Zawody Rankingowe Białystok 2013 – Mocne atuty z Warmii i Mazur

Ogólnopolskie Zawody Rankingowe w short tracku rozegrane w miniony weekend (19-20 stycznia) w Białymstoku przyniosły sporo sukcesów reprezentantom Warmii i Mazur. Wśród dziewcząt zwycięstwa w wieloboju odniosły łyżwiarki Orła Elbląg Marika Surowiec i Kamila Stormowska. W grupie juniorek C wszystkie miejsca na podium zajęły elblążanki (oprócz Mariki Dorota Kisielewska i Weronika Surowiec). W kategorii juniorek A drugą i trzecia lokatę wywalczyły siostry Olszewskie (WMKS Olsztyn). Drugie miejsca zajęli ponadto Jakub Moroz (WMKS Olsztyn) w juniorach C i Michał Domański (Orzeł) w seniorach.

 

Wyniki wieloboju ( w nawiasie na dystansach)

Juniorki A (1000 m i 500 m)

1 Patrycja ROKICKA 95 ŁKS Juvenia Białystok (POD) 55 ( 1. 2.)

2 Hanna OLSZEWSKA 94 Warmińsko-Mazurski Klub Sportowy 55 ( 2. 1.)

3 Anna OLSZEWSKA 94 Warmińsko-Mazurski Klub Sportowy 13 ( 6. 3.)

……………………………………………………………………………….

4 Mariola RYBAK 95 KS ORZEŁ Elbląg (WMZ) 13 ( 3. 8.) 3

10 Natalia KŁOSIŃSKA 95 KS ORZEŁ Elbląg (WMZ) ( 10. 9.)

Juniorki B (1000 m i 500 m)

1 Magdalena WARAKOMSKA 97 ŁKS Juvenia Białystok (POD) 68 ( 1. 1.)

2 Agata GREŚ 96 ŁKS Juvenia Białystok (POD) 42 ( 2. 2.)

3 Marta TYMIŃSKA 97 ŁKS Juvenia Białystok (POD) 21 ( 4. 3.)

……………………………………………………

8 Paulina JANOWIAK 96 Warmińsko-Mazurski Klub Sportowy ( 8. 8.)

10 Karolina BOROWIECKA 96 KS ORZEŁ Elbląg (WMZ) ( 10. 10.)

Juniorki C (1000 m i 500 m)

1 Marika SUROWIEC 98 KS ORZEŁ Elbląg (WMZ) 55 ( 1. 2.)

2 Dorota KISIELEWSKA 97 KS ORZEŁ Elbląg (WMZ) 47 ( 3. 1.)

3 Weronika SUROWIEC 99 KS ORZEŁ Elbląg (WMZ) 34 ( 2. 3.)

Juniorki D (1000 m i 500 m)

1 Kamila STORMOWSKA 00 KS ORZEŁ Elbląg (WMZ) 68 ( 1. 1.)

2 Gabriela MICCOLI 99 UKS MOSiR Sanok (PDK) 34 ( 2. 3.)

3 Patrycja MARKIEWICZ 00 UKS SZÓSTKA Białystok (POD) 24 ( 6. 2.)

……………………………………………………

15 Wiktoria SZEFLER 00 KS ORZEŁ Elbląg (WMZ) ( 15. 15.)

18 Kamila STANKIEWICZ 99 KS ORZEŁ Elbląg (WMZ) ( 18. 17.)

Juniorki E 500 m i 333 m)

1 Wiktoria ŻAK 01 UKS SZÓSTKA Białystok (POD) 68 ( 1. 1.)

2 Gabriela ZAJKOWSKA 01 UKS SZÓSTKA Białystok (POD) 42 ( 2. 2.)

3 Marcelina KOWALEWSKA 02 UKS SZÓSTKA Białystok (POD) 26 ( 3. 3.)

…………………………………………………

14 Zuzanna RUMAK 01 KS ORZEŁ Elbląg (WMZ) ( 10. 19.)

Juniorzy A (1000 m i 500 m)

1 Szymon WILCZYK 94 ŁKS Juvenia Białystok (POD) 68 ( 1. 1.)

2 Rafał GRYCNER 94 Stoczniowiec Gdańsk (POM) 42 ( 2. 2.)

3 Jakub KOROLCZUK 94 ŁKS Juvenia Białystok (POD) 26 ( 3. 3.)

……………………………………………………..

