior D

2 KONIECZKI Jakub jun D UKS Viking Elbląg 3:14.150

13 OSTROWSKI Paweł jun D UKS Viking Elbląg 3:25.670

16 PARZYCH Mateusz jun D UKS Viking Elbląg 3:28.852

19 PRZYBYLAK Adam jun D WMKS Olsztyn 3:42.305

333 metry wspólny start junior D

2 KONIECZKI Jakub jun D UKS Viking Elbląg 40.386 0.860

9 OSTROWSKI Paweł jun D UKS Viking Elbląg 44.441 4.915

11 PRZYBYLAK Adam jun D WMKS Olsztyn 46.107 6.581

17 PARZYCH Mateusz jun D UKS Viking Elbląg 47.937 8.411

1000 metrów wspólny start junior D

2 KONIECZKI Jakub jun D UKS Viking Elbląg 2:09.915 0.182

4 OSTROWSKI Paweł jun D UKS Viking Elbląg 2:11.241 1.508

11 PARZYCH Mateusz jun D UKS Viking Elbląg 2:18.609 8.876

15 PRZYBYLAK Adam jun D WMKS Olsztyn 2:25.465 15.732

Wielobój junior D

2 KONIECZKI Jakub jun D UKS Viking Elbląg 13.603

11OSTROWSKI Paweł jun D UKS Viking Elbląg 21.999

12 PARZYCH Mateusz jun D UKS Viking Elbląg 14.010

13 PRZYBYLAK Adam jun D WMKS Olsztyn 15.000

 

100 metrów sprint juniorka E

1 SAWICKA Zuzanna jun E WMKS Olsztyn 14.709 PR

333 metry wspólny start juniorka E

1 SAWICKA Zuzanna jun E WMKS Olsztyn 43.189

166 metrów wspólny start juniorka E

2 SAWICKA Zuzanna jun E WMKS Olsztyn 24.155 0.375

Wielobój juniorka E

1 SAWICKA Zuzanna jun E WMKS Olsztyn 14.709

 

100 metrów sprint junior E

9 OBRĘBSKI Jakub jun E UKS Viking Elbląg 16.24

11 LOPATNIUK Piotr jun E UKS Viking Elbląg 16.58

13 JANK Maciej jun E UKS Viking Elbląg 18.35

333 metry wspólny start junior E

11 LOPATNIUK Piotr jun E UKS Viking Elbląg 53.681 9.407

12 OBRĘBSKI Jakub jun E UKS Viking Elbląg 57.345 13.071

13 JANK Maciej jun E UKS Viking Elbląg 59.972 15.698

166 metrów wspolny start junior E

8 OBRĘBSKI Jakub jun E UKS Viking Elbląg 27.842 4.453

10 JANK Maciej jun E UKS Viking Elbląg 29.861 6.472

12 LOPATNIUK Piotr jun E UKS Viking Elbląg 33.350 9.961

Wielobój junior E

10 OBRĘBSKI Jakub jun E UKS Viking Elbląg

12 LOPATNIUK Piotr jun E UKS Viking Elbląg

13 JANK Maciej jun E UKS Viking Elbląg  

 

100 metrów sprint juniorka F

4 SAWICKA Zofia jun F WMKS Olsztyn 23.16 6.44

333 metry wspólny start juniorka F

4 SAWICKA Zofia jun F WMKS Olsztyn 1:15.248 25.276

Wielobój juniorka F

4 SAWICKA Zofia jun F WMKS Olsztyn

 

1500 mretrów sprint sztafeta juniorka D

1 VIKING UKS Viking Elbląg 3:11.390

7 WMKS Olsztyn I 3:18.256

9 WMKS Olsztyn III 3:31.065

11 WMKS Olsztyn II 3:59.795

 

3000 metrów sztafeta amerykańska juniorka B

2 WMKS OLSZTYN (OLSZEWSKA Hanna WMKS Olsztyn  JANOWIAK Paulina HANOWSKA Weronika)  5:57:781

 

3000 metrów sztafeta amerykańska juniorka kadetka

3 VIKING Elbląg  (KISIELEWSKA Dorota UKS Viking Elbląg ,IGNATOWICZ Paulina , DYMISZKIEWICZ Aniela) 5:50:353

 

3000 metrów sztafeta amerykańska junior A

1 ORZEŁ Elbląg  (TORUŃ Paweł , SOWA Piotr Orzeł Elbląg, WIELGAT Adrian)  5:10:951

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x