Wrotkarskie MP na torze Słomczyn 2012 – Jak zwykle medali bez liku

W Słomczynie odbyły się Wrotkarskie Mistrzostwa Polski na torze we wszystkich kategoriach wiekowych. Startowali w nich reprezentanci sekcji elbląskich: Orzeł i Viking oraz zawodnicy Warmińsko-Mazurskiego Klubu Sportowego z Olsztyna. Medali zdobyli bez liku, bo i konkurencji w tej dyscyplinie jest sporo. Na szczególne wyróżnienie zasłużyła wśród dziewcząt Anna Dałek z Olsztyna (juniorka D), w męskiej rywalizacji elblążanie: Mateusz Brydziński, Piotr Sowa, Artur Kisielewski (junior A) oraz Marcin Bachanek i Łukasz Mazurek (junior B).Część zawodników specjalizuje się w jeździe na wrotkach, wielu jednak znamy również z zimowych dokonań w short tracku.

Wyniki

kobiety, junior A

1000m wspólny start

1 OLSZEWSKA Aleksandra jun A1 UKS Orlica Duszniki Zdrój 1:53.919

2 OLSZEWSKA Hanna jun A1 WMKS Olsztyn 1:53.956 PR 0.037

3 CZAJKA Milena jun A1 TUKS Roztocze Rollerblade 1:54.865 PR 0.946

300m na czas

1 OLSZEWSKA Aleksandra jun A1 UKS Orlica Duszniki Zdrój 33.690

2 OLSZEWSKA Hanna jun A1 WMKS Olsztyn 34.134 0.444

3 CZAJKA Milena jun A1 TUKS Roztocze Rollerblade 34.605 0.915

5000m na eliminacje

1 OLSZEWSKA Aleksandra jun A1 UKS Orlica Duszniki Zdrój

2 CZAJKA Milena jun A1 TUKS Roztocze Rollerblade

3 OLSZEWSKA Hanna jun A1 WMKS Olsztyn

5000m na punkty

1 CZAJKA Milena jun A1 TUKS Roztocze Rollerblade 9

2 OLSZEWSKA Aleksandra jun A1 UKS Orlica Duszniki Zdrój 1

3 OLSZEWSKA Hanna jun A1 WMKS Olsztyn 1

Wielobój

1 OLSZEWSKA Aleksandra jun A1 UKS Orlica Duszniki Zdrój 33.690 (1) (1) 1:53.919 (1) (2) 5

2 CZAJKA Milena jun A1 TUKS Roztocze Rollerblad 34.605 (3) (2) 1:54.865 (3) (1) 9

3 OLSZEWSKA Hanna jun A1 WMKS Olsztyn 34.134 (2) (3) 1:53.956 (2) (3) 10

kobiety, kadet

3000m na punkty

1 FITUCH Malwina kadet 2 UKS Orlica Duszniki Zdrój

2 SZYMKIEWICZ Aleksandra kadet 2 UKS Orlica Duszniki Zdrój

3 KISIELEWSKA Dorota kadet 2 Orzeł Elbląg

………………………………

9 DYMISZKIEWICZ Aniela kadet 2 Orzeł Elbląg

12 HANOWSKA Weronika kadet 1 WMKS Olsztyn

300m na czas

1 GLAMKOWSKA Aleksandra kadet 2 UKS Orlica Duszniki Zdrój 31.595 PR

2 SZYMKIEWICZ Aleksandra kadet 2 UKS Orlica Duszniki Zdrój 31.889 PR 0.294

3 FITUCH Malwina kadet 2 UKS Orlica Duszniki Zdrój 32.419 PR 0.824

……………………………………………………………..

4 KISIELEWSKA Dorota kadet 2 Orzeł Elbląg 32.658 PR

6 DYMISZKIEWICZ Aniela kadet 2 Orzeł Elbląg 34.005 PR 2.410

8 40 HANOWSKA Weronika kadet 1 WMKS Olsztyn 34.507 PR 2.912

500m sprint

1 SZYMKIEWICZ Aleksandra kadet 2 UKS Orlica Duszniki Zdrój 52.948 PR

2 FITUCH Malwina kadet 2 UKS Orlica Duszniki Zdrój 53.037 PR

3 KISIELEWSKA Dorota kadet 2 Orzeł Elbląg 53.164 PR

………………………………………………………………..