8 Dawid KOWALSKI 94 KS ORZEŁ Elbląg (WMZ) ( 10. 7.)

Juniorzy B (1000 m i 500 m)

1 Krystian KORECKI 96 ŁKS Juvenia Białystok (POD) 55 ( 1. 2.)

2 Rafał KILUK 95 ŁKS Juvenia Białystok (POD) 55 ( 2. 1.)

3 Grzegorz GAWRYLUK 96 ŁKS Juvenia Białystok (POD) 26 ( 3. 3.)

………………………………………………………..

6 Rafał ADAMKOWSKI 96 KS ORZEŁ Elbląg (WMZ) ( 6. 5.)

11 Jakub BAKALARZ 96 KS ORZEŁ Elbląg (WMZ) ( 12. 8.)

Juniorzy C (1000 m i 500 m)

1 Marcin MICHALIS 98 ŁKS Juvenia Białystok (POD) 55 ( 2. 1.)

2 Jakub MOROZ 98 Warmińsko-Mazurski Klub Sportowy 42 ( 1. 4.)

3 Bartosz BIELECKI 98 ŁKS Juvenia Białystok (POD) 34 ( 3. 2.)

…………………………………………………………………………

4 Michael POPOV 97 KS ORZEŁ Elbląg (WMZ) 18 ( 5. 3.)

6 Benjamin RUMAK 97 KS ORZEŁ Elbląg (WMZ) 3 ( 6. 6.)

Juniorzy D (1000 m i 500 m)

1 Kamil KOZŁOWSKI 99 UKS Juvenia Białystok (POD) 68 ( 1. 1.)

2 Krzysztof DRUMSKI 99 ŁKS Juvenia Białystok (POD) 29 ( 2. 4.)

3 Rafał ANIKIEJ 99 UKS Juvenia Białystok (POD) 24 ( 6. 2.)

……………………………………………………………………….

5 Krystian GISZKA 00 KS ORZEŁ Elbląg (WMZ) 13 ( 3. 5.)

Juniorzy E (500 m i 333 m)

1 Kamil ŁOSZYN 01 UKS Juvenia Białystok (POD) 55 ( 2. 1.) 1

2 Jakub ZAKRZEWSKI 01 UKS Juvenia Białystok (POD) 42 ( 1. 4.) 1

3 Patryk JAKIMIUK 01 UKS Juvenia Białystok (POD) 34 ( 3. 2.) 2

……………………………………………………………….

5 Jędrzej BOROWIECKI 02 KS ORZEŁ Elbląg (WMZ) 5 ( 5. 5.)

16 Arkadiusz RYBAK 03 KS ORZEŁ Elbląg (WMZ) ( 17. 16.)

Seniorzy (1000 m i 500m)

1 Wojciech KRAŚNICKI 91 ŁKS Juvenia Białystok (POD) 68 ( 1. 1.)

2 Michał DOMAŃSKI 92 KS ORZEŁ Elbląg (WMZ) 42 ( 2. 2.)

3 Michał KŁOSIŃSKI 91 Stoczniowiec Gdańsk (POM) 21 ( 3. 4.)

……………………………………………………………………..

4 Adrian JASIŃSKI 93 KS ORZEŁ Elbląg (WMZ) 13 ( 5. 3.)

Sebastian Kłosiński w ME

Podczas ME w Malmoe Sebastian Kłosiński (Orzeł Elbląg) zajął 10 miejsce w wyścigu sztafetowym na 5 km.

Sztafeta 5000 m

1 Rosja  6:51.293

2 Holandia 6:51.465

3 Węgry 6:52.657

…………………….

10 Polska      (Konopko, Filipowicz, Sebastian Kłosiński, Jakub Jaworski, Dawid Rzemieniecki) 7:20.960

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x