III Edycja Turnieju „Gmina CUP 2014” – „Bracia” skutecznie bronią tytułu

W sobotę 10 maja (o miesiąc wcześniej niż w roku ubiegłym) w miejscowości Wilkowo odbył się pierwszy w tym sezonie turniej z serii międzygminnych rozgrywek w siatkówkę plażową „Gmina Cup 2014”. Zgłosiło się 12 par z czterech gmin: Mrągowa, Barcian oraz gminy Miejskiej i Wiejskiej z Kętrzyna. Pierwszy raz wydzielona została grupa młodziczek w której walczyło siedem zespołów.

Zwycięzcą I turnieju w kategorii otwartej zostali ubiegłoroczni zwycięzcy całego turnieju drużyna „Bracia” w składzie Dominik Niedźwiedzki i Oskar Wasilewski (Gmina Wiejska Mrągowo), drugie miejsce wywalczyła drużyna „Studenci”Jarosław Kulesza i Arkadiusz Wasiluk (Gmina Barciany),a trzecie miejsce drużyna „Wilkowo”Kamil i Jakub Pepławscy (Gmina Wiejska Kętrzyn).

W kategorii młodziczek wygrała ekipa „SOS 2” – Karolina Demczuk i Milena Łyszczarek (Kętrzyn – trener P. Agnieszka Preweda), drugie miejsce „Wilkowo 3”Antonina Kaliszewska i Ania Miładowska (Wilkowo), trzecie miejsce „Szalone Pokemony”Wiktoria Wasilewska i Emilia Szara (Wilkowo).

Tegoroczna edycja „Gmina CUP 2014” realizowana jest jako Mały Projekt w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Szczególne słowa uznania należą się Panu Markowi Pepławskiemu, który poświęcając bardzo dużo czasu i pracy, zaangażował się w budowę boisk i przeprowadzenie imprezy.

Organizatorami turnieju byli: Gmina Wiejska Kętrzyn oraz Kętrzyńskie Stowarzyszenie Piłki Siatkowej „SET KĘTRZYN”.

{AdmirorGallery}gminacup12{/AdmirorGallery}

E. Szudzich

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Barciany Kętrzyn Mrągowo siatkowka plażowa Wilkowo

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x