5 DYMISZKIEWICZ Aniela kadet 2 Orzeł Elbląg 54.710 PR

10 HANOWSKA Weronika kadet 1 WMKS Olsztyn 58.616

5000m na eliminacje

1 FITUCH Malwina kadet 2 UKS Orlica Duszniki Zdrój

2 SZYMKIEWICZ Aleksandra kadet 2 UKS Orlica Duszniki Zdrój

3 GLAMKOWSKA Aleksandra kadet 2 UKS Orlica Duszniki Zdrój

…………………………………………………………..

4 KISIELEWSKA Dorota kadet 2 Orzeł Elbląg

7 DYMISZKIEWICZ Aniela kadet 2 Orzeł Elbląg

14 HANOWSKA Weronika kadet 1 WMKS Olsztyn

Wielobój

1 FITUCH Malwina kadet 2 UKS Orlica Duszniki Zdrój

2 SZYMKIEWICZ Aleksandra kadet 2 UKS Orlica Duszniki Zdrój

3 GLAMKOWSKA Aleksandra kadet 2 UKS Orlica Duszniki Zdrój

………………………………………………

4 KISIELEWSKA Dorota kadet 2 Orzeł Elbląg

8 DYMISZKIEWICZ Aniela kadet 2 Orzeł Elbląg

10 HANOWSKA Weronika kadet 1 WMKS Olsztyn

kobiety, junior C

1500m na punkty

1 MAZURKIEWICZ Monika jun C2 TUKS Roztocze Rollerblade

2 OSUCH Paula jun C1 UKS Zryw Słomczyn

3 HAWRYŁO Aleksandra jun C2 TUKS Roztocze Rollerblade

………………………………………………….

5 WOJTASIK Iga jun C1 UKS Viking Elbląg

10 BEDNARCZYK Honorata jun C1 UKS Viking Elbląg

11 SŁOWIKOWSKA Wiktoria jun C1 UKS Viking Elbląg

13 STORMOWSKA Kamila jun C1 Orzeł Elbląg

14 SUROWIEC Weronika jun C2 Orzeł Elbląg

16 STEMPLEWSKA Patrycja jun C1 UKS Viking Elbląg

21 SZEFLER Wiktoria jun C1 Orzeł Elbląg

3000m na eliminacje

1 MAZURKIEWICZ Monika jun C2 TUKS Roztocze Rollerblade

2 ROMAŃCZUKIEWICZ Kinga jun C2 Znicz Powerslide Kłodzko

3 SUROWIEC Weronika jun C2 Orzeł Elbląg

……………………………………

9 WOJTASIK Iga jun C1 UKS Viking Elbląg

10 BEDNARCZYK Honorata jun C1 UKS Viking Elbląg

14 STEMPLEWSKA Patrycja jun C1 UKS Viking Elbląg

17 STORMOWSKA Kamila jun C1 Orzeł Elbląg

18 SŁOWIKOWSKA Wiktoria jun C1 UKS Viking Elbląg

21 SZEFLER Wiktoria jun C1 Orzeł Elbląg

300m na czas

1 MAZURKIEWICZ Monika jun C2 TUKS Roztocze Rollerblade 33.590 PR

2 SUROWIEC Weronika jun C2 Orzeł Elbląg 34.057 PR 0.467

3 HAWRYŁO Aleksandra jun C2 TUKS Roztocze Rollerblade 34.279 PR 0.689

…………………………………………………………………….

6 BEDNARCZYK Honorata jun C1 UKS Viking Elbląg 35.222 1.632

7 WOJTASIK Iga jun C1 UKS Viking Elbląg 35.451 1.861

10 STEMPLEWSKA Patrycja jun C1 UKS Viking Elbląg 35.656 PR 2.066

16 STORMOWSKA Kamila jun C1 Orzeł Elbląg 37.447 PR 3.857

17 SŁOWIKOWSKA Wiktoria jun C1 UKS Viking Elbląg 37.598 4.008

21 SZEFLER Wiktoria jun C1 Orzeł Elbląg 45.158 11.568

500m sprint

1 MAZURKIEWICZ Monika jun C2 TUKS Roztocze Rollerblade 1:08.142

2 OSUCH Paula jun C1 UKS Zryw Słomczyn 1:08.766

3 SUROWIEC Weronika jun C2 Orzeł Elbląg 1:09.137

……………………………………………………

4 STEMPLEWSKA Patrycja jun C1 UKS Viking Elbląg 1:10.032

8 BEDNARCZYK Honorata jun C1 UKS Viking Elbląg 58.976

12 WOJTASIK Iga jun C1 UKS Viking Elbląg 58.373 PR

14 SŁOWIKOWSKA Wiktoria jun C1 UKS Viking Elbląg 59.830 PR

17 STORMOWSKA Kamila jun C1 Orzeł Elbląg 1:01.263 PR

Wielobój

1 MAZURKIEWICZ Monika jun C2 TUKS Roztocze Rollerblad (1) (1) (1) (1) 4

2 OSUCH Paula jun C1 UKS Zryw Słomczyn (2) (8) (2) (2) 14

3 ROMAŃCZUKIEWICZ Kinga jun C2 Znicz Powerslide Kłodzko (4) (2) (4) (4) 14

…………………………………………………………

6 5WOJTASIK Iga jun C1 UKS Viking Elbląg (5) (9) (4) (5) 23

9 SUROWIEC Weronika jun C2 Orzeł Elbląg (13) (3) (3) (12) 31

11 BEDNARCZYK Honorata jun C1 UKS Viking Elbląg (12) (10) (4) (11) 37

13 SŁOWIKOWSKA Wiktoria jun C1 UKS Viking Elbląg (10) (18) (4) (8) 40

15 STEMPLEWSKA Patrycja jun C1 UKS Viking Elbląg (15) (14) (4) (16) 49

16 STORMOWSKA Kamila jun C1 Orzeł Elbląg (14) (17) (4) (15) 50

21 SZEFLER Wiktoria jun C1 Orzeł Elbląg (21) (21) (21) 68

kobiety, junior D

1000m wspólny

1 DAŁEK Anna jun D2 WMKS Olsztyn

2 SKINDER Monika jun D2 TUKS Roztocze Rollerblade

3 BARAN Martyna jun D2 UKS Zryw Słomczyn

……………………………………………..

7 SZCZEPAŃSKA Patrycja jun D2 UKS Viking Elbląg

8 DARMOROST Daria jun D2 UKS Viking Elbląg

9 SAWICKA Zuzanna jun D1 WMKS Olsztyn

11 DOBREŃKO Wiktoria jun D2 WMKS Olsztyn

18 BACZUL Natalia jun D2 WMKS Olsztyn

21 HENKIEL Patrycja jun D2 WMKS Olsztyn

23 KĄCZKOWSKA Julia jun D2 WMKS Olsztyn

26 PŁOCKA Klaudia jun D2 Orzeł Elbląg

1500m wspólny

1 BARAN Martyna jun D2 UKS Zryw Słomczyn

2 CHOLEWKA Zuzanna jun D2 UKS Orlica Duszniki Zdrój

3 DAŁEK Anna jun D2 WMKS Olsztyn

……………………………………..

.6 SAWICKA Zuzanna jun D1 WMKS Olsztyn

7 SZCZEPAŃSKA Patrycja jun D2 UKS Viking Elbląg

11 DOBREŃKO Wiktoria jun D2 WMKS Olsztyn

12 HENKIEL Patrycja jun D2 WMKS Olsztyn

17 DARMOROST Daria jun D2 UKS Viking Elbląg

19 BACZUL Natalia jun D2 WMKS Olsztyn

28 PŁOCKA Klaudia jun D2 Orzeł Elbląg

30 KĄCZKOWSKA Julia jun D2 WMKS Olsztyn

332m sprint

1 BARAN Martyna jun D2 UKS Zryw Słomczyn

2 DAŁEK Anna jun D2 WMKS Olsztyn

3 JABRZYK Natalia jun D2 IUKS 9 Tomaszów Maz.

………………………………………………………….

6 SAWICKA Zuzanna jun D1 WMKS Olsztyn

7 DARMOROST Daria jun D2 UKS Viking Elbląg

10 DOBREŃKO Wiktoria jun D2 WMKS Olsztyn

12 SZCZEPAŃSKA Patrycja jun D2 UKS Viking Elbląg

14 HENKIEL Patrycja jun D2 WMKS Olsztyn

15 BACZUL Natalia jun D2 WMKS Olsztyn

500m sprint

1 SKINDER Monika jun D2 TUKS Roztocze Rollerblade

2 DAŁEK Anna jun D2 WMKS Olsztyn

3 BARAN Martyna jun D2 UKS Zryw Słomczyn

………………………………………………..

7 SZCZEPAŃSKA Patrycja jun D2 UKS Viking Elbląg

8 SAWICKA Zuzanna jun D1 WMKS Olsztyn

9 DOBREŃKO Wiktoria jun D2 WMKS Olsztyn

10 DARMOROST Daria jun D2 UKS Viking Elbląg

14 HENKIEL Patrycja jun D2 WMKS Olsztyn

Wielobój

1 DAŁEK Anna jun D2 WMKS Olsztyn (2) (3) (2) (1) 8

2 BARAN Martyna jun D2 UKS Zryw Słomczyn (1) (1) (3) (3) 8

3 SKINDER Monika jun D2 TUKS Roztocze Rollerblad (4) (4) (1) (2) 11

……………………………………………………………….

6 SAWICKA Zuzanna jun D1 WMKS Olsztyn (6) (6) (8) (9) 29

8 SZCZEPAŃSKA Patrycja jun D2 UKS Viking Elbląg (12) (7) (7) (7) 33

10 DOBREŃKO Wiktoria jun D2 WMKS Olsztyn (10) (11) (9) (11) 41

11 DARMOROST Daria jun D2 UKS Viking Elbląg (7) (17) (10) (8) 42

17 HENKIEL Patrycja jun D2 WMKS Olsztyn (14) (12) (14) (21) 61

20 BACZUL Natalia jun D2 WMKS Olsztyn (15) (19) (14) (18) 66

26 KĄCZKOWSKA Julia jun D2 WMKS Olsztyn (15) (30) (14) (23) 82

27 PŁOCKA Klaudia jun D2 Orzeł Elbląg (15) (28) (14) (26) 83

mężczyźni, junior A

1000m wspólny start

1 BRYDZIŃSKI Mateusz jun A1 UKS Viking Elbląg 1:41.834 PR

2 SOWA Piotr jun A2 Orzeł Elbląg 1:42.098 PR 0.264

3 KISIELEWSKI Artur jun A1 Orzeł Elbląg 1:42.294 PR 0.460

…………………………………………..

5 WIELGAT Adrian senior Orzeł Elbląg 1:44.037 2.203

6 GŁÓD Marcin jun A1 WMKS Olsztyn 1:44.104 PR 2.270

10000m na eliminacje

1 KOŚCIUK Jakub jun A2 UKS Orlica Duszniki Zdrój

2 BRYDZIŃSKI Mateusz jun A1 UKS Viking Elbląg

3 SOWA Piotr jun A2 Orzeł Elbląg

………………………………………..

4 KISIELEWSKI Artur jun A1 Orzeł Elbląg

5 WIELGAT Adrian senior Orzeł Elbląg

6 GŁÓD Marcin jun A1 WMKS Olsztyn

10000m na punkty

1 SOWA Piotr jun A2 Orzeł Elbląg 16

2 KISIELEWSKI Artur jun A1 Orzeł Elbląg 13

3 BRYDZIŃSKI Mateusz jun A1 UKS Viking Elbląg 7

……………………………………

5 54 WIELGAT Adrian senior Orzeł Elbląg 3

7 235 GŁÓD Marcin jun A1 WMKS Olsztyn 0

300m na czas

1 BRYDZIŃSKI Mateusz jun A1 UKS Viking Elbląg 30.099 PR

2 KISIELEWSKI Artur jun A1 Orzeł Elbląg 30.442 0.343

3 GŁÓD Marcin jun A1 WMKS Olsztyn 30.617 PR 0.518

…………………………………………..

5 SOWA Piotr jun A2 Orzeł Elbląg 30.856 0.757

6 WIELGAT Adrian senior Orzeł Elbląg 31.220 1.121

Wielobój

1 BRYDZIŃSKI Mateusz jun A1 UKS Viking Elbląg 30.099 (1) (2) 1:41.834 (1) (3) 7

2 SOWA Piotr jun A2 Orzeł Elbląg 30.856 (5) (3) 1:42.098 (2) (1) 11

3 KISIELEWSKI Artur jun A1 Orzeł Elbląg 30.442 (2) (4) 1:42.294 (3) (2) 11

……………………………………………………

5 WIELGAT Adrian senior Orzeł Elbląg 31.220 (6) (5) 1:44.037 (5) (5) 21

6 GŁÓD Marcin jun A1 WMKS Olsztyn 30.617 (3) (6) 1:44.104 (6) (7) 22

mężczyźni, junior B

1000m wspólny start

1 CHŁODZIK Robert jun B1 UKS Orlica Duszniki Zdrój 1:44.784 PR

2 MAZUREK Łukasz jun B2 UKS Viking Elbląg 1:45.020 0.236

3 BACHANEK Marcin jun B1 UKS Viking Elbląg 1:45.548 PR 0.764

10000m na eliminacje

1 MAZUREK Łukasz jun B2 UKS Viking Elbląg

2 BACHANEK Marcin jun B1 UKS Viking Elbląg

3 CHŁODZIK Robert jun B1 UKS Orlica Duszniki Zdrój

3000m na punkty

1 CHŁODZIK Robert jun B1 UKS Orlica Duszniki Zdrój 12

2 BACHANEK Marcin jun B1 UKS Viking Elbląg 8

3 MAZUREK Łukasz jun B2 UKS Viking Elbląg 7

300m na czas

1 BARTŁOSZEWSKI Mateusz jun B2 UKS Zryw Słomczyn 29.991

2 CHŁODZIK Robert jun B1 UKS Orlica Duszniki Zdrój 30.038 0.047

3 BACHANEK Marcin jun B1 UKS Viking Elbląg 30.340 PR 0.349

……………………………………………….

4 MAZUREK Łukasz jun B2 UKS Viking Elbląg 30.500 PR 0.509

Wielobój

1 CHŁODZIK Robert jun B1 UKS Orlica Duszniki Zdrój 30.038 (2) (3) 1:44.784 (1) (1) 7

2 BACHANEK Marcin jun B1 UKS Viking Elbląg 30.340 (3) (2) 1:45.548 (3) (2) 10

3 MAZUREK Łukasz jun B2 UKS Viking Elbląg 30.500 (4) (1) 1:45.020 (2) (3) 10

mężczyźni, kadet

3000m na punkty

1 SIDOROWICZ Łukasz kadet 2 UKS Orlica Duszniki Zdrój 10

2 OFICJALSKI Gaweł kadet 1 UKS Zryw Słomczyn 5

3 CHOLEWKA Borys kadet 2 UKS Orlica Duszniki Zdrój 4

……………………………………………….

10 POPOV Michael kadet 2 Orzeł Elbląg

13 MOROZ Jakub kadet 1 WMKS Olsztyn

17 LOREK Patryk kadet 1 UKS Viking Elbląg

300m na czas

1 OFICJALSKI Gaweł kadet 1 UKS Zryw Słomczyn 29.859 PR

2 SIKORA Szymon kadet 1 TUKS Roztocze Rollerblade 29.965 PR 0.106

3 SIDOROWICZ Łukasz kadet 2 UKS Orlica Duszniki Zdrój 30.493 PR 0.634

………………………………………………..

12 POPOV Michael kadet 2 Orzeł Elbląg 32.728 PR 2.869

13 MOROZ Jakub kadet 1 WMKS Olsztyn 32.880 PR 3.021

16 LOREK Patryk kadet 1 UKS Viking Elbląg 34.540 PR 4.681

500m sprint

1 OFICJALSKI Gaweł kadet 1 UKS Zryw Słomczyn 50.824 PR

2 SIKORA Szymon kadet 1 TUKS Roztocze Rollerblade 51.025

3 SOBCZAK Dawid kadet 2 UKS Orlica Duszniki Zdrój 51.143 PR

………………………………………………..

12 MOROZ Jakub kadet 1 WMKS Olsztyn 54.361 PR

14 POPOV Michael kadet 2 Orzeł Elbląg 54.976 PR

17 LOREK Patryk kadet 1 UKS Viking Elbląg 58.363 PR

5000m na eliminacje

1 OFICJALSKI Gaweł kadet 1 UKS Zryw Słomczyn

2 SIDOROWICZ Łukasz kadet 2 UKS Orlica Duszniki Zdrój

3 WĄSEK Grzegorz jun C2 UKS Orlica Duszniki Zdrój

……………………………………………………….

14 POPOV Michael kadet 2 Orzeł Elbląg

16 LOREK Patryk kadet 1 UKS Viking Elbląg

18 MOROZ Jakub kadet 1 WMKS Olsztyn

Wielobój

1 OFICJALSKI Gaweł kadet 1 UKS Zryw Słomczyn

2 SIDOROWICZ Łukasz kadet 2 UKS Orlica Duszniki Zdrój

3 SIKORA Szymon kadet 1 TUKS Roztocze Rollerblade

…………………………………………………………

12 POPOV Michael kadet 2 Orzeł Elbląg

13 MOROZ Jakub kadet 1 WMKS Olsztyn

16 LOREK Patryk kadet 1 UKS Viking Elbląg

mężczyźni, junior C

1500m na punkty

1 KANIA Marek jun C2 UKS Zryw Słomczyn 10

2 SZYDŁOWSKI Kacper jun C2 UKS Orlica Duszniki Zdrój 7

3 OGONOWSKI Kamil jun C2 Znicz Powerslide Kłodzko 1

………………………………………….

4 KONIECZKI Jakub jun C1 UKS Viking Elbląg

9 GISZKA Krystian jun C1 Orzeł Elbląg

3000m na eliminacje

1 KANIA Marek jun C2 UKS Zryw Słomczyn

2 SZYDŁOWSKI Kacper jun C2 UKS Orlica Duszniki Zdrój

3 OGONOWSKI Kamil jun C2 Znicz Powerslide Kłodzko

…………………………………………

5 KONIECZKI Jakub jun C1 UKS Viking Elbląg

13 GISZKA Krystian jun C1 Orzeł Elbląg

300m na czas

1 KANIA Marek jun C2 UKS Zryw Słomczyn 31.264 PR

2 SZYDŁOWSKI Kacper jun C2 UKS Orlica Duszniki Zdrój 32.111 PR 0.847

3 JARCZAK Kacper jun C2 TUKS Roztocze Rollerblade 32.500 PR 1.236

………………………………………………………

6 KONIECZKI Jakub jun C1 UKS Viking Elbląg 34.100 PR 2.836

11 GISZKA Krystian jun C1 Orzeł Elbląg 35.692 4.428

500m sprint

1 KANIA Marek jun C2 UKS Zryw Słomczyn

2 SZYDŁOWSKI Kacper jun C2 UKS Orlica Duszniki Zdrój

3 SMOLUCH Karol jun C1 TUKS Roztocze Rollerblade

………………………………………………..

5-8 KONIECZKI Jakub jun C1 UKS Viking Elbląg

9-12 GISZKA Krystian jun C1 Orzeł Elbląg

Wielobój

1 KANIA Marek jun C2 UKS Zryw Słomczyn (1) (1) (1) (1) 4

2 SZYDŁOWSKI Kacper jun C2 UKS Orlica Duszniki Zdrój (2) (2) (2) (2) 8

3 JARCZAK Kacper jun C2 TUKS Roztocze Rollerblad (3) (4) (4) (6) 17

…………………………………………..

4 KONIECZKI Jakub jun C1 UKS Viking Elbląg (6) (5) (4) (4) 19

11 GISZKA Krystian jun C1 Orzeł Elbląg (11) (13) (4) (9) 37

mężczyźni, junior D

1000m wspólny start

1 OSTROWSKI Paweł jun D2 UKS Viking Elbląg

2 BORKOWSKI Jakub jun D2 IUKS 9 Tomaszów Maz.

3 MIKOSA Wojciech jun D1 Znicz Powerslide Kłodzko

………………………………………………………

9 PRZYBYLAK Adam jun D2 WMKS Olsztyn

10 OBRĘBSKI Jakub jun D1 UKS Viking Elbląg

14 JANK Maciej jun D1 UKS Viking Elbląg

16 PARZYCH Mateusz jun D2 UKS Viking Elbląg

18 BOROWIECKI Jędrzej jun D2 Orzeł Elbląg

1500m wspólny start

1 OSTROWSKI Paweł jun D2 UKS Viking Elbląg

2 MIKOSA Wojciech jun D1 Znicz Powerslide Kłodzko

3 BORKOWSKI Jakub jun D2 IUKS 9 Tomaszów Maz.

……………………………………………..

10 OBRĘBSKI Jakub jun D1 UKS Viking Elbląg

12 JANK Maciej jun D1 UKS Viking Elbląg

13 PARZYCH Mateusz jun D2 UKS Viking Elbląg

19 BOROWIECKI Jędrzej jun D2 Orzeł Elbląg

21 PRZYBYLAK Adam jun D2 WMKS Olsztyn

500m sprint

1 PARZYCH Mateusz jun D2 UKS Viking Elbląg

2 OSTROWSKI Paweł jun D2 UKS Viking Elbląg

3 KLESZCZYŃSKI Krzysztof jun D2 UKS Orlica Duszniki Zdrój

……………………………………….j

9 PRZYBYLAK Adam jun D2 WMKS Olsztyn

11 OBRĘBSKI Jakub jun D1 UKS Viking Elbląg

Wielobój

1 OSTROWSKI Paweł jun D2 UKS Viking Elbląg (1) (1) (2) (1) 5

2 MIKOSA Wojciech jun D1 Znicz Powerslide Kłodzko (6) (2) (5) (3) 16

3 KLESZCZYŃSKI Krzysztof jun D2 UKS Orlica Duszniki Zdrój (7) (6) (3) (4) 20

…………………………………………………………

8 PARZYCH Mateusz jun D2 UKS Viking Elbląg (2) (13) (1) (16) 32

11 PRZYBYLAK Adam jun D2 WMKS Olsztyn (3) (21) (9) (9) 42

12 OBRĘBSKI Jakub jun D1 UKS Viking Elbląg (11) (10) (11) (10) 42

15 JANK Maciej jun D1 UKS Viking Elbląg (12) (12) (12) (14) 50

19 BOROWIECKI Jędrzej jun D2 Orzeł Elbląg (12) (19) (12) (18) 61

mężczyźni, junior E

166m sprint

1 WÓJTOWICZ Michał jun E1 TUKS Roztocze Rollerblade 24.0

2 ABRAMOWICZ Filip jun E2 UKS Orlica Duszniki Zdrój

3 DOBREŃKO Oliwier jun E1 WMKS Olsztyn

…………………………………………………………

6 RYBAK Arkadiusz jun E1 Orzeł Elbląg

332m sprint

1 HAWRYLAK Filip jun E2 UKS Orlica Duszniki Zdrój 46.2

2 KIJANKA Łukasz jun E1 UKS Orlica Duszniki Zdrój

3 ABRAMOWICZ Filip jun E2 UKS Orlica Duszniki Zdrój

……………………………………..

7 DOBREŃKO Oliwier jun E1 WMKS Olsztyn

8 RYBAK Arkadiusz jun E1 Orzeł Elbląg

500m sprint

1 HAWRYLAK Filip jun E2 UKS Orlica Duszniki Zdrój 1:08.404

2 WÓJTOWICZ Michał jun E1 TUKS Roztocze Rollerblade 1:08.778 PR 0.374

3 KIJANKA Łukasz jun E1 UKS Orlica Duszniki Zdrój 1:08.835 0.431

………………………………………………………………….

7 DOBREŃKO Oliwier jun E1 WMKS Olsztyn 1:10.037 PR 1.633

9 RYBAK Arkadiusz jun E1 Orzeł Elbląg 1:11.354 2.950

Wielobój

1HAWRYLAK Filip jun E2 UKS Orlica Duszniki Zdrój (2) 46.2 (1) 1:08.404 (1) 4

2 KIJANKA Łukasz jun E1 UKS Orlica Duszniki Zdrój (3) (2) 1:08.835 (3) 8

3 ABRAMOWICZ Filip jun E2 UKS Orlica Duszniki Zdrój (4) (3) 1:09.479 (4) 11

……………………………………………………

7 DOBREŃKO Oliwier jun E1 WMKS Olsztyn (5) (7) 1:10.037 (7) 19

9 RYBAK Arkadiusz jun E1 Orzeł Elbląg (6) (8) 1:11.354 (9) 23

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x